Celkový rozpis - Rozlúčkové preteky

1: F K1 Chlapci 12 2000 05.10.2019 10:01
1 Sigmund Christian (13)
DKB
2 Bugár Marek (13)
KOM
3 Chalás Lukáš (13)
PIE
4 Pál Viktor (13)
NZA
5 Holec Viktor (13)
VIN
6 Badáň Matúš (13)
NOV
7 Tóth Fábián (13)
ŠAM
8 Horňák Jakub (13)
TAT
9 Varga Máté (13)
ŠTU
10 Jakabík Juraj (13)
ŠAM
11 Lukáč Teo Peter (13)
KOM
12 Lazar Lukáš (13)
TAT
13 Rus Matúš (13)
NOV
14 Szabó Márk (13)
ŠAM
15 Krajči Hugo (13)
ZLP
16 Ďurčo Oskar (13)
UKB
17 Flimel Adam (13)
NZA
18 Matejbus Martin (13)
UKB
19 Marsal Máté (13)
KOM
20 Hideghety Filip (13)
ŠAM
21 Karakán Marcell (13)
ŠTU
22 Turinič Samuel James (13)
ŠAM
24 Klima Michal (13)
ŠAM
25 Vilàgi Márk András (13)
ŠAM
26 Apfel Martin (13)
ŠAM
27 Šust Sebastián (13)
ŠAM
F: 10:01


2: F K1 Dievčatá 14 2000 05.10.2019 10:04
35 Andrášiková Michaela (15)
UKB
36 Kovács Viktória (15)
KOM
37 Anda Julia (15)
GYO
39 Tettingerová Terezie (15)
NYM
40 Gavorová Hana (15)
PIE
41 Fulop Kitti (15)
GYO
42 Mazániková Monika (15)
NOV
43 Švecová Romana (15)
PIE
44 Šustová Veronika (15)
ŠAM
45 Hojná Anežka (15)
NYM
F: 10:04


3: F K1 Chlapci 13 2000 05.10.2019 10:09
50 Varga Oliver (14)
INT
51 Šuster Lukáš (14)
DKB
52 Kutiš Lucas (14)
ZLP
53 Drozd Emanuel (14)
NOV
54 Nagy Dominik (14)
KOM
55 Kinczer Matúš (14)
KOM
56 Czanik Oliver (14)
ZLP
57 Copák Filip (14)
ZLP
58 Bartal Dávid (14)
KOM
60 Mokroš Filip (14)
TAT
62 Bábik Martin (14)
PIE
63 Fazekas Adrián (14)
ŠAM
64 Szabados Edvin (14)
ŠTU
65 Lepi Máté (14)
ŠAM
66 Klimo Michal (14)
DUN
68 Kamas Jakub (14)
ZLP
69 Heliš Daniel (14)
USK
70 Podleiszek Dávid (14)
KOM
72 Záborský Richard (14)
ŠAM
73 Bergendi Marko (14)
ZLP
74 Križko Lukáš (14)
DKB
75 Lukacs Artur (14)
GYO
76 Demovič Daniel (14)
INT
77 Lukačka Viktor (14)
INT
78 Grolmus Lukáš (14)
KOM
79 Zauko Viktor (14)
KOM
80 Szabó Maximilián (14)
NZA
F: 10:09


4: F K1 Chlapci 14 2000 05.10.2019 10:26
1 Iliaš Jakub (15)
NOV
2 Sehnal Šimon (15)
NYM
3 Chalás Martin (15)
PIE
4 Tóth Ľudovít (15)
KOM
5 Zrnek Jakub (15)
KOM
6 Pohanka Ivan (15)
ZLP
7 Roder Filip (15)
PIE
10 Ringelband Raphael (15)
ZLP
13 Németh Aron (15)
GYO
15 Karak Damian (15)
NOV
16 Farkaš Tomáš (15)
KOM
17 Tučka Jakub (15)
UKB
18 Tereštík Marián (15)
ZLP
19 Martinka Dominik (15)
ZLP
20 Manas Lukáš (15)
DKB
21 Doktorík Dominik (15)
KOM
F: 10:26


5: F K1 Dievčatá 13 2000 05.10.2019 10:27
30 Púčiková Vanessa (14)
NOV
31 Czaniková Tereza (14)
ZLP
32 Hvojniková Nikola (14)
NOV
34 Libaiová Laura (14)
ŠAM
35 Laczkó Viktória (14)
ŠTU
36 Tóthová Tamara (14)
KOM
F: 10:27


6: F K1 Dievčatá 11 2000 05.10.2019 10:32
45 Moťovská Alexandra (12)
VIN
46 Pobehová Viktória (12)
INT
47 Zrneková Michaela (12)
KOM
48 Hanáková Lara (12)
PIE
49 Vámos Dóra (12)
KOM
50 Demáčeková Lucia (12)
KOM
52 Gajdošíková Eliška (12)
PIE
53 Hanzová Linda (12)
ŠTU
54 Tóthová Nataša (12)
KOM
55 Rozsypalová Simona (12)
DKB
F: 10:32


7: F C1 Dievčatá 14 2000 05.10.2019 10:34
60 Minárikova Alexandra (14)
MOR
61 Gallová Sabína (15)
MOR
62 Molnár Anikó (15)
KOM
F: 10:34


8: F C1 Chlapci 14 2000 05.10.2019 10:38
71 Molnár Attila (15)
KOM
72 Hacker Ondrej (15)
VIN
73 Németh Gergely (15)
GYO
74 Palčo Oliver (15)
TTS
75 Ružič Patrik (15)
ŠKP
76 Hettinger Balasz (15)
GYO
77 Šafařík Filip (14)
NYM
78 Hájek Tomáš (14)
NYM
79 Pták Zbyněk (14)
NYM
F: 10:38


9: F C1 Chlapci 12 2000 05.10.2019 10:40


10: F C1 Dievčatá 11 2000 05.10.2019 10:42


11: F K1 Chlapci 11 2000 05.10.2019 10:44
1 Kuzma Jaroslav (12)
DUN
2 Kiss Alex (12)
ŠAM
3 Bobek Sebastián (12)
ŠTU
4 Nitschinger Oliver (12)
TAT
5 Tóth Michal (12)
KOM
6 Čepela Radoslav (12)
NZA
7 Křen Martin (12)
PIE
8 Ďurina Michal (12)
NZA
9 Gavlider Alex (12)
ŠAM
10 Žikavský Dominik (12)
NZA
11 Hozlinger Michael Daniel (12)
KOM
12 Kostoláni Erik (12)
NZA
14 Gallo Alexander (12)
MOR
16 Repa Maximilián (12)
TAT
17 Buga Nathan (12)
KOM
18 Lopata Matej (12)
KOM
19 Jardeky Teo Martin (12)
NZA
20 Kleibl Xaver (12)
DKB
21 Kraus Felix (12)
UKB
22 Sekerák Matúš (12)
UKB
23 Kreškóci Timotej (12)
NZA
24 Demáček Samuel (12)
KOM
26 Jankech Filip (12)
PIE
27 Lengyel Tomáš (12)
ŠAM
28 Cyprich Róbert (12)
UKB
29 Benko Matej (12)
NZA
30 Bartolčič Jakub (12)
UKB
31 Smahel Oliver (12)
TAT
32 Krajčí Matúš Gregor (12)
NZA
33 Kunc Jakub (12)
DUN
34 Borbely Jaroslav (12)
KOM
F: 10:44


12: F C1 Chlapci 13 2000 05.10.2019 10:50
41 Vadkerti Andrej (14)
UKB
44 Kalaber Artur (13)
ŠKP
45 Žemla Michal (14)
MOR
F: 10:50


13: F C1 Dievčatá 13 2000 05.10.2019 10:52


14: F K1 Dievčatá 10 2000 05.10.2019 10:53
55 Cachovanová Nela (11)
NOV
56 Kertészová Réka (11)
KOM
57 Dvončová Lea (11)
NOV
58 Vámos Panna (11)
KOM
59 Halászová Viktória (11)
ZLP
60 Vrecková Nella Melánia (10)
NOV
61 Lopatová Adela (10)
KOM
F: 10:53


15: F C1 Kadeti 2000 05.10.2019 11:00
65 Janďourek Šimon (16)
NYM
67 Nagy Domonkos (17)
GYO
68 Jahoda Richard (17)
MOR
69 Rumi Gergo (17)
GYO
70 Tettinger Petr (17)
NYM
71 Szobolovszky Michal (17)
PIE
72 Hladký Dušan (16)
PIE
73 Farkas Márk András (16)
ŠAM
74 Sýkora Adam Anton (16)
KOM
F: 11:00


16: F K1 Dievčatá 12 2000 05.10.2019 11:13
80 Szencziová Natália (13)
KOM
81 Kováčová Andrea (13)
DKB
83 Reiselová Gabriela (13)
NOV
84 Ravasz Réka (13)
ŠAM
85 Andrášiková Alexandra (13)
NZA
86 Humajová Jasmína (13)
NOV
87 Ptáčková Eliška (13)
KOM
88 Karaková Nina (13)
NOV
89 Stecová Karolína (13)
NOV
90 Nagy Viktória (13)
ŠAM
91 Gatialová Saskia (13)
NOV
F: 11:13


17: F K1 Kadeti 2000 05.10.2019 11:17
1 Frano Adrián (16)
ŠAM
2 Czemester Akos (16)
GYO
3 Babicza Kristóf (17)
NZA
5 Varga Lukáš (16)
DKB
6 Doktorík Jakub (16)
KOM
7 Németh Dominik (16)
KOM
8 Rozsypal Tomáš (17)
DKB
9 Bóna Szilárd (17)
KOM
10 Pitelka Samuel (17)
ZLP
11 Podleiszek Filip (16)
KOM
12 Kysilka Matouš (16)
POD
13 Horváth Patrik (16)
ŠAM
14 Zrutta Michal (16)
PIE
15 Carrington Corwin (17)
PIE
16 Hutko Juraj (16)
UKB
17 Vargha Boris (16)
ŠAM
18 Végh Tamás (16)
ŠAM
19 Gulyas Karoly (17)
GYO
20 Antal Benjamín (17)
TAT
21 Schrimpel Peter (17)
KOM
22 Stehlík Ján (16)
INT
23 Kupec Kryštof (16)
POD
24 Kasák Michal (16)
NZA
25 Kobyda Ondrej (16)
TAT
26 Pernisch Anton (16)
MOR
27 Kukučka Juraj (16)
NOV
28 Iliaš Tomáš (16)
NOV
F: 11:17


18: F K1 Juniorky 4000 05.10.2019 11:19
36 Hanúsková Miriam (19)
DKB
38 Obertíková Michaela (18)
NOV
39 Klimová Zora (18)
UKB
40 Horváth Emma (18)
ŠAM
41 Kovacs Natalia (18)
GYO
42 Marek Bianka (18)
GYO
F: 11:19


34: F K1 Veteránky 4000 05.10.2019 11:19
43 Doktoríková Anna (45)
KOM
F: 11:19


19: F K1 Juniori 4000 05.10.2019 11:35
2 Melicher Pavol (18)
MOR
3 Kovacs Sandor (18)
GYO
5 Bogya Bálint (18)
ŠAM
6 Németh Richard (19)
TAT
7 Jablonovský Adam (19)
TAT
9 Hradil Tomáš (18)
NYM
10 Záhora Josef (19)
USK
11 Zemánek Martin (19)
TAT
13 Csendes Donat (18)
GYO
F: 11:35


20: F K1 Kadetky 2000 05.10.2019 11:38
20 Urbánová Viktória (16)
ŠTU
21 Herzánová Lucie (17)
NYM
23 Vass Regina (17)
GYO
24 Davidová Veronika (16)
CER
25 Bugár Réka (16)
KOM
26 Sidová Bianka (16)
ŠAM
28 Chudá Kristína (17)
NOV
29 Gatialová Chiara (16)
NOV
30 Mohacsi Reka (17)
GYO
F: 11:38


21: F C1 Juniori 4000 05.10.2019 11:39
40 Krasňanský Matej (18)
ŠAM
41 Strýček Eduard (19)
ŠAM
42 Palla Balasz (18)
GYO
43 Halasz David (18)
GYO
44 Bacílek Lukáš (18)
NYM
F: 11:39


22: F C1 Juniorky 4000 05.10.2019 11:42
F: 11:42


23: F C1 Kadetky 2000 05.10.2019 11:50
1 Balážová Tamara (16)
PIE
F: 11:50


24: F K1 Chlapci 9 2000 05.10.2019 11:53
11 Sekerák Matej (10)
UKB
12 Demovič Martin (10)
INT
13 Hovorka Márk (10)
KOM
14 Buga Ilan (10)
KOM
15 Ódor Alex (10)
KOM
16 Madocsai András (10)
ŠTU
17 Stašák Gregor (10)
TAT
18 Hladký Dominik (10)
PIE
19 Vodička Marcell (10)
ŠTU
21 Győri Dávid (10)
KOM
F: 11:53


25: F K3 11-12 štafety K1CH-K1D-K1CH 1000 05.10.2019 13:18
1 Kleibl Xaver (12)
Kováčová Andrea (13)
Sigmund Christian (13)
DKB
DKB
DKB
2 Holec Viktor (13)
Moťovská Alexandra (12)
Nitschinger Oliver (12)
VIN
VIN
TAT
4 Rus Matúš (13)
Gatialová Saskia (13)
Badáň Matúš (13)
NOV
NOV
NOV
5 Bartolčič Jakub (12)
Karaková Nina (13)
Ďurčo Oskar (13)
UKB
NOV
UKB
6 Varga Máté (13)
Hanzová Linda (12)
Karakán Marcell (13)
ŠTU
ŠTU
ŠTU
7 Marsal Máté (13)
Szencziová Natália (13)
Bugár Marek (13)
KOM
KOM
KOM
8 Tóth Michal (12)
Zrneková Michaela (12)
Hozlinger Michael Daniel (12)
KOM
KOM
KOM
9 Demáček Samuel (12)
Demáčeková Lucia (12)
Lukáč Teo Peter (13)
KOM
KOM
KOM
10 Borbely Jaroslav (12)
Ptáčková Eliška (13)
Buga Nathan (12)
KOM
KOM
KOM
F: 13:18


26: F K3 13-14 štafety K1CH-K1D-K1CH 1000 05.10.2019 13:52
1 Andrášiková Michaela (15)
Manas Lukáš (15)
Križko Lukáš (14)
UKB
DKB
DKB
2 Sehnal Šimon (15)
Tettingerová Terezie (15)
Heliš Daniel (14)
NYM
NYM
USK
3 Grolmus Lukáš (14)
Tóthová Tamara (14)
Tóth Ľudovít (15)
KOM
KOM
KOM
4 Karak Damian (15)
Hvojniková Nikola (14)
Iliaš Jakub (15)
NOV
NOV
NOV
5 Czaniková Tereza (14)
Pohanka Ivan (15)
Martinka Dominik (15)
ZLP
ZLP
ZLP
F: 13:52


27: F C1 Dievčatá 12 2000 05.10.2019 14:08
1 Zgurišová Michaela (13)
ŠTU
F: 14:08


28: F K1 Chlapci 10 2000 05.10.2019 14:10
10 Kormos Mátyás (11)
ŠTU
11 Uhrík Jakub (11)
PIE
12 Németh Tomáš (11)
KOM
13 Križko Dávid (11)
DKB
14 Hodek Dávid (11)
KOM
15 Bilka Matej (11)
UKB
16 Hecht Daniel (11)
NZA
17 Halás Alex (11)
NZA
19 Becker Maxim (11)
UKB
20 Krist Sebastián (11)
UKB
21 Kocúr Tomáš (11)
NOV
22 Śumichrast Lukáš (11)
VIN
24 Nagy Oliver (11)
KOM
25 Urban Šimon (11)
PIE
26 Pachník Patrick (11)
ZLP
27 Bócz Richard (11)
ŠTU
28 Zeman Jakub (11)
TAT
F: 14:10


29: F C1 Chlapci 11 2000 05.10.2019 14:15
35 Mokoš Šimon (12)
MOR
F: 14:15


30: F K1 Muži 4000 05.10.2019 14:18
40 Kráľ Radim (30)
NZA
41 Nemček Martin (22)
NOV
42 Melko Pavol (21)
DUN
44 Žilinčár Martin (20)
TAT
45 Holka Tomáš (20)
TAT
F: 14:18


33: F K1 Veteráni 4000 05.10.2019 14:19
60 Becker Karol (50)
UKB
61 Kuzma Michal (39)
DUN
F: 14:19


31: F C1 Muži 4000 05.10.2019 14:25


32: F K1 Ženy 4000 05.10.2019 14:28


35: F C1 Veteráni 4000 05.10.2019 14:45


Vygenerované: 26.09.2020 - 07:21:08
Baracuda v0.4, 495.0 ms