Celkový rozpis - Pohár Slávie UK - Memoriál Jána Matochu

1: F K1 Kadeti 2000 09.09.2023 10:00
1 Vánik Matej (16)
SAL
2 Zachar Eliáš (16)
MOR
3 Lazar Lukáš (17)
TAT
4 Sekerák Matúš (16)
UKB
5 Hamran Gergely (16)
KOM
6 Kostoláni Erik (16)
NZA
7 Šindár Juraj (17)
DAN
8 Flimel Adam (17)
NZA
9 Hangya Samuel (16)
NZA
10 Nagy Tomáš (16)
INT
11 Kunc Jakub (16)
UKB
12 Hroš Daniel (16)
INT
13 Oravec Timon (17)
SAL
14 Horňák Jakub (17)
TAT
15 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
16 Šmahel Oliver (16)
TAT
17 Cyprich Róbert (16)
UKB
18 Sigmund Christian (17)
DKB
19 Kapitáň Peter (17)
DKB
20 Matejbus Martin (17)
UKB
21 Hoffmann Hugo (17)
NZA
22 Demáček Samuel (16)
KOM
F: 10:00


2: F K2 Kadetky 2000 09.09.2023 10:02
28 Becker Sofia Stella (17)
Vdovičenková Daniela (16)
UKB
UKB
29 Demáčeková Lucia (16)
Moťovská Alexandra (16)
KOM
UKB
F: 10:02


3: F K2 Dievčatá 11+12 2000 09.09.2023 10:04
35 Oršulová Veronika (13)
Sobotová Eliška (13)
NOV
NOV
36 Dosúdilová Gréta (13)
Nagy Szófia (13)
KOM
KOM
38 Kmiťová Lenka (13)
Stanová Klára (13)
DUN
UKB
39 Zúbeková Dorota (13)
Švarcová Kristína (13)
TAT
TAT
40 Bánfalvy Bettina (13)
Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
KOM
41 Hrabovská Nina (12)
Tomíková Natália (13)
NOV
NOV
42 Cziborová Emily (12)
Cziborová Lily (12)
KOM
KOM
43 Ondrejíčková Ema (12)
Stančeková Timea (12)
PIE
PIE
45 Gogolová Vivien (13)
Koreňová Linda (13)
PIE
ŠAM
46 Radimáková Nina (13)
Sůvová Paulína (13)
PIE
VIN
47 Cserepes Emma (13)
Nagy Gréta (12)
KOM
KOM
48 Brisudová Barbora (13)
Koszeghy Amália (13)
NOV
ŠAM
F: 10:04


4: F C2 Chlapci 13+14 2000 09.09.2023 10:06
54 Husenica Lukáš (14)
Vadovič Alex (14)
CCZ
CCZ
55 Koubek Matúš (15)
Petranský Silvio (15)
VIN
VIN
56 Vician Benjamín (14)
Vician Maximilán (15)
ŠKP
ŠKP
F: 10:06


5: F K1 Juniori 2000 09.09.2023 10:20
62 Šuster Lukáš (18)
DKB
63 Doktorík Dominik (19)
KOM
64 Antal Matej (19)
TAT
65 Tereštík Marián (19)
ZLP
66 Farkaš Tomáš (19)
KOM
67 Nagy Dominik (18)
KOM
69 Pohanka Ivan (19)
ZLP
70 Varga Oliver (18)
INT
71 Klimo Michal (18)
UKB
72 Tóth Ľudovít (19)
KOM
F: 10:20


6: F K1 Chlapci 12 2000 09.09.2023 10:22
1 Komlósi Adrián (13)
SAL
2 Kollár Krištof (13)
UKB
3 Halata Ivan (13)
DUN
5 Belán Markus (13)
KOM
6 Szabó Sebastian (13)
NZA
7 Kiss Martin (13)
VIN
8 Csenkey Tibor (13)
ŠAM
9 Kupec Matej (13)
MOR
10 Janíček Lukáš (13)
VIN
11 Slovák Hugo (13)
ŠKP
12 Kocsis Teodor (13)
KOM
13 Dubran Jakub (13)
KOM
14 Jambor Adrián (13)
ŠAM
15 Pisár Nikolas (13)
INT
16 Szekér Mark (13)
DAN
17 Csóka Samuel (13)
ŠAM
18 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
19 Halás Andrej (13)
NZA
20 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
21 Abuaisha Makhmud (13)
DUN
22 Berecz Dávid (13)
KOM
23 Uhrík Martin (13)
PIE
24 Šmahel Filip (13)
TAT
25 Rus Lukáš (13)
NOV
26 Pálinkáš Alex (13)
DAN
27 Acsay Ében (13)
KLU
28 Vanek Alexander (13)
NOV
29 Briatka Michal (13)
UKB
30 Őri Tomáš (13)
KOM
F: 10:22


7: F K1 Muži 2000 09.09.2023 10:38
36 Dekan Boris (47)
UKB
37 Lachkovič Marián (46)
UKB
38 Žilinčár Peter (22)
TAT
39 Dvorský Maroš (44)
UKB
40 Carrington Corwin (21)
UKB
41 Dugas Martin (30)
TAT
42 Ujvári Marko (23)
KOM
43 Holka Tomáš (24)
TAT
44 Antal Benjamín (21)
TAT
45 Izák Martin (24)
UKB
46 Petrla Filip (47)
UKB
47 Stojkovič David (20)
TAT
F: 10:38


8: F K1 Chlapci 10 2000 09.09.2023 10:40
53 Nágel Adam (11)
DAN
54 Józsa Samuel (11)
KOM
55 Kuzma Slavomír (11)
DKB
56 Marko Samuel (11)
SAL
57 Varačka Tommy (11)
PIE
58 Pálfy Károly (11)
KOM
59 Bognár Olivér (11)
KLU
60 Veleba Patrik Andrej (11)
KOM
61 Vrchovský Jakub (11)
NOV
62 Habrman Marcel (11)
NZA
63 Győri Adam (11)
KOM
64 Drahovský Damian (11)
PIE
65 Nagy Maximus (11)
KOM
66 Šimko Dominik (11)
SAL
67 Klimo Filip (11)
DUN
68 Vavro Šimon (11)
PIE
69 Briatka Matúš (11)
UKB
70 Uhrík Michal (11)
PIE
71 Pilár Jakub (11)
TTS
72 Ferenčík Oliver (11)
NOV
73 Balon Mattias (11)
PIE
74 Kukučka Hugo (11)
ZLP
F: 10:40


9: F K1 Juniorky 2000 09.09.2023 11:00
80 Laczkó Viktória (18)
ŠTU
F: 11:00


10: F K2 Ženy 2000 09.09.2023 11:00
87 Klimová Zora (22)
Pecsuková Katarína (21)
UKB
ŠKD
88 Balažovjechová Hana (21)
Zemánková Hana (21)
UKB
TAT
F: 11:00


11: F C1 Kadeti 2000 09.09.2023 11:02
93 Holec Viktor (17)
ŠKP
94 Mádel Félix (17)
TTS
95 Mokoš Šimon (16)
MOR
F: 11:02


12: F C1 Chlapci 12 2000 09.09.2023 11:04
1 Paták Maxim (13)
NOV
F: 11:04


13: F C1 Chlapci 11 2000 09.09.2023 11:04
7 Jambor Filip (12)
TTS
F: 11:04


35: F C1 Dievčatá 12 2000 09.09.2023 11:04
64 Tomíková Tereza (13)
NOV
F: 11:04


14: F K1 Veteráni 2000 09.09.2023 11:20
13 Tamás Alexander (58)
TAT
14 Becker Karol (54)
UKB
15 Vánik Ladislav (45)
SAL
F: 11:20


15: F C1 Kadetky 2000 09.09.2023 11:22
21 Galbavá Gloria (16)
PIE
22 Pekarovičová Emma (17)
MOR
F: 11:22


16: F C1 Juniori 2000 09.09.2023 11:22
27 Hacker Ondrej (19)
VIN
28 Ringelband Raphael (19)
ZLP
F: 11:22


17: F K1 Chlapci 11 2000 09.09.2023 11:24
34 Kucbel Kai (12)
ZLP
35 Závori Merse Vince (12)
KOM
36 Mykhailenko Mykhailo (12)
DUN
37 Mitaš Patrik (12)
NOV
38 Weiner Filip (12)
CCZ
39 Plotnitskyi Danyil (12)
DUN
40 Dvorský Dalibor (12)
UKB
41 Buhrin Serhii (12)
DUN
42 Barczi Filip (12)
ŠAM
43 Šurin Oliver (12)
NZA
44 Kocan Krištof (12)
UKB
45 Stankovič Matej (12)
UKB
46 Gregorička Filip (12)
DKB
47 Stanček Ľuboš (12)
PIE
48 Peter Tibor Cornelius (12)
UKB
49 Frič Andrej (12)
TAT
50 Tóth Gergely (12)
ŠAM
51 Libo Leonard (12)
CCZ
52 Sumbal Ondrej (12)
UKB
53 Komár Michal (12)
PIE
54 Hál Matúš (12)
UKB
55 Pataky Ádám (12)
KOM
56 Jančovič Patrik (12)
PIE
57 Tóth Richard (12)
NZA
58 Kašuba Samuel (12)
SAL
59 Bogdány Ádám (12)
KOM
60 Gubov Jakub (12)
NOV
61 Gadžurič Adam (12)
KOM
62 Portianov Tymofii (12)
DUN
63 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
64 Szegheo Marcel (12)
NZA
65 Hóka Simon (12)
NZA
66 Sádovský Richard (12)
SAL
67 Csutora Andrej (12)
NZA
68 Matuška Tomáš (12)
ZLP
F: 11:24


18: F K1 Chlapci 13 2000 09.09.2023 11:40
1 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
2 Madocsai András (14)
ŠTU
3 Lendvai Alex (14)
NZA
4 Hauptvogel Timotej (14)
MOR
5 Jurčo Martin (14)
DUN
6 Šlabiar David (14)
NOV
7 Lehocký Štefan (14)
SAL
8 Hatos Bence (14)
KOM
9 Keszeli Viktor (14)
SAL
10 Zachar Mário (14)
PIE
11 Kuniak Matej (14)
TAT
12 Csuport Bence (14)
ŠTU
13 Ondrejička Timotej (14)
PIE
15 Klochko Maksym (14)
DUN
16 Hanečák Henrich (14)
CCZ
17 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
18 Kišš Adam (14)
ŠKP
19 Pogorielov Nikita (14)
DUN
20 Ódor Alex (14)
KOM
21 Immer Marco (14)
NZA
22 Praženka Tomáš (14)
UKB
23 Győri Dávid (14)
KOM
24 Turza Andrej (14)
KOM
25 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
26 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
29 Sekerák Matej (14)
UKB
30 Bakus Oliver (14)
NOV
31 Kaniansky Tomáš (14)
TAT
32 Papay Alex (14)
PIE
33 Osaďan Dávid (14)
TAT
34 Pálfy Hunor (14)
KOM
36 Holík Matúš (14)
ZLP
37 Benko Martin (14)
MOR
F: 11:40


19: F K1 Dievčatá 14 2000 09.09.2023 11:42
43 Rusová Daniela (15)
NOV
44 Halászová Viktória (15)
ZLP
45 Markovičová Diana (15)
KOM
46 Kováčová Alexandra (15)
TAT
47 Vágvölgyi Orsolya (15)
ŠTU
48 Orviská Alžbeta (15)
UKB
49 Pilárová Laura (15)
TTS
50 Tóthová Adela (15)
NZA
51 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
52 Cachovanová Nela (15)
NOV
53 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
F: 11:42


20: F K1 Chlapci 14 2000 09.09.2023 11:56
59 Plotnitskyi Andrii (15)
DUN
60 Hoffmann Filip (15)
NZA
61 Kurali Adam (15)
ŠTU
62 Muhar Patrice (15)
KOM
63 Vindiš Ondrej (15)
NOV
64 Koreň Samuel (15)
DAN
65 Bognár Csaba (15)
KLU
66 Bilka Matej (15)
UKB
67 Hodek Dávid (15)
KOM
68 Olijáš Martin (15)
TAT
69 Bócz Richard (15)
ŠTU
70 Uhrík Jakub (15)
PIE
71 Urban Šimon (15)
PIE
72 Róža Timotej (15)
NZA
73 Zauko Dávid (15)
KOM
74 Kocúr Tomáš (15)
NOV
75 Pachník Patrick (15)
ZLP
76 Becker Maxim (15)
UKB
77 Ihring Branislav (15)
UKB
78 Sobota Cristian (15)
NOV
79 Stankovič Jakub (15)
TAT
F: 11:56


21: F K1 Dievčatá 9 2000 09.09.2023 11:58
85 Bednárová Dominika (10)
MOR
86 Broczká Lara (10)
NZA
F: 11:58


22: F K1 Dievčatá 13 2000 09.09.2023 12:16
1 Nagyová Marianna (14)
NOV
2 Lopatová Adela (14)
KOM
3 Koreňová Veronika (14)
TTS
4 Noskovičová Sofia (14)
PIE
5 Šušorová Nina (14)
ŠTU
6 Hrošová Lívia (14)
INT
7 Levičanin Katarína (14)
PIE
8 Bogárová Laura (14)
ZLP
9 Galbavá Tamara (14)
PIE
10 Molčanová Svetlana (14)
VIN
11 Sůvová Sofia (14)
VIN
12 Grygarová Tamara (14)
ZLP
13 Mocková Rita (14)
UKB
14 Himlerová Sophia (14)
KLU
15 Kováčová Júlia (14)
NZA
16 Ruhanen Sophie (14)
KOM
17 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
18 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
19 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
21 Schultzová Karolína (14)
PIE
F: 12:16


23: F K1 Dievčatá 11 2000 09.09.2023 12:18
28 Stančeková Timea (12)
PIE
29 Ondrejíčková Ema (12)
PIE
30 Valová Michaela (12)
MOR
31 Hrabovská Nina (12)
NOV
32 Cziborová Lily (12)
KOM
33 Puššová Tiffany (12)
ŠTU
34 Sabová Laura (12)
TTS
35 Nagy Gréta (12)
KOM
36 Vörös Hanna Rózsa (12)
KOM
37 Mónosi Eszter (12)
ŠAM
38 Cziborová Emily (12)
KOM
F: 12:18


30: F K2 Dievčatá 13+14 2000 09.09.2023 14:00
1 Galbavá Tamara (14)
Levičanin Katarína (14)
PIE
PIE
2 Grygarová Tamara (14)
Lopatová Adela (14)
ZLP
KOM
3 Kardošová Sofia (14)
Tóthová Adela (15)
ŠTU
NZA
4 Perúteková Vanesa (15)
Rusová Daniela (15)
ŠTU
NOV
5 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
6 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
8 Bogárová Laura (14)
Šušorová Nina (14)
ZLP
ŠTU
9 Nagyová Marianna (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
10 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
12 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
13 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
F: 14:00


26: F K1 Dievčatá 12 2000 09.09.2023 14:02
17 Nagy Szófia (13)
KOM
18 Píšová Natália (13)
TAT
20 Tomíková Natália (13)
NOV
21 Oršulová Veronika (13)
NOV
22 Kondratová Slávka (13)
TTS
23 Dosúdilová Gréta (13)
KOM
24 Sůvová Paulína (13)
VIN
25 Švarcová Kristína (13)
TAT
26 Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
27 Cserepes Emma (13)
KOM
28 Sobotová Eliška (13)
NOV
29 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
30 Kmiťová Lenka (13)
DUN
31 Brisudová Barbora (13)
NOV
32 Podhorová Dominika (13)
ŠAM
33 Zúbeková Dorota (13)
TAT
34 Koreňová Linda (13)
ŠAM
35 Nagyová Zuzana (13)
INT
36 Gogolová Vivien (13)
PIE
37 Radimáková Nina (13)
PIE
38 Bánfalvy Bettina (13)
KOM
39 Stanová Klára (13)
UKB
40 Džalajová Lujza Karolyn (13)
NZA
41 Repová Amélia (13)
TAT
F: 14:02


28: F K1 Kadetky 2000 09.09.2023 14:20
46 Kováčiková Hana (16)
SAL
47 Moťovská Alexandra (16)
UKB
48 Kováčová Andrea (17)
DKB
49 Vámos Dóra (16)
KOM
50 Demáčeková Lucia (16)
KOM
51 Becker Sofia Stella (17)
UKB
52 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
F: 14:20


29: F C1 Chlapci 14 2000 09.09.2023 14:22
58 Koubek Matúš (15)
VIN
59 Petranský Silvio (15)
VIN
60 Polák Tomáš (15)
VIN
F: 14:22


31: F K2 Chlapci 11+12 2000 09.09.2023 14:36
1 Šurin Oliver (12)
Tóth Richard (12)
NZA
NZA
2 Berecz Dávid (13)
Gadžurič Adam (12)
KOM
KOM
3 Briatka Michal (13)
Kollár Krištof (13)
UKB
UKB
4 Jambor Adrián (13)
Tóth Gergely (12)
ŠAM
ŠAM
5 Dvorský Dalibor (12)
Sumbal Ondrej (12)
UKB
UKB
6 Kiss Martin (13)
Weiner Filip (12)
VIN
CCZ
7 Csenkey Tibor (13)
Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
ŠAM
8 Kocan Krištof (12)
Peter Tibor Cornelius (12)
UKB
UKB
9 Pusztai Ádám (13)
Vanek Alexander (13)
ŠTU
NOV
9 Pusztai Ádám (13)
Vanek Alexander (13)
ŠTU
NOV
10 Janíček Lukáš (13)
Libo Leonard (12)
VIN
CCZ
11 Kocsis Teodor (13)
Závori Merse Vince (12)
KOM
KOM
12 Pálinkáš Alex (13)
Szekér Mark (13)
DAN
DAN
13 Hanák Dávid (12)
Kašuba Samuel (12)
SAL
SAL
14 Uhrík Martin (13)
Őri Tomáš (13)
PIE
KOM
15 Barczi Filip (12)
Csóka Samuel (13)
ŠAM
ŠAM
16 Hóka Simon (12)
Szabó Sebastian (13)
NZA
NZA
17 Mitaš Patrik (12)
Vágvölgyi Marcell (12)
NOV
ŠTU
18 Halás Andrej (13)
Rus Lukáš (13)
NZA
NOV
19 Bogdány Ádám (12)
Pataky Ádám (12)
KOM
KOM
20 Belán Markus (13)
Dubran Jakub (13)
KOM
KOM
21 Frič Andrej (12)
Šmahel Filip (13)
TAT
TAT
22 Csutora Andrej (12)
Szegheo Marcel (12)
NZA
NZA
23 Komár Michal (12)
Stanček Ľuboš (12)
PIE
PIE
24 Matuška Tomáš (12)
Kucbel Kai (12)
ZLP
ZLP
F: 14:36


27: F K1 Chlapci 9 2000 09.09.2023 14:38
30 Maráček Juraj (10)
PIE
31 Markusek Kristián (10)
UKB
32 Kardoš Viktor (10)
ŠTU
33 Brenišin Alex (10)
ŠTU
34 Dráb Oliver (10)
PIE
35 Prokop Miloš (10)
ŠAM
F: 14:38


32: F K1 Dievčatá 10 2000 09.09.2023 14:40
29 Kollárová Ingrid (11)
DKB
30 Bača Izabela (11)
ŠAM
31 Havran Emília (11)
KOM
32 Bobocká Roxana (11)
UKB
33 Kozicová Viktoria (11)
PIE
34 Muchová Alexandra (11)
ŠAM
35 Prašková Anna (11)
TAT
36 Žilik Abigel (11)
KOM
37 Drozdová Lilien (11)
NOV
F: 14:40


33: F K2 Juniori 2000 09.09.2023 15:00
43 Pohanka Ivan (19)
Tereštík Marián (19)
ZLP
ZLP
44 Doktorík Dominik (19)
Tóth Ľudovít (19)
KOM
KOM
45 Farkaš Tomáš (19)
Nagy Dominik (18)
KOM
KOM
46 Antal Matej (19)
Klimo Michal (18)
TAT
UKB
47 Lukačka Viktor (18)
Varga Oliver (18)
INT
INT
F: 15:00


34: F C1 Chlapci 13 2000 09.09.2023 15:02
53 Husenica Lukáš (14)
CCZ
54 Petrík Martin (14)
TTS
55 Mažič Sebastián (14)
ŠKP
56 Vician Benjamín (14)
ŠKP
57 Petráš Jozef (14)
NOV
58 Vadovič Alex (14)
VIN
F: 15:02


36: F K2 Kadeti 2000 09.09.2023 15:24
70 Cyprich Róbert (16)
Matejbus Martin (17)
UKB
UKB
71 Flimel Adam (17)
Kostoláni Erik (16)
NZA
NZA
72 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
73 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
74 Demáček Samuel (16)
Hoffmann Hugo (17)
KOM
NZA
75 Horňák Jakub (17)
Lazar Lukáš (17)
TAT
TAT
76 Hroš Daniel (16)
Lenkey Adrián (16)
INT
ŠTU
77 Zachar Eliáš (16)
Šindár Juraj (17)
MOR
DAN
F: 15:24


37: F K2 Chlapci 13+14 2000 09.09.2023 15:26
1 Hauptvogel Timotej (14)
Weber Patrik (14)
MOR
WBK
2 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
3 Immer Marco (14)
Lehocký Štefan (14)
NZA
SAL
4 Kuniak Matej (14)
Stankovič Jakub (15)
TAT
TAT
5 Dočolomanský Benjamin (14)
Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
ZLP
6 Hodek Dávid (15)
Kišš Adam (14)
KOM
ŠKP
7 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
8 Bilka Matej (15)
Pachník Patrick (15)
UKB
ZLP
9 Hoffmann Filip (15)
Róža Timotej (15)
NZA
NZA
10 Győri Dávid (14)
Muhar Patrice (15)
KOM
KOM
12 Bognár Csaba (15)
Sobota Cristian (15)
KLU
NOV
13 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
14 Papay Alex (14)
Sekerák Matej (14)
PIE
UKB
15 Csuport Bence (14)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
16 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
17 Ihring Branislav (15)
Praženka Tomáš (14)
UKB
UKB
18 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
19 Zauko Dávid (15)
Ódor Alex (14)
KOM
KOM
20 Benko Martin (14)
Hanečák Henrich (14)
MOR
VIN
21 Bócz Richard (15)
Kurali Adam (15)
ŠTU
ŠTU
F: 15:26


38: F C1 Juniorky 2000 09.09.2023 15:28
27 Minárikova Alexandra (18)
MOR
F: 15:28


40: F C1 Veteráni 2000 09.09.2023 15:40


39: F C1 Muži 2000 09.09.2023 15:40
33 Janoštiak Tomáš (41)
DAN
34 Šiška Marek (43)
DUN
F: 15:40


42: F K2 Veteráni 2000 09.09.2023 15:54


41: F K2 Muži 2000 09.09.2023 15:54
45 Dvorský Maroš (44)
Lachkovič Marián (46)
UKB
UKB
46 Dekan Boris (47)
Petrla Filip (47)
UKB
UKB
47 Dugas Martin (30)
Fingerland Adam (39)
TAT
TAT
48 Holka Tomáš (24)
Žilinčár Peter (22)
TAT
TAT
49 Antal Benjamín (21)
Stojkovič David (20)
TAT
TAT
F: 15:54


43: F K1 Ženy 2000 09.09.2023 16:06
60 Klimová Zora (22)
UKB
F: 16:06


44: F K1 Veteránky 2000 09.09.2023 16:06
67 Kvetáková Lucia (41)
UKB
68 Koreňová Martina (48)
DAN
69 Osypenko-Radomska Inna (42)
DUN
70 Kmiťová Jana (49)
DUN
F: 16:06


Vygenerované: 28.05.2024 - 21:08:54
Baracuda v0.4, 408.1 ms