Celkový rozpis - Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

1: F K1 Chlapci 14 2000 22.07.2023 10:00
1 Haško Peter (15)
TAT
2 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
3 Bócz Richard (15)
ŠTU
4 Stankovič Jakub (15)
TAT
5 Muhar Patrice (15)
KOM
6 Brezan Bruno (15)
TTS
7 Kurali Adam (15)
ŠTU
10 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
11 Kocúr Tomáš (15)
NOV
12 Hájek Filip (15)
TTS
13 Zauko Dávid (15)
KOM
15 Pachník Patrick (15)
ZLP
16 Vindiš Ondrej (15)
NOV
17 Uhrík Jakub (15)
PIE
18 Bognár Csaba (15)
KLU
19 Sobota Cristian (15)
NOV
20 Hodek Dávid (15)
KOM
22 Gál Olivér (15)
NAN
23 Tóth Peter (15)
NAN
F: 10:00


2: F K1 Dievčatá 14 2000 22.07.2023 10:15
25 Cachovanová Nela (15)
NOV
26 Pilárová Laura (15)
TTS
27 Vágvölgyi Orsolya (15)
ŠTU
28 Kováčová Alexandra (15)
TAT
29 Markovičová Diana (15)
KOM
30 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
31 Rusová Daniela (15)
NOV
32 Halászová Viktória (15)
ZLP
F: 10:15


3: F K1 Chlapci 13 2000 22.07.2023 10:30
34 Köteles Ádám (14)
NAN
36 Csuport Bence (14)
ŠTU
37 Mikos Andrej (14)
ŠAM
38 Hauptvogel Timotej (14)
MOR
39 Šlabiar David (14)
NOV
40 Nagy Michal (14)
ŠAM
41 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
42 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
43 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
44 Hatos Bence (14)
KOM
45 Madocsai András (14)
ŠTU
46 Podhora Matúš (14)
ŠAM
47 Kovács Juraj (14)
ŠAM
48 Ondrejička Timotej (14)
PIE
49 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
51 Lendvai Alex (14)
NZA
53 Tsytsenko Oleksii (14)
DUN
54 Papay Alex (14)
PIE
55 Weber Patrik (14)
WBK
56 Grellneth Šimon (14)
TAT
57 Zachar Mário (14)
PIE
58 Nagy András (14)
ŠAM
59 Pálfy Hunor (14)
KOM
60 Turza Andrej (14)
KOM
61 Holík Matúš (14)
ZLP
62 Neviďánsky Matuš (14)
ŠAM
63 Immer Marco (14)
NZA
64 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
65 Czere Ladislav (14)
ŠAM
F: 10:30


4: F K1 Dievčatá 13 2000 22.07.2023 10:45
70 Schultzová Karolína (14)
PIE
71 Koreňová Veronika (14)
TTS
72 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
73 Bogárová Laura (14)
ZLP
74 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
75 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
76 Lysá Hana (14)
DKB
77 Ruhanen Sophie (14)
KOM
78 Nagyová Marianna (14)
NOV
79 Habalová Ivana (14)
NOV
80 Grygarová Tamara (14)
ZLP
81 Noskovičová Sofia (14)
PIE
82 Lopatová Adela (14)
KOM
83 Végh Zsófia (14)
ŠAM
84 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
85 Sůvová Sofia (14)
VIN
86 Galbavá Tamara (14)
PIE
87 Levičanin Katarína (14)
PIE
F: 10:45


7: F K1 Chlapci 12 2000 22.07.2023 11:00
1 Őri Tomáš (13)
KOM
2 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
3 Berecz Dávid (13)
KOM
4 Dubran Jakub (13)
KOM
6 Szajko Nimród (13)
KOM
7 Zirkelbach Richard (13)
SAL
8 Abuaisha Makhmud (13)
DUN
9 Halata Ivan (13)
DUN
11 Szabó Sebastian (13)
NZA
12 Briatka Michal (13)
UKB
13 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
14 Rus Lukáš (13)
NOV
15 Csenkey Tibor (13)
ŠAM
16 Szekér Mark (13)
DAN
17 Oboňa Lukáš (13)
NZA
18 Kocsis Teodor (13)
KOM
19 Šmahel Filip (13)
TAT
20 Halás Andrej (13)
NZA
21 Jambor Adrián (13)
ŠAM
22 Vanek Alexander (13)
NOV
23 Csóka Samuel (13)
ŠAM
24 Belán Markus (13)
KOM
25 Janíček Lukáš (13)
VIN
F: 11:00


6: F K1 Dievčatá 12 2000 22.07.2023 11:15
34 Nagyová Zuzana (13)
INT
35 Dosúdilová Gréta (13)
KOM
36 Cserepes Emma (13)
KOM
37 Kondratová Slávka (13)
TTS
38 Blaškovičová Diana (13)
NZA
39 Brisudová Barbora (13)
NOV
40 Podhorová Dominika (13)
ŠAM
41 Radimáková Nina (13)
PIE
42 Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
44 Tomíková Natália (13)
NOV
45 Kmiťová Lenka (13)
DUN
46 Nagy Szófia (13)
KOM
47 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
48 Stanová Klára (13)
UKB
49 Požgay Emma (13)
NZA
50 Braunerová Diana (13)
ŠAM
51 Koreňová Linda (13)
ŠAM
52 Sobotová Eliška (13)
NOV
F: 11:15


5: F K1 Chlapci 11 2000 22.07.2023 11:30
60 Plotnitskyi Danyil (12)
DUN
61 Buhrin Serhii (12)
DUN
62 Matuška Tomáš (12)
ZLP
63 Stankovič Matej (12)
UKB
64 Csutora Andrej (12)
NZA
65 Gubov Jakub (12)
NOV
66 Tóth Gergely (12)
ŠAM
67 Markovič Ladislav (12)
KOM
68 Kocan Krištof (12)
UKB
69 Mykhailenko Mykhailo (12)
DUN
70 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
71 Baráth Leon Karol (12)
ŠAM
72 Mitaš Patrik (12)
NOV
73 Szegheo Marcel (12)
NZA
74 Lengyel Leonard (12)
ŠAM
75 Pataky Ádám (12)
KOM
76 Bogdány Ádám (12)
KOM
78 Tóth Richard (12)
NZA
79 Barczi Filip (12)
ŠAM
80 Stanček Ľuboš (12)
PIE
81 Frič Andrej (12)
TAT
82 Závori Merse Vince (12)
KOM
84 Hóka Simon (12)
NZA
86 Gadžurič Adam (12)
KOM
F: 11:30


8: F K1 Dievčatá 11 2000 22.07.2023 11:45
88 Cziborová Lily (12)
KOM
89 Stančeková Timea (12)
PIE
90 Hrabovská Nina (12)
NOV
91 Nagy Gréta (12)
KOM
92 Vörös Hanna Rózsa (12)
KOM
93 Važanová Nela (12)
NOV
94 Mónosi Eszter (12)
ŠAM
95 Puššová Tiffany (12)
ŠTU
96 Cziborová Emily (12)
KOM
97 Ondrejíčková Ema (12)
PIE
98 Sabová Laura (12)
TTS
F: 11:45


9: F K1 Chlapci 10 2000 22.07.2023 12:00
1 Weber Leo (11)
WBK
2 Bognár Olivér (11)
KLU
3 Habrman Marcel (11)
NZA
4 Klimo Filip (11)
DUN
5 Nagy Maximus (11)
KOM
6 Hefty Daniel (11)
ŠAM
7 Kuzma Slavomír (11)
DKB
8 Uhrík Michal (11)
PIE
9 Pálfy Károly (11)
KOM
10 Józsa Samuel (11)
KOM
11 Kukučka Hugo (11)
ZLP
12 Vrchovský Jakub (11)
NOV
13 Ferenčík Oliver (11)
NOV
14 Győri Adam (11)
KOM
15 Pilár Jakub (11)
TTS
F: 12:00


10: F K1 Dievčatá 9 2000 22.07.2023 12:15
20 Kišová Viktória (10)
NZA
F: 12:15


11: F K1 Dievčatá 10 2000 22.07.2023 12:15
25 Fiamová Zoja (11)
KOM
26 Drozdová Lilien (11)
NOV
27 Bača Izabela (11)
ŠAM
28 Muchová Alexandra (11)
ŠAM
29 Havran Emília (11)
KOM
30 Bobocká Roxana (11)
UKB
31 Lysá Zora (11)
DKB
32 Beliaieva Mariia (11)
DUN
33 Žilik Abigel (11)
KOM
F: 12:15


12: F K1 Chlapci 9 2000 22.07.2023 12:30
41 Markusek Kristián (10)
UKB
42 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
43 Kardoš Viktor (10)
ŠTU
44 Prokop Miloš (10)
ŠAM
45 Jankech Kristián (10)
PIE
F: 12:30


13: F C1 Chlapci 13 2000 22.07.2023 12:32
50 Petráš Jozef (14)
NOV
F: 12:32


14: F C1 Chlapci 12 2000 22.07.2023 12:32
53 Paták Maxim (13)
NOV
F: 12:32


15: F C1 Dievčatá 12 2000 22.07.2023 12:32
56 Tomíková Tereza (13)
NOV
F: 12:32


18: R1 K1 Kadeti 200 22.07.2023 14:36
2 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
3 Rus Matúš (17)
NOV
4 Tapušik Tomáš (16)
PIE
5 Demáček Samuel (16)
KOM
6 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


19: R2 K1 Kadeti 200 22.07.2023 14:39
1 Hroš Daniel (16)
INT
2 Jankech Filip (16)
PIE
3 Krátky Jakub (16)
NOV
4 Hamran Gergely (16)
KOM
5 Šust Sebastián (17)
ŠAM
6 Sigmund Christian (17)
DKB
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


20: R3 K1 Kadeti 200 22.07.2023 14:42
1 Badáň Matúš (17)
NOV
2 Nagy Tomáš (16)
INT
3 Tóth Michal (16)
KOM
4 Kapitáň Peter (17)
DKB
5 Lopata Matej (16)
KOM
6 Gavlider Alex (16)
ŠAM
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


21: R1 K1 Juniori 200 22.07.2023 14:45
2 Lukačka Viktor (18)
INT
3 Pohanka Ivan (19)
ZLP
4 Lepi Máté (18)
ŠAM
6 Nagy Dominik (18)
KOM
1.-3. -> F R1: 14:45 > R2: 14:48 > F: 15:33


22: R2 K1 Juniori 200 22.07.2023 14:48
2 Varga Oliver (18)
INT
3 Kováč Dávid (19)
NOV
4 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
5 Farkaš Tomáš (19)
KOM
1.-3. -> F R1: 14:45 > R2: 14:48 > F: 15:33


23: R1 K1 Muži 200 22.07.2023 14:51
2 Žďársky Šimon (31)
TTS
3 Melko Pavol (25)
DUN
4 Kukučka Juraj (20)
NOV
5 Végh Tamás (20)
ŠAM
6 Bóna Szilárd (21)
KOM
1.-3. -> F R1: 14:51 > R2: 14:54 > F: 15:36


24: R2 K1 Muži 200 22.07.2023 14:54
2 Stehlík Ján (20)
INT
3 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
4 Pitelka Samuel (21)
ZLP
5 Noskovič Erik (43)
PIE
6 Zalka Csaba (25)
ŠKP
1.-3. -> F R1: 14:51 > R2: 14:54 > F: 15:36


25: R1 K1 Kadetky 200 22.07.2023 14:57
1 Ďurčová Nadine (16)
KOM
2 Hanáková Lara (16)
PIE
3 Czéreová Ema (16)
ŠAM
5 Weber Kristína (17)
WBK
6 Bognár Lili (17)
DAN
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


26: R2 K1 Kadetky 200 22.07.2023 15:00
2 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
3 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
4 Demáčeková Lucia (16)
KOM
5 Zrneková Michaela (16)
KOM
6 Szárazová Ela (16)
ŠAM
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


27: R3 K1 Kadetky 200 22.07.2023 15:03
2 Nagy Viktória (17)
ŠAM
3 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
4 Menyhártová Kristína (16)
NAN
5 Vámos Dóra (16)
KOM
6 Minarovičová Ema (17)
NOV
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


28: F C1 Muži 200 22.07.2023 15:06
3 Dušička Michal (37)
TTS
4 Kunovský Matúš (21)
NOV
F: 15:06


29: F K1 Veteráni 200 22.07.2023 15:09
3 Dosúdil František (45)
KOM
4 Stano Tomáš (39)
NAN
5 Jankech Milan (46)
PIE
F: 15:09


30: F K1 Veteránky 200 22.07.2023 15:12
3 Weber Lucia (44)
WBK
4 Kmiťová Jana (49)
DUN
5 Klimová Ľubica (47)
DUN
F: 15:12


31: F K1 Ženy 200 22.07.2023 15:15
3 Klimová Zora (22)
UKB
4 Jakubisová Romana (22)
NOV
F: 15:15


32: F C1 Juniorky 200 22.07.2023 15:18
2 Bónová Zoé (18)
KOM
F: 15:18


33: F C1 Kadetky 200 22.07.2023 15:18
3 Galbavá Gloria (16)
PIE
4 Stehlík Vivien (16)
ŠAM
5 Szencziová Natália (17)
KOM
F: 15:18


34: F C1 Juniori 200 22.07.2023 15:21


35: F C1 Kadeti 200 22.07.2023 15:21
4 Kukučka Marek (16)
NOV
F: 15:21


36: M K1 Kadeti 200 22.07.2023 15:24
1 Hamran Gergely (16)
KOM
2 Lopata Matej (16)
KOM
3 Rus Matúš (17)
NOV
4 Šust Sebastián (17)
ŠAM
5 Tapušik Tomáš (16)
PIE
6 Badáň Matúš (17)
NOV
1.-3. -> F R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


37: M K1 Kadetky 200 22.07.2023 15:27
1 Demáčeková Lucia (16)
KOM
2 Minarovičová Ema (17)
NOV
4 Zrneková Michaela (16)
KOM
5 Ďurčová Nadine (16)
KOM
6 Menyhártová Kristína (16)
NAN
1.-3. -> F R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


38: F K1 Juniorky 200 22.07.2023 15:30
3 Laczkó Viktória (18)
ŠTU
4 Hvojniková Nikola (18)
NOV
F: 15:30


39: F K1 Juniori 200 22.07.2023 15:33
1 Nagy Dominik (18)
KOM
2 Kováč Dávid (19)
NOV
3 Lepi Máté (18)
ŠAM
4 Farkaš Tomáš (19)
KOM
5 Pohanka Ivan (19)
ZLP
6 Fazekas Adrián (18)
ŠAM
R1: 14:45 > R2: 14:48 > F: 15:33


40: F K1 Muži 200 22.07.2023 15:36
1 Melko Pavol (25)
DUN
2 Noskovič Erik (43)
PIE
3 Végh Tamás (20)
ŠAM
4 Zalka Csaba (25)
ŠKP
5 Kukučka Juraj (20)
NOV
6 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
R1: 14:51 > R2: 14:54 > F: 15:36


41: F K1 Kadeti 200 22.07.2023 16:03
1 Lopata Matej (16)
KOM
2 Gavlider Alex (16)
ŠAM
3 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
4 Jankech Filip (16)
PIE
5 Rus Matúš (17)
NOV
6 Badáň Matúš (17)
NOV
R1: 14:36 > R2: 14:39 > R3: 14:42 > M: 15:24 > F: 16:03


42: F K1 Kadetky 200 22.07.2023 16:06
2 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
3 Hanáková Lara (16)
PIE
4 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
5 Minarovičová Ema (17)
NOV
6 Menyhártová Kristína (16)
NAN
R1: 14:57 > R2: 15:00 > R3: 15:03 > M: 15:27 > F: 16:06


104: F K2 Juniorky 200 22.07.2023 16:09
1 Hvojniková Nikola (18)
Laczkó Viktória (18)
NOV
ŠTU
F: 16:09


43: F K2 Ženy 200 22.07.2023 16:09
4 Klimová Zora (22)
Jakubisová Romana (22)
UKB
NOV
F: 16:09


44: F K2 Muži 200 22.07.2023 16:15
3 Kobyda Ondrej (20)
Kukučka Juraj (20)
ŠKP
NOV
4 Michálek Matej (32)
Noskovič Erik (43)
PIE
PIE
5 Melko Pavol (25)
Žilinčár Peter (22)
DUN
TAT
F: 16:15


45: R1 K2 Dievčatá 13+14 200 23.07.2023 09:00
2 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
3 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
4 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
5 Grygarová Tamara (14)
Lopatová Adela (14)
ZLP
KOM
1.-3. -> F R1: 09:00 > R2: 09:03 > F: 13:39


46: R2 K2 Dievčatá 13+14 200 23.07.2023 09:03
1 Cachovanová Nela (15)
Nagyová Marianna (14)
NOV
NOV
2 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
3 Bogárová Laura (14)
Šušorová Nina (14)
ZLP
ŠTU
4 Perúteková Vanesa (15)
Rusová Daniela (15)
ŠTU
NOV
1.-3. -> F R1: 09:00 > R2: 09:03 > F: 13:39


47: R1 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:06
1 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
2 Stankovič Jakub (15)
TAT
3 Pachník Patrick (15)
ZLP
4 Zauko Dávid (15)
KOM
5 Vindiš Ondrej (15)
NOV
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


48: R2 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:09
3 Hodek Dávid (15)
KOM
4 Sobota Cristian (15)
NOV
5 Bócz Richard (15)
ŠTU
6 Hájek Filip (15)
TTS
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


49: R3 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:12
2 Muhar Patrice (15)
KOM
5 Kurali Adam (15)
ŠTU
6 Brezan Bruno (15)
TTS
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


50: R4 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 09:15
3 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
4 Kocúr Tomáš (15)
NOV
5 Haško Peter (15)
TAT
6 Bognár Csaba (15)
KLU
1.-3. -> SF R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


51: R1 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:18
2 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
4 Podhora Matúš (14)
ŠAM
6 Klochko Maksym (14)
DUN
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


52: R2 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:21
2 Šlabiar David (14)
NOV
3 Holík Matúš (14)
ZLP
4 Tsytsenko Oleksii (14)
DUN
5 Madocsai András (14)
ŠTU
6 Neviďánsky Matuš (14)
ŠAM
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


53: R3 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:24
2 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
3 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
4 Lendvai Alex (14)
NZA
5 Pogorielov Nikita (14)
DUN
6 Mikos Andrej (14)
ŠAM
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


54: R4 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:27
2 Immer Marco (14)
NZA
3 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
4 Csuport Bence (14)
ŠTU
5 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
6 Turza Andrej (14)
KOM
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


55: R5 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:30
2 Hatos Bence (14)
KOM
3 Nagy Michal (14)
ŠAM
4 Grellneth Šimon (14)
TAT
5 Czere Ladislav (14)
ŠAM
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


56: R6 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 09:33
2 Kovács Juraj (14)
ŠAM
4 Weber Patrik (14)
WBK
5 Nagy András (14)
ŠAM
1.-3. -> M R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


57: R1 K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 09:36
2 Oboňa Lukáš (13)
NZA
3 Zirkelbach Richard (13)
SAL
5 Halata Ivan (13)
DUN
6 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


58: R2 K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 09:39
2 Šmahel Filip (13)
TAT
3 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
4 Halás Andrej (13)
NZA
5 Rus Lukáš (13)
NOV
6 Jambor Adrián (13)
ŠAM
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


59: R3 K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 09:42
2 Briatka Michal (13)
UKB
3 Szabó Sebastian (13)
NZA
4 Csóka Samuel (13)
ŠAM
5 Vanek Alexander (13)
NOV
6 Szekér Mark (13)
DAN
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


60: R1 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 09:51
2 Tóth Richard (12)
NZA
3 Stankovič Matej (12)
UKB
4 Plotnitskyi Danyil (12)
DUN
5 Gubov Jakub (12)
NOV
6 Baráth Leon Karol (12)
ŠAM
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


61: R2 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 09:54
2 Mitaš Patrik (12)
NOV
3 Barczi Filip (12)
ŠAM
4 Csutora Andrej (12)
NZA
5 Kocan Krištof (12)
UKB
6 Mykhailenko Mykhailo (12)
DUN
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


62: R3 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 09:57
2 Szegheo Marcel (12)
NZA
3 Kucbel Kai (12)
ZLP
4 Lengyel Leonard (12)
ŠAM
5 Buhrin Serhii (12)
DUN
6 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


63: R4 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 10:00
2 Hóka Simon (12)
NZA
3 Tóth Gergely (12)
ŠAM
4 Portianov Tymofii (12)
DUN
5 Frič Andrej (12)
TAT
6 Matuška Tomáš (12)
ZLP
1.-3. -> SF R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


64: R1 K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 10:03
2 Šušorová Nina (14)
ŠTU
3 Ruhanen Sophie (14)
KOM
4 Nagyová Marianna (14)
NOV
5 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
6 Lysá Hana (14)
DKB
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


65: R2 K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 10:06
2 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
3 Bogárová Laura (14)
ZLP
4 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
5 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
6 Grygarová Tamara (14)
ZLP
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


66: R3 K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 10:09
2 Lopatová Adela (14)
KOM
3 Végh Zsófia (14)
ŠAM
4 Koreňová Veronika (14)
TTS
5 Habalová Ivana (14)
NOV
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


67: R1 K1 Dievčatá 14 200 23.07.2023 10:12
2 Cachovanová Nela (15)
NOV
3 Pilárová Laura (15)
TTS
4 Markovičová Diana (15)
KOM
5 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
1.-3. -> F R1: 10:12 > R2: 10:15 > F: 12:42


68: R2 K1 Dievčatá 14 200 23.07.2023 10:15
2 Halászová Viktória (15)
ZLP
3 Vágvölgyi Orsolya (15)
ŠTU
4 Kováčová Alexandra (15)
TAT
5 Rusová Daniela (15)
NOV
1.-3. -> F R1: 10:12 > R2: 10:15 > F: 12:42


69: R1 K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 10:18
2 Mikos Andrej (14)
Nagy András (14)
ŠAM
ŠAM
3 Kukučka Maximilián (14)
Holík Matúš (14)
ZLP
ZLP
4 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
5 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
6 Kocúr Tomáš (15)
Pachník Patrick (15)
NOV
ZLP
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


70: R2 K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 10:21
2 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
3 Muhar Patrice (15)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
4 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
5 Dočolomanský Benjamin (14)
Grellneth Šimon (14)
ZLP
TAT
6 Bernáth Bálint (14)
Bognár Csaba (15)
ŠTU
KLU
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


71: R3 K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 10:24
2 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
3 Bócz Richard (15)
Csuport Bence (14)
ŠTU
ŠTU
4 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
5 Haško Peter (15)
Stankovič Jakub (15)
TAT
TAT
6 Neviďánsky Matuš (14)
Nagy Michal (14)
ŠAM
ŠAM
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


72: F K1 Chlapci 10 200 23.07.2023 10:33
2 Kuzma Slavomír (11)
DKB
3 Kukučka Hugo (11)
ZLP
4 Šimko Dominik (11)
SAL
5 Vrchovský Jakub (11)
NOV
6 Pilár Jakub (11)
TTS
F: 10:33 > F: 10:36 > F: 10:39


73: F K1 Chlapci 10 200 23.07.2023 10:36
2 Ferenčík Oliver (11)
NOV
3 Marko Samuel (11)
SAL
4 Klimo Filip (11)
DUN
5 Briatka Matúš (11)
UKB
F: 10:33 > F: 10:36 > F: 10:39


74: F K1 Chlapci 10 200 23.07.2023 10:39
2 Weber Leo (11)
WBK
3 Bognár Olivér (11)
KLU
4 Hefty Daniel (11)
ŠAM
5 Habrman Marcel (11)
NZA
F: 10:33 > F: 10:36 > F: 10:39


75: R1 K1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 10:42
2 Sobotová Eliška (13)
NOV
3 Brisudová Barbora (13)
NOV
4 Braunerová Diana (13)
ŠAM
5 Koreňová Linda (13)
ŠAM
6 Kmiťová Lenka (13)
DUN
1.-3. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 12:36


76: R2 K1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 10:45
2 Podhorová Dominika (13)
ŠAM
3 Tomíková Natália (13)
NOV
4 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
5 Nagyová Zuzana (13)
INT
6 Kondratová Slávka (13)
TTS
1.-3. -> F R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 12:36


77: M K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 11:00
1 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
2 Habalová Ivana (14)
NOV
3 Ruhanen Sophie (14)
KOM
4 Grygarová Tamara (14)
ZLP
5 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
6 Koreňová Veronika (14)
TTS
1.-3. -> F R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


78: M1 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:03
1 Nagy Michal (14)
ŠAM
2 Weber Patrik (14)
WBK
3 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
4 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
5 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
6 Madocsai András (14)
ŠTU
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


79: M2 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:06
1 Lendvai Alex (14)
NZA
2 Csuport Bence (14)
ŠTU
3 Czere Ladislav (14)
ŠAM
4 Šlabiar David (14)
NOV
5 Klochko Maksym (14)
DUN
6 Nagy András (14)
ŠAM
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


80: M3 K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:09
2 Holík Matúš (14)
ZLP
3 Mikos Andrej (14)
ŠAM
4 Kovács Juraj (14)
ŠAM
5 Hatos Bence (14)
KOM
6 Turza Andrej (14)
KOM
1. -> F, 2.-3. -> SF R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


81: M K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 11:12
1 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
2 Szabó Sebastian (13)
NZA
3 Oboňa Lukáš (13)
NZA
4 Halás Andrej (13)
NZA
5 Zirkelbach Richard (13)
SAL
6 Csóka Samuel (13)
ŠAM
1.-3. -> F R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


82: M1 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 11:15
1 Lengyel Leonard (12)
ŠAM
2 Hóka Simon (12)
NZA
3 Tóth Richard (12)
NZA
4 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
5 Csutora Andrej (12)
NZA
6 Baráth Leon Karol (12)
ŠAM
1.-3. -> F R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


83: M2 K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 11:18
1 Barczi Filip (12)
ŠAM
2 Stankovič Matej (12)
UKB
3 Frič Andrej (12)
TAT
4 Mitaš Patrik (12)
NOV
5 Szegheo Marcel (12)
NZA
6 Tóth Gergely (12)
ŠAM
1.-3. -> F R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


84: M1 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 11:45
1 Brezan Bruno (15)
TTS
2 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
3 Stankovič Jakub (15)
TAT
4 Muhar Patrice (15)
KOM
5 Bócz Richard (15)
ŠTU
6 Pachník Patrick (15)
ZLP
1.-3. -> F R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


85: M2 K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 11:48
1 Hodek Dávid (15)
KOM
2 Zauko Dávid (15)
KOM
3 Kocúr Tomáš (15)
NOV
4 Hájek Filip (15)
TTS
5 Kurali Adam (15)
ŠTU
6 Haško Peter (15)
TAT
1.-3. -> F R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


86: M K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:51
1 Csuport Bence (14)
ŠTU
2 Hatos Bence (14)
KOM
3 Weber Patrik (14)
WBK
4 Czere Ladislav (14)
ŠAM
5 Madocsai András (14)
ŠTU
6 Mikos Andrej (14)
ŠAM
1.-3. -> F R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


87: F C1 Chlapci 12 200 23.07.2023 11:54
1 Világi Félix (13)
ŠAM
2 Paták Maxim (13)
NOV
F: 11:54


88: F C1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 11:54
5 Tomíková Tereza (13)
NOV
F: 11:54


89: F C1 Chlapci 13 200 23.07.2023 11:57
3 Fekete Róbert (14)
ŠAM
4 Petráš Jozef (14)
NOV
F: 11:57


90: F K1 Dievčatá 9 200 23.07.2023 12:03
1 Kišová Viktória (10)
NZA
F: 12:03


91: F K1 Dievčatá 10 200 23.07.2023 12:03
2 Muchová Alexandra (11)
ŠAM
3 Drozdová Lilien (11)
NOV
4 Lysá Zora (11)
DKB
5 Beliaieva Mariia (11)
DUN
6 Bača Izabela (11)
ŠAM
F: 12:03


92: F K1 Chlapci 9 200 23.07.2023 12:06
2 Kardoš Viktor (10)
ŠTU
4 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
5 Prokop Miloš (10)
ŠAM
F: 12:06


93: F K1 Chlapci 11 200 23.07.2023 12:12
1 Csutora Andrej (12)
NZA
2 Mitaš Patrik (12)
NOV
3 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
4 Frič Andrej (12)
TAT
5 Hóka Simon (12)
NZA
6 Szegheo Marcel (12)
NZA
R1: 09:51 > R2: 09:54 > R3: 09:57 > R4: 10:00 > M1: 11:15 > M2: 11:18 > F: 12:12


94: F K1 Chlapci 12 200 23.07.2023 12:15
1 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
2 Vanek Alexander (13)
NOV
3 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
4 Rus Lukáš (13)
NOV
5 Szabó Sebastian (13)
NZA
6 Halás Andrej (13)
NZA
R1: 09:36 > R2: 09:39 > R3: 09:42 > M: 11:12 > F: 12:15


95: M K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 12:30
1 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
2 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
3 Kocúr Tomáš (15)
Pachník Patrick (15)
NOV
ZLP
4 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
5 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
6 Bócz Richard (15)
Csuport Bence (14)
ŠTU
ŠTU
1.-3. -> F R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


96: F K1 Dievčatá 11 200 23.07.2023 12:33
2 Mónosi Eszter (12)
ŠAM
3 Hrabovská Nina (12)
NOV
4 Važanová Nela (12)
NOV
5 Puššová Tiffany (12)
ŠTU
F: 12:33


97: F K1 Dievčatá 12 200 23.07.2023 12:36
1 Koreňová Linda (13)
ŠAM
2 Tomíková Natália (13)
NOV
3 Brisudová Barbora (13)
NOV
4 Nagyová Zuzana (13)
INT
5 Kmiťová Lenka (13)
DUN
6 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
R1: 10:42 > R2: 10:45 > F: 12:36


98: F K1 Dievčatá 13 200 23.07.2023 12:39
1 Grygarová Tamara (14)
ZLP
2 Végh Zsófia (14)
ŠAM
3 Šušorová Nina (14)
ŠTU
4 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
5 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
6 Koreňová Veronika (14)
TTS
R1: 10:03 > R2: 10:06 > R3: 10:09 > M: 11:00 > F: 12:39


99: F K1 Dievčatá 14 200 23.07.2023 12:42
1 Cachovanová Nela (15)
NOV
2 Halászová Viktória (15)
ZLP
3 Markovičová Diana (15)
KOM
4 Kováčová Alexandra (15)
TAT
5 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
6 Rusová Daniela (15)
NOV
R1: 10:12 > R2: 10:15 > F: 12:42


100: F K2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 13:00
1 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
2 Haško Peter (15)
Stankovič Jakub (15)
TAT
TAT
3 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
4 Muhar Patrice (15)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
5 Kocúr Tomáš (15)
Pachník Patrick (15)
NOV
ZLP
6 Czere Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
R1: 10:18 > R2: 10:21 > R3: 10:24 > M: 12:30 > F: 13:00


101: F C2 Chlapci 13+14 200 23.07.2023 13:06


105: F K2 Kadetky 200 23.07.2023 13:15
2 Hanzová Linda (16)
Szárazová Ela (16)
NAN
ŠAM
3 Czéreová Ema (16)
Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
ŠAM
4 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
5 Zrneková Michaela (16)
Minarovičová Ema (17)
KOM
NOV
6 Borárosová Viktória (17)
Nagy Viktória (17)
ŠAM
ŠAM
F: 13:15


111: F C2 Kadeti 200 23.07.2023 13:21


106: F K2 Juniori 200 23.07.2023 13:30
3 Fazekas Adrián (18)
Nagy Dominik (18)
ŠAM
KOM
4 Lukačka Viktor (18)
Varga Oliver (18)
INT
INT
5 Pohanka Ivan (19)
Kováč Dávid (19)
ZLP
NOV
F: 13:30


107: F K2 Kadeti 200 23.07.2023 13:36
2 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
3 Lopata Matej (16)
Tapušik Tomáš (16)
KOM
PIE
4 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
5 Hroš Daniel (16)
Lenkey Adrián (16)
INT
ŠTU
6 Gavlider Alex (16)
Hangya Samuel (16)
ŠAM
NZA
F: 13:36


108: F K2 Dievčatá 13+14 200 23.07.2023 13:39
1 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
2 Perúteková Vanesa (15)
Rusová Daniela (15)
ŠTU
NOV
3 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
5 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
6 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
R1: 09:00 > R2: 09:03 > F: 13:39


109: F K1 Chlapci 13 200 23.07.2023 13:42
1 Csuport Bence (14)
ŠTU
2 Kovács Juraj (14)
ŠAM
3 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
4 Šlabiar David (14)
NOV
5 Czere Ladislav (14)
ŠAM
6 Mikos Andrej (14)
ŠAM
R1: 09:18 > R2: 09:21 > R3: 09:24 > R4: 09:27 > R5: 09:30 > R6: 09:33 > M1: 11:03 > M2: 11:06 > M3: 11:09 > M: 11:51 > F: 13:42


110: F K1 Chlapci 14 200 23.07.2023 13:45
1 Muhar Patrice (15)
KOM
2 Hájek Filip (15)
TTS
3 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
4 Kocúr Tomáš (15)
NOV
5 Stankovič Jakub (15)
TAT
6 Zauko Dávid (15)
KOM
R1: 09:06 > R2: 09:09 > R3: 09:12 > R4: 09:15 > M1: 11:45 > M2: 11:48 > F: 13:45


Vygenerované: 23.05.2024 - 06:08:21
Baracuda v0.4, 752.6 ms