Neakceptované posádky na Pohár Interu

# Posádka Klub Disciplína Dôvod
1 7601 Borárosová Viktória (15)
7625 Hlaváčová Tamara (14)
INT
ŠTU
K2 200 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu INT sa nenachádza v prihláške ŠTU
2 5400 Kalaber Artur (15)
5707 Téglás Mário (15)
ŠKP
KOM
C2 1000 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške ŠKP
3 6400 Laczkó Viktória (16)
7573 Medovčíková Laura (16)
ŠTU
KOM
K2 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške ŠTU
4 7698 Pekarovičová Emma (15)
5940 Zgurišová Michaela (15)
MOR
DAN
C2 200 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu MOR sa nenachádza v prihláške DAN
5 7698 Pekarovičová Emma (15)
5940 Zgurišová Michaela (15)
MOR
DAN
C2 1000 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu MOR sa nenachádza v prihláške DAN
6 4532 Bednárová Emma (18)
4513 Urbánová Viktória (18)
MOR
ŠTU
K2 200 Juniorky Posádka na prihláške klubu MOR sa nenachádza v prihláške ŠTU
7 2450 Podleiszek Filip (18)
5936 Struhár Matej (18)
KOM
TTS
K2 200 Juniori Posádka na prihláške klubu TTS sa nenachádza v prihláške KOM
8 6425 Kebísek Oliver (13)
6416 Kováčik Marcus Fabio (12)
HOS
SLA
K2 2 km Chlapci 11+12 Posádka na prihláške klubu HOS sa nenachádza v prihláške SLA
9 5457 Ficza René (16)
5318 Tereštík Marián (17)
NZA
ZLP
K2 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu NZA sa nenachádza v prihláške ZLP
10 2691 Balažovjechová Hana (19)
235 Šilhánová Viktória (19)
UKB
SLA
K2 200 Juniorky Posádka na prihláške klubu SLA sa nenachádza v prihláške UKB
11 2691 Balažovjechová Hana (19)
235 Šilhánová Viktória (19)
UKB
SLA
K2 1000 Juniorky Posádka na prihláške klubu SLA sa nenachádza v prihláške UKB
12 7594 Benko Martin (12)
7602 Haško Peter (13)
MOR
TAT
K2 2 km Chlapci 11+12 Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške MOR
13 5457 Ficza René (16)
4978 Záborský Richard (16)
NZA
ŠAM
K2 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške NZA
14 5457 Ficza René (16)
4978 Záborský Richard (16)
NZA
ŠAM
K2 1000 Kadeti Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške NZA
15 7630 Stehlík Vivien (14)
5699 Szencziová Natália (15)
ŠAM
KOM
C2 200 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške KOM
16 2443 Meszlényi Márk (20)
104 Ujvári Marko (21)
KOM
ŠKD
K2 1000 Muži Posádka na prihláške klubu ŠKD sa nenachádza v prihláške KOM
17 5425 Kunc Jakub (14)
6606 Lenkey Adrián (14)
UKB
ŠTU
K2 1000 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu ŠTU sa nenachádza v prihláške UKB
Vygenerované: 20.01.2022 - 12:15:29
Baracuda v0.4, 161.9 ms