Celkové výsledky - M-SR dlhé trate

1: F K1 Juniorky 5000 06.05.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:24:19.003  
2 7  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:24:20.428 +00:00:01.425
3 6  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:24:21.412 +00:00:02.409
4 4  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:25:23.376 +00:01:04.120
5 5  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
00:26:55.261 +00:02:36.240
6 3  ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:28:03.453 +00:03:44.360
F: 10:00


2: F K1 Dievčatá 14 5000 06.05.2023 10:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 15  KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:25:50.149  
2 18  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
00:25:52.276 +00:00:02.127
3 22  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
00:27:09.937 +00:01:19.120
4 14  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
00:27:21.491 +00:01:31.120
5 21  NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:27:31.521 +00:01:41.120
6 13  UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:27:46.196 +00:01:56.120
7 19  ZLP   HALÁSZOVÁ Viktória (15)
00:28:33.083 +00:02:42.240
8 17  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
00:30:04.155 +00:04:14.480
9 20  KOM   VÁMOS Panna (15)
00:31:13.988 +00:05:23.600
  16  ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
Prevrátil
F: 10:02


3: F K1 Dievčatá 13 5000 06.05.2023 10:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 35  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
00:24:51.731  
2 40  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
00:25:06.850 +00:00:15.119
3 36  VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:26:01.498 +00:01:09.120
4 49  PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:26:49.147 +00:01:57.120
5 46  NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:27:03.690 +00:02:11.240
6 45  NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:27:15.827 +00:02:24.240
7 32  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
00:27:18.435 +00:02:26.240
8 42  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
00:27:28.618 +00:02:36.240
9 43  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
00:27:50.027 +00:02:58.240
10 29  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
00:28:23.610 +00:03:31.360
11 39  ŠAM   VÉGH Zsófia (14)
00:28:40.691 +00:03:48.360
12 33  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
00:28:40.910 +00:03:49.360
13 31  ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
00:28:43.747 +00:03:52.360
14 41  NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:29:07.963 +00:04:16.480
15 28  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
00:29:10.460 +00:04:18.480
16 30  PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:30:17.075 +00:05:25.600
17 47  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
00:31:31.690 +00:06:39.720
  48  ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
Prevrátil
  44  TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
Prevrátil
  38  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
Prevrátil
  37  NOV   NAGYOVÁ Marianna (14)
Prevrátil
  34  KOM   RUHANEN Sophie (14)
Prevrátil
  50  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
Nedostavil sa
F: 10:04


4: F C1 Veteráni 5000 06.05.2023 10:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 55  DAN   JANOŠTIAK Tomáš (41)
00:28:38.128  
2 56  SAL   MAJDIAK Jaroslav (47)
00:30:48.817 +00:02:10.240
3 58  TTS   VARGA Igor (53)
00:34:33.809 +00:05:55.600
4 57  TTS   DUŠIČKA Michal (37)
00:38:31.457 +00:09:53.108
F: 10:45


5: F C1 Muži 5000 06.05.2023 10:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 64  ŠKD   PSOTNÝ Adam (20)
00:26:15.658  
2 65  CCZ   VADOVIČ Adrián (48)
00:28:19.402 +00:02:03.240
3 63  PIE   SZOBOLOVSZKY Michal (21)
00:30:44.211 +00:04:28.480
F: 10:45


6: F C1 Juniori 5000 06.05.2023 10:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 75  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:26:38.328  
2 74  VIN   HACKER Ondrej (19)
00:28:44.607 +00:02:06.240
3 72  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:29:03.080 +00:02:24.240
4 73  TTS   KROVINA Adam (18)
00:29:11.676 +00:02:33.240
5 71  ZLP   RINGELBAND Raphael (19)
00:32:44.488 +00:06:06.720
F: 10:47


7: F C1 Kadeti 5000 06.05.2023 10:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 84  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:26:45.847  
2 85  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:27:09.200 +00:00:23.353
3 82  TTS   STRUK Dominik (17)
00:28:13.959 +00:01:28.120
4 90  ŠKP   HOLLEIN Gustav (16)
00:28:47.888 +00:02:02.240
5 86  ŠKP   DOSTÁL Marek (16)
00:29:27.032 +00:02:41.240
6 91  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:29:47.144 +00:03:01.360
7 88  NOV   KUKUČKA Marek (16)
00:30:22.151 +00:03:36.360
8 83  TTS   MÁDEL Félix (17)
00:31:05.350 +00:04:19.480
9 87  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:31:30.407 +00:04:44.480
10 89  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:34:41.264 +00:07:55.840
11 81  NOV   NEMČICKÝ Peter (16)
00:41:03.858 +00:14:18.168
F: 10:47


8: F K1 Chlapci 14 5000 06.05.2023 11:25
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 20  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:24:22.706  
2 3  PIE   UHRÍK Jakub (15)
00:25:06.700 +00:00:43.994
3 10  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
00:25:07.458 +00:00:44.752
4 9  PIE   URBAN Šimon (15)
00:25:08.373 +00:00:45.667
5 4  UKB   BECKER Maxim (15)
00:25:51.573 +00:01:28.120
6 24  KOM   HODEK Dávid (15)
00:25:52.849 +00:01:30.120
7 12  UKB   BILKA Matej (15)
00:25:54.508 +00:01:31.120
8 13  TTS   HÁJEK Filip (15)
00:26:33.773 +00:02:11.240
9 6  ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:27:16.326 +00:02:53.240
10 14  ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:27:20.662 +00:02:57.240
11 16  TAT   HAŠKO Peter (15)
00:27:23.116 +00:03:00.360
12 18  TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
00:27:24.261 +00:03:01.360
13 21  NZA   HOFFMANN Filip (15)
00:28:02.621 +00:03:39.360
14 22  DAN   KOREŇ Samuel (15)
00:28:03.507 +00:03:40.360
15 8  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
00:28:24.957 +00:04:02.480
16 5  NAN   TÓTH Peter (15)
00:28:56.444 +00:04:33.480
17 19  NZA   VIDA Viktor (15)
00:29:13.044 +00:04:50.480
18 15  NAN   GÁL Olivér (15)
00:29:16.021 +00:04:53.480
19 17  ŠTU   BÓCZ Richard (15)
00:29:33.382 +00:05:10.600
20 11  NZA   RÓŽA Timotej (15)
00:31:07.702 +00:06:44.720
  7  KOM   ZAUKO Dávid (15)
Prevrátil
  23  ŠTU   KURALI Adam (15)
Prevrátil
F: 11:25


9: F K1 Chlapci 13 5000 06.05.2023 11:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 59  KOM   ÓDOR Alex (14)
00:24:34.961  
2 62  CCZ   HANEČÁK Henrich (14)
00:25:30.515 +00:00:55.554
3 34  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
00:25:52.835 +00:01:17.120
4 39  KOM   GYŐRI Dávid (14)
00:26:01.704 +00:01:26.120
5 49  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
00:26:10.922 +00:01:35.120
6 32  ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:26:18.507 +00:01:43.120
7 54  MOR   BENKO Martin (14)
00:26:22.269 +00:01:47.120
8 61  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
00:26:27.482 +00:01:52.120
9 60  SAL   KESZELI Viktor (14)
00:26:30.850 +00:01:55.120
10 57  UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:26:36.681 +00:02:01.240
11 51  PIE   PAPAY Alex (14)
00:27:28.486 +00:02:53.240
12 31  TAT   KUNIAK Matej (14)
00:27:30.874 +00:02:55.240
13 36  NAN   KÖTELES Ádám (14)
00:27:31.803 +00:02:56.240
14 35  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
00:27:55.233 +00:03:20.360
15 40  ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
00:28:21.898 +00:03:46.360
16 53  MOR   HAUPTVOGEL Timotej (14)
00:28:28.803 +00:03:53.360
17 33  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
00:28:56.708 +00:04:21.480
18 56  ŠAM   NAGY Michal (14)
00:29:21.151 +00:04:46.480
19 29  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
00:29:25.554 +00:04:50.480
20 45  NOV   BAKUS Oliver (14)
00:29:29.955 +00:04:54.480
21 46  WBK   WEBER Patrik (14)
00:29:37.306 +00:05:02.600
22 43  KOM   TURZA Andrej (14)
00:29:48.122 +00:05:13.600
23 52  ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:29:48.763 +00:05:13.600
24 42  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
00:30:33.558 +00:05:58.600
25 44  NZA   LENDVAI Alex (14)
00:30:41.521 +00:06:06.720
26 37  ŠAM   VILÁGI Áron Rómeó (14)
00:30:43.418 +00:06:08.720
27 47  PIE   ZACHAR Mário (14)
00:30:53.574 +00:06:18.720
28 48  ŠTU   MADOCSAI András (14)
00:31:29.491 +00:06:54.720
29 55  NZA   IMMER Marco (14)
00:31:30.859 +00:06:55.720
30 50  ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:33:48.066 +00:09:13.108
31 41  ŠAM   NAGY András (14)
00:34:03.891 +00:09:28.108
  30  SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
Prevrátil
  38  PIE   ONDREJIČKA Timotej (14)
Prevrátil
  58  NOV   ŠLABIAR David (14)
Prevrátil
F: 11:27


10: F K1 Kadetky 5000 06.05.2023 12:05
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 84  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:24:46.096  
2 86  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:26:24.704 +00:01:38.120
3 73  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:26:26.088 +00:01:39.120
4 68  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:26:44.879 +00:01:58.120
5 71  UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:26:51.751 +00:02:05.240
6 77  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:27:21.784 +00:02:35.240
7 76  NAN   MENYHÁRTOVÁ Kristína (16)
00:27:24.799 +00:02:38.240
8 69  KOM   ZRNEKOVÁ Michaela (16)
00:27:38.868 +00:02:52.240
9 85  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:27:39.784 +00:02:53.240
10 78  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:27:43.996 +00:02:57.240
11 79  SAL   MÉSZÁROSOVÁ Nela (17)
00:27:44.791 +00:02:58.240
12 81  ŠAM   RAVASZ Réka (17)
00:28:01.012 +00:03:14.360
13 74  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:28:03.488 +00:03:17.360
14 70  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
00:28:06.276 +00:03:20.360
15 83  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
00:28:06.559 +00:03:20.360
16 75  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
00:29:26.903 +00:04:40.480
  89  UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
Prevrátil
  88  ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
Prevrátil
  87  KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
Prevrátil
  82  KOM   VÁMOS Dóra (16)
Prevrátil
  72  ŠAM   TONHAJZEROVÀ Karin (16)
Prevrátil
  80  NOV   GATIALOVÁ Saskia (17)
Disk váha
F: 12:05


11: F K1 Ženy 5000 06.05.2023 12:07
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 101  ZLP   BERGENDI Sofia (20)
00:25:08.257  
2 103  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
00:25:15.953 +00:00:07.696
3 102  TTS   MÚKOVÁ Alena (20)
00:27:07.690 +00:01:59.120
4 105  MOR   BEDNÁROVÁ Emma (20)
00:29:26.881 +00:04:18.480
F: 12:07


12: F K1 Veteránky 5000 06.05.2023 12:07
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 111  DAN   KOREŇOVÁ Martina (48)
00:29:34.578  
2 112  WBK   WEBER Lucia (44)
00:31:44.273 +00:02:09.240
F: 12:07


13: F C1 Chlapci 14 5000 06.05.2023 12:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 123  VIN   KOUBEK Matúš (15)
00:30:46.362  
2 122  VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:33:54.658 +00:03:08.360
  121  ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
Prevrátil
F: 12:09


14: F C1 Chlapci 13 5000 06.05.2023 12:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 134  ŠAM   PÉNZES Bálint (14)
00:32:18.490  
2 136  ŠAM   FEKETE Róbert (14)
00:33:05.640 +00:00:47.150
3 131  TTS   STRUK Sebastián (14)
00:34:42.569 +00:02:24.240
4 135  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
00:35:57.090 +00:03:38.360
5 133  CCZ   VADOVIČ Alex (14)
00:36:34.437 +00:04:15.480
6 132  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
00:41:47.327 +00:09:28.108
F: 12:09


15: F K1 Muži 5000 06.05.2023 12:55
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 11  PIE   DANAŠ Matej (21)
00:22:00.070  
2 13  PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:22:00.388 +00:00:00.318
3 14  TAT   ANTAL Andrej (27)
00:23:02.898 +00:01:02.120
4 12  TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:23:08.054 +00:01:07.120
5 6  ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:23:19.688 +00:01:19.120
6 16  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:23:25.762 +00:01:25.120
7 5  ŠAM   VÉGH Tamás (20)
00:23:58.001 +00:01:57.120
8 4  WBK   SOLDÁN Peter (56)
00:23:58.413 +00:01:58.120
9 3  UKB   CARRINGTON Corwin (21)
00:25:13.260 +00:03:13.360
10 17  INT   STEHLÍK Ján (20)
00:25:50.189 +00:03:50.360
11 7  TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:26:24.844 +00:04:24.480
  9  ŠKP   ORAVEC Filip (20)
Nedostavil sa
F: 12:55


17: F K1 Juniori 5000 06.05.2023 12:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 50  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:21:56.332  
2 42  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:21:58.476 +00:00:02.144
3 49  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:22:00.627 +00:00:04.295
4 44  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:22:00.925 +00:00:04.593
5 55  KOM   MARSAL Máté (17)
00:22:06.214 +00:00:09.882
6 35  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:22:06.717 +00:00:10.385
7 51  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:22:48.125 +00:00:51.793
8 46  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:22:51.660 +00:00:55.328
9 54  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:23:10.348 +00:01:14.120
10 34  TAT   ANTAL Matej (19)
00:23:11.564 +00:01:15.120
11 37  UKB   KLIMO Michal (18)
00:23:14.284 +00:01:17.120
12 45  KOM   NAGY Dominik (18)
00:23:19.540 +00:01:23.120
13 40  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:23:54.619 +00:01:58.120
14 47  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:24:01.195 +00:02:04.240
15 53  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:24:04.462 +00:02:08.240
16 52  NZA   FICZA René (18)
00:24:09.820 +00:02:13.240
17 39  TTS   PERETS Artur (19)
00:24:21.476 +00:02:25.240
18 36  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:24:22.469 +00:02:26.240
19 38  DKB   MANAS Lukáš (19)
00:24:24.968 +00:02:28.240
20 41  INT   VARGA Oliver (18)
00:26:16.491 +00:04:20.480
21 48  INT   LUKAČKA Viktor (18)
00:26:57.539 +00:05:01.600
  43  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
Disk štart
F: 12:57


16: F K1 Veteráni 5000 06.05.2023 12:59
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 28  PIE   JANKECH Milan (46)
00:25:31.487  
2 24  NAN   STANO Tomáš (39)
00:25:33.255 +00:00:01.768
3 23  KOM   ĎURČO Marek (51)
00:26:09.069 +00:00:37.582
4 26  ŠTU   ŠUŠOR Miloš (48)
00:26:14.764 +00:00:43.277
5 25  KOM   ZIRKELBACH Gabriel (56)
00:26:16.931 +00:00:45.444
6 22  SAL   PÍŠ Martin (47)
00:26:37.366 +00:01:05.120
7 27  SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:27:02.294 +00:01:30.120
F: 12:59


18: F K1 Kadeti 5000 06.05.2023 13:35
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 96  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:22:56.951  
2 94  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:22:59.618 +00:00:02.667
3 82  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:23:01.068 +00:00:04.117
4 71  KOM   TÓTH Michal (16)
00:23:51.919 +00:00:54.968
5 61  KOM   LOPATA Matej (16)
00:23:53.164 +00:00:56.213
6 88  UKB   KLIMA Michal (17)
00:23:54.139 +00:00:57.188
7 85  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:24:05.146 +00:01:08.120
8 93  UKB   APFEL Martin (17)
00:24:09.998 +00:01:13.120
9 65  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:24:36.579 +00:01:39.120
10 87  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:24:40.515 +00:01:43.120
11 70  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
00:24:42.194 +00:01:45.120
12 79  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:24:53.444 +00:01:56.120
13 76  KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:24:56.915 +00:01:59.120
14 66  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:24:58.260 +00:02:01.240
15 91  NOV   RUS Matúš (17)
00:24:58.625 +00:02:01.240
16 59  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:25:12.539 +00:02:15.240
17 72  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:25:15.396 +00:02:18.240
18 73  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:25:20.959 +00:02:24.240
19 78  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:25:24.155 +00:02:27.240
20 95  NZA   FLIMEL Adam (17)
00:25:25.816 +00:02:28.240
21 63  DAN   ŠINDÁR Juraj (17)
00:25:27.596 +00:02:30.240
22 81  UKB   KUNC Jakub (16)
00:25:30.160 +00:02:33.240
23 90  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:25:33.016 +00:02:36.240
24 83  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:26:04.084 +00:03:07.360
25 77  NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:26:14.431 +00:03:17.360
26 69  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
00:26:16.889 +00:03:19.360
27 84  TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:26:19.724 +00:03:22.360
28 92  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
00:26:28.234 +00:03:31.360
29 64  UKB   MATEJBUS Martin (17)
00:26:36.052 +00:03:39.360
30 60  PIE   JANKECH Filip (16)
00:26:39.915 +00:03:42.360
31 62  TAT   BURÁK Alex (17)
00:27:11.873 +00:04:14.480
32 68  SAL   VÁNIK Matej (16)
00:27:16.378 +00:04:19.480
33 75  KOM   HAMRAN Gergely (16)
00:27:20.300 +00:04:23.480
34 86  UKB   CYPRICH Róbert (16)
00:27:49.315 +00:04:52.480
35 80  SAL   ORAVEC Timon (17)
00:30:12.451 +00:07:15.840
  89  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
Prevrátil
F: 13:35


19: F C1 Ženy 5000 06.05.2023 13:37


20: F C1 Juniorky 5000 06.05.2023 13:37
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 113  KOM   ŐRI Laura (19)
00:31:03.634  
2 111  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:31:32.234 +00:00:28.600
F: 13:37


22: F C1 Dievčatá 14 5000 06.05.2023 13:39


21: F C1 Kadetky 5000 06.05.2023 13:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 122  ŠAM   STEHLÍK Vivien (16)
00:31:05.255  
2 123  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:32:55.660 +00:01:50.120
3 121  PIE   GALBAVÁ Gloria (16)
00:34:22.745 +00:03:17.360
4 124  ŠAM   KOČIŠOVÁ Diana (15)
00:35:02.877 +00:03:57.360
F: 13:39


23: F K2 Juniorky 5000 06.05.2023 15:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
 PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:23:22.112  
2 4  NOV   HVOJNIKOVÁ Nikola (18)
 ŠTU   LACZKÓ Viktória (18)
00:26:12.657 +00:02:50.240
  3  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
 KOM   GAÁL Liliána (19)
Nedostavil sa
F: 15:30


24: F K2 Dievčatá 13+14 5000 06.05.2023 15:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 15  NZA   HANGYOVÁ Lea (14)
 NAN   TÓTHOVÁ Vivien (14)
00:23:50.570  
2 13  VIN   MOLČANOVÁ Svetlana (14)
 VIN   SŮVOVÁ Sofia (14)
00:24:20.000 +00:00:29.430
3 20  KOM   LOPATOVÁ Adela (14)
 KOM   MARKOVIČOVÁ Diana (15)
00:24:36.898 +00:00:46.328
4 22  TAT   KOVÁČOVÁ Alexandra (15)
 NZA   TÓTHOVÁ Adela (15)
00:25:07.481 +00:01:16.120
5 21  UKB   MATEJBUSOVÁ Alexandra (15)
 UKB   ORVISKÁ Alžbeta (15)
00:25:31.782 +00:01:41.120
6 10  PIE   NOSKOVIČOVÁ Sofia (14)
 PIE   SCHULTZOVÁ Karolína (14)
00:25:56.383 +00:02:05.240
7 11  NOV   HABALOVÁ Ivana (14)
 NOV   VRECKOVÁ Nella Melánia (14)
00:25:56.950 +00:02:06.240
8 17  NOV   CACHOVANOVÁ Nela (15)
 NOV   RUSOVÁ Daniela (15)
00:25:58.516 +00:02:07.240
9 16  ZLP   BOGÁROVÁ Laura (14)
 TTS   KOREŇOVÁ Veronika (14)
00:26:18.536 +00:02:27.240
10 14  NZA   KOVÁČOVÁ Júlia (14)
 NZA   KRAMÁROVÁ Margarétka (14)
00:26:36.251 +00:02:45.240
11 23  ŠTU   KARDOŠOVÁ Sofia (14)
 ŠTU   PERÚTEKOVÁ Vanesa (15)
00:27:10.249 +00:03:19.360
12 19  TTS   PILÁROVÁ Laura (15)
 ŠTU   ŠUŠOROVÁ Nina (14)
00:27:43.544 +00:03:52.360
13 24  PIE   GALBAVÁ Tamara (14)
 PIE   LEVIČANIN Katarína (14)
00:28:15.613 +00:04:25.480
  12  KOM   KRŠTEŇANSKÁ Lilian (14)
 KOM   RUHANEN Sophie (14)
Nedostavil sa
  18  ZLP   GRYGAROVÁ Tamara (14)
 ZLP   ZIRKELBACH Linda (14)
Prevrátil
F: 15:32


25: F C2 Kadeti 5000 06.05.2023 15:34
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 29  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
 TTS   STRUK Dominik (17)
00:25:06.354  
2 31  ŠKP   KALABER Artur (17)
 ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:25:40.776 +00:00:34.422
3 30  TTS   GIBAS Viktor (16)
 TTS   MÁDEL Félix (17)
00:28:20.153 +00:03:13.360
4 32  NOV   KUKUČKA Marek (16)
 NOV   NEMČICKÝ Peter (16)
00:36:37.248 +00:11:30.132
F: 15:34


26: F C2 Chlapci 13+14 5000 06.05.2023 15:34
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 37  VIN   KOUBEK Matúš (15)
 VIN   PETRANSKÝ Silvio (15)
00:29:56.808  
2 38  ŠKP   VICIAN Benjamín (14)
 ŠKP   VICIAN Maximilán (15)
00:30:10.080 +00:00:13.272
3 39  NOV   PETRÁŠ Jozef (14)
 TTS   STRUK Sebastián (14)
00:40:44.468 +00:10:47.120
F: 15:34


27: F K2 Chlapci 13+14 5000 06.05.2023 16:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 51  UKB   BECKER Maxim (15)
 NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:23:01.530  
2 54  ŠAM   BARCZI Lukáš (15)
 TTS   HÁJEK Filip (15)
00:23:06.363 +00:00:04.833
3 49  MOR   BENKO Martin (14)
 CCZ   HANEČÁK Henrich (14)
00:23:25.561 +00:00:24.031
4 63  PIE   UHRÍK Jakub (15)
 PIE   URBAN Šimon (15)
00:23:51.550 +00:00:50.020
5 45  UKB   BILKA Matej (15)
 ZLP   PACHNÍK Patrick (15)
00:24:01.864 +00:01:00.120
6 57  ŠKP   KIŠŠ Adam (14)
 UKB   SEKERÁK Matej (14)
00:24:03.031 +00:01:01.120
7 52  ŠAM   CSÖLLEI Dominik (14)
 ŠAM   KOVÁCS Juraj (14)
00:25:23.358 +00:02:21.240
8 53  TAT   HAŠKO Peter (15)
 KOM   HODEK Dávid (15)
00:25:23.559 +00:02:22.240
9 47  ŠAM   CZERE Ladislav (14)
 ŠAM   MATIAŠKO Dávid (15)
00:25:58.286 +00:02:56.240
10 61  MOR   HAUPTVOGEL Timotej (14)
 PIE   PAPAY Alex (14)
00:26:11.701 +00:03:10.360
11 44  NOV   VINDIŠ Ondrej (15)
 NOV   ŠLABIAR David (14)
00:26:42.181 +00:03:40.360
12 50  ŠAM   NAGY Michal (14)
 ŠAM   PODHORA Matúš (14)
00:27:11.320 +00:04:09.480
13 55  ZLP   DOČOLOMANSKÝ Benjamin (14)
 ZLP   ONDROVIČ Tomáš (14)
00:29:37.030 +00:06:35.720
  46  TAT   KUNIAK Matej (14)
 TAT   STANKOVIČ Jakub (15)
Disk štart
  48  SAL   KESZELI Viktor (14)
 SAL   LEHOCKÝ Štefan (14)
Prevrátil
  56  KOM   GYŐRI Dávid (14)
 KOM   ÓDOR Alex (14)
Disk štart
  58  ŠTU   CSUPORT Bence (14)
 ŠTU   VODIČKA Marcell (14)
Disk štart
  59  ŠAM   NEVIĎÁNSKY Matuš (14)
 ŠAM   VILÁGI Áron Rómeó (14)
Disk štart
  60  ŠTU   KURALI Adam (15)
 ŠTU   MADOCSAI András (14)
Disk štart
  62  ŠAM   MIKOS Andrej (14)
 ŠAM   NAGY András (14)
Disk štart
F: 16:09


28: F C2 Kadetky 5000 06.05.2023 16:11


29: F K2 Muži 5000 06.05.2023 16:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 75  PIE   DANAŠ Matej (21)
 PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:20:30.075  
2 76  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
 ŠKD   HVOJNIK Martin (23)
00:20:34.139 +00:00:04.064
3 74  TAT   ANTAL Andrej (27)
 TAT   ANTAL Benjamín (21)
00:22:09.876 +00:01:39.120
4 73  INT   STEHLÍK Ján (20)
 TAT   ŽILINČÁR Peter (22)
00:23:37.868 +00:03:07.360
F: 16:51


30: F K2 Veteráni 5000 06.05.2023 16:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 81  PIE   JANKECH Milan (46)
 ŠTU   ŠUŠOR Miloš (48)
00:23:57.192  
2 80  SAL   PÍŠ Martin (47)
 SAL   VÁNIK Ladislav (45)
00:24:03.780 +00:00:06.588
F: 16:51


31: F K2 Kadetky 5000 06.05.2023 16:53
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 91  NOV   GATIALOVÁ Saskia (17)
 NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:23:52.764  
2 87  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
 ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:24:43.981 +00:00:51.217
3 95  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
 TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:24:47.989 +00:00:55.225
4 88  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
 UKB   MOŤOVSKÁ Alexandra (16)
00:25:13.627 +00:01:20.120
5 92  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
 UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:25:24.740 +00:01:31.120
6 90  KOM   DEMÁČEKOVÁ Lucia (16)
 KOM   ĎURČOVÁ Nadine (16)
00:25:38.229 +00:01:45.120
7 89  NAN   HANZOVÁ Linda (16)
 WBK   WEBER Kristína (17)
00:27:04.180 +00:03:11.360
8 93  UKB   BECKER Sofia Stella (17)
 UKB   VDOVIČENKOVÁ Daniela (16)
00:27:51.388 +00:03:58.360
  86  ŠAM   RAVASZ Réka (17)
 ŠAM   SZÁRAZOVÁ Ela (16)
Nedostavil sa
F: 16:53


32: F K2 Kadeti 5000 06.05.2023 17:26
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 110  UKB   APFEL Martin (17)
 UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:21:04.206  
2 100  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
 KOM   TÓTH Michal (16)
00:21:27.796 +00:00:23.590
3 108  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
 UKB   KLIMA Michal (17)
00:22:06.215 +00:01:02.120
4 109  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
 NZA   HANGYA Samuel (16)
00:22:07.791 +00:01:03.120
5 113  NOV   BADÁŇ Matúš (17)
 NOV   RUS Matúš (17)
00:22:24.815 +00:01:20.120
6 114  KOM   LOPATA Matej (16)
 KOM   DEMÁČEK Samuel (16)
00:22:25.062 +00:01:20.120
7 104  UKB   KUNC Jakub (16)
 UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:22:47.006 +00:01:42.120
8 101  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
 MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:22:59.847 +00:01:55.120
9 102  NZA   GULYÁS Daniel (17)
 NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:23:12.380 +00:02:08.240
10 106  PIE   JANKECH Filip (16)
 DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:23:34.488 +00:02:30.240
11 112  TAT   BURÁK Alex (17)
 TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:23:50.575 +00:02:46.240
12 107  ŠTU   LENKEY Adrián (16)
 TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:23:51.992 +00:02:47.240
13 103  NZA   FLIMEL Adam (17)
 NZA   KREŠKÓCI Timotej (16)
00:23:52.855 +00:02:48.240
14 105  TAT   HORŇÁK Jakub (17)
 TAT   LAZAR Lukáš (17)
00:25:43.279 +00:04:39.480
  111  UKB   CYPRICH Róbert (16)
 UKB   MATEJBUS Martin (17)
Prevrátil
F: 17:26


33: F K2 Juniori 5000 06.05.2023 17:28
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 126  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
 KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:20:21.284  
2 125  ZLP   BERGENDI Marko (18)
 PIE   BÁBIK Martin (18)
00:20:22.729 +00:00:01.445
3 127  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
 NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:20:23.198 +00:00:01.914
4 129  KOM   MARSAL Máté (17)
 ŠAM   LEPI Máté (18)
00:20:30.668 +00:00:09.384
5 128  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
 TTS   PERETS Artur (19)
00:21:53.206 +00:01:31.120
6 124  KOM   NAGY Dominik (18)
 ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:21:59.412 +00:01:38.120
7 122  TAT   ANTAL Matej (19)
 UKB   KLIMO Michal (18)
00:22:06.068 +00:01:44.120
8 121  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
 TTS   MÚKA Jozef (18)
00:22:25.617 +00:02:04.240
9 123  INT   LUKAČKA Viktor (18)
 INT   VARGA Oliver (18)
00:24:24.456 +00:04:03.480
F: 17:28


Vygenerované: 23.05.2024 - 04:08:23
Baracuda v0.4, 509.9 ms