Celkové výsledky - KP juniori

1: F K1 Juniori 1000 10.06.2023 09:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:03:48.080  
2 5  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:03:51.880 +00:00:03.800
3 7  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:03:54.360 +00:00:06.280
4 3  TTS   PERETS Artur (19)
00:03:59.920 +00:00:11.840
5 4  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:04:06.560 +00:00:18.480
6 8  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:04:18.680 +00:00:30.600
F: 09:00


3: F K1 Juniorky 1000 10.06.2023 09:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:04:18.600  
2 6  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:04:23.560 +00:00:04.960
F: 09:10


2: F C1 Juniori 1000 10.06.2023 09:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:04:14.200  
F: 09:10


4: F C1 Juniorky 1000 10.06.2023 09:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOM   ŐRI Laura (19)
00:05:12.080  
2 9  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:05:26.760 +00:00:14.680
F: 09:20


5: F K2 Juniori 1000 10.06.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
 KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:03:26.440  
F: 11:00


6: F K1 Juniori 500 10.06.2023 13:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:01:48.043  
2 7  KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:48.460 +00:00:00.417
3 3  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:01:49.543 +00:00:01.500
4 6  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:01:49.993 +00:00:01.950
5 8  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:01:50.713 +00:00:02.670
6 2  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:51.780 +00:00:03.737
7 1  TTS   PERETS Artur (19)
00:01:52.375 +00:00:04.332
8 4  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:01:52.759 +00:00:04.716
9 9  UKB   APFEL Martin (17)
00:01:53.999 +00:00:05.956
F: 13:00


7: F C1 Juniori 500 10.06.2023 13:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:02:01.400  
F: 13:10


8: F K1 Juniorky 500 10.06.2023 13:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:02:01.680  
2 6  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:02:03.480 +00:00:01.800
3 5  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:02:06.040 +00:00:04.360
4 7  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:02:07.680 +00:00:06.000
5 4  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:02:10.160 +00:00:08.480
6 8  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:10.200 +00:00:08.520
F: 13:10


9: F C1 Juniorky 500 10.06.2023 13:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  KOM   ŐRI Laura (19)
00:02:26.143  
2 9  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:02:34.341 +00:00:08.198
F: 13:20


10: F K2 Juniori 500 10.06.2023 14:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
 KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:01:36.075  
2 6  ŠAM   LEPI Máté (18)
 KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:37.786 +00:00:01.711
3 3  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
 TTS   MÚKA Jozef (18)
00:01:39.138 +00:00:03.063
4 8  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
 NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:01:39.700 +00:00:03.625
5 2  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
 TTS   PERETS Artur (19)
00:01:40.847 +00:00:04.772
6 7  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:01:41.330 +00:00:05.255
7 5  ZLP   BERGENDI Marko (18)
 PIE   BÁBIK Martin (18)
00:01:42.276 +00:00:06.201
F: 14:30


11: F K2 Juniorky 500 10.06.2023 14:40
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
 PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:01:50.920  
2 4  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
 KOM   GAÁL Liliána (19)
00:01:56.560 +00:00:05.640
3 6  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
 NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:02:00.360 +00:00:09.440
4 5  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
 PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:03.720 +00:00:12.800
F: 14:40


12: F K1 Juniorky 200 10.06.2023 16:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:00:45.320  
2 3  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:00:46.440 +00:00:01.120
3 6  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:00:47.320 +00:00:02.000
4 5  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:00:47.600 +00:00:02.280
5 4  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:00:48.360 +00:00:03.040
F: 16:00


13: F C1 Juniorky 200 10.06.2023 16:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  KOM   ŐRI Laura (19)
00:00:52.440  
2 7  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:00:56.080 +00:00:03.640
F: 16:10


Vygenerované: 22.02.2024 - 02:58:42
Baracuda v0.4, 145.2 ms