Celkový rozpis - Veľká cena Komárna

1: R1 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:00
1 Šindár Juraj (17)
DAN
2 Flimel Adam (17)
NZA
3 Baráth Benjámin (16)
KSI
4 Horňák Jakub (17)
TAT
5 Hoffmann Hugo (17)
NZA
6 Ďurčo Oskar (17)
UKB
7 Demáček Samuel (16)
KOM
8 Somfalvi András (16)
KSI
9 Šust Sebastián (17)
ŠAM
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


2: R2 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:03
1 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
2 Kostoláni Erik (16)
NZA
3 Zachar Eliáš (16)
MOR
4 Jankech Filip (16)
PIE
5 Kunc Jakub (16)
UKB
6 Gavlider Alex (16)
ŠAM
7 Kuzma Jaroslav (16)
DKB
8 Vašek Alexander (16)
TTS
9 Urbán Zsombor (17)
KSI
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


3: R3 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:06
1 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
2 Sekerák Matúš (16)
UKB
3 Tapušik Tomáš (16)
PIE
4 Tóth Michal (16)
KOM
5 Kapitáň Peter (17)
DKB
6 Matejbus Martin (17)
UKB
7 Tarr Domonkos (17)
KSI
8 Hangya Samuel (16)
NZA
9 Rus Matúš (17)
NOV
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


4: R4 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:09
2 Burák Alex (17)
TAT
3 Apfel Martin (17)
UKB
4 Vánik Matej (16)
SAL
5 Badáň Matúš (17)
NOV
6 Ďurina Michal (16)
NZA
7 Lopata Matej (16)
KOM
8 Mogyorósi Milán (17)
KSI
9 Nagy Nándor (17)
ESZ
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


5: R5 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:12
2 Lazar Lukáš (17)
TAT
3 Pál Viktor (17)
NZA
4 Gyarmati Levente (16)
KSI
5 Hroš Daniel (16)
INT
6 Krátky Jakub (16)
NOV
7 Csemez Viktor (16)
SAL
8 Klima Michal (17)
UKB
9 Hamran Gergely (16)
KOM
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


6: R6 K1 Kadeti 500 03.06.2023 10:15
2 Bartolčič Jakub (16)
UKB
3 Huszár Pál (17)
KSI
4 Šmahel Oliver (16)
TAT
5 Nagy Tomáš (16)
INT
6 Oravec Timon (17)
SAL
7 Marsal Máté (17)
KOM
8 Kreškóci Timotej (16)
NZA
9 Gulyás Daniel (17)
NZA
1.-4. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


7: R1 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:24
2 Ondrejička Timotej (14)
PIE
3 Pálfy Hunor (14)
KOM
4 Keszeli Viktor (14)
SAL
5 Benko Martin (14)
MOR
6 Vodička Marcell (14)
ŠTU
7 Czere Ladislav (14)
ŠAM
8 Weber Patrik (14)
WBK
9 Kišš Adam (14)
ŠKP
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


8: R2 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:27
1 Jánošík Alex (14)
PRV
2 Köteles Ádám (14)
NAN
3 Kuniak Matej (14)
TAT
4 Hauptvogel Timotej (14)
PIE
5 Csuport Bence (14)
ŠTU
6 Kontra Viktor (14)
KOM
7 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
8 Lehocký Štefan (14)
SAL
9 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


9: R3 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:30
1 Nagy András (14)
ŠAM
2 Hatos Bence (14)
KOM
3 Mikos Andrej (14)
ŠAM
4 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
5 Šlabiar David (14)
NOV
6 Papay Alex (14)
PIE
7 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
8 Podhora Matúš (14)
ŠAM
9 Osaďan Dávid (14)
TAT
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


10: R4 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:33
2 Neviďánsky Matuš (14)
ŠAM
3 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
4 Nagy Michal (14)
ŠAM
5 Zachar Mário (14)
PIE
6 Grellneth Šimon (14)
TAT
7 Immer Marco (14)
NZA
8 Ódor Alex (14)
KOM
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


11: R5 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 10:36
2 Juttner Jan (14)
PRV
3 Győri Dávid (14)
KOM
4 Világi Áron Rómeó (14)
ŠAM
5 Kovács Juraj (14)
ŠAM
6 Sekerák Matej (14)
UKB
7 Lendvai Alex (14)
NZA
8 Madocsai András (14)
ŠTU
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


12: R1 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:39
2 Tamás Zalán (15)
KSI
3 Dobány Dénes (15)
KSI
4 Bilka Matej (15)
UKB
5 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
6 Trombetta Carlo (15)
CAT
8 Haško Peter (15)
TAT
9 Vida Viktor (15)
NZA
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


13: R2 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:42
2 Becker Maxim (15)
UKB
3 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
4 Róža Timotej (15)
NZA
5 Olijáš Martin (15)
TAT
6 Gál Olivér (15)
NAN
7 Andók Bence (15)
KSI
8 Zauko Dávid (15)
KOM
9 Koreň Samuel (15)
DAN
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


14: R3 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:45
2 Kurali Adam (15)
ŠTU
3 Stankovič Jakub (15)
TAT
4 Makovsky László (15)
KSI
5 Hoffmann Filip (15)
NZA
6 Kocúr Tomáš (15)
NOV
8 Nagy Csongor (15)
ESZ
9 Muhar Patrice (15)
KOM
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


15: R4 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 10:48
2 Bognár Csaba (15)
KLU
3 Hájek Filip (15)
TTS
5 Bócz Richard (15)
ŠTU
6 Uhrík Jakub (15)
PIE
7 Sütő Áron (15)
KSI
8 Vindiš Ondrej (15)
NOV
9 Pethő Kristóf (15)
KSI
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


16: R1 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 10:57
2 Šušorová Nina (14)
ŠTU
3 Schultzová Karolína (14)
PIE
4 Bogárová Laura (14)
ZLP
5 Grygarová Tamara (14)
ZLP
6 Kováčová Júlia (14)
NZA
7 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
8 Molčanová Svetlana (14)
VIN
9 Lopatová Adela (14)
KOM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


17: R2 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 11:00
2 Végh Zsófia (14)
ŠAM
3 Noskovičová Sofia (14)
PIE
4 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
5 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
6 Tóthová Vivien (14)
NAN
7 Villány Eszter (14)
ESZ
8 Habalová Ivana (14)
NOV
9 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


18: R3 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 11:03
2 Lysá Hana (14)
DKB
3 Ruhanen Sophie (14)
KOM
4 Himlerová Sophia (14)
KLU
5 Levičanin Katarína (14)
PIE
6 Pintérová Dorothy (14)
ŠTU
7 Nagyová Marianna (14)
NOV
8 Hangyová Lea (14)
NZA
9 Sůvová Sofia (14)
VIN
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


19: R1 K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 11:06
2 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
3 Bertalan Kata (15)
KSI
4 Poláková Kamila (15)
NZA
5 Insabella Anastasia (15)
CAT
6 Rusová Daniela (15)
NOV
7 Vámos Panna (15)
KOM
8 Halászová Viktória (15)
ZLP
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


20: R2 K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 11:09
2 Chrudinák Virág (15)
KSI
3 Orviská Alžbeta (15)
UKB
4 Kováčová Alexandra (15)
TAT
5 Cachovanová Nela (15)
NOV
6 Markovičová Diana (15)
KOM
7 Tóthová Adela (15)
NZA
8 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


21: R1 K1 Kadetky 500 03.06.2023 11:12
1 Ďurčová Nadine (16)
KOM
2 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
3 Moťovská Alexandra (16)
UKB
4 Szárazová Ela (16)
ŠAM
5 Bognár Lili (17)
DAN
6 Becker Sofia Stella (17)
UKB
7 Nagy Viktória (17)
ŠAM
8 Zrneková Michaela (16)
KOM
9 Kováčová Andrea (17)
DKB
10 Hanáková Lara (16)
PIE
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


22: R2 K1 Kadetky 500 03.06.2023 11:15
1 Weber Kristína (17)
WBK
2 Erdész Lola Viktória (17)
ESZ
3 Mészárosová Nela (17)
SAL
4 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
5 Czéreová Ema (16)
ŠAM
6 Czibula Rebeka (16)
KSI
7 Demáčeková Lucia (16)
KOM
8 Hanzová Linda (16)
NAN
9 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


23: R3 K1 Kadetky 500 03.06.2023 11:18
1 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
2 Vámos Dóra (16)
KOM
3 Kósa Nóra (16)
ESZ
4 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
5 Kováčiková Hana (16)
SAL
6 Menyhártová Kristína (16)
NAN
7 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
8 Bartolčičová Natália (16)
UKB
9 Minarovičová Ema (17)
NOV
1. -> FA, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


24: R1 K1 Juniori 500 03.06.2023 11:27
1 Doktorík Dominik (19)
KOM
2 Hidvégi Zalán (18)
HST
4 Tóth Ľudovít (19)
KOM
5 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
6 Polt Ádám (19)
HST
7 Klimo Michal (18)
UKB
8 Varga Oliver (18)
INT
9 Kutiš Lucas (18)
ZLP
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


25: R2 K1 Juniori 500 03.06.2023 11:30
1 Nagy Dominik (18)
KOM
2 Lukačka Viktor (18)
INT
3 Manas Lukáš (19)
DKB
4 Farkaš Tomáš (19)
KOM
5 Pohanka Ivan (19)
ZLP
6 Antal Matej (19)
TAT
7 Lepi Máté (18)
ŠAM
8 Zauko Viktor (18)
KOM
9 Bublovics István (18)
HST
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


26: R1 K1 Muži 500 03.06.2023 11:33
2 Schrimpel Peter (21)
KOM
4 Dugas Martin (30)
TAT
5 Antal Benjamín (21)
TAT
8 Oravec Filip (20)
ŠKP
9 Podleiszek Filip (20)
KOM
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


27: R2 K1 Muži 500 03.06.2023 11:36
2 Stehlík Ján (20)
INT
3 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
4 Ujvári Marko (23)
KOM
5 Antal Andrej (27)
TAT
6 Végh Tamás (20)
ŠAM
7 Botek Adam (27)
ŠKP
8 Žďársky Šimon (31)
TTS
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


28: R1 K2 Kadeti 500 03.06.2023 11:39
1 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
2 Huszár Pál (17)
Tarr Domonkos (17)
KSI
KSI
3 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
4 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
5 Hroš Daniel (16)
Nagy Tomáš (16)
INT
INT
6 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
7 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
8 Gavlider Alex (16)
Hangya Samuel (16)
ŠAM
NZA
9 Kreškóci Timotej (16)
Pál Viktor (17)
NZA
NZA
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


29: R2 K2 Kadeti 500 03.06.2023 11:42
1 Gyarmati Levente (16)
Somfalvi András (16)
KSI
KSI
2 Marsal Máté (17)
Lopata Matej (16)
KOM
KOM
3 Mogyorósi Milán (17)
Urbán Zsombor (17)
KSI
KSI
4 Flimel Adam (17)
Kostoláni Erik (16)
NZA
NZA
5 Gulyás Daniel (17)
Hoffmann Hugo (17)
NZA
NZA
6 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
7 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
8 Jankech Filip (16)
Kuzma Jaroslav (16)
PIE
DKB
9 Horňák Jakub (17)
Lazar Lukáš (17)
TAT
TAT
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


30: R1 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 11:51
2 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
3 Mikos Andrej (14)
Nagy András (14)
ŠAM
ŠAM
4 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
6 Dočolomanský Benjamin (14)
Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
ZLP
7 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
8 Keszeli Viktor (14)
Lehocký Štefan (14)
SAL
SAL
9 Přikryl Matyáš (14)
Juttner Jan (14)
PRV
PRV
9 Přikryl Matyáš (14)
Juttner Jan (14)
PRV
PRV
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


31: R2 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 11:54
2 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
3 Győri Dávid (14)
Ódor Alex (14)
KOM
KOM
4 Hauptvogel Timotej (14)
Papay Alex (14)
PIE
PIE
5 Andók Bence (15)
Pethő Kristóf (15)
KSI
KSI
6 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
7 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
8 Kuniak Matej (14)
Stankovič Jakub (15)
TAT
TAT
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


32: R3 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 11:57
2 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
4 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
5 Muhar Patrice (15)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
6 Lendvai Alex (14)
Vida Viktor (15)
NZA
NZA
7 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
8 Dobány Dénes (15)
Tamás Zalán (15)
KSI
KSI
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


33: R4 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 12:00
2 Csuport Bence (14)
Vodička Marcell (14)
ŠTU
ŠTU
3 Hoffmann Filip (15)
Róža Timotej (15)
NZA
NZA
4 Bognár Csaba (15)
Bócz Richard (15)
KLU
ŠTU
6 Makovsky László (15)
Sütő Áron (15)
KSI
KSI
7 Nagy Michal (14)
Podhora Matúš (14)
ŠAM
ŠAM
8 Neviďánsky Matuš (14)
Világi Áron Rómeó (14)
ŠAM
ŠAM
1.-6. + 3 N.Č. -> SF R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


34: R1 K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 12:30
2 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
3 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
4 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
5 Grygarová Tamara (14)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
6 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
7 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
8 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


35: R2 K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 12:33
2 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
3 Halászová Viktória (15)
Lopatová Adela (14)
ZLP
KOM
4 Himlerová Sophia (14)
Šušorová Nina (14)
KLU
ŠTU
5 Cachovanová Nela (15)
Rusová Daniela (15)
NOV
NOV
6 Poláková Kamila (15)
Tóthová Adela (15)
NZA
NZA
7 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
8 Levičanin Katarína (14)
Nagyová Marianna (14)
PIE
NOV
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


36: R1 K2 Kadetky 500 03.06.2023 12:36
2 Czibula Rebeka (16)
Bertalan Kata (15)
KSI
KSI
3 Czéreová Ema (16)
Szárazová Ela (16)
ŠAM
ŠAM
4 Becker Sofia Stella (17)
Vdovičenková Daniela (16)
UKB
UKB
5 Bognár Lili (17)
Vámos Dóra (16)
DAN
KOM
6 Erdész Lola Viktória (17)
Kósa Nóra (16)
ESZ
ESZ
7 Bartolčičová Natália (16)
Minarovičová Ema (17)
UKB
NOV
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:36 > R2: 12:39 > F: 15:20


37: R2 K2 Kadetky 500 03.06.2023 12:39
3 Dočolomanská Ella (17)
Kováčiková Chiara Sofia (17)
ZLP
UKB
4 Borárosová Viktória (17)
Nagy Viktória (17)
ŠAM
ŠAM
5 Menyhártová Kristína (16)
Zrneková Michaela (16)
NAN
KOM
6 Moťovská Alexandra (16)
Mészárosová Nela (17)
UKB
SAL
7 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
8 Hanáková Lara (16)
Gajdošíková Eliška (16)
PIE
PIE
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:36 > R2: 12:39 > F: 15:20


38: M1 K1 Kadeti 500 03.06.2023 12:48
1 Badáň Matúš (17)
NOV
2 Gyarmati Levente (16)
KSI
3 Tapušik Tomáš (16)
PIE
4 Apfel Martin (17)
UKB
5 Ďurčo Oskar (17)
UKB
6 Bartolčič Jakub (16)
UKB
7 Gavlider Alex (16)
ŠAM
8 Demáček Samuel (16)
KOM
9 Baráth Benjámin (16)
KSI
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


39: M2 K1 Kadeti 500 03.06.2023 12:51
1 Pál Viktor (17)
NZA
2 Huszár Pál (17)
KSI
3 Šust Sebastián (17)
ŠAM
4 Klima Michal (17)
UKB
5 Urbán Zsombor (17)
KSI
6 Mogyorósi Milán (17)
KSI
7 Tarr Domonkos (17)
KSI
8 Zachar Eliáš (16)
MOR
9 Šindár Juraj (17)
DAN
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


40: M3 K1 Kadeti 500 03.06.2023 12:54
1 Gulyás Daniel (17)
NZA
2 Lopata Matej (16)
KOM
3 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
4 Marsal Máté (17)
KOM
5 Tóth Michal (16)
KOM
6 Csemez Viktor (16)
SAL
7 Somfalvi András (16)
KSI
8 Sekerák Matúš (16)
UKB
9 Hangya Samuel (16)
NZA
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


41: M1 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 12:57
1 Hauptvogel Timotej (14)
PIE
2 Kišš Adam (14)
ŠKP
3 Sekerák Matej (14)
UKB
4 Ódor Alex (14)
KOM
5 Keszeli Viktor (14)
SAL
6 Köteles Ádám (14)
NAN
7 Mikos Andrej (14)
ŠAM
8 Neviďánsky Matuš (14)
ŠAM
9 Lendvai Alex (14)
NZA
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


42: M2 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 13:00
1 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
2 Podhora Matúš (14)
ŠAM
3 Csuport Bence (14)
ŠTU
4 Benko Martin (14)
MOR
5 Papay Alex (14)
PIE
6 Zachar Mário (14)
PIE
7 Győri Dávid (14)
KOM
8 Vodička Marcell (14)
ŠTU
9 Weber Patrik (14)
WBK
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


43: M3 K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 13:03
1 Hatos Bence (14)
KOM
2 Kuniak Matej (14)
TAT
3 Czere Ladislav (14)
ŠAM
4 Kovács Juraj (14)
ŠAM
5 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
6 Šlabiar David (14)
NOV
7 Nagy Michal (14)
ŠAM
8 Madocsai András (14)
ŠTU
9 Ondrejička Timotej (14)
PIE
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


44: M1 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 13:06
1 Róža Timotej (15)
NZA
2 Nagy Csongor (15)
ESZ
3 Hájek Filip (15)
TTS
4 Becker Maxim (15)
UKB
5 Tamás Zalán (15)
KSI
6 Makovsky László (15)
KSI
7 Uhrík Jakub (15)
PIE
8 Bilka Matej (15)
UKB
9 Bognár Csaba (15)
KLU
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


45: M2 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 13:09
1 Kurali Adam (15)
ŠTU
2 Dobány Dénes (15)
KSI
3 Stankovič Jakub (15)
TAT
4 Pethő Kristóf (15)
KSI
5 Andók Bence (15)
KSI
6 Trombetta Carlo (15)
CAT
7 Muhar Patrice (15)
KOM
8 Koreň Samuel (15)
DAN
9 Bócz Richard (15)
ŠTU
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


46: M3 K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 13:12
1 Haško Peter (15)
TAT
2 Vindiš Ondrej (15)
NOV
3 Zauko Dávid (15)
KOM
4 Kocúr Tomáš (15)
NOV
5 Sütő Áron (15)
KSI
6 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
7 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
8 Hoffmann Filip (15)
NZA
9 Gál Olivér (15)
NAN
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


47: M K1 Juniori 500 03.06.2023 13:15
1 Antal Matej (19)
TAT
2 Kutiš Lucas (18)
ZLP
3 Manas Lukáš (19)
DKB
4 Nagy Dominik (18)
KOM
5 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
6 Klimo Michal (18)
UKB
7 Pohanka Ivan (19)
ZLP
8 Varga Oliver (18)
INT
9 Polt Ádám (19)
HST
1.-3. -> F R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


48: M K1 Muži 500 03.06.2023 13:18
1 Antal Andrej (27)
TAT
3 Žďársky Šimon (31)
TTS
4 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
5 Antal Benjamín (21)
TAT
6 Oravec Filip (20)
ŠKP
7 Stehlík Ján (20)
INT
9 Végh Tamás (20)
ŠAM
1.-3. -> F R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


49: M1 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 13:30
1 Lopatová Adela (14)
KOM
2 Tóthová Vivien (14)
NAN
3 Himlerová Sophia (14)
KLU
4 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
5 Schultzová Karolína (14)
PIE
6 Ruhanen Sophie (14)
KOM
7 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
8 Lysá Hana (14)
DKB
9 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


50: M2 K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 13:33
1 Bogárová Laura (14)
ZLP
2 Levičanin Katarína (14)
PIE
3 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
4 Sůvová Sofia (14)
VIN
5 Noskovičová Sofia (14)
PIE
6 Grygarová Tamara (14)
ZLP
7 Šušorová Nina (14)
ŠTU
8 Végh Zsófia (14)
ŠAM
9 Pintérová Dorothy (14)
ŠTU
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


51: M K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 13:36
2 Poláková Kamila (15)
NZA
3 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
4 Cachovanová Nela (15)
NOV
5 Rusová Daniela (15)
NOV
6 Halászová Viktória (15)
ZLP
7 Orviská Alžbeta (15)
UKB
8 Vámos Panna (15)
KOM
1.-3. -> F R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


52: M1 K1 Kadetky 500 03.06.2023 13:39
1 Nagy Viktória (17)
ŠAM
2 Demáčeková Lucia (16)
KOM
3 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
4 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
5 Ďurčová Nadine (16)
KOM
6 Kósa Nóra (16)
ESZ
7 Moťovská Alexandra (16)
UKB
8 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
9 Weber Kristína (17)
WBK
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


53: M2 K1 Kadetky 500 03.06.2023 13:42
1 Becker Sofia Stella (17)
UKB
2 Menyhártová Kristína (16)
NAN
3 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
4 Bartolčičová Natália (16)
UKB
5 Erdész Lola Viktória (17)
ESZ
6 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
7 Zrneková Michaela (16)
KOM
8 Mészárosová Nela (17)
SAL
9 Vámos Dóra (16)
KOM
1.-3. -> FA, 4.-7. + 1 N.Č. -> FB R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


54: M K2 Kadeti 500 03.06.2023 14:30
1 Jankech Filip (16)
Kuzma Jaroslav (16)
PIE
DKB
2 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
3 Gulyás Daniel (17)
Hoffmann Hugo (17)
NZA
NZA
4 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
5 Huszár Pál (17)
Tarr Domonkos (17)
KSI
KSI
6 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
7 Gyarmati Levente (16)
Somfalvi András (16)
KSI
KSI
8 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
9 Flimel Adam (17)
Kostoláni Erik (16)
NZA
NZA
1.-3. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


55: M1 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 14:33
1 Kuniak Matej (14)
Stankovič Jakub (15)
TAT
TAT
2 Lendvai Alex (14)
Vida Viktor (15)
NZA
NZA
3 Nagy Michal (14)
Podhora Matúš (14)
ŠAM
ŠAM
4 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
5 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
6 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
7 Neviďánsky Matuš (14)
Világi Áron Rómeó (14)
ŠAM
ŠAM
8 Dočolomanský Benjamin (14)
Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
ZLP
9 Hauptvogel Timotej (14)
Papay Alex (14)
PIE
PIE
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


56: M2 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 14:36
2 Mikos Andrej (14)
Nagy András (14)
ŠAM
ŠAM
3 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
4 Bognár Csaba (15)
Bócz Richard (15)
KLU
ŠTU
5 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
6 Keszeli Viktor (14)
Lehocký Štefan (14)
SAL
SAL
7 Muhar Patrice (15)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
8 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


57: M3 K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 14:39
1 Přikryl Matyáš (14)
Juttner Jan (14)
PRV
PRV
2 Hoffmann Filip (15)
Róža Timotej (15)
NZA
NZA
3 Andók Bence (15)
Pethő Kristóf (15)
KSI
KSI
4 Dobány Dénes (15)
Tamás Zalán (15)
KSI
KSI
5 Csuport Bence (14)
Vodička Marcell (14)
ŠTU
ŠTU
6 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
7 Győri Dávid (14)
Ódor Alex (14)
KOM
KOM
8 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
1.-3. -> FA, 4.-6. -> FB R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


58: M K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 14:42
2 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
3 Halászová Viktória (15)
Lopatová Adela (14)
ZLP
KOM
4 Poláková Kamila (15)
Tóthová Adela (15)
NZA
NZA
5 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
6 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
7 Levičanin Katarína (14)
Nagyová Marianna (14)
PIE
NOV
8 Grygarová Tamara (14)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
1.-3. -> F R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


59: F C1 Chlapci 13 500 03.06.2023 14:50
3 Vadovič Alex (14)
VIN
4 Vician Benjamín (14)
ŠKP
5 Pénzes Bálint (14)
ŠAM
6 Fekete Róbert (14)
ŠAM
F: 14:50


60: F C1 Chlapci 14 500 03.06.2023 14:53
4 Petranský Silvio (15)
VIN
5 Vician Maximilán (15)
ŠKP
6 Koubek Matúš (15)
VIN
F: 14:53


61: F C1 Kadeti 500 03.06.2023 14:56
4 Hollein Gustav (16)
ŠKP
5 Oravec Alex (16)
ŠKP
6 Dostál Marek (16)
ŠKP
7 Kukučka Marek (16)
NOV
F: 14:56


62: F C1 Juniori 500 03.06.2023 14:59
4 Fazekas Imre (19)
KOM
5 Ružič Patrik (19)
ŠKP
7 Ringelband Raphael (19)
ZLP
F: 14:59


63: F C1 Muži 500 03.06.2023 15:02
3 Vadovič Adrián (48)
VIN
4 Grassl Anton (46)
KOM
5 Szmandrai Benedek (22)
GVE
F: 15:02


64: F C1 Veteráni 500 03.06.2023 15:05
7 Majdiak Jaroslav (47)
SAL
8 Janoštiak Tomáš (41)
DAN
F: 15:05


65: F C1 Kadetky 500 03.06.2023 15:11
3 Szencziová Natália (17)
KOM
5 Stehlík Vivien (16)
ŠAM
F: 15:11


66: F C1 Juniorky 500 03.06.2023 15:11
6 Bónová Zoé (18)
KOM
7 Őri Laura (19)
KOM
F: 15:11


67: F C1 Ženy 500 03.06.2023 15:11
8 Jelínková Aneta (24)
HST
9 Guspanová Patrícia (25)
ŠKP
F: 15:11


68: F K2 Dievčatá 13+14 500 03.06.2023 15:17
1 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
2 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
3 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
4 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
5 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
6 Cachovanová Nela (15)
Rusová Daniela (15)
NOV
NOV
7 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
8 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
9 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
R1: 12:30 > R2: 12:33 > M: 14:42 > F: 15:17


69: F K2 Kadetky 500 03.06.2023 15:20
1 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
2 Menyhártová Kristína (16)
Zrneková Michaela (16)
NAN
KOM
3 Bartolčičová Natália (16)
Minarovičová Ema (17)
UKB
NOV
4 Hanáková Lara (16)
Gajdošíková Eliška (16)
PIE
PIE
5 Czibula Rebeka (16)
Bertalan Kata (15)
KSI
KSI
6 Dočolomanská Ella (17)
Kováčiková Chiara Sofia (17)
ZLP
UKB
7 Erdész Lola Viktória (17)
Kósa Nóra (16)
ESZ
ESZ
8 Borárosová Viktória (17)
Nagy Viktória (17)
ŠAM
ŠAM
9 Moťovská Alexandra (16)
Mészárosová Nela (17)
UKB
SAL
R1: 12:36 > R2: 12:39 > F: 15:20


70: F K2 Juniorky 500 03.06.2023 15:23
5 Czaniková Tereza (18)
Gaál Liliána (19)
ZLP
KOM
F: 15:23


71: F K2 Ženy 500 03.06.2023 15:26
8 Bugár Réka (20)
Petrušová Mariana (25)
ŠKP
ŠKP
F: 15:26


72: FB K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 15:29
1 Weber Patrik (14)
WBK
2 Hauptvogel Timotej (14)
PIE
3 Győri Dávid (14)
KOM
4 Šlabiar David (14)
NOV
5 Köteles Ádám (14)
NAN
6 Csuport Bence (14)
ŠTU
7 Sekerák Matej (14)
UKB
8 Kuniak Matej (14)
TAT
9 Ondrejička Timotej (14)
PIE
R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


73: FA K1 Chlapci 13 500 03.06.2023 15:32
1 Papay Alex (14)
PIE
2 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
3 Kišš Adam (14)
ŠKP
4 Benko Martin (14)
MOR
5 Ódor Alex (14)
KOM
6 Czere Ladislav (14)
ŠAM
7 Vodička Marcell (14)
ŠTU
8 Keszeli Viktor (14)
SAL
9 Kovács Juraj (14)
ŠAM
R1: 10:24 > R2: 10:27 > R3: 10:30 > R4: 10:33 > R5: 10:36 > M1: 12:57 > M2: 13:00 > M3: 13:03 > FB: 15:29 > FA: 15:32


74: FB K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 15:35
1 Muhar Patrice (15)
KOM
2 Bilka Matej (15)
UKB
3 Stankovič Jakub (15)
TAT
4 Zauko Dávid (15)
KOM
5 Uhrík Jakub (15)
PIE
6 Dobány Dénes (15)
KSI
7 Hájek Filip (15)
TTS
8 Vindiš Ondrej (15)
NOV
9 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


75: FA K1 Chlapci 14 500 03.06.2023 15:38
1 Trombetta Carlo (15)
CAT
2 Sütő Áron (15)
KSI
3 Tamás Zalán (15)
KSI
4 Pethő Kristóf (15)
KSI
5 Makovsky László (15)
KSI
6 Kocúr Tomáš (15)
NOV
7 Andók Bence (15)
KSI
8 Becker Maxim (15)
UKB
9 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
R1: 10:39 > R2: 10:42 > R3: 10:45 > R4: 10:48 > M1: 13:06 > M2: 13:09 > M3: 13:12 > FB: 15:35 > FA: 15:38


76: FB K1 Kadeti 500 03.06.2023 15:47
1 Huszár Pál (17)
KSI
2 Baráth Benjámin (16)
KSI
3 Šust Sebastián (17)
ŠAM
4 Csemez Viktor (16)
SAL
5 Apfel Martin (17)
UKB
6 Tarr Domonkos (17)
KSI
7 Gyarmati Levente (16)
KSI
8 Gulyás Daniel (17)
NZA
9 Lopata Matej (16)
KOM
R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


77: FA K1 Kadeti 500 03.06.2023 15:50
1 Mogyorósi Milán (17)
KSI
2 Tóth Michal (16)
KOM
3 Ďurčo Oskar (17)
UKB
4 Urbán Zsombor (17)
KSI
5 Gavlider Alex (16)
ŠAM
6 Marsal Máté (17)
KOM
7 Klima Michal (17)
UKB
8 Bartolčič Jakub (16)
UKB
9 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > R6: 10:15 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > M3: 12:54 > FB: 15:47 > FA: 15:50


78: F K1 Juniori 500 03.06.2023 15:53
1 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
2 Bublovics István (18)
HST
3 Tóth Ľudovít (19)
KOM
4 Lepi Máté (18)
ŠAM
5 Hidvégi Zalán (18)
HST
6 Farkaš Tomáš (19)
KOM
7 Doktorík Dominik (19)
KOM
8 Pohanka Ivan (19)
ZLP
9 Klimo Michal (18)
UKB
R1: 11:27 > R2: 11:30 > M: 13:15 > F: 15:53


79: F K1 Muži 500 03.06.2023 15:56
1 Žďársky Šimon (31)
TTS
2 Botek Adam (27)
ŠKP
3 Schrimpel Peter (21)
KOM
5 Podleiszek Filip (20)
KOM
6 Ujvári Marko (23)
KOM
7 Dugas Martin (30)
TAT
8 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
9 Végh Tamás (20)
ŠAM
R1: 11:33 > R2: 11:36 > M: 13:18 > F: 15:56


80: F K1 Veteráni 500 03.06.2023 15:59
2 Stano Tomáš (39)
NAN
3 Píš Martin (47)
SAL
4 Vánik Ladislav (45)
SAL
5 Ďurčo Marek (51)
KOM
6 Jankech Milan (46)
PIE
7 Šušor Miloš (48)
ŠTU
8 Zirkelbach Gabriel (56)
KOM
9 Urbán Zsombor (45)
KSI
F: 15:59


81: F C2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 16:02
5 Vician Benjamín (14)
Vician Maximilán (15)
ŠKP
ŠKP
6 Koubek Matúš (15)
Petranský Silvio (15)
VIN
VIN
F: 16:02


82: F C2 Kadeti 500 03.06.2023 16:05
2 Dostál Marek (16)
Hollein Gustav (16)
ŠKP
ŠKP
F: 16:05


83: F C2 Juniorky 500 03.06.2023 16:05
5 Bónová Zoé (18)
Őri Laura (19)
KOM
KOM
F: 16:05


84: F C2 Muži 500 03.06.2023 16:11


85: FB K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 16:14
1 Ruhanen Sophie (14)
KOM
2 Šušorová Nina (14)
ŠTU
3 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
4 Végh Zsófia (14)
ŠAM
5 Lopatová Adela (14)
KOM
6 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
7 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
8 Bogárová Laura (14)
ZLP
R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


86: FA K1 Dievčatá 13 500 03.06.2023 16:17
1 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
2 Grygarová Tamara (14)
ZLP
3 Schultzová Karolína (14)
PIE
4 Villány Eszter (14)
ESZ
5 Molčanová Svetlana (14)
VIN
6 Hangyová Lea (14)
NZA
7 Sůvová Sofia (14)
VIN
8 Tóthová Vivien (14)
NAN
9 Noskovičová Sofia (14)
PIE
R1: 10:57 > R2: 11:00 > R3: 11:03 > M1: 13:30 > M2: 13:33 > FB: 16:14 > FA: 16:17


87: F K1 Dievčatá 14 500 03.06.2023 16:20
1 Cachovanová Nela (15)
NOV
2 Kováčová Alexandra (15)
TAT
3 Insabella Anastasia (15)
CAT
4 Chrudinák Virág (15)
KSI
5 Bertalan Kata (15)
KSI
6 Markovičová Diana (15)
KOM
7 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
8 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
9 Orviská Alžbeta (15)
UKB
R1: 11:06 > R2: 11:09 > M: 13:36 > F: 16:20


88: FB K1 Kadetky 500 03.06.2023 16:29
1 Weber Kristína (17)
WBK
2 Mészárosová Nela (17)
SAL
3 Moťovská Alexandra (16)
UKB
4 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
5 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
6 Zrneková Michaela (16)
KOM
7 Demáčeková Lucia (16)
KOM
8 Menyhártová Kristína (16)
NAN
9 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


89: FA K1 Kadetky 500 03.06.2023 16:32
1 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
2 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
3 Kósa Nóra (16)
ESZ
4 Czibula Rebeka (16)
KSI
5 Hanáková Lara (16)
PIE
6 Minarovičová Ema (17)
NOV
7 Erdész Lola Viktória (17)
ESZ
8 Ďurčová Nadine (16)
KOM
9 Bartolčičová Natália (16)
UKB
R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 13:39 > M2: 13:42 > FB: 16:29 > FA: 16:32


90: F K1 Juniorky 500 03.06.2023 16:35
4 Czaniková Tereza (18)
ZLP
6 Gaál Liliána (19)
KOM
7 Laczkó Viktória (18)
ŠTU
F: 16:35


91: F K1 Veteránky 500 03.06.2023 16:38
5 Weber Lucia (44)
WBK
6 Koreňová Martina (48)
DAN
F: 16:38


92: F K1 Ženy 500 03.06.2023 16:41
4 Bugár Réka (20)
ŠKP
5 Husáriková Diana (20)
TTS
7 Petrušová Mariana (25)
ŠKP
8 Bergendi Sofia (20)
ZLP
F: 16:41


93: FB K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 16:44
1 Keszeli Viktor (14)
Lehocký Štefan (14)
SAL
SAL
2 Nagy Michal (14)
Podhora Matúš (14)
ŠAM
ŠAM
3 Bognár Csaba (15)
Bócz Richard (15)
KLU
ŠTU
4 Csuport Bence (14)
Vodička Marcell (14)
ŠTU
ŠTU
5 Hauptvogel Timotej (14)
Papay Alex (14)
PIE
PIE
6 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
7 Kuniak Matej (14)
Stankovič Jakub (15)
TAT
TAT
8 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
9 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


94: FA K2 Chlapci 13+14 500 03.06.2023 16:47
1 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
2 Győri Dávid (14)
Ódor Alex (14)
KOM
KOM
3 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
4 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
5 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
6 Dobány Dénes (15)
Tamás Zalán (15)
KSI
KSI
7 Muhar Patrice (15)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
8 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
9 Hoffmann Filip (15)
Róža Timotej (15)
NZA
NZA
R1: 11:51 > R2: 11:54 > R3: 11:57 > R4: 12:00 > M1: 14:33 > M2: 14:36 > M3: 14:39 > FB: 16:44 > FA: 16:47


96: F K2 Juniori 500 03.06.2023 16:53
3 Antal Matej (19)
Klimo Michal (18)
TAT
UKB
4 Doktorík Dominik (19)
Tóth Ľudovít (19)
KOM
KOM
5 Lukačka Viktor (18)
Varga Oliver (18)
INT
INT
6 Hidvégi Zalán (18)
Samu Péter (19)
HST
HST
7 Kutiš Lucas (18)
Pohanka Ivan (19)
ZLP
ZLP
9 Fazekas Adrián (18)
Lepi Máté (18)
ŠAM
ŠAM
F: 16:53


97: F K2 Muži 500 03.06.2023 16:56
3 Dugas Martin (30)
Kobyda Ondrej (20)
TAT
ŠKP
4 Antal Andrej (27)
Antal Benjamín (21)
TAT
TAT
7 Podleiszek Filip (20)
Ujvári Marko (23)
KOM
KOM
F: 16:56


98: F K2 Veteráni 500 03.06.2023 16:59
5 Píš Martin (47)
Vánik Ladislav (45)
SAL
SAL
6 Jankech Milan (46)
Šušor Miloš (48)
PIE
ŠTU
7 Ďurčo Marek (51)
Zirkelbach Gabriel (56)
KOM
KOM
F: 16:59


95: F K2 Kadeti 500 03.06.2023 17:02
1 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
2 Mogyorósi Milán (17)
Urbán Zsombor (17)
KSI
KSI
3 Gavlider Alex (16)
Hangya Samuel (16)
ŠAM
NZA
4 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
5 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
6 Marsal Máté (17)
Lopata Matej (16)
KOM
KOM
7 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
8 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
9 Gulyás Daniel (17)
Hoffmann Hugo (17)
NZA
NZA
R1: 11:39 > R2: 11:42 > M: 14:30 > F: 17:02


99: F K2 Dievčatá 11+12 2000 03.06.2023 17:30
1 Pivodová Alice (12)
Stiskálková Dorka (13)
PRV
PRV
2 Kmiťová Lenka (13)
Stanová Klára (13)
DUN
UKB
3 Dosúdilová Gréta (13)
Nagy Szófia (13)
KOM
KOM
4 Bánfalvy Bettina (13)
Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
KOM
5 Cserepes Emma (13)
Nagy Gréta (12)
KOM
KOM
6 Braunerová Diana (13)
Mónosi Eszter (12)
ŠAM
ŠAM
7 Gogolová Vivien (13)
Radimáková Nina (13)
PIE
PIE
8 Czӧdӧrová Regina (13)
Požgay Emma (13)
NZA
NZA
9 Koreňová Linda (13)
Koszeghy Amália (13)
ŠAM
ŠAM
10 Ondrejíčková Ema (12)
Stančeková Timea (12)
PIE
PIE
11 Oršulová Veronika (13)
Tomíková Natália (13)
NOV
NOV
12 Hrabovská Nina (12)
Važanová Nela (12)
NOV
NOV
13 Cziborová Emily (12)
Cziborová Lily (12)
KOM
KOM
14 Němčáková Julie (13)
Šimková Klaudie (12)
PRV
PRV
15 Brisudová Barbora (13)
Sůvová Paulína (13)
NOV
VIN
16 Nagyová Zuzana (13)
Tomíková Tereza (13)
INT
NOV
F: 17:30


100: F K1 Chlapci 12 2000 03.06.2023 17:32
20 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
21 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
22 Briatka Michal (13)
UKB
23 Pálinkáš Alex (13)
DAN
24 Hodur Zalán (13)
DIS
25 Csóka Samuel (13)
ŠAM
26 Komlósi Adrián (13)
SAL
27 Belán Markus (13)
KOM
28 Kiss Martin (13)
VIN
29 Vanek Alexander (13)
NOV
30 Janíček Lukáš (13)
VIN
31 Acsay Ében (13)
KLU
32 Pisár Nikolas (13)
INT
33 Paták Maxim (13)
NOV
34 Halás Andrej (13)
NZA
35 Szabó Sebastian (13)
NZA
36 Zirkelbach Richard (13)
SAL
37 Uhrík Martin (13)
PIE
38 Kocsis Teodor (13)
KOM
39 Šmahel Filip (13)
TAT
40 Juttner Jakub (13)
PRV
41 Koczka Hunor Örs (13)
KOM
42 Holota Andrej (13)
SAL
43 Dubran Jakub (13)
KOM
44 Szajko Nimród (13)
KOM
45 Urbanec Jakub (13)
SAL
46 Berecz Dávid (13)
KOM
47 Kollár Krištof (13)
UKB
48 Csenkey Tibor (13)
ŠAM
49 Rus Lukáš (13)
NOV
51 Szekér Mark (13)
DAN
52 Csósza Áron (13)
DIS
53 Chatrny Filip (13)
PRV
54 Őri Tomáš (13)
KOM
F: 17:32


101: F K1 Chlapci 9 2000 03.06.2023 17:34
60 Markusek Kristián (10)
UKB
61 Zeke Balázs (10)
DIS
62 Brenišin Alex (10)
ŠTU
63 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
64 Katona Márton (10)
ESZ
F: 17:34 > F: 12:29


102: F K1 Chlapci 11 2000 03.06.2023 17:55
70 Kašuba Samuel (12)
SAL
72 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
73 Kuča Petr (12)
PRV
74 Weiner Filip (12)
VIN
75 Littman Lukáš (12)
ŠAM
76 Hóka Simon (12)
NZA
77 Mitaš Patrik (12)
NOV
78 Latika Roland (12)
SAL
79 Csutora Andrej (12)
NZA
80 Závori Merse Vince (12)
KOM
81 Pataky Ádám (12)
KOM
83 Čerešňa Jakub (12)
NZA
84 Komár Michal (12)
PIE
85 Bogdány Ádám (12)
KOM
86 Dvorský Dalibor (12)
UKB
87 Kucbel Kai (12)
ZLP
88 Gregorička Filip (12)
DKB
89 Markovič Ladislav (12)
KOM
90 Lengyel Leonard (12)
ŠAM
91 Szegheo Marcel (12)
NZA
92 Stanček Ľuboš (12)
PIE
93 Gadžurič Adam (12)
KOM
94 Tóth Gergely (12)
ŠAM
95 Martiš Lukáš (12)
PIE
96 Barczi Filip (12)
ŠAM
97 Borda Vencel (12)
DIS
F: 17:55


103: F K1 Chlapci 10 2000 03.06.2023 17:57
100 Vrchovský Jakub (11)
NOV
101 Nágel Adam (11)
DAN
102 Uhrík Michal (11)
PIE
103 Mészáros Timotej (11)
NZA
105 Franyó Máté (11)
DIS
106 Győri Adam (11)
KOM
107 Pálfy Károly (11)
KOM
108 Józsa Samuel (11)
KOM
109 Marko Samuel (11)
SAL
110 Šimko Dominik (11)
SAL
111 Kuzma Slavomír (11)
DKB
112 Klimo Filip (11)
DUN
113 Habrman Marcel (11)
NZA
114 Hegedűs Bálint (11)
DIS
115 Ferenčík Oliver (11)
NOV
116 Weber Leo (11)
WBK
117 Briatka Matúš (11)
UKB
118 Nagy Maximus (11)
KOM
119 Gáspár Ambrus (11)
DIS
121 Bognár Olivér (11)
KLU
F: 17:57 > F: 12:27


104: F K1 Dievčatá 9 2000 03.06.2023 17:59
125 Kišová Viktória (10)
NZA
126 Broczká Lara (10)
NZA
F: 17:59 > F: 12:31


105: F K1 Dievčatá 10 2000 03.06.2023 17:59
130 Petrovičová Eva (11)
PRV
131 Lysá Zora (11)
DKB
132 Fiamová Zoja (11)
KOM
133 Žilik Abigel (11)
KOM
134 Bača Izabela (11)
ŠAM
136 Neradilová Markéta (11)
PRV
137 Havran Emília (11)
KOM
F: 17:59 > F: 12:04


106: F C1 Chlapci 10 2000 03.06.2023 18:01
145 Dimič Sebastian (11)
ŠAM
F: 18:01 > F: 12:33


107: F C1 Chlapci 12 2000 03.06.2023 18:01
148 Világi Félix (13)
ŠAM
F: 18:01 > F: 12:33


108: F K2 Chlapci 13+14 5000 04.06.2023 09:00
150 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
151 Nagy Michal (14)
Podhora Matúš (14)
ŠAM
ŠAM
152 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
153 Muhar Patrice (15)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
155 Neviďánsky Matuš (14)
Világi Áron Rómeó (14)
ŠAM
ŠAM
157 Andók Bence (15)
Pethő Kristóf (15)
KSI
KSI
158 Makovsky László (15)
Sütő Áron (15)
KSI
KSI
159 Lendvai Alex (14)
Vida Viktor (15)
NZA
NZA
160 Kuniak Matej (14)
Stankovič Jakub (15)
TAT
TAT
161 Mikos Andrej (14)
Nagy András (14)
ŠAM
ŠAM
163 Hoffmann Filip (15)
Róža Timotej (15)
NZA
NZA
165 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
166 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
167 Dobány Dénes (15)
Tamás Zalán (15)
KSI
KSI
169 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
170 Hauptvogel Timotej (14)
Papay Alex (14)
PIE
PIE
171 Csuport Bence (14)
Vodička Marcell (14)
ŠTU
ŠTU
172 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
173 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
174 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
175 Győri Dávid (14)
Ódor Alex (14)
KOM
KOM
176 Přikryl Matyáš (14)
Juttner Jan (14)
PRV
PRV
F: 09:00


109: F C2 Kadeti 5000 04.06.2023 09:02
180 Gibas Viktor (16)
Mádel Félix (17)
TTS
TTS
182 Dostál Marek (16)
Hollein Gustav (16)
ŠKP
ŠKP
183 Kukučka Marek (16)
Mokoš Šimon (16)
NOV
MOR
184 Kalaber Artur (17)
Oravec Alex (16)
ŠKP
ŠKP
F: 09:02


110: F C2 Chlapci 13+14 5000 04.06.2023 09:02
190 Koubek Matúš (15)
Petranský Silvio (15)
VIN
VIN
F: 09:02


111: F K1 Dievčatá 13 5000 04.06.2023 09:04
3 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
4 Bogárová Laura (14)
ZLP
5 Habalová Ivana (14)
NOV
6 Levičanin Katarína (14)
PIE
7 Sůvová Sofia (14)
VIN
8 Ruhanen Sophie (14)
KOM
9 Lopatová Adela (14)
KOM
10 Nagyová Marianna (14)
NOV
11 Kováčová Júlia (14)
NZA
12 Šušorová Nina (14)
ŠTU
13 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
14 Noskovičová Sofia (14)
PIE
15 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
16 Grygarová Tamara (14)
ZLP
17 Hangyová Lea (14)
NZA
18 Koreňová Veronika (14)
TTS
19 Tóthová Vivien (14)
NAN
20 Schultzová Karolína (14)
PIE
21 Végh Zsófia (14)
ŠAM
22 Molčanová Svetlana (14)
VIN
F: 09:04


112: F K1 Dievčatá 14 5000 04.06.2023 09:40
25 Insabella Anastasia (15)
CAT
26 Bertalan Kata (15)
KSI
27 Vámos Panna (15)
KOM
28 Rusová Daniela (15)
NOV
29 Kováčová Alexandra (15)
TAT
30 Poláková Kamila (15)
NZA
31 Pilárová Laura (15)
TTS
32 Markovičová Diana (15)
KOM
33 Halászová Viktória (15)
ZLP
34 Chrudinák Virág (15)
KSI
35 Tóthová Adela (15)
NZA
36 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
37 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
38 Cachovanová Nela (15)
NOV
39 Orviská Alžbeta (15)
UKB
F: 09:40


113: F K1 Kadetky 5000 04.06.2023 09:42
45 Szép Virág Panka (17)
DUV
46 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
47 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
48 Minarovičová Ema (17)
NOV
49 Plšková Natália (16)
TTS
50 Kováčiková Hana (16)
SAL
51 Ďurčová Nadine (16)
KOM
52 Bartolčičová Natália (16)
UKB
53 Czibula Rebeka (16)
KSI
54 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
55 Czéreová Ema (16)
ŠAM
56 Zrneková Michaela (16)
KOM
57 Hanáková Lara (16)
PIE
58 Moťovská Alexandra (16)
UKB
59 Mészárosová Nela (17)
SAL
60 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
61 Szárazová Ela (16)
ŠAM
62 Vámos Dóra (16)
KOM
63 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
64 Nagy Viktória (17)
ŠAM
65 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
66 Menyhártová Kristína (16)
NAN
67 Bognár Lili (17)
DAN
68 Kováčová Andrea (17)
DKB
69 Demáčeková Lucia (16)
KOM
F: 09:42


114: F K1 Juniorky 5000 04.06.2023 09:44
75 Czaniková Tereza (18)
ZLP
76 Laczkó Viktória (18)
ŠTU
F: 09:44


115: F C1 Ženy 5000 04.06.2023 09:46
90 Guspanová Patrícia (25)
ŠKP
91 Jelínková Aneta (24)
HST
F: 09:46


116: F C1 Kadetky 5000 04.06.2023 09:46
95 Szencziová Natália (17)
KOM
97 Stehlík Vivien (16)
ŠAM
F: 09:46


117: F K1 Juniori 5000 04.06.2023 10:20
100 Manas Lukáš (19)
DKB
101 Klimo Michal (18)
UKB
102 Varga Oliver (18)
INT
103 Lukačka Viktor (18)
INT
104 Kutiš Lucas (18)
ZLP
105 Zauko Viktor (18)
KOM
106 Pohanka Ivan (19)
ZLP
108 Antal Matej (19)
TAT
109 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
111 Nagy Dominik (18)
KOM
F: 10:20


118: F K1 Muži 5000 04.06.2023 10:22
115 Oravec Filip (20)
ŠKP
116 Antal Andrej (27)
TAT
118 Ujvári Marko (23)
KOM
119 Stehlík Ján (20)
INT
120 Dugas Martin (30)
TAT
123 Végh Tamás (20)
ŠAM
124 Antal Benjamín (21)
TAT
125 Soldán Peter (56)
WBK
126 Nagy Gábor (48)
HST
F: 10:22


119: F K1 Veteráni 5000 04.06.2023 10:24
130 Jankech Milan (46)
PIE
131 Vánik Ladislav (45)
SAL
132 Ďurčo Marek (51)
KOM
133 Píš Martin (47)
SAL
134 Urbán Zsombor (45)
KSI
F: 10:24


120: F C1 Muži 5000 04.06.2023 10:26
140 Vadovič Adrián (48)
VIN
141 Szmandrai Benedek (22)
GVE
142 Jahoda Richard (21)
MOR
F: 10:26


121: F C1 Veteráni 5000 04.06.2023 10:26
145 Majdiak Jaroslav (47)
SAL
F: 10:26


122: F C1 Juniori 5000 04.06.2023 10:26
150 Fazekas Imre (19)
KOM
151 Ringelband Raphael (19)
ZLP
152 Hacker Ondrej (19)
VIN
F: 10:26


123: F K1 Kadeti 5000 04.06.2023 11:00
1 Rus Matúš (17)
NOV
2 Lopata Matej (16)
KOM
3 Matejbus Martin (17)
UKB
4 Badáň Matúš (17)
NOV
5 Horňák Jakub (17)
TAT
6 Tóth Michal (16)
KOM
7 Zachar Eliáš (16)
MOR
8 Hamran Gergely (16)
KOM
9 Hroš Daniel (16)
INT
10 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
11 Flimel Adam (17)
NZA
12 Mogyorósi Milán (17)
KSI
13 Hoffmann Hugo (17)
NZA
14 Krátky Jakub (16)
NOV
15 Kunc Jakub (16)
UKB
16 Kostoláni Erik (16)
NZA
18 Tarr Domonkos (17)
KSI
19 Demáček Samuel (16)
KOM
20 Ďurčo Oskar (17)
UKB
21 Somfalvi András (16)
KSI
22 Šmahel Oliver (16)
TAT
23 Bartolčič Jakub (16)
UKB
24 Ďurina Michal (16)
NZA
25 Šust Sebastián (17)
ŠAM
26 Lazar Lukáš (17)
TAT
27 Urbán Zsombor (17)
KSI
28 Sekerák Matúš (16)
UKB
29 Burák Alex (17)
TAT
30 Nagy Tomáš (16)
INT
31 Baráth Benjámin (16)
KSI
32 Kapitáň Peter (17)
DKB
33 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
34 Csemez Viktor (16)
SAL
35 Šindár Juraj (17)
DAN
36 Varga Dániel Dimitrí (16)
DUV
37 Gyarmati Levente (16)
KSI
38 Pál Viktor (17)
NZA
39 Vánik Matej (16)
SAL
40 Gulyás Daniel (17)
NZA
41 Huszár Pál (17)
KSI
42 Oravec Timon (17)
SAL
43 Vašek Alexander (16)
TTS
44 Gavlider Alex (16)
ŠAM
45 Apfel Martin (17)
UKB
46 Tapušik Tomáš (16)
PIE
47 Klima Michal (17)
UKB
48 Kreškóci Timotej (16)
NZA
F: 11:00


124: F K1 Ženy 5000 04.06.2023 11:02
66 Klimová Zora (22)
UKB
F: 11:02


125: F K1 Veteránky 5000 04.06.2023 11:02
70 Fiedlerová Zuzana (49)
DKB
71 Weber Lucia (44)
WBK
72 Koreňová Martina (48)
DAN
F: 11:02


126: F K2 Chlapci 11+12 2000 04.06.2023 12:00
80 Kiss Martin (13)
Weiner Filip (12)
VIN
VIN
81 Lengyel Leonard (12)
Tóth Gergely (12)
ŠAM
ŠAM
82 Csósza Áron (13)
Hodur Zalán (13)
DIS
DIS
83 Komár Michal (12)
Stanček Ľuboš (12)
PIE
PIE
84 Bohuslav Marvin (12)
Pálinkáš Alex (13)
DAN
DAN
87 Uhrík Martin (13)
Őri Tomáš (13)
PIE
KOM
88 Chatrny Filip (13)
Juttner Jakub (13)
PRV
PRV
89 Pusztai Ádám (13)
Szekér Mark (13)
ŠTU
DAN
90 Belán Markus (13)
Koczka Hunor Örs (13)
KOM
KOM
91 Gadžurič Adam (12)
Kocsis Teodor (13)
KOM
KOM
92 Barczi Filip (12)
Csóka Samuel (13)
ŠAM
ŠAM
93 Csenkey Tibor (13)
Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
ŠAM
94 Csutora Andrej (12)
Szegheo Marcel (12)
NZA
NZA
95 Bogdány Ádám (12)
Závori Merse Vince (12)
KOM
KOM
96 Mitaš Patrik (12)
Vanek Alexander (13)
NOV
NOV
97 Acsay Ében (13)
Vágvölgyi Marcell (12)
KLU
ŠTU
98 Markovič Ladislav (12)
Szajko Nimród (13)
KOM
KOM
99 Urbanec Jakub (13)
Zirkelbach Richard (13)
SAL
SAL
100 Halás Andrej (13)
Rus Lukáš (13)
NZA
NOV
101 Holota Andrej (13)
Latika Roland (12)
SAL
SAL
102 Berecz Dávid (13)
Dubran Jakub (13)
KOM
KOM
103 Komlósi Adrián (13)
Mečár Boris (13)
SAL
SAL
104 Paták Maxim (13)
Kuča Petr (12)
NOV
PRV
F: 12:00


127: F K1 Dievčatá 12 2000 04.06.2023 12:02
110 Czӧdӧrová Regina (13)
NZA
111 Blaškovičová Diana (13)
NZA
112 Braunerová Diana (13)
ŠAM
113 Bánfalvy Bettina (13)
KOM
114 Nagy Szófia (13)
KOM
115 Consoli Andrea (13)
CAT
116 Tomíková Tereza (13)
NOV
117 Gogolová Vivien (13)
PIE
118 Stanová Klára (13)
UKB
119 Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
120 Takács Dóra (13)
DUV
121 Požgay Emma (13)
NZA
122 Tomíková Natália (13)
NOV
123 Kmiťová Lenka (13)
DUN
124 Sůvová Paulína (13)
VIN
125 Němčáková Julie (13)
PRV
126 Brisudová Barbora (13)
NOV
127 Dosúdilová Gréta (13)
KOM
128 Oršulová Veronika (13)
NOV
129 Nagyová Zuzana (13)
INT
130 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
131 Cserepes Emma (13)
KOM
132 Stiskálková Dorka (13)
PRV
133 Radimáková Nina (13)
PIE
134 Koreňová Linda (13)
ŠAM
F: 12:02


128: F K1 Dievčatá 10 2000 04.06.2023 12:04
140 Muchová Alexandra (11)
ŠAM
141 Havran Emília (11)
KOM
142 Žilik Abigel (11)
KOM
143 Neradilová Markéta (11)
PRV
144 Bača Izabela (11)
ŠAM
145 Acsay Zója (11)
KLU
146 Petrovičová Eva (11)
PRV
147 Lysá Zora (11)
DKB
148 Fiamová Zoja (11)
KOM
F: 17:59 > F: 12:04


129: F K1 Dievčatá 11 2000 04.06.2023 12:25
155 Cziborová Lily (12)
KOM
156 Cziborová Emily (12)
KOM
157 Hrabovská Nina (12)
NOV
158 Stančeková Timea (12)
PIE
159 Važanová Nela (12)
NOV
160 Šimková Klaudie (12)
PRV
161 Mónosi Eszter (12)
ŠAM
162 Nagy Gréta (12)
KOM
163 Pivodová Alice (12)
PRV
164 Puššová Tiffany (12)
ŠTU
165 Ondrejíčková Ema (12)
PIE
166 Valová Michaela (12)
MOR
F: 12:25


130: F K1 Chlapci 10 2000 04.06.2023 12:27
170 Weber Leo (11)
WBK
171 Veleba Patrik Andrej (11)
KOM
172 Ferenčík Oliver (11)
NOV
173 Šimko Dominik (11)
SAL
174 Gáspár Ambrus (11)
DIS
175 Pilár Jakub (11)
TTS
176 Vrchovský Jakub (11)
NOV
177 Habrman Marcel (11)
NZA
178 Győri Adam (11)
KOM
179 Kuzma Slavomír (11)
DKB
180 Nágel Adam (11)
DAN
181 Pálfy Károly (11)
KOM
182 Klimo Filip (11)
DUN
183 Franyó Máté (11)
DIS
184 Józsa Samuel (11)
KOM
185 Uhrík Michal (11)
PIE
186 Mészáros Timotej (11)
NZA
187 Hegedűs Bálint (11)
DIS
189 Bognár Olivér (11)
KLU
190 Briatka Matúš (11)
UKB
191 Nagy Maximus (11)
KOM
F: 17:57 > F: 12:27


131: F K1 Chlapci 9 2000 04.06.2023 12:29
1 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
3 Zeke Balázs (10)
DIS
4 Katona Márton (10)
ESZ
5 Brenišin Alex (10)
ŠTU
F: 17:34 > F: 12:29


132: F K1 Dievčatá 9 2000 04.06.2023 12:31
10 Kišová Viktória (10)
NZA
11 Broczká Lara (10)
NZA
F: 17:59 > F: 12:31


133: F C1 Chlapci 10 2000 04.06.2023 12:33
20 Dimič Sebastian (11)
ŠAM
F: 18:01 > F: 12:33


134: F C1 Chlapci 12 2000 04.06.2023 12:33
25 Világi Félix (13)
ŠAM
F: 18:01 > F: 12:33


135: F K2 Dievčatá 13+14 5000 04.06.2023 14:00
30 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
31 Bogárová Laura (14)
Koreňová Veronika (14)
ZLP
TTS
32 Halászová Viktória (15)
Lopatová Adela (14)
ZLP
KOM
33 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
34 Cachovanová Nela (15)
Rusová Daniela (15)
NOV
NOV
35 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
36 Poláková Kamila (15)
Tóthová Adela (15)
NZA
NZA
37 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
38 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
39 Levičanin Katarína (14)
Nagyová Marianna (14)
PIE
NOV
40 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
41 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
42 Kováčová Natália (14)
Lysá Hana (14)
DKB
DKB
43 Grygarová Tamara (14)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
44 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
45 Bertalan Kata (15)
Insabella Anastasia (15)
KSI
CAT
F: 14:00


136: F K1 Chlapci 14 5000 04.06.2023 14:02
50 Muhar Patrice (15)
KOM
51 Tamás Zalán (15)
KSI
52 Uhrík Jakub (15)
PIE
53 Kocúr Tomáš (15)
NOV
54 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
55 Andók Bence (15)
KSI
56 Urban Šimon (15)
PIE
57 Dobány Dénes (15)
KSI
58 Makovsky László (15)
KSI
59 Haško Peter (15)
TAT
60 Koreň Samuel (15)
DAN
61 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
62 Zauko Dávid (15)
KOM
63 Vindiš Ondrej (15)
NOV
64 Pethő Kristóf (15)
KSI
66 Śumichrast Lukáš (15)
VIN
67 Trombetta Carlo (15)
CAT
68 Kurali Adam (15)
ŠTU
69 Hoffmann Filip (15)
NZA
70 Hodek Dávid (15)
KOM
71 Vida Viktor (15)
NZA
72 Bognár Csaba (15)
KLU
73 Sütő Áron (15)
KSI
74 Gál Olivér (15)
NAN
75 Becker Maxim (15)
UKB
76 Róža Timotej (15)
NZA
77 Takács József Dávid (15)
DUV
78 Stankovič Jakub (15)
TAT
79 Bilka Matej (15)
UKB
80 Olijáš Martin (15)
TAT
81 Hájek Filip (15)
TTS
82 Bócz Richard (15)
ŠTU
F: 14:02


137: F C1 Chlapci 13 5000 04.06.2023 14:04
90 Vadovič Alex (14)
VIN
92 Struk Sebastián (14)
TTS
93 Vician Benjamín (14)
ŠKP
94 Pénzes Bálint (14)
ŠAM
95 Fekete Róbert (14)
ŠAM
F: 14:04


138: F C1 Chlapci 14 5000 04.06.2023 14:06
1 Koubek Matúš (15)
VIN
2 Vician Maximilán (15)
ŠKP
3 Petranský Silvio (15)
VIN
F: 14:06


139: F K2 Juniori 5000 04.06.2023 14:40
10 Antal Matej (19)
Klimo Michal (18)
TAT
UKB
11 Kutiš Lucas (18)
Pohanka Ivan (19)
ZLP
ZLP
12 Lukačka Viktor (18)
Varga Oliver (18)
INT
INT
13 Nagy Dominik (18)
Grolmus Lukáš (18)
KOM
KOM
F: 14:40


140: F K2 Juniorky 5000 04.06.2023 14:42
18 Czaniková Tereza (18)
Gaál Liliána (19)
ZLP
KOM
F: 14:42


141: F K1 Chlapci 13 5000 04.06.2023 14:44
20 Kovács Juraj (14)
ŠAM
21 Hatos Bence (14)
KOM
22 Papay Alex (14)
PIE
23 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
24 Hauptvogel Timotej (14)
PIE
25 Podhora Matúš (14)
ŠAM
26 Kišš Adam (14)
ŠKP
27 Benko Martin (14)
MOR
29 Šlabiar David (14)
NOV
30 Nagy Michal (14)
ŠAM
31 Kontra Viktor (14)
KOM
32 Kuniak Matej (14)
TAT
33 Vodička Marcell (14)
ŠTU
34 Neviďánsky Matuš (14)
ŠAM
35 Zachar Mário (14)
PIE
36 Madocsai András (14)
ŠTU
37 Kaniansky Tomáš (14)
TAT
38 Mikos Andrej (14)
ŠAM
39 Győri Dávid (14)
KOM
40 Czere Ladislav (14)
ŠAM
41 Immer Marco (14)
NZA
43 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
44 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
45 Nagy András (14)
ŠAM
46 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
47 Csuport Bence (14)
ŠTU
48 Weber Patrik (14)
WBK
49 Komadel Leoš (14)
MOR
50 Juttner Jan (14)
PRV
51 Ódor Alex (14)
KOM
52 Köteles Ádám (14)
NAN
53 Ondrejička Timotej (14)
PIE
54 Világi Áron Rómeó (14)
ŠAM
55 Lendvai Alex (14)
NZA
56 Grellneth Šimon (14)
TAT
57 Osaďan Dávid (14)
TAT
58 Sekerák Matej (14)
UKB
59 Keszeli Viktor (14)
SAL
61 Jánošík Alex (14)
PRV
62 Pálfy Hunor (14)
KOM
F: 14:44


142: F C1 Kadeti 5000 04.06.2023 14:46
70 Dostál Marek (16)
ŠKP
72 Kalaber Artur (17)
ŠKP
73 Kukučka Marek (16)
NOV
74 Hollein Gustav (16)
ŠKP
75 Gibas Viktor (16)
TTS
76 Oravec Alex (16)
ŠKP
77 Lokšík Alan (17)
TTS
78 Mokoš Šimon (16)
MOR
79 Mádel Félix (17)
TTS
F: 14:46


143: F K2 Kadeti 5000 04.06.2023 15:20
85 Mogyorósi Milán (17)
Urbán Zsombor (17)
KSI
KSI
86 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
87 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
88 Gulyás Daniel (17)
Hoffmann Hugo (17)
NZA
NZA
89 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
90 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
91 Gyarmati Levente (16)
Somfalvi András (16)
KSI
KSI
92 Horňák Jakub (17)
Lazar Lukáš (17)
TAT
TAT
94 Flimel Adam (17)
Kostoláni Erik (16)
NZA
NZA
95 Hroš Daniel (16)
Nagy Tomáš (16)
INT
INT
96 Jankech Filip (16)
Kuzma Jaroslav (16)
PIE
DKB
97 Demáček Samuel (16)
Lopata Matej (16)
KOM
KOM
98 Kreškóci Timotej (16)
Pál Viktor (17)
NZA
NZA
99 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
100 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
101 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
102 Huszár Pál (17)
Tarr Domonkos (17)
KSI
KSI
F: 15:20


144: F K2 Kadetky 5000 04.06.2023 15:22
110 Bartolčičová Natália (16)
Minarovičová Ema (17)
UKB
NOV
111 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
112 Czéreová Ema (16)
Szárazová Ela (16)
ŠAM
ŠAM
113 Borárosová Viktória (17)
Nagy Viktória (17)
ŠAM
ŠAM
114 Gajdošíková Eliška (16)
Hanáková Lara (16)
PIE
PIE
115 Dočolomanská Ella (17)
Kováčiková Chiara Sofia (17)
ZLP
UKB
116 Becker Sofia Stella (17)
Vdovičenková Daniela (16)
UKB
UKB
117 Moťovská Alexandra (16)
Mészárosová Nela (17)
UKB
SAL
118 Menyhártová Kristína (16)
Plšková Natália (16)
NAN
TTS
119 Czibula Rebeka (16)
Chrudinák Virág (15)
KSI
KSI
F: 15:22


146: F K2 Veteráni 5000 04.06.2023 15:24


145: F K2 Muži 5000 04.06.2023 15:24
125 Antal Andrej (27)
Antal Benjamín (21)
TAT
TAT
127 Bolehradsky Barnabás (19)
Szilveszter Bolehradsky (21)
HST
HUN
F: 15:24


Vygenerované: 15.04.2024 - 17:58:24
Baracuda v0.4, 1 346.5 ms