Celkové výsledky - Pohár Slávie UK - Memoriál Jána Matochu

1: F K1 Kadeti 2000 09.09.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:08:48.684  
2 4  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:08:50.137 +00:00:01.453
3 9  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:08:50.568 +00:00:01.884
4 11  UKB   KUNC Jakub (16)
00:08:53.498 +00:00:04.814
5 16  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:08:56.317 +00:00:07.633
6 7  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:09:01.160 +00:00:12.476
7 20  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:09:06.761 +00:00:18.077
8 21  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:09:09.681 +00:00:20.997
9 15  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:09:11.946 +00:00:23.262
10 18  DKB   SIGMUND Christian (17)
00:09:12.107 +00:00:23.423
11 22  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:09:27.825 +00:00:39.141
12 14  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:09:33.067 +00:00:44.383
13 3  TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:09:38.376 +00:00:49.692
14 19  DKB   KAPITÁŇ Peter (17)
00:09:40.830 +00:00:52.146
15 8  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:09:47.877 +00:00:59.193
16 6  NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:09:51.495 +00:01:02.120
17 1  SAL   VÁNIK Matej (16)
00:09:52.706 +00:01:04.120
18 5  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:10:07.087 +00:01:18.120
19 17  UKB   CYPRICH Róbert (16)
00:10:12.660 +00:01:23.120
20 10  INT   NAGY Tomáš (16)
00:10:22.058 +00:01:33.120
  12  INT   HROŠ Daniel (16)
Prevrátil
  13  SAL   ORAVEC Timon (17)
Nedostavil sa
F: 10:00


2: F K2 Kadetky 2000 09.09.2023 10:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 29  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:09:19.398  
2 28  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
 UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:09:23.349 +00:00:03.951
F: 10:02


3: F K2 Dievčatá 11+12 2000 09.09.2023 10:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 46  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
 VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:09:07.748  
2 36  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
 KOM   NAGY Szófia (13)
00:09:11.240 +00:00:03.492
3 47  KOM   CSEREPES Emma (13)
 KOM   NAGY Gréta (12)
00:09:15.599 +00:00:07.851
4 43  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
 PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:09:45.361 +00:00:37.613
5 48  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
 ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:10:07.568 +00:00:59.820
6 40  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
 KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:10:11.628 +00:01:03.120
7 35  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
 NOV   SOBOTOVÁ Eliška (13)
00:10:24.759 +00:01:17.120
8 45  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
 ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:10:37.691 +00:01:29.120
9 41  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
 NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:10:40.269 +00:01:32.120
10 38  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
 UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:10:50.919 +00:01:43.120
11 42  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
 KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:11:38.493 +00:02:30.240
  39  TAT   ZÚBEKOVÁ Dorota (13)
 TAT   ŠVARCOVÁ Kristína (13)
Prevrátil
F: 10:04


4: F C2 Chlapci 13+14 2000 09.09.2023 10:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 55  VIN   KOUBEK Matúš (15)
 VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:10:21.545  
2 56  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
 ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:10:36.820 +00:00:15.275
3 54  CCZ   HUSENICA Lukáš (14)
 CCZ   VADOVIČ Alex (14)
00:11:16.201 +00:00:54.656
F: 10:06


5: F K1 Juniori 2000 09.09.2023 10:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 66  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:08:14.355  
2 72  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:08:16.000 +00:00:01.645
3 63  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:08:20.031 +00:00:05.676
4 64  TAT   ANTAL Matej (19)
00:08:28.883 +00:00:14.528
5 71  UKB   KLIMO Michal (18)
00:08:32.484 +00:00:18.129
6 67  KOM   NAGY Dominik (18)
00:08:37.083 +00:00:22.728
7 69  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:08:41.598 +00:00:27.243
8 70  INT   VARGA Oliver (18)
00:08:58.508 +00:00:44.153
9 65  ZLP   TEREŠTÍK Marián (19)
00:09:04.133 +00:00:49.778
10 62  DKB   ŠUSTER Lukáš (18)
00:09:12.993 +00:00:58.638
F: 10:20


6: F K1 Chlapci 12 2000 09.09.2023 10:22
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 30  KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:10:03.396  
2 23  PIE   UHRÍK Martin (13)
00:10:33.964 +00:00:30.568
3 26  DAN   PÁLINKÁŠ Alex (13)
00:10:35.316 +00:00:31.920
4 7  VIN   KISS Martin (13)
00:10:35.692 +00:00:32.296
5 20  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:11:08.484 +00:01:05.120
6 10  VIN   JANÍČEK Lukáš (13)
00:11:09.320 +00:01:05.120
7 13  KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:11:14.705 +00:01:11.120
8 8  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
00:11:22.679 +00:01:19.120
9 18  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:11:24.986 +00:01:21.120
10 28  NOV   VANEK Alexander (13)
00:11:26.995 +00:01:23.120
11 6  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:11:27.369 +00:01:23.120
12 19  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:11:28.642 +00:01:25.120
13 25  NOV   RUS Lukáš (13)
00:11:29.834 +00:01:26.120
14 1  SAL   KOMLÓSI Adrián (13)
00:11:37.250 +00:01:33.120
15 22  KOM   BERECZ Dávid (13)
00:11:40.789 +00:01:37.120
16 5  KOM   BELÁN Markus (13)
00:11:41.505 +00:01:38.120
17 27  KLU   ACSAY Ében (13)
00:11:47.431 +00:01:44.120
18 29  UKB   BRIATKA Michal (13)
00:11:54.592 +00:01:51.120
19 16  DAN   SZEKÉR Mark (13)
00:11:57.214 +00:01:53.120
20 24  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:12:02.470 +00:01:59.120
21 12  KOM   KOCSIS Teodor (13)
00:12:04.516 +00:02:01.240
22 9  MOR   KUPEC Matej (13)
00:12:04.985 +00:02:01.240
23 17  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:12:14.006 +00:02:10.240
24 14  ŠAM   JAMBOR Adrián (13)
00:12:23.063 +00:02:19.240
25 2  UKB   KOLLÁR Krištof (13)
00:12:44.266 +00:02:40.240
26 21  DUN   ABUAISHA Makhmud (13)
00:13:04.164 +00:03:00.360
27 3  DUN   HALATA Ivan (13)
00:13:10.251 +00:03:06.360
28 11  ŠKP   SLOVÁK Hugo (13)
00:13:11.062 +00:03:07.360
  15  INT   PISÁR Nikolas (13)
Prevrátil
F: 10:22


7: F K1 Muži 2000 09.09.2023 10:38
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 42  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:08:02.691  
2 43  TAT   HOLKA Tomáš (24)
00:08:04.212 +00:00:01.521
3 47  TAT   STOJKOVIČ David (20)
00:08:05.685 +00:00:02.994
4 37  UKB   LACHKOVIČ Marián (46)
00:08:18.688 +00:00:15.997
5 44  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:08:20.563 +00:00:17.872
6 46  UKB   PETRLA Filip (47)
00:08:46.052 +00:00:43.361
7 39  UKB   DVORSKÝ Maroš (44)
00:08:46.976 +00:00:44.285
8 41  TAT   DUGAS Martin (30)
00:09:13.010 +00:01:10.120
9 36  UKB   DEKAN Boris (47)
00:09:13.992 +00:01:11.120
10 38  TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:09:19.058 +00:01:16.120
11 40  UKB   CARRINGTON Corwin (21)
00:09:36.636 +00:01:33.120
12 45  UKB   IZÁK Martin (24)
00:11:12.882 +00:03:10.360
F: 10:38


8: F K1 Chlapci 10 2000 09.09.2023 10:40
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 67  DUN   KLIMO Filip (11)
00:11:09.107  
2 70  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:11:12.540 +00:00:03.433
3 63  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:11:30.601 +00:00:21.494
4 55  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:11:51.875 +00:00:42.768
5 71  TTS   PILÁR Jakub (11)
00:11:53.495 +00:00:44.388
6 62  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:11:54.714 +00:00:45.607
7 66  SAL   ŠIMKO Dominik (11)
00:12:02.141 +00:00:53.034
8 53  DAN   NÁGEL Adam (11)
00:12:39.439 +00:01:30.120
9 65  KOM   NAGY Maximus (11)
00:12:55.719 +00:01:46.120
10 73  PIE   BALON Mattias (11)
00:13:07.979 +00:01:58.120
11 57  PIE   VARAČKA Tommy (11)
00:13:09.817 +00:02:00.240
12 68  PIE   VAVRO Šimon (11)
00:13:10.644 +00:02:01.240
13 72  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:13:10.829 +00:02:01.240
14 61  NOV   VRCHOVSKÝ Jakub (11)
00:13:20.273 +00:02:11.240
15 69  UKB   BRIATKA Matúš (11)
00:13:23.183 +00:02:14.240
16 59  KLU   BOGNÁR Olivér (11)
00:13:25.446 +00:02:16.240
17 58  KOM   PÁLFY Károly (11)
00:13:35.574 +00:02:26.240
18 64  PIE   DRAHOVSKÝ Damian (11)
00:13:46.123 +00:02:37.240
19 54  KOM   JÓZSA Samuel (11)
00:14:01.076 +00:02:51.240
20 60  KOM   VELEBA Patrik Andrej (11)
00:14:14.596 +00:03:05.360
21 74  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:16:29.478 +00:05:20.600
  56  SAL   MARKO Samuel (11)
Prevrátil
F: 10:40


9: F K1 Juniorky 2000 09.09.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 80  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:10:41.147  
F: 11:00


10: F K2 Ženy 2000 09.09.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 87  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
 ŠKD   PECSUKOVÁ Katarína (21)
00:10:01.579  
2 88  UKB   BALAŽOVJECHOVÁ Hana (21)
 TAT   ZEMÁNKOVÁ Hana (21)
00:10:02.310 +00:00:00.731
F: 11:00


11: F C1 Kadeti 2000 09.09.2023 11:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 94  TTS   MÁDEL Félix (17)
00:10:54.424  
2 93  ŠKP   HOLEC Viktor (17)
00:11:30.514 +00:00:36.090
3 95  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:12:14.618 +00:01:20.120
F: 11:02


12: F C1 Chlapci 12 2000 09.09.2023 11:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  NOV   PATÁK Maxim (13)
00:15:21.115  
F: 11:04


13: F C1 Chlapci 11 2000 09.09.2023 11:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  TTS   JAMBOR Filip (12)
00:15:38.633  
F: 11:04


35: F C1 Dievčatá 12 2000 09.09.2023 11:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 64  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:17:41.945  
F: 11:04


14: F K1 Veteráni 2000 09.09.2023 11:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 14  UKB   BECKER Karol (54)
00:09:11.192  
2 15  SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:09:17.657 +00:00:06.465
3 13  TAT   TAMÁS Alexander (58)
00:11:33.625 +00:02:22.240
F: 11:20


15: F C1 Kadetky 2000 09.09.2023 11:22
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 21  PIE   GALBAVÁ Gloria (16)
00:11:39.002  
2 22  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:11:44.083 +00:00:05.081
F: 11:22


16: F C1 Juniori 2000 09.09.2023 11:22
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 27  VIN   HACKER Ondrej (19)
00:11:01.124  
2 28  ZLP   RINGELBAND Raphael (19)
00:12:30.175 +00:01:29.120
F: 11:22


17: F K1 Chlapci 11 2000 09.09.2023 11:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 63  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:10:53.063  
2 38  CCZ   WEINER Filip (12)
00:10:54.545 +00:00:01.482
3 58  SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:10:54.731 +00:00:01.668
4 51  CCZ   LIBO Leonard (12)
00:11:08.312 +00:00:15.249
5 49  TAT   FRIČ Andrej (12)
00:11:08.442 +00:00:15.379
6 37  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:11:15.178 +00:00:22.115
7 47  PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:11:20.968 +00:00:27.905
8 53  PIE   KOMÁR Michal (12)
00:11:23.056 +00:00:29.993
9 61  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:11:36.651 +00:00:43.588
10 35  KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:11:36.872 +00:00:43.809
11 64  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:11:52.964 +00:00:59.901
12 67  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:11:54.614 +00:01:01.120
13 40  UKB   DVORSKÝ Dalibor (12)
00:11:58.711 +00:01:05.120
14 57  NZA   TÓTH Richard (12)
00:12:05.771 +00:01:12.120
15 42  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:12:09.560 +00:01:16.120
16 41  DUN   BUHRIN Serhii (12)
00:12:17.514 +00:01:24.120
17 59  KOM   BOGDÁNY Ádám (12)
00:12:24.342 +00:01:31.120
18 43  NZA   ŠURIN Oliver (12)
00:12:32.804 +00:01:39.120
19 46  DKB   GREGORIČKA Filip (12)
00:12:43.373 +00:01:50.120
20 45  UKB   STANKOVIČ Matej (12)
00:12:48.439 +00:01:55.120
21 52  UKB   SUMBAL Ondrej (12)
00:12:52.221 +00:01:59.120
22 50  ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:12:54.528 +00:02:01.240
23 66  SAL   SÁDOVSKÝ Richard (12)
00:13:04.655 +00:02:11.240
24 56  PIE   JANČOVIČ Patrik (12)
00:13:07.583 +00:02:14.240
25 39  DUN   PLOTNITSKYI Danyil (12)
00:13:18.854 +00:02:25.240
26 48  UKB   PETER Tibor Cornelius (12)
00:13:21.094 +00:02:28.240
27 62  DUN   PORTIANOV Tymofii (12)
00:13:33.807 +00:02:40.240
28 34  ZLP   KUCBEL Kai (12)
00:13:46.808 +00:02:53.240
29 60  NOV   GUBOV Jakub (12)
00:13:49.184 +00:02:56.240
30 44  UKB   KOCAN Krištof (12)
00:14:08.399 +00:03:15.360
31 54  UKB   HÁL Matúš (12)
00:15:03.042 +00:04:09.480
32 68  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
00:15:27.717 +00:04:34.480
33 36  DUN   MYKHAILENKO Mykhailo (12)
00:19:09.329 +00:08:16.960
  55  KOM   PATAKY Ádám (12)
Prevrátil
  65  NZA   HÓKA Simon (12)
Prevrátil
F: 11:24


18: F K1 Chlapci 13 2000 09.09.2023 11:40
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 20  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:08:47.569  
2 16  CCZ   HANEČÁK Henrich (14)
00:09:06.026 +00:00:18.457
3 18  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:09:09.717 +00:00:22.148
4 9  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:09:13.665 +00:00:26.096
5 32  PIE   PAPAY Alex (14)
00:09:30.265 +00:00:42.696
6 23  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:09:33.744 +00:00:46.175
7 37  PIE   BENKO Martin (14)
00:09:37.138 +00:00:49.569
8 29  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:09:42.822 +00:00:55.253
9 11  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:09:43.785 +00:00:56.216
10 6  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:09:44.751 +00:00:57.182
11 12  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:09:45.418 +00:00:57.849
12 8  KOM   HATOS Bence (14)
00:09:59.257 +00:01:11.120
13 4  MOR   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:10:02.073 +00:01:14.120
14 36  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:10:07.121 +00:01:19.120
15 7  SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:10:11.192 +00:01:23.120
16 10  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:10:15.717 +00:01:28.120
17 13  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:10:17.376 +00:01:29.120
18 17  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:10:19.527 +00:01:31.120
19 24  KOM   TURZA Andrej (14)
00:10:42.060 +00:01:54.120
20 2  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:10:42.712 +00:01:55.120
21 26  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:10:45.331 +00:01:57.120
22 3  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:10:49.626 +00:02:02.240
23 21  NZA   IMMER Marco (14)
00:11:14.009 +00:02:26.240
24 31  TAT   KANIANSKY Tomáš (14)
00:11:24.530 +00:02:36.240
25 25  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:11:35.841 +00:02:48.240
26 33  TAT   OSAĎAN Dávid (14)
00:11:41.842 +00:02:54.240
27 1  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:11:44.267 +00:02:56.240
28 34  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:11:53.885 +00:03:06.360
29 22  UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:12:02.954 +00:03:15.360
30 19  DUN   POGORIELOV Nikita (14)
00:12:56.153 +00:04:08.480
31 5  DUN   JURČO Martin (14)
00:12:58.046 +00:04:10.480
  15  DUN   KLOCHKO Maksym (14)
Prevrátil
  30  NOV   BAKUS Oliver (14)
Prevrátil
F: 11:40


19: F K1 Dievčatá 14 2000 09.09.2023 11:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 45  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:09:20.341  
2 46  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:09:22.006 +00:00:01.665
3 52  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:09:43.116 +00:00:22.775
4 43  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:09:52.160 +00:00:31.819
5 51  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:09:56.759 +00:00:36.418
6 53  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:10:06.338 +00:00:45.997
7 44  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:10:11.004 +00:00:50.663
8 48  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:10:14.824 +00:00:54.483
9 50  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:10:16.865 +00:00:56.524
10 49  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:10:36.260 +00:01:15.120
11 47  ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:11:57.649 +00:02:37.240
F: 11:42


20: F K1 Chlapci 14 2000 09.09.2023 11:56
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 74  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:08:46.426  
2 71  PIE   URBAN Šimon (15)
00:09:11.303 +00:00:24.877
3 76  UKB   BECKER Maxim (15)
00:09:13.107 +00:00:26.681
4 70  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:09:14.852 +00:00:28.426
5 73  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:09:16.658 +00:00:30.232
6 67  KOM   HODEK Dávid (15)
00:09:26.984 +00:00:40.558
7 66  UKB   BILKA Matej (15)
00:09:32.103 +00:00:45.677
8 62  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:09:35.229 +00:00:48.803
9 64  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:09:35.886 +00:00:49.460
10 63  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:09:41.244 +00:00:54.818
11 78  NOV   SOBOTA Cristian (15)
00:09:42.073 +00:00:55.647
12 72  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:09:43.169 +00:00:56.743
13 69  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:09:57.565 +00:01:11.120
14 75  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:10:10.462 +00:01:24.120
15 61  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:10:14.617 +00:01:28.120
16 79  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:10:18.652 +00:01:32.120
17 60  NZA   HOFFMANN Filip (15)
00:10:27.635 +00:01:41.120
18 65  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
00:10:31.692 +00:01:45.120
19 68  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:11:02.422 +00:02:15.240
20 77  UKB   IHRING Branislav (15)
00:11:27.227 +00:02:40.240
21 59  DUN   PLOTNITSKYI Andrii (15)
00:12:40.110 +00:03:53.360
F: 11:56


21: F K1 Dievčatá 9 2000 09.09.2023 11:58
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 85  MOR   BEDNÁROVÁ Dominika (10)
00:13:08.157  
2 86  NZA   BROCZKÁ Lara (10)
00:13:20.079 +00:00:11.922
F: 11:58


22: F K1 Dievčatá 13 2000 09.09.2023 12:16
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 11  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:09:08.761  
2 10  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:09:09.125 +00:00:00.364
3 21  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:09:14.953 +00:00:06.192
4 17  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:09:25.395 +00:00:16.634
5 12  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:09:34.678 +00:00:25.917
6 4  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:09:44.611 +00:00:35.850
7 2  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:09:52.609 +00:00:43.848
8 19  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:10:02.618 +00:00:53.857
9 18  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:10:05.215 +00:00:56.454
10 8  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:10:07.475 +00:00:58.714
11 1  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:10:10.478 +00:01:01.120
12 16  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:10:11.471 +00:01:02.120
13 14  KLU   HIMLEROVÁ Sophia (14)
00:10:29.160 +00:01:20.120
14 15  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
00:10:34.358 +00:01:25.120
15 3  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:10:34.712 +00:01:25.120
16 9  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:10:38.171 +00:01:29.120
17 5  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:10:42.244 +00:01:33.120
18 7  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:10:47.534 +00:01:38.120
19 13  UKB   MOCKOVÁ Rita (14)
00:12:03.646 +00:02:54.240
20 6  INT   HROŠOVÁ Lívia (14)
00:13:39.373 +00:04:30.480
F: 12:16


23: F K1 Dievčatá 11 2000 09.09.2023 12:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 35  KOM   NAGY Gréta (12)
00:10:37.886  
2 28  PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:10:44.120 +00:00:06.234
3 29  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
00:10:58.068 +00:00:20.182
4 31  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
00:12:10.390 +00:01:32.120
5 30  MOR   VALOVÁ Michaela (12)
00:12:36.202 +00:01:58.120
6 32  KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:13:02.487 +00:02:24.240
7 38  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
00:13:43.651 +00:03:05.360
8 34  TTS   SABOVÁ Laura (12)
00:15:27.300 +00:04:49.480
  33  ŠTU   PUŠŠOVÁ Tiffany (12)
Nedostavil sa
  36  KOM   VÖRÖS Hanna Rózsa (12)
Nedostavil sa
  37  ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
Nedostavil sa
F: 12:18


30: F K2 Dievčatá 13+14 2000 09.09.2023 14:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:08:43.292  
2 6  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:08:46.703 +00:00:03.411
3 4  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:09:07.682 +00:00:24.390
4 13  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:09:10.789 +00:00:27.497
5 9  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:09:13.516 +00:00:30.224
6 3  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:09:25.017 +00:00:41.725
7 2  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
 KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:09:34.770 +00:00:51.478
8 8  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:09:37.619 +00:00:54.327
9 10  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:09:45.139 +00:01:01.120
10 1  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
 PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:10:19.320 +00:01:36.120
  12  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
Prevrátil
F: 14:00


26: F K1 Dievčatá 12 2000 09.09.2023 14:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 24  VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:10:04.321  
2 23  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
00:10:19.372 +00:00:15.051
3 37  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:10:50.428 +00:00:46.107
4 31  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:10:55.426 +00:00:51.105
5 17  KOM   NAGY Szófia (13)
00:10:58.122 +00:00:53.801
6 27  KOM   CSEREPES Emma (13)
00:11:00.446 +00:00:56.125
7 38  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
00:11:15.662 +00:01:11.120
8 30  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:11:19.646 +00:01:15.120
9 21  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
00:11:23.801 +00:01:19.120
10 20  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:11:27.798 +00:01:23.120
11 29  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:11:35.389 +00:01:31.120
12 26  KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:11:41.555 +00:01:37.120
13 35  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:11:45.789 +00:01:41.120
14 34  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:11:53.337 +00:01:49.120
15 36  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
00:11:55.206 +00:01:50.120
16 39  UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:12:10.142 +00:02:05.240
17 25  TAT   ŠVARCOVÁ Kristína (13)
00:12:21.805 +00:02:17.240
18 40  NZA   DŽALAJOVÁ Lujza Karolyn (13)
00:12:25.775 +00:02:21.240
19 33  TAT   ZÚBEKOVÁ Dorota (13)
00:12:26.757 +00:02:22.240
20 32  ŠAM   PODHOROVÁ Dominika (13)
00:12:29.136 +00:02:24.240
21 18  TAT   PÍŠOVÁ Natália (13)
00:12:38.622 +00:02:34.240
22 28  NOV   SOBOTOVÁ Eliška (13)
00:13:03.922 +00:02:59.240
23 41  TAT   REPOVÁ Amélia (13)
00:14:41.706 +00:04:37.480
  22  TTS   KONDRATOVÁ Slávka (13)
Nedostavil sa
F: 14:02


28: F K1 Kadetky 2000 09.09.2023 14:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 47  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:09:55.139  
2 50  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:10:02.528 +00:00:07.389
3 52  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:10:08.632 +00:00:13.493
4 48  DKB   KOVÁČOVÁ Andrea (17)
00:10:10.053 +00:00:14.914
5 51  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:10:32.144 +00:00:37.005
6 49  KOM   VÁMOS Dóra (16)
00:10:57.898 +00:01:02.120
7 46  SAL   KOVÁČIKOVÁ Hana (16)
00:12:27.427 +00:02:32.240
F: 14:20


29: F C1 Chlapci 14 2000 09.09.2023 14:22
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 58  VIN   KOUBEK Matúš (15)
00:10:35.422  
2 60  CCZ   POLÁK Tomáš (15)
00:11:28.425 +00:00:53.003
3 59  VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:12:02.929 +00:01:27.120
F: 14:22


31: F K2 Chlapci 11+12 2000 09.09.2023 14:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 14  PIE   UHRÍK Martin (13)
 KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:09:13.720  
2 6  VIN   KISS Martin (13)
 CCZ   WEINER Filip (12)
00:09:30.512 +00:00:16.792
3 12  DAN   PÁLINKÁŠ Alex (13)
 DAN   SZEKÉR Mark (13)
00:09:35.481 +00:00:21.761
4 17  NOV   MITAŠ Patrik (12)
 ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:09:42.509 +00:00:28.789
5 16  NZA   HÓKA Simon (12)
 NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:09:44.339 +00:00:30.619
6 13  SAL   HANÁK Dávid (12)
 SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:09:45.506 +00:00:31.786
7 18  NZA   HALÁS Andrej (13)
 NOV   RUS Lukáš (13)
00:09:52.489 +00:00:38.769
8 20  KOM   BELÁN Markus (13)
 KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:10:03.886 +00:00:50.166
9 21  TAT   FRIČ Andrej (12)
 TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:10:24.306 +00:01:10.120
10 7  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
 ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:10:29.664 +00:01:15.120
11 23  PIE   KOMÁR Michal (12)
 PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:10:30.734 +00:01:17.120
12 15  ŠAM   BARCZI Filip (12)
 ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:10:35.469 +00:01:21.120
13 10  VIN   JANÍČEK Lukáš (13)
 CCZ   LIBO Leonard (12)
00:10:37.971 +00:01:24.120
14 9  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
 NOV   VANEK Alexander (13)
00:10:47.935 +00:01:34.120
15 22  NZA   CSUTORA Andrej (12)
 NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:10:48.652 +00:01:34.120
16 11  KOM   KOCSIS Teodor (13)
 KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:10:49.435 +00:01:35.120
17 2  KOM   BERECZ Dávid (13)
 KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:11:01.977 +00:01:48.120
18 3  UKB   BRIATKA Michal (13)
 UKB   KOLLÁR Krištof (13)
00:11:11.970 +00:01:58.120
19 19  KOM   BOGDÁNY Ádám (12)
 KOM   PATAKY Ádám (12)
00:11:16.968 +00:02:03.240
20 4  ŠAM   JAMBOR Adrián (13)
 ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:11:23.218 +00:02:09.240
21 1  NZA   ŠURIN Oliver (12)
 NZA   TÓTH Richard (12)
00:11:25.224 +00:02:11.240
22 8  UKB   KOCAN Krištof (12)
 UKB   PETER Tibor Cornelius (12)
00:12:31.964 +00:03:18.360
23 24  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
 ZLP   KUCBEL Kai (12)
00:13:45.729 +00:04:32.480
  5  UKB   DVORSKÝ Dalibor (12)
 UKB   SUMBAL Ondrej (12)
Prevrátil
  9  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
 NOV   VANEK Alexander (13)
Disk iný dôvod
F: 14:36


27: F K1 Chlapci 9 2000 09.09.2023 14:38
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 33  ŠTU   BRENIŠIN Alex (10)
00:12:19.257  
2 30  PIE   MARÁČEK Juraj (10)
00:13:27.439 +00:01:08.120
3 31  UKB   MARKUSEK Kristián (10)
00:13:40.254 +00:01:20.120
4 35  ŠAM   PROKOP Miloš (10)
00:14:06.143 +00:01:46.120
5 34  PIE   DRÁB Oliver (10)
00:14:11.675 +00:01:52.120
6 32  ŠTU   KARDOŠ Viktor (10)
00:14:40.263 +00:02:21.240
F: 14:38


32: F K1 Dievčatá 10 2000 09.09.2023 14:40
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 36  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:11:53.956  
2 30  ŠAM   BAČA Izabela (11)
00:12:12.800 +00:00:18.844
3 31  KOM   HAVRAN Emília (11)
00:13:17.618 +00:01:23.120
4 33  PIE   KOZICOVÁ Viktoria (11)
00:13:29.324 +00:01:35.120
5 34  ŠAM   MUCHOVÁ Alexandra (11)
00:14:20.469 +00:02:26.240
6 35  TAT   PRAŠKOVÁ Anna (11)
00:14:55.686 +00:03:01.360
7 32  UKB   BOBOCKÁ Roxana (11)
00:16:26.291 +00:04:32.480
8 37  NOV   DROZDOVÁ Lilien (11)
00:16:43.833 +00:04:49.480
  29  DKB   KOLLÁROVÁ Ingrid (11)
Nedostavil sa
F: 14:40


33: F K2 Juniori 2000 09.09.2023 15:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 44  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
 KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:07:44.794  
2 46  TAT   ANTAL Matej (19)
 UKB   KLIMO Michal (18)
00:07:48.063 +00:00:03.269
3 43  ZLP   POHANKA Ivan (19)
 ZLP   TEREŠTÍK Marián (19)
00:08:01.614 +00:00:16.820
4 47  INT   LUKAČKA Viktor (18)
 INT   VARGA Oliver (18)
00:08:17.003 +00:00:32.209
5 45  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
 KOM   NAGY Dominik (18)
00:08:22.680 +00:00:37.886
F: 15:00


34: F C1 Chlapci 13 2000 09.09.2023 15:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 58  CCZ   VADOVIČ Alex (14)
00:11:07.049  
2 53  CCZ   HUSENICA Lukáš (14)
00:11:36.162 +00:00:29.113
3 57  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:12:13.456 +00:01:06.120
4 56  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
00:12:53.803 +00:01:46.120
5 55  ŠKP   MAŽIČ Sebastián (14)
00:13:41.067 +00:02:34.240
6 54  TTS   PETRÍK Martin (14)
00:16:33.609 +00:05:26.600
F: 15:02


36: F K2 Kadeti 2000 09.09.2023 15:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 74  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
 NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:07:58.361  
2 77  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
 DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:08:00.233 +00:00:01.872
3 72  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:08:07.732 +00:00:09.371
4 73  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:08:13.944 +00:00:15.583
5 70  UKB   CYPRICH Róbert (16)
 UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:08:56.712 +00:00:58.351
6 75  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
 TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:08:59.914 +00:01:01.120
7 76  INT   HROŠ Daniel (16)
 ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:09:03.887 +00:01:05.120
8 71  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   KOSTOLÁNI Erik (16)
00:09:04.945 +00:01:06.120
F: 15:24


37: F K2 Chlapci 13+14 2000 09.09.2023 15:26
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 18  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:08:03.579  
2 13  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:08:05.943 +00:00:02.364
3 20  PIE   BENKO Martin (14)
 CCZ   HANEČÁK Henrich (14)
00:08:06.793 +00:00:03.214
4 19  KOM   ZAUKO Dávid (15)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
00:08:20.368 +00:00:16.789
5 6  KOM   HODEK Dávid (15)
 ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:08:37.641 +00:00:34.062
6 10  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   MUHAR Patrice (15)
00:08:46.723 +00:00:43.144
7 14  PIE   PAPAY Alex (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:08:47.186 +00:00:43.607
8 16  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:09:05.947 +00:01:02.120
9 8  UKB   BILKA Matej (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:09:13.658 +00:01:10.120
10 4  TAT   KUNIAK Matej (14)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:09:19.150 +00:01:15.120
11 7  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:09:20.577 +00:01:16.120
12 15  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:09:23.204 +00:01:19.120
13 1  MOR   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 WBK   WEBER Patrik (14)
00:09:26.096 +00:01:22.120
14 12  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
 NOV   SOBOTA Cristian (15)
00:09:38.252 +00:01:34.120
15 9  NZA   HOFFMANN Filip (15)
 NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:09:39.896 +00:01:36.120
16 21  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
 ŠTU   KURALI Adam (15)
00:09:42.012 +00:01:38.120
17 3  NZA   IMMER Marco (14)
 SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:10:13.656 +00:02:10.240
18 5  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:10:33.141 +00:02:29.240
19 17  UKB   IHRING Branislav (15)
 UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:10:44.007 +00:02:40.240
  2  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
Prevrátil
F: 15:26


38: F C1 Juniorky 2000 09.09.2023 15:28
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 27  MOR   MINÁRIKOVA Alexandra (18)
00:14:01.399  
F: 15:28


40: F C1 Veteráni 2000 09.09.2023 15:40


39: F C1 Muži 2000 09.09.2023 15:40
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 34  DUN   ŠIŠKA Marek (43)
00:10:23.859  
2 33  DAN   JANOŠTIAK Tomáš (41)
00:11:08.714 +00:00:44.855
F: 15:40


42: F K2 Veteráni 2000 09.09.2023 15:54


41: F K2 Muži 2000 09.09.2023 15:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 49  TAT   ANTAL Benjamín (21)
 TAT   STOJKOVIČ David (20)
00:07:36.445  
2 45  UKB   DVORSKÝ Maroš (44)
 UKB   LACHKOVIČ Marián (46)
00:07:37.184 +00:00:00.739
3 48  TAT   HOLKA Tomáš (24)
 TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:07:37.384 +00:00:00.939
4 47  TAT   DUGAS Martin (30)
 TAT   FINGERLAND Adam (39)
00:08:14.978 +00:00:38.533
5 46  UKB   DEKAN Boris (47)
 UKB   PETRLA Filip (47)
00:08:40.403 +00:01:03.120
F: 15:54


43: F K1 Ženy 2000 09.09.2023 16:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 60  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
00:11:06.471  
F: 16:06


44: F K1 Veteránky 2000 09.09.2023 16:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 69  DUN   OSYPENKO-RADOMSKA Inna (42)
00:09:55.713  
2 68  DAN   KOREŇOVÁ Martina (48)
00:10:52.750 +00:00:57.037
3 70  DUN   KMIŤOVÁ Jana (49)
00:11:07.647 +00:01:11.120
4 67  UKB   KVETÁKOVÁ Lucia (41)
00:11:46.268 +00:01:50.120
F: 16:06


Vygenerované: 13.07.2024 - 17:09:58
Baracuda v0.4, 389.1 ms