Celkové výsledky - Trenčianska regata

1: R1 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:00:51.600  
2 2  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:51.800 +00:00:00.200
3 7  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:00:56.040 +00:00:04.440
4 5  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:00:57.920 +00:00:06.320
5 4  KOM   TURZA Andrej (14)
00:00:58.400 +00:00:06.800
6 8  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:01:02.480 +00:00:10.880
7 3  PRV   JUTTNER Jan (14)
00:01:04.840 +00:00:13.240
8 9  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:01:05.240 +00:00:13.640
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


2: R2 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:00:51.040  
2 6  MOR   BENKO Martin (14)
00:00:53.960 +00:00:02.920
3 8  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:00:54.360 +00:00:03.320
4 9  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:00:55.240 +00:00:04.200
5 3  KOM   HATOS Bence (14)
00:00:56.720 +00:00:05.680
6 7  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:00:59.560 +00:00:08.520
7 2  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:01:09.960 +00:00:18.920
8 4  TAT   OSAĎAN Dávid (14)
00:01:16.120 +00:00:25.080
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


3: R3 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:00:51.400  
2 6  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:52.040 +00:00:00.640
3 2  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:00:52.600 +00:00:01.200
4 3  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:00:57.280 +00:00:05.880
5 4  MOR   KOMADEL Leoš (14)
00:00:57.960 +00:00:06.560
6 9  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:00:58.680 +00:00:07.280
7 8  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:01:07.800 +00:00:16.400
8 7  UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:01:09.480 +00:00:18.080
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


4: R4 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:58.200  
2 8  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:00:59.640 +00:00:01.440
3 4  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:01:00.160 +00:00:01.960
5 3  DUN   TSYTSENKO Oleksii (14)
00:01:14.280 +00:00:16.080
6 9  TTS   PETRÍK Martin (14)
00:01:14.480 +00:00:16.280
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


5: R5 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:00:49.800  
2 9  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:00:49.880 +00:00:00.080
3 6  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:00:51.440 +00:00:01.640
4 7  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:00:53.040 +00:00:03.240
5 5  WBK   WEBER Patrik (14)
00:00:55.240 +00:00:05.440
6 8  NZA   IMMER Marco (14)
00:01:08.240 +00:00:18.440
7 2  DUN   KLOCHKO Maksym (14)
00:01:20.840 +00:00:31.040
  4  TAT   KANIANSKY Tomáš (14)
Nedostavil sa
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


6: R6 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:55.200  
2 3  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:00:55.720 +00:00:00.520
3 9  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:00:55.840 +00:00:00.640
4 7  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:00:57.120 +00:00:01.920
5 4  SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:01:00.200 +00:00:05.000
6 2  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:01:01.840 +00:00:06.640
7 8  VIN   STUDZIŃSKI Ondřej (14)
00:01:04.280 +00:00:09.080
8 5  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:01:13.160 +00:00:17.960
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


7: R1 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 09:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  PIE   URBAN Šimon (15)
00:00:47.160  
2 4  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:00:48.040 +00:00:00.880
3 9  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:51.360 +00:00:04.200
4 6  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:00:52.360 +00:00:05.200
5 3  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:55.120 +00:00:07.960
6 2  NZA   VIDA Viktor (15)
00:00:59.480 +00:00:12.320
7 8  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:01:03.440 +00:00:16.280
8 5  DUN   PLOTNITSKYI Andrii (15)
00:01:20.840 +00:00:33.680
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


8: R2 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 09:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:00:50.120  
2 5  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:00:54.440 +00:00:04.320
3 4  HOS   KEBÍSEK Oliver (15)
00:00:55.640 +00:00:05.520
4 7  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:00:56.280 +00:00:06.160
5 8  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:00:57.480 +00:00:07.360
6 2  UKB   IHRING Branislav (15)
00:01:04.720 +00:00:14.600
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


9: R3 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 09:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:00:46.360  
2 5  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:51.160 +00:00:04.800
3 7  UKB   BECKER Maxim (15)
00:00:52.200 +00:00:05.840
4 2  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:00:52.360 +00:00:06.000
5 8  KOM   HODEK Dávid (15)
00:00:53.480 +00:00:07.120
6 4  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:53.880 +00:00:07.520
7 6  TTS   BREZAN Bruno (15)
00:01:04.600 +00:00:18.240
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


10: R1 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 09:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:00:52.320  
2 2  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:00:55.640 +00:00:03.320
3 3  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:00:55.880 +00:00:03.560
4 1  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:00:56.760 +00:00:04.440
5 8  PRV   PŘÍKOPOVÁ Veronika (14)
00:00:58.160 +00:00:05.840
6 9  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:01:01.040 +00:00:08.720
7 6  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:01:02.160 +00:00:09.840
8 7  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:01:03.160 +00:00:10.840
9 5  DKB   KOVÁČOVÁ Natália (14)
00:01:06.480 +00:00:14.160
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


11: R2 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:00:50.520  
2 7  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:00:54.560 +00:00:04.040
3 4  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:54.840 +00:00:04.320
4 9  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:00:56.080 +00:00:05.560
5 5  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:56.440 +00:00:05.920
6 2  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:00:57.040 +00:00:06.520
7 6  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:00:58.040 +00:00:07.520
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


12: R3 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 10:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:00:52.680  
2 3  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:00:52.760 +00:00:00.080
3 6  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:00:57.280 +00:00:04.600
4 7  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:58.480 +00:00:05.800
5 4  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:00:58.680 +00:00:06.000
7 9  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:01:04.560 +00:00:11.880
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


13: R1 K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 10:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:51.360  
2 6  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:00:51.880 +00:00:00.520
4 2  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:00:55.280 +00:00:03.920
5 7  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:00:58.120 +00:00:06.760
6 4  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:00:58.320 +00:00:06.960
8 8  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:01:01.120 +00:00:09.760
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


14: R2 K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 10:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:00:53.760  
3 2  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:01:03.960 +00:00:10.200
4 9  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:01:04.120 +00:00:10.360
5 4  ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:01:06.760 +00:00:13.000
  7  KOJ   CHOVANCOVÁ Daniela (15)
Nedostavil sa
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


15: R1 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:00:42.520  
2 5  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:00:45.560 +00:00:03.040
3 4  KOM   TÓTH Michal (16)
00:00:46.160 +00:00:03.640
4 7  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:00:47.240 +00:00:04.720
5 8  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:00:48.200 +00:00:05.680
6 1  UKB   KUNC Jakub (16)
00:00:48.520 +00:00:06.000
7 6  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:00:48.640 +00:00:06.120
8 3  HOS   SAVKA Samuel (16)
00:00:58.120 +00:00:15.600
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


16: R2 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  UKB   APFEL Martin (17)
00:00:43.480  
2 2  ONV   JANOŠKA Štěpán (17)
00:00:44.320 +00:00:00.840
3 5  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:00:46.080 +00:00:02.600
4 6  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:00:46.600 +00:00:03.120
5 9  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:00:49.000 +00:00:05.520
6 4  NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:00:50.000 +00:00:06.520
7 7  TAT   BURÁK Alex (17)
00:00:50.640 +00:00:07.160
8 1  UKB   CYPRICH Róbert (16)
00:00:55.760 +00:00:12.280
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


17: R3 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:00:43.120  
2 4  KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:43.720 +00:00:00.600
3 9  UKB   KLIMA Michal (17)
00:00:45.480 +00:00:02.360
4 1  KOJ   ŘIHOŠEK Tomáš (16)
00:00:46.200 +00:00:03.080
5 2  NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:00:48.280 +00:00:05.160
6 5  TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:00:49.720 +00:00:06.600
7 7  KOJ   CHOVANEC Martin (18)
00:00:52.040 +00:00:08.920
8 8  NZA   ĎURINA Michal (16)
00:00:54.880 +00:00:11.760
9 6  SAL   VÁNIK Matej (16)
00:00:56.920 +00:00:13.800
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


18: R4 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:00:45.400  
2 3  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:00:46.800 +00:00:01.400
3 6  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:00:48.680 +00:00:03.280
4 8  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:00:49.080 +00:00:03.680
5 4  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:00:49.960 +00:00:04.560
6 2  INT   HROŠ Daniel (16)
00:00:56.360 +00:00:10.960
  5  SAL   ORAVEC Timon (17)
Nedostavil sa
  9  TTS   BUŠO Peter (17)
Nedostavil sa
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


19: R5 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:00:43.400  
2 6  NOV   RUS Matúš (17)
00:00:44.400 +00:00:01.000
3 5  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:00:45.400 +00:00:02.000
4 8  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:00:45.800 +00:00:02.400
5 2  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:00:47.240 +00:00:03.840
6 4  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:00:47.640 +00:00:04.240
7 9  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:00:48.640 +00:00:05.240
8 7  INT   NAGY Tomáš (16)
00:00:59.360 +00:00:15.960
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


20: R1 K1 Kadetky 200 24.06.2023 10:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOJ   ZENDULKOVÁ Klára (17)
00:00:50.840  
2 2  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:00:51.160 +00:00:00.320
3 3  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:00:53.160 +00:00:02.320
4 4  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:00:53.760 +00:00:02.920
5 5  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:00:54.200 +00:00:03.360
6 7  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:00:54.920 +00:00:04.080
7 8  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:01:03.200 +00:00:12.360
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


21: R2 K1 Kadetky 200 24.06.2023 10:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:00:49.640  
2 5  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:00:52.520 +00:00:02.880
4 4  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:00:54.240 +00:00:04.600
5 8  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:00:57.400 +00:00:07.760
6 6  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:00:58.200 +00:00:08.560
7 7  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:01:03.480 +00:00:13.840
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


22: R3 K1 Kadetky 200 24.06.2023 10:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:00:48.120  
2 3  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:00:51.160 +00:00:03.040
3 4  WBK   WEBER Kristína (17)
00:00:52.400 +00:00:04.280
4 8  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:00:52.840 +00:00:04.720
5 5  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:00:56.640 +00:00:08.520
6 7  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:01:06.920 +00:00:18.800
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


23: R1 C1 Kadeti 200 24.06.2023 10:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:00:41.248  
2 5  KOJ   HIRSCH Robin (17)
00:00:43.568 +00:00:02.320
3 3  ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:00:44.372 +00:00:03.124
4 4  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:00:45.896 +00:00:04.648
5 2  ONV   ZÁLEŠÁK Lukáš (17)
00:00:50.424 +00:00:09.176
6 7  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:00:59.582 +00:00:18.334
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 15:42


24: R2 C1 Kadeti 200 24.06.2023 10:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:00:52.960  
2 6  TTS   MÁDEL Félix (17)
00:00:59.640 +00:00:06.680
3 7  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
00:01:03.280 +00:00:10.320
4 3  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:01:03.400 +00:00:10.440
  4  TTS   STRUK Dominik (17)
Nedostavil sa
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 15:42


25: F K1 Chlapci 10 200 24.06.2023 10:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  WBK   WEBER Leo (11)
00:01:07.360  
2 6  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:01:11.640 +00:00:04.280
3 2  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:01:14.520 +00:00:07.160
4 9  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:01:18.440 +00:00:11.080
5 3  PIE   RACÍK Alexander (11)
00:01:21.360 +00:00:14.000
6 8  KOM   PÁLFY Károly (11)
00:01:25.720 +00:00:18.360
  5  PIE   MIČURA Ondrej (11)
Nedostavil sa
F: 10:54 > F: 10:57 > F: 11:00


26: F K1 Chlapci 10 200 24.06.2023 10:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  DUN   KLIMO Filip (11)
00:01:04.920  
2 2  ONV   PLEVÁK Daniel (11)
00:01:10.360 +00:00:05.440
3 5  PIE   VARAČKA Tommy (11)
00:01:13.160 +00:00:08.240
4 7  SAL   MARKO Samuel (11)
00:01:15.360 +00:00:10.440
5 9  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:01:17.120 +00:00:12.200
6 3  PIE   DRAHOVSKÝ Damian (11)
00:01:21.680 +00:00:16.760
7 8  KOM   VELEBA Patrik Andrej (11)
00:01:29.800 +00:00:24.880
8 6  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:01:36.520 +00:00:31.600
F: 10:54 > F: 10:57 > F: 11:00


27: F K1 Chlapci 10 200 24.06.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:01:09.920  
2 3  TTS   PILÁR Jakub (11)
00:01:15.600 +00:00:05.680
3 6  NOV   VRCHOVSKÝ Jakub (11)
00:01:16.080 +00:00:06.160
4 7  PIE   VAVRO Šimon (11)
00:01:17.080 +00:00:07.160
5 8  KOM   JÓZSA Samuel (11)
00:01:24.600 +00:00:14.680
  4  KOM   NAGY Maximus (11)
Nedostavil sa
F: 10:54 > F: 10:57 > F: 11:00


28: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:01:05.880  
2 8  VIN   LIBO Leonard (12)
00:01:06.280 +00:00:00.400
3 5  KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
00:01:09.240 +00:00:03.360
4 7  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:01:13.640 +00:00:07.760
5 6  TTS   JAMBOR Filip (12)
00:01:19.840 +00:00:13.960
6 2  NZA   ŠURIN Oliver (12)
00:01:23.640 +00:00:17.760
7 9  PRV   MUCHA Tomáš (12)
00:01:35.360 +00:00:29.480
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


29: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  VIN   WEINER Filip (12)
00:01:03.240  
2 7  SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:01:05.240 +00:00:02.000
3 5  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:01:12.000 +00:00:08.760
4 4  ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:01:18.200 +00:00:14.960
5 3  DUN   PLOTNITSKYI Danyil (12)
00:01:22.800 +00:00:19.560
6 2  PIE   JANČOVIČ Patrik (12)
00:01:27.280 +00:00:24.040
7 9  TTS   BULKO Matúš (12)
00:01:30.760 +00:00:27.520
8 6  NZA   ČEREŠŇA Jakub (12)
00:01:44.360 +00:00:41.120
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


30: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:01:06.960  
2 6  PIE   KOMÁR Michal (12)
00:01:07.320 +00:00:00.360
3 2  SAL   SÁDOVSKÝ Richard (12)
00:01:18.120 +00:00:11.160
4 9  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
00:01:20.800 +00:00:13.840
5 5  DUN   BUHRIN Serhii (12)
00:01:21.280 +00:00:14.320
6 8  MOR   HAGARA Lukáš (12)
00:01:25.120 +00:00:18.160
7 7  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
00:01:26.160 +00:00:19.200
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


31: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:01:01.160  
2 3  SAL   HANÁK Dávid (12)
00:01:02.000 +00:00:00.840
3 8  NZA   HÓKA Simon (12)
00:01:06.680 +00:00:05.520
4 9  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:01:08.520 +00:00:07.360
5 7  PRV   KUČA Petr (12)
00:01:12.040 +00:00:10.880
6 4  ZLP   KUCBEL Kai (12)
00:01:13.720 +00:00:12.560
7 5  UKB   PETER Tibor Cornelius (12)
00:01:22.760 +00:00:21.600
8 6  KOM   PATAKY Ádám (12)
00:01:25.680 +00:00:24.520
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


32: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  SAL   LATIKA Roland (12)
00:01:07.680  
2 5  KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:01:09.320 +00:00:01.640
3 8  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:01:10.280 +00:00:02.600
4 7  PIE   MARTIŠ Lukáš (12)
00:01:10.360 +00:00:02.680
6 6  UKB   STANKOVIČ Matej (12)
00:01:17.360 +00:00:09.680
7 2  UKB   HÁL Matúš (12)
00:01:34.880 +00:00:27.200
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


33: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:00:53.480  
2 6  NOV   VANEK Alexander (13)
00:01:03.880 +00:00:10.400
3 7  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:01:04.040 +00:00:10.560
4 2  PRV   JUTTNER Jakub (13)
00:01:07.720 +00:00:14.240
5 5  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
00:01:11.560 +00:00:18.080
6 9  UKB   KOLLÁR Krištof (13)
00:01:17.880 +00:00:24.400
7 3  DUN   ABUAISHA Makhmud (13)
00:01:28.970 +00:00:35.490
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


34: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  VIN   KISS Martin (13)
00:01:03.000  
2 3  KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
00:01:05.880 +00:00:02.880
3 6  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:01:06.680 +00:00:03.680
4 5  MOR   KUPEC Matej (13)
00:01:08.840 +00:00:05.840
5 9  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:01:09.320 +00:00:06.320
6 4  INT   PISÁR Nikolas (13)
00:01:09.480 +00:00:06.480
7 7  SAL   HOLOTA Andrej (13)
00:01:13.160 +00:00:10.160
8 2  TAT   ONDREJKA Matúš (13)
00:01:19.240 +00:00:16.240
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


35: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 2  KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:01:05.280  
3 6  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
00:01:06.040 +00:00:00.760
4 5  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:01:09.720 +00:00:04.440
5 7  SAL   URBANEC Jakub (13)
00:01:09.880 +00:00:04.600
6 3  KOM   BERECZ Dávid (13)
00:01:13.720 +00:00:08.440
7 8  NOV   PATÁK Maxim (13)
00:01:17.960 +00:00:12.680
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


36: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  PIE   UHRÍK Martin (13)
00:00:59.929  
2 4  KOM   BELÁN Markus (13)
00:01:05.219 +00:00:05.290
3 6  NOV   RUS Lukáš (13)
00:01:05.515 +00:00:05.586
4 5  SAL   MEČÁR Boris (13)
00:01:11.764 +00:00:11.835
5 3  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:01:13.221 +00:00:13.292
6 7  TTS   JURGA Tadeáš (13)
00:01:15.479 +00:00:15.550
7 8  KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:01:15.683 +00:00:15.754
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


37: R1 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 11:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  MOR   BENKO Martin (14)
 VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:00:44.680  
2 9  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:00:46.360 +00:00:01.680
3 1  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:47.480 +00:00:02.800
4 3  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:00:48.120 +00:00:03.440
5 8  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:49.720 +00:00:05.040
6 4  NZA   RÓŽA Timotej (15)
 NZA   VIDA Viktor (15)
00:00:52.000 +00:00:07.320
7 5  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:01:02.920 +00:00:18.240
8 6  UKB   IHRING Branislav (15)
 UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:01:06.760 +00:00:22.080
9 2  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:01:15.000 +00:00:30.320
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


38: R2 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 11:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
00:00:48.400  
2 4  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:00:48.440 +00:00:00.040
3 2  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   KUNIAK Matej (14)
00:00:50.760 +00:00:02.360
4 6  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:51.080 +00:00:02.680
5 9  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:01:00.200 +00:00:11.800
6 7  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
 ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:01:00.680 +00:00:12.280
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


39: R3 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 11:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:00:44.680  
2 3  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:44.760 +00:00:00.080
3 2  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:52.320 +00:00:07.640
4 6  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:53.960 +00:00:09.280
5 8  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:00:57.080 +00:00:12.400
6 7  NZA   IMMER Marco (14)
 SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:01:12.960 +00:00:28.280
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


40: R1 K1 Juniori 200 24.06.2023 11:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  TTS   PERETS Artur (19)
00:00:42.960  
2 3  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:00:43.440 +00:00:00.480
3 5  NZA   FICZA René (18)
00:00:43.520 +00:00:00.560
4 4  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:00:45.400 +00:00:02.440
5 7  KOM   NAGY Dominik (18)
00:00:45.480 +00:00:02.520
6 8  ZLP   TEREŠTÍK Marián (19)
00:00:49.480 +00:00:06.520
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 15:48


41: R2 K1 Juniori 200 24.06.2023 11:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:00:41.800  
2 6  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:00:43.320 +00:00:01.520
3 4  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:00:43.520 +00:00:01.720
4 5  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:00:44.240 +00:00:02.440
5 7  KOM   ZAUKO Viktor (18)
00:00:47.240 +00:00:05.440
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 15:48


42: R1 K2 Kadeti 200 24.06.2023 11:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:00:39.000  
2 9  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:39.520 +00:00:00.520
3 3  NZA   GULYÁS Daniel (17)
 NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:00:39.600 +00:00:00.600
4 8  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:00:40.200 +00:00:01.200
5 7  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:00:40.520 +00:00:01.520
6 6  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:00:43.800 +00:00:04.800
7 2  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   ĎURINA Michal (16)
00:00:49.000 +00:00:10.000
8 5  INT   HROŠ Daniel (16)
 INT   NAGY Tomáš (16)
00:01:02.480 +00:00:23.480
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


43: R2 K2 Kadeti 200 24.06.2023 11:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:00:39.360  
2 6  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:00:39.920 +00:00:00.560
3 5  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:00:43.480 +00:00:04.120
4 9  KOJ   ŘIHOŠEK Tomáš (16)
 KOJ   CHOVANEC Martin (18)
00:00:44.440 +00:00:05.080
5 8  ONV   JANOŠKA Štěpán (17)
 ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:00:46.760 +00:00:07.400
6 3  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
 TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:00:46.840 +00:00:07.480
7 4  NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
 NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:00:48.480 +00:00:09.120
  2  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
 KOM   LOPATA Matej (16)
Nedostavil sa
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


44: F K1 Dievčatá 11 200 24.06.2023 11:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:00:59.040  
2 7  PRV   ŠIMKOVÁ Klaudie (12)
00:01:00.720 +00:00:01.680
3 2  HOS   LIPTÁKOVÁ Adela (12)
00:01:06.160 +00:00:07.120
4 6  NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
00:01:08.920 +00:00:09.880
5 4  MOR   VALOVÁ Michaela (12)
00:01:13.200 +00:00:14.160
6 5  ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
00:01:15.880 +00:00:16.840
7 8  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
00:01:21.320 +00:00:22.280
F: 11:57 > F: 12:00


45: F K1 Dievčatá 11 200 24.06.2023 12:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   NAGY Gréta (12)
00:01:02.320  
2 7  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
00:01:03.800 +00:00:01.480
3 4  PRV   PIVODOVÁ Alice (12)
00:01:08.600 +00:00:06.280
5 3  KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:01:17.400 +00:00:15.080
6 2  HOS   LAJCHOVÁ Helena (12)
00:01:18.840 +00:00:16.520
7 6  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
00:01:22.080 +00:00:19.760
F: 11:57 > F: 12:00


46: F K1 Dievčatá 12 200 24.06.2023 12:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:00:57.400  
2 6  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:00:59.560 +00:00:02.160
3 8  KOM   NAGY Szófia (13)
00:01:01.160 +00:00:03.760
4 9  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
00:01:04.080 +00:00:06.680
5 1  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:01:04.880 +00:00:07.480
6 2  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:01:06.000 +00:00:08.600
7 7  ŠAM   BRAUNEROVÁ Diana (13)
00:01:20.200 +00:00:22.800
F: 12:03 > F: 12:06 > F: 12:09


47: F K1 Dievčatá 12 200 24.06.2023 12:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
00:00:54.800  
2 2  KOM   CSEREPES Emma (13)
00:01:01.640 +00:00:06.840
3 6  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:01:02.520 +00:00:07.720
4 1  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:01:04.600 +00:00:09.800
5 5  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
00:01:05.480 +00:00:10.680
6 3  HOS   KEBÍSKOVÁ Sára (13)
00:01:08.520 +00:00:13.720
7 9  UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:01:13.880 +00:00:19.080
F: 12:03 > F: 12:06 > F: 12:09


48: F K1 Dievčatá 12 200 24.06.2023 12:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:00:58.160  
2 7  KOJ   ŘÍHOŠKOVÁ Anna (13)
00:00:58.800 +00:00:00.640
3 8  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
00:01:03.400 +00:00:05.240
4 5  HOS   SEDLÁČKOVÁ Adela (13)
00:01:05.960 +00:00:07.800
5 4  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:01:07.440 +00:00:09.280
6 6  KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:01:09.520 +00:00:11.360
7 9  ŠAM   PODHOROVÁ Dominika (13)
00:01:15.840 +00:00:17.680
8 2  PRV   STISKÁLKOVÁ Dorka (13)
00:01:20.840 +00:00:22.680
F: 12:03 > F: 12:06 > F: 12:09


49: R1 K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 12:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:00:48.480  
2 8  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:49.040 +00:00:00.560
3 1  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:49.160 +00:00:00.680
4 4  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:00:50.760 +00:00:02.280
5 7  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:00:51.160 +00:00:02.680
6 3  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:51.720 +00:00:03.240
7 9  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:53.880 +00:00:05.400
  5  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
Nedostavil sa
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


50: R2 K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 12:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:00:48.000  
2 6  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:00:49.320 +00:00:01.320
3 8  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:50.040 +00:00:02.040
4 5  PRV   PŘÍKOPOVÁ Veronika (14)
00:00:50.200 +00:00:02.200
5 4  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
 KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:00:50.800 +00:00:02.800
6 3  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:00:52.440 +00:00:04.440
7 9  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:00:53.480 +00:00:05.480
8 1  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
 PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:00:55.240 +00:00:07.240
9 7  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:00:58.560 +00:00:10.560
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


148: R1 K1 Muži 200 24.06.2023 12:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:00:39.160  
2 4  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:00:41.400 +00:00:02.240
2 8  TTS   DANKO Juraj (37)
00:00:41.400 +00:00:02.240
4 7  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:00:41.800 +00:00:02.640
5 6  NZA   BAUKO Leo (22)
00:00:45.000 +00:00:05.840
1.-3. + 3 N.Č. -> F F: 16:12 > R1: 12:18 > R2: 12:21


149: R2 K1 Muži 200 24.06.2023 12:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKD   HVOJNIK Martin (23)
00:00:39.280  
2 7  ZLP   PITELKA Samuel (21)
00:00:41.560 +00:00:02.280
3 6  DUN   MELKO Pavol (25)
00:00:42.600 +00:00:03.320
4 3  TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:00:42.760 +00:00:03.480
5 5  NZA   BABICZA Kristóf (21)
00:00:42.920 +00:00:03.640
1.-3. + 3 N.Č. -> F F: 16:12 > R1: 12:18 > R2: 12:21


51: M1 K1 Kadeti 200 24.06.2023 12:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:00:40.280  
2 5  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:00:40.520 +00:00:00.240
3 3  NOV   RUS Matúš (17)
00:00:41.720 +00:00:01.440
4 2  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:00:41.760 +00:00:01.480
5 6  ONV   JANOŠKA Štěpán (17)
00:00:42.040 +00:00:01.760
6 7  UKB   KLIMA Michal (17)
00:00:42.240 +00:00:01.960
7 1  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:00:46.280 +00:00:06.000
8 8  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:00:47.080 +00:00:06.800
9 9  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:00:47.520 +00:00:07.240
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


52: M2 K1 Kadeti 200 24.06.2023 12:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:00:41.840  
2 4  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:00:42.680 +00:00:00.840
3 7  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:00:42.920 +00:00:01.080
4 3  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:00:44.080 +00:00:02.240
5 2  KOJ   ŘIHOŠEK Tomáš (16)
00:00:44.360 +00:00:02.520
6 6  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:00:44.600 +00:00:02.760
7 8  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:00:46.080 +00:00:04.240
8 1  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:00:47.800 +00:00:05.960
9 9  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:00:48.360 +00:00:06.520
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


53: M3 K1 Kadeti 200 24.06.2023 12:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   APFEL Martin (17)
00:00:41.960  
2 4  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:00:44.040 +00:00:02.080
3 8  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:00:44.160 +00:00:02.200
4 3  KOM   TÓTH Michal (16)
00:00:44.360 +00:00:02.400
5 6  KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:45.760 +00:00:03.800
6 2  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:00:46.520 +00:00:04.560
7 7  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:00:48.000 +00:00:06.040
8 1  NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:00:48.120 +00:00:06.160
9 9  UKB   KUNC Jakub (16)
00:00:50.080 +00:00:08.120
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


54: M1 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 12:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:00:51.120  
2 2  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:00:51.480 +00:00:00.360
3 3  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:51.600 +00:00:00.480
4 9  WBK   WEBER Patrik (14)
00:00:54.880 +00:00:03.760
5 6  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:00:55.360 +00:00:04.240
6 7  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:00:56.000 +00:00:04.880
7 4  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:01:00.640 +00:00:09.520
9 8  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:01:01.600 +00:00:10.480
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


55: M2 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 12:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:00:50.120  
2 4  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:00:50.840 +00:00:00.720
3 1  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:00:52.600 +00:00:02.480
4 7  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:00:53.240 +00:00:03.120
5 8  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:00:54.040 +00:00:03.920
6 3  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:54.920 +00:00:04.800
7 2  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:00:56.440 +00:00:06.320
8 9  KOM   HATOS Bence (14)
00:00:58.760 +00:00:08.640
9 6  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:01:01.760 +00:00:11.640
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


56: M3 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 12:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:00:50.720  
2 3  MOR   BENKO Martin (14)
00:00:51.240 +00:00:00.520
3 5  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:00:52.960 +00:00:02.240
4 4  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:53.240 +00:00:02.520
5 1  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:00:57.160 +00:00:06.440
6 7  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:00:59.160 +00:00:08.440
7 8  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:01:00.440 +00:00:09.720
8 9  MOR   KOMADEL Leoš (14)
00:01:00.840 +00:00:10.120
9 2  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:01:03.800 +00:00:13.080
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


57: M1 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 12:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:00:48.720  
2 6  UKB   BECKER Maxim (15)
00:00:49.000 +00:00:00.280
3 7  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:00:51.200 +00:00:02.480
4 3  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:00:53.600 +00:00:04.880
5 8  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:54.840 +00:00:06.120
6 4  HOS   KEBÍSEK Oliver (15)
00:00:55.240 +00:00:06.520
7 2  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:00:55.480 +00:00:06.760
8 1  NZA   VIDA Viktor (15)
00:01:01.280 +00:00:12.560
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


58: M2 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 12:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:49.560  
2 2  KOM   HODEK Dávid (15)
00:00:50.000 +00:00:00.440
3 7  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:51.320 +00:00:01.760
4 4  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:51.360 +00:00:01.800
5 5  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:00:53.320 +00:00:03.760
6 3  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:00:54.120 +00:00:04.560
7 1  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:01:01.000 +00:00:11.440
8 8  UKB   IHRING Branislav (15)
00:01:06.760 +00:00:17.200
  9  TTS   BREZAN Bruno (15)
Nedostavil sa
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


59: M1 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 12:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:52.520  
2 5  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:00:53.400 +00:00:00.880
3 3  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:53.560 +00:00:01.040
4 2  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:55.000 +00:00:02.480
5 7  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:00:55.840 +00:00:03.320
6 9  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:00:56.680 +00:00:04.160
7 1  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:57.000 +00:00:04.480
8 6  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:00:58.440 +00:00:05.920
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


60: M2 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 12:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:00:51.440  
2 3  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:00:51.880 +00:00:00.440
3 4  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:00:52.200 +00:00:00.760
4 7  PRV   PŘÍKOPOVÁ Veronika (14)
00:00:53.880 +00:00:02.440
5 6  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:00:54.000 +00:00:02.560
6 2  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:00:55.040 +00:00:03.600
7 1  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:00:57.080 +00:00:05.640
8 8  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:00:57.920 +00:00:06.480
9 9  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:01:02.200 +00:00:10.760
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


61: M K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 13:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:00:53.287  
3 2  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:00:54.076 +00:00:00.789
4 9  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:00:56.887 +00:00:03.600
5 6  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:00:58.346 +00:00:05.059
6 4  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:01:00.482 +00:00:07.195
  3  ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
Prevrátil
1.-3. -> F R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


62: M1 K1 Kadetky 200 24.06.2023 13:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:00:48.320  
2 1  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:00:48.840 +00:00:00.520
4 3  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:00:49.560 +00:00:01.240
5 7  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:00:50.640 +00:00:02.320
6 6  WBK   WEBER Kristína (17)
00:00:51.840 +00:00:03.520
7 2  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:00:52.720 +00:00:04.400
8 9  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:01:00.400 +00:00:12.080
9 8  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:01:03.600 +00:00:15.280
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


63: M2 K1 Kadetky 200 24.06.2023 13:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:00:49.000  
2 3  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:00:49.280 +00:00:00.280
3 7  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:00:49.480 +00:00:00.480
4 6  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:00:50.080 +00:00:01.080
5 4  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:00:50.400 +00:00:01.400
6 1  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:00:51.840 +00:00:02.840
7 8  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:00:53.560 +00:00:04.560
8 2  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:00:54.440 +00:00:05.440
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


64: F K1 Chlapci 9 200 24.06.2023 13:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 3  ŠTU   BRENIŠIN Alex (10)
00:01:11.240  
3 7  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
00:01:14.560 +00:00:03.320
4 5  ŠAM   PROKOP Miloš (10)
00:01:16.120 +00:00:04.880
5 2  UKB   MARKUSEK Kristián (10)
00:01:19.000 +00:00:07.760
6 8  KOJ   SKALKA Matěj (10)
00:01:20.000 +00:00:08.760
7 6  ŠTU   KARDOŠ Viktor (10)
00:01:28.920 +00:00:17.680
F: 13:09


65: F K1 Dievčatá 10 200 24.06.2023 13:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:01:06.640  
2 6  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:01:08.320 +00:00:01.680
3 2  SAL   POTÚČKOVÁ Laura (11)
00:01:14.320 +00:00:07.680
4 3  PIE   KOZICOVÁ Viktoria (11)
00:01:15.160 +00:00:08.520
6 9  KOM   HAVRAN Emília (11)
00:01:18.920 +00:00:12.280
7 4  PRV   NERADILOVÁ Markéta (11)
00:01:21.720 +00:00:15.080
F: 13:12


66: F K1 Dievčatá 9 200 24.06.2023 13:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
3 7  NZA   BROCZKÁ Lara (10)
00:01:15.760  
4 6  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:01:16.640 +00:00:00.880
F: 13:15


67: M K2 Kadeti 200 24.06.2023 13:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:00:40.440  
2 5  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:00:41.040 +00:00:00.600
3 2  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:00:43.200 +00:00:02.760
4 4  KOJ   ŘIHOŠEK Tomáš (16)
 KOJ   CHOVANEC Martin (18)
00:00:43.400 +00:00:02.960
5 3  ONV   JANOŠKA Štěpán (17)
 ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:00:46.280 +00:00:05.840
6 1  NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
 NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:00:47.880 +00:00:07.440
7 7  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
 TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:00:51.160 +00:00:10.720
8 9  INT   HROŠ Daniel (16)
 INT   NAGY Tomáš (16)
00:00:51.640 +00:00:11.200
  8  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   ĎURINA Michal (16)
Prevrátil
1.-3. -> F R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


68: M1 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 13:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:00:45.160  
2 7  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:00:49.200 +00:00:04.040
3 6  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:50.000 +00:00:04.840
4 3  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:50.760 +00:00:05.600
5 1  NZA   RÓŽA Timotej (15)
 NZA   VIDA Viktor (15)
00:00:52.400 +00:00:07.240
6 4  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   KUNIAK Matej (14)
00:00:52.520 +00:00:07.360
7 2  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:00:53.240 +00:00:08.080
8 8  NZA   IMMER Marco (14)
 SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:01:05.040 +00:00:19.880
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


69: M2 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 13:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:45.840  
2 7  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:47.720 +00:00:01.880
3 6  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:48.640 +00:00:02.800
4 3  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:49.960 +00:00:04.120
5 5  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:00:50.480 +00:00:04.640
6 2  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:00:55.640 +00:00:09.800
7 8  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
 ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:00:58.200 +00:00:12.360
8 1  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:01:04.880 +00:00:19.040
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


70: M K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 13:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:00:48.800  
2 6  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:00:50.400 +00:00:01.600
3 2  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:50.920 +00:00:02.120
4 4  PRV   PŘÍKOPOVÁ Veronika (14)
00:00:51.200 +00:00:02.400
5 3  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
 KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:00:51.560 +00:00:02.760
6 8  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:52.280 +00:00:03.480
7 7  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:00:54.160 +00:00:05.360
8 9  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
 PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:00:56.360 +00:00:07.560
9 1  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:01:17.320 +00:00:28.520
1.-3. -> F R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


71: FA K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 15:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:00:50.400  
2 2  MOR   BENKO Martin (14)
00:00:50.760 +00:00:00.360
3 6  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:00:50.960 +00:00:00.560
4 5  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:00:51.040 +00:00:00.640
5 7  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:00:52.960 +00:00:02.560
6 1  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:00:53.840 +00:00:03.440
7 3  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:00:54.440 +00:00:04.040
8 8  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:54.880 +00:00:04.480
9 9  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:00:56.360 +00:00:05.960
R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


72: FB K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 15:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:55.040  
2 6  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:00:55.760 +00:00:00.720
3 3  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:00:57.240 +00:00:02.200
4 7  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:00:58.640 +00:00:03.600
5 2  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:00:58.840 +00:00:03.800
6 5  WBK   WEBER Patrik (14)
00:00:59.680 +00:00:04.640
7 4  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:01:00.200 +00:00:05.160
8 9  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:01:01.880 +00:00:06.840
9 8  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:01:02.720 +00:00:07.680
R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


73: FA K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 15:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:00:47.280  
2 5  PIE   URBAN Šimon (15)
00:00:48.280 +00:00:01.000
3 3  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:00:48.440 +00:00:01.160
4 8  UKB   BECKER Maxim (15)
00:00:49.640 +00:00:02.360
5 4  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:00:52.240 +00:00:04.960
6 7  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:52.680 +00:00:05.400
7 1  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:00:54.200 +00:00:06.920
8 2  KOM   HODEK Dávid (15)
00:00:55.200 +00:00:07.920
9 9  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:57.360 +00:00:10.080
R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


74: FB K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 15:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:54.000  
2 5  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:00:55.000 +00:00:01.000
3 6  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:00:55.960 +00:00:01.960
4 3  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:56.240 +00:00:02.240
5 2  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:00:57.480 +00:00:03.480
6 1  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:00:58.440 +00:00:04.440
7 7  HOS   KEBÍSEK Oliver (15)
00:01:00.320 +00:00:06.320
8 8  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:01:05.920 +00:00:11.920
9 9  NZA   VIDA Viktor (15)
00:01:07.400 +00:00:13.400
R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


80: F C1 Chlapci 12 200 24.06.2023 15:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  TTS   LOKŠÍK Adam (13)
00:00:00.000  
F: 15:12


75: F C1 Chlapci 13 200 24.06.2023 15:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOJ   NĚMEČEK Jaromír (14)
00:01:04.000  
2 6  PRV   NERADIL David (14)
00:01:05.640 +00:00:01.640
3 3  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:01:11.760 +00:00:07.760
4 2  TTS   STRUK Sebastián (14)
00:01:15.040 +00:00:11.040
5 8  VIN   VADOVIČ Alex (14)
00:01:15.200 +00:00:11.200
6 4  VIN   HÚSENICA Lukáš (14)
00:01:19.440 +00:00:15.440
7 5  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
00:01:30.800 +00:00:26.800
F: 15:12


76: F C1 Chlapci 14 200 24.06.2023 15:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  VIN   KOUBEK Matúš (15)
00:00:59.280  
2 2  ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:01:00.360 +00:00:01.080
3 8  PRV   KRAMEŠ Michal (15)
00:01:08.080 +00:00:08.800
4 4  KOJ   ŠRÁMEK Oscar (15)
00:01:11.720 +00:00:12.440
5 6  VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:01:12.280 +00:00:13.000
6 5  ONV   DOSTÁL Tobiáš (15)
00:01:14.680 +00:00:15.400
7 7  VIN   POLÁK Tomáš (15)
00:01:18.360 +00:00:19.080
F: 15:15


77: FA K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 15:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:00:50.920  
2 5  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:00:52.360 +00:00:01.440
3 3  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:53.640 +00:00:02.720
4 6  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:00:54.840 +00:00:03.920
5 7  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:00:54.880 +00:00:03.960
6 2  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:00:55.720 +00:00:04.800
7 8  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:00:57.520 +00:00:06.600
8 1  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:58.680 +00:00:07.760
9 9  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:00:58.760 +00:00:07.840
R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


78: FB K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 15:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PRV   PŘÍKOPOVÁ Veronika (14)
00:00:57.040  
2 5  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:57.480 +00:00:00.440
3 3  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:00:57.640 +00:00:00.600
4 9  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:00:58.760 +00:00:01.720
5 6  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:00:58.800 +00:00:01.760
6 1  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:59.400 +00:00:02.360
7 2  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:00:59.920 +00:00:02.880
8 7  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:01:01.160 +00:00:04.120
9 8  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:01:02.920 +00:00:05.880
R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


79: F K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 15:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:51.200  
2 3  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:00:52.280 +00:00:01.080
4 4  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:00:55.160 +00:00:03.960
6 8  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:00:58.480 +00:00:07.280
7 9  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:00:58.640 +00:00:07.440
9 2  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:01:05.040 +00:00:13.840
R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


81: FA K1 Kadeti 200 24.06.2023 15:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  UKB   APFEL Martin (17)
00:00:40.480  
2 5  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:00:41.240 +00:00:00.760
3 3  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:00:41.520 +00:00:01.040
4 4  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:00:43.480 +00:00:03.000
5 2  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:00:43.560 +00:00:03.080
6 9  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:00:44.040 +00:00:03.560
7 1  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:00:44.280 +00:00:03.800
8 8  NOV   RUS Matúš (17)
00:00:44.800 +00:00:04.320
9 7  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:00:46.360 +00:00:05.880
R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


82: FB K1 Kadeti 200 24.06.2023 15:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  UKB   KLIMA Michal (17)
00:00:44.200  
2 5  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:00:44.600 +00:00:00.400
3 7  ONV   JANOŠKA Štěpán (17)
00:00:45.560 +00:00:01.360
4 1  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:00:46.520 +00:00:02.320
5 8  KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:46.560 +00:00:02.360
6 4  KOM   TÓTH Michal (16)
00:00:46.920 +00:00:02.720
7 6  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:00:47.000 +00:00:02.800
8 3  KOJ   ŘIHOŠEK Tomáš (16)
00:00:48.000 +00:00:03.800
9 9  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:00:49.800 +00:00:05.600
R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


83: FA K1 Kadetky 200 24.06.2023 15:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOJ   ZENDULKOVÁ Klára (17)
00:00:50.840  
2 3  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:00:51.000 +00:00:00.160
3 6  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:00:51.880 +00:00:01.040
4 4  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:00:53.760 +00:00:02.920
6 9  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:00:53.880 +00:00:03.040
7 2  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:00:54.920 +00:00:04.080
8 8  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:00:55.520 +00:00:04.680
9 7  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:00:56.400 +00:00:05.560
R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


84: FB K1 Kadetky 200 24.06.2023 15:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:00:53.960  
2 3  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:00:54.320 +00:00:00.360
3 4  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:00:55.120 +00:00:01.160
4 1  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:00:56.640 +00:00:02.680
5 6  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:00:56.920 +00:00:02.960
6 7  WBK   WEBER Kristína (17)
00:00:57.160 +00:00:03.200
7 2  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:00:58.320 +00:00:04.360
8 9  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:00:59.120 +00:00:05.160
9 8  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:00:59.560 +00:00:05.600
R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


85: F C1 Kadeti 200 24.06.2023 15:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:00:47.960  
2 3  KOJ   HIRSCH Robin (17)
00:00:49.720 +00:00:01.760
3 4  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:00:52.920 +00:00:04.960
4 8  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:00:53.400 +00:00:05.440
5 7  ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:00:54.600 +00:00:06.640
6 1  ONV   ZÁLEŠÁK Lukáš (17)
00:00:56.040 +00:00:08.080
7 2  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
00:00:59.400 +00:00:11.440
8 6  TTS   MÁDEL Félix (17)
00:01:00.040 +00:00:12.080
9 9  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:01:04.120 +00:00:16.160
R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 15:42


150: F C1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 15:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  KOJ   CHOVANCOVÁ Daniela (15)
00:01:22.780  
F: 15:45


86: F C1 Kadetky 200 24.06.2023 15:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
00:01:02.040  
2 4  ONV   JANČOVÁ Tereza Marie (16)
00:01:04.560 +00:00:02.520
3 5  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:01:07.320 +00:00:05.280
4 7  PIE   GALBAVÁ Gloria (16)
00:01:09.320 +00:00:07.280
F: 15:45


87: F K1 Juniori 200 24.06.2023 15:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TTS   PERETS Artur (19)
00:00:41.240  
2 4  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:00:41.280 +00:00:00.040
3 6  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:00:41.760 +00:00:00.520
4 8  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:00:42.440 +00:00:01.200
5 7  NZA   FICZA René (18)
00:00:43.760 +00:00:02.520
6 1  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:00:44.360 +00:00:03.120
7 3  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:00:44.440 +00:00:03.200
8 9  KOM   NAGY Dominik (18)
00:00:45.160 +00:00:03.920
  2  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
Nedostavil sa
R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 15:48


89: F C1 Juniori 200 24.06.2023 15:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  TTS   KROVINA Adam (18)
00:00:53.440  
2 5  TTS   PLŠKO Ján (18)
00:01:07.920 +00:00:14.480
F: 15:54


90: F C1 Juniorky 200 24.06.2023 15:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  MOR   MINÁRIKOVA Alexandra (18)
00:01:15.160  
2 6  MOR   CHMELINOVÁ Lívia (18)
00:01:19.880 +00:00:04.720
F: 15:57


91: FA K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 16:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:00:44.000  
2 7  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:44.680 +00:00:00.680
3 3  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:00:44.920 +00:00:00.920
4 5  MOR   BENKO Martin (14)
 VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:00:45.120 +00:00:01.120
5 2  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:47.480 +00:00:03.480
6 4  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
00:00:47.560 +00:00:03.560
7 8  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:00:50.280 +00:00:06.280
8 9  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:51.320 +00:00:07.320
9 1  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:52.360 +00:00:08.360
R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


92: FB K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 16:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:52.680  
2 4  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:52.720 +00:00:00.040
3 6  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:00:53.640 +00:00:00.960
4 2  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:00:54.080 +00:00:01.400
5 3  NZA   RÓŽA Timotej (15)
 NZA   VIDA Viktor (15)
00:00:54.520 +00:00:01.840
6 7  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   KUNIAK Matej (14)
00:00:55.720 +00:00:03.040
7 1  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:00:57.720 +00:00:05.040
8 8  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
 ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:01:03.840 +00:00:11.160
9 9  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:01:20.840 +00:00:28.160
R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


93: F K1 Muži 200 24.06.2023 16:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKD   HVOJNIK Martin (23)
00:00:39.360  
2 5  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:00:41.320 +00:00:01.960
3 6  ZLP   PITELKA Samuel (21)
00:00:42.680 +00:00:03.320
4 3  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:00:42.840 +00:00:03.480
5 8  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:00:42.880 +00:00:03.520
6 7  TTS   DANKO Juraj (37)
00:00:43.080 +00:00:03.720
7 2  DUN   MELKO Pavol (25)
00:00:44.360 +00:00:05.000
8 9  NZA   BABICZA Kristóf (21)
00:00:45.760 +00:00:06.400
9 1  TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:00:46.000 +00:00:06.640
F: 16:12 > R1: 12:18 > R2: 12:21


94: F K1 Ženy 200 24.06.2023 16:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  TTS   ČULENOVÁ Dagmar (22)
00:00:47.560  
2 5  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
00:00:50.480 +00:00:02.920
3 7  TTS   OMACHELOVÁ Lucia (24)
00:01:07.960 +00:00:20.400
F: 16:15


88: F K1 Juniorky 200 24.06.2023 16:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:00:50.546  
F: 16:15


95: F C1 Muži 200 24.06.2023 16:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TTS   MASARYK Kristián (21)
00:00:50.720  
2 7  NOV   KUNOVSKÝ Matúš (21)
00:00:51.280 +00:00:00.560
3 6  VIN   VADOVIČ Adrián (48)
00:00:55.720 +00:00:05.000
F: 16:18


96: F C1 Ženy 200 24.06.2023 16:21


97: F K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 16:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:48.920  
2 5  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:00:50.240 +00:00:01.320
3 4  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:00:51.240 +00:00:02.320
4 8  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:00:51.600 +00:00:02.680
5 1  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:00:52.600 +00:00:03.680
6 6  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:00:52.680 +00:00:03.760
7 2  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:53.120 +00:00:04.200
8 7  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:53.160 +00:00:04.240
9 9  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:56.960 +00:00:08.040
R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


98: F K1 Veteráni 200 24.06.2023 16:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠTU   ŠUŠOR Miloš (48)
00:00:45.320  
3 4  KOM   ĎURČO Marek (51)
00:00:46.920 +00:00:01.600
4 3  PIE   HOMOLA Juraj (48)
00:00:47.680 +00:00:02.360
5 7  SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:00:52.840 +00:00:07.520
F: 16:27


99: F K1 Veteránky 200 24.06.2023 16:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  DUN   KLIMOVÁ Ľubica (47)
00:01:03.560  
2 4  DUN   KMIŤOVÁ Jana (49)
00:01:04.360 +00:00:00.800
3 6  WBK   WEBER Lucia (44)
00:01:10.760 +00:00:07.200
F: 16:30


100: F C1 Veteráni 200 24.06.2023 16:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  SAL   MAJDIAK Jaroslav (47)
00:01:05.680  
2 5  TTS   DUŠIČKA Michal (37)
00:01:05.720 +00:00:00.040
3 7  TTS   DUŠIČKA Marián (58)
00:01:08.800 +00:00:03.120
4 6  TTS   VARGA Igor (53)
00:01:23.840 +00:00:18.160
F: 16:33


101: F K2 Kadeti 200 24.06.2023 16:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:00:39.400  
2 3  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:39.440 +00:00:00.040
3 4  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:00:39.680 +00:00:00.280
4 6  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:00:41.440 +00:00:02.040
5 1  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:00:41.920 +00:00:02.520
6 8  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:00:42.320 +00:00:02.920
7 7  NZA   GULYÁS Daniel (17)
 NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:00:43.400 +00:00:04.000
8 9  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:00:46.440 +00:00:07.040
9 2  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:07.760 +00:00:28.360
R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


102: F C2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 16:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOJ   ŠRÁMEK Oscar (15)
 KOJ   NĚMEČEK Jaromír (14)
00:00:58.160  
2 7  VIN   KOUBEK Matúš (15)
 VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:00:59.520 +00:00:01.360
3 5  PRV   KRAMEŠ Michal (15)
 PRV   NERADIL David (14)
00:01:00.840 +00:00:02.680
4 3  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
 ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:01:05.640 +00:00:07.480
5 8  VIN   HÚSENICA Lukáš (14)
 VIN   VADOVIČ Alex (14)
00:01:22.800 +00:00:24.640
6 4  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
 TTS   STRUK Sebastián (14)
00:01:25.000 +00:00:26.840
F: 16:39


103: F K2 Kadetky 200 24.06.2023 16:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
 PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:00:48.080  
2 1  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:00:48.240 +00:00:00.160
3 2  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
 TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:00:48.560 +00:00:00.480
4 7  KOJ   ZENDULKOVÁ Klára (17)
 UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:00:49.640 +00:00:01.560
5 9  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
 ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:00:50.200 +00:00:02.120
6 6  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:00:50.760 +00:00:02.680
7 8  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
 WBK   WEBER Kristína (17)
00:00:53.480 +00:00:05.400
8 3  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
 UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:00:54.760 +00:00:06.680
9 4  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
 ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:00:56.120 +00:00:08.040
F: 16:42


104: F K2 Juniori 200 24.06.2023 16:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
 TTS   MÚKA Jozef (18)
00:00:37.760  
2 4  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
 TTS   PERETS Artur (19)
00:00:39.080 +00:00:01.320
3 7  ZLP   POHANKA Ivan (19)
 NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:00:39.960 +00:00:02.200
4 5  NZA   FICZA René (18)
 KOM   NAGY Dominik (18)
00:00:43.280 +00:00:05.520
F: 16:45


105: F C2 Kadeti 200 24.06.2023 16:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠKP   KALABER Artur (17)
 ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:00:50.240  
2 4  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
 ONV   ZÁLEŠÁK Lukáš (17)
00:00:54.160 +00:00:03.920
3 7  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
 ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:00:57.960 +00:00:07.720
4 5  NOV   KUKUČKA Marek (16)
 MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:01:13.320 +00:00:23.080
5 3  KOJ   HIRSCH Robin (17)
 TTS   MÁDEL Félix (17)
00:01:32.760 +00:00:42.520
F: 16:48


106: F K2 Muži 200 24.06.2023 16:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 4  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
 TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:00:40.240  
3 6  DUN   MELKO Pavol (25)
 TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:00:40.640 +00:00:00.400
4 5  NZA   BABICZA Kristóf (21)
 NZA   BAUKO Leo (22)
00:00:44.200 +00:00:03.960
F: 16:51


107: F C2 Muži 200 24.06.2023 16:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TTS   DUŠIČKA Marián (58)
 TTS   MASARYK Kristián (21)
00:00:46.755  
2 6  TTS   DUŠIČKA Michal (37)
 TTS   KLEMAN Tomáš (25)
00:00:48.395 +00:00:01.640
  4  TTS   VÁŇA Michal (43)
 TTS   ŠIRILA Miroslav (43)
Nedostavil sa
F: 16:54


108: F K2 Ženy 200 24.06.2023 16:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
 TTS   ČULENOVÁ Dagmar (22)
00:00:45.491  
F: 16:57


109: F K2 Veteráni 200 24.06.2023 17:00


110: F K2 Chlapci 11+12 2000 24.06.2023 17:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 11  PIE   UHRÍK Martin (13)
 KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:08:04.321  
2 6  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
 ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:08:26.132 +00:00:21.811
3 9  VIN   KISS Martin (13)
 VIN   WEINER Filip (12)
00:08:29.554 +00:00:25.233
4 1  NZA   HÓKA Simon (12)
 NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:08:52.113 +00:00:47.792
5 7  SAL   HANÁK Dávid (12)
 SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:09:04.755 +00:01:00.120
6 14  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
 KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
00:09:13.446 +00:01:09.120
7 12  SAL   LATIKA Roland (12)
 SAL   MEČÁR Boris (13)
00:09:19.564 +00:01:15.120
8 17  PIE   KOMÁR Michal (12)
 PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:09:25.078 +00:01:20.120
9 10  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
 NOV   RUS Lukáš (13)
00:09:28.371 +00:01:24.120
10 3  NOV   MITAŠ Patrik (12)
 ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:09:28.723 +00:01:24.120
11 22  ŠAM   BARCZI Filip (12)
 ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:09:29.456 +00:01:25.120
12 8  NZA   CSUTORA Andrej (12)
 NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:09:35.690 +00:01:31.120
13 18  NOV   PATÁK Maxim (13)
 NOV   VANEK Alexander (13)
00:09:36.207 +00:01:31.120
14 4  PRV   KUČA Petr (12)
00:09:39.047 +00:01:34.120
15 13  KOM   SZAJKO Nimród (13)
 KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:09:42.685 +00:01:38.120
16 21  KOM   BELÁN Markus (13)
 KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
00:10:02.493 +00:01:58.120
17 20  SAL   HOLOTA Andrej (13)
 SAL   SÁDOVSKÝ Richard (12)
00:10:08.318 +00:02:03.240
18 2  KOM   BERECZ Dávid (13)
 KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:10:08.772 +00:02:04.240
19 24  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
 ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:10:27.769 +00:02:23.240
20 5  ZLP   KUCBEL Kai (12)
 ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
00:10:33.586 +00:02:29.240
21 15  UKB   KOLLÁR Krištof (13)
 UKB   PETER Tibor Cornelius (12)
00:10:37.009 +00:02:32.240
22 23  TTS   JURGA Tadeáš (13)
 PIE   MARTIŠ Lukáš (12)
00:11:21.085 +00:03:16.360
23 25  TTS   BULKO Matúš (12)
 TTS   JAMBOR Filip (12)
00:11:52.740 +00:03:48.360
  16  PRV   JUTTNER Jakub (13)
Prevrátil
  26  SAL   URBANEC Jakub (13)
 SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
Nedostavil sa
F: 17:30


111: F C2 Chlapci 11+12 2000 24.06.2023 17:33


112: F K1 Dievčatá 11 2000 24.06.2023 17:50
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 45  KOM   NAGY Gréta (12)
00:09:23.941  
2 46  PRV   ŠIMKOVÁ Klaudie (12)
00:09:26.346 +00:00:02.405
3 36  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
00:09:32.465 +00:00:08.524
4 47  PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:09:33.239 +00:00:09.298
5 40  NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
00:10:19.475 +00:00:55.534
6 39  PRV   PIVODOVÁ Alice (12)
00:10:21.227 +00:00:57.286
7 38  HOS   LIPTÁKOVÁ Adela (12)
00:10:34.186 +00:01:10.120
9 44  ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
00:11:11.147 +00:01:47.120
10 43  MOR   VALOVÁ Michaela (12)
00:11:27.197 +00:02:03.240
11 41  KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:11:38.310 +00:02:14.240
12 42  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
00:11:50.626 +00:02:26.240
13 35  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
00:12:00.190 +00:02:36.240
  37  HOS   LAJCHOVÁ Helena (12)
Disk obrátka
F: 17:50


113: F K1 Dievčatá 12 2000 24.06.2023 17:53
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 60  VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:08:28.423  
2 59  KOJ   ŘÍHOŠKOVÁ Anna (13)
00:08:56.429 +00:00:28.006
3 74  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
00:09:09.531 +00:00:41.108
4 62  KOM   NAGY Szófia (13)
00:09:11.429 +00:00:43.006
5 73  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:09:18.666 +00:00:50.243
6 63  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:09:28.917 +00:01:00.120
7 55  KOM   CSEREPES Emma (13)
00:09:35.767 +00:01:07.120
8 68  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:09:36.839 +00:01:08.120
9 61  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
00:09:49.304 +00:01:20.120
10 65  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
00:09:50.895 +00:01:22.120
11 67  KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:09:53.756 +00:01:25.120
12 51  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:09:55.395 +00:01:26.120
13 70  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:09:55.788 +00:01:27.120
14 56  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:10:04.965 +00:01:36.120
15 72  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:10:11.264 +00:01:42.120
16 52  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
00:10:12.861 +00:01:44.120
17 50  HOS   SEDLÁČKOVÁ Adela (13)
00:10:23.436 +00:01:55.120
18 75  UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:10:47.248 +00:02:18.240
19 64  HOS   KEBÍSKOVÁ Sára (13)
00:10:50.678 +00:02:22.240
20 71  ŠAM   BRAUNEROVÁ Diana (13)
00:11:11.061 +00:02:42.240
21 57  PRV   STISKÁLKOVÁ Dorka (13)
00:11:23.403 +00:02:54.240
22 58  ŠAM   PODHOROVÁ Dominika (13)
00:11:37.389 +00:03:08.360
F: 17:53


114: F K1 Chlapci 14 2000 25.06.2023 09:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 11  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:07:24.166  
2 12  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:07:25.129 +00:00:00.963
3 2  UKB   BECKER Maxim (15)
00:07:36.436 +00:00:12.270
4 14  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:07:37.714 +00:00:13.548
5 7  PIE   URBAN Šimon (15)
00:07:44.506 +00:00:20.340
6 16  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:07:46.362 +00:00:22.196
7 1  KOM   HODEK Dávid (15)
00:07:48.999 +00:00:24.833
8 15  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:08:03.297 +00:00:39.131
9 4  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:08:10.176 +00:00:46.010
10 21  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:08:19.887 +00:00:55.721
11 3  UKB   BILKA Matej (15)
00:08:22.905 +00:00:58.739
12 9  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:08:23.512 +00:00:59.346
13 13  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:08:25.638 +00:01:01.120
14 18  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:08:33.010 +00:01:08.120
15 8  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:08:42.198 +00:01:18.120
16 10  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:08:50.287 +00:01:26.120
17 6  NZA   VIDA Viktor (15)
00:08:51.129 +00:01:26.120
18 20  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:09:06.949 +00:01:42.120
19 17  TTS   BREZAN Bruno (15)
00:09:33.558 +00:02:09.240
  5  NZA   RÓŽA Timotej (15)
Prevrátil
F: 09:00


115: F K1 Dievčatá 14 2000 25.06.2023 09:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 34  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:08:02.119  
2 40  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:08:03.436 +00:00:01.317
4 44  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:08:17.299 +00:00:15.180
5 41  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:08:32.203 +00:00:30.084
6 36  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:08:35.307 +00:00:33.188
7 33  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:08:39.851 +00:00:37.732
8 32  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:08:42.379 +00:00:40.260
11 37  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:09:08.951 +00:01:06.120
12 31  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:09:13.169 +00:01:11.120
13 46  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:09:18.533 +00:01:16.120
14 30  ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:10:22.365 +00:02:20.240
F: 09:03


116: F C1 Chlapci 14 2000 25.06.2023 09:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 51  VIN   KOUBEK Matúš (15)
00:09:00.807  
2 55  ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:09:15.686 +00:00:14.879
3 54  PRV   KRAMEŠ Michal (15)
00:09:31.200 +00:00:30.393
4 53  KOJ   ŠRÁMEK Oscar (15)
00:09:59.139 +00:00:58.332
5 50  ONV   DOSTÁL Tobiáš (15)
00:10:06.964 +00:01:06.120
6 52  VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:10:36.360 +00:01:35.120
7 56  VIN   POLÁK Tomáš (15)
00:10:43.056 +00:01:42.120
F: 09:06


117: F K1 Chlapci 13 2000 25.06.2023 09:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 76  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:07:30.795  
2 98  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:07:45.055 +00:00:14.260
3 64  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:07:58.476 +00:00:27.681
4 81  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:08:05.986 +00:00:35.191
5 91  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:08:07.290 +00:00:36.495
6 74  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:08:12.023 +00:00:41.228
7 82  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:08:17.123 +00:00:46.328
8 89  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:08:19.420 +00:00:48.625
9 88  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:08:20.055 +00:00:49.260
10 83  PIE   PAPAY Alex (14)
00:08:23.015 +00:00:52.220
11 95  MOR   BENKO Martin (14)
00:08:26.825 +00:00:56.030
12 90  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:08:30.030 +00:00:59.235
13 73  NAN   KÖTELES Ádám (14)
00:08:32.607 +00:01:01.120
14 100  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:08:36.608 +00:01:05.120
15 71  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:08:40.429 +00:01:09.120
16 104  KOM   HATOS Bence (14)
00:08:41.491 +00:01:10.120
17 79  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:08:42.912 +00:01:12.120
18 106  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:08:44.105 +00:01:13.120
19 72  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:08:49.891 +00:01:19.120
20 63  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:08:51.952 +00:01:21.120
21 96  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:08:53.025 +00:01:22.120
22 65  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:08:57.528 +00:01:26.120
23 105  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:08:59.321 +00:01:28.120
24 102  KOM   TURZA Andrej (14)
00:09:06.417 +00:01:35.120
25 69  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:09:08.564 +00:01:37.120
26 97  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:09:08.885 +00:01:38.120
27 87  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:09:09.171 +00:01:38.120
28 80  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:09:14.050 +00:01:43.120
29 78  SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:09:16.642 +00:01:45.120
30 92  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:09:25.527 +00:01:54.120
31 61  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:09:33.945 +00:02:03.240
32 103  VIN   STUDZIŃSKI Ondřej (14)
00:09:37.882 +00:02:07.240
33 75  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:09:40.693 +00:02:09.240
34 93  MOR   KOMADEL Leoš (14)
00:09:52.140 +00:02:21.240
35 62  PRV   JUTTNER Jan (14)
00:09:54.976 +00:02:24.240
36 101  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:10:02.690 +00:02:31.240
37 77  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:10:15.367 +00:02:44.240
38 84  NZA   IMMER Marco (14)
00:10:21.754 +00:02:50.240
39 99  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:10:29.412 +00:02:58.240
40 70  TTS   PETRÍK Martin (14)
00:11:29.431 +00:03:58.360
41 67  TAT   OSAĎAN Dávid (14)
00:12:47.261 +00:05:16.600
  60  TAT   KANIANSKY Tomáš (14)
Nedostavil sa
  66  NOV   ŠLABIAR David (14)
Prevrátil
F: 09:30


118: F K1 Dievčatá 13 2000 25.06.2023 09:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 116  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:07:45.119  
2 118  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:07:49.544 +00:00:04.425
3 135  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:08:04.668 +00:00:19.549
4 122  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:08:16.225 +00:00:31.106
5 111  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:08:16.553 +00:00:31.434
6 133  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:08:24.633 +00:00:39.514
7 126  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:08:26.618 +00:00:41.499
8 125  PRV   PŘÍKOPOVÁ Veronika (14)
00:08:28.434 +00:00:43.315
9 120  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:08:30.155 +00:00:45.036
10 124  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:08:30.506 +00:00:45.387
11 127  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:08:42.091 +00:00:56.972
12 115  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:08:46.725 +00:01:01.120
13 121  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:08:47.035 +00:01:01.120
14 112  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:08:53.685 +00:01:08.120
15 123  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:08:58.651 +00:01:13.120
16 117  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:09:05.380 +00:01:20.120
17 119  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:09:09.671 +00:01:24.120
18 113  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:09:10.107 +00:01:24.120
20 110  NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:09:17.143 +00:01:32.120
22 134  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:09:23.202 +00:01:38.120
23 136  DKB   KOVÁČOVÁ Natália (14)
00:09:33.121 +00:01:48.120
24 132  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:09:34.727 +00:01:49.120
25 129  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:09:39.701 +00:01:54.120
  128  DKB   KOLLÁROVÁ Alexandra (14)
Nedostavil sa
  131  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
Prevrátil
F: 09:33


119: F K1 Chlapci 12 2000 25.06.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 149  KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:08:32.692  
2 167  PIE   UHRÍK Martin (13)
00:08:48.237 +00:00:15.545
3 166  VIN   KISS Martin (13)
00:08:48.401 +00:00:15.709
5 165  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:09:29.173 +00:00:56.481
6 151  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:09:32.552 +00:00:59.860
7 155  PRV   JUTTNER Jakub (13)
00:09:36.536 +00:01:03.120
8 150  DAN   PÁLINKÁŠ Alex (13)
00:09:38.314 +00:01:05.120
9 140  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
00:09:39.643 +00:01:06.120
10 145  NOV   VANEK Alexander (13)
00:09:50.621 +00:01:17.120
11 163  NOV   RUS Lukáš (13)
00:09:53.120 +00:01:20.120
12 160  KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
00:09:56.186 +00:01:23.120
13 154  KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:09:58.428 +00:01:25.120
14 157  KOM   BELÁN Markus (13)
00:10:03.026 +00:01:30.120
15 156  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
00:10:03.317 +00:01:30.120
16 144  SAL   HOLOTA Andrej (13)
00:10:03.683 +00:01:30.120
17 158  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:10:08.804 +00:01:36.120
18 162  MOR   KUPEC Matej (13)
00:10:21.964 +00:01:49.120
19 161  NOV   PATÁK Maxim (13)
00:10:26.536 +00:01:53.120
20 143  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:10:27.183 +00:01:54.120
21 141  INT   PISÁR Nikolas (13)
00:10:30.613 +00:01:57.120
22 152  KOM   BERECZ Dávid (13)
00:10:34.551 +00:02:01.240
23 147  SAL   MEČÁR Boris (13)
00:10:37.783 +00:02:05.240
24 148  KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:10:40.227 +00:02:07.240
25 153  TAT   ONDREJKA Matúš (13)
00:10:48.723 +00:02:16.240
26 146  TTS   JURGA Tadeáš (13)
00:11:02.750 +00:02:30.240
  142  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
Prevrátil
F: 10:00


120: F C1 Chlapci 13 2000 25.06.2023 10:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 175  KOJ   NĚMEČEK Jaromír (14)
00:09:03.348  
2 174  PRV   NERADIL David (14)
00:09:15.183 +00:00:11.835
3 178  ŠAM   PÉNZES Bálint (14)
00:10:01.483 +00:00:58.135
4 171  ŠAM   FEKETE Róbert (14)
00:10:05.241 +00:01:01.120
5 72  VIN   VADOVIČ Alex (14)
00:10:23.048 +00:01:19.120
6 177  TTS   STRUK Sebastián (14)
00:10:49.114 +00:01:45.120
7 176  VIN   HÚSENICA Lukáš (14)
00:10:55.808 +00:01:52.120
8 170  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:11:10.210 +00:02:06.240
9 173  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
00:12:41.834 +00:03:38.360
F: 10:03


126: F C1 Chlapci 10 2000 25.06.2023 10:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 100  ŠAM   DIMIČ Sebastian (11)
00:11:44.497  
F: 10:06


121: F C1 Chlapci 12 2000 25.06.2023 10:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 180  ŠAM   VILÁGI Félix (13)
00:10:21.870  
2 181  TTS   LOKŠÍK Adam (13)
00:11:06.961 +00:00:45.091
F: 10:06


122: F K2 Dievčatá 11+12 2000 25.06.2023 10:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
 KOM   NAGY Szófia (13)
00:08:01.787  
2 6  PRV   ŠIMKOVÁ Klaudie (12)
 KOJ   ŘÍHOŠKOVÁ Anna (13)
00:08:10.268 +00:00:08.481
3 5  KOM   CSEREPES Emma (13)
 KOM   NAGY Gréta (12)
00:08:13.241 +00:00:11.454
4 4  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
 PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:08:19.877 +00:00:18.090
5 13  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
 VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:08:30.687 +00:00:28.900
6 8  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
 PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:08:35.090 +00:00:33.303
7 7  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
 NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:08:54.228 +00:00:52.441
8 15  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
 KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:08:56.749 +00:00:54.962
9 9  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
 NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:09:20.166 +00:01:18.120
10 11  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
 UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:09:32.302 +00:01:30.120
11 10  PRV   STISKÁLKOVÁ Dorka (13)
 PRV   PIVODOVÁ Alice (12)
00:09:39.756 +00:01:37.120
12 12  TAT   ZÚBEKOVÁ Dorota (13)
 TAT   ŠVARCOVÁ Kristína (13)
00:09:58.939 +00:01:57.120
13 1  ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
 ŠAM   PODHOROVÁ Dominika (13)
00:09:59.740 +00:01:57.120
14 2  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
 KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:10:33.726 +00:02:31.240
  14  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
 NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
Prevrátil
F: 10:30


123: F K1 Chlapci 11 2000 25.06.2023 10:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 36  VIN   WEINER Filip (12)
00:09:06.298  
2 26  SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:09:10.999 +00:00:04.701
3 33  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:09:12.289 +00:00:05.991
4 38  VIN   LIBO Leonard (12)
00:09:30.542 +00:00:24.244
5 53  NZA   HÓKA Simon (12)
00:09:35.894 +00:00:29.596
6 37  PIE   KOMÁR Michal (12)
00:09:37.253 +00:00:30.955
7 49  SAL   HANÁK Dávid (12)
00:09:44.179 +00:00:37.881
8 40  PRV   KUČA Petr (12)
00:09:45.166 +00:00:38.868
9 20  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:09:54.056 +00:00:47.758
10 43  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:09:55.678 +00:00:49.380
11 22  PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:09:57.413 +00:00:51.115
12 27  KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
00:10:04.059 +00:00:57.761
13 39  KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:10:07.056 +00:01:00.120
14 45  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:10:07.653 +00:01:01.120
15 34  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:10:15.794 +00:01:09.120
16 23  SAL   LATIKA Roland (12)
00:10:28.857 +00:01:22.120
18 25  UKB   STANKOVIČ Matej (12)
00:10:46.010 +00:01:39.120
19 42  ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:10:57.359 +00:01:51.120
20 48  ZLP   KUCBEL Kai (12)
00:11:04.448 +00:01:58.120
21 21  SAL   SÁDOVSKÝ Richard (12)
00:11:11.844 +00:02:05.240
22 31  KOM   PATAKY Ádám (12)
00:11:26.258 +00:02:19.240
23 50  NZA   ŠURIN Oliver (12)
00:11:36.022 +00:02:29.240
24 51  PIE   JANČOVIČ Patrik (12)
00:12:02.257 +00:02:55.240
25 30  PRV   MUCHA Tomáš (12)
00:12:06.215 +00:02:59.240
26 46  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
00:12:23.661 +00:03:17.360
27 44  NZA   ČEREŠŇA Jakub (12)
00:12:52.353 +00:03:46.360
28 24  TTS   BULKO Matúš (12)
00:14:12.211 +00:05:05.600
29 54  TTS   JAMBOR Filip (12)
00:14:13.950 +00:05:07.600
30 35  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
00:14:51.581 +00:05:45.600
  32  PIE   MARTIŠ Lukáš (12)
Nedostavil sa
  47  NOV   MITAŠ Patrik (12)
Prevrátil
  52  MOR   HAGARA Lukáš (12)
Nedostavil sa
F: 10:33


124: F K1 Chlapci 10 2000 25.06.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 78  DUN   KLIMO Filip (11)
00:09:45.073  
2 82  ONV   PLEVÁK Daniel (11)
00:10:04.053 +00:00:18.980
3 67  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:10:09.941 +00:00:24.868
4 79  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:10:10.694 +00:00:25.621
5 76  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:10:26.138 +00:00:41.065
6 77  TTS   PILÁR Jakub (11)
00:10:27.761 +00:00:42.688
7 69  DAN   NÁGEL Adam (11)
00:10:42.843 +00:00:57.770
8 63  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:10:46.938 +00:01:01.120
9 80  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:10:53.807 +00:01:08.120
10 74  NOV   VRCHOVSKÝ Jakub (11)
00:11:05.295 +00:01:20.120
11 81  PIE   VAVRO Šimon (11)
00:11:09.373 +00:01:24.120
12 62  PIE   VARAČKA Tommy (11)
00:11:10.772 +00:01:25.120
13 66  KOM   JÓZSA Samuel (11)
00:11:36.482 +00:01:51.120
15 61  KOM   PÁLFY Károly (11)
00:11:40.314 +00:01:55.120
16 75  PIE   RACÍK Alexander (11)
00:11:45.682 +00:02:00.240
17 72  KOM   NAGY Maximus (11)
00:12:03.351 +00:02:18.240
18 65  PIE   DRAHOVSKÝ Damian (11)
00:12:30.656 +00:02:45.240
19 64  KOM   VELEBA Patrik Andrej (11)
00:12:47.074 +00:03:02.360
21 73  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:13:19.991 +00:03:34.360
  68  PIE   MIČURA Ondrej (11)
Nedostavil sa
F: 11:00


125: F K1 Dievčatá 10 2000 25.06.2023 11:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 94  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:10:04.690  
2 93  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:10:37.105 +00:00:32.415
3 97  PIE   KOZICOVÁ Viktoria (11)
00:11:11.608 +00:01:06.120
4 98  KOM   HAVRAN Emília (11)
00:11:15.346 +00:01:10.120
5 96  SAL   POTÚČKOVÁ Laura (11)
00:11:26.778 +00:01:22.120
6 91  PRV   NERADILOVÁ Markéta (11)
00:11:36.979 +00:01:32.120
F: 11:03


127: F K1 Chlapci 9 2000 25.06.2023 11:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 108  ŠTU   BRENIŠIN Alex (10)
00:11:08.319  
3 105  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
00:11:21.653 +00:00:13.334
4 110  KOJ   SKALKA Matěj (10)
00:11:27.937 +00:00:19.618
5 106  UKB   MARKUSEK Kristián (10)
00:11:45.531 +00:00:37.212
6 109  ŠAM   PROKOP Miloš (10)
00:12:22.401 +00:01:14.120
7 111  ŠTU   KARDOŠ Viktor (10)
00:12:50.508 +00:01:42.120
F: 11:09


128: F K1 Dievčatá 9 2000 25.06.2023 11:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 115  NZA   BROCZKÁ Lara (10)
00:11:11.636  
3 118  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:11:17.281 +00:00:05.645
F: 11:12


130: F K1 Kadeti 4000 25.06.2023 11:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 141  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:14:01.358  
2 155  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:14:02.561 +00:00:01.203
3 145  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:14:13.164 +00:00:11.806
4 161  KOM   LOPATA Matej (16)
00:14:13.751 +00:00:12.393
5 159  UKB   KLIMA Michal (17)
00:14:40.387 +00:00:39.029
6 133  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:14:52.305 +00:00:50.947
7 120  NOV   RUS Matúš (17)
00:14:53.805 +00:00:52.447
8 138  UKB   APFEL Martin (17)
00:15:03.890 +00:01:02.120
9 128  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:15:11.445 +00:01:10.120
10 140  KOJ   ŘIHOŠEK Tomáš (16)
00:15:19.740 +00:01:18.120
11 147  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:15:22.859 +00:01:21.120
12 124  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:15:29.903 +00:01:28.120
13 139  KOJ   CHOVANEC Martin (18)
00:15:31.619 +00:01:30.120
14 154  TAT