Celkové výsledky - Veľká cena Komárna

1: R1 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:44.649  
2 9  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:01:45.612 +00:00:00.963
3 8  KSI   SOMFALVI András (16)
00:01:45.911 +00:00:01.262
4 7  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:01:47.001 +00:00:02.352
5 3  KSI   BARÁTH Benjámin (16)
00:01:47.349 +00:00:02.700
6 1  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:01:47.683 +00:00:03.034
7 5  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:01:49.130 +00:00:04.481
8 4  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:01:51.597 +00:00:06.948
9 2  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:01:54.323 +00:00:09.674
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


2: R2 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  KSI   URBÁN Zsombor (17)
00:01:43.222  
2 1  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:01:44.393 +00:00:01.171
3 6  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:01:45.884 +00:00:02.662
4 3  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:01:47.725 +00:00:04.503
5 7  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:01:49.646 +00:00:06.424
6 4  PIE   JANKECH Filip (16)
00:01:51.662 +00:00:08.440
7 8  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:01:52.675 +00:00:09.453
8 5  UKB   KUNC Jakub (16)
00:01:54.109 +00:00:10.887
9 2  NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:02:01.024 +00:00:17.802
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


3: R3 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:44.812  
2 3  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:01:46.116 +00:00:01.304
3 7  KSI   TARR Domonkos (17)
00:01:46.761 +00:00:01.949
4 2  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:48.412 +00:00:03.600
5 8  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:01:48.873 +00:00:04.061
6 9  NOV   RUS Matúš (17)
00:01:49.587 +00:00:04.775
7 1  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:01:52.207 +00:00:07.395
8 6  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:01:52.658 +00:00:07.846
9 5  DKB   KAPITÁŇ Peter (17)
00:02:00.540 +00:00:15.728
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


4: R4 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  UKB   APFEL Martin (17)
00:01:42.742  
2 8  KSI   MOGYORÓSI Milán (17)
00:01:43.707 +00:00:00.965
3 7  KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:44.832 +00:00:02.090
4 5  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:01:47.388 +00:00:04.646
5 9  ESZ   NAGY Nándor (17)
00:01:54.701 +00:00:11.959
6 2  TAT   BURÁK Alex (17)
00:01:55.386 +00:00:12.644
7 6  NZA   ĎURINA Michal (16)
00:02:05.364 +00:00:22.622
8 4  SAL   VÁNIK Matej (16)
00:02:05.912 +00:00:23.170
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


5: R5 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:43.001  
2 7  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:01:44.936 +00:00:01.935
3 4  KSI   GYARMATI Levente (16)
00:01:46.221 +00:00:03.220
4 3  NZA   PÁL Viktor (17)
00:01:49.074 +00:00:06.073
5 9  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:01:52.011 +00:00:09.010
6 2  TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:01:56.311 +00:00:13.310
7 5  INT   HROŠ Daniel (16)
00:02:08.782 +00:00:25.781
8 6  NOV   KRÁTKY Jakub (16)
00:02:13.376 +00:00:30.375
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


6: R6 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:38.597  
2 2  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:01:45.195 +00:00:06.598
3 3  KSI   HUSZÁR Pál (17)
00:01:45.695 +00:00:07.098
4 9  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:01:46.707 +00:00:08.110
5 4  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:01:53.397 +00:00:14.800
6 8  NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:01:56.451 +00:00:17.854
7 5  INT   NAGY Tomáš (16)
00:02:09.005 +00:00:30.408
8 6  SAL   ORAVEC Timon (17)
00:02:19.717 +00:00:41.120
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


7: R1 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:01:58.558  
2 5  MOR   BENKO Martin (14)
00:01:58.947 +00:00:00.389
3 7  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:01:59.345 +00:00:00.787
4 9  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:01:59.718 +00:00:01.160
5 6  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:02:01.361 +00:00:02.803
6 8  WBK   WEBER Patrik (14)
00:02:05.616 +00:00:07.058
7 2  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:02:11.279 +00:00:12.721
8 3  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:02:29.167 +00:00:30.609
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


8: R2 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:02:00.598  
2 2  NAN   KÖTELES Ádám (14)
00:02:01.635 +00:00:01.037
3 5  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:02:06.247 +00:00:05.649
4 3  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:02:06.811 +00:00:06.213
5 4  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:02:08.743 +00:00:08.145
6 1  PRV   JÁNOŠÍK Alex (14)
00:02:19.289 +00:00:18.691
7 6  KOM   KONTRA Viktor (14)
00:02:20.095 +00:00:19.497
8 7  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:02:25.076 +00:00:24.478
  8  SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
Prevrátil
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


9: R3 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  PIE   PAPAY Alex (14)
00:02:03.841  
2 5  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:02:06.034 +00:00:02.193
3 3  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:02:08.240 +00:00:04.399
4 8  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:02:09.518 +00:00:05.677
5 2  KOM   HATOS Bence (14)
00:02:10.533 +00:00:06.692
6 7  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:02:16.540 +00:00:12.699
7 1  ŠAM   NAGY András (14)
00:02:24.890 +00:00:21.049
8 4  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:02:26.398 +00:00:22.557
9 9  TAT   OSAĎAN Dávid (14)
00:02:38.618 +00:00:34.777
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


10: R4 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:01:54.279  
2 5  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:02:07.587 +00:00:13.308
3 4  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:02:11.834 +00:00:17.555
4 2  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
00:02:20.208 +00:00:25.929
5 3  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:24.167 +00:00:29.888
6 7  NZA   IMMER Marco (14)
00:02:27.543 +00:00:33.264
7 6  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:02:33.570 +00:00:39.291
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


11: R5 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:02:02.561  
2 6  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:02:05.245 +00:00:02.684
3 3  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:02:08.154 +00:00:05.593
4 8  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:02:13.258 +00:00:10.697
5 7  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:02:17.485 +00:00:14.924
6 4  ŠAM   VILÁGI Áron Rómeó (14)
00:02:19.253 +00:00:16.692
7 2  PRV   JUTTNER Jan (14)
00:02:28.883 +00:00:26.322
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


12: R1 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KSI   TAMÁS Zalán (15)
00:01:54.713  
2 5  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:01:55.399 +00:00:00.686
3 6  CAT   TROMBETTA Carlo (15)
00:01:56.198 +00:00:01.485
4 3  KSI   DOBÁNY Dénes (15)
00:01:57.753 +00:00:03.040
5 4  UKB   BILKA Matej (15)
00:02:02.501 +00:00:07.788
6 8  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:02:06.455 +00:00:11.742
7 9  NZA   VIDA Viktor (15)
00:02:15.075 +00:00:20.362
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


13: R2 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KSI   ANDÓK Bence (15)
00:01:57.571  
2 2  UKB   BECKER Maxim (15)
00:01:58.952 +00:00:01.381
3 8  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:02:01.075 +00:00:03.504
4 3  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:02:01.901 +00:00:04.330
5 9  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:02:03.939 +00:00:06.368
6 4  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:02:05.879 +00:00:08.308
7 6  NAN   GÁL Olivér (15)
00:02:11.960 +00:00:14.389
8 5  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:02:20.785 +00:00:23.214
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


14: R3 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:49.362  
2 4  KSI   MAKOVSKY László (15)
00:01:51.156 +00:00:01.794
3 3  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:01:56.281 +00:00:06.919
4 9  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:02:00.144 +00:00:10.782
5 8  ESZ   NAGY Csongor (15)
00:02:10.004 +00:00:20.642
6 5  NZA   HOFFMANN Filip (15)
00:02:10.675 +00:00:21.313
7 2  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:02:11.869 +00:00:22.507
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


15: R4 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KSI   SÜTŐ Áron (15)
00:01:52.972  
2 9  KSI   PETHŐ Kristóf (15)
00:01:53.857 +00:00:00.885
3 3  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:56.954 +00:00:03.982
4 6  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:01:58.407 +00:00:05.435
5 8  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:02:05.816 +00:00:12.844
6 5  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:02:06.731 +00:00:13.759
7 2  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
00:02:09.700 +00:00:16.728
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


16: R1 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 10:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:01:59.464  
2 3  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:03.447 +00:00:03.983
3 5  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:02:04.662 +00:00:05.198
4 7  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:02:05.109 +00:00:05.645
5 2  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:05.937 +00:00:06.473
6 9  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:02:06.346 +00:00:06.882
7 4  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:02:07.484 +00:00:08.020
8 6  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
00:02:11.863 +00:00:12.399
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


17: R2 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ESZ   VILLÁNY Eszter (14)
00:02:01.149  
2 3  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:02:01.663 +00:00:00.514
3 5  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:02:03.189 +00:00:02.040
4 4  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:02:04.388 +00:00:03.239
5 6  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:04.913 +00:00:03.764
6 2  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:02:05.856 +00:00:04.707
7 9  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:06.474 +00:00:05.325
8 8  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:02:07.363 +00:00:06.214
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


18: R3 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 11:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:01:55.223  
2 9  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:02:01.108 +00:00:05.885
3 3  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:02:07.285 +00:00:12.062
4 4  KLU   HIMLEROVÁ Sophia (14)
00:02:12.651 +00:00:17.428
5 5  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:02:16.485 +00:00:21.262
6 2  DKB   LYSÁ Hana (14)
00:02:27.316 +00:00:32.093
7 6  ŠTU   PINTÉROVÁ Dorothy (14)
00:02:43.373 +00:00:48.150
  7  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
Prevrátil
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


19: R1 K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 11:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  KSI   BERTALAN Kata (15)
00:01:50.489  
2 5  CAT   INSABELLA Anastasia (15)
00:01:52.011 +00:00:01.522
3 2  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:02:03.374 +00:00:12.885
4 6  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:02:04.998 +00:00:14.509
5 8  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:02:09.033 +00:00:18.544
6 4  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:02:13.189 +00:00:22.700
7 7  KOM   VÁMOS Panna (15)
00:02:13.759 +00:00:23.270
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


20: R2 K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 11:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KSI   CHRUDINÁK Virág (15)
00:01:52.430  
2 6  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:01:55.945 +00:00:03.515
3 4  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:01:56.765 +00:00:04.335
4 5  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:01:58.843 +00:00:06.413
5 8  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:02:00.590 +00:00:08.160
6 3  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:03.840 +00:00:11.410
  7  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
Prevrátil
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


21: R1 K1 Kadetky 500 03.06.2023 11:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 10  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:01:53.098  
2 1  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:01:57.319 +00:00:04.221
3 2  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:01:58.925 +00:00:05.827
4 3  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:01:59.722 +00:00:06.624
5 8  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:00.895 +00:00:07.797
6 7  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:02:04.353 +00:00:11.255
7 6  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:02:05.821 +00:00:12.723
8 4  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:02:06.345 +00:00:13.247
9 9  DKB   KOVÁČOVÁ Andrea (17)
00:02:09.678 +00:00:16.580
10 5  DAN   BOGNÁR Lili (17)
00:02:18.129 +00:00:25.031
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


22: R2 K1 Kadetky 500 03.06.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KSI   CZIBULA Rebeka (16)
00:01:53.854  
2 2  ESZ   ERDÉSZ Lola Viktória (17)
00:01:58.229 +00:00:04.375
3 4  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:01:59.220 +00:00:05.366
4 9  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:01:59.657 +00:00:05.803
5 7  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:02:00.197 +00:00:06.343
6 3  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:02:01.928 +00:00:08.074
7 1  WBK   WEBER Kristína (17)
00:02:05.966 +00:00:12.112
8 8  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
00:02:06.527 +00:00:12.673
9 5  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:02:15.663 +00:00:21.809
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


23: R3 K1 Kadetky 500 03.06.2023 11:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:01:54.085  
2 8  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:01:57.114 +00:00:03.029
3 3  ESZ   KÓSA Nóra (16)
00:01:58.780 +00:00:04.695
4 7  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:01:59.427 +00:00:05.342
5 6  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:02:02.674 +00:00:08.589
6 4  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:02:04.124 +00:00:10.039
7 2  KOM   VÁMOS Dóra (16)
00:02:12.366 +00:00:18.281
8 1  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:02:23.478 +00:00:29.393
  5  SAL   KOVÁČIKOVÁ Hana (16)
Prevrátil
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


24: R1 K1 Juniori 500 03.06.2023 11:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  HST   HIDVÉGI Zalán (18)
00:01:34.664  
2 4  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:01:36.891 +00:00:02.227
3 1  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:01:37.758 +00:00:03.094
4 5  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:01:41.288 +00:00:06.624
5 7  UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:42.378 +00:00:07.714
6 9  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:01:42.800 +00:00:08.136
7 8  INT   VARGA Oliver (18)
00:01:44.750 +00:00:10.086
8 6  HST   POLT Ádám (19)
00:01:45.776 +00:00:11.112
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


25: R2 K1 Juniori 500 03.06.2023 11:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:01:38.142  
2 4  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:01:39.336 +00:00:01.194
3 9  HST   BUBLOVICS István (18)
00:01:40.417 +00:00:02.275
4 1  KOM   NAGY Dominik (18)
00:01:43.783 +00:00:05.641
5 3  DKB   MANAS Lukáš (19)
00:01:44.898 +00:00:06.756
6 5  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:01:46.407 +00:00:08.265
7 6  TAT   ANTAL Matej (19)
00:01:49.052 +00:00:10.910
8 8  KOM   ZAUKO Viktor (18)
00:01:50.661 +00:00:12.519
9 2  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:01:51.122 +00:00:12.980
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


26: R1 K1 Muži 500 03.06.2023 11:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  KOM   PODLEISZEK Filip (20)
00:01:36.937  
2 2  KOM   SCHRIMPEL Peter (21)
00:01:40.230 +00:00:03.293
3 4  TAT   DUGAS Martin (30)
00:01:40.950 +00:00:04.013
4 5  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:01:41.396 +00:00:04.459
5 8  ŠKP   ORAVEC Filip (20)
00:01:52.548 +00:00:15.611
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


27: R2 K1 Muži 500 03.06.2023 11:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 4  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:01:34.722  
3 7  ŠKP   BOTEK Adam (27)
00:01:36.838 +00:00:02.116
4 3  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:38.261 +00:00:03.539
5 8  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:01:40.229 +00:00:05.507
6 2  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:01:41.878 +00:00:07.156
7 5  TAT   ANTAL Andrej (27)
00:01:43.300 +00:00:08.578
8 6  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:01:45.039 +00:00:10.317
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


28: R1 K2 Kadeti 500 03.06.2023 11:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:34.316  
2 8  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 NZA   HANGYA Samuel (16)
00:01:35.035 +00:00:00.719
3 3  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:01:35.417 +00:00:01.101
4 2  KSI   HUSZÁR Pál (17)
 KSI   TARR Domonkos (17)
00:01:35.818 +00:00:01.502
5 7  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:01:36.348 +00:00:02.032
6 1  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:40.835 +00:00:06.519
7 4  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:01:43.795 +00:00:09.479
8 9  NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
 NZA   PÁL Viktor (17)
00:01:47.319 +00:00:13.003
9 5  INT   HROŠ Daniel (16)
 INT   NAGY Tomáš (16)
00:02:01.608 +00:00:27.292
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


29: R2 K2 Kadeti 500 03.06.2023 11:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:29.489  
2 2  KOM   MARSAL Máté (17)
 KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:31.528 +00:00:02.039
3 3  KSI   MOGYORÓSI Milán (17)
 KSI   URBÁN Zsombor (17)
00:01:33.081 +00:00:03.592
4 6  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:34.541 +00:00:05.052
5 5  NZA   GULYÁS Daniel (17)
 NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:01:35.239 +00:00:05.750
6 1  KSI   GYARMATI Levente (16)
 KSI   SOMFALVI András (16)
00:01:35.667 +00:00:06.178
7 8  PIE   JANKECH Filip (16)
 DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:01:40.812 +00:00:11.323
8 4  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:01:46.089 +00:00:16.600
9 9  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
 TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:01:51.486 +00:00:21.997
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


30: R1 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 11:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:01:53.384  
2 4  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:01:57.456 +00:00:04.072
3 8  SAL   KESZELI Viktor (14)
 SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:02:03.679 +00:00:10.295
4 3  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
 ŠAM   NAGY András (14)
00:02:04.685 +00:00:11.301
5 6  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:02:11.286 +00:00:17.902
6 9  PRV   PŘIKRYL Matyáš (14)
 PRV   JUTTNER Jan (14)
00:02:12.838 +00:00:19.454
6 9  PRV   PŘIKRYL Matyáš (14)
 PRV   JUTTNER Jan (14)
00:02:12.838 +00:00:19.454
  7  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
Nedostavil sa
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


31: R2 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 11:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:41.175  
2 7  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:41.689 +00:00:00.514
3 5  KSI   ANDÓK Bence (15)
 KSI   PETHŐ Kristóf (15)
00:01:42.282 +00:00:01.107
4 3  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
00:01:44.335 +00:00:03.160
5 6  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:01:50.882 +00:00:09.707
6 8  TAT   KUNIAK Matej (14)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:01:53.448 +00:00:12.273
7 4  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:01:57.161 +00:00:15.986
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


32: R3 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 11:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KSI   DOBÁNY Dénes (15)
 KSI   TAMÁS Zalán (15)
00:01:46.950  
2 7  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:01:49.948 +00:00:02.998
3 2  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:01:51.011 +00:00:04.061
4 5  KOM   MUHAR Patrice (15)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:01:52.016 +00:00:05.066
5 6  NZA   LENDVAI Alex (14)
 NZA   VIDA Viktor (15)
00:02:05.531 +00:00:18.581
6 4  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:16.036 +00:00:29.086
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


33: R4 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 12:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:01:53.104  
2 4  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:01:58.415 +00:00:05.311
3 7  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:01:59.704 +00:00:06.600
4 8  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
 ŠAM   VILÁGI Áron Rómeó (14)
00:02:02.694 +00:00:09.590
5 3  NZA   HOFFMANN Filip (15)
 NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:02:03.870 +00:00:10.766
  6  KSI   MAKOVSKY László (15)
 KSI   SÜTŐ Áron (15)
Disk štart
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


34: R1 K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 12:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:01:46.257  
2 2  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:01:47.352 +00:00:01.095
3 8  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:01:48.874 +00:00:02.617
4 7  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:01:51.343 +00:00:05.086
5 4  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:01:52.077 +00:00:05.820
6 6  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:01:53.054 +00:00:06.797
7 5  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:01:55.043 +00:00:08.786
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


35: R2 K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 12:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:01:51.706  
2 5  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:01:52.513 +00:00:00.807
3 7  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:01:53.602 +00:00:01.896
4 6  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:01:56.349 +00:00:04.643
5 3  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:01:57.125 +00:00:05.419
6 8  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
 NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:02:06.129 +00:00:14.423
  4  KLU   HIMLEROVÁ Sophia (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
Prevrátil
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


36: R1 K2 Kadetky 500 03.06.2023 12:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KSI   CZIBULA Rebeka (16)
 KSI   BERTALAN Kata (15)
00:01:41.771  
2 7  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
 NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:01:45.600 +00:00:03.829
3 6  ESZ   ERDÉSZ Lola Viktória (17)
 ESZ   KÓSA Nóra (16)
00:01:47.560 +00:00:05.789
4 4  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
 UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:01:51.735 +00:00:09.964
5 3  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
 ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:01:57.788 +00:00:16.017
6 5  DAN   BOGNÁR Lili (17)
 KOM   VÁMOS Dóra (16)
00:02:02.277 +00:00:20.506
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:36 > R2: 12:39 > F: 15:20


37: R2 K2 Kadetky 500 03.06.2023 12:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
 PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:01:46.810  
2 3  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
 UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:01:47.510 +00:00:00.700
3 5  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
 KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:01:48.677 +00:00:01.867
4 4  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
 ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:01:49.570 +00:00:02.760
5 7  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:01:50.406 +00:00:03.596
6 6  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
 SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:01:51.054 +00:00:04.244
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:36 > R2: 12:39 > F: 15:20


38: M1 K1 Kadeti 500 03.06.2023 12:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:01:37.675  
2 5  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:38.488 +00:00:00.813
3 6  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:01:38.948 +00:00:01.273
4 4  UKB   APFEL Martin (17)
00:01:39.433 +00:00:01.758
5 2  KSI   GYARMATI Levente (16)
00:01:43.454 +00:00:05.779
6 9  KSI   BARÁTH Benjámin (16)
00:01:44.822 +00:00:07.147
7 3  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:01:45.162 +00:00:07.487
8 1  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:01:50.129 +00:00:12.454
9 8  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:01:57.721 +00:00:20.046
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


39: M2 K1 Kadeti 500 03.06.2023 12:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KSI   URBÁN Zsombor (17)
00:01:40.961  
2 4  UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:41.775 +00:00:00.814
3 6  KSI   MOGYORÓSI Milán (17)
00:01:42.282 +00:00:01.321
4 7  KSI   TARR Domonkos (17)
00:01:42.905 +00:00:01.944
5 3  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:01:43.278 +00:00:02.317
6 2  KSI   HUSZÁR Pál (17)
00:01:45.240 +00:00:04.279
7 9  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:01:45.795 +00:00:04.834
8 8  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:01:48.600 +00:00:07.639
9 1  NZA   PÁL Viktor (17)
00:01:49.228 +00:00:08.267
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


40: M3 K1 Kadeti 500 03.06.2023 12:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:38.950  
2 5  KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:42.332 +00:00:03.382
3 3  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:01:42.693 +00:00:03.743
4 6  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:01:45.145 +00:00:06.195
5 1  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:01:45.926 +00:00:06.976
6 2  KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:46.400 +00:00:07.450
7 9  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:01:46.798 +00:00:07.848
8 7  KSI   SOMFALVI András (16)
00:01:47.094 +00:00:08.144
9 8  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:47.478 +00:00:08.528
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


41: M1 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 12:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:01:47.597  
2 2  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:01:53.639 +00:00:06.042
3 5  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:01:55.395 +00:00:07.798
4 6  NAN   KÖTELES Ádám (14)
00:01:56.348 +00:00:08.751
5 3  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:01:57.918 +00:00:10.321
6 1  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:02:05.030 +00:00:17.433
7 7  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:02:08.348 +00:00:20.751
8 9  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:02:09.673 +00:00:22.076
9 8  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
00:02:13.717 +00:00:26.120
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


42: M2 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 13:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  MOR   BENKO Martin (14)
00:01:53.141  
2 8  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:01:55.456 +00:00:02.315
3 5  PIE   PAPAY Alex (14)
00:01:56.213 +00:00:03.072
4 3  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:01:56.936 +00:00:03.795
5 7  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:01:58.083 +00:00:04.942
6 9  WBK   WEBER Patrik (14)
00:01:59.454 +00:00:06.313
7 6  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:02:01.700 +00:00:08.559
8 2  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:02:04.348 +00:00:11.207
9 1  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:25.263 +00:00:32.122
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


43: M3 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 13:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:01:53.916  
2 5  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:01:55.667 +00:00:01.751
3 4  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:01:58.220 +00:00:04.304
4 6  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:02:01.410 +00:00:07.494
5 2  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:02:03.725 +00:00:09.809
6 9  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:02:07.277 +00:00:13.361
7 1  KOM   HATOS Bence (14)
00:02:07.634 +00:00:13.718
8 7  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:02:07.918 +00:00:14.002
9 8  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:02:08.243 +00:00:14.327
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


44: M1 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 13:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KSI   MAKOVSKY László (15)
00:01:43.183  
2 5  KSI   TAMÁS Zalán (15)
00:01:44.151 +00:00:00.968
3 4  UKB   BECKER Maxim (15)
00:01:48.118 +00:00:04.935
4 7  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:01:50.883 +00:00:07.700
5 3  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:52.249 +00:00:09.066
6 8  UKB   BILKA Matej (15)
00:01:55.662 +00:00:12.479
7 1  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:02:00.792 +00:00:17.609
8 9  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
00:02:05.791 +00:00:22.608
9 2  ESZ   NAGY Csongor (15)
00:02:06.392 +00:00:23.209
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


45: M2 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 13:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KSI   PETHŐ Kristóf (15)
00:01:48.226  
2 5  KSI   ANDÓK Bence (15)
00:01:49.123 +00:00:00.897
3 6  CAT   TROMBETTA Carlo (15)
00:01:52.544 +00:00:04.318
4 2  KSI   DOBÁNY Dénes (15)
00:01:54.676 +00:00:06.450
5 3  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:01:55.238 +00:00:07.012
6 7  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:01:56.293 +00:00:08.067
7 9  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:01:57.915 +00:00:09.689
8 8  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:01:58.682 +00:00:10.456
9 1  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:02:08.605 +00:00:20.379
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


46: M3 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 13:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:45.720  
2 5  KSI   SÜTŐ Áron (15)
00:01:47.132 +00:00:01.412
3 6  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:01:48.929 +00:00:03.209
4 3  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:01:49.810 +00:00:04.090
5 2  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:01:56.868 +00:00:11.148
6 7  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:01:57.884 +00:00:12.164
7 1  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:02:01.584 +00:00:15.864
8 9  NAN   GÁL Olivér (15)
00:02:02.168 +00:00:16.448
9 8  NZA   HOFFMANN Filip (15)
00:02:04.107 +00:00:18.387
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


47: M K1 Juniori 500 03.06.2023 13:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:01:38.077  
2 5  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:01:39.185 +00:00:01.108
3 6  UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:39.743 +00:00:01.666
4 3  DKB   MANAS Lukáš (19)
00:01:40.402 +00:00:02.325
5 2  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:01:41.138 +00:00:03.061
6 8  INT   VARGA Oliver (18)
00:01:42.811 +00:00:04.734
7 4  KOM   NAGY Dominik (18)
00:01:43.269 +00:00:05.192
8 1  TAT   ANTAL Matej (19)
00:01:43.648 +00:00:05.571
9 9  HST   POLT Ádám (19)
00:01:44.025 +00:00:05.948
1.-3. -> F R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


48: M K1 Muži 500 03.06.2023 13:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:35.157  
2 3  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:01:38.296 +00:00:03.139
3 9  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:01:38.797 +00:00:03.640
4 7  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:01:39.615 +00:00:04.458
5 5  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:01:40.498 +00:00:05.341
6 1  TAT   ANTAL Andrej (27)
00:01:46.846 +00:00:11.689
7 6  ŠKP   ORAVEC Filip (20)
00:01:51.975 +00:00:16.818
1.-3. -> F R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


49: M1 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 13:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:00.303  
2 2  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:00.902 +00:00:00.599
3 7  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:02:01.324 +00:00:01.021
4 1  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:02:02.284 +00:00:01.981
5 4  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:02:03.777 +00:00:03.474
6 9  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:04.520 +00:00:04.217
7 6  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:02:05.831 +00:00:05.528
8 3  KLU   HIMLEROVÁ Sophia (14)
00:02:11.336 +00:00:11.033
9 8  DKB   LYSÁ Hana (14)
00:02:24.943 +00:00:24.640
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


50: M2 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 13:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:01:59.130  
2 6  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:02:01.221 +00:00:02.091
3 5  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:02:02.238 +00:00:03.108
4 8  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:02:03.994 +00:00:04.864
5 3  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:02:04.393 +00:00:05.263
6 7  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:04.931 +00:00:05.801
7 1  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:02:06.243 +00:00:07.113
8 2  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:02:14.445 +00:00:15.315
9 9  ŠTU   PINTÉROVÁ Dorothy (14)
00:02:38.824 +00:00:39.694
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


51: M K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 13:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:02:00.372  
2 4  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:02:01.480 +00:00:01.108
3 7  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:02.168 +00:00:01.796
4 5  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:02:02.448 +00:00:02.076
5 6  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:02:05.128 +00:00:04.756
6 2  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:02:09.275 +00:00:08.903
7 8  KOM   VÁMOS Panna (15)
00:02:10.111 +00:00:09.739
1.-3. -> F R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


52: M1 K1 Kadetky 500 03.06.2023 13:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ESZ   KÓSA Nóra (16)
00:01:53.541  
2 5  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:01:54.930 +00:00:01.389
3 4  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:01:55.796 +00:00:02.255
4 3  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:01:56.226 +00:00:02.685
5 7  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:01:57.475 +00:00:03.934
6 2  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:02:00.393 +00:00:06.852
7 9  WBK   WEBER Kristína (17)
00:02:03.871 +00:00:10.330
8 8  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:02:04.364 +00:00:10.823
9 1  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:02:04.855 +00:00:11.314
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


53: M2 K1 Kadetky 500 03.06.2023 13:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ESZ   ERDÉSZ Lola Viktória (17)
00:01:57.418  
2 3  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:01:57.854 +00:00:00.436
3 4  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:01:58.338 +00:00:00.920
4 6  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:02:00.072 +00:00:02.654
5 7  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:01.496 +00:00:04.078
6 8  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:02:01.913 +00:00:04.495
7 2  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:02:02.439 +00:00:05.021
8 9  KOM   VÁMOS Dóra (16)
00:02:10.254 +00:00:12.836
9 1  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:02:11.520 +00:00:14.102
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


54: M K2 Kadeti 500 03.06.2023 14:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:34.213  
2 6  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:01:34.932 +00:00:00.719
3 3  NZA   GULYÁS Daniel (17)
 NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:01:35.304 +00:00:01.091
4 5  KSI   HUSZÁR Pál (17)
 KSI   TARR Domonkos (17)
00:01:35.673 +00:00:01.460
5 7  KSI   GYARMATI Levente (16)
 KSI   SOMFALVI András (16)
00:01:36.548 +00:00:02.335
6 1  PIE   JANKECH Filip (16)
 DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:01:39.085 +00:00:04.872
7 8  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:01:41.556 +00:00:07.343
8 9  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:01:42.516 +00:00:08.303
9 2  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:44.437 +00:00:10.224
1.-3. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


55: M1 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 14:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:46.322  
2 6  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:01:51.704 +00:00:05.382
3 5  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:01:52.393 +00:00:06.071
4 9  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:01:54.230 +00:00:07.908
5 1  TAT   KUNIAK Matej (14)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:01:55.701 +00:00:09.379
6 3  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:01:56.227 +00:00:09.905
7 2  NZA   LENDVAI Alex (14)
 NZA   VIDA Viktor (15)
00:02:00.899 +00:00:14.577
8 7  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
 ŠAM   VILÁGI Áron Rómeó (14)
00:02:01.499 +00:00:15.177
9 8  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:02:08.506 +00:00:22.184
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


56: M2 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 14:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:44.084  
2 7  KOM   MUHAR Patrice (15)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:01:48.074 +00:00:03.990
3 8  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:01:49.184 +00:00:05.100
4 3  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:01:49.281 +00:00:05.197
5 4  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:01:49.410 +00:00:05.326
6 6  SAL   KESZELI Viktor (14)
 SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:01:50.004 +00:00:05.920
7 2  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
 ŠAM   NAGY András (14)
00:01:50.165 +00:00:06.081
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


57: M3 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 14:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KSI   DOBÁNY Dénes (15)
 KSI   TAMÁS Zalán (15)
00:01:40.072  
2 7  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
00:01:44.167 +00:00:04.095
3 2  NZA   HOFFMANN Filip (15)
 NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:01:50.986 +00:00:10.914
4 5  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:01:53.374 +00:00:13.302
5 6  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:01:56.890 +00:00:16.818
6 8  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:10.865 +00:00:30.793
  3  KSI   ANDÓK Bence (15)
 KSI   PETHŐ Kristóf (15)
Disk iný dôvod
  1  PRV   PŘIKRYL Matyáš (14)
 PRV   JUTTNER Jan (14)
Disk trať
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


58: M K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 14:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:01:50.172  
2 6  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:01:52.197 +00:00:02.025
3 2  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:01:53.340 +00:00:03.168
4 8  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:01:53.754 +00:00:03.582
5 3  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:01:54.144 +00:00:03.972
6 4  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:01:54.627 +00:00:04.455
7 7  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
 NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:02:10.115 +00:00:19.943
1.-3. -> F R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


59: F C1 Chlapci 13 500 03.06.2023 14:50
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠAM   FEKETE Róbert (14)
00:02:16.997  
2 5  ŠAM   PÉNZES Bálint (14)
00:02:19.690 +00:00:02.693
3 3  VIN   VADOVIČ Alex (14)
00:02:26.005 +00:00:09.008
4 4  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
00:02:47.191 +00:00:30.194
F: 14:50


60: F C1 Chlapci 14 500 03.06.2023 14:53
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  VIN   KOUBEK Matúš (15)
00:02:03.342  
2 5  ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:02:06.773 +00:00:03.431
3 4  VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:02:23.072 +00:00:19.730
F: 14:53


61: F C1 Kadeti 500 03.06.2023 14:56
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:01:55.476  
2 4  ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:01:57.154 +00:00:01.678
3 7  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:02:05.792 +00:00:10.316
4 6  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
00:02:06.214 +00:00:10.738
F: 14:56


62: F C1 Juniori 500 03.06.2023 14:59
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:01:49.172  
2 4  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:02:06.853 +00:00:17.681
3 7  ZLP   RINGELBAND Raphael (19)
00:02:25.012 +00:00:35.840
F: 14:59


63: F C1 Muži 500 03.06.2023 15:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  GVE   SZMANDRAI Benedek (22)
00:01:58.184  
2 4  KOM   GRASSL Anton (46)
00:02:04.179 +00:00:05.995
3 3  VIN   VADOVIČ Adrián (48)
00:02:11.250 +00:00:13.066
F: 15:02


64: F C1 Veteráni 500 03.06.2023 15:05
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  DAN   JANOŠTIAK Tomáš (41)
00:02:01.166  
2 7  SAL   MAJDIAK Jaroslav (47)
00:02:02.110 +00:00:00.944
F: 15:05


65: F C1 Kadetky 500 03.06.2023 15:11
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   STEHLÍK Vivien (16)
00:02:03.036  
2 3  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
00:02:07.726 +00:00:04.690
F: 15:11


66: F C1 Juniorky 500 03.06.2023 15:11
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOM   ŐRI Laura (19)
00:06:04.285  
2 6  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:06:09.328 +00:00:05.043
F: 15:11


67: F C1 Ženy 500 03.06.2023 15:11
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠKP   GUSPANOVÁ Patrícia (25)
00:06:10.865  
2 8  HST   JELÍNKOVÁ Aneta (24)
00:06:43.262 +00:00:32.397
F: 15:11


68: F K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 15:17
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:01:43.944  
2 5  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:01:45.015 +00:00:01.071
3 3  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:01:45.661 +00:00:01.717
4 8  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:01:47.338 +00:00:03.394
5 4  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:01:48.743 +00:00:04.799
6 1  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:01:52.476 +00:00:08.532
7 6  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:01:52.912 +00:00:08.968
8 2  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:01:54.414 +00:00:10.470
  9  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
Nedostavil sa
R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


69: F K2 Kadetky 500 03.06.2023 15:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KSI   CZIBULA Rebeka (16)
 KSI   BERTALAN Kata (15)
00:01:39.964  
2 4  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
 PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:01:42.149 +00:00:02.185
3 3  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
 NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:01:43.289 +00:00:03.325
4 7  ESZ   ERDÉSZ Lola Viktória (17)
 ESZ   KÓSA Nóra (16)
00:01:45.884 +00:00:05.920
5 8  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
 ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:01:47.074 +00:00:07.110
6 9  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
 SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:01:48.111 +00:00:08.147
7 2  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
 KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:01:49.483 +00:00:09.519
8 6  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
 UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:01:51.249 +00:00:11.285
9 1  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:01:52.232 +00:00:12.268
R1: 12:36 > R2: 12:39 > F: 15:20


70: F K2 Juniorky 500 03.06.2023 15:23
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
 KOM   GAÁL Liliána (19)
00:01:40.925  
F: 15:23


71: F K2 Ženy 500 03.06.2023 15:26
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  ŠKP   BUGÁR Réka (20)
 ŠKP   PETRUŠOVÁ Mariana (25)
00:01:33.107  
F: 15:26


72: FB K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 15:29
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NAN   KÖTELES Ádám (14)
00:01:53.931  
2 6  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:01:55.945 +00:00:02.014
3 7  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:01:56.462 +00:00:02.531
4 8  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:01:57.096 +00:00:03.165
5 3  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:01:58.210 +00:00:04.279
6 4  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:01:59.022 +00:00:05.091
7 1  WBK   WEBER Patrik (14)
00:02:00.841 +00:00:06.910
8 9  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:02:02.511 +00:00:08.580
9 2  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:02:04.266 +00:00:10.335
R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


73: FA K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 15:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:01:47.031  
2 4  MOR   BENKO Martin (14)
00:01:47.773 +00:00:00.742
3 2  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:01:49.288 +00:00:02.257
4 8  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:01:49.919 +00:00:02.888
5 3  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:01:50.989 +00:00:03.958
6 6  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:01:51.683 +00:00:04.652
7 9  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:01:57.223 +00:00:10.192
8 7  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:01:58.065 +00:00:11.034
9 1  PIE   PAPAY Alex (14)
00:01:58.927 +00:00:11.896
R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


74: FB K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 15:35
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:01:47.958  
2 7  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:48.464 +00:00:00.506
3 6  KSI   DOBÁNY Dénes (15)
00:01:49.659 +00:00:01.701
4 4  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:01:51.827 +00:00:03.869
5 2  UKB   BILKA Matej (15)
00:01:53.108 +00:00:05.150
6 1  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:01:53.889 +00:00:05.931
7 3  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:01:55.511 +00:00:07.553
8 8  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:01:56.384 +00:00:08.426
9 9  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:01:57.111 +00:00:09.153
R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


75: FA K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 15:38
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:38.548  
2 5  KSI   MAKOVSKY László (15)
00:01:39.471 +00:00:00.923
3 3  KSI   TAMÁS Zalán (15)
00:01:40.443 +00:00:01.895
4 2  KSI   SÜTŐ Áron (15)
00:01:40.780 +00:00:02.232
5 8  UKB   BECKER Maxim (15)
00:01:44.153 +00:00:05.605
6 7  KSI   ANDÓK Bence (15)
00:01:44.532 +00:00:05.984
7 4  KSI   PETHŐ Kristóf (15)
00:01:44.861 +00:00:06.313
8 9  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:01:47.024 +00:00:08.476
9 1  CAT   TROMBETTA Carlo (15)
00:01:50.912 +00:00:12.364
R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


76: FB K1 Kadeti 500 03.06.2023 15:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   APFEL Martin (17)
00:01:38.640  
2 6  KSI   TARR Domonkos (17)
00:01:39.500 +00:00:00.860
3 7  KSI   GYARMATI Levente (16)
00:01:40.113 +00:00:01.473
4 8  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:01:41.386 +00:00:02.746
5 3  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:01:42.292 +00:00:03.652
6 4  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:01:42.715 +00:00:04.075
7 2  KSI   BARÁTH Benjámin (16)
00:01:43.289 +00:00:04.649
8 1  KSI   HUSZÁR Pál (17)
00:01:43.869 +00:00:05.229
9 9  KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:53.550 +00:00:14.910
R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


77: FA K1 Kadeti 500 03.06.2023 15:50
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:31.794  
2 4  KSI   URBÁN Zsombor (17)
00:01:35.783 +00:00:03.989
3 3  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:36.484 +00:00:04.690
4 9  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:01:37.812 +00:00:06.018
5 5  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:01:39.658 +00:00:07.864
6 1  KSI   MOGYORÓSI Milán (17)
00:01:40.293 +00:00:08.499
7 2  KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:41.439 +00:00:09.645
8 7  UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:41.947 +00:00:10.153
9 8  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:01:42.416 +00:00:10.622
R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


78: F K1 Juniori 500 03.06.2023 15:53
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  HST   HIDVÉGI Zalán (18)
00:01:31.285  
2 7  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:01:31.811 +00:00:00.526
3 3  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:01:34.042 +00:00:02.757
4 4  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:01:36.205 +00:00:04.920
5 2  HST   BUBLOVICS István (18)
00:01:38.212 +00:00:06.927
6 1  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:01:38.957 +00:00:07.672
7 6  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:01:39.709 +00:00:08.424
8 8  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:01:43.290 +00:00:12.005
9 9  UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:44.945 +00:00:13.660
R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


79: F K1 Muži 500 03.06.2023 15:56
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 2  ŠKP   BOTEK Adam (27)
00:01:30.445  
3 6  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:01:31.882 +00:00:01.437
4 5  KOM   PODLEISZEK Filip (20)
00:01:32.537 +00:00:02.092
5 8  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:35.465 +00:00:05.020
6 7  TAT   DUGAS Martin (30)
00:01:37.549 +00:00:07.104
7 1  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:01:38.032 +00:00:07.587
8 3  KOM   SCHRIMPEL Peter (21)
00:01:41.984 +00:00:11.539
9 9  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:01:42.670 +00:00:12.225
R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


80: F K1 Veteráni 500 03.06.2023 15:59
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  PIE   JANKECH Milan (46)
00:01:40.585  
2 5  KOM   ĎURČO Marek (51)
00:01:43.209 +00:00:02.624
3 2  NAN   STANO Tomáš (39)
00:01:43.918 +00:00:03.333
4 9  KSI   URBÁN Zsombor (45)
00:01:45.417 +00:00:04.832
5 8  KOM   ZIRKELBACH Gabriel (56)
00:01:46.126 +00:00:05.541
6 7  ŠTU   ŠUŠOR Miloš (48)
00:01:47.143 +00:00:06.558
7 4  SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:01:51.197 +00:00:10.612
8 3  SAL   PÍŠ Martin (47)
00:01:52.082 +00:00:11.497
F: 15:59


81: F C2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 16:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  VIN   KOUBEK Matúš (15)
 VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:02:05.264  
2 5  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
 ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:02:05.850 +00:00:00.586
F: 16:02


82: F C2 Kadeti 500 03.06.2023 16:05
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
 ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:01:52.833  
F: 16:05


83: F C2 Juniorky 500 03.06.2023 16:05
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
 KOM   ŐRI Laura (19)
00:01:54.261  
F: 16:05


84: F C2 Muži 500 03.06.2023 16:11


85: FB K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 16:14
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:01.570  
2 5  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:02:02.211 +00:00:00.641
3 3  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:02:02.679 +00:00:01.109
4 4  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:02:03.156 +00:00:01.586
5 8  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:02:03.787 +00:00:02.217
6 6  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:02:04.232 +00:00:02.662
7 7  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:04.778 +00:00:03.208
8 1  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:02:05.158 +00:00:03.588
R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


86: FA K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 16:17
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:01:50.573  
2 5  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:01:51.909 +00:00:01.336
3 7  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:01:53.950 +00:00:03.377
4 4  ESZ   VILLÁNY Eszter (14)
00:01:56.657 +00:00:06.084
5 3  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:00.002 +00:00:09.429
6 1  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:02:00.149 +00:00:09.576
7 9  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:02:02.270 +00:00:11.697
8 8  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:03.094 +00:00:12.521
9 2  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:02:05.005 +00:00:14.432
R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


87: F K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 16:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  CAT   INSABELLA Anastasia (15)
00:01:45.001  
2 4  KSI   CHRUDINÁK Virág (15)
00:01:46.439 +00:00:01.438
3 6  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:01:48.312 +00:00:03.311
4 5  KSI   BERTALAN Kata (15)
00:01:48.737 +00:00:03.736
5 2  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:01:53.006 +00:00:08.005
6 8  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:01:58.045 +00:00:13.044
7 1  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:01:58.753 +00:00:13.752
8 7  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:01:59.394 +00:00:14.393
9 9  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:05.412 +00:00:20.411
R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


88: FB K1 Kadetky 500 03.06.2023 16:29
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:01:53.567  
2 3  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:01:54.376 +00:00:00.809
3 5  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:01:54.725 +00:00:01.158
4 4  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:01:55.105 +00:00:01.538
5 2  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:01:57.047 +00:00:03.480
6 7  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:01:57.478 +00:00:03.911
7 9  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:01:57.908 +00:00:04.341
8 1  WBK   WEBER Kristína (17)
00:02:00.008 +00:00:06.441
9 6  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:01.079 +00:00:07.512
R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


89: FA K1 Kadetky 500 03.06.2023 16:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KSI   CZIBULA Rebeka (16)
00:01:44.879  
2 6  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:01:46.034 +00:00:01.155
3 5  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:01:48.351 +00:00:03.472
4 7  ESZ   ERDÉSZ Lola Viktória (17)
00:01:51.331 +00:00:06.452
5 3  ESZ   KÓSA Nóra (16)
00:01:51.899 +00:00:07.020
6 8  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:01:53.248 +00:00:08.369
7 9  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:01:56.238 +00:00:11.359
8 2  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:01:56.934 +00:00:12.055
9 1  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:02:01.486 +00:00:16.607
R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


90: F K1 Juniorky 500 03.06.2023 16:35
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:01:45.829  
2 6  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:01:46.402 +00:00:00.573
3 7  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:02:00.827 +00:00:14.998
F: 16:35


91: F K1 Veteránky 500 03.06.2023 16:38
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  DAN   KOREŇOVÁ Martina (48)
00:02:09.967  
2 5  WBK   WEBER Lucia (44)
00:02:12.801 +00:00:02.834
F: 16:38


92: F K1 Ženy 500 03.06.2023 16:41
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKP   BUGÁR Réka (20)
00:01:39.400  
1 7  ŠKP   PETRUŠOVÁ Mariana (25)
00:01:39.400 +00:00:00.000
3 8  ZLP   BERGENDI Sofia (20)
00:01:47.140 +00:00:07.740
4 5  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
00:01:49.780 +00:00:10.380
F: 16:41


93: FB K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 16:44
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:01:48.089  
2 6  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:01:48.958 +00:00:00.869
3 7  TAT   KUNIAK Matej (14)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:01:52.624 +00:00:04.535
4 8  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:01:53.633 +00:00:05.544
5 2  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:01:54.538 +00:00:06.449
6 3  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:01:55.634 +00:00:07.545
7 5  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:01:56.632 +00:00:08.543
8 1  SAL   KESZELI Viktor (14)
 SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:02:08.199 +00:00:20.110
9 9  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:08.658 +00:00:20.569
R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


94: FA K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 16:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KSI   DOBÁNY Dénes (15)
 KSI   TAMÁS Zalán (15)
00:01:40.294  
2 4  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:40.926 +00:00:00.632
3 5  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:41.520 +00:00:01.226
4 2  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
00:01:43.309 +00:00:03.015
5 7  KOM   MUHAR Patrice (15)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:01:46.142 +00:00:05.848
6 3  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:01:46.648 +00:00:06.354
7 1  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:01:49.311 +00:00:09.017
8 8  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:01:52.139 +00:00:11.845
9 9  NZA   HOFFMANN Filip (15)
 NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:01:53.733 +00:00:13.439
R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


96: F K2 Juniori 500 03.06.2023 16:53
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  HST   HIDVÉGI Zalán (18)
 HST   SAMU Péter (19)
00:01:23.166  
2 4  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
 KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:01:24.258 +00:00:01.092
3 9  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
 ŠAM   LEPI Máté (18)
00:01:29.382 +00:00:06.216
4 7  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
 ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:01:33.106 +00:00:09.940
5 3  TAT   ANTAL Matej (19)
 UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:36.060 +00:00:12.894
6 5  INT   LUKAČKA Viktor (18)
 INT   VARGA Oliver (18)
00:01:38.910 +00:00:15.744
F: 16:53


97: F K2 Muži 500 03.06.2023 16:56
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
2 7  KOM   PODLEISZEK Filip (20)
 KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:01:24.274  
3 3  TAT   DUGAS Martin (30)
 ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:31.391 +00:00:07.117
4 4  TAT   ANTAL Andrej (27)
 TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:01:33.086 +00:00:08.812
F: 16:56


98: F K2 Veteráni 500 03.06.2023 16:59
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOM   ĎURČO Marek (51)
 KOM   ZIRKELBACH Gabriel (56)
00:01:37.091  
2 6  PIE   JANKECH Milan (46)
 ŠTU   ŠUŠOR Miloš (48)
00:01:37.631 +00:00:00.540
3 5  SAL   PÍŠ Martin (47)
 SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:01:45.087 +00:00:07.996
F: 16:59


95: F K2 Kadeti 500 03.06.2023 17:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   MARSAL Máté (17)
 KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:27.617  
2 4  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:28.421 +00:00:00.804
3 5  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:30.047 +00:00:02.430
4 2  KSI   MOGYORÓSI Milán (17)
 KSI   URBÁN Zsombor (17)
00:01:30.639 +00:00:03.022
5 8  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:31.069 +00:00:03.452
6 3  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 NZA   HANGYA Samuel (16)
00:01:32.973 +00:00:05.356
7 9  NZA   GULYÁS Daniel (17)
 NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:01:34.087 +00:00:06.470
8 1  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:01:36.416 +00:00:08.799
9 7  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:01:37.199 +00:00:09.582
R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


99: F K2 Dievčatá 11+12 2000 03.06.2023 17:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 15  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
 VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:09:13.544  
2 3  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
 KOM   NAGY Szófia (13)
00:09:17.759 +00:00:04.215
3 5  KOM   CSEREPES Emma (13)
 KOM   NAGY Gréta (12)
00:09:35.393 +00:00:21.849
4 7  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
 PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:09:47.328 +00:00:33.784
5 14  PRV   NĚMČÁKOVÁ Julie (13)
 PRV   ŠIMKOVÁ Klaudie (12)
00:09:49.102 +00:00:35.558
6 10  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
 PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:09:51.297 +00:00:37.753
7 11  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
 NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:09:58.471 +00:00:44.927
8 4  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
 KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:10:07.901 +00:00:54.357
9 9  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
 ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:10:09.956 +00:00:56.412
10 1  PRV   PIVODOVÁ Alice (12)
 PRV   STISKÁLKOVÁ Dorka (13)
00:11:07.652 +00:01:54.120
11 8  NZA   CZӦDӦROVÁ Regina (13)
 NZA   POŽGAY Emma (13)
00:11:11.350 +00:01:57.120
12 12  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
 NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
00:11:14.519 +00:02:00.240
13 13  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
 KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:11:20.454 +00:02:06.240
14 16  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
 NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:11:24.381 +00:02:10.240
15 6  ŠAM   BRAUNEROVÁ Diana (13)
 ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
00:11:42.242 +00:02:28.240
  2  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
 UKB   STANOVÁ Klára (13)
Prevrátil
F: 17:30


100: F K1 Chlapci 12 2000 03.06.2023 17:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 54  KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:09:55.890  
2 37  PIE   UHRÍK Martin (13)
00:10:14.959 +00:00:19.069
3 28  VIN   KISS Martin (13)
00:10:17.707 +00:00:21.817
4 30  VIN   JANÍČEK Lukáš (13)
00:10:42.807 +00:00:46.917
5 34  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:10:48.203 +00:00:52.313
6 27  KOM   BELÁN Markus (13)
00:10:48.991 +00:00:53.101
7 23  DAN   PÁLINKÁŠ Alex (13)
00:10:53.595 +00:00:57.705
8 21  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:11:02.235 +00:01:06.120
9 20  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:11:09.644 +00:01:13.120
10 29  NOV   VANEK Alexander (13)
00:11:13.235 +00:01:17.120
11 48  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
00:11:16.835 +00:01:20.120
12 35  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:11:22.206 +00:01:26.120
13 36  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
00:11:24.108 +00:01:28.120
14 43  KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:11:25.155 +00:01:29.120
15 46  KOM   BERECZ Dávid (13)
00:11:27.262 +00:01:31.120
16 40  PRV   JUTTNER Jakub (13)
00:11:29.605 +00:01:33.120
17 45  SAL   URBANEC Jakub (13)
00:11:31.844 +00:01:35.120
18 26  SAL   KOMLÓSI Adrián (13)
00:11:51.644 +00:01:55.120
19 51  DAN   SZEKÉR Mark (13)
00:11:54.600 +00:01:58.120
20 31  KLU   ACSAY Ében (13)
00:12:00.706 +00:02:04.240
21 25  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:12:04.272 +00:02:08.240
22 32  INT   PISÁR Nikolas (13)
00:12:07.722 +00:02:11.240
23 38  KOM   KOCSIS Teodor (13)
00:12:08.573 +00:02:12.240
24 24  DIS   HODUR Zalán (13)
00:12:09.519 +00:02:13.240
25 33  NOV   PATÁK Maxim (13)
00:12:16.499 +00:02:20.240
26 53  PRV   CHATRNY Filip (13)
00:12:25.786 +00:02:29.240
27 42  SAL   HOLOTA Andrej (13)
00:12:27.152 +00:02:31.240
28 39  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:13:27.394 +00:03:31.360
29 47  UKB   KOLLÁR Krištof (13)
00:13:31.158 +00:03:35.360
30 44  KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:13:49.135 +00:03:53.360
31 22  UKB   BRIATKA Michal (13)
00:13:58.439 +00:04:02.480
  41  KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
Prevrátil
  49  NOV   RUS Lukáš (13)
Prevrátil
  52  DIS   CSÓSZA Áron (13)
Prevrátil
F: 17:32


101: F K1 Chlapci 9 2000 03.06.2023 17:34
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 62  ŠTU   BRENIŠIN Alex (10)
00:12:33.764  
2 64  ESZ   KATONA Márton (10)
00:13:49.489 +00:01:15.120
3 61  DIS   ZEKE Balázs (10)
00:14:10.718 +00:01:36.120
4 60  UKB   MARKUSEK Kristián (10)
00:15:00.509 +00:02:26.240
  63  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
Nedostavil sa
F: 17:34 > F: 12:29


102: F K1 Chlapci 11 2000 03.06.2023 17:55
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 74  VIN   WEINER Filip (12)
00:10:55.278  
2 70  SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:11:02.026 +00:00:06.748
3 72  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:11:09.429 +00:00:14.151
4 89  KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
00:11:15.984 +00:00:20.706
5 84  PIE   KOMÁR Michal (12)
00:11:32.903 +00:00:37.625
6 93  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:11:36.104 +00:00:40.826
7 77  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:11:40.917 +00:00:45.639
8 91  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:11:47.045 +00:00:51.767
9 73  PRV   KUČA Petr (12)
00:11:49.359 +00:00:54.081
10 92  PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:11:51.605 +00:00:56.327
11 76  NZA   HÓKA Simon (12)
00:11:59.041 +00:01:03.120
12 79  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:12:01.809 +00:01:06.120
13 80  KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:12:14.768 +00:01:19.120
14 96  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:12:22.707 +00:01:27.120
15 86  UKB   DVORSKÝ Dalibor (12)
00:12:32.954 +00:01:37.120
16 78  SAL   LATIKA Roland (12)
00:12:34.188 +00:01:38.120
17 95  PIE   MARTIŠ Lukáš (12)
00:12:38.895 +00:01:43.120
18 97  DIS   BORDA Vencel (12)
00:12:40.597 +00:01:45.120
19 94  ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:12:46.305 +00:01:51.120
20 90  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
00:12:50.728 +00:01:55.120
21 85  KOM   BOGDÁNY Ádám (12)
00:12:56.763 +00:02:01.240
22 87  ZLP   KUCBEL Kai (12)
00:13:19.155 +00:02:23.240
23 81  KOM   PATAKY Ádám (12)
00:14:02.350 +00:03:07.360
24 83  NZA   ČEREŠŇA Jakub (12)
00:14:37.120 +00:03:41.360
  75  ŠAM   LITTMAN Lukáš (12)
Nedostavil sa
  88  DKB   GREGORIČKA Filip (12)
Disk obrátka
F: 17:55


103: F K1 Chlapci 10 2000 03.06.2023 17:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 102  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:11:10.384  
2 112  DUN   KLIMO Filip (11)
00:11:16.219 +00:00:05.835
3 116  WBK   WEBER Leo (11)
00:11:35.058 +00:00:24.674
4 110  SAL   ŠIMKO Dominik (11)
00:11:45.011 +00:00:34.627
5 111  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:11:49.980 +00:00:39.596
6 109  SAL   MARKO Samuel (11)
00:11:52.572 +00:00:42.188
7 106  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:11:55.368 +00:00:44.984
8 100  NOV   VRCHOVSKÝ Jakub (11)
00:12:27.206 +00:01:16.120
9 113  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:12:30.284 +00:01:19.120
10 105  DIS   FRANYÓ Máté (11)
00:12:35.809 +00:01:25.120
11 103  NZA   MÉSZÁROS Timotej (11)
00:12:42.602 +00:01:32.120
12 115  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:13:09.085 +00:01:58.120
13 119  DIS   GÁSPÁR Ambrus (11)
00:13:25.729 +00:02:15.240
14 101  DAN   NÁGEL Adam (11)
00:13:26.407 +00:02:16.240
15 118  KOM   NAGY Maximus (11)
00:13:44.137 +00:02:33.240
16 107  KOM   PÁLFY Károly (11)
00:13:47.719 +00:02:37.240
17 121  KLU   BOGNÁR Olivér (11)
00:14:07.340 +00:02:56.240
18 108  KOM   JÓZSA Samuel (11)
00:14:09.300 +00:02:58.240
19 117  UKB   BRIATKA Matúš (11)
00:14:12.435 +00:03:02.360
  114  DIS   HEGEDŰS Bálint (11)
Nedostavil sa
F: 17:57 > F: 12:27


104: F K1 Dievčatá 9 2000 03.06.2023 17:59
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 126  NZA   BROCZKÁ Lara (10)
00:13:27.787  
2 125  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:13:51.192 +00:00:23.405
F: 17:59 > F: 12:31


105: F K1 Dievčatá 10 2000 03.06.2023 17:59
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 133  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:11:34.139  
2 134  ŠAM   BAČA Izabela (11)
00:11:41.536 +00:00:07.397
3 132  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:11:48.983 +00:00:14.844
4 137  KOM   HAVRAN Emília (11)
00:13:23.358 +00:01:49.120
5 136  PRV   NERADILOVÁ Markéta (11)
00:13:43.387 +00:02:09.240
6 130  PRV   PETROVIČOVÁ Eva (11)
00:13:47.408 +00:02:13.240
7 131  DKB   LYSÁ Zora (11)
00:14:47.189 +00:03:13.360
F: 17:59 > F: 12:04


106: F C1 Chlapci 10 2000 03.06.2023 18:01
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 145  ŠAM   DIMIČ Sebastian (11)
00:14:31.855  
F: 18:01 > F: 12:33


107: F C1 Chlapci 12 2000 03.06.2023 18:01
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 148  ŠAM   VILÁGI Félix (13)
00:12:50.932  
F: 18:01 > F: 12:33


108: F K2 Chlapci 13+14 5000 04.06.2023 09:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 158  KSI   MAKOVSKY László (15)
 KSI   SÜTŐ Áron (15)
00:24:09.813  
2 157  KSI   ANDÓK Bence (15)
 KSI   PETHŐ Kristóf (15)
00:24:31.082 +00:00:21.269
3 167  KSI   DOBÁNY Dénes (15)
 KSI   TAMÁS Zalán (15)
00:24:40.099 +00:00:30.286
4 165  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:24:59.752 +00:00:49.939
5 172  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:25:19.871 +00:01:10.120
6 175  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
00:25:21.990 +00:01:12.120
7 174  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:26:01.786 +00:01:51.120
8 171  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:26:50.238 +00:02:40.240
9 166  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:26:54.023 +00:02:44.240
10 153  KOM   MUHAR Patrice (15)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:26:56.933 +00:02:47.240
11 169  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:28:12.268 +00:04:02.480
12 163  NZA   HOFFMANN Filip (15)
 NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:28:22.105 +00:04:12.480
13 173  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:28:25.328 +00:04:15.480
14 152  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:28:43.891 +00:04:34.480
15 160  TAT   KUNIAK Matej (14)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:28:47.931 +00:04:38.480
16 170  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:28:56.555 +00:04:46.480
17 151  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:29:49.092 +00:05:39.600
18 155  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
 ŠAM   VILÁGI Áron Rómeó (14)
00:29:58.506 +00:05:48.600
19 159  NZA   LENDVAI Alex (14)
 NZA   VIDA Viktor (15)
00:30:15.397 +00:06:05.720
  161  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
 ŠAM   NAGY András (14)
Prevrátil
  176  PRV   PŘIKRYL Matyáš (14)
 PRV   JUTTNER Jan (14)
Prevrátil
  150  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
Disk obrátka
F: 09:00


109: F C2 Kadeti 5000 04.06.2023 09:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 184  ŠKP   KALABER Artur (17)
 ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:29:08.650  
2 182  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
 ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:30:17.661 +00:01:09.120
3 180  TTS   GIBAS Viktor (16)
 TTS   MÁDEL Félix (17)
00:33:12.449 +00:04:03.480
4 183  NOV   KUKUČKA Marek (16)
 MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:34:46.025 +00:05:37.600
F: 09:02


110: F C2 Chlapci 13+14 5000 04.06.2023 09:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 190  VIN   KOUBEK Matúš (15)
 VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:33:21.186  
F: 09:02


111: F K1 Dievčatá 13 5000 04.06.2023 09:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 17  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:28:19.227  
2 22  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:28:44.030 +00:00:24.803
3 20  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:29:52.160 +00:01:32.120
4 19  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:30:22.550 +00:02:03.240
5 15  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:30:25.160 +00:02:05.240
6 4  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:30:30.660 +00:02:11.240
7 14  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:30:37.264 +00:02:18.240
8 9  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:31:07.537 +00:02:48.240
9 3  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:31:18.977 +00:02:59.240
10 13  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:31:23.216 +00:03:03.360
11 21  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:31:34.004 +00:03:14.360
12 8  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:31:35.553 +00:03:16.360
13 16  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:31:44.045 +00:03:24.360
14 11  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
00:33:22.713 +00:05:03.600
15 7  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:33:53.338 +00:05:34.600
16 6  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:34:25.320 +00:06:06.720
17 5  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:37:56.940 +00:09:37.108
18 10  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:41:46.435 +00:13:27.156
  12  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
Disk obrátka
  18  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
Disk obrátka
F: 09:04


112: F K1 Dievčatá 14 5000 04.06.2023 09:40
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 34  KSI   CHRUDINÁK Virág (15)
00:27:18.279  
2 25  CAT   INSABELLA Anastasia (15)
00:27:40.899 +00:00:22.620
3 32  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:28:09.257 +00:00:50.978
4 29  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:28:10.420 +00:00:52.141
5 36  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:29:47.582 +00:02:29.240
6 35  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:29:56.326 +00:02:38.240
7 28  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:30:08.983 +00:02:50.240
8 38  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:30:20.593 +00:03:02.360
9 37  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:31:07.444 +00:03:49.360
10 33  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:32:49.658 +00:05:31.600
11 39  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:33:08.360 +00:05:50.600
12 31  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:33:15.607 +00:05:57.600
13 30  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:34:17.232 +00:06:58.720
  26  KSI   BERTALAN Kata (15)
Prevrátil
  27  KOM   VÁMOS Panna (15)
Nedostavil sa
F: 09:40


113: F K1 Kadetky 5000 04.06.2023 09:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 53  KSI   CZIBULA Rebeka (16)
00:28:08.825  
2 48  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:29:05.694 +00:00:56.869
3 45  DUV   SZÉP Virág Panka (17)
00:29:27.605 +00:01:18.120
4 57  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:29:51.512 +00:01:42.120
5 52  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:30:05.393 +00:01:56.120
6 58  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:30:08.448 +00:01:59.120
7 51  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:30:30.950 +00:02:22.240
8 59  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:30:31.695 +00:02:22.240
9 56  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:30:42.067 +00:02:33.240
10 60  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:30:46.425 +00:02:37.240
11 66  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:30:56.808 +00:02:47.240
12 64  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:31:06.374 +00:02:57.240
13 69  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:31:16.712 +00:03:07.360
14 47  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:31:37.599 +00:03:28.360
15 65  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:31:43.599 +00:03:34.360
16 68  DKB   KOVÁČOVÁ Andrea (17)
00:32:59.467 +00:04:50.480
17 61  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:33:06.245 +00:04:57.480
18 55  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:33:29.140 +00:05:20.600
19 54  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:34:34.032 +00:06:25.720
20 67  DAN   BOGNÁR Lili (17)
00:35:43.172 +00:07:34.840
21 46  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:36:40.667 +00:08:31.960
22 50  SAL   KOVÁČIKOVÁ Hana (16)
00:36:41.145 +00:08:32.960
  49  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
Prevrátil
  62  KOM   VÁMOS Dóra (16)
Prevrátil
  63  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
Prevrátil
F: 09:42


114: F K1 Juniorky 5000 04.06.2023 09:44
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 75  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:30:17.072  
2 76  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:33:18.588 +00:03:01.360
F: 09:44


115: F C1 Ženy 5000 04.06.2023 09:46
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 90  ŠKP   GUSPANOVÁ Patrícia (25)
00:35:42.678  
2 91  HST   JELÍNKOVÁ Aneta (24)
00:47:48.840 +00:12:06.144
F: 09:46


116: F C1 Kadetky 5000 04.06.2023 09:46
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 97  ŠAM   STEHLÍK Vivien (16)
00:34:32.582  
2 95  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
00:38:59.351 +00:04:26.480
F: 09:46


117: F K1 Juniori 5000 04.06.2023 10:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 109  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:25:21.755  
2 108  TAT   ANTAL Matej (19)
00:25:23.021 +00:00:01.266
3 106  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:25:52.330 +00:00:30.575
4 101  UKB   KLIMO Michal (18)
00:26:14.402 +00:00:52.647
5 102  INT   VARGA Oliver (18)
00:26:18.453 +00:00:56.698
6 100  DKB   MANAS Lukáš (19)
00:26:26.714 +00:01:04.120
7 104  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:27:10.327 +00:01:48.120
8 105  KOM   ZAUKO Viktor (18)
00:28:42.531 +00:03:20.360
9 103  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:31:10.813 +00:05:49.600
  111  KOM   NAGY Dominik (18)
Disk obrátka
F: 10:20


118: F K1 Muži 5000 04.06.2023 10:22
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 118  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:24:31.206  
2 124  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:24:57.231 +00:00:26.025
3 116  TAT   ANTAL Andrej (27)
00:24:57.919 +00:00:26.713
4 125  WBK   SOLDÁN Peter (56)
00:25:33.349 +00:01:02.120
5 123  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:26:07.863 +00:01:36.120
6 119  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:28:26.173 +00:03:54.360
7 115  ŠKP   ORAVEC Filip (20)
00:30:51.802 +00:06:20.720
  120  TAT   DUGAS Martin (30)
Prevrátil
  126  HST   NAGY Gábor (48)
Prevrátil
F: 10:22


119: F K1 Veteráni 5000 04.06.2023 10:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 132  KOM   ĎURČO Marek (51)
00:27:13.996  
2 130  PIE   JANKECH Milan (46)
00:27:38.786 +00:00:24.790
3 133  SAL   PÍŠ Martin (47)
00:28:44.246 +00:01:30.120
4 134  KSI   URBÁN Zsombor (45)
00:29:25.371 +00:02:11.240
5 131  SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:32:15.764 +00:05:01.600
F: 10:24


120: F C1 Muži 5000 04.06.2023 10:26
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 141  GVE   SZMANDRAI Benedek (22)
00:30:04.458  
2 140  VIN   VADOVIČ Adrián (48)
00:31:33.255 +00:01:28.120
3 142  MOR   JAHODA Richard (21)
00:38:10.759 +00:08:06.960
F: 10:26


121: F C1 Veteráni 5000 04.06.2023 10:26
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 145  SAL   MAJDIAK Jaroslav (47)
00:35:30.466  
F: 10:26


122: F C1 Juniori 5000 04.06.2023 10:26
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 150  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:33:34.936  
2 151  ZLP   RINGELBAND Raphael (19)
00:40:16.937 +00:06:42.720
  152  VIN   HACKER Ondrej (19)
Prevrátil
F: 10:26


123: F K1 Kadeti 5000 04.06.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 20  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:24:59.787  
2 37  KSI   GYARMATI Levente (16)
00:25:00.832 +00:00:01.045
3 33  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:25:24.025 +00:00:24.238
4 41  KSI   HUSZÁR Pál (17)
00:25:27.436 +00:00:27.649
5 18  KSI   TARR Domonkos (17)
00:25:45.068 +00:00:45.281
6 12  KSI   MOGYORÓSI Milán (17)
00:25:45.427 +00:00:45.640
7 31  KSI   BARÁTH Benjámin (16)
00:25:45.801 +00:00:46.014
8 23  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:25:56.930 +00:00:57.143
9 6  KOM   TÓTH Michal (16)
00:26:29.069 +00:01:29.120
10 25  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:26:45.993 +00:01:46.120
11 36  DUV   VARGA Dániel Dimitrí (16)
00:26:56.692 +00:01:56.120
12 44  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:27:05.149 +00:02:05.240
13 21  KSI   SOMFALVI András (16)
00:27:11.520 +00:02:11.240
14 13  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:27:20.126 +00:02:20.240
15 47  UKB   KLIMA Michal (17)
00:27:25.008 +00:02:25.240
16 4  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:27:26.058 +00:02:26.240
17 28  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:27:31.902 +00:02:32.240
18 1  NOV   RUS Matúš (17)
00:27:35.400 +00:02:35.240
19 7  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:27:36.593 +00:02:36.240
20 15  UKB   KUNC Jakub (16)
00:27:37.360 +00:02:37.240
21 46  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:28:08.278 +00:03:08.360
22 45  UKB   APFEL Martin (17)
00:28:14.329 +00:03:14.360
23 19  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:28:18.353 +00:03:18.360
24 3  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:28:37.468 +00:03:37.360
25 5  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:28:49.366 +00:03:49.360
26 22  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:28:55.394 +00:03:55.360
27 29  TAT   BURÁK Alex (17)
00:29:06.351 +00:04:06.480
28 10  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:29:20.352 +00:04:20.480
29 11  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:29:22.857 +00:04:23.480
30 35  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:29:23.802 +00:04:24.480
31 48  NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:29:25.651 +00:04:25.480
32 40  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:29:32.538 +00:04:32.480
33 38  NZA   PÁL Viktor (17)
00:29:40.262 +00:04:40.480
34 8  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:30:27.761 +00:05:27.600
35 16  NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:30:57.238 +00:05:57.600
36 39  SAL   VÁNIK Matej (16)
00:30:58.521 +00:05:58.600
37 9  INT   HROŠ Daniel (16)
00:30:59.690 +00:05:59.600
38 30  INT   NAGY Tomáš (16)
00:32:21.822 +00:07:22.840
39 42  SAL   ORAVEC Timon (17)
00:32:35.091 +00:07:35.840
40 14  NOV   KRÁTKY Jakub (16)
00:32:45.341 +00:07:45.840
41 24  NZA   ĎURINA Michal (16)
00:33:55.450 +00:08:55.960
42 2  KOM   LOPATA Matej (16)
00:34:44.081 +00:09:44.108
  32  DKB   KAPITÁŇ Peter (17)
Prevrátil
  34  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
Prevrátil
  43  TTS   VAŠEK Alexander (16)
Nedostavil sa
  27  KSI   URBÁN Zsombor (17)
Disk obrátka
  26  TAT   LAZAR Lukáš (17)
Disk obrátka
F: 11:00


124: F K1 Ženy 5000 04.06.2023 11:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 66  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
00:33:55.919  
F: 11:02


125: F K1 Veteránky 5000 04.06.2023 11:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 70  DKB   FIEDLEROVÁ Zuzana (49)
00:32:44.694  
2 72  DAN   KOREŇOVÁ Martina (48)
00:32:59.842 +00:00:15.148
3 71  WBK   WEBER Lucia (44)
00:34:53.743 +00:02:09.240
F: 11:02


126: F K2 Chlapci 11+12 2000 04.06.2023 12:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 87  PIE   UHRÍK Martin (13)
 KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:09:20.051  
2 80  VIN   KISS Martin (13)
 VIN   WEINER Filip (12)
00:09:56.880 +00:00:36.829
3 93  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
 ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:10:02.791 +00:00:42.740
4 82  DIS   CSÓSZA Áron (13)
 DIS   HODUR Zalán (13)
00:10:07.103 +00:00:47.052
5 100  NZA   HALÁS Andrej (13)
 NOV   RUS Lukáš (13)
00:10:12.468 +00:00:52.417
6 83  PIE   KOMÁR Michal (12)
 PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:10:16.373 +00:00:56.322
7 96  NOV   MITAŠ Patrik (12)
 NOV   VANEK Alexander (13)
00:10:24.194 +00:01:04.120
8 88  PRV   CHATRNY Filip (13)
 PRV   JUTTNER Jakub (13)
00:10:29.908 +00:01:09.120
9 103  SAL   KOMLÓSI Adrián (13)
 SAL   MEČÁR Boris (13)
00:10:32.416 +00:01:12.120
10 89  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
 DAN   SZEKÉR Mark (13)
00:10:34.141 +00:01:14.120
11 97  KLU   ACSAY Ében (13)
 ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:10:35.369 +00:01:15.120
12 91  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
 KOM   KOCSIS Teodor (13)
00:10:51.122 +00:01:31.120
13 92  ŠAM   BARCZI Filip (12)
 ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:10:57.854 +00:01:37.120
14 94  NZA   CSUTORA Andrej (12)
 NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:11:05.320 +00:01:45.120
15 101  SAL   HOLOTA Andrej (13)
 SAL   LATIKA Roland (12)
00:11:11.807 +00:01:51.120
16 95  KOM   BOGDÁNY Ádám (12)
 KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:11:24.640 +00:02:04.240
17 104  NOV   PATÁK Maxim (13)
 PRV   KUČA Petr (12)
00:11:27.309 +00:02:07.240
18 84  DAN   BOHUSLAV Marvin (12)
 DAN   PÁLINKÁŠ Alex (13)
00:11:30.713 +00:02:10.240
19 102  KOM   BERECZ Dávid (13)
 KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:11:32.158 +00:02:12.240
20 81  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
 ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:12:04.797 +00:02:44.240
21 98  KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
 KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:12:39.536 +00:03:19.360
  90  KOM   BELÁN Markus (13)
 KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
Prevrátil
  99  SAL   URBANEC Jakub (13)
 SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
Prevrátil
F: 12:00


127: F K1 Dievčatá 12 2000 04.06.2023 12:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 124  VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:10:19.333  
2 127  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
00:10:48.707 +00:00:29.374
3 126  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:10:51.001 +00:00:31.668
4 133  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:11:01.412 +00:00:42.079
5 114  KOM   NAGY Szófia (13)
00:11:12.824 +00:00:53.491
6 131  KOM   CSEREPES Emma (13)
00:11:13.970 +00:00:54.637
7 130  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:11:19.896 +00:01:00.120
8 120  DUV   TAKÁCS Dóra (13)
00:11:22.010 +00:01:02.120
9 128  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
00:11:28.402 +00:01:09.120
10 113  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
00:11:31.229 +00:01:11.120
11 123  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:11:36.305 +00:01:16.120
12 122  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:11:39.785 +00:01:20.120
13 117  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
00:11:40.951 +00:01:21.120
14 129  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:11:45.212 +00:01:25.120
15 125  PRV   NĚMČÁKOVÁ Julie (13)
00:11:52.328 +00:01:32.120
16 134  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:12:01.952 +00:01:42.120
17 116  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:12:28.318 +00:02:08.240
18 111  NZA   BLAŠKOVIČOVÁ Diana (13)
00:12:32.355 +00:02:13.240
19 118  UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:12:49.422 +00:02:30.240
20 110  NZA   CZӦDӦROVÁ Regina (13)
00:13:00.113 +00:02:40.240
21 121  NZA   POŽGAY Emma (13)
00:13:11.314 +00:02:51.240
22 115  CAT   CONSOLI Andrea (13)
00:13:20.034 +00:03:00.360
23 112  ŠAM   BRAUNEROVÁ Diana (13)
00:13:54.528 +00:03:35.360
24 132  PRV   STISKÁLKOVÁ Dorka (13)
00:14:05.895 +00:03:46.360
  119  KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
Prevrátil
F: 12:02


128: F K1 Dievčatá 10 2000 04.06.2023 12:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 142  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:11:34.936  
2 144  ŠAM   BAČA Izabela (11)
00:11:44.143 +00:00:09.207
3 148  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:11:54.792 +00:00:19.856
4 141  KOM   HAVRAN Emília (11)
00:13:28.177 +00:01:53.120
5 146  PRV   PETROVIČOVÁ Eva (11)
00:13:35.483 +00:02:00.240
6 147  DKB   LYSÁ Zora (11)
00:14:58.995 +00:03:24.360
7 140  ŠAM   MUCHOVÁ Alexandra (11)
00:15:31.113 +00:03:56.360
  143  PRV   NERADILOVÁ Markéta (11)
Prevrátil
  145  KLU   ACSAY Zója (11)
Prevrátil
F: 17:59 > F: