Celkové výsledky - Novácka päťstovka

1: R1 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:02:08.484  
2 3  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:02:10.953 +00:00:02.469
3 7  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:02:11.362 +00:00:02.878
4 1  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:02:12.242 +00:00:03.758
5 8  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:02:14.723 +00:00:06.239
6 4  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:02:24.233 +00:00:15.749
7 6  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:02:33.850 +00:00:25.366
8 2  TAT   OSAĎAN Dávid (14)
00:03:02.986 +00:00:54.502
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


2: R2 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:02:08.817  
2 3  WBK   WEBER Patrik (14)
00:02:20.678 +00:00:11.861
3 2  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:02:21.976 +00:00:13.159
4 7  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:02:34.777 +00:00:25.960
5 5  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:41.082 +00:00:32.265
6 4  NZA   IMMER Marco (14)
00:02:43.833 +00:00:35.016
7 9  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:02:45.129 +00:00:36.312
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


3: R3 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  MOR   BENKO Martin (14)
00:02:11.561  
2 7  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:02:15.217 +00:00:03.656
3 8  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:02:15.409 +00:00:03.848
4 3  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:02:24.737 +00:00:13.176
5 5  KOM   TURZA Andrej (14)
00:02:27.297 +00:00:15.736
6 2  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:02:29.449 +00:00:17.888
7 4  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:02:29.769 +00:00:18.208
8 9  ŠAM   NAGY András (14)
00:02:42.601 +00:00:31.040
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


4: R4 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:02:09.329  
2 4  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:02:10.474 +00:00:01.145
3 5  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:02:14.145 +00:00:04.816
4 2  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:02:17.210 +00:00:07.881
5 7  MOR   KOMADEL Leoš (14)
00:02:27.190 +00:00:17.861
6 8  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:02:28.310 +00:00:18.981
7 9  KOM   KONTRA Viktor (14)
00:02:40.506 +00:00:31.177
8 3  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:02:49.504 +00:00:40.175
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


5: R5 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:02:12.031  
2 3  PIE   PAPAY Alex (14)
00:02:16.566 +00:00:04.535
3 6  KOM   HATOS Bence (14)
00:02:18.903 +00:00:06.872
4 8  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:02:25.102 +00:00:13.071
5 4  TAT   KANIANSKY Tomáš (14)
00:02:39.452 +00:00:27.421
6 5  UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:02:49.406 +00:00:37.375
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


6: R1 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 10:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:02:05.659  
2 9  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:02:11.539 +00:00:05.880
3 6  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:02:13.049 +00:00:07.390
4 2  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:02:13.229 +00:00:07.570
5 4  UKB   BILKA Matej (15)
00:02:14.253 +00:00:08.594
6 5  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:02:17.028 +00:00:11.369
7 3  NZA   VIDA Viktor (15)
00:02:27.660 +00:00:22.001
  8  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
Disk váha
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


7: R2 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 10:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  PIE   URBAN Šimon (15)
00:02:02.091  
2 4  UKB   BECKER Maxim (15)
00:02:06.123 +00:00:04.032
3 8  KOM   HODEK Dávid (15)
00:02:07.001 +00:00:04.910
4 2  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:02:07.402 +00:00:05.311
5 6  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:02:13.034 +00:00:10.943
6 7  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:02:22.610 +00:00:20.519
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


8: R3 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 10:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:02:00.845  
2 2  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:02:06.590 +00:00:05.745
3 7  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:02:19.370 +00:00:18.525
4 6  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:02:19.525 +00:00:18.680
5 4  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:02:28.782 +00:00:27.937
6 5  UKB   IHRING Branislav (15)
00:02:43.324 +00:00:42.479
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


9: R1 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 10:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:02:11.489  
2 9  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:02:16.930 +00:00:05.441
3 1  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:02:17.113 +00:00:05.624
4 5  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:21.066 +00:00:09.577
5 2  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:21.369 +00:00:09.880
6 3  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:02:24.353 +00:00:12.864
7 4  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
00:02:25.625 +00:00:14.136
8 7  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:02:30.968 +00:00:19.479
9 8  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Soňa (14)
00:02:42.856 +00:00:31.367
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


10: R2 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 10:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:02:09.452  
2 3  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:02:10.222 +00:00:00.770
3 8  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:02:16.342 +00:00:06.890
4 4  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:02:19.733 +00:00:10.281
5 5  NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:02:23.358 +00:00:13.906
6 2  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:02:32.131 +00:00:22.679
7 9  UKB   MOCKOVÁ Rita (14)
00:02:51.837 +00:00:42.385
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


11: R3 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 10:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:02:07.424  
2 7  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:02:13.030 +00:00:05.606
3 6  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:15.999 +00:00:08.575
4 5  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:16.758 +00:00:09.334
5 8  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:02:19.039 +00:00:11.615
6 3  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:02:22.543 +00:00:15.119
7 2  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:02:25.647 +00:00:18.223
8 4  ŠTU   PINTÉROVÁ Dorothy (14)
00:03:11.565 +00:01:04.120
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


12: R1 K1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 10:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:02:09.089  
2 3  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:02:10.797 +00:00:01.708
3 2  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:02:12.771 +00:00:03.682
4 7  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:02:13.221 +00:00:04.132
5 5  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:02:15.028 +00:00:05.939
6 4  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:02:20.524 +00:00:11.435
7 6  PIE   BALONOVÁ Nela (15)
00:02:54.157 +00:00:45.068
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:36 > R2: 10:39 > F: 15:54


13: R2 K1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 10:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:18.126  
2 5  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:02:21.038 +00:00:02.912
3 7  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:02:21.423 +00:00:03.297
4 4  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:02:25.359 +00:00:07.233
5 3  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:02:34.846 +00:00:16.720
6 6  ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:02:51.492 +00:00:33.366
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:36 > R2: 10:39 > F: 15:54


14: R1 K1 Kadetky 500 01.07.2023 10:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KOJ   ZENDULKOVÁ Klára (17)
00:02:06.631  
2 9  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:02:08.071 +00:00:01.440
3 7  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:02:12.246 +00:00:05.615
4 1  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:02:14.788 +00:00:08.157
5 3  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:02:15.319 +00:00:08.688
6 4  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:02:18.575 +00:00:11.944
7 8  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:02:23.685 +00:00:17.054
8 6  DAN   BOGNÁR Lili (17)
00:02:27.294 +00:00:20.663
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


15: R2 K1 Kadetky 500 01.07.2023 10:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:02:06.398  
2 3  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:02:11.291 +00:00:04.893
3 6  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:02:15.290 +00:00:08.892
4 7  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:02:19.115 +00:00:12.717
5 2  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
00:02:19.303 +00:00:12.905
6 4  DKB   KOVÁČOVÁ Andrea (17)
00:02:19.601 +00:00:13.203
7 8  WBK   WEBER Kristína (17)
00:02:20.010 +00:00:13.612
8 1  KOM   VÁMOS Dóra (16)
00:02:26.994 +00:00:20.596
9 5  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:02:38.210 +00:00:31.812
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


16: R3 K1 Kadetky 500 01.07.2023 10:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:07.179  
2 4  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:02:09.731 +00:00:02.552
3 3  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:02:14.915 +00:00:07.736
4 6  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:02:18.667 +00:00:11.488
5 9  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:02:19.940 +00:00:12.761
6 8  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:23.907 +00:00:16.728
7 5  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:02:30.284 +00:00:23.105
8 2  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:02:32.827 +00:00:25.648
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


17: R1 K1 Kadeti 500 01.07.2023 10:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:01:55.479  
2 9  KOJ   ŘIHOŠTEK Tomáš (17)
00:01:59.400 +00:00:03.921
3 8  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:02:00.973 +00:00:05.494
4 6  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:02:02.384 +00:00:06.905
5 2  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:02:02.968 +00:00:07.489
6 7  TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:02:05.422 +00:00:09.943
7 3  UKB   CYPRICH Róbert (16)
00:02:10.349 +00:00:14.870
8 4  SAL   ORAVEC Timon (17)
00:02:25.352 +00:00:29.873
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


18: R2 K1 Kadeti 500 01.07.2023 10:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:51.780  
2 4  KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:52.651 +00:00:00.871
3 7  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:01:54.513 +00:00:02.733
4 3  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:01:54.803 +00:00:03.023
5 6  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:57.404 +00:00:05.624
6 5  DKB   KAPITÁŇ Peter (17)
00:02:01.643 +00:00:09.863
7 2  NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:02:03.315 +00:00:11.535
8 9  TAT   BURÁK Alex (17)
00:02:07.233 +00:00:15.453
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


19: R3 K1 Kadeti 500 01.07.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:01:51.288  
2 4  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:01:54.977 +00:00:03.689
3 7  NOV   RUS Matúš (17)
00:01:58.689 +00:00:07.401
4 3  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:02:00.673 +00:00:09.385
5 8  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:02:00.841 +00:00:09.553
6 5  PIE   JANKECH Filip (16)
00:02:04.129 +00:00:12.841
7 6  INT   HROŠ Daniel (16)
00:02:16.249 +00:00:24.961
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


20: R4 K1 Kadeti 500 01.07.2023 11:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:01:56.532  
2 5  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:01:59.814 +00:00:03.282
3 4  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:02:00.894 +00:00:04.362
4 6  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:02:01.374 +00:00:04.842
5 3  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:02:02.958 +00:00:06.426
6 2  UKB   KUNC Jakub (16)
00:02:03.243 +00:00:06.711
7 7  INT   NAGY Tomáš (16)
00:02:19.934 +00:00:23.402
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


21: R5 K1 Kadeti 500 01.07.2023 11:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  UKB   APFEL Martin (17)
00:01:50.427  
2 4  KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:52.692 +00:00:02.265
3 5  UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:54.340 +00:00:03.913
4 2  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:01:56.922 +00:00:06.495
5 8  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:02:04.755 +00:00:14.328
6 6  KOJ   CHOVANEC Martin (18)
00:02:10.011 +00:00:19.584
7 7  SAL   VÁNIK Matej (16)
00:02:18.816 +00:00:28.389
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


22: R1 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 11:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  MOR   BENKO Martin (14)
 VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:01:53.250  
2 2  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:01:58.194 +00:00:04.944
3 3  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:02:05.121 +00:00:11.871
4 5  UKB   BILKA Matej (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:02:09.579 +00:00:16.329
5 6  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:34.283 +00:00:41.033
6 4  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:02:37.867 +00:00:44.617
7 8  NZA   IMMER Marco (14)
 NZA   LENDVAI Alex (14)
00:02:39.284 +00:00:46.034
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


23: R2 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:53.816  
2 7  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:02:01.568 +00:00:07.752
3 5  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:02:02.676 +00:00:08.860
4 8  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:02:06.120 +00:00:12.304
5 6  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   KUNIAK Matej (14)
00:02:09.359 +00:00:15.543
6 4  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:02:13.367 +00:00:19.551
7 3  ŠAM   NAGY András (14)
 ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:02:28.879 +00:00:35.063
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


24: R3 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 11:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:52.291  
2 3  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:01:59.998 +00:00:07.707
3 6  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:02:06.540 +00:00:14.249
4 5  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:02:07.620 +00:00:15.329
5 7  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:02:18.004 +00:00:25.713
6 4  UKB   IHRING Branislav (15)
 UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:02:48.310 +00:00:56.019
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


27: R1 K1 Muži 500 01.07.2023 11:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  PIE   DANAŠ Matej (21)
00:01:40.587  
2 1  ŠKD   HVOJNIK Martin (23)
00:01:41.571 +00:00:00.984
3 5  TAT   ANTAL Andrej (27)
00:01:56.290 +00:00:15.703
4 8  NZA   BABICZA Kristóf (21)
00:01:58.738 +00:00:18.151
5 2  TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:02:04.890 +00:00:24.303
6 4  HOS   LIPTÁK Martin (20)
00:02:11.594 +00:00:31.007
  3  KOM   ZIRKELBACH Gabriel (56)
Nedostavil sa
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


28: R2 K1 Muži 500 01.07.2023 11:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠKP   MYŠÁK Denis (29)
00:01:39.684  
2 5  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:01:53.189 +00:00:13.505
3 4  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:01:54.300 +00:00:14.616
4 3  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:01:55.741 +00:00:16.057
5 8  PIE   PODHRADSKÝ Viktor Samuel (21)
00:01:56.117 +00:00:16.433
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


29: R3 K1 Muži 500 01.07.2023 11:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠKD   GELLE Peter (40)
00:01:44.596  
2 2  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:49.828 +00:00:05.232
3 3  ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:01:53.650 +00:00:09.054
4 8  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:01:56.013 +00:00:11.417
5 4  NZA   BAUKO Leo (22)
00:01:58.749 +00:00:14.153
6 5  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:02:01.656 +00:00:17.060
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


25: R1 K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 11:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:02:01.209  
2 6  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:02:02.002 +00:00:00.793
3 5  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:04.713 +00:00:03.504
4 8  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:05.055 +00:00:03.846
5 2  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:10.929 +00:00:09.720
6 3  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:02:12.210 +00:00:11.001
7 9  UKB   MOCKOVÁ Rita (14)
 ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:02:39.946 +00:00:38.737
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


26: R2 K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 11:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:01:59.454  
2 7  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:03.055 +00:00:03.601
3 6  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:02:04.492 +00:00:05.038
4 3  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:08.608 +00:00:09.154
5 5  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:02:08.756 +00:00:09.302
6 4  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:02:12.847 +00:00:13.393
7 9  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
 NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:02:18.720 +00:00:19.266
8 2  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
 PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:02:21.455 +00:00:22.001
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


30: R1 K2 Kadetky 500 01.07.2023 11:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
 PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:01.616  
2 7  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
 TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:02:02.336 +00:00:00.720
3 8  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:02:03.800 +00:00:02.184
4 5  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
 UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:02:10.648 +00:00:09.032
  6  DAN   BOGNÁR Lili (17)
 KOM   VÁMOS Dóra (16)
Prevrátil
  3  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
 ŠAM   NAGY Viktória (17)
Disk váha
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 17:22


31: R2 K2 Kadetky 500 01.07.2023 11:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
 NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:02:05.192  
2 3  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
 SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:02:06.448 +00:00:01.256
3 5  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
 KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:08.409 +00:00:03.217
4 7  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
 ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:02:10.119 +00:00:04.927
5 4  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
 ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:02:31.732 +00:00:26.540
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 17:22


32: R1 K1 Juniori 500 01.07.2023 11:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:01:48.035  
2 9  TTS   PERETS Artur (19)
00:01:49.628 +00:00:01.593
3 3  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:01:50.859 +00:00:02.824
4 8  DKB   MANAS Lukáš (19)
00:01:51.819 +00:00:03.784
5 6  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:01:53.003 +00:00:04.968
6 7  TAT   ANTAL Matej (19)
00:01:58.155 +00:00:10.120
7 5  INT   VARGA Oliver (18)
00:01:59.107 +00:00:11.072
8 2  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:02:00.572 +00:00:12.537
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


33: R2 K1 Juniori 500 01.07.2023 11:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:01:46.970  
2 8  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:01:50.482 +00:00:03.512
3 5  KOM   NAGY Dominik (18)
00:01:51.690 +00:00:04.720
4 6  UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:51.842 +00:00:04.872
5 3  NZA   FICZA René (18)
00:01:56.602 +00:00:09.632
6 7  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:02:09.490 +00:00:22.520
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


34: R1 K2 Kadeti 500 01.07.2023 11:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:45.623  
2 7  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
 DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:01:46.513 +00:00:00.890
3 6  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:48.096 +00:00:02.473
4 3  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:49.672 +00:00:04.049
5 2  KOJ   CHOVANEC Martin (18)
 KOJ   ŘIHOŠTEK Tomáš (17)
00:01:56.479 +00:00:10.856
6 8  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:01:57.159 +00:00:11.536
7 4  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
 TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:02:14.832 +00:00:29.209
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:51 > R2: 11:54 > F: 15:57


35: R2 K2 Kadeti 500 01.07.2023 11:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:42.967  
2 5  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:01:43.261 +00:00:00.294
3 8  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:43.845 +00:00:00.878
4 3  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:01:44.110 +00:00:01.143
5 4  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:01:51.694 +00:00:08.727
6 6  INT   HROŠ Daniel (16)
 ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:02:10.247 +00:00:27.280
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:51 > R2: 11:54 > F: 15:57


36: M1 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 12:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:02:05.235  
2 4  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:02:09.905 +00:00:04.670
3 2  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:02:11.667 +00:00:06.432
4 7  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:02:11.920 +00:00:06.685
5 3  PIE   PAPAY Alex (14)
00:02:13.900 +00:00:08.665
6 6  WBK   WEBER Patrik (14)
00:02:20.275 +00:00:15.040
7 8  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:02:22.122 +00:00:16.887
8 9  TAT   KANIANSKY Tomáš (14)
00:02:42.312 +00:00:37.077
9 1  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:02:44.940 +00:00:39.705
1.-3. -> F R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


37: M2 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 12:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:02:08.324  
2 5  MOR   BENKO Martin (14)
00:02:09.963 +00:00:01.639
3 6  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:02:11.636 +00:00:03.312
4 8  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:02:15.909 +00:00:07.585
5 7  KOM   HATOS Bence (14)
00:02:17.650 +00:00:09.326
6 3  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:02:21.077 +00:00:12.753
7 9  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:02:24.476 +00:00:16.152
8 1  MOR   KOMADEL Leoš (14)
00:02:24.696 +00:00:16.372
9 2  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:02:33.562 +00:00:25.238
1.-3. -> F R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


38: M3 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 12:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:02:08.734  
2 5  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:02:10.185 +00:00:01.451
3 7  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:02:11.232 +00:00:02.498
4 3  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:02:13.368 +00:00:04.634
5 6  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:02:17.337 +00:00:08.603
6 8  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:02:27.809 +00:00:19.075
7 9  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:02:28.241 +00:00:19.507
8 1  KOM   TURZA Andrej (14)
00:02:30.056 +00:00:21.322
9 2  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:02:30.961 +00:00:22.227
1.-3. -> F R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


39: M1 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 12:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:02:06.521  
2 3  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:02:07.239 +00:00:00.718
3 4  KOM   HODEK Dávid (15)
00:02:08.817 +00:00:02.296
4 5  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:02:10.665 +00:00:04.144
5 7  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:02:13.857 +00:00:07.336
6 2  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:02:14.567 +00:00:08.046
7 1  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:02:19.315 +00:00:12.794
8 8  UKB   IHRING Branislav (15)
00:02:48.945 +00:00:42.424
1.-3. -> F R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


40: M2 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 12:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:02:08.987  
2 5  UKB   BECKER Maxim (15)
00:02:10.907 +00:00:01.920
3 8  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:02:12.907 +00:00:03.920
4 3  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:02:13.116 +00:00:04.129
5 7  UKB   BILKA Matej (15)
00:02:13.852 +00:00:04.865
6 6  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:02:17.018 +00:00:08.031
7 2  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:02:23.562 +00:00:14.575
8 1  NZA   VIDA Viktor (15)
00:02:38.387 +00:00:29.400
1.-3. -> F R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


41: M1 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 12:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:02:14.611  
2 3  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:15.851 +00:00:01.240
3 6  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:16.932 +00:00:02.321
4 5  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:02:17.107 +00:00:02.496
5 8  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:02:21.564 +00:00:06.953
6 1  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:02:24.515 +00:00:09.904
7 2  NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:02:24.834 +00:00:10.223
8 7  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:27.907 +00:00:13.296
9 9  UKB   MOCKOVÁ Rita (14)
00:03:02.716 +00:00:48.105
1.-3. -> F R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


42: M2 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 12:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:02:10.944  
2 5  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:02:13.278 +00:00:02.334
3 6  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:02:16.496 +00:00:05.552
4 2  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:02:17.793 +00:00:06.849
5 9  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:02:23.417 +00:00:12.473
6 1  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
00:02:26.286 +00:00:15.342
7 7  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:26.472 +00:00:15.528
8 3  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:02:29.609 +00:00:18.665
9 8  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:02:42.481 +00:00:31.537
1.-3. -> F R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


43: M1 K1 Muži 500 01.07.2023 12:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:01:45.354  
2 5  ŠKD   HVOJNIK Martin (23)
00:01:46.510 +00:00:01.156
3 2  PIE   PODHRADSKÝ Viktor Samuel (21)
00:01:47.878 +00:00:02.524
4 3  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:01:49.230 +00:00:03.876
5 6  ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:01:50.486 +00:00:05.132
6 8  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:01:52.182 +00:00:06.828
7 7  NZA   BABICZA Kristóf (21)
00:01:56.076 +00:00:10.722
8 1  HOS   LIPTÁK Martin (20)
00:02:11.109 +00:00:25.755
1.-3. -> F R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


44: M2 K1 Muži 500 01.07.2023 12:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:47.334  
2 5  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:01:49.102 +00:00:01.768
3 3  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:01:49.966 +00:00:02.632
4 6  TAT   ANTAL Andrej (27)
00:01:50.141 +00:00:02.807
5 2  NZA   BAUKO Leo (22)
00:01:58.631 +00:00:11.297
6 7  TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:01:58.875 +00:00:11.541
1.-3. -> F R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


45: M1 K1 Kadetky 500 01.07.2023 12:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:02:11.578  
2 5  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:02:12.748 +00:00:01.170
3 8  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:13.948 +00:00:02.370
4 4  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:02:14.740 +00:00:03.162
5 1  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:02:14.873 +00:00:03.295
6 7  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:02:18.010 +00:00:06.432
7 3  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:02:19.540 +00:00:07.962
8 9  WBK   WEBER Kristína (17)
00:02:20.440 +00:00:08.862
9 2  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
00:02:26.755 +00:00:15.177
1.-3. -> F R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


46: M2 K1 Kadetky 500 01.07.2023 12:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:02:10.242  
2 7  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:02:12.306 +00:00:02.064
3 6  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:02:12.889 +00:00:02.647
4 5  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:02:13.601 +00:00:03.359
5 2  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:02:17.801 +00:00:07.559
6 1  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:02:21.553 +00:00:11.311
7 3  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:02:21.761 +00:00:11.519
8 8  DKB   KOVÁČOVÁ Andrea (17)
00:02:23.218 +00:00:12.976
9 9  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:02:40.337 +00:00:30.095
1.-3. -> F R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


47: M1 K1 Kadeti 500 01.07.2023 12:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:54.433  
2 4  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:01:55.226 +00:00:00.793
3 3  KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:55.510 +00:00:01.077
4 5  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:01:55.744 +00:00:01.311
5 7  NOV   RUS Matúš (17)
00:01:56.681 +00:00:02.248
6 1  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:59.001 +00:00:04.568
7 8  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:02:04.120 +00:00:09.687
8 9  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:02:05.138 +00:00:10.705
9 2  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:02:14.761 +00:00:20.328
1.-3. -> F R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


48: M2 K1 Kadeti 500 01.07.2023 12:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:52.540  
2 5  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:01:54.253 +00:00:01.713
3 6  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:01:54.412 +00:00:01.872
4 3  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:01:54.706 +00:00:02.166
5 2  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:02:01.036 +00:00:08.496
6 4  KOJ   ŘIHOŠTEK Tomáš (17)
00:02:01.252 +00:00:08.712
7 8  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:02:04.061 +00:00:11.521
8 9  DKB   KAPITÁŇ Peter (17)
00:02:04.637 +00:00:12.097
9 1  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:02:09.708 +00:00:17.168
1.-3. -> F R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


49: M3 K1 Kadeti 500 01.07.2023 12:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:48.162  
2 4  UKB   APFEL Martin (17)
00:01:50.588 +00:00:02.426
3 6  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:01:52.524 +00:00:04.362
4 8  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:01:55.100 +00:00:06.938
5 1  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:02:03.299 +00:00:15.137
6 3  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:02:03.937 +00:00:15.775
7 9  UKB   KUNC Jakub (16)
00:02:05.153 +00:00:16.991
8 7  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:02:05.353 +00:00:17.191
9 2  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:02:07.267 +00:00:19.105
1.-3. -> F R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


50: M K1 Juniori 500 01.07.2023 12:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:01:52.036  
2 3  NZA   FICZA René (18)
00:01:52.755 +00:00:00.719
3 4  UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:52.908 +00:00:00.872
4 5  DKB   MANAS Lukáš (19)
00:01:54.187 +00:00:02.151
5 8  INT   VARGA Oliver (18)
00:01:55.315 +00:00:03.279
6 7  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:01:56.607 +00:00:04.571
7 2  TAT   ANTAL Matej (19)
00:01:57.280 +00:00:05.244
8 9  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:01:57.510 +00:00:05.474
1.-3. -> F R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


53: M1 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 12:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:02:02.788  
2 7  UKB   BILKA Matej (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:02:04.544 +00:00:01.756
3 4  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:02:05.442 +00:00:02.654
4 3  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:02:05.613 +00:00:02.825
5 6  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:02:07.072 +00:00:04.284
6 2  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   KUNIAK Matej (14)
00:02:10.207 +00:00:07.419
7 9  ŠAM   NAGY András (14)
 ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:02:31.225 +00:00:28.437
8 1  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:02:32.649 +00:00:29.861
9 8  UKB   IHRING Branislav (15)
 UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:02:45.303 +00:00:42.515
1.-3. -> F R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


54: M2 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 12:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:02:01.298  
2 5  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:02:03.352 +00:00:02.054
3 3  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:02:03.611 +00:00:02.313
4 6  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:02:05.954 +00:00:04.656
5 2  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:02:11.575 +00:00:10.277
6 8  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:02:13.261 +00:00:11.963
7 1  NZA   IMMER Marco (14)
 NZA   LENDVAI Alex (14)
00:02:42.021 +00:00:40.723
  7  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
 ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
Prevrátil
1.-3. -> F R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


51: R1 C1 Kadeti 500 01.07.2023 12:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:02:09.888  
2 6  TTS   STRUK Dominik (17)
00:02:18.073 +00:00:08.185
3 5  ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:02:35.024 +00:00:25.136
4 4  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:02:45.209 +00:00:35.321
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:54 > R2: 12:57 > F: 17:19


52: R2 C1 Kadeti 500 01.07.2023 12:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:02:11.828  
2 7  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:02:19.452 +00:00:07.624
3 4  TTS   MÁDEL Félix (17)
00:02:27.562 +00:00:15.734
4 5  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
00:02:33.077 +00:00:21.249
5 6  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:02:36.971 +00:00:25.143
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:54 > R2: 12:57 > F: 17:19


55: M K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 13:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:07.629  
2 4  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:09.044 +00:00:01.415
3 6  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:09.390 +00:00:01.761
4 3  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:02:09.548 +00:00:01.919
5 7  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:02:13.527 +00:00:05.898
6 2  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:02:14.380 +00:00:06.751
7 1  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
 NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:02:17.237 +00:00:09.608
8 9  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
 PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:02:30.565 +00:00:22.936
9 8  UKB   MOCKOVÁ Rita (14)
 ŠTU   VÁGVÖLGYI Orsolya (15)
00:02:36.429 +00:00:28.800
1.-3. -> F R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


56: F K1 Dievčatá 12 2000 01.07.2023 13:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:09:28.951  
2 3  KOJ   ŘÍHOŠKOVÁ Anna (13)
00:09:38.584 +00:00:09.633
3 13  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
00:09:55.922 +00:00:26.971
4 11  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:09:56.098 +00:00:27.147
5 16  KOM   NAGY Szófia (13)
00:09:58.915 +00:00:29.964
6 14  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:10:02.514 +00:00:33.563
7 5  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:10:31.129 +00:01:02.120
8 12  KOM   CSEREPES Emma (13)
00:10:34.426 +00:01:05.120
9 18  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:10:38.419 +00:01:09.120
10 6  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:10:39.090 +00:01:10.120
11 10  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
00:10:39.723 +00:01:10.120
12 22  KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:10:59.274 +00:01:30.120
13 20  HOS   SEDLÁČKOVÁ Adela (13)
00:11:04.631 +00:01:35.120
14 9  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:11:08.763 +00:01:39.120
15 21  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
00:11:10.371 +00:01:41.120
16 15  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:11:24.082 +00:01:55.120
17 7  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:11:29.714 +00:02:00.240
18 19  UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:11:40.524 +00:02:11.240
19 17  TAT   ŠVARCOVÁ Kristína (13)
00:11:57.706 +00:02:28.240
20 23  TTS   KONDRATOVÁ Slávka (13)
00:13:04.002 +00:03:35.360
  4  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
Prevrátil
F: 13:10


57: F K1 Dievčatá 11 2000 01.07.2023 13:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 35  KOM   NAGY Gréta (12)
00:10:21.304  
2 32  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
00:10:23.423 +00:00:02.119
3 30  PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:10:25.448 +00:00:04.144
4 38  NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
00:11:04.986 +00:00:43.682
5 28  HOS   LIPTÁKOVÁ Adela (12)
00:11:22.289 +00:01:00.120
6 37  KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:12:04.855 +00:01:43.120
7 31  MOR   VALOVÁ Michaela (12)
00:12:05.574 +00:01:44.120
8 36  HOS   LAJCHOVÁ Helena (12)
00:12:06.617 +00:01:45.120
9 33  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
00:12:12.256 +00:01:50.120
10 34  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
00:13:13.722 +00:02:52.240
11 29  ŠTU   PUŠŠOVÁ Tiffany (12)
00:15:17.157 +00:04:55.480
F: 13:12


58: F K1 Dievčatá 10 2000 01.07.2023 13:14
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 46  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:11:14.804  
2 44  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:11:31.556 +00:00:16.752
3 45  PIE   KOZICOVÁ Viktoria (11)
00:12:20.967 +00:01:06.120
4 43  ŠAM   MUCHOVÁ Alexandra (11)
00:13:23.324 +00:02:08.240
F: 13:14 > F: 12:49


59: F K1 Dievčatá 9 2000 01.07.2023 13:14
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 53  MOR   BEDNÁROVÁ Dominika (10)
00:12:24.491  
2 52  NZA   BROCZKÁ Lara (10)
00:12:25.260 +00:00:00.769
3 51  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:12:42.020 +00:00:17.529
F: 13:14 > F: 12:51


60: F K1 Chlapci 10 2000 01.07.2023 13:40
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 65  DUN   KLIMO Filip (11)
00:10:23.072  
2 68  WBK   WEBER Leo (11)
00:10:25.952 +00:00:02.880
3 59  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:10:46.131 +00:00:23.059
4 60  SAL   ŠIMKO Dominik (11)
00:11:16.371 +00:00:53.299
5 74  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:11:20.242 +00:00:57.170
6 78  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:11:31.408 +00:01:08.120
7 58  SAL   MARKO Samuel (11)
00:11:31.582 +00:01:08.120
8 71  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:11:31.807 +00:01:08.120
9 64  TTS   PILÁR Jakub (11)
00:11:39.888 +00:01:16.120
10 63  DAN   NÁGEL Adam (11)
00:11:46.215 +00:01:23.120
11 61  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:11:58.713 +00:01:35.120
12 66  PIE   VAVRO Šimon (11)
00:12:02.394 +00:01:39.120
13 75  PIE   VARAČKA Tommy (11)
00:12:20.283 +00:01:57.120
14 67  NZA   MÉSZÁROS Timotej (11)
00:12:20.663 +00:01:57.120
15 62  PIE   BALON Mattias (11)
00:12:35.992 +00:02:12.240
16 76  KOM   NAGY Maximus (11)
00:12:36.781 +00:02:13.240
17 79  UKB   BRIATKA Matúš (11)
00:12:54.503 +00:02:31.240
18 70  PIE   RACÍK Alexander (11)
00:12:59.952 +00:02:36.240
19 77  PIE   DRAHOVSKÝ Damian (11)
00:13:52.551 +00:03:29.360
20 72  KOM   VELEBA Patrik Andrej (11)
00:13:54.399 +00:03:31.360
21 69  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:15:50.289 +00:05:27.600
F: 13:40 > F: 12:47


61: F K1 Chlapci 9 2000 01.07.2023 13:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 92  ŠTU   BRENIŠIN Alex (10)
00:12:19.616  
2 89  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
00:12:53.768 +00:00:34.152
3 88  PIE   MARÁČEK Juraj (10)
00:13:12.448 +00:00:52.832
4 91  PIE   JANKECH Kristián (10)
00:13:42.504 +00:01:22.120
5 90  PIE   DRÁB Oliver (10)
00:13:52.762 +00:01:33.120
6 86  UKB   MARKUSEK Kristián (10)
00:13:55.401 +00:01:35.120
7 87  ŠTU   PERÚTEK Noel (10)
00:14:36.057 +00:02:16.240
F: 13:42 > F: 12:24


62: F K2 Chlapci 11+12 2000 01.07.2023 14:07
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 23  PIE   UHRÍK Martin (13)
 KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:08:50.555  
2 26  SAL   HANÁK Dávid (12)
 SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:09:24.219 +00:00:33.664
3 15  NZA   HÓKA Simon (12)
 NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:09:25.289 +00:00:34.734
4 12  VIN   KISS Martin (13)
 VIN   WEINER Filip (12)
00:09:49.785 +00:00:59.230
5 19  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
 KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
00:09:56.017 +00:01:05.120
6 11  NOV   MITAŠ Patrik (12)
 ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:09:57.114 +00:01:06.120
7 6  SAL   LATIKA Roland (12)
 SAL   MEČÁR Boris (13)
00:10:06.864 +00:01:16.120
8 13  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
 NOV   VANEK Alexander (13)
00:10:09.802 +00:01:19.120
9 14  NZA   CSUTORA Andrej (12)
 NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:10:18.362 +00:01:27.120
10 4  ŠAM   BARCZI Filip (12)
 ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:10:20.337 +00:01:29.120
11 7  PIE   KOMÁR Michal (12)
 PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:10:20.840 +00:01:30.120
12 20  KOM   BELÁN Markus (13)
 KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
00:10:21.505 +00:01:30.120
13 8  SAL   HOLOTA Andrej (13)
 SAL   KOMLÓSI Adrián (13)
00:10:23.880 +00:01:33.120
14 3  TAT   FRIČ Andrej (12)
 TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:10:25.634 +00:01:35.120
15 28  KOM   BERECZ Dávid (13)
 KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:10:34.601 +00:01:44.120
16 16  KOM   KOCSIS Teodor (13)
 KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:10:38.250 +00:01:47.120
17 9  NZA   HALÁS Andrej (13)
 NOV   RUS Lukáš (13)
00:10:44.385 +00:01:53.120
18 21  ŠAM   JAMBOR Adrián (13)
 KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:10:55.209 +00:02:04.240
19 17  UKB   BRIATKA Michal (13)
 UKB   SUMBAL Ondrej (12)
00:11:13.057 +00:02:22.240
20 27  UKB   DVORSKÝ Dalibor (12)
 UKB   KOLLÁR Krištof (13)
00:11:40.609 +00:02:50.240
21 10  DKB   GREGORIČKA Filip (12)
 ŠTU   RADOŠICKY Dániel (12)
00:12:11.434 +00:03:20.360
22 25  TTS   BULKO Matúš (12)
 TTS   JAMBOR Filip (12)
00:13:08.441 +00:04:17.480
F: 14:07


63: F C1 Chlapci 12 2000 01.07.2023 14:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 33  ŠAM   VILÁGI Félix (13)
00:11:35.901  
2 34  TTS   LOKŠÍK Adam (13)
00:12:50.411 +00:01:14.120
F: 14:09


64: F C1 Chlapci 10 2000 01.07.2023 14:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 39  ŠAM   DIMIČ Sebastian (11)
00:13:11.100  
F: 14:09 > F: 12:53


65: F K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 15:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:47.989  
2 7  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:01:49.557 +00:00:01.568
3 6  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:01:49.942 +00:00:01.953
4 5  MOR   BENKO Martin (14)
 VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:01:53.411 +00:00:05.422
5 3  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:02:00.606 +00:00:12.617
6 9  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:02:02.077 +00:00:14.088
7 2  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:02:04.501 +00:00:16.512
8 8  UKB   BILKA Matej (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:02:05.992 +00:00:18.003
9 1  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
 ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:02:09.382 +00:00:21.393
R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


66: F C1 Chlapci 14 500 01.07.2023 15:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:02:26.610  
2 4  KOJ   ŠRÁMEK Oscar (15)
00:02:38.817 +00:00:12.207
3 5  VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:02:45.393 +00:00:18.783
4 6  VIN   POLÁK Tomáš (15)
00:02:48.017 +00:00:21.407
F: 15:33


67: F C1 Chlapci 13 500 01.07.2023 15:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOJ   NĚMEČEK Jaromír (14)
00:02:34.307  
2 8  VIN   VADOVIČ Alex (14)
00:02:39.731 +00:00:05.424
3 2  ŠAM   FEKETE Róbert (14)
00:02:42.324 +00:00:08.017
4 9  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:02:46.875 +00:00:12.568
5 6  VIN   HÚSENICA Lukáš (14)
00:02:55.012 +00:00:20.705
6 3  TTS   STRUK Sebastián (14)
00:03:06.556 +00:00:32.249
7 7  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
00:03:30.778 +00:00:56.471
8 5  TTS   PETRÍK Martin (14)
00:05:06.746 +00:02:32.240
F: 15:36


68: F C1 Muži 500 01.07.2023 15:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  ŠKD   PSOTNÝ Adam (20)
00:02:02.493  
2 5  KOM   GRASSL Anton (46)
00:02:04.934 +00:00:02.441
3 6  NOV   KUNOVSKÝ Matúš (21)
00:02:05.796 +00:00:03.303
4 3  TTS   MASARYK Kristián (21)
00:02:11.277 +00:00:08.784
5 4  DAN   JANOŠTIAK Tomáš (41)
00:02:34.943 +00:00:32.450
  7  VIN   VADOVIČ Adrián (48)
Prevrátil
F: 15:39


69: F K1 Muži 500 01.07.2023 15:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKP   MYŠÁK Denis (29)
00:01:38.252  
2 6  ŠKD   GELLE Peter (40)
00:01:42.255 +00:00:04.003
3 5  PIE   DANAŠ Matej (21)
00:01:42.423 +00:00:04.171
4 8  ŠKD   HVOJNIK Martin (23)
00:01:42.974 +00:00:04.722
5 3  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:01:44.471 +00:00:06.219
6 7  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:46.653 +00:00:08.401
7 1  PIE   PODHRADSKÝ Viktor Samuel (21)
00:01:48.686 +00:00:10.434
8 2  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:01:49.552 +00:00:11.300
9 9  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:01:56.021 +00:00:17.769
R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


70: F K1 Ženy 500 01.07.2023 15:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  TTS   ČULENOVÁ Dagmar (22)
00:01:58.255  
2 7  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
00:02:06.702 +00:00:08.447
3 5  NOV   HOLÁ Nina (21)
00:02:14.543 +00:00:16.288
4 3  DKB   LIBOVÁ Emma (22)
00:02:31.541 +00:00:33.286
5 6  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
00:02:38.112 +00:00:39.857
F: 15:45


71: F C1 Ženy 500 01.07.2023 15:48


72: F K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 15:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:02:05.904  
2 7  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:02:07.856 +00:00:01.952
3 5  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:02:09.928 +00:00:04.024
4 4  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:02:11.824 +00:00:05.920
5 8  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:18.272 +00:00:12.368
6 2  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:02:18.584 +00:00:12.680
7 1  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:18.896 +00:00:12.992
8 3  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:02:19.472 +00:00:13.568
9 9  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:02:21.217 +00:00:15.313
R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


73: F K1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 15:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:02:10.839  
2 3  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:02:13.498 +00:00:02.659
3 8  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:02:15.450 +00:00:04.611
4 7  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:02:16.124 +00:00:05.285
5 1  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:02:22.542 +00:00:11.703
6 6  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:02:23.798 +00:00:12.959
7 4  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:24.013 +00:00:13.174
8 9  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:02:24.274 +00:00:13.435
9 2  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:02:24.525 +00:00:13.686
R1: 10:36 > R2: 10:39 > F: 15:54


74: F K2 Kadeti 500 01.07.2023 15:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:38.745  
2 5  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:40.508 +00:00:01.763
3 7  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:40.702 +00:00:01.957
4 2  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:41.101 +00:00:02.356
5 8  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:01:45.572 +00:00:06.827
6 6  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:01:46.197 +00:00:07.452
7 3  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
 DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:01:46.628 +00:00:07.883
8 1  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:01:52.940 +00:00:14.195
9 9  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:01:53.406 +00:00:14.661
R1: 11:51 > R2: 11:54 > F: 15:57


75: F C2 Kadeti 500 01.07.2023 16:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KALABER Artur (17)
 ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:02:02.646  
2 6  ONV   ZÁLEŠÁK Lukáš (17)
 TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:02:15.373 +00:00:12.727
3 4  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
 ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:02:21.686 +00:00:19.040
4 7  NOV   KUKUČKA Marek (16)
 TTS   MÁDEL Félix (17)
00:02:29.526 +00:00:26.880
F: 16:00


141: F K1 Veteráni 500 01.07.2023 16:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  PIE   JANKECH Milan (46)
00:01:53.886  
2 9  NAN   STANO Tomáš (39)
00:01:54.759 +00:00:00.873
3 5  KOM   ZIRKELBACH Gabriel (56)
00:01:57.160 +00:00:03.274
4 6  KOM   ĎURČO Marek (51)
00:01:57.930 +00:00:04.044
5 7  SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:02:06.063 +00:00:12.177
F: 16:03


76: F K1 Kadetky 500 01.07.2023 16:28
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:02:08.150  
2 6  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:09.199 +00:00:01.049
3 5  KOJ   ZENDULKOVÁ Klára (17)
00:02:11.293 +00:00:03.143
4 7  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:02:11.509 +00:00:03.359
5 3  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:02:15.894 +00:00:07.744
6 8  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:02:16.445 +00:00:08.295
7 2  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:02:17.529 +00:00:09.379
8 9  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:02:19.669 +00:00:11.519
9 1  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:19.957 +00:00:11.807
R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


77: F C1 Kadetky 500 01.07.2023 16:31
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   STEHLÍK Vivien (16)
00:02:33.446  
2 6  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
00:02:43.285 +00:00:09.839
3 7  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:02:47.596 +00:00:14.150
4 4  PIE   GALBAVÁ Gloria (16)
00:02:49.926 +00:00:16.480
5 8  KOJ   CHOVANCOVÁ Daniela (15)
00:03:08.341 +00:00:34.895
F: 16:31


78: F K1 Juniori 500 01.07.2023 16:34
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:01:45.694  
2 4  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:01:47.771 +00:00:02.077
3 3  TTS   PERETS Artur (19)
00:01:50.490 +00:00:04.796
4 9  UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:53.490 +00:00:07.796
5 7  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:01:53.675 +00:00:07.981
6 1  NZA   FICZA René (18)
00:01:54.913 +00:00:09.219
7 2  KOM   NAGY Dominik (18)
00:01:55.795 +00:00:10.101
8 8  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:01:56.130 +00:00:10.436
9 6  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:02:01.016 +00:00:15.322
R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


79: F C1 Juniori 500 01.07.2023 16:37
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  TTS   KROVINA Adam (18)
00:02:12.840  
2 5  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:02:14.788 +00:00:01.948
3 6  ZLP   RINGELBAND Raphael (19)
00:02:47.955 +00:00:35.115
F: 16:37


81: F K1 Veteránky 500 01.07.2023 16:43
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  DAN   KOREŇOVÁ Martina (48)
00:02:34.892  
2 5  DUN   KMIŤOVÁ Jana (49)
00:02:39.515 +00:00:04.623
3 6  WBK   WEBER Lucia (44)
00:02:43.259 +00:00:08.367
F: 16:43


84: F K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 16:58
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:02:05.494  
2 6  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:02:10.060 +00:00:04.566
3 3  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:02:10.492 +00:00:04.998
4 4  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:02:11.886 +00:00:06.392
5 7  MOR   BENKO Martin (14)
00:02:12.098 +00:00:06.604
6 2  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:02:13.196 +00:00:07.702
7 8  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:02:13.418 +00:00:07.924
8 9  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:02:13.593 +00:00:08.099
9 1  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:02:20.309 +00:00:14.815
R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


85: F K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 17:01
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:01:58.119  
2 4  PIE   URBAN Šimon (15)
00:02:02.756 +00:00:04.637
3 2  UKB   BECKER Maxim (15)
00:02:04.371 +00:00:06.252
4 5  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:02:05.276 +00:00:07.157
5 7  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:02:06.843 +00:00:08.724
6 3  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:02:08.204 +00:00:10.085
7 8  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:02:09.858 +00:00:11.739
8 1  KOM   HODEK Dávid (15)
00:02:15.211 +00:00:17.092
9 9  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:02:23.386 +00:00:25.267
R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


86: F C2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 17:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOJ   NĚMEČEK Jaromír (14)
 KOJ   ŠRÁMEK Oscar (15)
00:02:28.094  
2 5  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
 ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:02:35.070 +00:00:06.976
3 4  VIN   HÚSENICA Lukáš (14)
 VIN   VADOVIČ Alex (14)
00:02:44.389 +00:00:16.295
4 6  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
 TTS   STRUK Sebastián (14)
00:03:00.626 +00:00:32.532
F: 17:04


87: F K2 Muži 500 01.07.2023 17:07
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ŠKD   HVOJNIK Martin (23)
 NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:01:34.133  
2 4  ŠKP   JEDINÁK Matúš Maximilián (24)
 ŠKP   MYŠÁK Denis (29)
00:01:34.447 +00:00:00.314
3 2  PIE   DANAŠ Matej (21)
 PIE   MICHÁLEK Matej (32)
00:01:34.621 +00:00:00.488
4 7  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
 ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:01:38.220 +00:00:04.087
5 6  TAT   ANTAL Benjamín (21)
 ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:01:38.821 +00:00:04.688
6 8  INT   STEHLÍK Ján (20)
 TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:01:45.268 +00:00:11.135
7 5  TAT   ANTAL Andrej (27)
 NZA   BAUKO Leo (22)
00:01:50.510 +00:00:16.377
F: 17:07


80: F K2 Juniorky 500 01.07.2023 17:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
 ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:02:12.523  
F: 17:10


88: F K2 Ženy 500 01.07.2023 17:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
 TTS   ČULENOVÁ Dagmar (22)
00:01:55.422  
2 7  DAN   KOREŇOVÁ Martina (48)
 NOV   HOLÁ Nina (21)
00:02:12.780 +00:00:17.358
3 5  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
 DKB   LIBOVÁ Emma (22)
00:02:21.844 +00:00:26.422
F: 17:10


89: F K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 17:13
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:01:59.864  
2 6  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:02:00.768 +00:00:00.904
3 4  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:02:01.561 +00:00:01.697
4 3  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:02:05.518 +00:00:05.654
5 8  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:02:06.258 +00:00:06.394
6 2  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:02:07.260 +00:00:07.396
7 7  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:02:10.992 +00:00:11.128
8 9  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:02:11.184 +00:00:11.320
9 1  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:02:14.405 +00:00:14.541
R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


90: F K1 Kadeti 500 01.07.2023 17:16
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:49.410  
2 2  UKB   APFEL Martin (17)
00:01:51.252 +00:00:01.842
3 7  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:01:51.640 +00:00:02.230
4 9  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:01:52.067 +00:00:02.657
5 4  UKB   KLIMA Michal (17)
00:01:53.187 +00:00:03.777
6 5  KOM   LOPATA Matej (16)
00:01:57.850 +00:00:08.440
7 8  KOM   TÓTH Michal (16)
00:01:59.267 +00:00:09.857
8 1  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:02:00.178 +00:00:10.768
9 3  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:02:00.336 +00:00:10.926
R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


91: F C1 Kadeti 500 01.07.2023 17:19
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:02:07.532  
2 4  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:02:13.709 +00:00:06.177
3 3  TTS   STRUK Dominik (17)
00:02:17.102 +00:00:09.570
4 6  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:02:20.510 +00:00:12.978
5 7  ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:02:26.222 +00:00:18.690
6 2  TTS   MÁDEL Félix (17)
00:02:28.085 +00:00:20.553
7 8  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
00:02:36.822 +00:00:29.290
8 9  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:02:40.404 +00:00:32.872
9 1  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:02:43.565 +00:00:36.033
R1: 12:54 > R2: 12:57 > F: 17:19


92: F K2 Kadetky 500 01.07.2023 17:22
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
 PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:02.155  
2 4  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
 NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:02:03.098 +00:00:00.943
3 6  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
 SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:02:03.834 +00:00:01.679
4 3  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
 TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:02:04.098 +00:00:01.943
5 2  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
 KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:02:05.546 +00:00:03.391
6 7  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:02:06.154 +00:00:03.999
7 1  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
 UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:02:12.170 +00:00:10.015
8 8  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
 ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:02:14.010 +00:00:11.855
9 9  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
 ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:02:28.751 +00:00:26.596
R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 17:22


93: F K2 Juniori 500 01.07.2023 17:25
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
 TTS   MÚKA Jozef (18)
00:01:41.133  
2 5  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
 NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:01:43.494 +00:00:02.361
3 8  ZLP   POHANKA Ivan (19)
 NZA   FICZA René (18)
00:01:43.845 +00:00:02.712
4 7  TAT   ANTAL Matej (19)
 UKB   KLIMO Michal (18)
00:01:47.676 +00:00:06.543
5 6  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
 KOM   NAGY Dominik (18)
00:01:47.853 +00:00:06.720
6 4  INT   LUKAČKA Viktor (18)
 INT   VARGA Oliver (18)
00:01:49.182 +00:00:08.049
F: 17:25


94: F K1 Juniorky 500 01.07.2023 17:28
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:02:14.335  
2 6  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:02:27.664 +00:00:13.329
F: 17:28


95: F C1 Juniorky 500 01.07.2023 17:31
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:02:34.551  
2 5  MOR   MINÁRIKOVA Alexandra (18)
00:03:04.311 +00:00:29.760
F: 17:31


96: F C1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 17:34


97: F C2 Kadetky 500 01.07.2023 17:37
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   GALBAVÁ Gloria (16)
 MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:02:49.696  
F: 17:37


98: F K2 Veteráni 500 01.07.2023 17:40


99: F K2 Chlapci 13+14 5000 02.07.2023 09:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 18  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:20:13.831  
2 17  MOR   BENKO Martin (14)
 VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:20:43.084 +00:00:29.253
3 4  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:20:44.219 +00:00:30.388
4 10  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:21:22.935 +00:01:09.120
5 16  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:21:24.659 +00:01:10.120
6 7  UKB   BILKA Matej (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:22:00.915 +00:01:47.120
7 23  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:22:10.595 +00:01:56.120
8 22  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:22:19.388 +00:02:05.240
9 8  TAT   HAŠKO Peter (15)
 TAT   KUNIAK Matej (14)
00:22:23.387 +00:02:09.240
10 12  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 SAL   KESZELI Viktor (14)
00:22:41.580 +00:02:27.240
11 13  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:22:42.499 +00:02:28.240
12 11  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:22:57.779 +00:02:43.240
13 6  KOM   HATOS Bence (14)
 KOM   TURZA Andrej (14)
00:23:07.395 +00:02:53.240
14 3  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:23:55.499 +00:03:41.360
15 21  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:24:14.332 +00:04:00.480
  5  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
 ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
Prevrátil
F: 09:00


100: F C1 Chlapci 14 5000 02.07.2023 09:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 29  ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:27:33.931  
2 30  KOJ   ŠRÁMEK Oscar (15)
00:28:45.459 +00:01:11.120
3 28  VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:31:19.478 +00:03:45.360
4 31  VIN   POLÁK Tomáš (15)
00:33:58.630 +00:06:24.720
F: 09:02


101: F C1 Chlapci 13 5000 02.07.2023 09:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 42  KOJ   NĚMEČEK Jaromír (14)
00:28:13.875  
2 37  VIN   VADOVIČ Alex (14)
00:29:26.220 +00:01:12.120
3 38  ŠAM   FEKETE Róbert (14)
00:30:36.630 +00:02:22.240
4 41  VIN   HÚSENICA Lukáš (14)
00:31:46.244 +00:03:32.360
5 36  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:31:51.341 +00:03:37.360
6 39  TTS   STRUK Sebastián (14)
00:33:08.421 +00:04:54.480
7 43  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
00:37:02.011 +00:08:48.960
F: 09:02


102: F K1 Dievčatá 14 5000 02.07.2023 09:43
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 48  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:23:50.138  
2 53  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:23:51.344 +00:00:01.206
3 50  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:24:18.111 +00:00:27.973
4 52  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:24:35.096 +00:00:44.958
5 51  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:24:40.273 +00:00:50.135
6 54  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:24:40.455 +00:00:50.317
7 56  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:25:12.553 +00:01:22.120
8 58  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:25:29.485 +00:01:39.120
9 55  NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:25:32.211 +00:01:42.120
10 49  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
00:26:28.163 +00:02:38.240
11 57  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:26:36.432 +00:02:46.240
F: 09:43


103: F K1 Dievčatá 13 5000 02.07.2023 09:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 86  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:22:43.268  
2 77  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:23:00.171 +00:00:16.903
3 78  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:23:33.838 +00:00:50.570
4 73  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:23:43.428 +00:01:00.120
5 82  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:24:02.243 +00:01:18.120
6 80  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:24:23.662 +00:01:40.120
7 84  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:24:30.319 +00:01:47.120
8 76  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:24:46.357 +00:02:03.240
9 70  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:24:51.506 +00:02:08.240
10 66  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:25:10.460 +00:02:27.240
11 68  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:25:12.196 +00:02:28.240
12 74  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:25:14.859 +00:02:31.240
13 79  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
00:25:25.058 +00:02:41.240
14 67  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:25:58.458 +00:03:15.360
15 87  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:26:17.484 +00:03:34.360
16 81  NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:26:24.735 +00:03:41.360
17 69  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:27:40.767 +00:04:57.480
18 72  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:27:58.007 +00:05:14.600
19 83  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Soňa (14)
00:29:02.608 +00:06:19.720
20 65  UKB   MOCKOVÁ Rita (14)
00:32:31.747 +00:09:48.108
21 75  ŠTU   PINTÉROVÁ Dorothy (14)
00:35:06.580 +00:12:23.144
  85  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
Prevrátil
F: 09:45


104: F C1 Juniorky 5000 02.07.2023 09:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 92  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:28:21.180  
F: 09:47


105: F C1 Kadetky 5000 02.07.2023 09:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 99  ŠAM   STEHLÍK Vivien (16)
00:27:13.794  
2 100  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
00:29:34.536 +00:02:20.240
3 97  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:30:34.916 +00:03:21.360
4 98  PIE   GALBAVÁ Gloria (16)
00:32:16.172 +00:05:02.600
F: 09:47


106: F C1 Dievčatá 14 5000 02.07.2023 09:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 105  KOJ   CHOVANCOVÁ Daniela (15)
00:32:55.824  
F: 09:47


107: F K1 Kadetky 5000 02.07.2023 10:29
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 16  KOJ   ZENDULKOVÁ Klára (17)
00:23:24.106  
2 4  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:23:33.103 +00:00:08.997
3 3  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:23:59.385 +00:00:35.279
4 10  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:24:00.607 +00:00:36.501
5 19  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:24:10.297 +00:00:46.191
6 24  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:24:12.486 +00:00:48.380
7 15  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:24:33.895 +00:01:09.120
8 23  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:24:38.071 +00:01:13.120
9 18  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:24:42.193 +00:01:18.120
10 14  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:24:43.551 +00:01:19.120
11 22  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:25:10.653 +00:01:46.120
12 12  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
00:25:11.446 +00:01:47.120
13 21  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:25:36.789 +00:02:12.240
14 17  DAN   BOGNÁR Lili (17)
00:25:45.095 +00:02:20.240
15 8  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:26:36.890 +00:03:12.360
16 13  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:26:45.290 +00:03:21.360
17 6  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:27:46.884 +00:04:22.480
  7  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
Prevrátil
  11  KOM   VÁMOS Dóra (16)
Prevrátil
  20  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
Prevrátil
F: 10:29


108: F K1 Juniorky 5000 02.07.2023 10:31
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 29  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:24:30.854  
2 30  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:26:08.346 +00:01:37.120
F: 10:31


109: F C2 Kadeti 5000 02.07.2023 10:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 36  ŠKP   KALABER Artur (17)
 ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:24:46.436  
2 35  NOV   KUKUČKA Marek (16)
 TTS   MÁDEL Félix (17)
00:25:13.281 +00:00:26.845
F: 10:33


110: F K1 Muži 5000 02.07.2023 11:13
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 45  ŠKP   MYŠÁK Denis (29)
00:19:31.549  
2 46  TAT   ANTAL Andrej (27)
00:20:15.415 +00:00:43.866
3 38  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:21:08.293 +00:01:36.120
4 44  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:21:11.196 +00:01:39.120
5 40  ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:21:46.740 +00:02:15.240
6 41  NZA   BAUKO Leo (22)
00:21:59.028 +00:02:27.240
7 43  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:22:46.405 +00:03:14.360
8 39  UKB   CARRINGTON Corwin (21)
00:23:11.188 +00:03:39.360
9 42  TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:23:30.046 +00:03:58.360
F: 11:13


111: F K2 Kadeti 5000 02.07.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 56  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:18:58.077  
2 58  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:18:59.821 +00:00:01.744
3 59  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:19:12.422 +00:00:14.345
4 55  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:19:50.044 +00:00:51.967
5 51  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 KOM   LOPATA Matej (16)
00:20:06.126 +00:01:08.120
6 48  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:20:07.734 +00:01:09.120
7 49  TTS   VAŠEK Alexander (16)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:20:29.950 +00:01:31.120
8 60  KOJ   CHOVANEC Martin (18)
 KOJ   ŘIHOŠTEK Tomáš (17)
00:20:30.909 +00:01:32.120
9 57  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:20:39.469 +00:01:41.120
10 52  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
 DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:21:02.261 +00:02:04.240
11 50  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
 TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:21:40.800 +00:02:42.240
12 53  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:21:41.646 +00:02:43.240
13 54  INT   HROŠ Daniel (16)
 ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:23:18.281 +00:04:20.480
F: 11:15


112: F K1 Juniori 5000 02.07.2023 11:17
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 64  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:20:07.577  
2 73  KOM   NAGY Dominik (18)
00:20:54.300 +00:00:46.723
3 69  UKB   KLIMO Michal (18)
00:20:55.189 +00:00:47.612
4 71  TAT   ANTAL Matej (19)
00:20:55.571 +00:00:47.994
5 70  TTS   PERETS Artur (19)
00:21:20.828 +00:01:13.120
6 68  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:21:44.708 +00:01:37.120
7 65  INT   VARGA Oliver (18)
00:22:15.667 +00:02:08.240
8 67  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:23:01.892 +00:02:54.240
9 75  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:23:50.044 +00:03:42.360
F: 11:17


113: F K2 Dievčatá 11+12 2000 02.07.2023 11:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 14  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
 KOM   NAGY Szófia (13)
00:08:53.062  
2 5  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
 VIN   SŮVOVÁ Paulína (13)
00:08:54.218 +00:00:01.156
3 12  KOJ   ŘÍHOŠKOVÁ Anna (13)
 PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
00:09:05.012 +00:00:11.950
4 8  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
 PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:09:21.989 +00:00:28.927
5 11  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
 ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:09:24.500 +00:00:31.438
6 4  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
 KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:09:29.107 +00:00:36.045
7 3  KOM   CSEREPES Emma (13)
 KOM   NAGY Gréta (12)
00:09:38.626 +00:00:45.564
8 6  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
 NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
00:09:51.261 +00:00:58.199
9 16  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
 NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:10:28.505 +00:01:35.120
10 7  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
 UKB   STANOVÁ Klára (13)
00:10:34.063 +00:01:41.120
11 15  TAT   ZÚBEKOVÁ Dorota (13)
 TAT   ŠVARCOVÁ Kristína (13)
00:10:57.380 +00:02:04.240
12 13  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
 KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:12:39.411 +00:03:46.360
  9  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
 NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
Prevrátil
F: 11:57


114: F K1 Chlapci 12 2000 02.07.2023 11:59
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 31  KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:09:43.251  
2 46  PIE   UHRÍK Martin (13)
00:10:11.356 +00:00:28.105
3 33  VIN   KISS Martin (13)
00:10:15.474 +00:00:32.223
4 29  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:10:28.030 +00:00:44.779
5 38  DAN   PÁLINKÁŠ Alex (13)
00:10:42.100 +00:00:58.849
6 35  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:10:46.130 +00:01:02.120
7 23  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:10:48.467 +00:01:05.120
8 51  ŠAM   KARDOŠ Karol Andrej (13)
00:10:51.610 +00:01:08.120
9 45  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
00:10:51.845 +00:01:08.120
10 42  NOV   VANEK Alexander (13)
00:10:54.225 +00:01:10.120
11 34  KOM   BELÁN Markus (13)
00:11:15.292 +00:01:32.120
12 39  NOV   RUS Lukáš (13)
00:11:18.466 +00:01:35.120
13 41  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
00:11:19.883 +00:01:36.120
14 32  SAL   KOMLÓSI Adrián (13)
00:11:24.243 +00:01:40.120
15 22  KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:11:24.617 +00:01:41.120
16 50  SAL   URBANEC Jakub (13)
00:11:32.636 +00:01:49.120
17 48  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:11:34.706 +00:01:51.120
18 40  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:11:36.705 +00:01:53.120
19 25  INT   PISÁR Nikolas (13)
00:11:41.418 +00:01:58.120
20 43  SAL   HOLOTA Andrej (13)
00:11:44.474 +00:02:01.240
21 24  SAL   MEČÁR Boris (13)
00:11:47.652 +00:02:04.240
22 49  ŠAM   JAMBOR Adrián (13)
00:11:52.568 +00:02:09.240
23 27  KOM   KOCSIS Teodor (13)
00:11:52.734 +00:02:09.240
24 26  KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:12:12.884 +00:02:29.240
25 44  UKB   BRIATKA Michal (13)
00:12:19.317 +00:02:36.240
26 47  TAT   ONDREJKA Matúš (13)
00:12:27.334 +00:02:44.240
27 36  UKB   KOLLÁR Krištof (13)
00:12:38.172 +00:02:54.240
28 28  MOR   ŠEBO Leonard (13)
00:12:42.151 +00:02:58.240
  37  KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
Prevrátil
  52  KOM   BERECZ Dávid (13)
Prevrátil
F: 11:59


115: F K1 Chlapci 11 2000 02.07.2023 12:22
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 66  VIN   WEINER Filip (12)
00:10:08.136  
2 69  SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:10:16.600 +00:00:08.464
3 82  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:10:17.888 +00:00:09.752
4 63  VIN   LIBO Leonard (12)
00:10:35.572 +00:00:27.436
5 83  NZA   HÓKA Simon (12)
00:10:40.792 +00:00:32.656
6 67  SAL   HANÁK Dávid (12)
00:10:43.088 +00:00:34.952
7 68  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:10:43.441 +00:00:35.305
8 76  TAT   FRIČ Andrej (12)
00:10:51.656 +00:00:43.520
9 74  PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:10:54.287 +00:00:46.151
10 65  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:11:07.583 +00:00:59.447
11 81  KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:11:09.672 +00:01:01.120
12 85  SAL   LATIKA Roland (12)
00:11:14.265 +00:01:06.120
13 57  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:11:15.300 +00:01:07.120
14 72  KOM   MARKOVIČ Ladislav (12)
00:11:20.111 +00:01:11.120
15 80  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:11:24.360 +00:01:16.120
16 62  UKB   DVORSKÝ Dalibor (12)
00:11:55.274 +00:01:47.120
17 58  ŠAM   BARÁTH Leon Karol (12)
00:12:08.830 +00:02:00.240
18 77  TTS   JAMBOR Filip (12)
00:12:17.737 +00:02:09.240
19 78  SAL   TORIŠKA Peter (12)
00:12:23.407 +00:02:15.240
20 84  NZA   ŠURIN Oliver (12)
00:12:55.462 +00:02:47.240
21 61  ŠTU   RADOŠICKY Dániel (12)
00:14:05.317 +00:03:57.360
22 86  TTS   BULKO Matúš (12)
00:14:17.574 +00:04:09.480
  59  PIE   KOMÁR Michal (12)
Prevrátil
  71  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
Prevrátil
  73  NOV   MITAŠ Patrik (12)
Prevrátil
F: 12:22


116: F K1 Chlapci 9 2000 02.07.2023 12:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 97  ŠTU   BRENIŠIN Alex (10)
00:12:23.866  
2 92  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
00:12:27.019 +00:00:03.153
3 94  UKB   MARKUSEK Kristián (10)
00:12:34.474 +00:00:10.608
4 93  ŠAM   PROKOP Miloš (10)
00:12:51.621 +00:00:27.755
5 95  PIE   MARÁČEK Juraj (10)
00:13:03.274 +00:00:39.408
6 98  PIE   DRÁB Oliver (10)
00:13:46.812 +00:01:22.120
7 91  ŠTU   PERÚTEK Noel (10)
00:17:46.998 +00:05:23.600
  96  PIE   JANKECH Kristián (10)
Nedostavil sa
F: 13:42 > F: 12:24


117: F K1 Chlapci 10 2000 02.07.2023 12:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 20  DUN   KLIMO Filip (11)
00:10:45.287  
2 9  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:10:48.707 +00:00:03.420
3 25  SAL   ŠIMKO Dominik (11)
00:10:59.430 +00:00:14.143
4 11  DKB   KUZMA Slavomír (11)
00:11:26.199 +00:00:40.912
5 16  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:11:26.378 +00:00:41.091
6 22  TTS   PILÁR Jakub (11)
00:11:34.243 +00:00:48.956
7 10  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:11:45.538 +00:01:00.120
8 13  NOV   FERENČÍK Oliver (11)
00:11:48.705 +00:01:03.120
9 24  DAN   NÁGEL Adam (11)
00:11:48.995 +00:01:03.120
10 15  PIE   VAVRO Šimon (11)
00:12:04.934 +00:01:19.120
11 17  PIE   BALON Mattias (11)
00:12:32.874 +00:01:47.120
12 8  PIE   VARAČKA Tommy (11)
00:12:41.667 +00:01:56.120
13 18  KOM   NAGY Maximus (11)
00:12:51.667 +00:02:06.240
14 21  UKB   BRIATKA Matúš (11)
00:12:55.423 +00:02:10.240
15 3  PIE   RACÍK Alexander (11)
00:13:05.738 +00:02:20.240
16 4  PIE   DRAHOVSKÝ Damian (11)
00:13:39.029 +00:02:53.240
17 19  KOM   VELEBA Patrik Andrej (11)
00:14:09.955 +00:03:24.360
18 7  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:15:10.698 +00:04:25.480
  5  TAT   ISTENES Alan (11)
Prevrátil
F: 13:40 > F: 12:47


118: F K1 Dievčatá 10 2000 02.07.2023 12:49
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 32  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:11:12.538  
2 33  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:11:24.508 +00:00:11.970
3 31  PIE   KOZICOVÁ Viktoria (11)
00:12:18.028 +00:01:05.120
F: 13:14 > F: 12:49


119: F K1 Dievčatá 9 2000 02.07.2023 12:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 39  NZA   BROCZKÁ Lara (10)
00:12:21.326  
2 38  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:12:29.048 +00:00:07.722
3 40  MOR   BEDNÁROVÁ Dominika (10)
00:12:38.063 +00:00:16.737
F: 13:14 > F: 12:51


120: F C1 Chlapci 10 2000 02.07.2023 12:53


121: F K2 Kadetky 5000 02.07.2023 14:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
 PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:21:58.159  
2 12  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
 SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:22:06.389 +00:00:08.230
3 4  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
 KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:22:27.917 +00:00:29.758
4 8  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
 UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:22:41.068 +00:00:42.909
5 11  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:22:53.889 +00:00:55.730
6 6  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
 TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:22:58.675 +00:01:00.120
7 3  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
 ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:23:25.400 +00:01:27.120
8 7  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
 ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
00:25:31.068 +00:03:32.360
9 5  DAN   BOGNÁR Lili (17)
 KOM   VÁMOS Dóra (16)
00:26:45.806 +00:04:47.480
F: 14:00


122: F K2 Dievčatá 13+14 5000 02.07.2023 14:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 26  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:20:50.201  
2 19  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:21:06.121 +00:00:15.920
3 21  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:21:20.511 +00:00:30.310
4 29  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:21:49.743 +00:00:59.542
5 18  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:22:33.589 +00:01:43.120
6 28  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:22:36.541 +00:01:46.120
7 22  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:22:36.955 +00:01:46.120
8 17  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:23:05.331 +00:02:15.240
9 25  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:23:22.084 +00:02:31.240
10 31  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:24:20.520 +00:03:30.360
11 30  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
 NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:24:27.745 +00:03:37.360
12 20  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
 PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:25:33.032 +00:04:42.480
  24  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
Prevrátil
  27  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
Prevrátil
F: 14:02


123: F K1 Chlapci 14 5000 02.07.2023 14:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 48  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:21:15.563  
2 56  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:22:20.922 +00:01:05.120
3 55  PIE   URBAN Šimon (15)
00:22:21.787 +00:01:06.120
4 36  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:22:24.745 +00:01:09.120
5 44  UKB   BECKER Maxim (15)
00:22:38.533 +00:01:22.120
6 53  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:23:14.291 +00:01:58.120
7 39  KOM   HODEK Dávid (15)
00:23:14.986 +00:01:59.120
8 42  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:23:15.633 +00:02:00.240
9 49  KOM   ZAUKO Dávid (15)
00:23:46.448 +00:02:30.240
10 41  UKB   BILKA Matej (15)
00:23:49.947 +00:02:34.240
11 46  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:24:00.909 +00:02:45.240
12 47  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:24:24.035 +00:03:08.360
13 43  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:24:24.872 +00:03:09.360
14 40  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:24:31.171 +00:03:15.360
15 45  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:25:17.379 +00:04:01.480
16 37  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:25:24.107 +00:04:08.480
17 38  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:26:47.118 +00:05:31.600
18 51  UKB   IHRING Branislav (15)
00:28:54.635 +00:07:39.840
F: 14:04


124: F K1 Chlapci 13 5000 02.07.2023 14:44
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 86  VIN   HANEČÁK Henrich (14)
00:22:30.604  
2 100  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:23:08.557 +00:00:37.953
3 91  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:23:12.258 +00:00:41.654
4 97  KOJ   SKALKA Tobiáš (14)
00:23:35.476 +00:01:04.120
5 70  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:23:44.205 +00:01:13.120
6 79  MOR   BENKO Martin (14)
00:23:45.988 +00:01:15.120
7 72  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:24:09.881 +00:01:39.120
8 81  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:24:14.347 +00:01:43.120
9 88  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:24:37.387 +00:02:06.240
10 78  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:24:40.861 +00:02:10.240
11 98  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:25:05.569 +00:02:34.240
12 62  KOM   HATOS Bence (14)
00:25:06.996 +00:02:36.240
13 95  KOM   TURZA Andrej (14)
00:25:31.652 +00:03:01.360
14 83  PIE   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:25:33.548 +00:03:02.360
15 76  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
00:25:43.308 +00:03:12.360
16 77  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:25:49.500 +00:03:18.360
17 61  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:26:04.493 +00:03:33.360
18 94  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:26:33.760 +00:04:03.480
19 64  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:26:48.431 +00:04:17.480
20 75  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:27:28.107 +00:04:57.480
21 65  KOM   KONTRA Viktor (14)
00:28:23.820 +00:05:53.600
22 87  NZA   IMMER Marco (14)
00:28:28.748 +00:05:58.600
23 90  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:29:26.463 +00:06:55.720
24 96  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:30:17.157 +00:07:46.840
25 68  UKB   PRAŽENKA Tomáš (14)
00:30:48.490 +00:08:17.960
26 82  TAT   OSAĎAN Dávid (14)
00:32:43.700 +00:10:13.120
  93  KOM   GYŐRI Dávid (14)
Prevrátil
  92  MOR   KOMADEL Leoš (14)
Prevrátil
  84  TAT   KANIANSKY Tomáš (14)
Prevrátil
  80  PIE   PAPAY Alex (14)
Prevrátil
  73  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
Prevrátil
  71  NZA   LENDVAI Alex (14)
Prevrátil
  69  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
Nedostavil sa
  67  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
Prevrátil
  99  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
Prevrátil
F: 14:44


125: F C1 Kadeti 5000 02.07.2023 14:46
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 110  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:24:51.548  
2 111  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:25:09.610 +00:00:18.062
3 109  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:25:52.932 +00:01:01.120
4 112  ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:27:24.130 +00:02:32.240
5 113  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
00:27:28.901 +00:02:37.240
6 105  TTS   MÁDEL Félix (17)
00:28:11.489 +00:03:19.360
7 106  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:29:38.357 +00:04:46.480
8 108  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:30:47.523 +00:05:55.600
F: 14:46


126: F C1 Juniori 5000 02.07.2023 14:46
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 118  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:26:50.540  
2 120  TTS   KROVINA Adam (18)
00:29:07.259 +00:02:16.240
3 119  ZLP   RINGELBAND Raphael (19)
00:31:01.966 +00:04:11.480
F: 14:46


127: F C2 Chlapci 13+14 5000 02.07.2023 14:49
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 127  KOJ   NĚMEČEK Jaromír (14)
 KOJ   ŠRÁMEK Oscar (15)
00:26:29.145  
2 126  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
 ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:28:59.945 +00:02:30.240
F: 14:49


128: F K1 Kadeti 5000 02.07.2023 15:31
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 11  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:20:09.335  
2 32  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:20:10.901 +00:00:01.566
3 26  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:20:57.243 +00:00:47.908
4 34  KOM   TÓTH Michal (16)
00:20:57.997 +00:00:48.662
5 37  KOM   LOPATA Matej (16)
00:20:58.645 +00:00:49.310
6 30  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:21:04.845 +00:00:55.510
7 36  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:21:44.494 +00:01:35.120
8 21  NOV   RUS Matúš (17)
00:21:45.419 +00:01:36.120
9 31  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:21:47.602 +00:01:38.120
10 15  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:21:52.405 +00:01:43.120
11 9  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:21:54.309 +00:01:44.120
12 16  UKB   APFEL Martin (17)
00:22:05.972 +00:01:56.120
13 14  UKB   KLIMA Michal (17)
00:22:06.268 +00:01:56.120
14 19  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:22:17.798 +00:02:08.240
15 10  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:22:21.228 +00:02:11.240
16 6  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:22:25.419 +00:02:16.240
17 33  KOJ   ŘIHOŠTEK Tomáš (17)
00:22:27.541 +00:02:18.240
18 35  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:22:28.461 +00:02:19.240
19 13  KOJ   CHOVANEC Martin (18)
00:22:31.461 +00:02:22.240
20 29  UKB   KUNC Jakub (16)
00:22:49.408 +00:02:40.240
21 25  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:22:55.659 +00:02:46.240
22 28  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:22:55.937 +00:02:46.240
23 12  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:23:14.277 +00:03:04.360
24 27  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:23:14.708 +00:03:05.360
25 5  NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:23:38.778 +00:03:29.360
26 3  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:23:43.957 +00:03:34.360
27 20  TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:23:44.517 +00:03:35.360
28 22  SAL   VÁNIK Matej (16)
00:24:05.683 +00:03:56.360
29 18  TAT   BURÁK Alex (17)
00:24:18.173 +00:04:08.480
30 23  INT   HROŠ Daniel (16)
00:24:37.030 +00:04:27.480
31 4  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:24:58.742 +00:04:49.480
32 17  INT   NAGY Tomáš (16)
00:25:06.589 +00:04:57.480
33 7  UKB   CYPRICH Róbert (16)
00:25:20.358 +00:05:11.600
  8  SAL   ORAVEC Timon (17)
Prevrátil
  24  NZA   GULYÁS Daniel (17)
Prevrátil
F: 15:31


129: F K1 Veteráni 5000 02.07.2023 15:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 44  NAN   STANO Tomáš (39)
00:22:29.115  
2 43  KOM   ĎURČO Marek (51)
00:22:59.255 +00:00:30.140
3 42  SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:24:11.465 +00:01:42.120
F: 15:33


130: F K2 Juniori 5000 02.07.2023 15:35
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 49  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
 TTS   MÚKA Jozef (18)
00:19:49.979  
2 51  TAT   ANTAL Matej (19)
 UKB   KLIMO Michal (18)
00:19:53.740 +00:00:03.761
3 52  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
 KOM   NAGY Dominik (18)
00:20:09.684 +00:00:19.705
4 50  INT   LUKAČKA Viktor (18)
 INT   VARGA Oliver (18)
00:20:37.699 +00:00:47.720
F: 15:35


131: F K2 Juniorky 5000 02.07.2023 15:37


132: F K2 Muži 5000 02.07.2023 16:17
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 64  TAT   ANTAL Benjamín (21)
 ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:19:54.260  
2 62  TAT   ANTAL Andrej (27)
 NZA   BAUKO Leo (22)
00:20:00.361 +00:00:06.101
  63  INT   STEHLÍK Ján (20)
 TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
Prevrátil
F: 16:17


133: F C1 Muži 5000 02.07.2023 16:19


134: F K1 Ženy 5000 02.07.2023 16:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 84  NOV   HOLÁ Nina (21)
00:23:42.005  
2 83  DAN   KOREŇOVÁ Martina (48)
00:26:46.287 +00:03:04.360
3 85  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
00:26:47.089 +00:03:05.360
F: 16:21


Vygenerované: 04.03.2024 - 18:30:49
Baracuda v0.4, 1 466.6 ms