Detail Preteku - Pohár Interu

  • Údaje
  • Názov
    Pohár Interu
  • Ročník
    47
  • Mesto
    Bratislava
  • Miesto
    Zemník
  • Organizátor
    AŠK Inter Bratislava
  • Tech. zabez.
    AŠK Inter Bratislava
  • Riaditeľ
    Kebísková Monika
  • Zdravot. zabez.
    Zdravotník
  • Druh
    Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Stojatá voda, vybojkovaná trať
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Rusová Andrea )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    24.07.2021 - 25.07.2021
  • Porada
    23.07.2021 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    20.07.2021 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 200m ,1000m
C2 Veteráni 200m ,1000m
K1 Veteráni 200m ,1000m
K2 Veteráni 200m ,1000m
C1 Veteránky 200m ,1000m
C2 Veteránky 200m ,1000m
K1 Veteránky 200m ,1000m
K2 Veteránky 200m ,1000m
C1 Veteráni III 200m ,1000m
K1 Veteráni III 200m ,1000m
C1 Veteránky III 200m ,1000m
K1 Veteránky III 200m ,1000m
C1 Veteráni II 200m ,1000m
K1 Veteráni II 200m ,1000m
C1 Veteránky II 200m ,1000m
K1 Veteránky II 200m ,1000m
C1 Veteráni I 200m ,1000m
K1 Veteráni I 200m ,1000m
C1 Veteránky I 200m ,1000m
K1 Veteránky I 200m ,1000m
C1 Muži 200m ,1000m
C2 Muži 200m ,1000m
K1 Muži 200m ,1000m
K2 Muži 200m ,1000m
C1 Ženy 200m ,1000m
C2 Ženy 200m ,1000m
K1 Ženy 200m ,1000m
K2 Ženy 200m ,1000m
C1 Juniori 200m ,1000m
C2 Juniori 200m ,1000m
K1 Juniori 200m ,1000m
K2 Juniori 200m ,1000m
C1 Juniorky 200m ,1000m
C2 Juniorky 200m ,1000m
K1 Juniorky 200m ,1000m
K2 Juniorky 200m ,1000m
C1 Kadeti 200m ,1000m
C2 Kadeti 200m ,1000m
K1 Kadeti 200m ,1000m
K2 Kadeti 200m ,1000m
C1 Kadetky 200m ,1000m
C2 Kadetky 200m ,1000m
K1 Kadetky 200m ,1000m
K2 Kadetky 200m ,1000m
C1 Chlapci 14 200m ,1000m
C2 Chlapci 13+14 200m ,1000m
K1 Chlapci 14 200m ,1000m
K2 Chlapci 13+14 200m ,1000m
C1 Dievčatá 14 200m ,1000m
C2 Dievčatá 13+14 200m ,1000m
K1 Dievčatá 14 200m ,1000m
K2 Dievčatá 13+14 200m ,1000m
C1 Chlapci 13 200m ,1000m
K1 Chlapci 13 200m ,1000m
C1 Dievčatá 13 200m ,1000m
K1 Dievčatá 13 200m ,1000m
C1 Chlapci 12 1000m ,2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 1000m ,2000m
C2 Dievčatá 11+12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 1000m ,2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 1000m ,2000m
K1 Chlapci 10 1000m
C1 Dievčatá 10 1000m
K1 Dievčatá 10 1000m
C1 Chlapci 9 1000m
K1 Chlapci 9 1000m
C1 Dievčatá 9 1000m
K1 Dievčatá 9 1000m
K1 Neregistrovaní chlapci 7 - 8 r. 200m
K1 Neregistrované dievčatá 7 - 8 r. 200m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Daniel Hlavný rozhodca rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Rus Rastislav Rozhodca rozhodca II.
Malatinec Miroslav Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Ujvári Ladislav Rozhodca rozhodca I.
Štetka Vladimír Rozhodca rozhodca I.
Petö Juraj Rozhodca rozhodca II.
Kužel Jozef Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 157.5 ms