Neakceptované posádky na M SR krátke trate

# Posádka Klub Disciplína Dôvod
1 4752 Gavorová Hana (14)
3975 Švecová Romana (14)
4520 Hvojniková Nikola (13)
4745 Libaiová Laura (13)
PIE
PIE
NOV
ŠAM
K4 500 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške NOV ŠAM
2 4665 Bábik Martin (13)
2412 Chalás Martin (14)
4760 Perets Artur (14)
3971 Ševčík Tomáš (14)
PIE
PIE
ŠKD
ŠKD
K4 500 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške ŠKD ŠKD
3 221 Jurčo Branislav (16)
3005 Zrutta Michal (15)
2435 Cagáň Samuel (16)
2948 Stojkovič David (15)
PIE
PIE
NOV
TAT
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške NOV TAT
4 221 Jurčo Branislav (16)
3005 Zrutta Michal (15)
2435 Cagáň Samuel (16)
2948 Stojkovič David (15)
PIE
PIE
NOV
TAT
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške NOV TAT
5 4960 Droždiak Alexander (15)
4893 Hladký Dušan (15)
2961 Szobolovszky Michal (16)
4954 Farkas Márk András (15)
PIE
PIE
PIE
ŠAM
C4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške ŠAM
6 4960 Droždiak Alexander (15)
4893 Hladký Dušan (15)
2961 Szobolovszky Michal (16)
4954 Farkas Márk András (15)
PIE
PIE
PIE
ŠAM
C4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške ŠAM
7 4532 Bednárová Emma (15)
2952 Trakalová Tatiana (15)
237 Chudá Kristína (16)
4513 Urbánová Viktória (15)
MOR
PIE
NOV
ŠTU
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške MOR NOV ŠTU
8 4532 Bednárová Emma (15)
2952 Trakalová Tatiana (15)
237 Chudá Kristína (16)
4513 Urbánová Viktória (15)
MOR
PIE
NOV
ŠTU
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu PIE sa nenachádza v prihláške MOR NOV ŠTU
9 4532 Bednárová Emma (15)
4513 Urbánová Viktória (15)
237 Chudá Kristína (16)
2952 Trakalová Tatiana (15)
MOR
ŠTU
NOV
PIE
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu ŠTU sa nenachádza v prihláške MOR NOV PIE
10 4532 Bednárová Emma (15)
4513 Urbánová Viktória (15)
237 Chudá Kristína (16)
2952 Trakalová Tatiana (15)
MOR
ŠTU
NOV
PIE
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu ŠTU sa nenachádza v prihláške MOR NOV PIE
11 240 Léránt Lucas (15)
2836 Stolárik Peter (16)
2957 Ott Jakab (15)
4002 Psotný Adam (15)
KOM
TTS
KOM
ŠGT
C4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu TTS sa nenachádza v prihláške KOM KOM ŠGT
12 240 Léránt Lucas (15)
2836 Stolárik Peter (16)
2957 Ott Jakab (15)
4002 Psotný Adam (15)
KOM
TTS
KOM
ŠGT
C4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu TTS sa nenachádza v prihláške KOM KOM ŠGT
13 240 Léránt Lucas (15)
2957 Ott Jakab (15)
4002 Psotný Adam (15)
2836 Stolárik Peter (16)
KOM
KOM
ŠGT
TTS
C4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške ŠGT TTS
14 240 Léránt Lucas (15)
2957 Ott Jakab (15)
4002 Psotný Adam (15)
2836 Stolárik Peter (16)
KOM
KOM
ŠGT
TTS
C4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške ŠGT TTS
15 2413 Bugár Réka (15)
2800 Koczkás Eszter (16)
236 Pecsuková Katarína (16)
2709 Sidová Bianka (15)
KOM
KOM
UKB
ŠAM
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške UKB ŠAM
16 2413 Bugár Réka (15)
2800 Koczkás Eszter (16)
236 Pecsuková Katarína (16)
2709 Sidová Bianka (15)
KOM
KOM
UKB
ŠAM
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške UKB ŠAM
17 2786 Doktorík Jakub (15)
2450 Podleiszek Filip (15)
4500 Schrimpel Peter (16)
5435 Babicza Kristóf (16)
KOM
KOM
KOM
NZA
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške NZA
18 2786 Doktorík Jakub (15)
2450 Podleiszek Filip (15)
4500 Schrimpel Peter (16)
5435 Babicza Kristóf (16)
KOM
KOM
KOM
NZA
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške NZA
19 90 Hvojnik Martin (18)
104 Ujvári Marko (18)
84 Libai Zsolt (18)
119 Németh Richard (18)
NOV
KOM
ŠAM
TAT
K4 200 Juniori Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške NOV ŠAM TAT
20 90 Hvojnik Martin (18)
104 Ujvári Marko (18)
84 Libai Zsolt (18)
119 Németh Richard (18)
NOV
KOM
ŠAM
TAT
K4 500 Juniori Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške NOV ŠAM TAT
21 4749 Fazekas Adrián (13)
4502 Klimo Michal (13)
5195 Lepi Máté (13)
4978 Záborský Richard (13)
ŠAM
DUN
ŠAM
ŠAM
K4 500 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu DUN sa nenachádza v prihláške ŠAM ŠAM ŠAM
22 1699 Luža Stanislav (27)
974 Šiška Marek (38)
ŠKP
DUN
C2 200 Muži Posádka na prihláške klubu DUN sa nenachádza v prihláške ŠKP
23 1699 Luža Stanislav (27)
974 Šiška Marek (38)
ŠKP
DUN
C2 500 Muži Posádka na prihláške klubu DUN sa nenachádza v prihláške ŠKP
24 962 Banák Peter (38)
960 Kuzma Michal (38)
ZLP
DUN
K2 200 Veteráni Posádka na prihláške klubu DUN sa nenachádza v prihláške ZLP
25 5331 Kováčová Andrea (12)
5401 Moťovská Alexandra (11)
DKB
VIN
K2 2 km Dievčatá 11+12 Posádka na prihláške klubu DKB sa nenachádza v prihláške VIN
26 138 Hanúsková Miriam (18)
6762 Vesely Nicci (17)
208 Klimová Zora (17)
4522 Obertíková Michaela (17)
DKB
WBK
UKB
NOV
K4 200 Juniorky Posádka na prihláške klubu WBK sa nenachádza v prihláške DKB UKB NOV
27 138 Hanúsková Miriam (18)
6762 Vesely Nicci (17)
208 Klimová Zora (17)
4522 Obertíková Michaela (17)
DKB
WBK
UKB
NOV
K4 500 Juniorky Posádka na prihláške klubu WBK sa nenachádza v prihláške DKB UKB NOV
28 2413 Bugár Réka (15)
2709 Sidová Bianka (15)
2800 Koczkás Eszter (16)
236 Pecsuková Katarína (16)
KOM
ŠAM
KOM
UKB
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške KOM KOM UKB
29 2413 Bugár Réka (15)
2709 Sidová Bianka (15)
2800 Koczkás Eszter (16)
236 Pecsuková Katarína (16)
KOM
ŠAM
KOM
UKB
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške KOM KOM UKB
30 4752 Gavorová Hana (14)
4745 Libaiová Laura (13)
4520 Hvojniková Nikola (13)
3975 Švecová Romana (14)
PIE
ŠAM
NOV
PIE
K4 500 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške PIE NOV PIE
31 4749 Fazekas Adrián (13)
5195 Lepi Máté (13)
4978 Záborský Richard (13)
4502 Klimo Michal (13)
ŠAM
ŠAM
ŠAM
DUN
K4 500 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške DUN
32 98 Jablonovský Adam (18)
78 Tóth Alex (18)
118 Pospíšil Michal (18)
104 Ujvári Marko (18)
TAT
ŠAM
TAT
KOM
K4 200 Juniori Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške TAT TAT KOM
33 98 Jablonovský Adam (18)
78 Tóth Alex (18)
118 Pospíšil Michal (18)
104 Ujvári Marko (18)
TAT
ŠAM
TAT
KOM
K4 500 Juniori Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške TAT TAT KOM
34 90 Hvojnik Martin (18)
84 Libai Zsolt (18)
166 Iliaš Martin (17)
119 Németh Richard (18)
NOV
ŠAM
NOV
TAT
K4 200 Juniori Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške NOV NOV TAT
35 90 Hvojnik Martin (18)
84 Libai Zsolt (18)
166 Iliaš Martin (17)
119 Németh Richard (18)
NOV
ŠAM
NOV
TAT
K4 500 Juniori Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške NOV NOV TAT
36 4746 Gáborová Juliana (13)
5955 Šustová Veronika (14)
5867 Kovács Viktória (14)
5341 Šámšonová Lara (14)
ŠAM
ŠAM
KOM
NZA
K4 500 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu ŠAM sa nenachádza v prihláške KOM NZA
37 1951 Jacko Jerguš (24)
1959 Valo Filip (24)
PIE
MOR
K2 200 Muži Posádka na prihláške klubu MOR sa nenachádza v prihláške PIE
38 1951 Jacko Jerguš (24)
1959 Valo Filip (24)
PIE
MOR
K2 500 Muži Posádka na prihláške klubu MOR sa nenachádza v prihláške PIE
39 5457 Ficza René (13)
5332 Szabó Maximilián (13)
5309 Bergendi Marko (13)
5318 Tereštík Marián (14)
NZA
NZA
ZLP
ZLP
K4 500 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu NZA sa nenachádza v prihláške ZLP ZLP
40 5435 Babicza Kristóf (16)
2786 Doktorík Jakub (15)
2450 Podleiszek Filip (15)
4500 Schrimpel Peter (16)
NZA
KOM
KOM
KOM
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu NZA sa nenachádza v prihláške KOM KOM KOM
41 5435 Babicza Kristóf (16)
2786 Doktorík Jakub (15)
2450 Podleiszek Filip (15)
4500 Schrimpel Peter (16)
NZA
KOM
KOM
KOM
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu NZA sa nenachádza v prihláške KOM KOM KOM
42 4746 Gáborová Juliana (13)
5341 Šámšonová Lara (14)
5867 Kovács Viktória (14)
5955 Šustová Veronika (14)
ŠAM
NZA
KOM
ŠAM
K4 500 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu NZA sa nenachádza v prihláške ŠAM KOM ŠAM
43 2413 Bugár Réka (15)
236 Pecsuková Katarína (16)
2800 Koczkás Eszter (16)
2709 Sidová Bianka (15)
KOM
UKB
KOM
ŠAM
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu UKB sa nenachádza v prihláške KOM KOM ŠAM
44 2413 Bugár Réka (15)
236 Pecsuková Katarína (16)
2800 Koczkás Eszter (16)
2709 Sidová Bianka (15)
KOM
UKB
KOM
ŠAM
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu UKB sa nenachádza v prihláške KOM KOM ŠAM
45 138 Hanúsková Miriam (18)
208 Klimová Zora (17)
4522 Obertíková Michaela (17)
6762 Vesely Nicci (17)
DKB
UKB
NOV
WBK
K4 200 Juniorky Posádka na prihláške klubu UKB sa nenachádza v prihláške DKB NOV WBK
46 138 Hanúsková Miriam (18)
208 Klimová Zora (17)
4522 Obertíková Michaela (17)
6762 Vesely Nicci (17)
DKB
UKB
NOV
WBK
K4 500 Juniorky Posádka na prihláške klubu UKB sa nenachádza v prihláške DKB NOV WBK
47 5938 Lišková Katka (14)
5827 Mazániková Monika (14)
TTS
NOV
K2 200 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške TTS
48 5938 Lišková Katka (14)
5827 Mazániková Monika (14)
TTS
NOV
K2 500 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške TTS
49 2433 Holá Nina (16)
241 Rusová Dominika (15)
235 Šilhánová Viktória (16)
4844 Zemánková Hana (16)
NOV
NOV
ŠGT
TAT
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠGT TAT
50 2433 Holá Nina (16)
241 Rusová Dominika (15)
235 Šilhánová Viktória (16)
4844 Zemánková Hana (16)
NOV
NOV
ŠGT
TAT
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠGT TAT
51 2435 Cagáň Samuel (16)
221 Jurčo Branislav (16)
2948 Stojkovič David (15)
3005 Zrutta Michal (15)
NOV
PIE
TAT
PIE
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške PIE TAT PIE
52 2435 Cagáň Samuel (16)
221 Jurčo Branislav (16)
2948 Stojkovič David (15)
3005 Zrutta Michal (15)
NOV
PIE
TAT
PIE
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške PIE TAT PIE
53 2456 Bajzík Michal (16)
2716 Kukučka Juraj (15)
3778 Kobyda Ondrej (15)
5438 Pitelka Samuel (16)
ŠGT
NOV
TAT
ZLP
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠGT TAT ZLP
54 2456 Bajzík Michal (16)
2716 Kukučka Juraj (15)
3778 Kobyda Ondrej (15)
5438 Pitelka Samuel (16)
ŠGT
NOV
TAT
ZLP
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠGT TAT ZLP
55 4752 Gavorová Hana (14)
4520 Hvojniková Nikola (13)
4745 Libaiová Laura (13)
3975 Švecová Romana (14)
PIE
NOV
ŠAM
PIE
K4 500 Dievčatá 13+14 Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške PIE ŠAM PIE
56 90 Hvojnik Martin (18)
166 Iliaš Martin (17)
84 Libai Zsolt (18)
119 Németh Richard (18)
NOV
NOV
ŠAM
TAT
K4 200 Juniori Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠAM TAT
57 90 Hvojnik Martin (18)
166 Iliaš Martin (17)
84 Libai Zsolt (18)
119 Németh Richard (18)
NOV
NOV
ŠAM
TAT
K4 500 Juniori Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠAM TAT
58 4532 Bednárová Emma (15)
237 Chudá Kristína (16)
2952 Trakalová Tatiana (15)
4513 Urbánová Viktória (15)
MOR
NOV
PIE
ŠTU
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške MOR PIE ŠTU
59 4532 Bednárová Emma (15)
237 Chudá Kristína (16)
2952 Trakalová Tatiana (15)
4513 Urbánová Viktória (15)
MOR
NOV
PIE
ŠTU
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške MOR PIE ŠTU
60 203 Jakubisová Romana (17)
2432 Vrecková Lívia (17)
201 Čulenová Dagmar (17)
191 Horváth Emma (17)
NOV
NOV
TTS
ŠAM
K4 200 Juniorky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške TTS ŠAM
61 203 Jakubisová Romana (17)
2432 Vrecková Lívia (17)
201 Čulenová Dagmar (17)
191 Horváth Emma (17)
NOV
NOV
TTS
ŠAM
K4 500 Juniorky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške TTS ŠAM
62 2223 Dőrner Milan (21)
2259 Nemček Martin (21)
53 Holka Tomáš (19)
17 Jedinák Matúš Maximilián (19)
ŠKD
NOV
TAT
ŠKP
K4 200 Muži Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠKD TAT ŠKP
63 2223 Dőrner Milan (21)
2259 Nemček Martin (21)
53 Holka Tomáš (19)
17 Jedinák Matúš Maximilián (19)
ŠKD
NOV
TAT
ŠKP
K4 500 Muži Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške ŠKD TAT ŠKP
64 4932 Benko Matúš (15)
5197 Iliaš Tomáš (15)
2965 Németh Dominik (15)
2410 Pernisch Anton (15)
INT
NOV
KOM
MOR
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške INT KOM MOR
65 4932 Benko Matúš (15)
5197 Iliaš Tomáš (15)
2965 Németh Dominik (15)
2410 Pernisch Anton (15)
INT
NOV
KOM
MOR
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške INT KOM MOR
66 138 Hanúsková Miriam (18)
4522 Obertíková Michaela (17)
208 Klimová Zora (17)
6762 Vesely Nicci (17)
DKB
NOV
UKB
WBK
K4 200 Juniorky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške DKB UKB WBK
67 138 Hanúsková Miriam (18)
4522 Obertíková Michaela (17)
208 Klimová Zora (17)
6762 Vesely Nicci (17)
DKB
NOV
UKB
WBK
K4 500 Juniorky Posádka na prihláške klubu NOV sa nenachádza v prihláške DKB UKB WBK
68 2223 Dőrner Milan (21)
17 Jedinák Matúš Maximilián (19)
2259 Nemček Martin (21)
2340 Zgančík Martin (20)
ŠKD
ŠKP
NOV
NOV
K4 200 Muži Posádka na prihláške klubu ŠKP sa nenachádza v prihláške ŠKD NOV NOV
69 2223 Dőrner Milan (21)
17 Jedinák Matúš Maximilián (19)
53 Holka Tomáš (19)
2259 Nemček Martin (21)
ŠKD
ŠKP
TAT
NOV
K4 500 Muži Posádka na prihláške klubu ŠKP sa nenachádza v prihláške ŠKD TAT NOV
70 2435 Cagáň Samuel (16)
2948 Stojkovič David (15)
221 Jurčo Branislav (16)
3005 Zrutta Michal (15)
NOV
TAT
PIE
PIE
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške NOV PIE PIE
71 2435 Cagáň Samuel (16)
2948 Stojkovič David (15)
221 Jurčo Branislav (16)
3005 Zrutta Michal (15)
NOV
TAT
PIE
PIE
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške NOV PIE PIE
72 2433 Holá Nina (16)
4844 Zemánková Hana (16)
241 Rusová Dominika (15)
235 Šilhánová Viktória (16)
NOV
TAT
NOV
ŠGT
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške NOV NOV ŠGT
73 2433 Holá Nina (16)
4844 Zemánková Hana (16)
241 Rusová Dominika (15)
235 Šilhánová Viktória (16)
NOV
TAT
NOV
ŠGT
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške NOV NOV ŠGT
74 2223 Dőrner Milan (21)
53 Holka Tomáš (19)
17 Jedinák Matúš Maximilián (19)
2259 Nemček Martin (21)
ŠKD
TAT
ŠKP
NOV
K4 200 Muži Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške ŠKD ŠKP NOV
75 2223 Dőrner Milan (21)
53 Holka Tomáš (19)
17 Jedinák Matúš Maximilián (19)
2259 Nemček Martin (21)
ŠKD
TAT
ŠKP
NOV
K4 500 Muži Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške ŠKD ŠKP NOV
76 98 Jablonovský Adam (18)
118 Pospíšil Michal (18)
78 Tóth Alex (18)
104 Ujvári Marko (18)
TAT
TAT
ŠAM
KOM
K4 200 Juniori Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške ŠAM KOM
77 98 Jablonovský Adam (18)
118 Pospíšil Michal (18)
78 Tóth Alex (18)
104 Ujvári Marko (18)
TAT
TAT
ŠAM
KOM
K4 500 Juniori Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške ŠAM KOM
78 90 Hvojnik Martin (18)
119 Németh Richard (18)
166 Iliaš Martin (17)
84 Libai Zsolt (18)
NOV
TAT
NOV
ŠAM
K4 200 Juniori Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške NOV NOV ŠAM
79 90 Hvojnik Martin (18)
119 Németh Richard (18)
166 Iliaš Martin (17)
84 Libai Zsolt (18)
NOV
TAT
NOV
ŠAM
K4 500 Juniori Posádka na prihláške klubu TAT sa nenachádza v prihláške NOV NOV ŠAM
80 5309 Bergendi Marko (13)
5318 Tereštík Marián (14)
5457 Ficza René (13)
5332 Szabó Maximilián (13)
ZLP
ZLP
NZA
NZA
K4 500 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu ZLP sa nenachádza v prihláške NZA NZA
81 2456 Bajzík Michal (16)
5438 Pitelka Samuel (16)
3778 Kobyda Ondrej (15)
2716 Kukučka Juraj (15)
ŠGT
ZLP
TAT
NOV
K4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu ZLP sa nenachádza v prihláške ŠGT TAT NOV
82 2456 Bajzík Michal (16)
5438 Pitelka Samuel (16)
3778 Kobyda Ondrej (15)
2716 Kukučka Juraj (15)
ŠGT
ZLP
TAT
NOV
K4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu ZLP sa nenachádza v prihláške ŠGT TAT NOV
83 5979 Kutiš Lucas (13)
4933 Varga Oliver (13)
ZLP
INT
K2 500 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu ZLP sa nenachádza v prihláške INT
84 4760 Perets Artur (14)
3971 Ševčík Tomáš (14)
4665 Bábik Martin (13)
2412 Chalás Martin (14)
ŠKD
ŠKD
PIE
PIE
K4 500 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu ŠKD sa nenachádza v prihláške PIE PIE
85 2433 Holá Nina (16)
235 Šilhánová Viktória (16)
241 Rusová Dominika (15)
4844 Zemánková Hana (16)
NOV
ŠGT
NOV
TAT
K4 200 Kadetky Posádka na prihláške klubu ŠGT sa nenachádza v prihláške NOV NOV TAT
86 2433 Holá Nina (16)
235 Šilhánová Viktória (16)
241 Rusová Dominika (15)
4844 Zemánková Hana (16)
NOV
ŠGT
NOV
TAT
K4 500 Kadetky Posádka na prihláške klubu ŠGT sa nenachádza v prihláške NOV NOV TAT
87 240 Léránt Lucas (15)
4002 Psotný Adam (15)
2957 Ott Jakab (15)
2836 Stolárik Peter (16)
KOM
ŠGT
KOM
TTS
C4 200 Kadeti Posádka na prihláške klubu ŠGT sa nenachádza v prihláške KOM KOM TTS
88 240 Léránt Lucas (15)
4002 Psotný Adam (15)
2957 Ott Jakab (15)
2836 Stolárik Peter (16)
KOM
ŠGT
KOM
TTS
C4 500 Kadeti Posádka na prihláške klubu ŠGT sa nenachádza v prihláške KOM KOM TTS
89 5979 Kutiš Lucas (13)
4933 Varga Oliver (13)
ZLP
INT
K2 1000 Chlapci 13+14 Posádka na prihláške klubu INT sa nenachádza v prihláške ZLP
Vygenerované: 21.10.2019 - 00:51:56
Baracuda v0.4, 358.8 ms