Detail Preteku - Veľká cena Komárna

  • Údaje
  • Názov
    Veľká cena Komárna
  • Ročník
    63
  • Mesto
    Komárno
  • Miesto
    Stredisko kanoistiky Komárno
  • Organizátor
    Kajak & kanoe klub Komárno
  • Tech. zabez.
    Kajak & kanoe klub Komárno
  • Riaditeľ
    Demin Viktor
  • Zdravot. zabez.
    Červený kríž Komárno
  • Druh
    Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Mierne tečúca voda
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Rusová Andrea )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    12.06.2021 - 13.06.2021
  • Porada
    11.06.2021 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    08.06.2021 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 500m ,5000m
C2 Veteráni 500m ,5000m
K1 Veteráni 500m ,5000m
K2 Veteráni 500m ,5000m
C1 Veteránky 500m ,5000m
C2 Veteránky 500m ,5000m
K1 Veteránky 500m ,5000m
K2 Veteránky 500m ,5000m
K1 Veteráni III 500m ,5000m
K1 Veteráni II 500m ,5000m
K1 Veteráni I 500m ,5000m
C1 Muži 500m ,5000m
C2 Muži 500m ,5000m
K1 Muži 500m ,5000m
K2 Muži 500m ,5000m
K4 Muži 5000m
C1 Ženy 500m ,5000m
C2 Ženy 500m ,5000m
K1 Ženy 500m ,5000m
K2 Ženy 500m ,5000m
C1 Juniori 500m ,5000m
C2 Juniori 500m ,5000m
K1 Juniori 500m ,5000m
K2 Juniori 500m ,5000m
C1 Juniorky 500m ,5000m
C2 Juniorky 500m ,5000m
K1 Juniorky 500m ,5000m
K2 Juniorky 500m ,5000m
C1 Kadeti 500m ,5000m
C2 Kadeti 500m ,5000m
K1 Kadeti 500m ,5000m
K2 Kadeti 500m ,5000m
C1 Kadetky 500m ,5000m
C2 Kadetky 500m ,5000m
K1 Kadetky 500m ,5000m
K2 Kadetky 500m ,5000m
C1 Chlapci 14 500m ,5000m
C2 Chlapci 13+14 500m ,5000m
K1 Chlapci 14 500m ,5000m
K2 Chlapci 13+14 500m ,5000m
C1 Dievčatá 14 500m ,5000m
C2 Dievčatá 13+14 500m ,5000m
K1 Dievčatá 14 500m ,5000m
K2 Dievčatá 13+14 500m ,5000m
C1 Chlapci 13 500m ,5000m
K1 Chlapci 13 500m ,5000m
C1 Dievčatá 13 500m ,5000m
K1 Dievčatá 13 500m ,5000m
C1 Chlapci 12 2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
C2 Dievčatá 11+12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
C1 Dievčatá 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
C1 Dievčatá 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Daniel Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Rus Rastislav Rozhodca rozhodca II.
Rozsypal Peter Hlavný rozhodca rozhodca II.
Keresztes Róbert Rozhodca rozhodca I.
Čižnár Ondrej Rozhodca rozhodca I.
Baracuda v0.4, 179.2 ms