Detail Preteku - Súťaž olympijských nádejí

  • Údaje
  • Názov
    Súťaž olympijských nádejí
  • Ročník
    2022
  • Mesto
    Bratislava
  • Miesto
    Zemník
  • Organizátor
    Slovenská kanoistika
  • Tech. zabez.
    Slovenská kanoistika
  • Riaditeľ
    Bergendi Boris
  • Zdravot. zabez.
    Zdravotník
  • Druh
    Medzinárodné
  • Popis trate
    Albano
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Rusová Andrea )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    08.09.2022 - 11.09.2022
  • Porada
    07.09.2022 17:00
  • Porada miesto
    Zemník
  • Prihlasovanie do
    01.09.2022 23:59
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Men 16 200m ,500m ,1000m
C1 Women 15 200m ,500m ,1000m
C1 Women 16 200m ,500m ,1000m
C1 Men 17 200m ,500m ,1000m
C1 Women 17 200m ,500m ,1000m
C1 Men 15 200m ,500m ,1000m
C2 Men 17 200m ,500m ,1000m
C2 Women 15 - 16 200m ,500m ,1000m
C2 Women 17 200m ,500m ,1000m
C2 Men 15 - 16 200m ,500m ,1000m
C4 Men 15 - 17 200m ,500m
K1 Men 17 200m ,500m ,1000m
K1 Women 17 200m ,500m ,1000m
K1 Women 16 200m ,500m ,1000m
K1 Men 16 200m ,500m ,1000m
K1 Men 15 200m ,500m ,1000m
K1 Women 15 200m ,500m ,1000m
K2 Men 15 - 16 200m ,500m ,1000m
K2 Women 17 200m ,500m ,1000m
K2 Men 17 200m ,500m ,1000m
K2 Women 15 - 16 200m ,500m ,1000m
K4 Men 15 - 17 200m ,500m
K4 Women 15 - 17 200m ,500m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Bielik Martin Hlavný rozhodca rozhodca IIe.
Záborský Juraj Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Rozsypal Tomáš Rozhodca rozhodca I.
Čižnár Ondrej Rozhodca rozhodca I.
Kužel Jozef Rozhodca rozhodca II.
Lachkovič Rudolf Rozhodca rozhodca II.
Rozsypal Peter Rozhodca rozhodca II.
Grolmus Matej Rozhodca rozhodca II.
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Šuhajda Michal Rozhodca rozhodca II.
Rus Rastislav Rozhodca rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Ujváriová Katarína Rozhodca rozhodca II.
Malatinec Miroslav Rozhodca rozhodca II.
Julény Anton Rozhodca rozhodca I.
Ujvári Ladislav Rozhodca rozhodca I.
Baracuda v0.4, 145.8 ms