Medailová bilancia za Majstrovstvá Slovenska v ťahaní na trenažéri
Aktualizované po štarte 49: K1 200 Muži, 20.01.2018 16:05# | Názov | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | NOV | 6 | 10 | 1 | 17 | |
2 | Športový klub polície Bratislava | ŠKP | 4 | 2 | 3 | 9 | |
3 | Kajak-Kanoe Piešťany | PIE | 4 | 2 | 2 | 8 | |
4 | Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava | TAT | 1 | 3 | 4 | 8 | |
5 | Kanoistický klub Slávia UK Bratislava | UKB | 1 | 2 | 1 | 4 | |
6 | AŠK Inter Bratislava | INT | 1 | 1 | 2 | 4 | |
7 | Kajak canoe klub Šamorín | ŠAM | 1 | 0 | 4 | 5 | |
8 | ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. | ŠKD | 1 | 0 | 3 | 4 | |
9 | TJ Dunaj Štúrovo | ŠTU | 1 | 0 | 0 | 1 | |
10 | Kajak & kanoe klub Komárno | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
11 | Dunajklub Kamzík Bratislava | DKB | 0 | 0 | 1 | 1 |
# | Meno | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Švecová Romana | PIE | 2 | 0 | 0 | 2 | |
2 | Kobyda Ondrej | ŠKP | 2 | 0 | 0 | 2 | |
3 | Karak Damian | NOV | 2 | 0 | 0 | 2 | |
4 | Petrušová Mariana | ŠKP | 2 | 0 | 0 | 2 | |
5 | Iliaš Martin | NOV | 2 | 0 | 0 | 2 | |
6 | Myšáková Petra | NOV | 1 | 1 | 0 | 2 | |
7 | Zatlkajová Jessica | NOV | 1 | 1 | 0 | 2 | |
8 | Pecsuková Katarína | ŠKD | 1 | 0 | 1 | 2 | |
9 | Zemánková Hana | TAT | 1 | 0 | 0 | 1 | |
10 | Trakalová Tatiana | PIE | 1 | 0 | 0 | 1 | |
11 | Linka Tibor | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
12 | Jankech Milan | PIE | 1 | 0 | 0 | 1 | |
13 | Csomorová Viktória | ŠTU | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | Vindiš Martin | INT | 1 | 0 | 0 | 1 | |
15 | Pecsuk Peter | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16 | Andrášiková Michaela | UKB | 0 | 2 | 0 | 2 | |
17 | Oršulová Lucia | NOV | 0 | 2 | 0 | 2 | |
18 | Rusová Dominika | NOV | 0 | 2 | 0 | 2 | |
19 | Iliaš Jakub | NOV | 0 | 2 | 0 | 2 | |
20 | Jakubisová Romana | NOV | 0 | 2 | 0 | 2 | |
21 | Rybanský Daniel | ŠKP | 0 | 1 | 1 | 2 | |
22 | Mičušík Matej | TAT | 0 | 1 | 1 | 2 | |
23 | Rudišin Gabriel | INT | 0 | 1 | 1 | 2 | |
24 | Zrutta Michal | PIE | 0 | 1 | 0 | 1 | |
25 | Višňovský Šimon | TAT | 0 | 1 | 0 | 1 | |
26 | Ujvári Marko | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
27 | Zalka Csaba | ŠKP | 0 | 1 | 0 | 1 | |
28 | Michálek Matej | PIE | 0 | 1 | 0 | 1 | |
29 | Wiebauer Tomáš | TAT | 0 | 1 | 0 | 1 | |
30 | Kostíková Michaela | TAT | 0 | 0 | 2 | 2 | |
31 | Seregiová Karolína | ŠAM | 0 | 0 | 2 | 2 | |
32 | Gavorová Hana | PIE | 0 | 0 | 2 | 2 | |
33 | Tučka Jakub | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
34 | Danielová Veronika | DKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
35 | Holá Nina | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
36 | Beňo Ľubomír | ŠKD | 0 | 0 | 1 | 1 | |
37 | Vlček Erik | ŠKP | 0 | 0 | 1 | 1 | |
38 | Benko Matúš | INT | 0 | 0 | 1 | 1 | |
39 | Jankech Gabriel | ŠKD | 0 | 0 | 1 | 1 | |
40 | Jedinák Matúš Maximilián | ŠKP | 0 | 0 | 1 | 1 | |
41 | Tóth Alex | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
42 | Bende Adam | TAT | 0 | 0 | 1 | 1 | |
43 | Tesariková Paulína | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vygenerované: 19.03.2024 - 07:52:04
Baracuda v0.4, 179.8 ms