Celkové výsledky - I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti

1: F K2 Muži 500 29.04.2023 10:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  ŠKP   BALÁŽ Samuel (26)
 ŠKP   MYŠÁK Denis (29)
00:01:35.565  
2 5  TAT   HOLKA Tomáš (24)
 ŠKP   RYBANSKÝ Daniel (21)
00:01:36.280 +00:00:00.715
3 6  PIE   DANAŠ Matej (21)
 NOV   HVOJNIK Martin (23)
00:01:38.763 +00:00:03.198
4 4  PIE   PODHRADSKÝ Viktor Samuel (21)
 PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:01:40.120 +00:00:04.555
5 3  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
 KOM   PODLEISZEK Filip (20)
00:01:42.208 +00:00:06.643
F: 10:00


2: F K1 Juniori 1000 29.04.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:03:50.400  
2 5  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:03:50.760 +00:00:00.360
3 2  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:03:52.920 +00:00:02.520
4 3  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:03:53.400 +00:00:03.000
5 1  KOM   MARSAL Máté (17)
00:03:55.240 +00:00:04.840
6 6  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:03:58.280 +00:00:07.880
7 7  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:04:02.200 +00:00:11.800
8 8  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:04:02.600 +00:00:12.200
9 9  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:04:07.640 +00:00:17.240
F: 11:00 > F: 11:03 > F: 12:30 > F: 12:33 > F: 15:06 > F: 15:09


3: F K1 Juniori 1000 29.04.2023 11:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:04:05.600  
2 9  TTS   PERETS Artur (19)
00:04:07.120 +00:00:01.520
3 7  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:04:08.320 +00:00:02.720
4 3  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:04:08.400 +00:00:02.800
5 5  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:04:12.520 +00:00:06.920
6 8  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:04:12.560 +00:00:06.960
7 1  UKB   KLIMO Michal (18)
00:04:13.280 +00:00:07.680
8 2  NZA   FICZA René (18)
00:04:13.680 +00:00:08.080
9 4  TAT   ANTAL Matej (19)
00:04:14.840 +00:00:09.240
F: 11:00 > F: 11:03 > F: 12:30 > F: 12:33 > F: 15:06 > F: 15:09


4: F C1 Juniori 1000 29.04.2023 11:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:04:35.760  
2 5  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:04:41.560 +00:00:05.800
3 4  TTS   STRUK Dominik (17)
00:04:45.160 +00:00:09.400
4 6  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:04:46.960 +00:00:11.200
5 1  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:04:53.080 +00:00:17.320
6 3  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:05:15.840 +00:00:40.080
7 7  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:05:30.040 +00:00:54.280
8 2  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:06:04.480 +00:01:28.120
F: 11:06 > F: 12:36 > F: 15:12


5: F K1 Juniorky 1000 29.04.2023 11:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:04:21.479  
2 5  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:04:24.471 +00:00:02.992
3 7  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:04:27.023 +00:00:05.544
4 3  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:04:28.114 +00:00:06.635
5 2  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:04:42.155 +00:00:20.676
F: 11:09 > F: 12:39


6: F C1 Muži 1000 29.04.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KIZEK Peter (22)
00:04:09.060  
2 4  ŠKP   STRÝČEK Eduard (23)
00:04:14.472 +00:00:05.412
3 6  ŠKD   PSOTNÝ Adam (20)
00:04:41.044 +00:00:31.984
F: 11:15


7: R1 K1 Muži 1000 29.04.2023 11:21


8: R2 K1 Muži 1000 29.04.2023 11:27


9: F K1 Ženy 1000 29.04.2023 11:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   SIDOVÁ Bianka (20)
00:04:12.240  
2 4  TTS   ČULENOVÁ Dagmar (22)
00:04:17.680 +00:00:05.440
3 8  TAT   ZEMÁNKOVÁ Hana (21)
00:04:23.920 +00:00:11.680
4 7  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
00:04:28.440 +00:00:16.200
5 3  TTS   MÚKOVÁ Alena (20)
00:04:51.240 +00:00:39.000
F: 11:33


10: F K1 Kadeti 1000 29.04.2023 11:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:04:00.000  
2 2  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:04:08.640 +00:00:08.640
3 9  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:04:08.840 +00:00:08.840
4 3  KOM   TÓTH Michal (16)
00:04:12.080 +00:00:12.080
5 6  KOM   LOPATA Matej (16)
00:04:14.080 +00:00:14.080
6 7  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:04:14.840 +00:00:14.840
7 10  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:04:15.000 +00:00:15.000
8 4  UKB   APFEL Martin (17)
00:04:16.880 +00:00:16.880
9 1  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:04:22.480 +00:00:22.480
10 8  UKB   KLIMA Michal (17)
00:04:23.320 +00:00:23.320
F: 11:39 > F: 11:42 > F: 12:42 > F: 12:45 > F: 15:24 > F: 15:27


11: F K1 Kadeti 1000 29.04.2023 11:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:04:19.000  
2 10  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:04:19.800 +00:00:00.800
3 1  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:04:20.440 +00:00:01.440
3 6  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:04:20.440 +00:00:01.440
5 8  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:04:21.240 +00:00:02.240
6 7  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:04:24.000 +00:00:05.000
7 5  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:04:25.120 +00:00:06.120
8 3  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:04:27.000 +00:00:08.000
9 9  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:04:28.720 +00:00:09.720
10 4  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:04:29.320 +00:00:10.320
F: 11:39 > F: 11:42 > F: 12:42 > F: 12:45 > F: 15:24 > F: 15:27


12: F K1 Kadetky 1000 29.04.2023 11:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:04:40.160  
2 5  NOV   GATIALOVÁ Saskia (17)
00:04:45.760 +00:00:05.600
3 3  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:04:50.160 +00:00:10.000
4 8  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:04:54.320 +00:00:14.160
5 7  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:04:59.720 +00:00:19.560
6 9  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:05:00.320 +00:00:20.160
F: 11:45 > F: 11:48 > F: 12:48 > F: 12:51


13: F K1 Kadetky 1000 29.04.2023 11:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:04:52.120  
2 8  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:04:58.120 +00:00:06.000
3 7  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:05:09.760 +00:00:17.640
4 5  ŠAM   RAVASZ Réka (17)
00:05:23.640 +00:00:31.520
F: 11:45 > F: 11:48 > F: 12:48 > F: 12:51


14: F C1 Juniorky 1000 29.04.2023 11:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   ŐRI Laura (19)
00:05:11.200  
2 3  TTS   MIŠKOLCIOVÁ Martina (19)
00:05:24.840 +00:00:13.640
3 4  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:05:31.440 +00:00:20.240
4 1  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:06:01.040 +00:00:49.840
5 6  MOR   MINÁRIKOVA Alexandra (18)
00:06:13.960 +00:01:02.120
  8  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
Nedostavil sa
F: 11:51 > F: 12:54


15: F K1 Juniori 1000 29.04.2023 12:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:03:51.800  
2 7  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:03:52.520 +00:00:00.720
3 5  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:03:54.440 +00:00:02.640
4 6  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:03:56.600 +00:00:04.800
5 9  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:03:56.920 +00:00:05.120
6 4  KOM   MARSAL Máté (17)
00:03:58.960 +00:00:07.160
7 1  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:04:01.040 +00:00:09.240
8 2  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:04:01.720 +00:00:09.920
9 3  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:04:02.160 +00:00:10.360
F: 11:00 > F: 11:03 > F: 12:30 > F: 12:33 > F: 15:06 > F: 15:09


16: F K1 Juniori 1000 29.04.2023 12:33
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:04:07.800  
2 3  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:04:09.120 +00:00:01.320
3 2  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:04:09.920 +00:00:02.120
4 4  TTS   PERETS Artur (19)
00:04:10.200 +00:00:02.400
5 7  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:04:12.760 +00:00:04.960
6 9  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:04:12.800 +00:00:05.000
7 8  TAT   ANTAL Matej (19)
00:04:15.080 +00:00:07.280
8 6  NZA   FICZA René (18)
00:04:15.280 +00:00:07.480
9 1  UKB   KLIMO Michal (18)
00:04:18.400 +00:00:10.600
F: 11:00 > F: 11:03 > F: 12:30 > F: 12:33 > F: 15:06 > F: 15:09


17: F C1 Juniori 1000 29.04.2023 12:36
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:04:37.212  
2 6  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:04:50.238 +00:00:13.026
3 7  TTS   STRUK Dominik (17)
00:04:53.523 +00:00:16.311
4 5  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:04:54.716 +00:00:17.504
5 9  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:04:57.922 +00:00:20.710
6 2  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:05:20.556 +00:00:43.344
7 4  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:06:18.383 +00:01:41.120
8 8  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:06:33.818 +00:01:56.120
F: 11:06 > F: 12:36 > F: 15:12


18: F K1 Juniorky 1000 29.04.2023 12:39
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:04:19.734  
2 3  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:04:21.918 +00:00:02.184
3 5  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:04:26.214 +00:00:06.480
4 2  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:04:26.587 +00:00:06.853
5 7  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:04:27.070 +00:00:07.336
F: 11:09 > F: 12:39


19: F K1 Kadeti 1000 29.04.2023 12:42
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:04:00.200  
2 4  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:04:05.000 +00:00:04.800
3 10  KOM   LOPATA Matej (16)
00:04:06.880 +00:00:06.680
4 6  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:04:07.160 +00:00:06.960
5 7  KOM   TÓTH Michal (16)
00:04:11.320 +00:00:11.120
6 5  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:04:12.120 +00:00:11.920
7 8  UKB   APFEL Martin (17)
00:04:14.400 +00:00:14.200
8 2  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:04:14.600 +00:00:14.400
9 1  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:04:16.400 +00:00:16.200
10 3  UKB   KLIMA Michal (17)
00:04:17.880 +00:00:17.680
F: 11:39 > F: 11:42 > F: 12:42 > F: 12:45 > F: 15:24 > F: 15:27


20: F K1 Kadeti 1000 29.04.2023 12:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:04:17.920  
2 10  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:04:19.080 +00:00:01.160
3 1  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:04:19.280 +00:00:01.360
4 5  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:04:21.840 +00:00:03.920
5 9  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:04:22.120 +00:00:04.200
6 3  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:04:22.560 +00:00:04.640
7 2  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:04:23.160 +00:00:05.240
8 7  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:04:27.480 +00:00:09.560
9 4  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:04:28.320 +00:00:10.400
10 8  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:04:28.600 +00:00:10.680
F: 11:39 > F: 11:42 > F: 12:42 > F: 12:45 > F: 15:24 > F: 15:27


21: F K1 Kadetky 1000 29.04.2023 12:48
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:04:43.120  
2 9  NOV   GATIALOVÁ Saskia (17)
00:04:46.360 +00:00:03.240
3 7  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:04:52.320 +00:00:09.200
4 5  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:04:54.480 +00:00:11.360
5 6  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:04:59.360 +00:00:16.240
6 4  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:04:59.720 +00:00:16.600
F: 11:45 > F: 11:48 > F: 12:48 > F: 12:51


22: F K1 Kadetky 1000 29.04.2023 12:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:04:52.351  
2 6  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:04:54.660 +00:00:02.309
3 4  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:05:10.780 +00:00:18.429
4 8  ŠAM   RAVASZ Réka (17)
00:05:11.389 +00:00:19.038
F: 11:45 > F: 11:48 > F: 12:48 > F: 12:51


23: F C1 Juniorky 1000 29.04.2023 12:54
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   ŐRI Laura (19)
00:05:13.829  
2 6  TTS   MIŠKOLCIOVÁ Martina (19)
00:05:28.567 +00:00:14.738
3 5  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:05:32.290 +00:00:18.461
4 8  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:06:06.850 +00:00:53.021
5 3  MOR   MINÁRIKOVA Alexandra (18)
00:06:28.305 +00:01:14.120
  1  KOM   SZENCZIOVÁ Natália (17)
Nedostavil sa
F: 11:51 > F: 12:54


24: F K1 Muži 1000 29.04.2023 13:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   BOTEK Adam (27)
00:03:42.320  
2 3  KOM   GACSAL Ákos (30)
00:03:43.240 +00:00:00.920
3 6  ŠKD   DŐRNER Milan (26)
00:03:43.400 +00:00:01.080
4 4  ŠKP   RYBANSKÝ Daniel (21)
00:03:45.280 +00:00:02.960
4 8  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:03:45.280 +00:00:02.960
6 2  PIE   DANAŠ Matej (21)
00:03:46.400 +00:00:04.080
7 7  TAT   HOLKA Tomáš (24)
00:03:46.440 +00:00:04.120
8 9  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:03:51.880 +00:00:09.560
9 1  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:04:15.600 +00:00:33.280
R1: 11:21 > R2: 11:27 > F: 13:06


25: F C2 Ženy 200 29.04.2023 14:27


26: F C2 Muži 1000 29.04.2023 15:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KIZEK Peter (22)
 ŠKP   STRÝČEK Eduard (23)
00:04:02.692  
F: 15:00


27: F K1 Juniori 1000 29.04.2023 15:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:03:50.720  
2 2  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:03:52.200 +00:00:01.480
3 8  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:03:52.640 +00:00:01.920
4 4  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:03:52.680 +00:00:01.960
5 3  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:03:54.880 +00:00:04.160
6 7  KOM   MARSAL Máté (17)
00:03:56.440 +00:00:05.720
7 9  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:03:58.440 +00:00:07.720
8 5  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:03:59.800 +00:00:09.080
9 6  KOM   FARKAŠ Tomáš (19)
00:04:08.800 +00:00:18.080
F: 11:00 > F: 11:03 > F: 12:30 > F: 12:33 > F: 15:06 > F: 15:09


28: F K1 Juniori 1000 29.04.2023 15:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:04:09.960  
2 4  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:04:10.760 +00:00:00.800
2 8  TTS   PERETS Artur (19)
00:04:10.760 +00:00:00.800
4 1  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:04:11.520 +00:00:01.560
5 2  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:04:12.480 +00:00:02.520
6 5  UKB   KLIMO Michal (18)
00:04:13.000 +00:00:03.040
7 3  TAT   ANTAL Matej (19)
00:04:14.760 +00:00:04.800
8 7  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:04:16.920 +00:00:06.960
9 9  NZA   FICZA René (18)
00:04:18.840 +00:00:08.880
F: 11:00 > F: 11:03 > F: 12:30 > F: 12:33 > F: 15:06 > F: 15:09


29: F C1 Juniori 1000 29.04.2023 15:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:04:35.440  
2 4  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:04:42.320 +00:00:06.880
3 5  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:04:46.600 +00:00:11.160
4 6  TTS   STRUK Dominik (17)
00:04:47.400 +00:00:11.960
5 1  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:04:58.920 +00:00:23.480
6 3  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:05:21.520 +00:00:46.080
7 8  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:05:28.880 +00:00:53.440
8 7  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:06:15.400 +00:01:39.120
F: 11:06 > F: 12:36 > F: 15:12


30: F K2 Muži 1000 29.04.2023 15:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  TAT   HOLKA Tomáš (24)
 ŠKP   RYBANSKÝ Daniel (21)
00:03:29.600  
2 6  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
 KOM   PODLEISZEK Filip (20)
00:03:33.280 +00:00:03.680
3 4  PIE   PODHRADSKÝ Viktor Samuel (21)
 PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:03:34.920 +00:00:05.320
F: 15:18


31: F K1 Kadeti 1000 29.04.2023 15:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:03:56.280  
2 7  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:04:03.080 +00:00:06.800
3 8  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:04:05.520 +00:00:09.240
4 9  KOM   TÓTH Michal (16)
00:04:06.920 +00:00:10.640
5 3  KOM   LOPATA Matej (16)
00:04:07.680 +00:00:11.400
6 1  UKB   APFEL Martin (17)
00:04:12.360 +00:00:16.080
7 4  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:04:12.480 +00:00:16.200
8 5  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:04:17.240 +00:00:20.960
9 10  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:04:17.400 +00:00:21.120
10 6  UKB   KLIMA Michal (17)
00:04:17.560 +00:00:21.280
F: 11:39 > F: 11:42 > F: 12:42 > F: 12:45 > F: 15:24 > F: 15:27


32: F K1 Kadeti 1000 29.04.2023 15:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:04:15.440  
2 3  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:04:17.280 +00:00:01.840
3 8  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:04:17.800 +00:00:02.360
4 2  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:04:18.960 +00:00:03.520
5 6  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:04:21.840 +00:00:06.400
6 10  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:04:22.520 +00:00:07.080
7 5  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:04:23.920 +00:00:08.480
8 4  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:04:23.960 +00:00:08.520
9 7  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:04:24.280 +00:00:08.840
10 1  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:04:39.160 +00:00:23.720
F: 11:39 > F: 11:42 > F: 12:42 > F: 12:45 > F: 15:24 > F: 15:27


33: F K1 Ženy 200 29.04.2023 16:10
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠKD   PECSUKOVÁ Katarína (21)
00:00:42.840  
2 7  ŠKP   BUGÁR Réka (20)
00:00:43.000 +00:00:00.160
3 9  ŠKP   PETRUŠOVÁ Mariana (25)
00:00:43.320 +00:00:00.480
4 4  ZLP   BERGENDI Sofia (20)
00:00:46.120 +00:00:03.280
5 8  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
00:00:46.680 +00:00:03.840
6 3  TTS   MÚKOVÁ Alena (20)
00:00:50.160 +00:00:07.320
F: 16:10


34: F C1 Ženy 200 29.04.2023 16:16


35: FA K1 Muži 200 29.04.2023 16:28
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NOV   HVOJNIK Martin (23)
00:00:37.360  
2 4  ŠKP   JEDINÁK Matúš Maximilián (24)
00:00:37.640 +00:00:00.280
3 7  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:00:39.240 +00:00:01.880
4 6  ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:00:39.400 +00:00:02.040
5 3  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:00:40.520 +00:00:03.160
FA: 16:28


36: F C1 Muži 200 29.04.2023 16:34


37: F K1 Juniori 500 30.04.2023 09:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:01:53.000  
2 7  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:01:54.440 +00:00:01.440
3 8  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:01:55.480 +00:00:02.480
4 4  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:01:57.120 +00:00:04.120
5 1  KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:57.880 +00:00:04.880
6 6  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:01:58.360 +00:00:05.360
7 3  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:02:01.360 +00:00:08.360
8 2  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:02:02.360 +00:00:09.360
F: 09:00 > F: 09:03 > F: 10:20 > F: 10:23 > F: 11:15 > F: 11:18


38: F K1 Juniori 500 30.04.2023 09:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 7  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:02:00.000  
2 9  TTS   PERETS Artur (19)
00:02:00.517 +00:00:00.517
3 5  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:02:02.708 +00:00:02.708
4 6  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:02:04.228 +00:00:04.228
5 3  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:02:04.846 +00:00:04.846
6 2  NZA   FICZA René (18)
00:02:06.365 +00:00:06.365
7 8  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:02:07.142 +00:00:07.142
8 4  TAT   ANTAL Matej (19)
00:02:09.608 +00:00:09.608
9 1  UKB   KLIMO Michal (18)
00:02:10.124 +00:00:10.124
F: 09:00 > F: 09:03 > F: 10:20 > F: 10:23 > F: 11:15 > F: 11:18


39: F C1 Juniori 500 30.04.2023 09:06
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:02:13.400  
2 5  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:02:25.240 +00:00:11.840
3 6  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:02:29.800 +00:00:16.400
4 4  TTS   STRUK Dominik (17)
00:02:35.280 +00:00:21.880
5 1  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:02:35.480 +00:00:22.080
6 3  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:02:40.680 +00:00:27.280
7 7  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:02:55.800 +00:00:42.400
  2  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
Nedostavil sa
F: 09:06 > F: 10:26 > F: 11:21


40: F K1 Juniorky 500 30.04.2023 09:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:02:11.440  
2 5  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:02:13.680 +00:00:02.240
3 2  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:02:17.600 +00:00:06.160
4 3  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:02:17.800 +00:00:06.360
5 7  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:02:18.280 +00:00:06.840
F: 09:09 > F: 10:29


41: F K1 Kadeti 500 30.04.2023 09:12
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:02:00.400  
2 9  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:02:01.440 +00:00:01.040
3 4  UKB   APFEL Martin (17)
00:02:02.560 +00:00:02.160
4 7  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:02:03.360 +00:00:02.960
5 3  KOM   TÓTH Michal (16)
00:02:06.240 +00:00:05.840
6 8  UKB   KLIMA Michal (17)
00:02:07.480 +00:00:07.080
7 2  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:02:07.720 +00:00:07.320
8 10  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:02:08.600 +00:00:08.200
9 6  KOM   LOPATA Matej (16)
00:02:09.840 +00:00:09.440
10 1  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:02:15.480 +00:00:15.080
F: 09:12 > F: 09:15 > F: 10:32 > F: 10:35 > F: 11:24 > F: 11:27


42: F K1 Kadeti 500 30.04.2023 09:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:02:10.560  
2 1  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:02:11.000 +00:00:00.440
3 10  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:02:11.480 +00:00:00.920
4 5  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:02:13.080 +00:00:02.520
5 8  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:02:13.760 +00:00:03.200
6 6  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:02:15.320 +00:00:04.760
7 7  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:02:15.440 +00:00:04.880
8 3  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:02:16.720 +00:00:06.160
9 9  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:02:22.720 +00:00:12.160
10 4  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:02:22.760 +00:00:12.200
F: 09:12 > F: 09:15 > F: 10:32 > F: 10:35 > F: 11:24 > F: 11:27


43: F K1 Kadetky 500 30.04.2023 09:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:23.720  
2 5  NOV   GATIALOVÁ Saskia (17)
00:02:27.880 +00:00:04.160
3 9  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:02:28.880 +00:00:05.160
4 3  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:02:29.880 +00:00:06.160
5 8  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:02:30.800 +00:00:07.080
6 7  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:02:37.320 +00:00:13.600
F: 09:18 > F: 09:21 > F: 10:38 > F: 10:41


44: F K1 Kadetky 500 30.04.2023 09:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:02:27.520  
2 8  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:02:32.800 +00:00:05.280
3 7  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:02:41.440 +00:00:13.920
4 5  ŠAM   RAVASZ Réka (17)
00:02:42.320 +00:00:14.800
F: 09:18 > F: 09:21 > F: 10:38 > F: 10:41


45: F C1 Juniorky 500 30.04.2023 09:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  KOM   ŐRI Laura (19)
00:02:43.760  
2 3  TTS   MIŠKOLCIOVÁ Martina (19)
00:02:51.760 +00:00:08.000
3 4  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:02:52.400 +00:00:08.640
4 1  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:03:14.400 +00:00:30.640
5 6  MOR   MINÁRIKOVA Alexandra (18)
00:03:22.000 +00:00:38.240
F: 09:24 > F: 10:44


46: R1 K1 Muži 500 30.04.2023 09:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  ŠKP   BALÁŽ Samuel (26)
00:01:47.200  
2 7  ŠKP   ZALKA Csaba (25)
00:01:48.040 +00:00:00.840
3 2  KOM   GACSAL Ákos (30)
00:01:49.640 +00:00:02.440
4 8  ŠKD   DŐRNER Milan (26)
00:01:49.960 +00:00:02.760
5 5  TAT   HOLKA Tomáš (24)
00:01:51.080 +00:00:03.880
6 9  KOM   PODLEISZEK Filip (20)
00:01:51.200 +00:00:04.000
7 6  PIE   DANAŠ Matej (21)
00:01:53.040 +00:00:05.840
8 3  PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:01:53.120 +00:00:05.920
9 4  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:53.760 +00:00:06.560
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 09:45 > R2: 09:51 > M: 11:00 > FB: 12:03 > FA: 12:09


47: R2 K1 Muži 500 30.04.2023 09:51
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  ŠKP   MYŠÁK Denis (29)
00:01:48.880  
2 1  ŠKP   BOTEK Adam (27)
00:01:50.840 +00:00:01.960
3 7  ŠKP   RYBANSKÝ Daniel (21)
00:01:51.880 +00:00:03.000
4 4  NOV   HVOJNIK Martin (23)
00:01:54.120 +00:00:05.240
5 9  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:01:55.480 +00:00:06.600
6 6  PIE   PODHRADSKÝ Viktor Samuel (21)
00:01:56.200 +00:00:07.320
7 5  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:01:56.280 +00:00:07.400
8 2  ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:01:59.560 +00:00:10.680
9 3  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:02:03.960 +00:00:15.080
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 09:45 > R2: 09:51 > M: 11:00 > FB: 12:03 > FA: 12:09


48: F K1 Ženy 500 30.04.2023 09:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   SIDOVÁ Bianka (20)
00:02:05.080  
2 3  ŠKP   BUGÁR Réka (20)
00:02:05.760 +00:00:00.680
3 4  ŠKP   PETRUŠOVÁ Mariana (25)
00:02:05.960 +00:00:00.880
4 6  ŠKD   PECSUKOVÁ Katarína (21)
00:02:06.240 +00:00:01.160
5 2  TTS   ČULENOVÁ Dagmar (22)
00:02:08.240 +00:00:03.160
6 7  TAT   ZEMÁNKOVÁ Hana (21)
00:02:10.520 +00:00:05.440
7 1  ZLP   BERGENDI Sofia (20)
00:02:14.400 +00:00:09.320
8 8  TTS   HUSÁRIKOVÁ Diana (20)
00:02:17.080 +00:00:12.000
9 9  TTS   MÚKOVÁ Alena (20)
00:02:23.040 +00:00:17.960
F: 09:57


49: F C1 Muži 500 30.04.2023 10:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KIZEK Peter (22)
00:02:02.724  
2 6  ŠKP   STRÝČEK Eduard (23)
00:02:06.269 +00:00:03.545
3 4  ŠKD   PSOTNÝ Adam (20)
00:02:22.741 +00:00:20.017
F: 10:03


50: F C1 Ženy 500 30.04.2023 10:09


51: F K1 Juniori 500 30.04.2023 10:20
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:01:52.880  
2 1  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:01:55.080 +00:00:02.200
3 7  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:01:55.120 +00:00:02.240
4 5  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:01:56.520 +00:00:03.640
5 4  KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:57.040 +00:00:04.160
6 2  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:01:57.360 +00:00:04.480
7 6  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:01:59.320 +00:00:06.440
8 9  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:01:59.360 +00:00:06.480
F: 09:00 > F: 09:03 > F: 10:20 > F: 10:23 > F: 11:15 > F: 11:18


52: F K1 Juniori 500 30.04.2023 10:23
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:02:04.920  
2 5  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:02:05.960 +00:00:01.040
3 2  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:02:06.320 +00:00:01.400
4 4  TTS   PERETS Artur (19)
00:02:08.240 +00:00:03.320
5 7  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:02:09.440 +00:00:04.520
6 6  NZA   FICZA René (18)
00:02:12.560 +00:00:07.640
7 3  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:02:14.040 +00:00:09.120
8 8  TAT   ANTAL Matej (19)
00:02:14.400 +00:00:09.480
9 1  UKB   KLIMO Michal (18)
00:02:14.680 +00:00:09.760
F: 09:00 > F: 09:03 > F: 10:20 > F: 10:23 > F: 11:15 > F: 11:18


53: F C1 Juniori 500 30.04.2023 10:26
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 1  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:02:15.400  
2 5  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:02:26.920 +00:00:11.520
3 9  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:02:30.480 +00:00:15.080
4 6  TTS   STRUK Dominik (17)
00:02:34.120 +00:00:18.720
5 3  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:02:41.480 +00:00:26.080
6 2  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:02:57.520 +00:00:42.120
7 7  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:03:10.080 +00:00:54.680
  4  ŠKP   KALABER Artur (17)
Prevrátil
F: 09:06 > F: 10:26 > F: 11:21


54: F K1 Juniorky 500 30.04.2023 10:29
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:02:10.040  
2 4  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:02:12.680 +00:00:02.640
3 7  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:02:16.520 +00:00:06.480
4 6  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:02:16.600 +00:00:06.560
5 2  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:02:18.280 +00:00:08.240
F: 09:09 > F: 10:29


55: F K1 Kadeti 500 30.04.2023 10:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:02:02.480  
2 4  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:02:03.640 +00:00:01.160
3 6  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:02:07.480 +00:00:05.000
4 2  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:02:07.840 +00:00:05.360
5 8  UKB   APFEL Martin (17)
00:02:07.920 +00:00:05.440
6 10  KOM   LOPATA Matej (16)
00:02:09.200 +00:00:06.720
7 7  KOM   TÓTH Michal (16)
00:02:09.280 +00:00:06.800
8 3  UKB   KLIMA Michal (17)
00:02:12.800 +00:00:10.320
9 1  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:02:14.840 +00:00:12.360
10 5  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:02:16.000 +00:00:13.520
F: 09:12 > F: 09:15 > F: 10:32 > F: 10:35 > F: 11:24 > F: 11:27


56: F K1 Kadeti 500 30.04.2023 10:35
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 10  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:02:14.520  
2 9  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:02:14.720 +00:00:00.200
3 5  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:02:15.360 +00:00:00.840
4 6  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:02:17.960 +00:00:03.440
5 1  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:02:19.320 +00:00:04.800
6 2  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:02:19.760 +00:00:05.240
7 7  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:02:20.440 +00:00:05.920
8 8  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:02:21.440 +00:00:06.920
9 3  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:02:22.360 +00:00:07.840
10 4  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:02:26.520 +00:00:12.000
F: 09:12 > F: 09:15 > F: 10:32 > F: 10:35 > F: 11:24 > F: 11:27


57: F K1 Kadetky 500 30.04.2023 10:38
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:02:24.778  
2 6  NOV   GATIALOVÁ Saskia (17)
00:02:28.393 +00:00:03.615
3 9  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:02:30.576 +00:00:05.798
4 5  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:02:32.444 +00:00:07.666
5 3  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:02:32.962 +00:00:08.184
6 4  TTS   PLŠKOVÁ Natália (16)
00:02:39.655 +00:00:14.877
F: 09:18 > F: 09:21 > F: 10:38 > F: 10:41


58: F K1 Kadetky 500 30.04.2023 10:41
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:02:33.880  
2 5  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:02:38.920 +00:00:05.040
3 4  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:02:51.960 +00:00:18.080
4 7  ŠAM   RAVASZ Réka (17)
00:02:53.800 +00:00:19.920
F: 09:18 > F: 09:21 > F: 10:38 > F: 10:41


59: F C1 Juniorky 500 30.04.2023 10:44
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  KOM   ŐRI Laura (19)
00:02:43.000  
2 5  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:02:53.640 +00:00:10.640
3 6  TTS   MIŠKOLCIOVÁ Martina (19)
00:03:16.200 +00:00:33.200
4 8  MOR   PEKAROVIČOVÁ Emma (17)
00:03:20.560 +00:00:37.560
5 3  MOR   MINÁRIKOVA Alexandra (18)
00:03:29.280 +00:00:46.280
F: 09:24 > F: 10:44


60: M K1 Muži 500 30.04.2023 11:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 3  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:01:50.840  
2 6  TAT   HOLKA Tomáš (24)
00:01:51.400 +00:00:00.560
3 2  KOM   PODLEISZEK Filip (20)
00:01:51.560 +00:00:00.720
4 4  NOV   HVOJNIK Martin (23)
00:01:52.160 +00:00:01.320
5 1  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:01:53.960 +00:00:03.120
6 8  PIE   DANAŠ Matej (21)
00:01:54.000 +00:00:03.160
7 9  PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:01:59.480 +00:00:08.640
1.-3. -> FA, 4.-9. -> FB R1: 09:45 > R2: 09:51 > M: 11:00 > FB: 12:03 > FA: 12:09


61: F K1 Juniori 500 30.04.2023 11:15
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
00:01:56.040  
2 1  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
00:01:57.480 +00:00:01.440
3 8  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:01:57.600 +00:00:01.560
4 4  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:01:57.640 +00:00:01.600
5 7  KOM   MARSAL Máté (17)
00:01:59.480 +00:00:03.440
6 3  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:02:00.000 +00:00:03.960
7 5  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:02:00.520 +00:00:04.480
8 9  ZLP   BERGENDI Marko (18)
00:02:04.880 +00:00:08.840
F: 09:00 > F: 09:03 > F: 10:20 > F: 10:23 > F: 11:15 > F: 11:18


62: F K1 Juniori 500 30.04.2023 11:18
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 6  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:02:01.840  
2 8  TTS   PERETS Artur (19)
00:02:02.320 +00:00:00.480
3 7  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:02:04.200 +00:00:02.360
4 9  NZA   FICZA René (18)
00:02:05.200 +00:00:03.360
5 1  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:02:05.280 +00:00:03.440
6 4  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:02:05.520 +00:00:03.680
7 2  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:02:08.040 +00:00:06.200
8 5  UKB   KLIMO Michal (18)
00:02:09.200 +00:00:07.360
9 3  TAT   ANTAL Matej (19)
00:02:14.360 +00:00:12.520
F: 09:00 > F: 09:03 > F: 10:20 > F: 10:23 > F: 11:15 > F: 11:18


63: F C1 Juniori 500 30.04.2023 11:21
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:02:19.200  
2 6  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:02:28.040 +00:00:08.840
3 7  TTS   STRUK Dominik (17)
00:02:30.440 +00:00:11.240
4 5  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:02:32.800 +00:00:13.600
5 1  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:02:37.040 +00:00:17.840
6 8  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:02:43.880 +00:00:24.680
7 4  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:02:54.280 +00:00:35.080
8 3  MOR   MOKOŠ Šimon (16)
00:03:31.080 +00:01:11.120
F: 09:06 > F: 10:26 > F: 11:21


64: F K1 Kadeti 500 30.04.2023 11:24
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 2  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:02:03.400  
2 7  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:02:03.720 +00:00:00.320
3 5  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:02:06.840 +00:00:03.440
4 8  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:02:06.880 +00:00:03.480
5 9  KOM   TÓTH Michal (16)
00:02:09.720 +00:00:06.320
6 1  UKB   APFEL Martin (17)
00:02:11.280 +00:00:07.880
7 4  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:02:13.000 +00:00:09.600
8 10  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:02:13.640 +00:00:10.240
9 6  UKB   KLIMA Michal (17)
00:02:15.560 +00:00:12.160
10 3  KOM   LOPATA Matej (16)
00:02:15.800 +00:00:12.400
F: 09:12 > F: 09:15 > F: 10:32 > F: 10:35 > F: 11:24 > F: 11:27


65: F K1 Kadeti 500 30.04.2023 11:27
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 9  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:02:11.223  
2 3  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:02:12.877 +00:00:01.654
3 2  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:02:14.051 +00:00:02.828
4 8  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:02:14.500 +00:00:03.277
5 4  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:02:15.217 +00:00:03.994
6 6  MOR   ZACHAR Eliáš (16)
00:02:16.645 +00:00:05.422
7 10  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
00:02:17.997 +00:00:06.774
8 5  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:02:20.061 +00:00:08.838
9 1  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:02:21.081 +00:00:09.858
10 7  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:02:22.270 +00:00:11.047
F: 09:12 > F: 09:15 > F: 10:32 > F: 10:35 > F: 11:24 > F: 11:27


68: F K2 Ženy 500 30.04.2023 11:45


69: F C2 Ženy 500 30.04.2023 11:51


70: F C2 Muži 500 30.04.2023 11:57
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  ŠKP   KIZEK Peter (22)
 ŠKP   STRÝČEK Eduard (23)
00:02:03.520  
F: 11:57


66: FB K1 Muži 500 30.04.2023 12:03
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 5  NOV   HVOJNIK Martin (23)
00:01:55.640  
2 4  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:01:56.080 +00:00:00.440
3 6  PIE   DANAŠ Matej (21)
00:01:57.560 +00:00:01.920
4 8  ŠKP   KOBYDA Ondrej (20)
00:01:58.400 +00:00:02.760
5 3  PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:01:59.320 +00:00:03.680
6 7  ŠAM   VARGHA Boris (20)
00:02:01.840 +00:00:06.200
  2  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
Nedostavil sa
R1: 09:45 > R2: 09:51 > M: 11:00 > FB: 12:03 > FA: 12:09


67: FA K1 Muži 500 30.04.2023 12:09
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 4  ŠKP   MYŠÁK Denis (29)
00:01:50.920  
2 5  ŠKP   BALÁŽ Samuel (26)
00:01:52.280 +00:00:01.360
3 3  ŠKP   ZALKA Csaba (25)
00:01:53.240 +00:00:02.320
4 6  ŠKP   BOTEK Adam (27)
00:01:53.320 +00:00:02.400
5 7  KOM   GACSAL Ákos (30)
00:01:54.480 +00:00:03.560
6 2  ŠKP   RYBANSKÝ Daniel (21)
00:01:54.520 +00:00:03.600
7 9  KOM   PODLEISZEK Filip (20)
00:01:56.120 +00:00:05.200
8 1  TAT   HOLKA Tomáš (24)
00:01:56.360 +00:00:05.440
9 8  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:01:59.960 +00:00:09.040
R1: 09:45 > R2: 09:51 > M: 11:00 > FB: 12:03 > FA: 12:09


71: F K1 Juniori 5000 30.04.2023 14:00
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 8  KOM   MARSAL Máté (17)
00:21:51.533  
2 12  PIE   BÁBIK Martin (18)
00:21:58.655 +00:00:07.122
3 9  NZA   SZABÓ Maximilián (18)
00:22:03.539 +00:00:12.006
4 5  NOV   ILIAŠ Jakub (19)
00:22:05.315 +00:00:13.782
5 18  ŠAM   FAZEKAS Adrián (18)
00:22:08.413 +00:00:16.880
6 4  ŠAM   LEPI Máté (18)
00:22:14.324 +00:00:22.791
7 10  TTS   PERETS Artur (19)
00:22:54.638 +00:01:03.120
8 13  UKB   KLIMO Michal (18)
00:22:56.206 +00:01:04.120
9 15  TAT   ANTAL Matej (19)
00:22:58.167 +00:01:06.120
10 3  ZLP   POHANKA Ivan (19)
00:23:02.946 +00:01:11.120
11 2  ZLP   KUTIŠ Lucas (18)
00:23:04.506 +00:01:12.120
12 14  TTS   MÚKA Jozef (18)
00:23:21.897 +00:01:30.120
13 6  NZA   FICZA René (18)
00:23:48.231 +00:01:56.120
14 17  NOV   KOVÁČ Dávid (19)
00:24:35.909 +00:02:44.240
  11  KOM   TÓTH Ľudovít (19)
Prevrátil
  7  KOM   DOKTORÍK Dominik (19)
Disk obrátka
  16  ZLP   BERGENDI Marko (18)
Disk obrátka
F: 14:00


72: F K1 Muži 5000 30.04.2023 14:02
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 31  NOV   KUKUČKA Juraj (20)
00:20:59.361  
2 32  KOM   UJVÁRI Marko (23)
00:21:07.054 +00:00:07.693
3 34  PIE   ZRUTTA Michal (20)
00:21:36.054 +00:00:36.693
4 36  TTS   ŽĎÁRSKY Šimon (31)
00:23:53.140 +00:02:53.240
  35  KOM   PODLEISZEK Filip (20)
Prevrátil
  33  PIE   DANAŠ Matej (21)
Disk trať
F: 14:02


73: F C1 Muži 5000 30.04.2023 14:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 45  ŠKD   PSOTNÝ Adam (20)
00:25:38.082  
F: 14:04


75: F C1 Juniori 5000 30.04.2023 14:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 75  ŠKP   RUŽIČ Patrik (19)
00:25:51.307  
2 76  KOM   FAZEKAS Imre (19)
00:28:32.441 +00:02:41.240
F: 14:04


76: F C1 Kadeti 5000 30.04.2023 14:04
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 82  ŠKP   KALABER Artur (17)
00:26:26.751  
2 79  TTS   LOKŠÍK Alan (17)
00:27:10.203 +00:00:43.452
3 77  TTS   STRUK Dominik (17)
00:28:18.710 +00:01:51.120
4 80  ŠKP   ORAVEC Alex (16)
00:30:40.689 +00:04:13.480
5 78  TTS   GIBAS Viktor (16)
00:33:16.935 +00:06:50.720
F: 14:04


74: F K1 Kadeti 5000 30.04.2023 14:45
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 56  KOM   LUKÁČ Teo Peter (17)
00:21:57.543  
2 57  UKB   ĎURČO Oskar (17)
00:21:58.955 +00:00:01.412
3 66  KOM   TÓTH Michal (16)
00:22:29.823 +00:00:32.280
4 54  NOV   KOCÚR Tomáš (15)
00:22:31.065 +00:00:33.522
5 52  UKB   BARTOLČIČ Jakub (16)
00:22:50.172 +00:00:52.629
6 59  NZA   HANGYA Samuel (16)
00:23:06.095 +00:01:08.120
7 63  UKB   APFEL Martin (17)
00:23:27.899 +00:01:30.120
8 55  NZA   HOFFMANN Hugo (17)
00:23:41.470 +00:01:43.120
9 69  ŠAM   ŠUST Sebastián (17)
00:23:43.864 +00:01:46.120
10 62  ŠAM   GAVLIDER Alex (16)
00:24:02.736 +00:02:05.240
11 53  SAL   CSEMEZ Viktor (16)
00:24:05.484 +00:02:07.240
12 68  TAT   ŠMAHEL Oliver (16)
00:24:09.399 +00:02:11.240
13 60  UKB   SEKERÁK Matúš (16)
00:24:21.435 +00:02:23.240
14 61  TTS   VAŠEK Alexander (16)
00:24:24.245 +00:02:26.240
15 64  UKB   KLIMA Michal (17)
00:24:48.468 +00:02:50.240
16 50  PIE   TAPUŠIK Tomáš (16)
00:25:01.210 +00:03:03.360
17 51  NZA   GULYÁS Daniel (17)
00:25:21.719 +00:03:24.360
  65  KOM   LOPATA Matej (16)
Prevrátil
  70  DKB   KUZMA Jaroslav (16)
Prevrátil
F: 14:45


77: F K1 Juniorky 5000 30.04.2023 14:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 90  PIE   ŠVECOVÁ Romana (19)
00:23:51.953  
2 94  PIE   GAVOROVÁ Hana (19)
00:23:58.737 +00:00:06.784
3 92  KOM   GAÁL Liliána (19)
00:24:01.728 +00:00:09.775
4 95  NOV   MINAROVIČOVÁ Ema (17)
00:24:15.790 +00:00:23.837
5 93  ZLP   CZANIKOVÁ Tereza (18)
00:24:20.826 +00:00:28.873
F: 14:47


78: F K1 Ženy 5000 30.04.2023 14:47
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 100  ŠKD   PECSUKOVÁ Katarína (21)
00:23:37.803  
F: 14:47


80: F K1 Kadetky 5000 30.04.2023 15:30
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 113  NOV   GATIALOVÁ Saskia (17)
00:25:09.731  
2 117  PIE   HANÁKOVÁ Lara (16)
00:25:14.505 +00:00:04.774
3 112  ZLP   DOČOLOMANSKÁ Ella (17)
00:25:27.017 +00:00:17.286
4 115  UKB   BARTOLČIČOVÁ Natália (16)
00:25:28.554 +00:00:18.823
5 121  UKB   KOVÁČIKOVÁ Chiara Sofia (17)
00:25:57.537 +00:00:47.806
6 114  ŠAM   BORÁROSOVÁ Viktória (17)
00:26:08.126 +00:00:58.395
7 110  ŠAM   NAGY Viktória (17)
00:26:11.941 +00:01:02.120
8 119  PIE   GAJDOŠÍKOVÁ Eliška (16)
00:26:21.851 +00:01:12.120
9 116  ŠAM   RAVASZ Réka (17)
00:27:52.994 +00:02:43.240
F: 15:30


79: F C1 Ženy 5000 30.04.2023 15:32


81: F C1 Juniorky 5000 30.04.2023 15:32
# Ln Klub Meno Čas Rozdiel
1 132  KOM   ŐRI Laura (19)
00:30:18.096  
2 131  KOM   BÓNOVÁ Zoé (18)
00:31:40.832 +00:01:22.120
F: 15:32


Vygenerované: 13.07.2024 - 18:47:13
Baracuda v0.4, 476.1 ms