Časový Harmonogram na Medzinárodná regata juniorov/U23

Hľadaj pretekára / klub



Zadajte meno alebo priezvisko alebo skratku klubu.
# Disciplína Typ Deň Čas Postupový kľúč Rozpis Výsledky Photofinish Video
03.06.2022 - Piatok
1 K1 Juniori 1000 R1 Piatok 09:00 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
2 K1 Juniori 1000 R2 Piatok 09:03 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
3 K1 Juniori 1000 R3 Piatok 09:06 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
4 K1 Juniori 1000 R4 Piatok 09:09 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
5 K1 Kadeti 1000 R1 Piatok 09:12 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
6 K1 Kadeti 1000 R2 Piatok 09:15 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
7 K1 Kadeti 1000 R3 Piatok 09:18 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
8 K1 Kadeti 1000 R4 Piatok 09:21 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
9 K1 Muži 1000 R1 Piatok 09:24 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
10 K1 Muži 1000 R2 Piatok 09:27 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
11 C1 Juniori 1000 R1 Piatok 09:45 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
12 C1 Juniori 1000 R2 Piatok 09:48 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
13 C1 Juniori 1000 R3 Piatok 09:51 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
14 K1 Juniorky 1000 R1 Piatok 09:54 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
15 K1 Juniorky 1000 R2 Piatok 09:57 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
16 C1 Kadeti 1000 R1 Piatok 10:00 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
17 C1 Kadeti 1000 R2 Piatok 10:03 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
18 K1 Kadetky 1000 R1 Piatok 10:06 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
19 K1 Kadetky 1000 R2 Piatok 10:09 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
20 K1 Kadetky 1000 R3 Piatok 10:12 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
21 K2 Juniori 1000 R1 Piatok 10:30 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
22 K2 Juniori 1000 R2 Piatok 10:33 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
23 K2 Kadeti 1000 R1 Piatok 10:36 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
24 K2 Kadeti 1000 R2 Piatok 10:39 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
25 K1 Juniori 1000 M1 Piatok 12:00 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
26 K1 Juniori 1000 M2 Piatok 12:03 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
27 K1 Juniori 1000 M3 Piatok 12:06 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
28 K1 Kadeti 1000 M1 Piatok 12:09 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
29 K1 Kadeti 1000 M2 Piatok 12:12 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
30 K1 Kadeti 1000 M3 Piatok 12:15 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
31 K1 Muži 1000 M Piatok 12:18 1.-3. -> F Rozpis
32 C1 Juniori 1000 M1 Piatok 12:21 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
33 C1 Juniori 1000 M2 Piatok 12:24 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
34 K1 Juniorky 1000 M Piatok 12:27 1.-3. -> F Rozpis
35 K1 Kadetky 1000 M1 Piatok 12:30 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
36 K1 Kadetky 1000 M2 Piatok 12:33 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
37 K2 Juniori 1000 M Piatok 13:00 1.-3. -> F Rozpis
38 K1 Muži 1000 F Piatok 14:00 Rozpis
39 C1 Muži 1000 F Piatok 14:06 Rozpis
40 K1 Ženy 1000 F Piatok 14:12 Rozpis
41 C1 Ženy 1000 F Piatok 14:18 Rozpis
42 K1 Juniori 1000 FB Piatok 14:24 Rozpis
43 K1 Juniori 1000 FA Piatok 14:30 Rozpis
44 C1 Juniori 1000 FB Piatok 14:36 Rozpis
45 C1 Juniori 1000 FA Piatok 14:42 Rozpis
46 K1 Juniorky 1000 F Piatok 14:48 Rozpis
47 C1 Juniorky 1000 F Piatok 14:54 Rozpis
48 K1 Kadeti 1000 FB Piatok 15:15 Rozpis
49 K1 Kadeti 1000 FA Piatok 15:21 Rozpis
50 C1 Kadeti 1000 F Piatok 15:27 Rozpis
51 K1 Kadetky 1000 FB Piatok 15:33 Rozpis
52 K1 Kadetky 1000 FA Piatok 15:39 Rozpis
53 C1 Kadetky 1000 F Piatok 15:45 Rozpis
54 K2 Muži 1000 F Piatok 16:00 Rozpis
55 C2 Muži 1000 F Piatok 16:06 Zrušený
56 K2 Ženy 1000 F Piatok 16:12 Zrušený
57 C2 Ženy 1000 F Piatok 16:18 Zrušený
58 K2 Juniori 1000 F Piatok 16:24 Rozpis
59 C2 Juniori 1000 F Piatok 16:30 Rozpis
60 K2 Juniorky 1000 F Piatok 16:45 Rozpis
62 K2 Kadeti 1000 F Piatok 16:57 Rozpis
63 C2 Kadeti 1000 F Piatok 17:03 Rozpis
64 K2 Kadetky 1000 F Piatok 17:09 Rozpis
61 C2 Juniorky 1000 F Piatok 17:15 Rozpis
65 C2 Kadetky 1000 F Piatok 17:15 Rozpis
04.06.2022 - Sobota
66 K1 Juniori 500 R1 Sobota 08:30 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
67 K1 Juniori 500 R2 Sobota 08:33 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
68 K1 Juniori 500 R3 Sobota 08:36 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
69 K1 Juniori 500 R4 Sobota 08:39 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
70 K1 Kadeti 500 R1 Sobota 08:42 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
71 K1 Kadeti 500 R2 Sobota 08:45 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
72 K1 Kadeti 500 R3 Sobota 08:48 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
73 K1 Kadeti 500 R4 Sobota 08:51 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
74 K1 Kadetky 500 R1 Sobota 08:54 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
75 K1 Kadetky 500 R2 Sobota 08:57 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
76 K1 Kadetky 500 R3 Sobota 09:00 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
77 K1 Muži 500 R1 Sobota 09:15 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
78 K1 Muži 500 R2 Sobota 09:18 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
79 K1 Ženy 500 R1 Sobota 09:21 Direct Final Zrušený
80 K1 Ženy 500 R2 Sobota 09:24 Direct Final Zrušený
81 C1 Juniori 500 R1 Sobota 09:27 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
82 C1 Juniori 500 R2 Sobota 09:30 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
83 C1 Juniori 500 R3 Sobota 09:33 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
84 K1 Juniorky 500 R1 Sobota 09:36 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
85 K1 Juniorky 500 R2 Sobota 09:39 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
86 C1 Kadeti 500 R1 Sobota 09:42 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
87 C1 Kadeti 500 R2 Sobota 09:45 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
88 K2 Juniori 500 R1 Sobota 10:00 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
89 K2 Juniori 500 R2 Sobota 10:03 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
90 K2 Kadeti 500 R1 Sobota 10:06 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
91 K2 Kadeti 500 R2 Sobota 10:09 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
92 K2 Kadetky 500 R1 Sobota 10:22 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
93 K2 Kadetky 500 R2 Sobota 10:25 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
94 K1 Juniori 500 M1 Sobota 11:15 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
95 K1 Juniori 500 M2 Sobota 11:18 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
96 K1 Juniori 500 M3 Sobota 11:21 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
97 K1 Kadeti 500 M1 Sobota 11:24 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
98 K1 Kadeti 500 M2 Sobota 11:27 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
99 K1 Kadeti 500 M3 Sobota 11:30 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
100 K1 Kadetky 500 M1 Sobota 11:33 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
101 K1 Kadetky 500 M2 Sobota 11:36 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
102 K1 Muži 500 M Sobota 11:39 1.-3. -> F Rozpis
103 C1 Juniori 500 M1 Sobota 11:42 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
104 C1 Juniori 500 M2 Sobota 11:45 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
105 K1 Juniorky 500 M Sobota 11:48 1.-3. -> F Rozpis
106 K2 Juniori 500 M Sobota 12:30 1.-3. -> F Rozpis
107 K2 Kadeti 500 M Sobota 12:33 1.-3. -> F Rozpis
108 K1 Muži 500 F Sobota 14:00 Rozpis
109 C1 Muži 500 F Sobota 14:05 Rozpis
110 K1 Ženy 500 F Sobota 14:10 Rozpis
111 C1 Ženy 500 F Sobota 14:15 Rozpis
112 K1 Juniori 500 FB Sobota 14:20 Rozpis
113 K1 Juniori 500 FA Sobota 14:25 Rozpis
114 C1 Juniori 500 FB Sobota 14:30 Rozpis
115 C1 Juniori 500 FA Sobota 14:35 Rozpis
116 K1 Juniorky 500 F Sobota 14:50 Rozpis
117 C1 Juniorky 500 F Sobota 14:55 Rozpis
118 K1 Kadeti 500 FB Sobota 15:00 Rozpis
119 K1 Kadeti 500 FA Sobota 15:05 Rozpis
120 C1 Kadeti 500 F Sobota 15:10 Rozpis
121 K1 Kadetky 500 FB Sobota 15:15 Rozpis
122 K1 Kadetky 500 FA Sobota 15:20 Rozpis
123 C1 Kadetky 500 F Sobota 15:25 Rozpis
124 K2 Muži 500 F Sobota 15:40 Rozpis
125 C2 Muži 500 F Sobota 15:45 Rozpis
126 K2 Ženy 500 F Sobota 15:50 Rozpis
127 C2 Ženy 500 F Sobota 15:55 Rozpis
128 K2 Juniori 500 F Sobota 16:00 Rozpis
129 C2 Juniori 500 F Sobota 16:05 Rozpis
130 K2 Juniorky 500 F Sobota 16:10 Rozpis
132 K2 Kadeti 500 F Sobota 16:20 Rozpis
133 C2 Kadeti 500 F Sobota 16:25 Rozpis
134 K2 Kadetky 500 F Sobota 16:40 Rozpis
131 C2 Juniorky 500 F Sobota 16:45 Rozpis
135 C2 Kadetky 500 F Sobota 16:45 Rozpis
136 K4 Muži 500 F Sobota 16:50 Rozpis
137 K4 Ženy 500 F Sobota 17:05 Zrušený
138 K4 Juniori 500 F Sobota 17:20 Rozpis
139 C4 Juniori 500 F Sobota 17:25 Rozpis
140 K4 Juniorky 500 F Sobota 17:35 Rozpis
141 C4 Juniorky 500 F Sobota 17:40 Zrušený
142 K4 Kadeti 500 F Sobota 17:50 Rozpis
143 C4 Kadeti 500 F Sobota 18:05 Rozpis
144 K4 Kadetky 500 F Sobota 18:05 Rozpis
05.06.2022 - Nedeľa
145 K1 Juniori 200 R1 Nedeľa 08:30 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
146 K1 Juniori 200 R2 Nedeľa 08:33 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
147 K1 Juniori 200 R3 Nedeľa 08:36 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
148 K1 Juniori 200 R4 Nedeľa 08:39 1.-6. + 3 N.Č. -> SF Rozpis
149 K1 Kadeti 200 R1 Nedeľa 08:42 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
150 K1 Kadeti 200 R2 Nedeľa 08:45 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
151 K1 Kadeti 200 R3 Nedeľa 08:48 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
152 K1 Kadetky 200 R1 Nedeľa 08:51 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
153 K1 Kadetky 200 R2 Nedeľa 08:54 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
154 K1 Kadetky 200 R3 Nedeľa 08:57 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
155 K1 Muži 200 R1 Nedeľa 09:15 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
156 K1 Muži 200 R2 Nedeľa 09:18 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
157 C1 Juniori 200 R1 Nedeľa 09:21 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
158 C1 Juniori 200 R2 Nedeľa 09:24 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
159 C1 Juniori 200 R3 Nedeľa 09:27 1. -> FA, 2.-7. -> SF Rozpis
160 K1 Juniorky 200 R1 Nedeľa 09:30 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
161 K1 Juniorky 200 R2 Nedeľa 09:33 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
162 C1 Kadeti 200 R1 Nedeľa 09:36 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
163 C1 Kadeti 200 R2 Nedeľa 09:39 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
164 K2 Juniori 200 R1 Nedeľa 10:00 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
165 K2 Juniori 200 R2 Nedeľa 10:03 1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF Rozpis
166 K2 Kadeti 200 R1 Nedeľa 10:06 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
167 K2 Kadeti 200 R2 Nedeľa 10:09 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
168 K2 Kadetky 200 R1 Nedeľa 10:22 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
169 K2 Kadetky 200 R2 Nedeľa 10:25 1.-3. + 3 N.Č. -> F Rozpis
170 K1 Juniori 200 M1 Nedeľa 11:00 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
171 K1 Juniori 200 M2 Nedeľa 11:03 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
172 K1 Juniori 200 M3 Nedeľa 11:06 1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB Rozpis
173 K1 Kadeti 200 M1 Nedeľa 11:09 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
174 K1 Kadeti 200 M2 Nedeľa 11:12 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
175 K1 Muži 200 M Nedeľa 11:15 1.-3. -> F Rozpis
176 C1 Juniori 200 M1 Nedeľa 11:18 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
177 C1 Juniori 200 M2 Nedeľa 11:21 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
178 K1 Juniorky 200 M Nedeľa 11:24 1.-3. -> F Rozpis
179 K1 Kadetky 200 M1 Nedeľa 11:27 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
180 K1 Kadetky 200 M2 Nedeľa 11:30 1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB Rozpis
181 K2 Juniori 200 M Nedeľa 12:00 1.-3. -> F Rozpis
182 K1 Muži 200 F Nedeľa 13:00 Rozpis
183 C1 Muži 200 F Nedeľa 13:04 Rozpis
184 K1 Ženy 200 F Nedeľa 13:08 Rozpis
185 C1 Ženy 200 F Nedeľa 13:12 Rozpis
186 K1 Juniori 200 FB Nedeľa 13:16 Rozpis
187 K1 Juniori 200 FA Nedeľa 13:20 Rozpis
188 C1 Juniori 200 FB Nedeľa 13:24 Rozpis
189 C1 Juniori 200 FA Nedeľa 13:28 Rozpis
190 K1 Juniorky 200 F Nedeľa 13:32 Rozpis
191 C1 Juniorky 200 F Nedeľa 13:36 Rozpis
192 K1 Kadeti 200 FB Nedeľa 13:44 Rozpis
193 K1 Kadeti 200 FA Nedeľa 13:48 Rozpis
194 C1 Kadeti 200 F Nedeľa 13:52 Rozpis
195 K1 Kadetky 200 FB Nedeľa 14:00 Rozpis
196 K1 Kadetky 200 FA Nedeľa 14:04 Rozpis
197 C1 Kadetky 200 F Nedeľa 14:08 Rozpis
198 K2 Muži 200 F Nedeľa 14:20 Rozpis
199 C2 Muži 200 F Nedeľa 14:24 Rozpis
200 K2 Ženy 200 F Nedeľa 14:28 Rozpis
201 C2 Ženy 200 F Nedeľa 14:32 Rozpis
202 K2 Juniori 200 F Nedeľa 14:36 Rozpis
203 C2 Juniori 200 F Nedeľa 14:40 Rozpis
204 K2 Juniorky 200 F Nedeľa 14:44 Rozpis
206 K2 Kadeti 200 F Nedeľa 14:52 Rozpis
207 C2 Kadeti 200 F Nedeľa 14:56 Rozpis
208 K2 Kadetky 200 F Nedeľa 15:10 Rozpis
205 C2 Juniorky 200 F Nedeľa 15:14 Rozpis
209 C2 Kadetky 200 F Nedeľa 15:14 Rozpis
Vygenerované: 28.06.2022 - 18:00:00
Baracuda v0.4, 308.7 ms