Prihlásení pretekári na Rozlúčkové preteky

C1 4 km Veteráni

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 4 km Veteráni

# Posádka Klub
1 Becker Karol (49)
UKB
# Posádka Klub
2 Kuzma Michal (38)
DUN

K1 4 km Veteránky

# Posádka Klub
1 Weber Lucia (39)
WBK
# Posádka Klub
2 Doktoríková Anna (44)
KOM

C1 4 km Muži

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 4 km Muži

# Posádka Klub
1 Melko Pavol (20)
DUN
2 Holka Tomáš (19)
TAT
3 Taliga Dominik (19)
TAT
# Posádka Klub
4 Žilinčár Martin (19)
TAT
5 Nemček Martin (21)
NOV
6 Kráľ Radim (29)
NZA

C1 4 km Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 4 km Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 4 km Juniori

# Posádka Klub
1 Kizek Peter (17)
PIE
2 Krasňanský Matej (17)
ŠAM
3 Strýček Eduard (18)
ŠAM
4 Bacílek Lukáš (17)
NYM
# Posádka Klub
5 Papoušek Jonáš (18)
NYM
6 Halasz David (17)
GYO
7 Palla Balasz (17)
GYO

K1 4 km Juniori

# Posádka Klub
1 Benko Samuel (17)
DKB
2 Melicher Pavol (17)
MOR
3 Sodoma Maroš (18)
MOR
4 Bende Adam (17)
TAT
5 Németh Richard (18)
TAT
6 Bauko Leo (17)
NZA
7 Dinga Daniel (18)
TAT
8 Zemánek Martin (18)
TAT
# Posádka Klub
9 Jablonovský Adam (18)
TAT
10 Bogya Bálint (17)
ŠAM
11 Hradil Tomáš (17)
NYM
12 Podraský Patrik (17)
NYM
13 Záhora Josef (18)
USK
14 Csendes Donat (17)
GYO
15 Kovacs Sandor (17)
GYO

C1 4 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Ikréniová Viktória (17)
KOM
# Posádka Klub

K1 4 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Hanúsková Miriam (18)
DKB
2 Horváth Emma (17)
ŠAM
3 Obertíková Michaela (17)
NOV
4 Klimová Zora (17)
UKB
# Posádka Klub
5 Reichová Michaela (18)
NYM
6 Hojná Anežka (17)
CER
7 Kovacs Natalia (17)
GYO
8 Marek Bianka (17)
GYO

C1 2 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Sýkora Adam Anton (15)
KOM
2 Hladký Dušan (15)
PIE
3 Szobolovszky Michal (16)
PIE
4 Jahoda Richard (16)
MOR
5 Farkas Márk András (15)
ŠAM
# Posádka Klub
6 Markusek Lukáš (15)
UKB
7 Janďourek Šimon (15)
NYM
8 Tettinger Petr (16)
NYM
9 Nagy Domonkos (16)
GYO
10 Rumi Gergo (16)
GYO

K1 2 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Rozsypal Tomáš (16)
DKB
2 Varga Lukáš (15)
DKB
3 Németh Dominik (15)
KOM
4 Bóna Szilárd (16)
KOM
5 Doktorík Jakub (15)
KOM
6 Podleiszek Filip (15)
KOM
7 Schrimpel Peter (16)
KOM
8 Zrutta Michal (15)
PIE
9 Kobyda Ondrej (15)
TAT
10 Carrington Corwin (16)
ŠAM
11 Horváth Patrik (15)
ŠAM
12 Vargha Boris (15)
ŠAM
13 Végh Tamás (15)
ŠAM
14 Iliaš Tomáš (15)
NOV
15 Kukučka Juraj (15)
NOV
16 Babicza Kristóf (16)
NZA
# Posádka Klub
17 Kasák Michal (15)
NZA
18 Pernisch Anton (15)
MOR
19 Hutko Juraj (15)
UKB
20 Frano Adrián (15)
ŠAM
21 Benko Matúš (15)
INT
22 Stehlík Ján (15)
INT
23 Pitelka Samuel (16)
ZLP
24 Tereštík Branislav (16)
ZLP
25 Kupec Kryštof (15)
POD
26 Kysilka Matouš (15)
POD
27 Czemester Akos (15)
GYO
28 Gulyas Karoly (16)
GYO
29 Antal Benjamín (16)
TAT
30 Kupec Kryštof (15)
NYM
31 Kysilka Matouš (15)
NYM

C1 2 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Balážová Tamara (15)
PIE
# Posádka Klub
2 Jelínková Aneta (16)
KOM

K1 2 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Bugár Réka (15)
KOM
2 Halászová Fanni (16)
ŠTU
3 Szabóová Nóra (16)
ŠTU
4 Urbánová Viktória (15)
ŠTU
5 Bednárová Emma (15)
MOR
6 Trakalová Tatiana (15)
PIE
7 Sidová Bianka (15)
ŠAM
# Posádka Klub
8 Chudá Kristína (16)
NOV
9 Gatialová Chiara (15)
NOV
10 Bergendi Sofia (15)
ZLP
11 Herzánová Lucie (16)
NYM
12 Davidová Veronika (15)
CER
13 Mohacsi Reka (16)
GYO
14 Vass Regina (16)
GYO

C1 2 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Palčo Oliver (14)
TTS
2 Hacker Ondrej (14)
VIN
3 Molnár Attila (14)
KOM
4 Szigeti Nicolas (14)
KOM
5 Ružič Patrik (14)
ŠKP
# Posádka Klub
6 Hettinger Balasz (14)
GYO
7 Németh Gergely (14)
GYO
8 Pták Zbyněk (13)
NYM
9 Šafařík Filip (13)
NYM
10 Hájek Tomáš (13)
NYM

K1 2 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Czirók Roman (14)
DKB
2 Kleibl Maxim (14)
DKB
3 Manas Lukáš (14)
DKB
4 Bagin Matúš (14)
KOM
5 Chalás Martin (14)
PIE
6 Roder Filip (14)
PIE
7 Doktorík Dominik (14)
KOM
8 Farkaš Tomáš (14)
KOM
9 Tóth Ľudovít (14)
KOM
10 Zrnek Jakub (14)
KOM
11 Szabó Bence (14)
ŠTU
# Posádka Klub
12 Iliaš Jakub (14)
NOV
13 Karak Damian (14)
NOV
14 Tučka Jakub (14)
UKB
15 Martinka Dominik (14)
ZLP
16 Pohanka Ivan (14)
ZLP
17 Ringelband Raphael (14)
ZLP
18 Tereštík Marián (14)
ZLP
19 Sehnal Šimon (14)
NYM
20 Henyš Lukáš (14)
USK
21 Németh Aron (14)
GYO

C1 2 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
1 Gallová Sabína (14)
MOR
2 Minárikova Alexandra (13)
MOR
# Posádka Klub
3 Molnár Anikó (14)
KOM

K1 2 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
1 Gavorová Hana (14)
PIE
2 Švecová Romana (14)
PIE
3 Šustová Veronika (14)
ŠAM
4 Mazániková Monika (14)
NOV
5 Šámšonová Lara (14)
NZA
6 Andrášiková Michaela (14)
TAT
# Posádka Klub
7 Kovács Viktória (14)
KOM
8 Tettingerová Terezie (14)
NYM
9 Anda Julia (14)
GYO
10 Fulop Kitti (14)
GYO
11 Hojná Anežka (14)
NYM

C1 2 km Chlapci 13

# Posádka Klub
1 Kalaber Artur (12)
VIN
2 Mokoš Adam (13)
MOR
3 Žemla Michal (13)
MOR
# Posádka Klub
4 Vadkerti Andrej (13)
UKB
5 Hájek Tomáš (13)
NYM
6 Šafařík Filip (13)
NYM

K1 2 km Chlapci 13

# Posádka Klub
1 Križko Lukáš (13)
DKB
2 Šuster Lukáš (13)
DKB
3 Grolmus Lukáš (13)
KOM
4 Ikréni Márk (13)
KOM
5 Kinczer Matúš (13)
KOM
6 Nagy Dominik (13)
KOM
7 Podleiszek Dávid (13)
KOM
8 Zauko Viktor (13)
KOM
9 Bábik Martin (13)
PIE
10 Šimon Bence (13)
ŠTU
11 Szabados Edvin (13)
ŠTU
12 Drozd Emanuel (13)
NOV
13 Ficza René (13)
NZA
14 Szabó Maximilián (13)
NZA
15 Šiška Šimon (13)
UKB
16 Mokroš Filip (13)
TAT
# Posádka Klub
17 Fazekas Adrián (13)
ŠAM
18 Lepi Máté (13)
ŠAM
19 Záborský Richard (13)
ŠAM
20 Varga Oliver (13)
INT
21 Demovič Daniel (13)
INT
22 Lukačka Viktor (13)
INT
23 Bergendi Marko (13)
ZLP
24 Copák Filip (13)
ZLP
25 Czanik Oliver (13)
ZLP
26 Kamas Jakub (13)
ZLP
27 Kutiš Lucas (13)
ZLP
28 Bartal Dávid (13)
KOM
29 Doubrava Tomáš (13)
NYM
30 Lukacs Artur (13)
GYO
31 Klimo Michal (13)
DUN
32 Heliš Daniel (13)
USK

C1 2 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
1 Tóthová Tamara (13)
KOM
2 Laczkó Viktória (13)
ŠTU
3 Libaiová Laura (13)
ŠAM
4 Hvojniková Nikola (13)
NOV
# Posádka Klub
5 Púčiková Vanessa (13)
NOV
6 Czaniková Tereza (13)
ZLP
7 Válková Bára (13)
NYM

C1 2 km Chlapci 12

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 2 km Chlapci 12

# Posádka Klub
1 Sigmund Christian (12)
DKB
2 Bugár Marek (12)
KOM
3 Lukáč Teo Peter (12)
KOM
4 Marsal Máté (12)
KOM
5 Chalás Lukáš (12)
PIE
6 Holec Viktor (12)
VIN
7 Karakán Marcell (12)
ŠTU
8 Varga Máté (12)
ŠTU
9 Badáň Matúš (12)
NOV
10 Rus Matúš (12)
NOV
11 Flimel Adam (12)
NZA
12 Pál Viktor (12)
NZA
13 Ďurčo Oskar (12)
UKB
14 Greguš Jakub (12)
UKB
# Posádka Klub
15 Matejbus Martin (12)
UKB
16 Horňák Jakub (12)
TAT
17 Lazar Lukáš (12)
TAT
18 Apfel Martin (12)
ŠAM
19 Hideghety Filip (12)
ŠAM
20 Jakabík Juraj (12)
ŠAM
21 Klima Michal (12)
ŠAM
22 Šust Sebastián (12)
ŠAM
23 Szabó Márk (12)
ŠAM
24 Turinič Samuel James (12)
ŠAM
25 Vilàgi Márk András (12)
ŠAM
26 Tóth Fábián (12)
ŠAM
27 Krajči Hugo (12)
ZLP

C1 2 km Dievčatá 12

# Posádka Klub
1 Madocsai Anna (12)
ŠTU
# Posádka Klub
2 Zgurišová Michaela (12)
ŠTU

K1 2 km Dievčatá 12

# Posádka Klub
1 Weber Kristína (12)
WBK
2 Kováčová Andrea (12)
DKB
3 Ptáčková Eliška (12)
KOM
4 Szencziová Natália (12)
KOM
5 Gatialová Saskia (12)
NOV
6 Humajová Jasmína (12)
NOV
# Posádka Klub
7 Karaková Nina (12)
NOV
8 Reiselová Gabriela (12)
NOV
9 Stecová Karolína (12)
NOV
10 Andrášiková Alexandra (12)
NZA
11 Nagy Viktória (12)
ŠAM
12 Ravasz Réka (12)
ŠAM

C1 2 km Chlapci 11

# Posádka Klub
1 Mokoš Šimon (11)
MOR
# Posádka Klub

K1 2 km Chlapci 11

# Posádka Klub
1 Kleibl Xaver (11)
DKB
2 Jankech Filip (11)
PIE
3 Křen Martin (11)
PIE
4 Bobek Sebastián (11)
ŠTU
5 Lenkey Adrián (11)
ŠTU
6 Gallo Alexander (11)
MOR
7 Gavlider Alex (11)
ŠAM
8 Benko Matej (11)
NZA
9 Čepela Radoslav (11)
NZA
10 Ďurina Michal (11)
NZA
11 Hangya Samuel (11)
NZA
12 Jardeky Teo Martin (11)
NZA
13 Kostoláni Erik (11)
NZA
14 Kreškóci Timotej (11)
NZA
15 Vozár Matúš (11)
NZA
16 Žikavský Dominik (11)
NZA
17 Bartolčič Jakub (11)
UKB
# Posádka Klub
18 Cyprich Róbert (11)
UKB
19 Kraus Felix (11)
UKB
20 Sekerák Matúš (11)
UKB
21 Nitschinger Oliver (11)
TAT
22 Repa Maximilián (11)
TAT
23 Smahel Oliver (11)
TAT
24 Kiss Alex (11)
ŠAM
25 Lenygel Tomáš (11)
ŠAM
26 Borbely Jaroslav (11)
KOM
27 Buga Nathan (11)
KOM
28 Demáček Samuel (11)
KOM
29 Hozlinger Michael Daniel (11)
KOM
30 Lopata Matej (11)
KOM
31 Tóth Michal (11)
KOM
32 Kunc Jakub (11)
DUN
33 Kuzma Jaroslav (11)
DUN
34 Krajčí Matúš Gregor (11)
NZA

C1 2 km Dievčatá 11

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 11

# Posádka Klub
1 Rozsypalová Simona (11)
DKB
2 Gajdošíková Eliška (11)
PIE
3 Hanáková Lara (11)
PIE
4 Moťovská Alexandra (11)
VIN
5 Hanzová Linda (11)
ŠTU
6 Pobehová Viktória (11)
INT
# Posádka Klub
7 Demáčeková Lucia (11)
KOM
8 Ďurčová Nadine (11)
KOM
9 Tóthová Nataša (11)
KOM
10 Vámos Dóra (11)
KOM
11 Zrneková Michaela (11)
KOM

K1 2 km Chlapci 10

# Posádka Klub
1 Križko Dávid (10)
DKB
2 Uhrík Jakub (10)
PIE
3 Urban Šimon (10)
PIE
4 Śumichrast Lukáš (10)
VIN
5 Bócz Richard (10)
ŠTU
6 Kormos Mátyás (10)
ŠTU
7 Kocúr Tomáš (10)
NOV
8 Halás Alex (10)
NZA
9 Hecht Daniel (10)
NZA
10 Vida Viktor (10)
NZA
# Posádka Klub
11 Becker Maxim (10)
UKB
12 Bilka Matej (10)
UKB
13 Krist Sebastián (10)
UKB
14 Zeman Jakub (10)
TAT
15 Pachník Patrick (10)
ZLP
16 Hodek Dávid (10)
KOM
17 Horváth Tamás (10)
KOM
18 Nagy Oliver (10)
KOM
19 Németh Tomáš (10)
KOM

K1 2 km Dievčatá 10

# Posádka Klub
1 Cachovanová Nela (10)
NOV
2 Dvončová Lea (10)
NOV
3 Halászová Viktória (10)
ZLP
4 Kertészová Réka (10)
KOM
# Posádka Klub
5 Vámos Panna (10)
KOM
6 Vrecková Nella Melánia (9)
NOV
7 Lopatová Adela (9)
KOM

K1 2 km Chlapci 9

# Posádka Klub
1 Weber Patrik (9)
WBK
2 Hladký Dominik (9)
PIE
3 Madocsai András (9)
ŠTU
4 Vodička Marcell (9)
ŠTU
5 Tóth Gellért (9)
NZA
6 Sekerák Matej (9)
UKB
# Posádka Klub
7 Stašák Gregor (9)
TAT
8 Demovič Martin (9)
INT
9 Buga Ilan (9)
KOM
10 Győri Dávid (9)
KOM
11 Hovorka Márk (9)
KOM
12 Ódor Alex (9)
KOM

K3 1000 11-12 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
1 Rus Matúš (12)
Gatialová Saskia (12)
Badáň Matúš (12)
NOV
NOV
NOV
2 Marsal Máté (12)
Szencziová Natália (12)
Bugár Marek (12)
KOM
KOM
KOM
3 Borbely Jaroslav (11)
Ptáčková Eliška (12)
Buga Nathan (11)
KOM
KOM
KOM
4 Kleibl Xaver (11)
Kováčová Andrea (12)
Sigmund Christian (12)
DKB
DKB
DKB
5 Bartolčič Jakub (11)
Karaková Nina (12)
Ďurčo Oskar (12)
UKB
NOV
UKB
# Posádka Klub
6 Tóth Michal (11)
Zrneková Michaela (11)
Hozlinger Michael Daniel (11)
KOM
KOM
KOM
7 Holec Viktor (12)
Moťovská Alexandra (11)
Nitschinger Oliver (11)
VIN
VIN
TAT
8 Varga Máté (12)
Hanzová Linda (11)
Karakán Marcell (12)
ŠTU
ŠTU
ŠTU
9 Demáček Samuel (11)
Demáčeková Lucia (11)
Lukáč Teo Peter (12)
KOM
KOM
KOM

K3 1000 13-14 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
1 Tereštík Marián (14)
Czaniková Tereza (13)
Pohanka Ivan (14)
ZLP
ZLP
ZLP
2 Sehnal Šimon (14)
Tettingerová Terezie (14)
Šafařík Filip (13)
NYM
NYM
NYM
3 Grolmus Lukáš (13)
Tóthová Tamara (13)
Tóth Ľudovít (14)
KOM
KOM
KOM
4 Czirók Roman (14)
Andrášiková Michaela (14)
Manas Lukáš (14)
DKB
TAT
DKB
# Posádka Klub
5 Czaniková Tereza (13)
Pohanka Ivan (14)
Martinka Dominik (14)
ZLP
ZLP
ZLP
6 Andrášiková Michaela (14)
Manas Lukáš (14)
Križko Lukáš (13)
TAT
DKB
DKB
7 Karak Damian (14)
Hvojniková Nikola (13)
Iliaš Jakub (14)
NOV
NOV
NOV
8 Sehnal Šimon (14)
Tettingerová Terezie (14)
Heliš Daniel (13)
NYM
NYM
USK

K3 1000 11-12 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K3 1000 13-14 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
# Posádka Klub
Vygenerované: 15.10.2019 - 14:43:40
Baracuda v0.4, 819.0 ms