Celkové výsledky - Rudno Cup

1: F K1 Chlapci 10 2000 20.05.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   UHRÍK Michal (11)
00:13:08.146  
2 7  DUN   KLIMO Filip (11)
00:13:28.886 +00:00:20.740
3 12  KOM   GYŐRI Adam (11)
00:14:02.837 +00:00:54.691
4 9  WBK   WEBER Leo (11)
00:14:15.774 +00:01:07.120
5 6  NOV   VRCHOVSKÝ Jakub (11)
00:14:54.582 +00:01:46.120
6 4  NZA   HABRMAN Marcel (11)
00:14:59.092 +00:01:50.120
7 16  NZA   MÉSZÁROS Timotej (11)
00:15:05.142 +00:01:56.120
8 8  DAN   NÁGEL Adam (11)
00:15:14.743 +00:02:06.240
9 10  KOM   NAGY Maximus (11)
00:16:31.624 +00:03:23.360
10 3  KOM   PÁLFY Károly (11)
00:16:48.087 +00:03:39.360
11 13  UKB   BRIATKA Matúš (11)
00:17:24.087 +00:04:15.480
12 15  KOM   JÓZSA Samuel (11)
00:17:30.151 +00:04:22.480
13 11  KOM   VELEBA Patrik Andrej (11)
00:18:12.463 +00:05:04.600
14 2  ZLP   KUKUČKA Hugo (11)
00:18:40.872 +00:05:32.600
  17  DKB   KUZMA Slavomír (11)
Disk obrátka
F: 10:00


2: F K1 Chlapci 9 2000 20.05.2023 10:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 23  ŠTU   BRENIŠIN Alex (10)
00:14:56.875  
2 24  ŠTU   HLAVÁČ Oliver (10)
00:16:37.764 +00:01:40.120
F: 10:02


3: F K1 Dievčatá 12 2000 20.05.2023 10:25
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 39  PIE   RADIMÁKOVÁ Nina (13)
00:12:24.433  
2 34  KOM   DOSÚDILOVÁ Gréta (13)
00:12:28.641 +00:00:04.208
3 30  KOM   NAGY Szófia (13)
00:12:36.187 +00:00:11.754
4 31  NOV   BRISUDOVÁ Barbora (13)
00:12:42.119 +00:00:17.686
5 45  KOM   CSEREPES Emma (13)
00:12:45.785 +00:00:21.352
6 33  ŠAM   KOSZEGHY Amália (13)
00:12:55.039 +00:00:30.606
7 48  NOV   ORŠULOVÁ Veronika (13)
00:13:08.066 +00:00:43.633
8 40  NOV   TOMÍKOVÁ Tereza (13)
00:13:28.001 +00:01:03.120
9 43  KOM   BÁNFALVY Bettina (13)
00:13:28.361 +00:01:03.120
10 32  KOM   SZIKONYA Emma Zsófia (13)
00:13:36.945 +00:01:12.120
11 42  INT   NAGYOVÁ Zuzana (13)
00:13:42.338 +00:01:17.120
12 46  DUN   KMIŤOVÁ Lenka (13)
00:14:05.582 +00:01:41.120
13 38  ŠAM   KOREŇOVÁ Linda (13)
00:14:14.464 +00:01:50.120
14 36  NZA   POŽGAY Emma (13)
00:14:28.042 +00:02:03.240
15 44  PIE   GOGOLOVÁ Vivien (13)
00:14:40.448 +00:02:16.240
16 47  NZA   BLAŠKOVIČOVÁ Diana (13)
00:14:58.161 +00:02:33.240
  41  NOV   TOMÍKOVÁ Natália (13)
Prevrátil
F: 10:25


4: F K1 Dievčatá 11 2000 20.05.2023 10:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 58  PIE   ONDREJÍČKOVÁ Ema (12)
00:12:30.190  
2 63  KOM   NAGY Gréta (12)
00:12:33.049 +00:00:02.859
3 60  PIE   STANČEKOVÁ Timea (12)
00:12:33.977 +00:00:03.787
4 62  NOV   VAŽANOVÁ Nela (12)
00:13:51.489 +00:01:21.120
5 61  ŠAM   MÓNOSI Eszter (12)
00:14:45.113 +00:02:14.240
6 54  NOV   HRABOVSKÁ Nina (12)
00:14:59.530 +00:02:29.240
7 59  KOM   VÖRÖS Hanna Rózsa (12)
00:15:08.174 +00:02:37.240
8 56  KOM   CZIBOROVÁ Lily (12)
00:15:24.529 +00:02:54.240
9 57  KOM   CZIBOROVÁ Emily (12)
00:17:10.127 +00:04:39.480
10 55  ŠTU   PUŠŠOVÁ Tiffany (12)
00:17:42.385 +00:05:12.600
F: 10:27


5: F K1 Chlapci 12 2000 20.05.2023 10:50
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 92  KOM   ŐRI Tomáš (13)
00:11:31.265  
2 74  PIE   UHRÍK Martin (13)
00:11:59.889 +00:00:28.624
3 77  NZA   HALÁS Andrej (13)
00:12:34.618 +00:01:03.120
4 84  NOV   RUS Lukáš (13)
00:12:42.888 +00:01:11.120
5 80  NOV   VANEK Alexander (13)
00:12:56.089 +00:01:24.120
6 88  KOM   KOCZKA Hunor Örs (13)
00:13:04.921 +00:01:33.120
7 91  DAN   SZEKÉR Mark (13)
00:13:15.388 +00:01:44.120
8 71  NZA   SZABÓ Sebastian (13)
00:13:16.794 +00:01:45.120
9 93  SAL   ZIRKELBACH Richard (13)
00:13:21.025 +00:01:49.120
10 85  DAN   PÁLINKÁŠ Alex (13)
00:13:24.668 +00:01:53.120
11 86  KOM   BELÁN Markus (13)
00:13:28.540 +00:01:57.120
12 79  KOM   DUBRAN Jakub (13)
00:13:32.323 +00:02:01.240
13 96  ŠTU   PUSZTAI Ádám (13)
00:13:33.705 +00:02:02.240
14 82  SAL   URBANEC Jakub (13)
00:13:35.450 +00:02:04.240
15 87  KOM   BERECZ Dávid (13)
00:13:35.926 +00:02:04.240
16 72  NZA   OBOŇA Lukáš (13)
00:13:44.437 +00:02:13.240
17 78  NOV   PATÁK Maxim (13)
00:13:55.637 +00:02:24.240
18 95  ŠAM   CSÓKA Samuel (13)
00:13:56.582 +00:02:25.240
19 69  TAT   ŠMAHEL Filip (13)
00:13:59.445 +00:02:28.240
20 76  KOM   KOCSIS Teodor (13)
00:14:05.374 +00:02:34.240
21 83  INT   PISÁR Nikolas (13)
00:14:15.357 +00:02:44.240
22 94  UKB   KOLLÁR Krištof (13)
00:14:48.710 +00:03:17.360
23 81  SAL   MEČÁR Boris (13)
00:14:55.349 +00:03:24.360
24 90  KOM   SZAJKO Nimród (13)
00:15:04.662 +00:03:33.360
25 70  UKB   BRIATKA Michal (13)
00:15:17.247 +00:03:45.360
26 75  NOV   ŠTANGA Matej (13)
00:18:46.377 +00:07:15.840
  73  ŠAM   CSENKEY Tibor (13)
Disk štart
F: 10:50


6: F K1 Dievčatá 10 2000 20.05.2023 10:52
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 103  KOM   ŽILIK Abigel (11)
00:13:40.921  
2 102  KOM   FIAMOVÁ Zoja (11)
00:14:03.531 +00:00:22.610
3 104  KOM   HAVRAN Emília (11)
00:15:55.052 +00:02:14.240
F: 10:52


7: F K1 Dievčatá 9 2000 20.05.2023 10:52
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 110  NZA   BROCZKÁ Lara (10)
00:16:26.320  
2 111  NZA   KIŠOVÁ Viktória (10)
00:16:47.853 +00:00:21.533
F: 10:52


8: F K1 Chlapci 11 2000 20.05.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 15  SAL   KAŠUBA Samuel (12)
00:12:48.341  
2 5  SAL   HANÁK Dávid (12)
00:12:50.307 +00:00:01.966
3 4  PIE   KOMÁR Michal (12)
00:12:52.680 +00:00:04.339
4 26  NZA   HÓKA Simon (12)
00:12:58.747 +00:00:10.406
5 14  KOM   GADŽURIČ Adam (12)
00:13:00.963 +00:00:12.622
6 10  NOV   MITAŠ Patrik (12)
00:13:19.475 +00:00:31.134
7 13  ŠTU   VÁGVÖLGYI Marcell (12)
00:13:26.801 +00:00:38.460
8 8  PIE   STANČEK Ľuboš (12)
00:13:36.811 +00:00:48.470
9 22  NZA   SZEGHEO Marcel (12)
00:13:54.690 +00:01:06.120
10 18  ŠAM   BARCZI Filip (12)
00:13:56.898 +00:01:08.120
11 12  KOM   ZÁVORI Merse Vince (12)
00:14:10.611 +00:01:22.120
12 11  UKB   DVORSKÝ Dalibor (12)
00:14:13.556 +00:01:25.120
13 21  NZA   CSUTORA Andrej (12)
00:14:15.490 +00:01:27.120
14 23  PIE   MARTIŠ Lukáš (12)
00:14:47.026 +00:01:58.120
15 17  KOM   BOGDÁNY Ádám (12)
00:14:55.347 +00:02:07.240
16 25  DKB   GREGORIČKA Filip (12)
00:15:28.050 +00:02:39.240
17 16  SAL   SÁDOVSKÝ Richard (12)
00:15:29.515 +00:02:41.240
18 6  DAN   BOHUSLAV Marvin (12)
00:16:05.146 +00:03:16.360
19 20  UKB   PETER Tibor Cornelius (12)
00:16:08.667 +00:03:20.360
20 7  NZA   ŠURIN Oliver (12)
00:16:14.586 +00:03:26.360
21 27  ZLP   MATUŠKA Tomáš (12)
00:16:23.002 +00:03:34.360
22 24  NZA   ČEREŠŇA Jakub (12)
00:16:42.856 +00:03:54.360
23 19  KOM   PATAKY Ádám (12)
00:17:07.475 +00:04:19.480
  3  TAT   FRIČ Andrej (12)
Prevrátil
F: 11:15


9: F C1 Chlapci 10 2000 20.05.2023 11:17


10: F C1 Chlapci 12 2000 20.05.2023 11:17


13: F K1 Chlapci 14 4000 20.05.2023 12:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 46  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:20:39.437  
2 48  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:21:24.814 +00:00:45.377
3 58  UKB   BECKER Maxim (15)
00:21:44.307 +00:01:04.120
4 52  KOM   HODEK Dávid (15)
00:21:45.570 +00:01:06.120
5 44  UKB   BILKA Matej (15)
00:22:07.547 +00:01:28.120
6 57  KOM   MUHAR Patrice (15)
00:23:00.531 +00:02:21.240
7 56  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:23:14.788 +00:02:35.240
8 59  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:23:19.490 +00:02:40.240
9 61  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:23:29.246 +00:02:49.240
10 51  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:23:36.120 +00:02:56.240
11 47  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:24:00.044 +00:03:20.360
12 49  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:24:42.034 +00:04:02.480
13 60  ŠTU   KURALI Adam (15)
00:25:02.641 +00:04:23.480
14 53  TAT   OLIJÁŠ Martin (15)
00:25:05.475 +00:04:26.480
  50  KOM   ZAUKO Dávid (15)
Prevrátil
  54  KLU   BOGNÁR Csaba (15)
Nedostavil sa
F: 12:00


14: F K1 Chlapci 13 4000 20.05.2023 12:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 84  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:21:25.789  
2 94  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:22:15.891 +00:00:50.102
3 69  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:22:17.379 +00:00:51.590
4 75  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:22:30.970 +00:01:05.120
5 68  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:22:34.339 +00:01:08.120
6 88  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:22:43.979 +00:01:18.120
7 93  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:22:59.579 +00:01:33.120
8 70  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:23:34.371 +00:02:08.240
9 67  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:23:44.930 +00:02:19.240
10 97  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:23:54.602 +00:02:28.240
11 73  WBK   WEBER Patrik (14)
00:23:57.300 +00:02:31.240
12 66  ZLP   HOLÍK Matúš (14)
00:24:02.454 +00:02:36.240
13 95  KOM   HATOS Bence (14)
00:24:04.403 +00:02:38.240
14 96  PIE   PAPAY Alex (14)
00:24:19.369 +00:02:53.240
15 82  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:24:22.099 +00:02:56.240
16 86  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:24:44.099 +00:03:18.360
17 81  NOV   ŠLABIAR David (14)
00:24:47.435 +00:03:21.360
18 80  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:25:13.480 +00:03:47.360
19 76  ŠAM   VILÁGI Áron Rómeó (14)
00:25:25.099 +00:03:59.360
20 98  ZLP   KUKUČKA Maximilián (14)
00:25:56.402 +00:04:30.480
21 78  SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
00:25:57.467 +00:04:31.480
22 83  NZA   IMMER Marco (14)
00:26:18.626 +00:04:52.480
23 90  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:26:20.059 +00:04:54.480
24 85  ŠTU   BERNÁTH Bálint (14)
00:27:47.235 +00:06:21.720
25 91  KOM   PÁLFY Hunor (14)
00:28:29.653 +00:07:03.840
26 89  TAT   GRELLNETH Šimon (14)
00:28:45.045 +00:07:19.840
27 87  ŠTU   BRENIŠIN Maxim (14)
00:30:02.795 +00:08:37.960
  71  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
Prevrátil
  74  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
Prevrátil
F: 12:02


15: F K1 Dievčatá 14 4000 20.05.2023 12:35
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:22:08.617  
2 11  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:22:11.769 +00:00:03.152
3 14  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:22:14.939 +00:00:06.322
4 3  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:23:22.625 +00:01:14.120
5 4  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:23:52.745 +00:01:44.120
6 9  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:24:09.799 +00:02:01.240
7 6  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:24:12.737 +00:02:04.240
8 10  ŠTU   FÓNADOVÁ Emília (15)
00:29:10.681 +00:07:02.840
  7  NZA   POLÁKOVÁ Kamila (15)
Prevrátil
F: 12:35


16: F K1 Dievčatá 13 4000 20.05.2023 12:37
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 36  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:22:04.630  
2 28  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:23:29.356 +00:01:24.120
3 33  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:23:30.087 +00:01:25.120
4 29  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:23:31.099 +00:01:26.120
5 21  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
00:23:43.739 +00:01:39.120
6 39  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:23:44.180 +00:01:39.120
7 19  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:24:02.683 +00:01:58.120
8 37  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:24:05.779 +00:02:01.240
9 25  KOM   RUHANEN Sophie (14)
00:24:08.243 +00:02:03.240
10 35  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:24:12.948 +00:02:08.240
11 31  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:24:23.804 +00:02:19.240
12 38  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:24:46.507 +00:02:41.240
13 30  NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:24:51.124 +00:02:46.240
14 26  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:25:21.353 +00:03:16.360
15 24  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
00:25:39.772 +00:03:35.360
16 34  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:25:40.756 +00:03:36.360
17 23  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
00:27:50.111 +00:05:45.600
18 32  ŠTU   PINTÉROVÁ Dorothy (14)
00:32:19.341 +00:10:14.120
  20  KLU   HIMLEROVÁ Sophia (14)
Nedostavil sa
  27  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
Nedostavil sa
F: 12:37


17: F C1 Chlapci 13 4000 20.05.2023 12:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 46  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:32:48.134  
2 47  DAN   ZEIDLER Christian (14)
00:40:22.657 +00:07:34.840
F: 12:39


18: F K1 Kadeti 4000 20.05.2023 13:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 70  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:20:11.057  
2 55  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:20:28.951 +00:00:17.894
3 56  NOV   RUS Matúš (17)
00:20:31.078 +00:00:20.021
4 68  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:20:53.384 +00:00:42.327
5 69  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:21:01.690 +00:00:50.633
6 65  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:21:04.005 +00:00:52.948
7 73  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:21:31.000 +00:01:19.120
8 66  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:21:33.557 +00:01:22.120
9 61  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:21:34.701 +00:01:23.120
10 63  UKB   KUNC Jakub (16)
00:21:48.779 +00:01:37.120
11 62  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:21:52.677 +00:01:41.120
12 75  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:22:21.796 +00:02:10.240
13 78  TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:22:55.600 +00:02:44.240
14 58  UKB   CYPRICH Róbert (16)
00:23:00.169 +00:02:49.240
15 77  NZA   PÁL Viktor (17)
00:23:14.696 +00:03:03.360
16 64  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:23:54.677 +00:03:43.360
17 76  NZA   ĎURINA Michal (16)
00:24:47.959 +00:04:36.480
18 72  INT   HROŠ Daniel (16)
00:25:12.392 +00:05:01.600
19 53  INT   NAGY Tomáš (16)
00:25:26.632 +00:05:15.600
20 60  NOV   KRÁTKY Jakub (16)
00:25:35.192 +00:05:24.600
21 71  SAL   ORAVEC Timon (17)
00:25:46.377 +00:05:35.600
  54  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
Prevrátil
  57  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
Prevrátil
F: 13:15


19: F K1 Kadetky 4000 20.05.2023 13:17
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 84  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:21:46.935  
2 86  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:22:49.206 +00:01:02.120
3 87  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:22:49.996 +00:01:03.120
4 91  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:22:50.237 +00:01:03.120
5 89  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:22:54.972 +00:01:08.120
6 92  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:24:06.710 +00:02:19.240
7 95  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:24:09.118 +00:02:22.240
8 94  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:24:12.887 +00:02:25.240
9 90  WBK   WEBER Kristína (17)
00:25:20.907 +00:03:33.360
10 97  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
00:25:28.196 +00:03:41.360
11 96  ŠAM   CZÉREOVÁ Ema (16)
00:25:32.820 +00:03:45.360
  85  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
Nedostavil sa
  88  KOM   VÁMOS Dóra (16)
Prevrátil
F: 13:17


21: F C1 Kadetky 4000 20.05.2023 13:19


22: F K1 Muži 6000 20.05.2023 13:50
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 119  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:29:42.045  
2 117  WBK   SOLDÁN Peter (56)
00:31:42.701 +00:02:00.240
3 120  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:35:48.924 +00:06:06.720
F: 13:50


23: F K1 Juniori 6000 20.05.2023 13:50
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 126  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:29:43.242  
2 132  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:32:05.925 +00:02:22.240
3 130  DKB   MANAS Lukáš (19)
00:32:46.709 +00:03:03.360
4 128  INT   VARGA Oliver (18)
00:33:04.668 +00:03:21.360
5 131  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:35:05.556 +00:05:22.600
6 129  NOV   CAGÁŇ Alexander (18)
00:35:54.846 +00:06:11.720
F: 13:50


20: F C1 Kadeti 4000 20.05.2023 13:52
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 103  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:28:59.032  
F: 13:52


24: F K1 Ženy 6000 20.05.2023 13:52
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 139  NOV   HOLÁ Nina (21)
00:35:15.911  
2 141  DKB   LIBOVÁ Emma (22)
00:40:26.464 +00:05:10.600
3 140  UKB   KLIMOVÁ Zora (22)
00:40:37.600 +00:05:21.600
4 138  WBK   WEBER Lucia (44)
00:42:00.360 +00:06:44.720
F: 13:52


25: F K1 Juniorky 6000 20.05.2023 13:52
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 147  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:35:10.472  
2 148  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:38:31.110 +00:03:20.360
F: 13:52


26: F C1 Muži 6000 20.05.2023 13:52
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 154  NOV   KUNOVSKÝ Matúš (21)
00:44:06.979  
F: 13:52


Vygenerované: 21.06.2024 - 22:11:39
Baracuda v0.4, 348.8 ms