Prihlásení pretekári na Medzinárodná regata juniorov/U23

C1 200 Muži

# Posádka Klub
1 Polakovič Michal (22)
ŠKD
# Posádka Klub
2 Vrškový Andrej (22)
TTS

C1 500 Muži

# Posádka Klub
1 Kizek Peter (19)
PIE
# Posádka Klub
2 Polakovič Michal (22)
ŠKD

C1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Kizek Peter (19)
PIE
# Posádka Klub
2 Polakovič Michal (22)
ŠKD

C2 200 Muži

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Fekete Dávid (21)
Strýček Eduard (20)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub

C2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Fekete Dávid (21)
Strýček Eduard (20)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub

C4 500 Muži

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Muži

# Posádka Klub
1 Drey Shalev (20)
ISR
2 Gorfinkel Amit (20)
ISR
3 Matza Tomer (20)
ISR
4 Kahn Doron (19)
ISR
5 Donhauser Donat (19)
SUI
6 Fartek Miha (20)
SLO
# Posádka Klub
7 Jedinák Matúš Maximilián (21)
ŠKP
8 Macháček Jan (19)
CZE
9 Novotný Lukáš (19)
CZE
10 Iliaš Martin (19)
NOV
11 Meszlényi Márk (19)
KOM
12 Németh Richard (20)
TAT

K1 500 Muži

# Posádka Klub
1 Drey Shalev (20)
ISR
2 Golan Yahav (20)
ISR
3 Gorfinkel Amit (20)
ISR
4 Kahn Doron (19)
ISR
5 Matza Tomer (20)
ISR
6 Donhauser Donat (19)
SUI
7 Bolzern Linus (22)
SUI
8 Lukas Schuster (21)
AUT
9 Fartek Miha (20)
SLO
10 Dőrner Milan (23)
ŠKD
11 Holka Tomáš (21)
TAT
# Posádka Klub
12 Hvojnik Martin (20)
ŠKD
13 Jedinák Matúš Maximilián (21)
ŠKP
14 Libai Zsolt (20)
ŠKD
15 Nemček Martin (23)
NOV
16 Ujvári Marko (20)
ŠKD
17 Iliaš Martin (19)
NOV
18 Macháček Jan (19)
CZE
19 Novotný Lukáš (19)
CZE
20 Meszlényi Márk (19)
KOM
21 Németh Richard (20)
TAT

K1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Bolzern Linus (22)
SUI
2 Maurer Timon (21)
AUT
3 Golan Yahav (20)
ISR
4 Dőrner Milan (23)
ŠKD
5 Holka Tomáš (21)
TAT
6 Hvojnik Martin (20)
ŠKD
# Posádka Klub
7 Libai Zsolt (20)
ŠKD
8 Nemček Martin (23)
NOV
9 Ujvári Marko (20)
ŠKD
10 Macháček Jan (19)
CZE
11 Novotný Lukáš (19)
CZE
12 Németh Richard (20)
TAT

K2 200 Muži

# Posádka Klub
1 Drey Shalev (20)
Gorfinkel Amit (20)
ISR
ISR
2 Bolzern Linus (22)
Donhauser Donat (19)
SUI
SUI
3 Maurer Timon (21)
Schuster Lukas (21)
AUT
AUT
# Posádka Klub
4 Macháček Jan (19)
Novotný Lukáš (19)
CZE
CZE
5 Iliaš Martin (19)
Meszlényi Márk (19)
NOV
KOM

K2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Bolzern Linus (22)
Donhauser Donat (19)
SUI
SUI
2 Maurer Timon (21)
Schuster Lukas (21)
AUT
AUT
3 Kahn Doron (19)
Matza Tomer (20)
ISR
ISR
4 Holka Tomáš (21)
Nemček Martin (23)
TAT
NOV
# Posádka Klub
5 Hvojnik Martin (20)
Libai Zsolt (20)
ŠKD
ŠKD
6 Macháček Jan (19)
Novotný Lukáš (19)
CZE
CZE
7 Meszlényi Márk (19)
Ujvári Marko (20)
KOM
ŠKD
8 Drey Shalev (20)
Golan Yahav (20)
ISR
ISR

K2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Maurer Timon (21)
Schuster Lukas (21)
AUT
AUT
2 Holka Tomáš (21)
Nemček Martin (23)
TAT
NOV
3 Hvojnik Martin (20)
Libai Zsolt (20)
ŠKD
ŠKD
# Posádka Klub
4 Macháček Jan (19)
Novotný Lukáš (19)
CZE
CZE
5 Meszlényi Márk (19)
Ujvári Marko (20)
KOM
ŠKD

K4 500 Muži

# Posádka Klub
1 Drey Shalev (20)
Gorfinkel Amit (20)
Kahn Doron (19)
Matza Tomer (20)
ISR
ISR
ISR
ISR
2 Dőrner Milan (23)
Holka Tomáš (21)
Jedinák Matúš Maximilián (21)
Ujvári Marko (20)
ŠKD
TAT
ŠKP
ŠKD
# Posádka Klub
3 Matza Tomer (20)
Kahn Doron (19)
Drey Shalev (20)
Golan Yahav (20)
ISR
ISR
ISR
ISR

C1 200 Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (21)
TTS
# Posádka Klub
2 Guspanová Patrícia (22)
ŠKP

C1 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (21)
TTS
# Posádka Klub
2 Guspanová Patrícia (22)
ŠKP

C1 1000 Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (21)
TTS
# Posádka Klub
2 Guspanová Patrícia (22)
ŠKP

C2 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 500 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 1000 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C4 500 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Ženy

# Posádka Klub
1 Malkinson Netta (22)
ISR
2 Meizeles Mia (19)
ISR
3 Messmer Lisa (19)
SUI
4 Leichtenmüller Verena (23)
AUT
# Posádka Klub
5 Konstantinidou Kyriaki (21)
CYP
6 Čulenová Dagmar (19)
TTS
7 Hermély Gabriela (20)
CZE
8 Jakubisová Romana (19)
NOV

K1 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Messmer Lisa (19)
SUI
2 Leichtenmüller Verena (23)
AUT
3 Konstantinidou Kyriaki (21)
CYP
4 Čulenová Dagmar (19)
TTS
# Posádka Klub
5 Hermély Gabriela (20)
CZE
6 Jakubisová Romana (19)
NOV
7 Malkinson Netta (22)
ISR
8 Meizeles Mia (19)
ISR

K1 1000 Ženy

# Posádka Klub
1 Messmer Lisa (19)
SUI
2 Leichtenmüller Verena (23)
AUT
3 Konstantinidou Kyriaki (21)
CYP
# Posádka Klub
4 Čulenová Dagmar (19)
TTS
5 Hermély Gabriela (20)
CZE

K2 200 Ženy

# Posádka Klub
1 Jakubisová Romana (19)
Čulenová Dagmar (19)
NOV
TTS
# Posádka Klub
2 Lehaci Adriana (16)
Leichtenmüller Verena (23)
AUT
AUT

K2 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Meizeles Mia (19)
Malkinson Netta (22)
ISR
ISR
2 Jakubisová Romana (19)
Čulenová Dagmar (19)
NOV
TTS
# Posádka Klub
3 Lehaci Adriana (16)
Leichtenmüller Verena (23)
AUT
AUT

K2 1000 Ženy

# Posádka Klub
1 Jakubisová Romana (19)
Čulenová Dagmar (19)
NOV
TTS
# Posádka Klub

K4 500 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Turebekov Polat (17)
KAZ
2 Psotný Adam (17)
SLA
3 Stolárik Peter (18)
TTS
4 Hladký Dušan (17)
PIE
# Posádka Klub
5 Janďourek Šimon (17)
CZE
6 Neradil Vojtěch (18)
CZE
7 Tettinger Petr (18)
CZE
8 Masaryk Kristián (18)
TTS

C1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Turebekov Polat (17)
KAZ
2 Psotný Adam (17)
SLA
3 Stolárik Peter (18)
TTS
4 Szobolovszky Michal (18)
PIE
5 Hladký Dušan (17)
PIE
# Posádka Klub
6 Janďourek Šimon (17)
CZE
7 Neradil Vojtěch (18)
CZE
8 Tettinger Petr (18)
CZE
9 Masaryk Kristián (18)
TTS

C1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Turebekov Polat (17)
KAZ
2 Psotný Adam (17)
SLA
3 Stolárik Peter (18)
TTS
4 Szobolovszky Michal (18)
PIE
# Posádka Klub
5 Janďourek Šimon (17)
CZE
6 Neradil Vojtěch (18)
CZE
7 Tettinger Petr (18)
CZE
8 Masaryk Kristián (18)
TTS

C2 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Masaryk Kristián (18)
Psotný Adam (17)
TTS
SLA
2 Hájek Tomáš (17)
Janďourek Šimon (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
3 Turebekov Polat (17)
Sergeyev Anton (16)
KAZ
KAZ

C2 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Masaryk Kristián (18)
Psotný Adam (17)
TTS
SLA
2 Hájek Tomáš (17)
Janďourek Šimon (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
3 Turebekov Polat (17)
Sergeyev Anton (16)
KAZ
KAZ

C2 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Masaryk Kristián (18)
Psotný Adam (17)
TTS
SLA
2 Hájek Tomáš (17)
Janďourek Šimon (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
3 Turebekov Polat (17)
Sergeyev Anton (16)
KAZ
KAZ

C4 500 Juniori

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Korchak Ben (18)
ISR
2 Diethelm Silvan (17)
SUI
3 Muff Raphael (17)
SUI
4 Züllig Maurus (17)
SUI
5 Winkler Paul (18)
AUT
6 Korošec Andraž (18)
SLO
7 Manfreda Matevž (17)
SLO
8 Maver Rok (17)
SLO
9 Pikon Anže (18)
SLO
10 Stojanović Jakob (17)
SLO
11 Bayramov Tofig (17)
AZE
12 Kobyda Ondrej (17)
TAT
13 Vargha Boris (17)
ŠAM
14 Zrutta Michal (17)
PIE
15 Christodoulou Christos (17)
CYP
# Posádka Klub
16 Cagáň Samuel (18)
NOV
17 Bóna Szilárd (18)
KOM
18 Truhlář Filip (18)
CZE
19 Florián Heřman (18)
CZE
20 Humhal Jiří (18)
CZE
21 Húsek Josef (18)
CZE
22 Lošťák Eduard (17)
CZE
23 Macháček Vojtěch (17)
CZE
24 Malkovský Vojtěch (18)
CZE
25 Trnka Filip (17)
CZE
26 Mrva Martin (18)
SLA
27 Struhár Matej (17)
TTS
28 Babicza Kristóf (18)
NZA
29 Végh Tamás (17)
ŠAM
30 Pitelka Samuel (18)
ZLP

K1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Korchak Ben (18)
ISR
2 Diethelm Silvan (17)
SUI
3 Züllig Maurus (17)
SUI
4 Muff Raphael (17)
SUI
5 Winkler Paul (18)
AUT
6 Irsigler Carol (18)
AUT
7 Höchtl Konstantin (17)
AUT
8 Manfreda Matevž (17)
SLO
9 Maver Rok (17)
SLO
10 Pikon Anže (18)
SLO
11 Stojanović Jakob (17)
SLO
12 Bayramov Tofig (17)
AZE
13 Kmiť Tomáš (17)
UKB
14 Današ Matej (18)
PIE
15 Kobyda Ondrej (17)
TAT
16 Kukučka Juraj (17)
NOV
17 Podhradský Viktor Samuel (18)
PIE
18 Podleiszek Filip (17)
KOM
19 Rybanský Daniel (18)
PIE
20 Stojkovič David (17)
TAT
# Posádka Klub
21 Vargha Boris (17)
ŠAM
22 Zrutta Michal (17)
PIE
23 Carrington Corwin (18)
PIE
24 Christodoulou Christos (17)
CYP
25 Cagáň Samuel (18)
NOV
26 Bóna Szilárd (18)
KOM
27 Truhlář Filip (18)
CZE
28 Florián Heřman (18)
CZE
29 Humhal Jiří (18)
CZE
30 Húsek Josef (18)
CZE
31 Lošťák Eduard (17)
CZE
32 Macháček Vojtěch (17)
CZE
33 Malkovský Vojtěch (18)
CZE
34 Trnka Filip (17)
CZE
35 Bajzík Michal (18)
SLA
36 Mrva Martin (18)
SLA
37 Struhár Matej (17)
TTS
38 Babicza Kristóf (18)
NZA
39 Antal Benjamín (18)
TAT
40 Végh Tamás (17)
ŠAM

K1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Korchak Ben (18)
ISR
2 Züllig Maurus (17)
SUI
3 Winkler Paul (18)
AUT
4 Irsigler Carol (18)
AUT
5 Höchtl Konstantin (17)
AUT
6 Diethelm Silvan (17)
SUI
7 Muff Raphael (17)
SUI
8 Maver Rok (17)
SLO
9 Stojanović Jakob (17)
SLO
10 Hutko Juraj (17)
UKB
11 Današ Matej (18)
PIE
12 Kukučka Juraj (17)
NOV
13 Podhradský Viktor Samuel (18)
PIE
14 Podleiszek Filip (17)
KOM
# Posádka Klub
15 Rybanský Daniel (18)
PIE
16 Stojkovič David (17)
TAT
17 Carrington Corwin (18)
PIE
18 Bóna Szilárd (18)
KOM
19 Truhlář Filip (18)
CZE
20 Florián Heřman (18)
CZE
21 Humhal Jiří (18)
CZE
22 Húsek Josef (18)
CZE
23 Lošťák Eduard (17)
CZE
24 Macháček Vojtěch (17)
CZE
25 Trnka Filip (17)
CZE
26 Bayramov Tofig (17)
AZE
27 Bajzík Michal (18)
SLA
28 Antal Benjamín (18)
TAT

K2 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Korošec Andraž (18)
Pikon Anže (18)
SLO
SLO
2 Hutko Juraj (17)
Kmiť Tomáš (17)
UKB
UKB
3 Kobyda Ondrej (17)
Podleiszek Filip (17)
TAT
KOM
4 Humhal Jiří (18)
Lošťák Eduard (17)
CZE
CZE
5 Kurťák Šimon (17)
Trnka Filip (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
6 Malkovský Vojtěch (18)
Truhlář Filip (18)
CZE
CZE
7 Kukučka Juraj (17)
Zrutta Michal (17)
NOV
PIE
8 Rybanský Daniel (18)
Podhradský Viktor Samuel (18)
PIE
PIE
9 Cagáň Samuel (18)
Mrva Martin (18)
NOV
SLA

K2 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Mugerli Alen (18)
Stojanović Jakob (18)
SLO
SLO
2 Korošec Andraž (18)
Pikon Anže (18)
SLO
SLO
3 Hutko Juraj (17)
Kmiť Tomáš (17)
UKB
UKB
4 Stojkovič David (17)
Vargha Boris (17)
TAT
ŠAM
5 Kobyda Ondrej (17)
Podleiszek Filip (17)
TAT
KOM
# Posádka Klub
6 Humhal Jiří (18)
Lošťák Eduard (17)
CZE
CZE
7 Kurťák Šimon (17)
Trnka Filip (17)
CZE
CZE
8 Malkovský Vojtěch (18)
Truhlář Filip (18)
CZE
CZE
9 Gnigler Maximilian (16)
Höchtl Konstantin (17)
AUT
AUT

K2 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Muff Raphael (17)
Züllig Maurus (17)
SUI
SUI
2 Manfreda Matevž (17)
Mugerli Alen (18)
SLO
SLO
3 Hutko Juraj (17)
Kmiť Tomáš (17)
UKB
UKB
4 Podhradský Viktor Samuel (18)
Rybanský Daniel (18)
PIE
PIE
5 Kukučka Juraj (17)
Zrutta Michal (17)
NOV
PIE
6 Kobyda Ondrej (17)
Podleiszek Filip (17)
TAT
KOM
7 Humhal Jiří (18)
Lošťák Eduard (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
8 Kurťák Šimon (17)
Trnka Filip (17)
CZE
CZE
9 Malkovský Vojtěch (18)
Truhlář Filip (18)
CZE
CZE
10 Muff Raphael (17)
Lauper Luca (16)
SUI
SUI
11 Gnigler Maximilian (16)
Höchtl Konstantin (17)
AUT
AUT
12 Bajzík Michal (18)
Struhár Matej (17)
SLA
TTS
13 Stojanović Jakob (17)
Mugerli Alen (18)
SLO
SLO

K4 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Diethelm Silvan (17)
Muff Raphael (17)
Pfister Cyrill (18)
Züllig Maurus (17)
SUI
SUI
SUI
SUI
2 Današ Matej (18)
Kukučka Juraj (17)
Podhradský Viktor Samuel (18)
Rybanský Daniel (18)
PIE
NOV
PIE
PIE
3 Kobyda Ondrej (17)
Podleiszek Filip (17)
Stojkovič David (17)
Zrutta Michal (17)
TAT
KOM
TAT
PIE
# Posádka Klub
4 Diethelm Silvan (17)
Muff Raphael (17)
Lauper Luca (16)
Züllig Maurus (17)
SUI
SUI
SUI
SUI
5 Mrva Martin (18)
Bajzík Michal (18)
Struhár Matej (17)
Cagáň Samuel (18)
SLA
SLA
TTS
NOV

C1 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ergashkhanova Dilfuzakhon (18)
KAZ
2 Kisseleva Ulyana (17)
KAZ
# Posádka Klub
3 Balážová Tamara (17)
PIE

C1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ergashkhanova Dilfuzakhon (18)
KAZ
2 Kisseleva Ulyana (17)
KAZ
# Posádka Klub
3 Balážová Tamara (17)
PIE

C1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ergashkhanova Dilfuzakhon (18)
KAZ
2 Kisseleva Ulyana (17)
KAZ
# Posádka Klub
3 Balážová Tamara (17)
PIE

C2 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ergashkhanova Dilfuzakhon (18)
Kisseleva Ulyana (17)
KAZ
KAZ
# Posádka Klub

C2 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ergashkhanova Dilfuzakhon (18)
Kisseleva Ulyana (17)
KAZ
KAZ
# Posádka Klub

C2 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ergashkhanova Dilfuzakhon (18)
Kisseleva Ulyana (17)
KAZ
KAZ
# Posádka Klub

C4 500 Juniorky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 Renz Alexandra (18)
AUT
2 Bergendi Sofia (17)
ZLP
3 Pecsuková Katarína (18)
UKB
4 Sidová Bianka (17)
ŠAM
5 Zemánková Hana (18)
TAT
6 Trakalová Tatiana (17)
PIE
# Posádka Klub
7 Bugár Réka (17)
KOM
8 Málková Nikola (17)
CZE
9 Ondrová Vendula (17)
CZE
10 Pudilová Vlaďka (18)
CZE
11 Lehaci Adriana (16)
AUT

K1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Renz Alexandra (18)
AUT
2 Bergendi Sofia (17)
ZLP
3 Holá Nina (18)
NOV
4 Pecsuková Katarína (18)
UKB
5 Sidová Bianka (17)
ŠAM
6 Zemánková Hana (18)
TAT
7 Rusova Dominika (17)
NOV
8 Bugár Réka (17)
KOM
9 Herzánová Lucie (18)
CZE
10 Málková Karolína (17)
CZE
# Posádka Klub
11 Málková Nikola (17)
CZE
12 Ondrová Vendula (17)
CZE
13 Pudilová Vlaďka (18)
CZE
14 Múková Alena (17)
TTS
15 Husáriková Diana (17)
TTS
16 Urbánová Viktória (17)
ŠTU
17 Trakalová Tatiana (17)
PIE
18 Lehaci Adriana (16)
AUT
19 Rusová Dominika (17)
NOV

K1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Renz Alexandra (18)
AUT
2 Holá Nina (18)
NOV
3 Pecsuková Katarína (18)
UKB
4 Sidová Bianka (17)
ŠAM
5 Rusova Dominika (17)
NOV
# Posádka Klub
6 Herzánová Lucie (18)
CZE
7 Ondrová Vendula (17)
CZE
8 Pudilová Vlaďka (18)
CZE
9 Urbánová Viktória (17)
ŠTU
10 Rusová Dominika (17)
NOV

K2 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 Pecsuková Katarína (18)
Sidová Bianka (17)
UKB
ŠAM
2 Holá Nina (18)
Zemánková Hana (18)
NOV
TAT
3 Málková Karolína (17)
Málková Nikola (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
4 Husáriková Diana (17)
Múková Alena (17)
TTS
TTS
5 Rusová Dominika (17)
Trakalová Tatiana (17)
NOV
PIE

K2 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Pecsuková Katarína (18)
Sidová Bianka (17)
UKB
ŠAM
2 Holá Nina (18)
Zemánková Hana (18)
NOV
TAT
3 Herzánová Lucie (18)
Málková Karolína (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
4 Hojná Anežka (17)
Málková Nikola (17)
CZE
CZE
5 Husáriková Diana (17)
Múková Alena (17)
TTS
TTS
6 Rusová Dominika (17)
Trakalová Tatiana (17)
NOV
PIE

K2 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Holá Nina (18)
Zemánková Hana (18)
NOV
TAT
2 Herzánová Lucie (18)
Málková Karolína (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
3 Husáriková Diana (17)
Múková Alena (17)
TTS
TTS
4 Rusová Dominika (17)
Trakalová Tatiana (17)
NOV
PIE

K4 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Bergendi Sofia (17)
Holá Nina (18)
Trakalová Tatiana (17)
Zemánková Hana (18)
ZLP
NOV
PIE
TAT
# Posádka Klub
2 Rusová Dominika (17)
Husáriková Diana (17)
Múková Alena (17)
Urbánová Viktória (17)
NOV
TTS
TTS
ŠTU

C1 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 Sergeyev Anton (16)
KAZ
2 Rahimov Nijat (15)
AZE
3 Ružič Patrik (16)
ŠKP
4 Hájek Tomáš (16)
CZE
5 Michajlík Filip (15)
CZE
# Posádka Klub
6 Pták Zbyněk (16)
CZE
7 Šafařík Filip (16)
CZE
8 Vyčítal Tomáš (15)
CZE
9 Kalaber Artur (14)
ŠKP

C1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Sergeyev Anton (16)
KAZ
2 Rahimov Nijat (15)
AZE
3 Ružič Patrik (16)
ŠKP
4 Hájek Tomáš (16)
CZE
5 Michajlík Filip (15)
CZE
# Posádka Klub
6 Pták Zbyněk (16)
CZE
7 Šafařík Filip (16)
CZE
8 Vyčítal Tomáš (15)
CZE
9 Kalaber Artur (14)
ŠKP

C1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Sergeyev Anton (16)
KAZ
2 Ružič Patrik (16)
ŠKP
3 Hájek Tomáš (16)
CZE
4 Michajlík Filip (15)
CZE
# Posádka Klub
5 Pták Zbyněk (16)
CZE
6 Šafařík Filip (16)
CZE
7 Vyčítal Tomáš (15)
CZE
8 Rahimov Nijat (15)
AZE

C2 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 Pták Zbyněk (16)
Šafařík Filip (16)
CZE
CZE
# Posádka Klub

C2 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Pták Zbyněk (16)
Šafařík Filip (16)
CZE
CZE
# Posádka Klub

C2 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Pták Zbyněk (16)
Šafařík Filip (16)
CZE
CZE
# Posádka Klub

C4 500 Kadeti

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 Lauper Luca (16)
SUI
2 Hirzel Sven (15)
SUI
3 Wyss Fynn (16)
SUI
4 Gnigler Maximilian (16)
AUT
5 Pirš Tom Timotej (16)
SLO
6 Garayev Maarif (16)
AZE
7 Šiška Šimon (15)
UKB
8 Farkaš Tomáš (16)
KOM
9 Grolmus Lukáš (15)
KOM
10 Lepi Máté (15)
ŠAM
11 Podleiszek Dávid (15)
KOM
12 Pohanka Ivan (16)
ZLP
13 Tučka Jakub (16)
UKB
14 Chalás Martin (16)
PIE
15 Iliaš Jakub (16)
NOV
16 Kováč David (16)
NOV
# Posádka Klub
17 Doktorík Dominik (16)
KOM
18 Žaba Filip (16)
CZE
19 Florián Jindřich (15)
CZE
20 Heliš Daniel (15)
CZE
21 Hruška Šimon (15)
CZE
22 Kurťák Šimon (16)
CZE
23 Prchlík Ondřej (16)
CZE
24 Rödl Robert (15)
CZE
25 Stejskal Jan (15)
CZE
26 Múka Jozef (15)
TTS
27 Bagin Matúš (16)
TAT
28 Šimek Albert (16)
CZE
29 Copák Filip (15)
ZLP
30 Fazekas Adrián (15)
ŠAM
31 Záborský Richard (15)
ŠAM
32 Mircse Iván (14)
HUN

K1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Lauper Luca (16)
SUI
2 Hirzel Sven (15)
SUI
3 Wyss Fynn (16)
SUI
4 Gnigler Maximilian (16)
AUT
5 Aschauer Erik (15)
AUT
6 Leban Parada Santiago (16)
SLO
7 Farkaš Tomáš (16)
KOM
8 Grolmus Lukáš (15)
KOM
9 Lepi Máté (15)
ŠAM
10 Pohanka Ivan (16)
ZLP
11 Szabó Maximilián (15)
NZA
12 Tóth Ľudovít (16)
KOM
13 Tučka Jakub (16)
UKB
14 Bábik Martin (15)
PIE
15 Chalás Martin (16)
PIE
16 Iliaš Jakub (16)
NOV
17 Kováč David (16)
NOV
# Posádka Klub
18 Žaba Filip (16)
CZE
19 Florián Jindřich (15)
CZE
20 Heliš Daniel (15)
CZE
21 Hruška Šimon (15)
CZE
22 Kurťák Šimon (16)
CZE
23 Prchlík Ondřej (16)
CZE
24 Rödl Robert (15)
CZE
25 Manas Lukáš (16)
DKB
26 Múka Jozef (15)
TTS
27 Bagin Matúš (16)
TAT
28 Šimek Albert (16)
CZE
29 Tereštík Marián (16)
ZLP
30 Fazekas Adrián (15)
ŠAM
31 Záborský Richard (15)
ŠAM
32 Perets Artur (16)
SLA
33 Mircse Iván (14)
HUN

K1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Gnigler Maximilian (16)
AUT
2 Aschauer Erik (15)
AUT
3 Hirzel Sven (15)
SUI
4 Lauper Luca (16)
SUI
5 Wyss Fynn (16)
SUI
6 Leban Parada Santiago (16)
SLO
7 Pirš Tom Timotej (16)
SLO
8 Valikhanov Jeyhun (16)
AZE
9 Klimo Michal (15)
UKB
10 Bergendi Marko (15)
ZLP
11 Farkaš Tomáš (16)
KOM
12 Lepi Máté (15)
ŠAM
13 Podleiszek Dávid (15)
KOM
14 Szabó Maximilián (15)
NZA
15 Tóth Ľudovít (16)
KOM
16 Tučka Jakub (16)
UKB
17 Bábik Martin (15)
PIE
18 Iliaš Jakub (16)
NOV
# Posádka Klub
19 Žaba Filip (16)
CZE
20 Dvořák Brutus (15)
CZE
21 Florián Jindřich (15)
CZE
22 Heliš Daniel (15)
CZE
23 Hruška Šimon (15)
CZE
24 Kurťák Šimon (16)
CZE
25 Prchlík Ondřej (16)
CZE
26 Rödl Robert (15)
CZE
27 Manas Lukáš (16)
DKB
28 Múka Jozef (15)
TTS
29 Bagin Matúš (16)
TAT
30 Šimek Albert (16)
CZE
31 Tereštík Marián (16)
ZLP
32 Fazekas Adrián (15)
ŠAM
33 Záborský Richard (15)
ŠAM
34 Perets Artur (16)
SLA
35 Mircse Iván (14)
HUN

K2 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 Garayev Maarif (16)
Valikhanov Jeyhun (16)
AZE
AZE
2 Klimo Michal (15)
Šiška Šimon (15)
UKB
UKB
3 Grolmus Lukáš (15)
Podleiszek Dávid (15)
KOM
KOM
4 Doktorík Dominik (16)
Tóth Ľudovít (16)
KOM
KOM
5 Kamas Jakub (15)
Pohanka Ivan (16)
ZLP
ZLP
# Posádka Klub
6 Bábik Martin (15)
Chalás Martin (16)
PIE
PIE
7 Iliaš Jakub (16)
Kováč David (16)
NOV
NOV
8 Heliš Daniel (15)
Hruška Šimon (15)
CZE
CZE
9 Rödl Robert (15)
Žaba Filip (16)
CZE
CZE
10 Cícha Tomáš (15)
Podráský Richard (15)
CZE
CZE

K2 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Leban Parada Santiago (16)
Pirš Tom Timotej (16)
SLO
SLO
2 Garayev Maarif (16)
Valikhanov Jeyhun (16)
AZE
AZE
3 Klimo Michal (15)
Šiška Šimon (15)
UKB
UKB
4 Bergendi Marko (15)
Szabó Maximilián (15)
ZLP
NZA
5 Grolmus Lukáš (15)
Podleiszek Dávid (15)
KOM
KOM
6 Doktorík Dominik (16)
Tóth Ľudovít (16)
KOM
KOM
7 Kamas Jakub (15)
Pohanka Ivan (16)
ZLP
ZLP
# Posádka Klub
8 Bábik Martin (15)
Chalás Martin (16)
PIE
PIE
9 Iliaš Jakub (16)
Kováč David (16)
NOV
NOV
10 Heliš Daniel (15)
Hruška Šimon (15)
CZE
CZE
11 Dvořák Brutus (15)
Stejskal Jan (15)
CZE
CZE
12 Florián Jindřich (15)
Šimek Albert (16)
CZE
CZE
13 Rödl Robert (15)
Žaba Filip (16)
CZE
CZE
14 Cícha Tomáš (15)
Podráský Richard (15)
CZE
CZE

K2 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Hirzel Sven (15)
Wyss Fynn (16)
SUI
SUI
2 Klimo Michal (15)
Šiška Šimon (15)
UKB
UKB
3 Bergendi Marko (15)
Szabó Maximilián (15)
ZLP
NZA
4 Grolmus Lukáš (15)
Podleiszek Dávid (15)
KOM
KOM
5 Heliš Daniel (15)
Hruška Šimon (15)
CZE
CZE
# Posádka Klub
6 Dvořák Brutus (15)
Stejskal Jan (15)
CZE
CZE
7 Florián Jindřich (15)
Šimek Albert (16)
CZE
CZE
8 Rödl Robert (15)
Žaba Filip (16)
CZE
CZE
9 Cícha Tomáš (15)
Podráský Richard (15)
CZE
CZE

K4 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Bergendi Marko (15)
Lepi Máté (15)
Pohanka Ivan (16)
Szabó Maximilián (15)
ZLP
ŠAM
ZLP
NZA
2 Doktorík Dominik (16)
Grolmus Lukáš (15)
Podleiszek Dávid (15)
Tóth Ľudovít (16)
KOM
KOM
KOM
KOM
# Posádka Klub
3 Chalás Martin (16)
Bábik Martin (15)
Iliaš Jakub (16)
Kováč David (16)
PIE
PIE
NOV
NOV

C1 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Brovkova Mariya (16)
KAZ
2 Hamzayeva Gulnara (15)
AZE
3 Minárikova Alexandra (15)
MOR
4 Miškolciová Martina (16)
TTS
5 Bónová Zoé (15)
KOM
6 Andrýsková Simona (16)
CZE
7 Břízová Veronika (15)
CZE
# Posádka Klub
8 Černotská Vendula (15)
CZE
9 Janáčková Denisa (15)
CZE
10 Kotková Lenka (16)
CZE
11 Šímová Kamila (15)
CZE
12 Smýkalová Darina (15)
CZE
13 Studničková Klára (16)
CZE

C1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Brovkova Mariya (16)
KAZ
2 Hamzayeva Gulnara (15)
AZE
3 Minárikova Alexandra (15)
MOR
4 Miškolciová Martina (16)
TTS
5 Bónová Zoé (15)
KOM
6 Andrýsková Simona (16)
CZE
7 Břízová Veronika (15)
CZE
# Posádka Klub
8 Černotská Vendula (15)
CZE
9 Janáčková Denisa (15)
CZE
10 Kotková Lenka (16)
CZE
11 Šímová Kamila (15)
CZE
12 Smýkalová Darina (15)
CZE
13 Studničková Klára (16)
CZE

C1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Brovkova Mariya (16)
KAZ
2 Minárikova Alexandra (15)
MOR
3 Miškolciová Martina (16)
TTS
4 Bónová Zoé (15)
KOM
5 Andrýsková Simona (16)
CZE
6 Břízová Veronika (15)
CZE
7 Černotská Vendula (15)
CZE
# Posádka Klub
8 Janáčková Denisa (15)
CZE
9 Kotková Lenka (16)
CZE
10 Šímová Kamila (15)
CZE
11 Smýkalová Darina (15)
CZE
12 Studničková Klára (16)
CZE
13 Hamzayeva Gulnara (15)
AZE

C2 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Janáčková Denisa (15)
Kotková Lenka (16)
CZE
CZE
2 Smýkalová Darina (15)
Černotská Vendula (15)
CZE
CZE
# Posádka Klub
3 Andrýsková Simona (16)
Studničková Klára (16)
CZE
CZE
4 Bónová Zoé (15)
Szencziová Natália (14)
KOM
KOM

C2 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Janáčková Denisa (15)
Kotková Lenka (16)
CZE
CZE
2 Smýkalová Darina (15)
Černotská Vendula (15)
CZE
CZE
# Posádka Klub
3 Andrýsková Simona (16)
Studničková Klára (16)
CZE
CZE
4 Bónová Zoé (15)
Szencziová Natália (14)
KOM
KOM

C2 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Janáčková Denisa (15)
Kotková Lenka (16)
CZE
CZE
2 Andrýsková Simona (16)
Studničková Klára (16)
CZE
CZE
# Posádka Klub
3 Bónová Zoé (15)
Szencziová Natália (14)
KOM
KOM

K1 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Leistner Maria (16)
SUI
2 Kazanina Yekaterina (15)
KAZ
3 Lehaci Adriana (16)
AUT
4 Schenk Emily (15)
AUT
5 Rager Marlene (15)
AUT
6 Libaiová Laura (15)
UKB
7 Šustová Veronika (16)
ŠAM
8 Švecová Romana (16)
PIE
9 Gavorová Hana (16)
PIE
# Posádka Klub
10 Černohousová Silvie (15)
CZE
11 Humhalová Lucie (15)
CZE
12 Mihalová Silvie (15)
CZE
13 Sovová Barbora (16)
CZE
14 Tettingerová Terezie (16)
CZE
15 Vaculíková Vendula (15)
CZE
16 Gáborová Juliana (15)
ŠAM
17 Lekešová Dominika (16)
CZE
18 Horváth Maja (16)
HUN

K1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Leistner Maria (16)
SUI
2 Kazanina Yekaterina (15)
KAZ
3 Lehaci Adriana (16)
AUT
4 Schenk Emily (15)
AUT
5 Rager Marlene (15)
AUT
6 Czaniková Tereza (15)
ZLP
7 Libaiová Laura (15)
UKB
8 Šustová Veronika (16)
ŠAM
9 Švecová Romana (16)
PIE
10 Gavorová Hana (16)
PIE
11 Černohousová Silvie (15)
CZE
# Posádka Klub
12 Hojná Anežka (16)
CZE
13 Humhalová Lucie (15)
CZE
14 Mihalová Silvie (15)
CZE
15 Sovová Barbora (16)
CZE
16 Tettingerová Terezie (16)
CZE
17 Vaculíková Vendula (15)
CZE
18 Gáborová Juliana (15)
ŠAM
19 Horváth Maja (16)
HUN
20 Horváth Kata (14)
HUN
21 Nagy Luca (14)
HUN

K1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Leistner Maria (16)
SUI
2 Kazanina Yekaterina (15)
KAZ
3 Czaniková Tereza (15)
ZLP
4 Šustová Veronika (16)
ŠAM
5 Švecová Romana (16)
PIE
6 Černohousová Silvie (15)
CZE
7 Hojná Anežka (16)
CZE
8 Humhalová Lucie (15)
CZE
# Posádka Klub
9 Mihalová Silvie (15)
CZE
10 Sovová Barbora (16)
CZE
11 Tettingerová Terezie (16)
CZE
12 Vaculíková Vendula (15)
CZE
13 Gáborová Juliana (15)
ŠAM
14 Horváth Maja (16)
HUN
15 Horváth Kata (14)
HUN
16 Nagy Luca (14)
HUN

K2 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Rager Marlene (15)
Schenk Emily (15)
AUT
AUT
2 Gavorová Hana (16)
Švecová Romana (16)
PIE
PIE
3 Czaniková Tereza (15)
Šustová Veronika (16)
ZLP
ŠAM
# Posádka Klub
4 Sovová Barbora (16)
Vaculíková Vendula (15)
CZE
CZE
5 Humhalová Lucie (15)
Mihalová Silvie (15)
CZE
CZE

K2 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Rager Marlene (15)
Schenk Emily (15)
AUT
AUT
2 Gavorová Hana (16)
Švecová Romana (16)
PIE
PIE
3 Czaniková Tereza (15)
Šustová Veronika (16)
ZLP
ŠAM
# Posádka Klub
4 Sovová Barbora (16)
Vaculíková Vendula (15)
CZE
CZE
5 Humhalová Lucie (15)
Mihalová Silvie (15)
CZE
CZE
6 Horváth Kata (14)
Nagy Luca (14)
HUN
HUN

K2 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Rager Marlene (15)
Schenk Emily (15)
AUT
AUT
2 Gavorová Hana (16)
Švecová Romana (16)
PIE
PIE
3 Sovová Barbora (16)
Vaculíková Vendula (15)
CZE
CZE
# Posádka Klub
4 Humhalová Lucie (15)
Mihalová Silvie (15)
CZE
CZE
5 Horváth Kata (14)
Horváth Maja (16)
HUN
HUN

K4 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Czaniková Tereza (15)
Gáborová Juliana (15)
Libaiová Laura (15)
Šustová Veronika (16)
ZLP
ŠAM
UKB
ŠAM
# Posádka Klub
2 Czaniková Tereza (15)
Gavorová Hana (16)
Libaiová Laura (15)
Šustová Veronika (16)
ZLP
PIE
UKB
ŠAM
Vygenerované: 29.11.2021 - 13:06:59
Baracuda v0.4, 951.7 ms