Celkové výsledky - Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

1: F K1 Chlapci 14 2000 22.07.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 11  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:06:26.991  
2 10  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:06:46.710 +00:00:19.719
3 17  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:06:57.541 +00:00:30.550
4 12  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:07:04.101 +00:00:37.110
5 4  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:07:11.202 +00:00:44.211
6 13  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:07:11.977 +00:00:44.986
7 20  KOM   HODEK Dávid (15)
00:07:16.520 +00:00:49.529
8 1  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:07:24.273 +00:00:57.282
9 15  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:07:37.189 +00:01:10.120
10 3  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:07:40.474 +00:01:13.120
11 5  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:07:42.545 +00:01:15.120
12 7  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:07:44.840 +00:01:17.120
13 16  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:07:47.236 +00:01:20.120
14 2  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:07:47.822 +00:01:20.120
15 18  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
00:08:00.364 +00:01:33.120
16 23  NAN   TÓTH Peter (15)
00:08:03.549 +00:01:36.120
17 22  NAN   GÁL Olivér (15)
00:08:09.297 +00:01:42.120
18 6  TTS   BREZAN Bruno (15)
00:08:50.372 +00:02:23.240
  19  NOV   SOBOTA Cristian (15)
Prevrátil
F: 10:00


2: F K1 Dievčatá 14 2000 22.07.2023 10:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 29  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:07:10.766  
2 28  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:07:11.792 +00:00:01.026
3 25  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:07:24.097 +00:00:13.331
4 30  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:07:37.979 +00:00:27.213
5 31  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:07:38.642 +00:00:27.876
6 32  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:08:05.364 +00:00:54.598
7 26  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:08:27.560 +00:01:16.120
8 27  ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:09:26.545 +00:02:15.240
F: 10:15


3: F K1 Chlapci 13 2000 22.07.2023 10:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 43  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:07:06.150  
2 65  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:07:10.727 +00:00:04.577
3 47  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:07:13.697 +00:00:07.547
4 39  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:07:16.478 +00:00:10.328
5 36  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:07:20.042 +00:00:13.892
6 34  NAN   KÖTELES Ádám (14)
00:07:23.025 +00:00:16.875
7 54  PIE   PAPAY Alex (14)
00:07:30.595 +00:00:24.445
8 61  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:07:33.237 +00:00:27.087
9 37  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:07:33.712 +00:00:27.562
10 40  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:07:48.761 +00:00:42.611
11 38  MOR   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:07:51.427 +00:00:45.277
12 44  KOM   HATOS Bence (14)
00:07:54.738 +00:00:48.588
13 60  KOM   TURZA Andrej (14)
00:08:01.084 +00:00:54.934
14 49  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:08:03.514 +00:00:57.364
15 55  WBK   WEBER Patrik (14)
00:08:05.640 +00:00:59.490
16 45  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:08:06.495 +00:01:00.120
17 57  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:08:11.772 +00:01:05.120
18 48  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:08:12.435 +00:01:06.120
19 51  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:08:22.707 +00:01:16.120
20 42  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:08:25.925 +00:01:19.120
21 63  NZA   IMMER Marco (14)
00:08:28.512 +00:01:22.120
22 64  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:08:36.487 +00:01:30.120
23 56  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:08:58.243 +00:01:52.120
24 62  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
00:08:59.067 +00:01:52.120
25 41  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:09:25.278 +00:02:19.240
26 59  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:09:26.214 +00:02:20.240
27 58  ŠAM   NAGY András (14)
00:09:42.774 +00:02:36.240
28 53  DUN   TSYTSENKO Oleksii (14)
00:10:44.087 +00:03:37.360
  46  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
Nedostavil sa
F: 10:30


4: F K1 Dievčatá 13 2000 22.07.2023 10:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 85  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:07:05.570  
2 81  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:07:18.936 +00:00:13.366
3 84  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:07:19.649 +00:00:14.079
4 73  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:07:28.985 +00:00:23.415
5 70  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:07:31.618 +00:00:26.048
6 72  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:07:32.250 +00:00:26.680
7 80  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:07:35.803 +00:00:30.233
8 75  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:07:36.388 +00:00:30.818
9 82  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:07:49.237 +00:00:43.667
10 74  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:07:50.981 +00:00:45.411
11 77  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:07:51.745 +00:00:46.175
12 83  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:07:56.133 +00:00:50.563
13 79  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:08:00.103 +00:00:54.533
14 86  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:08:28.015 +00:01:22.120
15 87  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:08:31.897 +00:01:26.120
16 78  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:09:18.833 +00:02:13.240
17 76  DKB   LYSÁ Hana (14)
00:09:26.314 +00:02:20.240
18 71  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:12:01.554 +00:04:55.480
F: 10:45


7: F K1 Chlapci 12 2000 22.07.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:07:26.174  
2 25  VIN   JANÍČEK Lukáš (13)
00:08:06.885 +00:00:40.711
3 22  NOV   VANEK Alexander (13)
00:08:12.503 +00:00:46.329
4 20  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:08:15.608 +00:00:49.434
5 13  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:08:17.891 +00:00:51.717
6 15  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
00:08:24.327 +00:00:58.153
7 11  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:08:28.746 +00:01:02.120
8 3  KOM   BERECZ Dávid (13)
00:08:35.451 +00:01:09.120
9 2  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:08:37.625 +00:01:11.120
10 17  NZA   OBOŇA Lukáš (13)
00:08:40.595 +00:01:14.120
11 4  KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:08:46.903 +00:01:20.120
12 24  KOM   BELÁN Markus (13)
00:08:55.106 +00:01:28.120
13 18  KOM   KOCSIS Teodor (13)
00:08:55.646 +00:01:29.120
14 23  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:09:03.079 +00:01:36.120
15 19  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:09:08.911 +00:01:42.120
16 6  KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:09:13.175 +00:01:47.120
17 21  ŠAM   JAMBOR Adrián (13)
00:09:25.460 +00:01:59.120
18 12  UKB   BRIATKA Michal (13)
00:09:33.875 +00:02:07.240
19 8  DUN   ABUAISHA Makhmud (13)
00:09:53.414 +00:02:27.240
20 9  DUN   HALATA Ivan (13)
00:10:26.668 +00:03:00.360
21 14  NOV   RUS Lukáš (13)
00:11:48.741 +00:04:22.480
  7  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
Prevrátil
  16  DAN   SZEKÉR Mark (13)
Nedostavil sa
F: 11:00


6: F K1 Dievčatá 12 2000 22.07.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 41  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:07:51.052  
2 39  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:07:56.590 +00:00:05.538
3 46  KOM   NAGY Szófia (13)
00:07:59.627 +00:00:08.575
4 35  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
00:08:07.692 +00:00:16.640
5 36  KOM   CSEREPES Emma (13)
00:08:33.051 +00:00:41.999
6 47  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:08:37.775 +00:00:46.723
7 45  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:08:50.827 +00:00:59.775
8 34  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:08:54.450 +00:01:03.120
9 42  KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:09:01.437 +00:01:10.120
10 51  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:09:04.396 +00:01:13.120
11 40  ŠAM   PODHOROVÁ Dominika (13)
00:09:16.388 +00:01:25.120
12 49  NZA   POŽGAY Emma (13)
00:09:24.127 +00:01:33.120
13 48  UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:09:29.505 +00:01:38.120
14 38  NZA   BLAŠKOVIČOVÁ Diana (13)
00:09:30.144 +00:01:39.120
15 50  ŠAM   BRAUNEROVÁ Diana (13)
00:09:42.521 +00:01:51.120
16 44  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:11:05.132 +00:03:14.360
  37  TTS   KONDRATOVÁ Slávka (13)
Prevrátil
  52  NOV   SOBOTOVÁ Eliška (13)
Prevrátil
F: 11:15


5: F K1 Chlapci 11 2000 22.07.2023 11:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 70  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:08:08.365  
2 84  NZA   HÓKA Simon (12)
00:08:24.392 +00:00:16.027
3 81  TAT   FRIČ Andrej (12)
00:08:28.775 +00:00:20.410
4 72  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:08:29.346 +00:00:20.981
5 73  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:08:37.546 +00:00:29.181
6 67  KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
00:08:44.524 +00:00:36.159
7 82  KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:08:47.380 +00:00:39.015
8 80  PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:08:52.363 +00:00:43.998
9 79  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:08:54.782 +00:00:46.417
10 86  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:08:55.492 +00:00:47.127
11 64  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:09:20.827 +00:01:12.120
12 66  ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:09:25.542 +00:01:17.120
13 75  KOM   PATAKY Ádám (12)
00:09:35.572 +00:01:27.120
14 61  DUN   BUHRIN Serhii (12)
00:09:44.024 +00:01:35.120
15 74  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
00:09:54.701 +00:01:46.120
16 63  UKB   STANKOVIČ Matej (12)
00:09:58.154 +00:01:49.120
17 60  DUN   PLOTNITSKYI Danyil (12)
00:10:05.276 +00:01:56.120
18 68  UKB   KOCAN Krištof (12)
00:10:43.233 +00:02:34.240
19 62  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
00:10:55.104 +00:02:46.240
20 65  NOV   GUBOV Jakub (12)
00:11:14.025 +00:03:05.360
21 69  DUN   MYKHAILENKO Mykhailo (12)
00:13:06.481 +00:04:58.480
  71  ŠAM   BARÁTH Leon Karol (12)
Prevrátil
  76  KOM   BOGDÁNY Ádám (12)
Prevrátil
  78  NZA   TÓTH Richard (12)
Nedostavil sa
F: 11:30


8: F K1 Dievčatá 11 2000 22.07.2023 11:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 91  KOM   NAGY Gréta (12)
00:08:04.638  
2 97  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
00:08:09.117 +00:00:04.479
3 89  PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:08:10.007 +00:00:05.369
4 93  NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
00:08:39.404 +00:00:34.766
5 90  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
00:09:18.059 +00:01:13.120
6 88  KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:09:24.854 +00:01:20.120
7 94  ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
00:09:29.983 +00:01:25.120
8 96  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
00:10:04.555 +00:01:59.120
9 92  KOM   VÖRÖS Hanna Rózsa (12)
00:10:12.891 +00:02:08.240
10 95  ŠTU   PUŠŠOVÁ Tiffany (12)
00:10:52.301 +00:02:47.240
11 98  TTS   SABOVÁ Laura (12)
00:10:56.418 +00:02:51.240
F: 11:45


9: F K1 Chlapci 10 2000 22.07.2023 12:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:08:21.828  
2 1  WBK   WEBER Leo (11)
00:08:37.784 +00:00:15.956
3 4  DUN   KLIMO Filip (11)
00:08:40.123 +00:00:18.295
4 7  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:08:40.798 +00:00:18.970
5 3  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:08:48.742 +00:00:26.914
6 14  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:08:59.856 +00:00:38.028
7 15  TTS   PILÁR Jakub (11)
00:09:11.217 +00:00:49.389
8 13  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:09:15.472 +00:00:53.644
9 12  NOV   VRCHOVSKÝ Jakub (11)
00:09:45.068 +00:01:23.120
10 5  KOM   NAGY Maximus (11)
00:09:50.381 +00:01:28.120
11 10  KOM   JÓZSA Samuel (11)
00:09:56.333 +00:01:34.120
12 2  KLU   BOGNÁR Olivér (11)
00:10:12.068 +00:01:50.120
13 9  KOM   PÁLFY Károly (11)
00:10:37.809 +00:02:15.240
14 6  ŠAM   HEFTY Daniel (11)
00:10:41.534 +00:02:19.240
15 11  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:12:43.543 +00:04:21.480
F: 12:00


10: F K1 Dievčatá 9 2000 22.07.2023 12:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 20  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:09:22.624  
F: 12:15


11: F K1 Dievčatá 10 2000 22.07.2023 12:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 33  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:08:56.287  
2 25  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:09:00.394 +00:00:04.107
3 27  ŠAM   BAČA Izabela (11)
00:09:03.375 +00:00:07.088
4 29  KOM   HAVRAN Emília (11)
00:09:30.645 +00:00:34.358
5 32  DUN   BELIAIEVA Mariia (11)
00:10:01.163 +00:01:04.120
6 30  UKB   BOBOCKÁ Roxana (11)
00:10:28.910 +00:01:32.120
7 31  DKB   LYSÁ Zora (11)
00:10:32.769 +00:01:36.120
8 28  ŠAM   MUCHOVÁ Alexandra (11)
00:10:33.914 +00:01:37.120
9 26  NOV   DROZDOVÁ Lilien (11)
00:10:35.602 +00:01:39.120
F: 12:15


12: F K1 Chlapci 9 2000 22.07.2023 12:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 41  UKB   MARKUSEK Kristián (10)
00:09:31.793  
2 42  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
00:09:44.774 +00:00:12.981
4 44  ŠAM   PROKOP Miloš (10)
00:10:09.749 +00:00:37.956
5 43  ŠTU   KARDOŠ Viktor (10)
00:10:32.253 +00:01:00.120
6 45  PIE   JANKECH Kristián (10)
00:11:27.075 +00:01:55.120
F: 12:30


13: F C1 Chlapci 13 2000 22.07.2023 12:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 50  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:09:57.063  
F: 12:32


14: F C1 Chlapci 12 2000 22.07.2023 12:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 53  NOV   PATÁK Maxim (13)
00:11:29.661  
F: 12:32


15: F C1 Dievčatá 12 2000 22.07.2023 12:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 56  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:12:11.525  
F: 12:32


18: R1 K1 Kadeti 200 22.07.2023 14:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:00:38.480  
2 3  NOV   RUS Matúš (17)
00:00:39.320 +00:00:00.840
3 4  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:00:39.840 +00:00:01.360
4 5  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:00:43.720 +00:00:05.240
5 2  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:00:44.000 +00:00:05.520
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


19: R2 K1 Kadeti 200 22.07.2023 14:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  PIE   JANKECH Filip (16)
00:00:40.280  
2 5  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:00:40.600 +00:00:00.320
3 4  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:00:42.840 +00:00:02.560
4 6  DKB   SIGMUND Christian (17)
00:00:42.920 +00:00:02.640
5 1  INT   HROŠ Daniel (16)
00:00:48.920 +00:00:08.640
6 3  NOV   KRÁTKY Jakub (16)
00:00:54.840 +00:00:14.560
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


20: R3 K1 Kadeti 200 22.07.2023 14:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:00:38.280  
2 5  KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:39.480 +00:00:01.200
3 1  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:00:39.840 +00:00:01.560
4 3  KOM   TÓTH Michal (16)
00:00:40.920 +00:00:02.640
5 4  DKB   KAPITÁŇ Peter (17)
00:00:44.200 +00:00:05.920
6 2  INT   NAGY Tomáš (16)
00:00:50.040 +00:00:11.760
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


21: R1 K1 Juniori 200 22.07.2023 14:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:00:37.560  
2 3  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:00:39.960 +00:00:02.400
3 6  KOM   NAGY Dominik (18)
00:00:40.120 +00:00:02.560
4 2  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:00:40.480 +00:00:02.920
1.-3. -> F R1: 14:45 > R2: 14:48 > F: 15:33


22: R2 K1 Juniori 200 22.07.2023 14:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:00:37.560  
2 3  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:00:38.640 +00:00:01.080
3 4  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:00:39.680 +00:00:02.120
4 2  INT   VARGA Oliver (18)
00:00:40.600 +00:00:03.040
1.-3. -> F R1: 14:45 > R2: 14:48 > F: 15:33


23: R1 K1 Muži 200 22.07.2023 14:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:00:37.080  
2 4  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:00:37.680 +00:00:00.600
3 3  DUN   MELKO Pavol (25)
00:00:38.320 +00:00:01.240
4 6  KOM   BÓNA Szilárd (21)
00:00:38.360 +00:00:01.280
  2  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
Nedostavil sa
1.-3. -> F R1: 14:51 > R2: 14:54 > F: 15:36


24: R2 K1 Muži 200 22.07.2023 14:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠKP   ZALKA Csaba (25)
00:00:34.880  
2 5  PIE   NOSKOVIČ Erik (43)
00:00:35.760 +00:00:00.880
3 3  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:00:36.240 +00:00:01.360
4 4  ZLP   PITELKA Samuel (21)
00:00:36.800 +00:00:01.920
5 2  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:00:38.120 +00:00:03.240
1.-3. -> F R1: 14:51 > R2: 14:54 > F: 15:36


25: R1 K1 Kadetky 200 22.07.2023 14:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:00:43.640  
3 1  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:00:48.040 +00:00:04.400
4 5  WBK   WEBER Kristína (17)
00:00:49.640 +00:00:06.000
5 6  DAN   BOGNÁR Lili (17)
00:00:52.800 +00:00:09.160
6 3  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:00:56.400 +00:00:12.760
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


26: R2 K1 Kadetky 200 22.07.2023 15:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:00:45.403  
2 5  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:00:47.056 +00:00:01.653
3 4  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:00:48.283 +00:00:02.880
4 6  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:00:49.498 +00:00:04.095
5 3  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:00:58.308 +00:00:12.905
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


27: R3 K1 Kadetky 200 22.07.2023 15:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:00:44.200  
2 6  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:00:44.320 +00:00:00.120
3 4  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:00:47.120 +00:00:02.920
4 2  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:00:47.880 +00:00:03.680
5 5  KOM   VÁMOS Dóra (16)
00:00:53.360 +00:00:09.160
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


28: F C1 Muži 200 22.07.2023 15:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   KUNOVSKÝ Matúš (21)
00:00:48.720  
2 3  TTS   DUŠIČKA Michal (37)
00:00:53.920 +00:00:05.200
F: 15:06


29: F K1 Veteráni 200 22.07.2023 15:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   JANKECH Milan (46)
00:00:37.000  
2 4  NAN   STANO Tomáš (39)
00:00:39.400 +00:00:02.400
3 3  KOM   DOSÚDIL František (45)
00:00:41.600 +00:00:04.600
F: 15:09


30: F K1 Veteránky 200 22.07.2023 15:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  DUN   KLIMOVÁ Ľubica (47)
00:00:52.960  
2 4  DUN   KMIŤOVÁ Jana (49)
00:00:55.920 +00:00:02.960
3 3  WBK   WEBER Lucia (44)
00:00:59.640 +00:00:06.680
F: 15:12


31: F K1 Ženy 200 22.07.2023 15:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   JAKUBISOVÁ Romana (22)
00:00:46.480  
2 3  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
00:00:54.920 +00:00:08.440
F: 15:15


32: F C1 Juniorky 200 22.07.2023 15:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:00:53.379  
F: 15:18


33: F C1 Kadetky 200 22.07.2023 15:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   STEHLÍK Vivien (16)
00:00:51.120  
2 5  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
00:00:56.440 +00:00:05.320
3 3  PIE   GALBAVÁ Gloria (16)
00:00:58.280 +00:00:07.160
F: 15:18


34: F C1 Juniori 200 22.07.2023 15:21


35: F C1 Kadeti 200 22.07.2023 15:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:00:59.103  
F: 15:21


36: M K1 Kadeti 200 22.07.2023 15:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NOV   RUS Matúš (17)
00:00:37.760  
2 2  KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:37.800 +00:00:00.040
3 6  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:00:38.000 +00:00:00.240
4 5  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:00:38.200 +00:00:00.440
5 1  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:00:45.840 +00:00:08.080
  4  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
Prevrátil
1.-3. -> F R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


37: M K1 Kadetky 200 22.07.2023 15:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:00:44.760  
3 6  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:00:46.960 +00:00:02.200
4 5  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:00:47.280 +00:00:02.520
5 1  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:00:48.000 +00:00:03.240
6 4  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:00:49.000 +00:00:04.240
1.-3. -> F R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


38: F K1 Juniorky 200 22.07.2023 15:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:00:44.000  
2 3  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:00:50.800 +00:00:06.800
F: 15:30


39: F K1 Juniori 200 22.07.2023 15:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:00:35.720  
2 4  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:00:36.520 +00:00:00.800
3 5  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:00:36.600 +00:00:00.880
4 6  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:00:36.960 +00:00:01.240
5 2  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:00:37.560 +00:00:01.840
6 1  KOM   NAGY Dominik (18)
00:00:39.960 +00:00:04.240
R1: 14:45 > R2: 14:48 > F: 15:33


40: F K1 Muži 200 22.07.2023 15:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKP   ZALKA Csaba (25)
00:00:34.240  
2 2  PIE   NOSKOVIČ Erik (43)
00:00:34.480 +00:00:00.240
3 3  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:00:36.120 +00:00:01.880
3 6  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:00:36.120 +00:00:01.880
5 5  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:00:38.560 +00:00:04.320
6 1  DUN   MELKO Pavol (25)
00:00:38.680 +00:00:04.440
R1: 14:51 > R2: 14:54 > F: 15:36


41: F K1 Kadeti 200 22.07.2023 16:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:00:37.240  
2 3  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:00:38.080 +00:00:00.840
3 5  NOV   RUS Matúš (17)
00:00:39.400 +00:00:02.160
4 1  KOM   LOPATA Matej (16)
00:00:39.720 +00:00:02.480
5 6  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:00:39.880 +00:00:02.640
6 4  PIE   JANKECH Filip (16)
00:00:41.720 +00:00:04.480
R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


42: F K1 Kadetky 200 22.07.2023 16:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:00:43.560  
2 2  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:00:44.560 +00:00:01.000
3 5  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:00:45.920 +00:00:02.360
5 4  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:00:47.400 +00:00:03.840
6 6  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:00:47.640 +00:00:04.080
R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


104: F K2 Juniorky 200 22.07.2023 16:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
 ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:00:43.172  
F: 16:09


43: F K2 Ženy 200 22.07.2023 16:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
 NOV   JAKUBISOVÁ Romana (22)
00:00:45.083  
F: 16:09


44: F K2 Muži 200 22.07.2023 16:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   MICHÁLEK Matej (32)
 PIE   NOSKOVIČ Erik (43)
00:00:31.920  
2 3  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
 NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:00:35.240 +00:00:03.320
3 5  DUN   MELKO Pavol (25)
 TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:00:36.000 +00:00:04.080
F: 16:15


45: R1 K2 Dievčatá 13+14 200 23.07.2023 09:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:45.322  
2 4  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:46.310 +00:00:00.988
3 2  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:46.963 +00:00:01.641
4 5  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
 KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:00:50.302 +00:00:04.980
1.-3. -> F R1: 09:00 > R2: 09:03 > F: 13:39


46: R2 K2 Dievčatá 13+14 200 23.07.2023 09:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:00:45.271  
2 4  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:00:46.159 +00:00:00.888
3 2  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:48.710 +00:00:03.439
4 1  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
 NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:00:50.625 +00:00:05.354
1.-3. -> F R1: 09:00 > R2: 09:03 > F: 13:39


47: R1 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:00:42.654  
2 4  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:00:46.028 +00:00:03.374
3 3  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:46.750 +00:00:04.096
4 5  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:00:47.728 +00:00:05.074
5 1  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:48.370 +00:00:05.716
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


48: R2 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:45.040  
2 5  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:46.840 +00:00:01.800
3 3  KOM   HODEK Dávid (15)
00:00:48.600 +00:00:03.560
4 4  NOV   SOBOTA Cristian (15)
00:00:53.120 +00:00:08.080
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


49: R3 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:00:48.400  
2 5  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:00:51.320 +00:00:02.920
3 6  TTS   BREZAN Bruno (15)
00:00:56.480 +00:00:08.080
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


50: R4 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:00:42.960  
2 3  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:00:43.840 +00:00:00.880
3 5  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:00:49.800 +00:00:06.840
4 6  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
00:00:51.080 +00:00:08.120
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


51: R1 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:00:53.800  
2 6  DUN   KLOCHKO Maksym (14)
00:01:07.320 +00:00:13.520
  4  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
Nedostavil sa
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


52: R2 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:47.559  
2 3  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:00:51.060 +00:00:03.501
3 5  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:54.253 +00:00:06.694
4 6  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
00:00:57.706 +00:00:10.147
  4  DUN   TSYTSENKO Oleksii (14)
Prevrátil
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


53: R3 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:00:51.080  
2 2  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:00:56.080 +00:00:05.000
3 4  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:00:56.680 +00:00:05.600
4 3  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:00:57.200 +00:00:06.120
5 5  DUN   POGORIELOV Nikita (14)
00:01:12.840 +00:00:21.760
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


54: R4 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:00:48.240  
2 4  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:52.120 +00:00:03.880
3 6  KOM   TURZA Andrej (14)
00:00:54.360 +00:00:06.120
4 2  NZA   IMMER Marco (14)
00:00:57.840 +00:00:09.600
5 5  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:01:07.880 +00:00:19.640
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


55: R5 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:00:48.280  
2 2  KOM   HATOS Bence (14)
00:00:51.360 +00:00:03.080
3 3  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:00:54.360 +00:00:06.080
4 4  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:00:55.760 +00:00:07.480
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


56: R6 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:48.320  
2 4  WBK   WEBER Patrik (14)
00:00:52.520 +00:00:04.200
3 5  ŠAM   NAGY András (14)
00:01:04.600 +00:00:16.280
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


57: R1 K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 09:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:00:56.600  
2 2  NZA   OBOŇA Lukáš (13)
00:00:59.880 +00:00:03.280
3 3  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
00:01:02.360 +00:00:05.760
4 5  DUN   HALATA Ivan (13)
00:01:12.760 +00:00:16.160
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


58: R2 K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 09:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NOV   RUS Lukáš (13)
00:00:57.174  
2 4  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:00:58.257 +00:00:01.083
3 3  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:00:58.967 +00:00:01.793
4 2  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:00:59.722 +00:00:02.548
5 6  ŠAM   JAMBOR Adrián (13)
00:01:05.987 +00:00:08.813
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


59: R3 K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 09:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NOV   VANEK Alexander (13)
00:00:56.760  
2 3  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:00:58.280 +00:00:01.520
3 4  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:01:05.640 +00:00:08.880
4 2  UKB   BRIATKA Michal (13)
00:01:07.560 +00:00:10.800
  6  DAN   SZEKÉR Mark (13)
Nedostavil sa
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


60: R1 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 09:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NZA   TÓTH Richard (12)
00:01:06.640  
2 3  UKB   STANKOVIČ Matej (12)
00:01:11.080 +00:00:04.440
3 6  ŠAM   BARÁTH Leon Karol (12)
00:01:14.440 +00:00:07.800
4 4  DUN   PLOTNITSKYI Danyil (12)
00:01:17.840 +00:00:11.200
5 5  NOV   GUBOV Jakub (12)
00:01:18.680 +00:00:12.040
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


61: R2 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 09:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:00:59.240  
2 4  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:01:04.960 +00:00:05.720
3 3  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:01:06.480 +00:00:07.240
4 5  UKB   KOCAN Krištof (12)
00:01:19.040 +00:00:19.800
5 6  DUN   MYKHAILENKO Mykhailo (12)
00:01:21.320 +00:00:22.080
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


62: R3 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 09:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:00:59.480  
2 2  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:01:03.320 +00:00:03.840
3 4  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
00:01:08.920 +00:00:09.440
4 5  DUN   BUHRIN Serhii (12)
00:01:12.040 +00:00:12.560
  3  ZLP   KUCBEL Kai (12)
Nedostavil sa
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


63: R4 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TAT   FRIČ Andrej (12)
00:00:59.010  
2 2  NZA   HÓKA Simon (12)
00:01:00.270 +00:00:01.260
3 3  ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:01:07.798 +00:00:08.788
4 6  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
00:01:16.494 +00:00:17.484
  4  DUN   PORTIANOV Tymofii (12)
Nedostavil sa
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


64: R1 K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 10:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:00:50.320  
2 3  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:52.600 +00:00:02.280
3 5  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:52.960 +00:00:02.640
4 6  DKB   LYSÁ Hana (14)
00:01:04.920 +00:00:14.600
  4  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
Prevrátil
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


65: R2 K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 10:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:48.000  
2 6  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:00:48.520 +00:00:00.520
3 2  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:00:48.640 +00:00:00.640
4 3  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:00:50.600 +00:00:02.600
5 5  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:00:50.880 +00:00:02.880
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


66: R3 K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 10:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:00:50.760  
2 5  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:00:51.080 +00:00:00.320
3 4  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:52.880 +00:00:02.120
4 2  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:00:53.280 +00:00:02.520
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


67: R1 K1 Dievčatá 14 200 23.07.2023 10:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:48.360  
2 5  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:00:49.600 +00:00:01.240
3 2  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:00:51.800 +00:00:03.440
4 3  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:00:58.840 +00:00:10.480
1.-3. -> F R1: 10:12 > R2: 10:15 > F: 12:42


68: R2 K1 Dievčatá 14 200 23.07.2023 10:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:00:50.880  
2 2  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:00:54.960 +00:00:04.080
3 5  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:00:56.200 +00:00:05.320
4 3  ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:01:02.160 +00:00:11.280
1.-3. -> F R1: 10:12 > R2: 10:15 > F: 12:42


69: R1 K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 10:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:39.360  
2 6  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:42.920 +00:00:03.560
3 4  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:47.840 +00:00:08.480
4 3  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
 ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:00:54.080 +00:00:14.720
5 2  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
 ŠAM   NAGY András (14)
00:00:56.240 +00:00:16.880
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


70: R2 K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 10:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  KOM   MUHAR Patrice (15)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:00:43.160  
2 4  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:43.600 +00:00:00.440
3 2  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:45.440 +00:00:02.280
4 5  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:00:50.680 +00:00:07.520
5 6  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 KLU   BOGNÁR Csaba (15)
00:00:53.000 +00:00:09.840
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


71: R3 K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 10:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:00:43.080  
2 2  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:45.640 +00:00:02.560
3 3  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
 ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:47.120 +00:00:04.040
4 4  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:00:50.920 +00:00:07.840
5 6  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
 ŠAM   NAGY Michal (14)
00:00:53.720 +00:00:10.640
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


72: F K1 Chlapci 10 200 23.07.2023 10:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  SAL   ŠIMKO Dominik (11)
00:01:04.440  
2 2  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:01:04.600 +00:00:00.160
3 5  NOV   VRCHOVSKÝ Jakub (11)
00:01:06.160 +00:00:01.720
4 6  TTS   PILÁR Jakub (11)
00:01:06.200 +00:00:01.760
5 3  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:01:21.960 +00:00:17.520
F: 10:33 > F: 10:36 > F: 10:39


73: F K1 Chlapci 10 200 23.07.2023 10:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  DUN   KLIMO Filip (11)
00:01:05.320  
2 2  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:01:07.240 +00:00:01.920
3 3  SAL   MARKO Samuel (11)
00:01:07.440 +00:00:02.120
4 5  UKB   BRIATKA Matúš (11)
00:01:14.760 +00:00:09.440
F: 10:33 > F: 10:36 > F: 10:39


74: F K1 Chlapci 10 200 23.07.2023 10:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  WBK   WEBER Leo (11)
00:01:03.000  
2 5  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:01:06.480 +00:00:03.480
3 3  KLU   BOGNÁR Olivér (11)
00:01:12.120 +00:00:09.120
4 4  ŠAM   HEFTY Daniel (11)
00:01:18.520 +00:00:15.520
F: 10:33 > F: 10:36 > F: 10:39


75: R1 K1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 10:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:00:56.840  
2 6  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:01:01.800 +00:00:04.960
3 5  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:01:03.160 +00:00:06.320
4 4  ŠAM   BRAUNEROVÁ Diana (13)
00:01:09.240 +00:00:12.400
5 2  NOV   SOBOTOVÁ Eliška (13)
00:01:21.520 +00:00:24.680
1.-3. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 12:36


76: R2 K1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 10:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:00:59.800  
2 3  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:01:00.200 +00:00:00.400
3 4  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:01:01.520 +00:00:01.720
4 2  ŠAM   PODHOROVÁ Dominika (13)
00:01:06.520 +00:00:06.720
5 6  TTS   KONDRATOVÁ Slávka (13)
00:01:14.160 +00:00:14.360
1.-3. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 12:36


77: M K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:00:51.080  
2 4  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:00:52.840 +00:00:01.760
3 6  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:54.120 +00:00:03.040
4 2  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:00:54.480 +00:00:03.400
5 3  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:57.200 +00:00:06.120
6 5  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:58.520 +00:00:07.440
1.-3. -> F R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


78: M1 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:00:50.680  
2 2  WBK   WEBER Patrik (14)
00:00:53.080 +00:00:02.400
3 6  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:54.560 +00:00:03.880
4 3  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:00:56.520 +00:00:05.840
5 5  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:00:59.120 +00:00:08.440
6 1  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:00:59.400 +00:00:08.720
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


79: M2 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:48.120  
2 3  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:00:48.200 +00:00:00.080
3 2  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:54.960 +00:00:06.840
4 1  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:01:01.640 +00:00:13.520
5 5  DUN   KLOCHKO Maksym (14)
00:01:07.480 +00:00:19.360
6 6  ŠAM   NAGY András (14)
00:01:10.280 +00:00:22.160
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


80: M3 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:49.280  
2 5  KOM   HATOS Bence (14)
00:00:52.960 +00:00:03.680
3 3  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:00:53.720 +00:00:04.440
4 2  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:00:54.840 +00:00:05.560
5 6  KOM   TURZA Andrej (14)
00:00:59.480 +00:00:10.200
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


81: M K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 11:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:00:59.080  
2 1  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:01:00.160 +00:00:01.080
3 4  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:01:00.560 +00:00:01.480
4 3  NZA   OBOŇA Lukáš (13)
00:01:00.640 +00:00:01.560
5 5  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
00:01:01.960 +00:00:02.880
6 6  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:01:06.760 +00:00:07.680
1.-3. -> F R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


82: M1 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:00:58.400  
2 2  NZA   HÓKA Simon (12)
00:01:01.920 +00:00:03.520
3 5  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:01:05.800 +00:00:07.400
4 3  NZA   TÓTH Richard (12)
00:01:09.800 +00:00:11.400
5 6  ŠAM   BARÁTH Leon Karol (12)
00:01:14.280 +00:00:15.880
6 1  ŠAM   LENGYEL Leonard (12)
00:01:15.240 +00:00:16.840
1.-3. -> F R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


83: M2 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 11:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  TAT   FRIČ Andrej (12)
00:01:01.060  
2 4  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:01:01.260 +00:00:00.200
3 5  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:01:04.700 +00:00:03.640
4 1  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:01:09.780 +00:00:08.720
5 6  ŠAM   TÓTH Gergely (12)
00:01:09.980 +00:00:08.920
6 2  UKB   STANKOVIČ Matej (12)
00:01:14.540 +00:00:13.480
1.-3. -> F R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


84: M1 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 11:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:00:44.200  
2 3  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:00:46.120 +00:00:01.920
3 4  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:00:47.600 +00:00:03.400
4 5  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:00:47.880 +00:00:03.680
5 6  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:53.680 +00:00:09.480
6 1  TTS   BREZAN Bruno (15)
00:00:57.880 +00:00:13.680
1.-3. -> F R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


85: M2 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 11:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:00:45.480  
2 4  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:46.920 +00:00:01.440
3 2  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:00:47.200 +00:00:01.720
4 1  KOM   HODEK Dávid (15)
00:00:49.880 +00:00:04.400
5 5  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:00:50.960 +00:00:05.480
6 6  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:00:55.440 +00:00:09.960
1.-3. -> F R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


86: M K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:00:49.160  
2 1  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:49.440 +00:00:00.280
3 6  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:00:51.480 +00:00:02.320
4 2  KOM   HATOS Bence (14)
00:00:51.560 +00:00:02.400
5 3  WBK   WEBER Patrik (14)
00:00:53.760 +00:00:04.600
6 5  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:55.120 +00:00:05.960
1.-3. -> F R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


87: F C1 Chlapci 12 200 23.07.2023 11:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  ŠAM   VILÁGI Félix (13)
00:01:07.720  
2 2  NOV   PATÁK Maxim (13)
00:01:21.560 +00:00:13.840
F: 11:54


88: F C1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 11:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:01:29.173  
F: 11:54


89: F C1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   FEKETE Róbert (14)
00:00:59.720  
2 4  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:01:02.240 +00:00:02.520
F: 11:57


90: F K1 Dievčatá 9 200 23.07.2023 12:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:01:11.308  
F: 12:03


91: F K1 Dievčatá 10 200 23.07.2023 12:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠAM   BAČA Izabela (11)
00:01:06.080  
2 5  DUN   BELIAIEVA Mariia (11)
00:01:15.960 +00:00:09.880
3 4  DKB   LYSÁ Zora (11)
00:01:16.240 +00:00:10.160
4 2  ŠAM   MUCHOVÁ Alexandra (11)
00:01:18.120 +00:00:12.040
5 3  NOV   DROZDOVÁ Lilien (11)
00:01:21.560 +00:00:15.480
F: 12:03


92: F K1 Chlapci 9 200 23.07.2023 12:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
00:01:11.240  
3 5  ŠAM   PROKOP Miloš (10)
00:01:15.680 +00:00:04.440
4 2  ŠTU   KARDOŠ Viktor (10)
00:01:21.120 +00:00:09.880
F: 12:06


93: F K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 12:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:00:57.240  
2 4  TAT   FRIČ Andrej (12)
00:01:00.520 +00:00:03.280
3 2  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:01:00.680 +00:00:03.440
4 5  NZA   HÓKA Simon (12)
00:01:01.480 +00:00:04.240
5 6  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:01:03.800 +00:00:06.560
6 1  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:01:06.200 +00:00:08.960
R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


94: F K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 12:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NOV   VANEK Alexander (13)
00:00:57.960  
2 3  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:00:58.560 +00:00:00.600
3 5  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:00:59.120 +00:00:01.160
4 4  NOV   RUS Lukáš (13)
00:01:00.160 +00:00:02.200
5 6  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:01:00.360 +00:00:02.400
6 1  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:01:02.040 +00:00:04.080
R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


95: M K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 12:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:43.760  
2 4  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:44.880 +00:00:01.120
3 1  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:45.080 +00:00:01.320
4 6  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
 ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:46.600 +00:00:02.840
5 2  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:48.120 +00:00:04.360
6 5  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:00:49.200 +00:00:05.440
1.-3. -> F R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


96: F K1 Dievčatá 11 200 23.07.2023 12:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
00:01:07.120  
2 2  ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
00:01:09.880 +00:00:02.760
3 3  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
00:01:10.320 +00:00:03.200
4 5  ŠTU   PUŠŠOVÁ Tiffany (12)
00:01:16.120 +00:00:09.000
F: 12:33


97: F K1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 12:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:00:55.960  
2 2  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:00:58.680 +00:00:02.720
3 4  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:00:59.240 +00:00:03.280
4 5  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:01:00.160 +00:00:04.200
5 6  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:01:00.360 +00:00:04.400
6 1  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:01:03.000 +00:00:07.040
R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 12:36


98: F K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 12:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:48.280  
2 5  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:00:49.360 +00:00:01.080
3 2  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:00:50.320 +00:00:02.040
4 6  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:00:50.920 +00:00:02.640
5 1  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:00:51.760 +00:00:03.480
6 3  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:00:51.960 +00:00:03.680
R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


99: F K1 Dievčatá 14 200 23.07.2023 12:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:47.640  
2 4  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:00:49.240 +00:00:01.600
3 5  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:00:50.680 +00:00:03.040
4 1  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:00:52.920 +00:00:05.280
5 6  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:00:53.080 +00:00:05.440
6 2  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:00:55.560 +00:00:07.920
R1: 10:12 > R2: 10:15 > F: 12:42


100: F K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 13:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:39.825  
2 5  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:00:40.677 +00:00:00.852
3 2  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:00:43.029 +00:00:03.204
4 4  KOM   MUHAR Patrice (15)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:00:43.480 +00:00:03.655
5 6  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:00:45.438 +00:00:05.613
6 1  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:46.304 +00:00:06.479
R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


101: F C2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 13:06


105: F K2 Kadetky 200 23.07.2023 13:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
 NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:00:44.320  
2 6  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
 ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:00:45.440 +00:00:01.120
3 4  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:00:47.200 +00:00:02.880
4 2  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
 ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:00:53.720 +00:00:09.400
5 3  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
 ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:01:00.080 +00:00:15.760
F: 13:15


111: F C2 Kadeti 200 23.07.2023 13:21


106: F K2 Juniori 200 23.07.2023 13:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ZLP   POHANKA Ivan (19)
 NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:00:37.560  
2 4  INT   LUKAČKA Viktor (18)
 INT   VARGA Oliver (18)
00:00:39.080 +00:00:01.520
3 3  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
 KOM   NAGY Dominik (18)
00:00:40.440 +00:00:02.880
F: 13:30


107: F K2 Kadeti 200 23.07.2023 13:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 NZA   HANGYA Samuel (16)
00:00:36.304  
2 2  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:00:37.127 +00:00:00.823
3 4  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:00:37.508 +00:00:01.204
4 3  KOM   LOPATA Matej (16)
 PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:00:38.253 +00:00:01.949
5 5  INT   HROŠ Daniel (16)
 ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:00:48.736 +00:00:12.432
F: 13:36


108: F K2 Dievčatá 13+14 200 23.07.2023 13:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:00:45.680  
2 5  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:00:46.520 +00:00:00.840
3 1  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:00:47.960 +00:00:02.280
4 6  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:00:49.280 +00:00:03.600
5 2  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:00:49.680 +00:00:04.000
R1: 09:00 > R2: 09:03 > F: 13:39


109: F K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 13:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:00:47.040  
2 5  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:00:47.560 +00:00:00.520
3 4  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:00:48.120 +00:00:01.080
4 2  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:00:50.000 +00:00:02.960
5 1  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:00:51.680 +00:00:04.640
6 6  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:00:53.720 +00:00:06.680
R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


110: F K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 13:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:00:42.760  
2 3  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:00:44.120 +00:00:01.360
3 5  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:00:45.920 +00:00:03.160
4 6  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:00:46.000 +00:00:03.240
5 2  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:00:48.160 +00:00:05.400
6 1  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:00:53.320 +00:00:10.560
R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


Vygenerované: 28.05.2024 - 22:39:07
Baracuda v0.4, 687.3 ms