Časový Harmonogram na Rozlúčkové preteky

Hľadaj pretekára / klub



Zadajte meno alebo priezvisko alebo skratku klubu.
# Disciplína Typ Deň Čas Postupový kľúč Rozpis Výsledky Photofinish Video
05.10.2019 - Sobota
1 K1 Chlapci 12 2000 F Sobota 10:01 Rozpis Výsledky
2 K1 Dievčatá 14 2000 F Sobota 10:04 Rozpis Výsledky
3 K1 Chlapci 13 2000 F Sobota 10:09 Rozpis Výsledky
4 K1 Chlapci 14 2000 F Sobota 10:26 Rozpis Výsledky
5 K1 Dievčatá 13 2000 F Sobota 10:27 Rozpis Výsledky
6 K1 Dievčatá 11 2000 F Sobota 10:32 Rozpis Výsledky
7 C1 Dievčatá 14 2000 F Sobota 10:34 Rozpis Výsledky
8 C1 Chlapci 14 2000 F Sobota 10:38 Rozpis Výsledky
9 C1 Chlapci 12 2000 F Sobota 10:40 Zrušený
10 C1 Dievčatá 11 2000 F Sobota 10:42 Zrušený
11 K1 Chlapci 11 2000 F Sobota 10:44 Rozpis Výsledky
12 C1 Chlapci 13 2000 F Sobota 10:50 Rozpis Výsledky
13 C1 Dievčatá 13 2000 F Sobota 10:52 Zrušený
14 K1 Dievčatá 10 2000 F Sobota 10:53 Rozpis Výsledky
15 C1 Kadeti 2000 F Sobota 11:00 Rozpis Výsledky
16 K1 Dievčatá 12 2000 F Sobota 11:13 Rozpis Výsledky
17 K1 Kadeti 2000 F Sobota 11:17 Rozpis Výsledky
18 K1 Juniorky 4000 F Sobota 11:19 Rozpis Výsledky
34 K1 Veteránky 4000 F Sobota 11:19 Rozpis Výsledky
19 K1 Juniori 4000 F Sobota 11:35 Rozpis Výsledky
20 K1 Kadetky 2000 F Sobota 11:38 Rozpis Výsledky
21 C1 Juniori 4000 F Sobota 11:39 Rozpis Výsledky
22 C1 Juniorky 4000 F Sobota 11:42 Zrušený
23 C1 Kadetky 2000 F Sobota 11:50 Zrušený
24 K1 Chlapci 9 2000 F Sobota 11:53 Rozpis Výsledky
25 K3 11-12 štafety K1CH-K1D-K1CH 1000 F Sobota 13:18 Rozpis Výsledky
26 K3 13-14 štafety K1CH-K1D-K1CH 1000 F Sobota 13:52 Rozpis Výsledky
27 C1 Dievčatá 12 2000 F Sobota 14:08 Zrušený
28 K1 Chlapci 10 2000 F Sobota 14:10 Rozpis Výsledky
29 C1 Chlapci 11 2000 F Sobota 14:15 Zrušený
30 K1 Muži 4000 F Sobota 14:18 Rozpis Výsledky
33 K1 Veteráni 4000 F Sobota 14:19 Rozpis Výsledky
31 C1 Muži 4000 F Sobota 14:25 Zrušený
32 K1 Ženy 4000 F Sobota 14:28 Zrušený
35 C1 Veteráni 4000 F Sobota 14:45 Zrušený
Vygenerované: 15.10.2019 - 14:41:23
Baracuda v0.4, 93.7 ms