Časový Harmonogram na Pohár Slávie UK

Hľadaj pretekára / klub



Zadajte meno alebo priezvisko alebo skratku klubu.
# Disciplína Typ Deň Čas Postupový kľúč Rozpis Výsledky Photofinish Video
08.09.2018 - Sobota
1 K2 Chlapci 13+14 2000 F Sobota 10:00 Rozpis Výsledky
2 K1 Dievčatá 14 2000 F Sobota 10:02 Rozpis Výsledky
3 K1 Dievčatá 13 2000 F Sobota 10:04 Rozpis Výsledky
4 K2 Chlapci 11+12 2000 F Sobota 10:20 Rozpis Výsledky
5 K1 Dievčatá 12 2000 F Sobota 10:22 Rozpis Výsledky
6 K1 Dievčatá 11 2000 F Sobota 10:24 Rozpis Výsledky
7 C2 Chlapci 13+14 2000 F Sobota 10:40 Rozpis Výsledky
8 C1 Dievčatá 14 2000 F Sobota 10:42 Rozpis Výsledky
9 C1 Chlapci 12 2000 F Sobota 10:42 Rozpis Výsledky
10 C1 Chlapci 11 2000 F Sobota 10:42 Rozpis Výsledky
11 C1 Dievčatá 13 2000 F Sobota 10:42 Rozpis Výsledky
12 K1 Veteránky 2000 F Sobota 11:00 Rozpis Výsledky
13 K1 Chlapci 10 2000 F Sobota 11:02 Rozpis Výsledky
14 K1 Chlapci 9 2000 F Sobota 11:04 Rozpis Výsledky
15 K2 Kadeti 2000 F Sobota 11:20 Rozpis Výsledky
16 K1 Kadetky 2000 F Sobota 11:22 Rozpis Výsledky
17 C1 Kadeti 2000 F Sobota 11:24 Rozpis Výsledky
18 C1 Kadetky 2000 F Sobota 11:26 Rozpis Výsledky
19 K1 Juniori 2000 F Sobota 11:40 Rozpis Výsledky
20 K1 Juniorky 2000 F Sobota 11:42 Rozpis Výsledky
21 C1 Juniori 2000 F Sobota 11:44 Rozpis Výsledky
22 C1 Juniorky 2000 F Sobota 11:46 Rozpis Výsledky
23 K1 Muži 2000 F Sobota 12:00 Rozpis Výsledky
24 K1 Veteráni 2000 F Sobota 12:02 Rozpis Výsledky
25 C1 Muži 2000 F Sobota 12:04 Rozpis Výsledky
26 K1 Ženy 2000 F Sobota 12:06 Rozpis Výsledky
27 C1 Ženy 2000 F Sobota 12:06 Rozpis Výsledky
30 K1 Chlapci 14 2000 F Sobota 13:30 Rozpis Výsledky
31 K1 Chlapci 13 2000 F Sobota 13:32 Rozpis Výsledky
32 K2 Dievčatá 13+14 2000 F Sobota 13:50 Rozpis Výsledky
33 C1 Chlapci 14 2000 F Sobota 13:52 Rozpis Výsledky
34 C1 Chlapci 13 2000 F Sobota 13:54 Rozpis Výsledky
35 K1 Chlapci 12 2000 F Sobota 14:20 Rozpis Výsledky
36 K1 Chlapci 11 2000 F Sobota 14:24 Rozpis Výsledky
37 K2 Dievčatá 11+12 2000 F Sobota 14:44 Rozpis Výsledky
38 C2 Chlapci 11+12 2000 F Sobota 14:44 Rozpis
39 K1 Dievčatá 10 2000 F Sobota 14:47 Rozpis Výsledky
40 K1 Dievčatá 9 2000 F Sobota 14:49 Rozpis Výsledky
41 K1 Kadeti 2000 F Sobota 15:20 Rozpis Výsledky
42 K2 Kadetky 2000 F Sobota 15:22 Rozpis Výsledky
43 C2 Kadeti 2000 F Sobota 15:24 Rozpis Výsledky
44 K2 Juniori 2000 F Sobota 15:40 Rozpis Výsledky
45 C2 Juniori 2000 F Sobota 15:42 Rozpis Výsledky
46 C2 Juniorky 2000 F Sobota 15:42 Rozpis Výsledky
47 K2 Muži 2000 F Sobota 16:00 Rozpis Výsledky
48 K2 Veteráni 2000 F Sobota 16:02 Rozpis Výsledky
49 C2 Muži 2000 F Sobota 16:04 Rozpis
Vygenerované: 15.12.2018 - 00:08:11
Baracuda v0.4, 96.6 ms