Medailová bilancia za Veľká cena Komárna

Aktualizované po štarte 146: K2 5 km Juniorky, 16.06.2019 14:56
# Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Kajak & kanoe klub Komárno 25 17 25 67
2 Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky 17 14 13 44
3 Velencei-tavi Vízi Sport Iskola 9 13 5 27
4 Kajak canoe klub Šamorín 9 8 7 24
5 TJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klub 8 4 4 16
6 Hodi sport Tata 6 6 4 16
7 Kanoistický klub TTS Trenčín 6 3 0 9
8 Kajak-Kanoe Piešťany 5 8 0 13
9 Tiszakécsei Kajak-Kenu klub 5 2 0 7
10 Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava 3 6 5 14
11 Esztergomi Kajak-Kenu SE 3 2 0 5
12 SPORT CLUB SLOVAKIA 3 1 2 6
13 Športový klub Kajak 2 4 0 6
14 Športový klub polície Bratislava 2 2 0 4
15 KSI Budapest 1 0 5 6
16 ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. 1 0 0 1
17 Kanoistický klub Slávia UK Bratislava 0 6 8 14
18 TJ Dunaj Štúrovo 0 2 2 4
19 Vodácky klub Zlaté piesky 0 2 1 3
20 KRK Vinohrady Bratislava 0 2 0 2
21 Gyor 0 1 0 1
22 WEBER KAYAK 0 1 0 1
23 Dunajklub Kamzík Bratislava 0 0 3 3
24 Kayak canoe team Nána 0 0 2 2
25 Tiszaújvárosi Kajak-Kenu SE 0 0 1 1

# Meno Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Hamrozyova Vanesa ŠGT 4 0 0 4
2 Tóth Ľudovít KOM 4 0 0 4
3 Jakubisová Romana NOV 4 0 0 4
4 Ujvári Marko KOM 3 0 0 3
5 Holka Tomáš TAT 3 0 0 3
6 Hvojnik Martin NOV 3 0 0 3
7 Nemes Réka VVS 2 2 0 4
8 Kövesdi Patrik VVS 2 2 0 4
9 Ocskay Lóra VVS 2 1 1 4
10 Šoltés Kristína ŠGT 2 1 1 4
11 Nagy Raul VVS 2 1 1 4
12 Nagy Gábor HST 2 1 0 3
13 Kis-Batka Imola Johanna TSK 2 1 0 3
14 Sidová Bianka ŠAM 2 1 0 3
15 Ott Jakab KOM 2 0 1 3
16 Gyori Tibor KOM 2 0 1 3
17 Witmer Kitti HST 2 0 1 3
18 Nemček Martin NOV 2 0 1 3
19 Minárikova Alexandra MOR 2 0 0 2
20 Czibula Rebeka ESZ 2 0 0 2
21 Struhár Daniel TTS 2 0 0 2
22 Ikréniová Viktória KOM 2 0 0 2
23 Bugár Réka KOM 2 0 0 2
24 Kizek Peter PIE 2 0 0 2
25 Cachovanová Nela NOV 2 0 0 2
26 Fekete Dávid ŠAM 2 0 0 2
27 Menczel Réka TSK 2 0 0 2
28 Hangyová Lea NZA 2 0 0 2
29 Ódor Alex KOM 2 0 0 2
30 Doktorík Dominik KOM 2 0 0 2
31 Zatlkajová Jessica NOV 2 0 0 2
32 Kocúr Tomáš NOV 2 0 0 2
33 Gaál Liliána VVS 1 3 0 4
34 Mazánik Andrej NOV 1 2 0 3
35 Kútny Alex ŠGT 1 1 2 4
36 Szobolovszky Michal PIE 1 1 0 2
37 Rybanský Daniel PIE 1 1 0 2
38 Hamrozy Patrik ŠGT 1 1 0 2
39 Stolárik Peter TTS 1 1 0 2
40 Čulenová Dagmar TTS 1 1 0 2
41 Grolmus Lukáš KOM 1 1 0 2
42 Szabó Maximilián NZA 1 1 0 2
43 Ružič Patrik ŠKP 1 1 0 2
44 Kis-Batka Iringó Júlia TSK 1 1 0 2
45 Guspanová Patrícia ŠKP 1 1 0 2
46 Apfel Martin ŠAM 1 1 0 2
47 Tóthová Tamara KOM 1 0 2 3
48 Léránt Lucas KOM 1 0 2 3
49 Molnár Attila KOM 1 0 1 2
50 Farkas Márk András ŠAM 1 0 1 2
51 Regenye Júlia KSI 1 0 1 2
52 Ódor Ladislav KOM 1 0 1 2
53 Kováčiková Chiara Sofia TTS 1 0 0 1
54 Apagyi Róbert HST 1 0 0 1
55 Marsal Máté KOM 1 0 0 1
56 Erdész Lola ESZ 1 0 0 1
57 Vrecková Lívia NOV 1 0 0 1
58 Beňo Ľubomír ŠKD 1 0 0 1
59 Gavlider Alex ŠAM 1 0 0 1
60 Podhradský Viktor Samuel PIE 1 0 0 1
61 Tinková Sandra TTS 1 0 0 1
62 Csorba Júlia HST 1 0 0 1
63 Szabó Márk ŠAM 1 0 0 1
64 Strýček Eduard ŠAM 1 0 0 1
65 Seregiová Karolína ŠAM 0 3 1 4
66 Meszlényi Márk KOM 0 3 1 4
67 Farkaš Tomáš KOM 0 2 2 4
68 Antal Andrej TAT 0 2 1 3
69 Kováč Dávid NOV 0 2 1 3
70 Klimová Zora UKB 0 2 0 2
71 Cserjés Károly HST 0 2 0 2
72 Jenei Panna VVS 0 2 0 2
73 Pachník Patrick ZLP 0 2 0 2
74 Doktoríková Anna KOM 0 2 0 2
75 Vrecková Nella Melánia NOV 0 2 0 2
76 Kvetáková Lucia UKB 0 2 0 2
77 Gallová Sabína MOR 0 2 0 2
78 Libaiová Laura ŠAM 0 2 0 2
79 Balážová Tamara PIE 0 2 0 2
80 Kovács Lilla VVS 0 1 2 3
81 Jelínková Aneta KOM 0 1 2 3
82 Rusová Daniela NOV 0 1 1 2
83 Libai Zsolt ŠAM 0 1 1 2
84 Markovičová Diana KOM 0 1 1 2
85 Iliaš Martin NOV 0 1 1 2
86 Németh Richard TAT 0 1 1 2
87 Blažek Martin UKB 0 1 1 2
88 Stojkovič David TAT 0 1 1 2
89 Molnár Anikó KOM 0 1 1 2
90 Zirkelbach Gabriel KOM 0 1 1 2
91 Žiaková Miriama NOV 0 1 1 2
92 Cagáň Samuel NOV 0 1 1 2
93 Farkašová Samanta KOM 0 1 1 2
94 Vodička Marcell ŠTU 0 1 1 2
95 Akos Obert GYO 0 1 0 1
96 Gavorová Hana PIE 0 1 0 1
97 Zachar Eliáš MOR 0 1 0 1
98 Švecová Romana PIE 0 1 0 1
99 Kővári Bence HST 0 1 0 1
100 Kalaber Artur VIN 0 1 0 1
101 Banai Tóth István KOM 0 1 0 1
102 Bublovics István HST 0 1 0 1
103 Ďurčo Marek KOM 0 1 0 1
104 Psotný Adam ŠGT 0 1 0 1
105 Weber Patrik WBK 0 1 0 1
106 Cyprich Ľuboslav TTS 0 1 0 1
107 Jahoda Richard MOR 0 1 0 1
108 Hencz Áron ESZ 0 1 0 1
109 Nemec Ľuboš TAT 0 1 0 1
110 Villányi Csongor ESZ 0 1 0 1
111 Szép Virág VVS 0 1 0 1
112 Žilinčár Martin TAT 0 1 0 1
113 Gábor Tímea HST 0 1 0 1
114 Vadkerti Andrej UKB 0 1 0 1
115 Lehutová Alexandra PIE 0 1 0 1
116 Karaková Nina NOV 0 1 0 1
117 Janoštiak Tomáš ŠTU 0 1 0 1
118 Léránt Christopher Peter KOM 0 1 0 1
119 Humajová Jasmínka NOV 0 1 0 1
120 Bukovsky Tibor KOM 0 1 0 1
121 Kunovský Matúš NOV 0 1 0 1
122 Kunovský Jakub NOV 0 1 0 1
123 Moravčíková Silvia PIE 0 1 0 1
124 Hacker Ondrej VIN 0 1 0 1
125 Kara Mátyás KOM 0 0 2 2
126 Rus Matúš NOV 0 0 2 2
127 Balog Adam UKB 0 0 2 2
128 Stano Tomáš NAN 0 0 2 2
129 Kráľ Radim NZA 0 0 2 2
130 Zrneková Michaela KOM 0 0 2 2
131 Vargha Boris ŠAM 0 0 2 2
132 Fiedlerová Zuzana DKB 0 0 2 2
133 Becker Maxim UKB 0 0 2 2
134 Zgurišová Michaela ŠTU 0 0 1 1
135 Obertíková Michaela NOV 0 0 1 1
136 Gatialová Saskia NOV 0 0 1 1
137 Hanúsková Miriam DKB 0 0 1 1
138 Rusová Dominika NOV 0 0 1 1
139 Pándi Róbert VVS 0 0 1 1
140 Nagy Dominik KOM 0 0 1 1
141 Holá Nina NOV 0 0 1 1
142 Tylková Hanka ŠGT 0 0 1 1
143 Vadkerti Michal UKB 0 0 1 1
144 Markusek Lukáš UKB 0 0 1 1
145 Flaskár Fruzsina HST 0 0 1 1
146 Kocsis Sára HST 0 0 1 1
147 Samu Péter KSI 0 0 1 1
148 Horváth Emma ŠAM 0 0 1 1
149 Somodi Laura Petra KSI 0 0 1 1
150 Csibor Barnabás KSI 0 0 1 1
151 Horváth Bence KSI 0 0 1 1
152 Végh Tamás ŠAM 0 0 1 1
153 Koczkás Eszter KOM 0 0 1 1
154 Kőhalmi Virág TSE 0 0 1 1
155 Almásí Lili HST 0 0 1 1
156 Bende Adam TAT 0 0 1 1
157 Jablonovský Adam TAT 0 0 1 1
158 Zirkelbach Linda ZLP 0 0 1 1
159 Buga Ilan KOM 0 0 1 1
160 Badáň Matúš NOV 0 0 1 1
161 Demáčeková Lucia KOM 0 0 1 1
162 Bartolčič Jakub UKB 0 0 1 1
Vygenerované: 21.08.2019 - 10:51:30
Baracuda v0.4, 662.8 ms