Celkový rozpis - Trenčianska regata

1: R1 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:30
2 Šlabiar David (14)
NOV
3 Juttner Jan (14)
PRV
4 Turza Andrej (14)
KOM
5 Nagy Michal (14)
ŠAM
6 Hanečák Henrich (14)
VIN
7 Holík Matúš (14)
ZLP
8 Grellneth Šimon (14)
TAT
9 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


2: R2 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:33
2 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
3 Hatos Bence (14)
KOM
4 Osaďan Dávid (14)
TAT
5 Kišš Adam (14)
ŠKP
6 Benko Martin (14)
MOR
7 Podhora Matúš (14)
ŠAM
8 Zachar Mário (14)
PIE
9 Sekerák Matej (14)
UKB
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


3: R3 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:36
2 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
3 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
4 Komadel Leoš (14)
MOR
5 Czere Ladislav (14)
ŠAM
6 Kovács Juraj (14)
ŠAM
7 Praženka Tomáš (14)
UKB
8 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
9 Hauptvogel Timotej (14)
MOR
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


4: R4 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:39
3 Tsytsenko Oleksii (14)
DUN
4 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
6 Madocsai András (14)
ŠTU
8 Ondrejička Timotej (14)
PIE
9 Petrík Martin (14)
TTS
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


5: R5 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:42
2 Klochko Maksym (14)
DUN
3 Keszeli Viktor (14)
SAL
4 Kaniansky Tomáš (14)
TAT
5 Weber Patrik (14)
WBK
6 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
7 Vodička Marcell (14)
ŠTU
8 Immer Marco (14)
NZA
9 Ódor Alex (14)
KOM
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


6: R6 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 09:45
2 Lendvai Alex (14)
NZA
3 Kuniak Matej (14)
TAT
4 Lehocký Štefan (14)
SAL
5 Pálfy Hunor (14)
KOM
6 Csuport Bence (14)
ŠTU
7 Mikos Andrej (14)
ŠAM
8 Studziński Ondřej (14)
VIN
9 Győri Dávid (14)
KOM
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


7: R1 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 09:48
2 Vida Viktor (15)
NZA
3 Pachník Patrick (15)
ZLP
4 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
5 Plotnitskyi Andrii (15)
DUN
6 Muhar Patrice (15)
KOM
7 Urban Šimon (15)
PIE
8 Olijáš Martin (15)
TAT
9 Hájek Filip (15)
TTS
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


8: R2 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 09:51
2 Ihring Branislav (15)
UKB
3 Uhrík Jakub (15)
PIE
4 Kebísek Oliver (15)
HOS
5 Vindiš Ondrej (15)
NOV
7 Kurali Adam (15)
ŠTU
8 Haško Peter (15)
TAT
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


9: R3 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 09:54
2 Róža Timotej (15)
NZA
3 Kocúr Tomáš (15)
NOV
4 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
5 Bócz Richard (15)
ŠTU
6 Brezan Bruno (15)
TTS
7 Becker Maxim (15)
UKB
8 Hodek Dávid (15)
KOM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


10: R1 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 09:57
1 Šušorová Nina (14)
ŠTU
2 Grygarová Tamara (14)
ZLP
3 Bogárová Laura (14)
ZLP
4 Molčanová Svetlana (14)
VIN
5 Kováčová Natália (14)
DKB
6 Nagyová Marianna (14)
NOV
7 Levičanin Katarína (14)
PIE
8 Příkopová Veronika (14)
PRV
9 Ruhanen Sophie (14)
KOM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


11: R2 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 10:00
2 Végh Zsófia (14)
ŠAM
3 Hangyová Lea (14)
NZA
4 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
5 Koreňová Veronika (14)
TTS
6 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
7 Noskovičová Sofia (14)
PIE
9 Sůvová Sofia (14)
VIN
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


12: R3 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 10:03
2 Schultzová Karolína (14)
PIE
3 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
4 Habalová Ivana (14)
NOV
6 Lopatová Adela (14)
KOM
7 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
9 Galbavá Tamara (14)
PIE
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


13: R1 K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 10:06
2 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
4 Orviská Alžbeta (15)
UKB
5 Markovičová Diana (15)
KOM
6 Kováčová Alexandra (15)
TAT
7 Halászová Viktória (15)
ZLP
8 Tóthová Adela (15)
NZA
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


14: R2 K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 10:09
2 Pilárová Laura (15)
TTS
3 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
4 Vágvölgyi Orsolya (15)
ŠTU
7 Chovancová Daniela (15)
KOJ
9 Poláková Kamila (15)
NZA
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


15: R1 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:18
1 Kunc Jakub (16)
UKB
2 Gavlider Alex (16)
ŠAM
3 Savka Samuel (16)
HOS
4 Tóth Michal (16)
KOM
5 Tapušik Tomáš (16)
PIE
6 Šmahel Oliver (16)
TAT
7 Badáň Matúš (17)
NOV
8 Sekerák Matúš (16)
UKB
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


16: R2 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:21
1 Cyprich Róbert (16)
UKB
2 Janoška Štěpán (17)
ONV
4 Kreškóci Timotej (16)
NZA
5 Šust Sebastián (17)
ŠAM
6 Zachar Eliáš (16)
MOR
7 Burák Alex (17)
TAT
8 Apfel Martin (17)
UKB
9 Kuzma Jaroslav (16)
DKB
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


17: R3 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:24
1 Řihošek Tomáš (16)
KOJ
2 Kostoláni Erik (16)
NZA
3 Ďurčo Oskar (17)
UKB
4 Lopata Matej (16)
KOM
5 Lazar Lukáš (17)
TAT
6 Vánik Matej (16)
SAL
7 Chovanec Martin (18)
KOJ
8 Ďurina Michal (16)
NZA
9 Klima Michal (17)
UKB
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


18: R4 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:27
2 Hroš Daniel (16)
INT
3 Hoffmann Hugo (17)
NZA
4 Flimel Adam (17)
NZA
5 Oravec Timon (17)
SAL
6 Matejbus Martin (17)
UKB
7 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
8 Horňák Jakub (17)
TAT
9 Bušo Peter (17)
TTS
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


19: R5 K1 Kadeti 200 24.06.2023 10:30
2 Vašek Alexander (16)
TTS
3 Gulyás Daniel (17)
NZA
4 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
5 Csemez Viktor (16)
SAL
6 Rus Matúš (17)
NOV
7 Nagy Tomáš (16)
INT
8 Bartolčič Jakub (16)
UKB
9 Demáček Samuel (16)
KOM
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


20: R1 K1 Kadetky 200 24.06.2023 10:33
2 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
3 Moťovská Alexandra (16)
UKB
4 Bartolčičová Natália (16)
UKB
5 Ďurčová Nadine (16)
KOM
6 Zendulková Klára (17)
KOJ
7 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
8 Szárazová Ela (16)
ŠAM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


21: R2 K1 Kadetky 200 24.06.2023 10:36
3 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
4 Zrneková Michaela (16)
KOM
5 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
6 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
7 Czéreová Ema (16)
ŠAM
8 Nagy Viktória (17)
ŠAM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


22: R3 K1 Kadetky 200 24.06.2023 10:39
3 Plšková Natália (16)
TTS
4 Weber Kristína (17)
WBK
5 Becker Sofia Stella (17)
UKB
6 Hanáková Lara (16)
PIE
7 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
8 Demáčeková Lucia (16)
KOM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


23: R1 C1 Kadeti 200 24.06.2023 10:42
2 Zálešák Lukáš (17)
ONV
3 Hollein Gustav (16)
ŠKP
4 Lokšík Alan (17)
TTS
5 Hirsch Robin (17)
KOJ
6 Kalaber Artur (17)
ŠKP
7 Kukučka Marek (16)
NOV
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 15:42


24: R2 C1 Kadeti 200 24.06.2023 10:45
3 Mokoš Šimon (16)
MOR
4 Struk Dominik (17)
TTS
5 Oravec Alex (16)
ŠKP
6 Mádel Félix (17)
TTS
7 Dostál Marek (16)
ŠKP
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 15:42


25: F K1 Chlapci 10 200 24.06.2023 10:54
2 Győri Adam (11)
KOM
3 Racík Alexander (11)
PIE
5 Mičura Ondrej (11)
PIE
6 Kuzma Slavomír (11)
DKB
7 Weber Leo (11)
WBK
8 Pálfy Károly (11)
KOM
9 Habrman Marcel (11)
NZA
F: 10:54 > F: 10:57 > F: 11:00


26: F K1 Chlapci 10 200 24.06.2023 10:57
2 Plevák Daniel (11)
ONV
3 Drahovský Damian (11)
PIE
4 Klimo Filip (11)
DUN
5 Varačka Tommy (11)
PIE
6 Kukučka Hugo (11)
ZLP
7 Marko Samuel (11)
SAL
8 Veleba Patrik Andrej (11)
KOM
9 Ferenčík Oliver (11)
NOV
F: 10:54 > F: 10:57 > F: 11:00


27: F K1 Chlapci 10 200 24.06.2023 11:00
2 Uhrík Michal (11)
PIE
3 Pilár Jakub (11)
TTS
4 Nagy Maximus (11)
KOM
6 Vrchovský Jakub (11)
NOV
7 Vavro Šimon (11)
PIE
8 Józsa Samuel (11)
KOM
F: 10:54 > F: 10:57 > F: 11:00


28: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:03
2 Šurin Oliver (12)
NZA
3 Stanček Ľuboš (12)
PIE
5 Markovič Ladislav (12)
KOM
6 Jambor Filip (12)
TTS
7 Barczi Filip (12)
ŠAM
8 Libo Leonard (12)
VIN
9 Mucha Tomáš (12)
PRV
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


29: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:06
2 Jančovič Patrik (12)
PIE
3 Plotnitskyi Danyil (12)
DUN
4 Tóth Gergely (12)
ŠAM
5 Gadžurič Adam (12)
KOM
6 Čerešňa Jakub (12)
NZA
7 Kašuba Samuel (12)
SAL
8 Weiner Filip (12)
VIN
9 Bulko Matúš (12)
TTS
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


30: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:09
2 Sádovský Richard (12)
SAL
3 Szegheo Marcel (12)
NZA
5 Buhrin Serhii (12)
DUN
6 Komár Michal (12)
PIE
7 Matuška Tomáš (12)
ZLP
8 Hagara Lukáš (12)
MOR
9 Lengyel Leonard (12)
ŠAM
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


31: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:12
2 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
3 Hanák Dávid (12)
SAL
4 Kucbel Kai (12)
ZLP
5 Peter Tibor Cornelius (12)
UKB
6 Pataky Ádám (12)
KOM
7 Kuča Petr (12)
PRV
8 Hóka Simon (12)
NZA
9 Mitaš Patrik (12)
NOV
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


32: F K1 Chlapci 11 200 24.06.2023 11:15
2 Hál Matúš (12)
UKB
3 Latika Roland (12)
SAL
5 Závori Merse Vince (12)
KOM
6 Stankovič Matej (12)
UKB
7 Martiš Lukáš (12)
PIE
8 Csutora Andrej (12)
NZA
F: 11:03 > F: 11:06 > F: 11:09 > F: 11:12 > F: 11:15


33: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:18
2 Juttner Jakub (13)
PRV
3 Abuaisha Makhmud (13)
DUN
4 Őri Tomáš (13)
KOM
5 Zirkelbach Richard (13)
SAL
6 Vanek Alexander (13)
NOV
7 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
9 Kollár Krištof (13)
UKB
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


34: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:21
2 Ondrejka Matúš (13)
TAT
3 Koczka Hunor Örs (13)
KOM
4 Pisár Nikolas (13)
INT
5 Kupec Matej (13)
MOR
6 Szabó Sebastian (13)
NZA
7 Holota Andrej (13)
SAL
8 Kiss Martin (13)
VIN
9 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


35: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:24
2 Dubran Jakub (13)
KOM
3 Berecz Dávid (13)
KOM
5 Šmahel Filip (13)
TAT
6 Csenkey Tibor (13)
ŠAM
7 Urbanec Jakub (13)
SAL
8 Paták Maxim (13)
NOV
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


36: F K1 Chlapci 12 200 24.06.2023 11:27
2 Uhrík Martin (13)
PIE
3 Csóka Samuel (13)
ŠAM
4 Belán Markus (13)
KOM
5 Mečár Boris (13)
SAL
6 Rus Lukáš (13)
NOV
7 Jurga Tadeáš (13)
TTS
8 Szajko Nimród (13)
KOM
F: 11:18 > F: 11:21 > F: 11:24 > F: 11:27


37: R1 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 11:30
1 Skalka Tobiáš (14)
Bócz Richard (15)
KOJ
ŠTU
2 Dočolomanský Benjamin (14)
Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
ZLP
3 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
4 Róža Timotej (15)
Vida Viktor (15)
NZA
NZA
5 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
6 Ihring Branislav (15)
Praženka Tomáš (14)
UKB
UKB
7 Benko Martin (14)
Hanečák Henrich (14)
MOR
VIN
8 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
9 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


38: R2 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 11:33
2 Haško Peter (15)
Kuniak Matej (14)
TAT
TAT
4 Csuport Bence (14)
Vodička Marcell (14)
ŠTU
ŠTU
6 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
7 Holík Matúš (14)
Kukučka Maximilián (14)
ZLP
ZLP
8 Győri Dávid (14)
Ódor Alex (14)
KOM
KOM
9 Nagy Michal (14)
Podhora Matúš (14)
ŠAM
ŠAM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


39: R3 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 11:36
2 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
3 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
6 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
7 Immer Marco (14)
Lehocký Štefan (14)
NZA
SAL
8 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
9 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


40: R1 K1 Juniori 200 24.06.2023 11:39
3 Kutiš Lucas (18)
ZLP
4 Lukačka Viktor (18)
INT
5 Ficza René (18)
NZA
6 Perets Artur (19)
TTS
7 Nagy Dominik (18)
KOM
8 Tereštík Marián (19)
ZLP
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 15:48


41: R2 K1 Juniori 200 24.06.2023 11:42
3 Múka Jozef (18)
TTS
4 Kováč Dávid (19)
NOV
5 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
6 Pohanka Ivan (19)
ZLP
7 Zauko Viktor (18)
KOM
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 15:48


42: R1 K2 Kadeti 200 24.06.2023 11:51
2 Flimel Adam (17)
Ďurina Michal (16)
NZA
NZA
3 Gulyás Daniel (17)
Hoffmann Hugo (17)
NZA
NZA
4 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
5 Hroš Daniel (16)
Nagy Tomáš (16)
INT
INT
6 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
7 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
8 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
9 Gavlider Alex (16)
Lopata Matej (16)
ŠAM
KOM
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


43: R2 K2 Kadeti 200 24.06.2023 11:54
2 Demáček Samuel (16)
Lopata Matej (16)
KOM
KOM
3 Horňák Jakub (17)
Lazar Lukáš (17)
TAT
TAT
4 Kostoláni Erik (16)
Kreškóci Timotej (16)
NZA
NZA
5 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
6 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
7 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
8 Janoška Štěpán (17)
Lenkey Adrián (16)
ONV
ŠTU
9 Řihošek Tomáš (16)
Chovanec Martin (18)
KOJ
KOJ
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


44: F K1 Dievčatá 11 200 24.06.2023 11:57
2 Liptáková Adela (12)
HOS
3 Stančeková Timea (12)
PIE
4 Valová Michaela (12)
MOR
5 Mónosi Eszter (12)
ŠAM
6 Važanová Nela (12)
NOV
7 Šimková Klaudie (12)
PRV
8 Cziborová Emily (12)
KOM
F: 11:57 > F: 12:00


45: F K1 Dievčatá 11 200 24.06.2023 12:00
2 Lajchová Helena (12)
HOS
3 Cziborová Lily (12)
KOM
4 Pivodová Alice (12)
PRV
6 Hrabovská Nina (12)
NOV
7 Ondrejíčková Ema (12)
PIE
8 Nagy Gréta (12)
KOM
F: 11:57 > F: 12:00


46: F K1 Dievčatá 12 200 24.06.2023 12:03
1 Nagyová Zuzana (13)
INT
2 Kmiťová Lenka (13)
DUN
3 Sůvová Paulína (13)
VIN
6 Brisudová Barbora (13)
NOV
7 Braunerová Diana (13)
ŠAM
8 Nagy Szófia (13)
KOM
9 Bánfalvy Bettina (13)
KOM
F: 12:03 > F: 12:06 > F: 12:09


47: F K1 Dievčatá 12 200 24.06.2023 12:06
1 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
2 Cserepes Emma (13)
KOM
3 Kebísková Sára (13)
HOS
4 Dosúdilová Gréta (13)
KOM
5 Gogolová Vivien (13)
PIE
6 Tomíková Natália (13)
NOV
9 Stanová Klára (13)
UKB
F: 12:03 > F: 12:06 > F: 12:09


48: F K1 Dievčatá 12 200 24.06.2023 12:09
2 Stiskálková Dorka (13)
PRV
3 Radimáková Nina (13)
PIE
4 Tomíková Tereza (13)
NOV
5 Sedláčková Adela (13)
HOS
6 Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
7 Říhošková Anna (13)
KOJ
8 Oršulová Veronika (13)
NOV
9 Podhorová Dominika (13)
ŠAM
F: 12:03 > F: 12:06 > F: 12:09


49: R1 K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 12:12
1 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
2 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
3 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
4 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
5 Végh Zsófia (14)
Šušorová Nina (14)
ŠAM
ŠTU
7 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
8 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
9 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


50: R2 K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 12:15
1 Galbavá Tamara (14)
Levičanin Katarína (14)
PIE
PIE
2 Rusová Daniela (15)
NOV
3 Pilárová Laura (15)
TTS
4 Grygarová Tamara (14)
Lopatová Adela (14)
ZLP
KOM
5 Příkopová Veronika (14)
PRV
6 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
7 Poláková Kamila (15)
Tóthová Adela (15)
NZA
NZA
8 Bogárová Laura (14)
Koreňová Veronika (14)
ZLP
TTS
9 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


148: R1 K1 Muži 200 24.06.2023 12:18
3 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
4 Végh Tamás (20)
ŠAM
6 Bauko Leo (22)
NZA
7 Žďársky Šimon (31)
TTS
8 Danko Juraj (37)
TTS
1.-3. + 3 N.Č. -> F F: 16:12 > R1: 12:18 > R2: 12:21


149: R2 K1 Muži 200 24.06.2023 12:21
3 Žilinčár Peter (22)
TAT
4 Hvojnik Martin (23)
ŠKD
5 Babicza Kristóf (21)
NZA
6 Melko Pavol (25)
DUN
7 Pitelka Samuel (21)
ZLP
1.-3. + 3 N.Č. -> F F: 16:12 > R1: 12:18 > R2: 12:21


51: M1 K1 Kadeti 200 24.06.2023 12:30
1 Kuzma Jaroslav (16)
DKB
2 Badáň Matúš (17)
NOV
3 Rus Matúš (17)
NOV
4 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
5 Gavlider Alex (16)
ŠAM
6 Janoška Štěpán (17)
ONV
7 Klima Michal (17)
UKB
8 Horňák Jakub (17)
TAT
9 Vašek Alexander (16)
TTS
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


52: M2 K1 Kadeti 200 24.06.2023 12:33
1 Flimel Adam (17)
NZA
2 Řihošek Tomáš (16)
KOJ
3 Šust Sebastián (17)
ŠAM
4 Tapušik Tomáš (16)
PIE
5 Ďurčo Oskar (17)
UKB
6 Hoffmann Hugo (17)
NZA
7 Csemez Viktor (16)
SAL
8 Sekerák Matúš (16)
UKB
9 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


53: M3 K1 Kadeti 200 24.06.2023 12:36
1 Kostoláni Erik (16)
NZA
2 Zachar Eliáš (16)
MOR
3 Tóth Michal (16)
KOM
4 Gulyás Daniel (17)
NZA
5 Apfel Martin (17)
UKB
6 Lopata Matej (16)
KOM
7 Matejbus Martin (17)
UKB
8 Bartolčič Jakub (16)
UKB
9 Kunc Jakub (16)
UKB
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


54: M1 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 12:39
2 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
3 Kovács Juraj (14)
ŠAM
4 Madocsai András (14)
ŠTU
5 Hanečák Henrich (14)
CCZ
6 Kuniak Matej (14)
TAT
7 Zachar Mário (14)
PIE
8 Nagy Michal (14)
ŠAM
9 Weber Patrik (14)
WBK
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


55: M2 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 12:42
1 Vodička Marcell (14)
ŠTU
2 Győri Dávid (14)
KOM
3 Šlabiar David (14)
NOV
4 Keszeli Viktor (14)
SAL
5 Kišš Adam (14)
ŠKP
6 Ondrejička Timotej (14)
PIE
7 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
8 Sekerák Matej (14)
UKB
9 Hatos Bence (14)
KOM
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


56: M3 K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 12:45
1 Mikos Andrej (14)
ŠAM
2 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
3 Benko Martin (14)
MOR
4 Csuport Bence (14)
ŠTU
5 Czere Ladislav (14)
ŠAM
6 Ódor Alex (14)
KOM
7 Holík Matúš (14)
ZLP
8 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
9 Komadel Leoš (14)
MOR
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


57: M1 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 12:48
1 Vida Viktor (15)
NZA
2 Haško Peter (15)
TAT
3 Róža Timotej (15)
NZA
4 Kebísek Oliver (15)
HOS
5 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
6 Becker Maxim (15)
UKB
7 Muhar Patrice (15)
KOM
8 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


58: M2 K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 12:51
1 Olijáš Martin (15)
TAT
2 Hodek Dávid (15)
KOM
3 Kurali Adam (15)
ŠTU
4 Bócz Richard (15)
ŠTU
5 Vindiš Ondrej (15)
NOV
6 Hájek Filip (15)
TTS
7 Pachník Patrick (15)
ZLP
8 Ihring Branislav (15)
UKB
9 Brezan Bruno (15)
TTS
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


59: M1 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 12:54
1 Ruhanen Sophie (14)
KOM
2 Koreňová Veronika (14)
TTS
3 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
4 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
5 Grygarová Tamara (14)
ZLP
6 Lopatová Adela (14)
KOM
7 Šušorová Nina (14)
ŠTU
9 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


60: M2 K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 12:57
1 Nagyová Marianna (14)
NOV
2 Habalová Ivana (14)
NOV
3 Sůvová Sofia (14)
VIN
4 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
5 Noskovičová Sofia (14)
PIE
6 Bogárová Laura (14)
ZLP
7 Příkopová Veronika (14)
PRV
8 Végh Zsófia (14)
ŠAM
9 Galbavá Tamara (14)
PIE
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


61: M K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 13:00
2 Orviská Alžbeta (15)
UKB
3 Vágvölgyi Orsolya (15)
ŠTU
4 Poláková Kamila (15)
NZA
5 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
6 Halászová Viktória (15)
ZLP
9 Tóthová Adela (15)
NZA
1.-3. -> F R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


62: M1 K1 Kadetky 200 24.06.2023 13:03
1 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
2 Nagy Viktória (17)
ŠAM
3 Demáčeková Lucia (16)
KOM
5 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
6 Weber Kristína (17)
WBK
7 Bartolčičová Natália (16)
UKB
8 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
9 Czéreová Ema (16)
ŠAM
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


63: M2 K1 Kadetky 200 24.06.2023 13:06
1 Szárazová Ela (16)
ŠAM
2 Becker Sofia Stella (17)
UKB
3 Zrneková Michaela (16)
KOM
4 Plšková Natália (16)
TTS
5 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
6 Moťovská Alexandra (16)
UKB
7 Ďurčová Nadine (16)
KOM
8 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


64: F K1 Chlapci 9 200 24.06.2023 13:09
2 Markusek Kristián (10)
UKB
3 Brenišin Alex (10)
ŠTU
5 Prokop Miloš (10)
ŠAM
6 Kardoš Viktor (10)
ŠTU
7 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
8 Skalka Matěj (10)
KOJ
F: 13:09


65: F K1 Dievčatá 10 200 24.06.2023 13:12
2 Potúčková Laura (11)
SAL
3 Kozicová Viktoria (11)
PIE
4 Neradilová Markéta (11)
PRV
5 Žilik Abigel (11)
KOM
6 Fiamová Zoja (11)
KOM
9 Havran Emília (11)
KOM
F: 13:12


66: F K1 Dievčatá 9 200 24.06.2023 13:15
6 Kišová Viktória (10)
NZA
7 Broczká Lara (10)
NZA
F: 13:15


67: M K2 Kadeti 200 24.06.2023 13:18
1 Kostoláni Erik (16)
Kreškóci Timotej (16)
NZA
NZA
2 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
3 Janoška Štěpán (17)
Lenkey Adrián (16)
ONV
ŠTU
4 Řihošek Tomáš (16)
Chovanec Martin (18)
KOJ
KOJ
5 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
6 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
7 Horňák Jakub (17)
Lazar Lukáš (17)
TAT
TAT
8 Flimel Adam (17)
Ďurina Michal (16)
NZA
NZA
9 Hroš Daniel (16)
Nagy Tomáš (16)
INT
INT
1.-3. -> F R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


68: M1 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 13:27
1 Róža Timotej (15)
Vida Viktor (15)
NZA
NZA
2 Nagy Michal (14)
Podhora Matúš (14)
ŠAM
ŠAM
3 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
4 Haško Peter (15)
Kuniak Matej (14)
TAT
TAT
5 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
6 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
7 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
8 Immer Marco (14)
Lehocký Štefan (14)
NZA
SAL
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


69: M2 K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 13:30
1 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
2 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
3 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
4 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
5 Csuport Bence (14)
Vodička Marcell (14)
ŠTU
ŠTU
6 Skalka Tobiáš (14)
Bócz Richard (15)
KOJ
ŠTU
7 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
8 Holík Matúš (14)
Kukučka Maximilián (14)
ZLP
ZLP
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


70: M K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 13:33
1 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
2 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
3 Grygarová Tamara (14)
Lopatová Adela (14)
ZLP
KOM
4 Příkopová Veronika (14)
PRV
5 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
6 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
7 Pilárová Laura (15)
TTS
8 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
9 Galbavá Tamara (14)
Levičanin Katarína (14)
PIE
PIE
1.-3. -> F R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


71: FA K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 15:00
1 Vodička Marcell (14)
ŠTU
2 Benko Martin (14)
MOR
3 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
4 Kišš Adam (14)
ŠKP
5 Hanečák Henrich (14)
CCZ
6 Ódor Alex (14)
KOM
7 Keszeli Viktor (14)
SAL
8 Kovács Juraj (14)
ŠAM
9 Czere Ladislav (14)
ŠAM
R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


72: FB K1 Chlapci 13 200 24.06.2023 15:03
1 Šlabiar David (14)
NOV
2 Zachar Mário (14)
PIE
3 Sekerák Matej (14)
UKB
4 Csuport Bence (14)
ŠTU
5 Weber Patrik (14)
WBK
6 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
7 Kuniak Matej (14)
TAT
8 Mikos Andrej (14)
ŠAM
9 Holík Matúš (14)
ZLP
R1: 09:30 > R2: 09:33 > R3: 09:36 > R4: 09:39 > R5: 09:42 > R6: 09:45 > M1: 12:39 > M2: 12:42 > M3: 12:45 > FA: 15:00 > FB: 15:03


73: FA K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 15:06
1 Muhar Patrice (15)
KOM
2 Hodek Dávid (15)
KOM
3 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
4 Uhrík Jakub (15)
PIE
5 Urban Šimon (15)
PIE
6 Kocúr Tomáš (15)
NOV
7 Hájek Filip (15)
TTS
8 Becker Maxim (15)
UKB
9 Pachník Patrick (15)
ZLP
R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


74: FB K1 Chlapci 14 200 24.06.2023 15:09
1 Haško Peter (15)
TAT
2 Kurali Adam (15)
ŠTU
3 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
4 Bócz Richard (15)
ŠTU
5 Róža Timotej (15)
NZA
6 Vindiš Ondrej (15)
NOV
7 Kebísek Oliver (15)
HOS
8 Olijáš Martin (15)
TAT
9 Vida Viktor (15)
NZA
R1: 09:48 > R2: 09:51 > R3: 09:54 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > FA: 15:06 > FB: 15:09


80: F C1 Chlapci 12 200 24.06.2023 15:12
1 Lokšík Adam (13)
TTS
F: 15:12


75: F C1 Chlapci 13 200 24.06.2023 15:12
2 Struk Sebastián (14)
TTS
3 Petráš Jozef (14)
NOV
4 Husenica Lukáš (14)
CCZ
5 Vician Benjamín (14)
ŠKP
6 Neradil David (14)
PRV
7 Němeček Jaromír (14)
KOJ
8 Vadovič Alex (14)
VIN
F: 15:12


76: F C1 Chlapci 14 200 24.06.2023 15:15
2 Vician Maximilán (15)
ŠKP
3 Koubek Matúš (15)
VIN
4 Šrámek Oscar (15)
KOJ
5 Dostál Tobiáš (15)
ONV
6 Petranský Silvio (15)
VIN
7 Polák Tomáš (15)
VIN
8 Krameš Michal (15)
PRV
F: 15:15


77: FA K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 15:18
1 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
2 Sůvová Sofia (14)
VIN
3 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
4 Hangyová Lea (14)
NZA
5 Molčanová Svetlana (14)
VIN
6 Schultzová Karolína (14)
PIE
7 Noskovičová Sofia (14)
PIE
8 Grygarová Tamara (14)
ZLP
9 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


78: FB K1 Dievčatá 13 200 24.06.2023 15:21
1 Ruhanen Sophie (14)
KOM
2 Habalová Ivana (14)
NOV
3 Šušorová Nina (14)
ŠTU
4 Příkopová Veronika (14)
PRV
5 Koreňová Veronika (14)
TTS
6 Bogárová Laura (14)
ZLP
7 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
8 Nagyová Marianna (14)
NOV
9 Végh Zsófia (14)
ŠAM
R1: 09:57 > R2: 10:00 > R3: 10:03 > M1: 12:54 > M2: 12:57 > FA: 15:18 > FB: 15:21


79: F K1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 15:24
2 Pilárová Laura (15)
TTS
3 Kováčová Alexandra (15)
TAT
4 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
5 Markovičová Diana (15)
KOM
8 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
9 Orviská Alžbeta (15)
UKB
R1: 10:06 > R2: 10:09 > M: 13:00 > F: 15:24


81: FA K1 Kadeti 200 24.06.2023 15:30
1 Csemez Viktor (16)
SAL
2 Gulyás Daniel (17)
NZA
3 Gavlider Alex (16)
ŠAM
4 Ďurčo Oskar (17)
UKB
5 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
6 Apfel Martin (17)
UKB
7 Tapušik Tomáš (16)
PIE
8 Rus Matúš (17)
NOV
9 Bartolčič Jakub (16)
UKB
R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


82: FB K1 Kadeti 200 24.06.2023 15:33
1 Hoffmann Hugo (17)
NZA
2 Klima Michal (17)
UKB
3 Řihošek Tomáš (16)
KOJ
4 Tóth Michal (16)
KOM
5 Badáň Matúš (17)
NOV
6 Šust Sebastián (17)
ŠAM
7 Janoška Štěpán (17)
ONV
8 Lopata Matej (16)
KOM
9 Zachar Eliáš (16)
MOR
R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > R4: 10:27 > R5: 10:30 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > M3: 12:36 > FA: 15:30 > FB: 15:33


83: FA K1 Kadetky 200 24.06.2023 15:36
2 Zrneková Michaela (16)
KOM
3 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
4 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
5 Zendulková Klára (17)
KOJ
6 Hanáková Lara (16)
PIE
7 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
8 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
9 Ďurčová Nadine (16)
KOM
R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


84: FB K1 Kadetky 200 24.06.2023 15:39
1 Nagy Viktória (17)
ŠAM
2 Szárazová Ela (16)
ŠAM
3 Bartolčičová Natália (16)
UKB
4 Moťovská Alexandra (16)
UKB
5 Demáčeková Lucia (16)
KOM
6 Plšková Natália (16)
TTS
7 Weber Kristína (17)
WBK
8 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
9 Becker Sofia Stella (17)
UKB
R1: 10:33 > R2: 10:36 > R3: 10:39 > M1: 13:03 > M2: 13:06 > FA: 15:36 > FB: 15:39


85: F C1 Kadeti 200 24.06.2023 15:42
1 Zálešák Lukáš (17)
ONV
2 Dostál Marek (16)
ŠKP
3 Hirsch Robin (17)
KOJ
4 Oravec Alex (16)
ŠKP
5 Kalaber Artur (17)
ŠKP
6 Mádel Félix (17)
TTS
7 Hollein Gustav (16)
ŠKP
8 Lokšík Alan (17)
TTS
9 Kukučka Marek (16)
NOV
R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 15:42


150: F C1 Dievčatá 14 200 24.06.2023 15:45
1 Chovancová Daniela (15)
KOJ
F: 15:45


86: F C1 Kadetky 200 24.06.2023 15:45
4 Jančová Tereza Marie (16)
ONV
5 Pekarovičová Emma (17)
MOR
6 Szencziová Natália (17)
KOM
7 Galbavá Gloria (16)
PIE
F: 15:45


87: F K1 Juniori 200 24.06.2023 15:48
1 Lukačka Viktor (18)
INT
2 Kováč Dávid (19)
NOV
3 Kutiš Lucas (18)
ZLP
4 Múka Jozef (18)
TTS
5 Perets Artur (19)
TTS
6 Pohanka Ivan (19)
ZLP
7 Ficza René (18)
NZA
8 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
9 Nagy Dominik (18)
KOM
R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 15:48


89: F C1 Juniori 200 24.06.2023 15:54
4 Krovina Adam (18)
TTS
5 Plško Ján (18)
TTS
F: 15:54


90: F C1 Juniorky 200 24.06.2023 15:57
5 Minárikova Alexandra (18)
MOR
6 Chmelinová Lívia (18)
MOR
F: 15:57


91: FA K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 16:00
1 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
2 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
3 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
4 Győri Dávid (14)
Ódor Alex (14)
KOM
KOM
5 Benko Martin (14)
Hanečák Henrich (14)
MOR
CCZ
6 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
7 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
8 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
9 Skalka Tobiáš (14)
Bócz Richard (15)
KOJ
ŠTU
R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


92: FB K2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 16:03
1 Nagy Michal (14)
Podhora Matúš (14)
ŠAM
ŠAM
2 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
3 Róža Timotej (15)
Vida Viktor (15)
NZA
NZA
4 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
5 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
6 Csuport Bence (14)
Vodička Marcell (14)
ŠTU
ŠTU
7 Haško Peter (15)
Kuniak Matej (14)
TAT
TAT
8 Holík Matúš (14)
Kukučka Maximilián (14)
ZLP
ZLP
9 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
R1: 11:30 > R2: 11:33 > R3: 11:36 > M1: 13:27 > M2: 13:30 > FA: 16:00 > FB: 16:03


93: F K1 Muži 200 24.06.2023 16:12
1 Žilinčár Peter (22)
TAT
2 Melko Pavol (25)
DUN
3 Végh Tamás (20)
ŠAM
4 Hvojnik Martin (23)
ŠKD
5 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
6 Pitelka Samuel (21)
ZLP
7 Danko Juraj (37)
TTS
8 Žďársky Šimon (31)
TTS
9 Babicza Kristóf (21)
NZA
F: 16:12 > R1: 12:18 > R2: 12:21


94: F K1 Ženy 200 24.06.2023 16:15
4 Čulenová Dagmar (22)
TTS
5 Husáriková Diana (20)
TTS
7 Omachelová Lucia (24)
TTS
F: 16:15


88: F K1 Juniorky 200 24.06.2023 16:15
8 Hvojniková Nikola (18)
NOV
F: 16:15


95: F C1 Muži 200 24.06.2023 16:18
5 Masaryk Kristián (21)
TTS
6 Vadovič Adrián (48)
CCZ
7 Kunovský Matúš (21)
NOV
F: 16:18


96: F C1 Ženy 200 24.06.2023 16:21


97: F K2 Dievčatá 13+14 200 24.06.2023 16:24
1 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
2 Bogárová Laura (14)
Koreňová Veronika (14)
ZLP
TTS
3 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
4 Rusová Daniela (15)
NOV
5 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
6 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
7 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
8 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
9 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
R1: 12:12 > R2: 12:15 > M: 13:33 > F: 16:24


98: F K1 Veteráni 200 24.06.2023 16:27
3 Homola Juraj (48)
PIE
4 Ďurčo Marek (51)
KOM
5 Šušor Miloš (48)
ŠTU
7 Vánik Ladislav (45)
SAL
F: 16:27


99: F K1 Veteránky 200 24.06.2023 16:30
4 Kmiťová Jana (49)
DUN
5 Klimová Ľubica (47)
DUN
6 Weber Lucia (44)
WBK
F: 16:30


100: F C1 Veteráni 200 24.06.2023 16:33
4 Majdiak Jaroslav (47)
SAL
5 Dušička Michal (37)
TTS
6 Varga Igor (53)
TTS
7 Dušička Marián (58)
TTS
F: 16:33


101: F K2 Kadeti 200 24.06.2023 16:36
1 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
2 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
3 Gavlider Alex (16)
Lopata Matej (16)
ŠAM
KOM
4 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
5 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
6 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
7 Gulyás Daniel (17)
Hoffmann Hugo (17)
NZA
NZA
8 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
9 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
R1: 11:51 > R2: 11:54 > M: 13:18 > F: 16:36


102: F C2 Chlapci 13+14 200 24.06.2023 16:39
3 Vician Benjamín (14)
Vician Maximilán (15)
ŠKP
ŠKP
4 Petráš Jozef (14)
Struk Sebastián (14)
NOV
TTS
5 Krameš Michal (15)
Neradil David (14)
PRV
PRV
6 Šrámek Oscar (15)
Němeček Jaromír (14)
KOJ
KOJ
7 Koubek Matúš (15)
Petranský Silvio (15)
VIN
VIN
8 Husenica Lukáš (14)
Vadovič Alex (14)
VIN
VIN
F: 16:39


103: F K2 Kadetky 200 24.06.2023 16:42
1 Zrneková Michaela (16)
KOM
2 Dočolomanská Ella (17)
Plšková Natália (16)
ZLP
TTS
3 Becker Sofia Stella (17)
Vdovičenková Daniela (16)
UKB
UKB
4 Hanzová Linda (16)
Szárazová Ela (16)
NAN
ŠAM
5 Gajdošíková Eliška (16)
Hanáková Lara (16)
PIE
PIE
6 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
7 Zendulková Klára (17)
Moťovská Alexandra (16)
KOJ
UKB
8 Kováčiková Chiara Sofia (17)
Weber Kristína (17)
UKB
WBK
9 Borárosová Viktória (17)
Nagy Viktória (17)
ŠAM
ŠAM
F: 16:42


104: F K2 Juniori 200 24.06.2023 16:45
4 Fazekas Adrián (18)
Perets Artur (19)
ŠAM
TTS
5 Ficza René (18)
Nagy Dominik (18)
NZA
KOM
6 Kutiš Lucas (18)
Múka Jozef (18)
ZLP
TTS
7 Pohanka Ivan (19)
Kováč Dávid (19)
ZLP
NOV
F: 16:45


105: F C2 Kadeti 200 24.06.2023 16:48
3 Hirsch Robin (17)
Mádel Félix (17)
KOJ
TTS
4 Lokšík Alan (17)
Zálešák Lukáš (17)
TTS
ONV
5 Kukučka Marek (16)
Mokoš Šimon (16)
NOV
MOR
6 Kalaber Artur (17)
Oravec Alex (16)
ŠKP
ŠKP
7 Dostál Marek (16)
Hollein Gustav (16)
ŠKP
ŠKP
F: 16:48


106: F K2 Muži 200 24.06.2023 16:51
4 Végh Tamás (20)
Žďársky Šimon (31)
ŠAM
TTS
5 Babicza Kristóf (21)
Bauko Leo (22)
NZA
NZA
6 Melko Pavol (25)
Žilinčár Peter (22)
DUN
TAT
F: 16:51


107: F C2 Muži 200 24.06.2023 16:54
4 Váňa Michal (43)
Širila Miroslav (43)
TTS
TTS
5 Dušička Marián (58)
Masaryk Kristián (21)
TTS
TTS
6 Dušička Michal (37)
Kleman Tomáš (25)
TTS
TTS
F: 16:54


108: F K2 Ženy 200 24.06.2023 16:57
5 Husáriková Diana (20)
Čulenová Dagmar (22)
TTS
TTS
F: 16:57


109: F K2 Veteráni 200 24.06.2023 17:00


110: F K2 Chlapci 11+12 2000 24.06.2023 17:30
1 Hóka Simon (12)
Szabó Sebastian (13)
NZA
NZA
2 Berecz Dávid (13)
Dubran Jakub (13)
KOM
KOM
3 Mitaš Patrik (12)
Vágvölgyi Marcell (12)
NOV
ŠTU
4 Kuča Petr (12)
PRV
5 Kucbel Kai (12)
Matuška Tomáš (12)
ZLP
ZLP
6 Csenkey Tibor (13)
Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
ŠAM
7 Hanák Dávid (12)
Kašuba Samuel (12)
SAL
SAL
8 Csutora Andrej (12)
Szegheo Marcel (12)
NZA
NZA
9 Kiss Martin (13)
Weiner Filip (12)
VIN
CCZ
10 Pusztai Ádám (13)
Rus Lukáš (13)
ŠTU
NOV
11 Uhrík Martin (13)
Őri Tomáš (13)
PIE
KOM
12 Latika Roland (12)
Mečár Boris (13)
SAL
SAL
13 Szajko Nimród (13)
Závori Merse Vince (12)
KOM
KOM
14 Gadžurič Adam (12)
Koczka Hunor Örs (13)
KOM
KOM
15 Kollár Krištof (13)
Peter Tibor Cornelius (12)
UKB
UKB
16 Juttner Jakub (13)
PRV
17 Komár Michal (12)
Stanček Ľuboš (12)
PIE
PIE
18 Paták Maxim (13)
Vanek Alexander (13)
NOV
NOV
20 Holota Andrej (13)
Sádovský Richard (12)
SAL
SAL
21 Belán Markus (13)
Markovič Ladislav (12)
KOM
KOM
22 Barczi Filip (12)
Csóka Samuel (13)
ŠAM
ŠAM
23 Jurga Tadeáš (13)
Martiš Lukáš (12)
TTS
PIE
24 Lengyel Leonard (12)
Tóth Gergely (12)
ŠAM
ŠAM
25 Bulko Matúš (12)
Jambor Filip (12)
TTS
TTS
26 Urbanec Jakub (13)
Zirkelbach Richard (13)
SAL
SAL
F: 17:30


111: F C2 Chlapci 11+12 2000 24.06.2023 17:33


112: F K1 Dievčatá 11 2000 24.06.2023 17:50
35 Cziborová Emily (12)
KOM
36 Ondrejíčková Ema (12)
PIE
37 Lajchová Helena (12)
HOS
38 Liptáková Adela (12)
HOS
39 Pivodová Alice (12)
PRV
40 Važanová Nela (12)
NOV
41 Cziborová Lily (12)
KOM
42 Hrabovská Nina (12)
NOV
43 Valová Michaela (12)
MOR
44 Mónosi Eszter (12)
ŠAM
45 Nagy Gréta (12)
KOM
46 Šimková Klaudie (12)
PRV
47 Stančeková Timea (12)
PIE
F: 17:50


113: F K1 Dievčatá 12 2000 24.06.2023 17:53
50 Sedláčková Adela (13)
HOS
51 Tomíková Natália (13)
NOV
52 Gogolová Vivien (13)
PIE
55 Cserepes Emma (13)
KOM
56 Nagyová Zuzana (13)
INT
57 Stiskálková Dorka (13)
PRV
58 Podhorová Dominika (13)
ŠAM
59 Říhošková Anna (13)
KOJ
60 Sůvová Paulína (13)
VIN
61 Oršulová Veronika (13)
NOV
62 Nagy Szófia (13)
KOM
63 Brisudová Barbora (13)
NOV
64 Kebísková Sára (13)
HOS
65 Bánfalvy Bettina (13)
KOM
67 Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
68 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
70 Kmiťová Lenka (13)
DUN
71 Braunerová Diana (13)
ŠAM
72 Tomíková Tereza (13)
NOV
73 Radimáková Nina (13)
PIE
74 Dosúdilová Gréta (13)
KOM
75 Stanová Klára (13)
UKB
F: 17:53


114: F K1 Chlapci 14 2000 25.06.2023 09:00
1 Hodek Dávid (15)
KOM
2 Becker Maxim (15)
UKB
3 Bilka Matej (15)
UKB
4 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
5 Róža Timotej (15)
NZA
6 Vida Viktor (15)
NZA
7 Urban Šimon (15)
PIE
8 Pachník Patrick (15)
ZLP
9 Haško Peter (15)
TAT
10 Vindiš Ondrej (15)
NOV
11 Kocúr Tomáš (15)
NOV
12 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
13 Koreň Samuel (15)
DAN
14 Uhrík Jakub (15)
PIE
15 Muhar Patrice (15)
KOM
16 Hájek Filip (15)
TTS
17 Brezan Bruno (15)
TTS
18 Kurali Adam (15)
ŠTU
20 Olijáš Martin (15)
TAT
21 Bócz Richard (15)
ŠTU
F: 09:00


115: F K1 Dievčatá 14 2000 25.06.2023 09:03
30 Vágvölgyi Orsolya (15)
ŠTU
31 Poláková Kamila (15)
NZA
32 Rusová Daniela (15)
NOV
33 Tóthová Adela (15)
NZA
34 Markovičová Diana (15)
KOM
36 Halászová Viktória (15)
ZLP
37 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
40 Kováčová Alexandra (15)
TAT
41 Orviská Alžbeta (15)
UKB
44 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
46 Pilárová Laura (15)
TTS
F: 09:03


116: F C1 Chlapci 14 2000 25.06.2023 09:06
50 Dostál Tobiáš (15)
ONV
51 Koubek Matúš (15)
VIN
52 Petranský Silvio (15)
VIN
53 Šrámek Oscar (15)
KOJ
54 Krameš Michal (15)
PRV
55 Vician Maximilán (15)
ŠKP
56 Polák Tomáš (15)
VIN
F: 09:06


117: F K1 Chlapci 13 2000 25.06.2023 09:30
60 Kaniansky Tomáš (14)
TAT
61 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
62 Juttner Jan (14)
PRV
63 Mikos Andrej (14)
ŠAM
64 Kišš Adam (14)
ŠKP
65 Podhora Matúš (14)
ŠAM
66 Šlabiar David (14)
NOV
67 Osaďan Dávid (14)
TAT
69 Lendvai Alex (14)
NZA
70 Petrík Martin (14)
TTS
71 Holík Matúš (14)
ZLP
72 Zachar Mário (14)
PIE
73 Köteles Ádám (14)
NAN
74 Keszeli Viktor (14)
SAL
75 Grellneth Šimon (14)
TAT
76 Ódor Alex (14)
KOM
77 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
78 Lehocký Štefan (14)
SAL
79 Sekerák Matej (14)
UKB
80 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
81 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
82 Czere Ladislav (14)
ŠAM
83 Papay Alex (14)
PIE
84 Immer Marco (14)
NZA
87 Ondrejička Timotej (14)
PIE
88 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
89 Kuniak Matej (14)
TAT
90 Csuport Bence (14)
ŠTU
91 Kovács Juraj (14)
ŠAM
92 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
93 Komadel Leoš (14)
MOR
95 Benko Martin (14)
MOR
96 Hauptvogel Timotej (14)
MOR
97 Madocsai András (14)
ŠTU
98 Hanečák Henrich (14)
VIN
99 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
100 Vodička Marcell (14)
ŠTU
101 Pálfy Hunor (14)
KOM
102 Turza Andrej (14)
KOM
103 Studziński Ondřej (14)
VIN
104 Hatos Bence (14)
KOM
105 Nagy Michal (14)
ŠAM
106 Győri Dávid (14)
KOM
F: 09:30


118: F K1 Dievčatá 13 2000 25.06.2023 09:33
110 Kramárová Margarétka (14)
NZA
111 Schultzová Karolína (14)
PIE
112 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
113 Végh Zsófia (14)
ŠAM
115 Ruhanen Sophie (14)
KOM
116 Hangyová Lea (14)
NZA
117 Šušorová Nina (14)
ŠTU
118 Molčanová Svetlana (14)
VIN
119 Koreňová Veronika (14)
TTS
120 Lopatová Adela (14)
KOM
121 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
122 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
123 Habalová Ivana (14)
NOV
124 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
125 Příkopová Veronika (14)
PRV
126 Bogárová Laura (14)
ZLP
127 Tóthová Vivien (14)
NAN
128 Kollárová Alexandra (14)
DKB
129 Nagyová Marianna (14)
NOV
131 Noskovičová Sofia (14)
PIE
132 Galbavá Tamara (14)
PIE
133 Grygarová Tamara (14)
ZLP
134 Levičanin Katarína (14)
PIE
135 Sůvová Sofia (14)
VIN
136 Kováčová Natália (14)
DKB
F: 09:33


119: F K1 Chlapci 12 2000 25.06.2023 10:00
140 Csenkey Tibor (13)
ŠAM
141 Pisár Nikolas (13)
INT
142 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
143 Csóka Samuel (13)
ŠAM
144 Holota Andrej (13)
SAL
145 Vanek Alexander (13)
NOV
146 Jurga Tadeáš (13)
TTS
147 Mečár Boris (13)
SAL
148 Szajko Nimród (13)
KOM
149 Őri Tomáš (13)
KOM
150 Pálinkáš Alex (13)
DAN
151 Szabó Sebastian (13)
NZA
152 Berecz Dávid (13)
KOM
153 Ondrejka Matúš (13)
TAT
154 Dubran Jakub (13)
KOM
155 Juttner Jakub (13)
PRV
156 Zirkelbach Richard (13)
SAL
157 Belán Markus (13)
KOM
158 Šmahel Filip (13)
TAT
160 Koczka Hunor Örs (13)
KOM
161 Paták Maxim (13)
NOV
162 Kupec Matej (13)
MOR
163 Rus Lukáš (13)
NOV
165 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
166 Kiss Martin (13)
VIN
167 Uhrík Martin (13)
PIE
F: 10:00


120: F C1 Chlapci 13 2000 25.06.2023 10:03
72 Vadovič Alex (14)
CCZ
170 Petráš Jozef (14)
NOV
171 Fekete Róbert (14)
ŠAM
173 Vician Benjamín (14)
ŠKP
174 Neradil David (14)
PRV
175 Němeček Jaromír (14)
KOJ
176 Husenica Lukáš (14)
VIN
177 Struk Sebastián (14)
TTS
178 Pénzes Bálint (14)
ŠAM
F: 10:03


126: F C1 Chlapci 10 2000 25.06.2023 10:06
100 Dimič Sebastian (11)
ŠAM
F: 10:06


121: F C1 Chlapci 12 2000 25.06.2023 10:06
180 Világi Félix (13)
ŠAM
181 Lokšík Adam (13)
TTS
F: 10:06


122: F K2 Dievčatá 11+12 2000 25.06.2023 10:30
1 Mónosi Eszter (12)
Podhorová Dominika (13)
ŠAM
ŠAM
2 Cziborová Emily (12)
Cziborová Lily (12)
KOM
KOM
3 Dosúdilová Gréta (13)
Nagy Szófia (13)
KOM
KOM
4 Ondrejíčková Ema (12)
Stančeková Timea (12)
PIE
PIE
5 Cserepes Emma (13)
Nagy Gréta (12)
KOM
KOM
6 Šimková Klaudie (12)
Říhošková Anna (13)
PRV
KOJ
7 Oršulová Veronika (13)
Tomíková Natália (13)
NOV
NOV
8 Gogolová Vivien (13)
Radimáková Nina (13)
PIE
PIE
9 Nagyová Zuzana (13)
Tomíková Tereza (13)
INT
NOV
10 Stiskálková Dorka (13)
Pivodová Alice (12)
PRV
PRV
11 Kmiťová Lenka (13)
Stanová Klára (13)
DUN
UKB
12 Zúbeková Dorota (13)
Švarcová Kristína (13)
TAT
TAT
13 Brisudová Barbora (13)
Sůvová Paulína (13)
NOV
VIN
14 Hrabovská Nina (12)
Važanová Nela (12)
NOV
NOV
15 Bánfalvy Bettina (13)
Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
KOM
F: 10:30


123: F K1 Chlapci 11 2000 25.06.2023 10:33
20 Gadžurič Adam (12)
KOM
21 Sádovský Richard (12)
SAL
22 Stanček Ľuboš (12)
PIE
23 Latika Roland (12)
SAL
24 Bulko Matúš (12)
TTS
25 Stankovič Matej (12)
UKB
26 Kašuba Samuel (12)
SAL
27 Markovič Ladislav (12)
KOM
30 Mucha Tomáš (12)
PRV
31 Pataky Ádám (12)
KOM
32 Martiš Lukáš (12)
PIE
33 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
34 Barczi Filip (12)
ŠAM
35 Lengyel Leonard (12)
ŠAM
36 Weiner Filip (12)
CCZ
37 Komár Michal (12)
PIE
38 Libo Leonard (12)
VIN
39 Závori Merse Vince (12)
KOM
40 Kuča Petr (12)
PRV
42 Tóth Gergely (12)
ŠAM
43 Szegheo Marcel (12)
NZA
44 Čerešňa Jakub (12)
NZA
45 Csutora Andrej (12)
NZA
46 Matuška Tomáš (12)
ZLP
47 Mitaš Patrik (12)
NOV
48 Kucbel Kai (12)
ZLP
49 Hanák Dávid (12)
SAL
50 Šurin Oliver (12)
NZA
51 Jančovič Patrik (12)
PIE
52 Hagara Lukáš (12)
MOR
53 Hóka Simon (12)
NZA
54 Jambor Filip (12)
TTS
F: 10:33


124: F K1 Chlapci 10 2000 25.06.2023 11:00
61 Pálfy Károly (11)
KOM
62 Varačka Tommy (11)
PIE
63 Győri Adam (11)
KOM
64 Veleba Patrik Andrej (11)
KOM
65 Drahovský Damian (11)
PIE
66 Józsa Samuel (11)
KOM
67 Uhrík Michal (11)
PIE
68 Mičura Ondrej (11)
PIE
69 Nágel Adam (11)
DAN
72 Nagy Maximus (11)
KOM
73 Kukučka Hugo (11)
ZLP
74 Vrchovský Jakub (11)
NOV
75 Racík Alexander (11)
PIE
76 Kuzma Slavomír (11)
DKB
77 Pilár Jakub (11)
TTS
78 Klimo Filip (11)
DUN
79 Habrman Marcel (11)
NZA
80 Ferenčík Oliver (11)
NOV
81 Vavro Šimon (11)
PIE
82 Plevák Daniel (11)
ONV
F: 11:00


125: F K1 Dievčatá 10 2000 25.06.2023 11:03
91 Neradilová Markéta (11)
PRV
93 Fiamová Zoja (11)
KOM
94 Žilik Abigel (11)
KOM
96 Potúčková Laura (11)
SAL
97 Kozicová Viktoria (11)
PIE
98 Havran Emília (11)
KOM
F: 11:03


127: F K1 Chlapci 9 2000 25.06.2023 11:09
105 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
106 Markusek Kristián (10)
UKB
108 Brenišin Alex (10)
ŠTU
109 Prokop Miloš (10)
ŠAM
110 Skalka Matěj (10)
KOJ
111 Kardoš Viktor (10)
ŠTU
F: 11:09


128: F K1 Dievčatá 9 2000 25.06.2023 11:12
115 Broczká Lara (10)
NZA
118 Kišová Viktória (10)
NZA
F: 11:12


130: F K1 Kadeti 4000 25.06.2023 11:45
120 Rus Matúš (17)
NOV
121 Burák Alex (17)
TAT
122 Flimel Adam (17)
NZA
124 Badáň Matúš (17)
NOV
125 Tapušik Tomáš (16)
PIE
126 Zachar Eliáš (16)
MOR
127 Matejbus Martin (17)
UKB
128 Csemez Viktor (16)
SAL
129 Oravec Timon (17)
SAL
130 Tóth Michal (16)
KOM
131 Demáček Samuel (16)
KOM
132 Kunc Jakub (16)
UKB
133 Gavlider Alex (16)
ŠAM
134 Gulyás Daniel (17)
NZA
135 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
136 Hroš Daniel (16)
INT
137 Lazar Lukáš (17)
TAT
138 Apfel Martin (17)
UKB
139 Chovanec Martin (18)
KOJ
140 Řihošek Tomáš (16)
KOJ
141 Ďurčo Oskar (17)
UKB
142 Hoffmann Hugo (17)
NZA
143 Vánik Matej (16)
SAL
144 Cyprich Róbert (16)
UKB
145 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
146 Vašek Alexander (16)
TTS
147 Sekerák Matúš (16)
UKB
148 Šindár Juraj (17)
DAN
149 Nagy Tomáš (16)
INT
150 Horňák Jakub (17)
TAT
151 Ďurina Michal (16)
NZA
152 Pál Viktor (17)
NZA
153 Kostoláni Erik (16)
NZA
154 Šmahel Oliver (16)
TAT
155 Bartolčič Jakub (16)
UKB
156 Kuzma Jaroslav (16)
DKB
158 Kreškóci Timotej (16)
NZA
159 Klima Michal (17)
UKB
160 Šust Sebastián (17)
ŠAM
161 Lopata Matej (16)
KOM
162 Bušo Peter (17)
TTS
F: 11:45


131: F K1 Veteráni 4000 25.06.2023 11:48
165 Ďurčo Marek (51)
KOM
166 Vánik Ladislav (45)
SAL
167 Pecsuk Peter (54)
UKB
F: 11:48


132: F K1 Kadetky 4000 25.06.2023 12:30
72 Czéreová Ema (16)
ŠAM
170 Zrneková Michaela (16)
KOM
171 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
173 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
174 Becker Sofia Stella (17)
UKB
175 Moťovská Alexandra (16)
UKB
176 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
177 Demáčeková Lucia (16)
KOM
178 Bartolčičová Natália (16)
UKB
179 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
180 Nagy Viktória (17)
ŠAM
181 Plšková Natália (16)
TTS
182 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
183 Mészárosová Nela (17)
SAL
184 Zendulková Klára (17)
KOJ
185 Szárazová Ela (16)
ŠAM
186 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
187 Hanáková Lara (16)
PIE
189 Ďurčová Nadine (16)
KOM
F: 12:30


133: F K1 Ženy 4000 25.06.2023 12:33
195 Holá Nina (21)
NOV
196 Libová Emma (22)
DKB
197 Klimová Zora (22)
UKB
198 Koreňová Martina (48)
DAN
F: 12:33


134: F K1 Juniorky 4000 25.06.2023 12:33
200 Hvojniková Nikola (18)
NOV
F: 12:33


135: F K1 Veteránky 4000 25.06.2023 12:39


136: F C1 Kadeti 4000 25.06.2023 12:42
10 Kalaber Artur (17)
ŠKP
11 Dostál Marek (16)
ŠKP
12 Hirsch Robin (17)
KOJ
13 Zálešák Lukáš (17)
ONV
14 Mokoš Šimon (16)
MOR
15 Lokšík Alan (17)
TTS
16 Kukučka Marek (16)
NOV
17 Mádel Félix (17)
TTS
18 Hollein Gustav (16)
ŠKP
20 Oravec Alex (16)
ŠKP
F: 12:42


151: F C1 Dievčatá 14 2000 25.06.2023 12:45
1 Chovancová Daniela (15)
KOJ
F: 12:45


137: F C1 Kadetky 4000 25.06.2023 12:45
25 Szencziová Natália (17)
KOM
26 Pekarovičová Emma (17)
MOR
27 Stehlík Vivien (16)
ŠAM
28 Jančová Tereza Marie (16)
ONV
29 Galbavá Gloria (16)
PIE
F: 12:45


138: F C1 Veteráni 4000 25.06.2023 12:48
30 Majdiak Jaroslav (47)
SAL
31 Varga Igor (53)
TTS
32 Vadovič Adrián (48)
VIN
F: 12:48


139: F C1 Juniorky 4000 25.06.2023 12:51


140: F K1 Juniori 6000 25.06.2023 13:20
40 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
41 Antal Matej (19)
TAT
42 Pohanka Ivan (19)
ZLP
43 Perets Artur (19)
TTS
44 Múka Jozef (18)
TTS
45 Šuster Lukáš (18)
DKB
47 Manas Lukáš (19)
DKB
48 Klimo Michal (18)
UKB
49 Kutiš Lucas (18)
ZLP
50 Nagy Dominik (18)
KOM
51 Kováč Dávid (19)
NOV
52 Lukačka Viktor (18)
INT
53 Tereštík Marián (19)
ZLP
F: 13:20


141: F K1 Muži 6000 25.06.2023 13:23
60 Žďársky Šimon (31)
TTS
61 Antal Andrej (27)
TAT
62 Žilinčár Peter (22)
TAT
63 Bauko Leo (22)
NZA
64 Babicza Kristóf (21)
NZA
65 Végh Tamás (20)
ŠAM
66 Antal Benjamín (21)
TAT
67 Melko Pavol (25)
DUN
F: 13:23


142: F C1 Juniori 6000 25.06.2023 13:26


143: F C1 Muži 6000 25.06.2023 13:29


Vygenerované: 28.05.2024 - 21:24:26
Baracuda v0.4, 923.5 ms