Prihlásení pretekári na I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti

C1 200 Muži

# Posádka Klub
1 Psotný Adam (19)
ŠKD
# Posádka Klub

C1 500 Muži

# Posádka Klub
1 Strýček Eduard (22)
ŠKP
2 Kizek Peter (21)
ŠKP
# Posádka Klub
3 Psotný Adam (20)
ŠKD

C1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Strýček Eduard (22)
ŠKP
2 Kizek Peter (21)
ŠKP
# Posádka Klub
3 Psotný Adam (20)
ŠKD

C1 5 km Muži

# Posádka Klub
1 Psotný Adam (19)
ŠKD
# Posádka Klub

C2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Kizek Peter (21)
Strýček Eduard (22)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub

C2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Kizek Peter (21)
Strýček Eduard (22)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub

K1 200 Muži

# Posádka Klub
1 Vargha Boris (19)
ŠAM
2 Kobyda Ondrej (19)
TAT
3 Žďársky Šimon (30)
TTS
# Posádka Klub
4 Jedinák Matúš Maximilián (24)
ŠKP
5 Hvojnik Martin (23)
ŠKD

K1 500 Muži

# Posádka Klub
1 Vargha Boris (19)
ŠAM
2 Podleiszek Filip (19)
KOM
3 Holka Tomáš (23)
TAT
4 Kobyda Ondrej (19)
TAT
5 Gacsal Ákos (29)
KOM
6 Žďársky Šimon (30)
TTS
7 Baláž Samuel (25)
ŠKP
8 Botek Adam (26)
ŠKP
9 Myšák Denis (28)
ŠKP
# Posádka Klub
10 Rybanský Daniel (21)
ŠKP
11 Zalka Csaba (25)
ŠKP
12 Kukučka Juraj (20)
NOV
13 Današ Matej (21)
PIE
14 Podhradský Viktor Samuel (21)
PIE
15 Zrutta Michal (20)
PIE
16 Dőrner Milan (26)
ŠKD
17 Hvojnik Martin (23)
ŠKD
18 Ujvári Marko (23)
KOM

K1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Holka Tomáš (23)
TAT
2 Gacsal Ákos (29)
KOM
3 Žďársky Šimon (30)
TTS
4 Botek Adam (26)
ŠKP
5 Rybanský Daniel (20)
ŠKP
6 Kukučka Juraj (19)
NOV
# Posádka Klub
7 Današ Matej (21)
PIE
8 Zrutta Michal (20)
PIE
9 Podhradský Viktor Samuel (21)
PIE
10 Dőrner Milan (26)
ŠKD
11 Ujvári Marko (23)
KOM

K1 5 km Muži

# Posádka Klub
1 Podleiszek Filip (19)
KOM
2 Ujvári Marko (22)
KOM
3 Žďársky Šimon (30)
TTS
4 Kukučka Juraj (19)
NOV
# Posádka Klub
5 Današ Matej (21)
PIE
6 Zrutta Michal (20)
PIE
7 Dőrner Milan (26)
ŠKD

K2 200 Muži

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Kukučka Juraj (19)
Podleiszek Filip (19)
NOV
KOM
2 Baláž Samuel (25)
Myšák Denis (28)
ŠKP
ŠKP
3 Holka Tomáš (23)
Rybanský Daniel (20)
TAT
ŠKP
# Posádka Klub
4 Podhradský Viktor Samuel (21)
Zrutta Michal (20)
PIE
PIE
5 Današ Matej (21)
Hvojnik Martin (23)
PIE
ŠKD

K2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Kukučka Juraj (19)
Podleiszek Filip (19)
NOV
KOM
2 Holka Tomáš (23)
Rybanský Daniel (20)
TAT
ŠKP
# Posádka Klub
3 Podhradský Viktor Samuel (21)
Zrutta Michal (20)
PIE
PIE

C1 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 500 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 5 km Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 500 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Ženy

# Posádka Klub
1 Bergendi Sofia (19)
ZLP
2 Bugár Réka (19)
KOM
3 Čulenová Dagmar (21)
TTS
4 Husáriková Diana (19)
TTS
# Posádka Klub
5 Múková Alena (20)
TTS
6 Pecsuková Katarína (21)
ŠKD
7 Petrušová Mariana (25)
ŠKP

K1 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Bergendi Sofia (19)
ZLP
2 Bugár Réka (19)
KOM
3 Zemánková Hana (20)
TAT
4 Sidová Bianka (19)
ŠKP
5 Čulenová Dagmar (21)
TTS
# Posádka Klub
6 Husáriková Diana (20)
TTS
7 Múková Alena (20)
TTS
8 Petrušová Mariana (25)
ŠKP
9 Pecsuková Katarína (21)
ŠKD

K1 1000 Ženy

# Posádka Klub
1 Sidová Bianka (19)
ŠKP
2 Zemánková Hana (20)
TAT
3 Čulenová Dagmar (21)
TTS
# Posádka Klub
4 Husáriková Diana (20)
TTS
5 Múková Alena (20)
TTS
6 Petrušová Mariana (25)
ŠKP

K1 5 km Ženy

# Posádka Klub
1 Pecsuková Katarína (20)
ŠKD
# Posádka Klub

K2 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K2 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Husáriková Diana (19)
Múková Alena (19)
TTS
TTS
# Posádka Klub

K2 1000 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Fazekas Imre (18)
KOM
2 Ružič Patrik (18)
ŠKP
3 Kalaber Artur (16)
ŠKP
4 Lokšík Alan (16)
TTS
# Posádka Klub
5 Struk Dominik (17)
TTS
6 Oravec Alex (16)
ŠKP
7 Gibas Viktor (16)
TTS
8 Mokoš Šimon (16)
MOR

C1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Fazekas Imre (18)
KOM
2 Ružič Patrik (18)
ŠKP
3 Kalaber Artur (16)
ŠKP
4 Struk Dominik (16)
TTS
# Posádka Klub
5 Lokšík Alan (17)
TTS
6 Oravec Alex (16)
ŠKP
7 Gibas Viktor (16)
TTS
8 Mokoš Šimon (16)
MOR

C1 5 km Juniori

# Posádka Klub
1 Ružič Patrik (18)
ŠKP
# Posádka Klub
2 Fazekas Imre (19)
KOM

K1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Lepi Máté (17)
ŠAM
2 Doktorík Dominik (18)
KOM
3 Farkaš Tomáš (18)
KOM
4 Grolmus Lukáš (17)
KOM
5 Ficza René (17)
NZA
6 Szabó Maximilián (17)
NZA
7 Tóth Ľudovít (18)
KOM
8 Bergendi Marko (17)
ZLP
9 Kutiš Lucas (17)
ZLP
10 Pohanka Ivan (18)
ZLP
# Posádka Klub
11 Antal Matej (19)
TAT
12 Múka Jozef (18)
TTS
13 Perets Artur (19)
TTS
14 Bábik Martin (18)
PIE
15 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
16 Iliaš Jakub (19)
NOV
17 Kováč Dávid (19)
NOV
18 Klimo Michal (18)
UKB
19 Marsal Máté (17)
KOM

K1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Lepi Máté (17)
ŠAM
2 Doktorík Dominik (18)
KOM
3 Farkaš Tomáš (18)
KOM
4 Grolmus Lukáš (17)
KOM
5 Ficza René (17)
NZA
6 Szabó Maximilián (17)
NZA
7 Tóth Ľudovít (18)
KOM
8 Bergendi Marko (17)
ZLP
9 Kutiš Lucas (17)
ZLP
10 Pohanka Ivan (18)
ZLP
# Posádka Klub
11 Antal Matej (19)
TAT
12 Múka Jozef (18)
TTS
13 Perets Artur (19)
TTS
14 Bábik Martin (18)
PIE
15 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
16 Iliaš Jakub (19)
NOV
17 Kováč Dávid (19)
NOV
18 Klimo Michal (18)
UKB
19 Marsal Máté (17)
KOM

K1 5 km Juniori

# Posádka Klub
1 Ficza René (17)
NZA
2 Szabó Maximilián (17)
NZA
3 Doktorík Dominik (18)
KOM
4 Farkaš Tomáš (18)
KOM
5 Grolmus Lukáš (17)
KOM
6 Tóth Ľudovít (18)
KOM
7 Bergendi Marko (17)
ZLP
8 Kutiš Lucas (17)
ZLP
9 Pohanka Ivan (18)
ZLP
10 Antal Matej (18)
TAT
# Posádka Klub
11 Múka Jozef (18)
TTS
12 Perets Artur (19)
TTS
13 Bábik Martin (18)
PIE
14 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
15 Lepi Máté (18)
ŠAM
16 Iliaš Jakub (19)
NOV
17 Kováč Dávid (19)
NOV
18 Klimo Michal (18)
UKB
19 Marsal Máté (17)
KOM

C1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (17)
KOM
2 Őri Laura (18)
KOM
3 Miškolciová Martina (18)
TTS
# Posádka Klub
4 Minárikova Alexandra (18)
MOR
5 Pekarovičová Emma (17)
MOR

C1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (17)
KOM
2 Őri Laura (18)
KOM
3 Miškolciová Martina (18)
TTS
# Posádka Klub
4 Minárikova Alexandra (18)
MOR
5 Pekarovičová Emma (17)
MOR
6 Szencziová Natália (17)
KOM

C1 5 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (17)
KOM
2 Őri Laura (18)
KOM
# Posádka Klub
3 Miškolciová Martina (19)
TTS

K1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Gaál Liliána (18)
KOM
2 Czaniková Tereza (17)
ZLP
3 Gavorová Hana (18)
PIE
# Posádka Klub
4 Švecová Romana (19)
PIE
5 Hvojniková Nikola (18)
NOV
6 Minarovičová Ema (17)
NOV

K1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Gaál Liliána (18)
KOM
2 Czaniková Tereza (17)
ZLP
3 Gavorová Hana (18)
PIE
# Posádka Klub
4 Švecová Romana (19)
PIE
5 Hvojniková Nikola (18)
NOV
6 Minarovičová Ema (17)
NOV

K1 5 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Gaál Liliána (18)
KOM
2 Czaniková Tereza (17)
ZLP
3 Gavorová Hana (18)
PIE
# Posádka Klub
4 Švecová Romana (19)
PIE
5 Hvojniková Nikola (18)
NOV
6 Minarovičová Ema (17)
NOV

C1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Gibas Viktor (15)
TTS
2 Lokšík Alan (16)
TTS
3 Mádel Félix (16)
TTS
4 Struk Dominik (16)
TTS
# Posádka Klub
5 Mokoš Šimon (16)
MOR
6 Kalaber Artur (17)
ŠKP
7 Oravec Alex (16)
ŠKP

C1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Gibas Viktor (15)
TTS
2 Lokšík Alan (16)
TTS
3 Mádel Félix (16)
TTS
4 Struk Dominik (16)
TTS
# Posádka Klub
5 Mokoš Šimon (16)
MOR
6 Kalaber Artur (17)
ŠKP
7 Oravec Alex (16)
ŠKP

C1 5 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Gibas Viktor (15)
TTS
2 Lokšík Alan (16)
TTS
3 Mádel Félix (16)
TTS
# Posádka Klub
4 Struk Dominik (17)
TTS
5 Kalaber Artur (17)
ŠKP
6 Oravec Alex (16)
ŠKP

K1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Csemez Viktor (15)
SAL
2 Gavlider Alex (15)
ŠAM
3 Lopata Matej (15)
KOM
4 Lukáč Teo Peter (16)
KOM
5 Marsal Máté (16)
KOM
6 Tóth Michal (15)
KOM
7 Gulyás Daniel (16)
NZA
8 Hangya Samuel (15)
NZA
9 Hoffmann Hugo (16)
NZA
10 Kuzma Jaroslav (15)
DKB
11 Vašek Alexander (15)
TTS
# Posádka Klub
12 Tapušik Tomáš (16)
PIE
13 Šust Sebastián (17)
ŠAM
14 Apfel Martin (17)
UKB
15 Bartolčič Jakub (16)
UKB
16 Ďurčo Oskar (17)
UKB
17 Klima Michal (17)
UKB
18 Sekerák Matúš (16)
UKB
19 Zachar Eliáš (16)
MOR
20 Šmahel Oliver (16)
TAT
21 Kocúr Tomáš (15)
NOV

K1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Csemez Viktor (15)
SAL
2 Gavlider Alex (15)
ŠAM
3 Lopata Matej (15)
KOM
4 Lukáč Teo Peter (16)
KOM
5 Marsal Máté (16)
KOM
6 Tóth Michal (15)
KOM
7 Gulyás Daniel (16)
NZA
8 Hangya Samuel (15)
NZA
9 Hoffmann Hugo (16)
NZA
10 Kuzma Jaroslav (15)
DKB
11 Vašek Alexander (15)
TTS
# Posádka Klub
12 Tapušik Tomáš (16)
PIE
13 Šust Sebastián (17)
ŠAM
14 Apfel Martin (17)
UKB
15 Bartolčič Jakub (16)
UKB
16 Ďurčo Oskar (17)
UKB
17 Klima Michal (17)
UKB
18 Sekerák Matúš (16)
UKB
19 Zachar Eliáš (16)
MOR
20 Šmahel Oliver (16)
TAT
21 Kocúr Tomáš (15)
NOV

K1 5 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Gulyás Daniel (16)
NZA
2 Hangya Samuel (15)
NZA
3 Hoffmann Hugo (16)
NZA
4 Lopata Matej (15)
KOM
5 Lukáč Teo Peter (16)
KOM
6 Marsal Máté (16)
KOM
7 Tóth Michal (15)
KOM
8 Csemez Viktor (15)
SAL
9 Kuzma Jaroslav (15)
DKB
10 Vašek Alexander (15)
TTS
11 Tapušik Tomáš (15)
PIE
# Posádka Klub
12 Gavlider Alex (16)
ŠAM
13 Šust Sebastián (17)
ŠAM
14 Apfel Martin (17)
UKB
15 Bartolčič Jakub (16)
UKB
16 Ďurčo Oskar (17)
UKB
17 Klima Michal (17)
UKB
18 Sekerák Matúš (16)
UKB
19 Zachar Eliáš (16)
MOR
20 Šmahel Oliver (16)
TAT
21 Kocúr Tomáš (15)
NOV

C1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Szencziová Natália (16)
KOM
# Posádka Klub
2 Pekarovičová Emma (17)
MOR

C1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Szencziová Natália (16)
KOM
# Posádka Klub
2 Pekarovičová Emma (17)
MOR

C1 5 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Szencziová Natália (16)
KOM
# Posádka Klub

K1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Dočolomanská Ella (16)
ZLP
2 Plšková Natália (15)
TTS
3 Gajdošíková Eliška (15)
PIE
4 Hanáková Lara (15)
PIE
5 Menyhártová Kristína (15)
NAN
6 Borárosová Viktória (16)
ŠAM
7 Nagy Viktória (16)
ŠAM
# Posádka Klub
8 Ravasz Réka (17)
ŠAM
9 Gatialová Saskia (17)
NOV
10 Minarovičová Ema (17)
NOV
11 Bartolčičová Natália (16)
UKB
12 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
13 Moťovská Alexandra (16)
UKB

K1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Dočolomanská Ella (16)
ZLP
2 Plšková Natália (15)
TTS
3 Gajdošíková Eliška (15)
PIE
4 Hanáková Lara (15)
PIE
5 Menyhártová Kristína (15)
NAN
6 Borárosová Viktória (16)
ŠAM
7 Nagy Viktória (16)
ŠAM
# Posádka Klub
8 Ravasz Réka (17)
ŠAM
9 Gatialová Saskia (17)
NOV
10 Minarovičová Ema (17)
NOV
11 Bartolčičová Natália (16)
UKB
12 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
13 Moťovská Alexandra (16)
UKB
14 Hanzová Linda (16)
NAN

K1 5 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Dočolomanská Ella (16)
ZLP
2 Plšková Natália (15)
TTS
3 Gajdošíková Eliška (15)
PIE
4 Hanáková Lara (15)
PIE
5 Menyhártová Kristína (15)
NAN
6 Borárosová Viktória (16)
ŠAM
7 Nagy Viktória (16)
ŠAM
# Posádka Klub
8 Ravasz Réka (17)
ŠAM
9 Gatialová Saskia (17)
NOV
10 Minarovičová Ema (17)
NOV
11 Bartolčičová Natália (16)
UKB
12 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
13 Moťovská Alexandra (16)
UKB
Vygenerované: 02.03.2024 - 14:14:44
Baracuda v0.4, 383.1 ms