Časový Harmonogram na Majstrovstvá Slovenska v ťahaní na trenažéri

Hľadaj pretekára / klub



Zadajte meno alebo priezvisko alebo skratku klubu.
# Disciplína Typ Deň Čas Postupový kľúč Rozpis Výsledky Photofinish Video
20.01.2018 - Sobota
1 K1 Kadeti 1000 R1 Sobota 10:00 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
2 K1 Kadeti 1000 R2 Sobota 10:08 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
3 K1 Kadeti 1000 R3 Sobota 10:16 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
4 K1 Juniori 1000 R1 Sobota 10:24 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
5 K1 Juniori 1000 R2 Sobota 10:32 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
6 K1 Chlapci 13 1000 R1 Sobota 10:40 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
7 K1 Chlapci 13 1000 R2 Sobota 10:48 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
8 K1 Kadetky 1000 R1 Sobota 10:56 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
9 K1 Kadetky 1000 R2 Sobota 11:04 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
10 K1 Chlapci 14 1000 R1 Sobota 11:12 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
11 K1 Chlapci 14 1000 R2 Sobota 11:20 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
12 K1 Muži 1000 R1 Sobota 11:28 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
13 K1 Muži 1000 R2 Sobota 11:36 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
14 K1 Kadeti 200 R1 Sobota 11:50 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
15 K1 Kadeti 200 R2 Sobota 11:55 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
16 K1 Kadeti 200 R3 Sobota 12:00 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
17 K1 Juniori 200 R1 Sobota 12:05 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
18 K1 Juniori 200 R2 Sobota 12:10 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
19 K1 Juniori 200 R3 Sobota 12:15 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
20 K1 Chlapci 13 200 R1 Sobota 12:20 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
21 K1 Chlapci 13 200 R2 Sobota 12:25 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
22 K1 Kadetky 200 R1 Sobota 12:30 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
23 K1 Kadetky 200 R2 Sobota 12:35 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
24 K1 Chlapci 14 200 R1 Sobota 12:40 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
25 K1 Chlapci 14 200 R2 Sobota 12:45 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
26 K1 Muži 200 R1 Sobota 12:50 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
27 K1 Muži 200 R2 Sobota 12:55 1 - 8 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
28 K1 Veteráni 1000 F Sobota 13:30 Rozpis Výsledky
29 K1 Juniori 1000 F Sobota 13:38 Rozpis Výsledky
30 K1 Juniorky 1000 F Sobota 13:46 Rozpis Výsledky
31 K1 Kadeti 1000 F Sobota 13:54 Rozpis Výsledky
32 K1 Kadetky 1000 F Sobota 14:02 Rozpis Výsledky
33 K1 Chlapci 14 1000 F Sobota 14:10 Rozpis Výsledky
34 K1 Dievčatá 14 1000 F Sobota 14:18 Rozpis Výsledky
35 K1 Chlapci 13 1000 F Sobota 14:26 Rozpis Výsledky
36 K1 Dievčatá 13 1000 F Sobota 14:34 Rozpis Výsledky
37 K1 Ženy 1000 F Sobota 14:42 Rozpis Výsledky
38 K1 Muži 1000 F Sobota 14:50 Rozpis Výsledky
39 K1 Veteráni 200 F Sobota 15:15 Rozpis Výsledky
40 K1 Juniori 200 F Sobota 15:20 Rozpis Výsledky
41 K1 Juniorky 200 F Sobota 15:25 Rozpis Výsledky
42 K1 Kadeti 200 F Sobota 15:30 Rozpis Výsledky
43 K1 Kadetky 200 F Sobota 15:35 Rozpis Výsledky
44 K1 Chlapci 14 200 F Sobota 15:40 Rozpis Výsledky
45 K1 Dievčatá 14 200 F Sobota 15:45 Rozpis Výsledky
46 K1 Chlapci 13 200 F Sobota 15:50 Rozpis Výsledky
47 K1 Dievčatá 13 200 F Sobota 15:55 Rozpis Výsledky
48 K1 Ženy 200 F Sobota 16:00 Rozpis Výsledky
49 K1 Muži 200 F Sobota 16:05 Rozpis Výsledky
Vygenerované: 24.02.2018 - 19:04:28
Baracuda v0.4, 269.2 ms