Časový Harmonogram na Trenčianska regata

Hľadaj pretekára / klub



Zadajte meno alebo priezvisko alebo skratku klubu.
# Disciplína Typ Deň Čas Postupový kľúč Rozpis Výsledky Photofinish Video
29.06.2019 - Sobota
1 K1 Kadeti 200 R1 Sobota 10:01 1-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
2 K1 Kadeti 200 R2 Sobota 10:05 1-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
3 K1 Kadeti 200 R3 Sobota 10:11 1-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
4 K1 Kadeti 200 R4 Sobota 10:14 1-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
5 K1 Kadeti 200 R5 Sobota 10:18 1-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
6 K1 Chlapci 11 200 R1 Sobota 10:21 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
7 K1 Chlapci 11 200 R2 Sobota 10:24 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
8 K1 Chlapci 11 200 R3 Sobota 10:28 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
9 K1 Chlapci 11 200 R4 Sobota 10:30 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
10 K1 Chlapci 12 200 R1 Sobota 10:33 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
11 K1 Chlapci 12 200 R2 Sobota 10:36 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
12 K1 Chlapci 12 200 R3 Sobota 10:38 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
13 K1 Chlapci 12 200 R4 Sobota 10:41 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
14 K1 Chlapci 13 200 R1 Sobota 10:44 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
15 K1 Chlapci 13 200 R2 Sobota 10:47 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
16 K1 Chlapci 13 200 R3 Sobota 10:48 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
17 K1 Chlapci 13 200 R4 Sobota 10:51 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
18 K1 Chlapci 14 200 R1 Sobota 10:55 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
19 K1 Chlapci 14 200 R2 Sobota 11:04 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
20 K1 Chlapci 14 200 R3 Sobota 11:05 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
21 K1 Chlapci 14 200 R4 Sobota 11:09 1-6 + 3 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
44 K2 Kadeti 200 R1 Sobota 11:09 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
45 K2 Kadeti 200 R2 Sobota 11:23 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
22 K1 Muži 200 R1 Sobota 11:27 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
23 K1 Muži 200 R2 Sobota 11:29 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
24 K1 Muži 200 R3 Sobota 11:31 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
25 K1 Chlapci 10 200 R1 Sobota 11:34 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
26 K1 Chlapci 10 200 R2 Sobota 11:36 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
27 K1 Chlapci 10 200 R3 Sobota 11:39 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
28 K1 Kadetky 200 R1 Sobota 11:41 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
29 K1 Kadetky 200 R2 Sobota 11:44 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
30 K1 Kadetky 200 R3 Sobota 11:46 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
31 C1 Kadeti 200 R1 Sobota 11:51 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
32 C1 Kadeti 200 R2 Sobota 11:53 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
33 C1 Kadeti 200 R3 Sobota 11:55 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
34 K1 Chlapci 9 200 R1 Sobota 11:57 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
35 K1 Chlapci 9 200 R2 Sobota 12:00 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
36 K1 Juniori 200 R1 Sobota 12:06 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
37 K1 Juniori 200 R2 Sobota 12:09 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
38 K1 Dievčatá 11 200 R1 Sobota 12:11 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
39 K1 Dievčatá 11 200 R2 Sobota 12:14 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
40 K1 Dievčatá 12 200 R1 Sobota 12:17 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
41 K1 Dievčatá 12 200 R2 Sobota 12:19 1-3 -> F, 4-7 + 1 N.Č. -> SF Rozpis Výsledky
42 K1 Dievčatá 14 200 R1 Sobota 12:22 1-3 + 3 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
43 K1 Dievčatá 14 200 R2 Sobota 12:24 1-3 + 3 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
46 K2 Chlapci 13+14 200 R1 Sobota 12:30 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
47 K2 Chlapci 13+14 200 R2 Sobota 12:33 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
48 K2 Chlapci 13+14 200 R3 Sobota 12:36 1 -> F, 2-7 -> SF Rozpis Výsledky
49 K1 Kadeti 200 M1 Sobota 13:04 1-2 + 1 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
50 K1 Kadeti 200 M2 Sobota 13:07 1-2 + 1 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
51 K1 Kadeti 200 M3 Sobota 13:10 1-2 + 1 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
52 K1 Kadeti 200 M4 Sobota 13:12 1-2 + 1 N.Č. -> F Rozpis Výsledky
53 K1 Chlapci 11 200 M1 Sobota 13:14 1-3 -> F Rozpis Výsledky
54 K1 Chlapci 11 200 M2 Sobota 13:17 1-3 -> F Rozpis Výsledky
55 K1 Chlapci 11 200 M3 Sobota 13:20 1-3 -> F Rozpis Výsledky
56 K1 Chlapci 12 200 M1 Sobota 13:27 1-3 -> F Rozpis Výsledky
57 K1 Chlapci 12 200 M2 Sobota 13:34 1-3 -> F Rozpis Výsledky
58 K1 Chlapci 12 200 M3 Sobota 13:37 1-3 -> F Rozpis Výsledky
59 K1 Chlapci 13 200 M1 Sobota 13:39 1-3 -> F Rozpis Výsledky
60 K1 Chlapci 13 200 M2 Sobota 13:41 1-3 -> F Rozpis Výsledky
61 K1 Chlapci 13 200 M3 Sobota 13:43 1-3 -> F Rozpis Výsledky
62 K1 Chlapci 14 200 M1 Sobota 13:46 1-3 -> F Rozpis Výsledky
63 K1 Chlapci 14 200 M2 Sobota 13:48 1-3 -> F Rozpis Výsledky
64 K1 Chlapci 14 200 M3 Sobota 13:51 1-3 -> F Rozpis Výsledky
65 K1 Muži 200 M1 Sobota 13:53 1-3 -> F Rozpis Výsledky
66 K1 Muži 200 M2 Sobota 13:57 1-3 -> F Rozpis Výsledky
67 K1 Chlapci 10 200 M1 Sobota 13:59 1-3 -> F Rozpis Výsledky
68 K1 Chlapci 10 200 M2 Sobota 14:01 1-3 -> F Rozpis Výsledky
69 K1 Kadetky 200 M1 Sobota 14:06 1-3 -> F Rozpis Výsledky
79 K2 Kadeti 200 M Sobota 14:11 1-3 -> F Rozpis Výsledky
70 K1 Kadetky 200 M2 Sobota 14:14 1-3 -> F Rozpis Výsledky
71 C1 Kadeti 200 M1 Sobota 14:18 1-3 -> F Rozpis Výsledky
72 C1 Kadeti 200 M2 Sobota 14:21 1-3 -> F Rozpis Výsledky
73 K1 Chlapci 9 200 M Sobota 14:24 1-3 -> F Rozpis Výsledky
74 K1 Juniori 200 M Sobota 14:28 1-3 -> F Rozpis Výsledky
75 K1 Dievčatá 11 200 M Sobota 14:30 1-3 -> F Rozpis Výsledky
76 K1 Dievčatá 12 200 M Sobota 14:34 1-3 -> F Rozpis Výsledky
77 K2 Chlapci 13+14 200 M1 Sobota 14:36 1-3 -> F Rozpis Výsledky
78 K2 Chlapci 13+14 200 M2 Sobota 14:38 1-3 -> F Rozpis Výsledky
0 KC Sobota 14:40 Krpec Cup 200 m Rozpis
80 K1 Chlapci 10 200 F Sobota 15:30 Rozpis Výsledky
81 K1 Chlapci 11 200 F Sobota 15:34 Rozpis Výsledky
82 K1 Chlapci 9 200 F Sobota 15:37 Rozpis Výsledky
83 K1 Chlapci 12 200 F Sobota 15:39 Rozpis Výsledky
84 K1 Chlapci 13 200 F Sobota 15:46 Rozpis Výsledky
85 K1 Chlapci 14 200 F Sobota 15:48 Rozpis Výsledky
86 K1 Kadeti 200 F Sobota 15:51 Rozpis Výsledky
87 K1 Muži 200 F Sobota 15:53 Rozpis Výsledky
88 K1 Kadetky 200 F Sobota 15:55 Rozpis Výsledky
89 C1 Kadeti 200 F Sobota 15:58 Rozpis Výsledky
90 K1 Juniori 200 F Sobota 16:01 Rozpis Výsledky
91 K1 Dievčatá 9 200 F Sobota 16:07 Rozpis Výsledky
92 K1 Dievčatá 10 200 F Sobota 16:10 Rozpis Výsledky
93 K1 Dievčatá 11 200 F Sobota 16:14 Rozpis Výsledky
94 K1 Dievčatá 12 200 F Sobota 16:17 Rozpis Výsledky
95 C1 Dievčatá 12 200 F Sobota 16:22 Rozpis Výsledky
96 K1 Dievčatá 13 200 F Sobota 16:25 Rozpis Výsledky
97 C1 Dievčatá 13 200 F Sobota 16:29 Rozpis Výsledky
98 K1 Dievčatá 14 200 F Sobota 16:31 Rozpis Výsledky
99 C1 Dievčatá 14 200 F Sobota 16:34 Rozpis Výsledky
100 C1 Chlapci 11 200 F Sobota 16:38 Rozpis Výsledky
101 C1 Chlapci 12 200 F Sobota 16:44 Rozpis Výsledky
102 C1 Chlapci 13 200 F Sobota 16:48 Rozpis Výsledky
103 C1 Chlapci 14 200 F Sobota 16:52 Rozpis Výsledky
104 C1 Juniori 200 F Sobota 16:56 Rozpis Výsledky
105 K1 Juniorky 200 F Sobota 16:58 Rozpis Výsledky
106 C1 Juniorky 200 F Sobota 17:01 Rozpis Výsledky
107 C1 Kadetky 200 F Sobota 17:03 Rozpis Výsledky
108 C1 Muži 200 F Sobota 17:07 Rozpis Výsledky
109 K1 Veteráni 200 F Sobota 17:11 Rozpis Výsledky
110 K1 Veteránky 200 F Sobota 17:14 Rozpis Výsledky
111 K1 Ženy 200 F Sobota 17:17 Rozpis Výsledky
112 C1 Veteráni 200 F Sobota 17:21 Rozpis Výsledky
113 C1 Ženy 200 F Sobota 17:22 Rozpis Výsledky
114 K2 Dievčatá 13+14 200 F Sobota 17:24 Rozpis Výsledky
115 C2 Dievčatá 13+14 200 F Sobota 17:26 Rozpis Výsledky
116 K2 Chlapci 13+14 200 F Sobota 17:31 Rozpis Výsledky
117 C2 Chlapci 13+14 200 F Sobota 17:34 Rozpis Výsledky
118 K2 Juniori 200 F Sobota 17:38 Rozpis Výsledky
119 C2 Juniori 200 F Sobota 17:42 Rozpis Výsledky
120 K2 Juniorky 200 F Sobota 17:45 Rozpis Výsledky
121 C2 Juniorky 200 F Sobota 17:48 Rozpis Výsledky
122 K2 Kadeti 200 F Sobota 17:52 Rozpis Výsledky
123 C2 Kadeti 200 F Sobota 17:57 Rozpis Výsledky
124 K2 Kadetky 200 F Sobota 17:59 Rozpis Výsledky
125 C2 Kadetky 200 F Sobota 18:03 Rozpis Výsledky
126 K2 Muži 200 F Sobota 18:08 Rozpis Výsledky
127 K2 Veteráni 200 F Sobota 18:12 Rozpis Výsledky
128 K2 Ženy 200 F Sobota 18:15 Rozpis Výsledky
165 C2 Muži 200 F Sobota 18:20 Rozpis Výsledky
129 K2 Chlapci 11+12 2000 F Sobota 18:34 Rozpis Výsledky
130 C2 Chlapci 11+12 2000 F Sobota 18:37 Rozpis Výsledky
131 K2 Dievčatá 11+12 2000 F Sobota 18:39 Rozpis Výsledky
0 Vyhlasovanie výsledkov. Sobota 18:40 Vyhlasovanie výsledkov.
0 Vyhlasovanie výsledkov. Sobota 18:40 Vyhlasovanie výsledkov.
30.06.2019 - Nedeľa
132 K1 Dievčatá 10 2000 F Nedeľa 09:01 Rozpis Výsledky
133 K1 Dievčatá 11 2000 F Nedeľa 09:02 Rozpis Výsledky
134 K1 Dievčatá 12 2000 F Nedeľa 09:05 Rozpis Výsledky
135 K1 Dievčatá 13 2000 F Nedeľa 09:06 Rozpis Výsledky
136 K1 Dievčatá 14 2000 F Nedeľa 09:08 Rozpis Výsledky
137 K1 Dievčatá 9 2000 F Nedeľa 09:10 Rozpis Výsledky
138 K1 Chlapci 10 2000 F Nedeľa 09:43 Rozpis Výsledky
139 K1 Chlapci 11 2000 F Nedeľa 09:47 Rozpis Výsledky
140 K1 Chlapci 12 2000 F Nedeľa 09:51 Rozpis Výsledky
0 Vyhlasovanie výsledkov. Nedeľa 09:55 Vyhlasovanie výsledkov.
141 K1 Chlapci 13 2000 F Nedeľa 10:21 Rozpis Výsledky
142 K1 Chlapci 14 2000 F Nedeľa 10:24 Rozpis Výsledky
143 K1 Chlapci 9 2000 F Nedeľa 10:27 Rozpis Výsledky
144 C1 Dievčatá 12 2000 F Nedeľa 10:56 Rozpis Výsledky
145 C1 Dievčatá 13 2000 F Nedeľa 10:56 Rozpis Výsledky
146 C1 Dievčatá 14 2000 F Nedeľa 10:58 Rozpis Výsledky
147 C1 Chlapci 11 2000 F Nedeľa 11:00 Rozpis Výsledky
148 C1 Chlapci 12 2000 F Nedeľa 11:00 Rozpis Výsledky
149 C1 Chlapci 13 2000 F Nedeľa 11:04 Rozpis Výsledky
150 C1 Chlapci 14 2000 F Nedeľa 11:05 Rozpis Výsledky
151 K1 Juniori 6000 F Nedeľa 11:35 Rozpis Výsledky
152 K1 Muži 6000 F Nedeľa 11:39 Rozpis Výsledky
153 C1 Juniori 6000 F Nedeľa 11:44 Rozpis Výsledky
154 C1 Muži 6000 F Nedeľa 11:45 Rozpis Výsledky
0 Vyhlasovanie výsledkov. Nedeľa 11:50 Vyhlasovanie výsledkov.
155 K1 Juniorky 4000 F Nedeľa 12:20 Rozpis Výsledky
156 K1 Kadeti 4000 F Nedeľa 12:30 Rozpis Výsledky
0 Vyhlasovanie výsledkov. Nedeľa 12:30 Vyhlasovanie výsledkov.
157 K1 Kadetky 4000 F Nedeľa 12:34 Rozpis Výsledky
158 K1 Veteráni 4000 F Nedeľa 12:58 Rozpis Výsledky
159 K1 Veteránky 4000 F Nedeľa 12:59 Rozpis Výsledky
160 K1 Ženy 4000 F Nedeľa 13:00 Rozpis Výsledky
161 C1 Juniorky 4000 F Nedeľa 13:02 Rozpis Výsledky
162 C1 Kadeti 4000 F Nedeľa 13:07 Rozpis Výsledky
163 C1 Kadetky 4000 F Nedeľa 13:10 Rozpis Výsledky
164 C1 Ženy 4000 F Nedeľa 13:11 Rozpis Výsledky
0 Vyhlasovanie výsledkov. Nedeľa 14:00 Vyhlasovanie výsledkov.
Vygenerované: 15.10.2019 - 14:39:10
Baracuda v0.4, 176.8 ms