Celkový rozpis - Novácka päťstovka

1: R1 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:00
1 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
2 Osaďan Dávid (14)
TAT
3 Czére Ladislav (14)
ŠAM
4 Hauptvogel Timotej (14)
MOR
5 Hanečák Henrich (14)
CCZ
6 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
7 Šlabiar David (14)
NOV
8 Győri Dávid (14)
KOM
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


2: R2 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:03
2 Ondrejička Timotej (14)
PIE
3 Weber Patrik (14)
WBK
4 Immer Marco (14)
NZA
5 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
7 Grellneth Šimon (14)
TAT
8 Kovács Juraj (14)
ŠAM
9 Pálfy Hunor (14)
KOM
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


3: R3 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:06
2 Lendvai Alex (14)
NZA
3 Mikos Andrej (14)
ŠAM
4 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
5 Turza Andrej (14)
KOM
6 Benko Martin (14)
PIE
7 Vodička Marcell (14)
ŠTU
8 Kuniak Matej (14)
TAT
9 Nagy András (14)
ŠAM
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


4: R4 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:09
2 Zachar Mário (14)
PIE
3 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
4 Sekerák Matej (14)
UKB
5 Kišš Adam (14)
ŠKP
6 Keszeli Viktor (14)
SAL
7 Komadel Leoš (14)
MOR
8 Madocsai András (14)
ŠTU
9 Kontra Viktor (14)
KOM
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


5: R5 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 10:12
3 Papay Alex (14)
PIE
4 Kaniansky Tomáš (14)
TAT
5 Praženka Tomáš (14)
UKB
6 Hatos Bence (14)
KOM
7 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
8 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


6: R1 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 10:15
2 Kurali Adam (15)
ŠTU
3 Vida Viktor (15)
NZA
4 Bilka Matej (15)
UKB
5 Pachník Patrick (15)
ZLP
6 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
7 Zauko Dávid (15)
KOM
8 Olijáš Martin (15)
TAT
9 Koreň Samuel (15)
DAN
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


7: R2 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 10:18
2 Stankovič Jakub (15)
TAT
3 Urban Šimon (15)
PIE
4 Becker Maxim (15)
UKB
6 Bócz Richard (15)
ŠTU
7 Vindiš Ondrej (15)
NOV
8 Hodek Dávid (15)
KOM
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


8: R3 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 10:21
2 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
3 Kocúr Tomáš (15)
NOV
4 Haško Peter (15)
TAT
5 Ihring Branislav (15)
UKB
6 Hájek Filip (15)
TTS
7 Uhrík Jakub (15)
PIE
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


9: R1 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 10:27
1 Bogárová Laura (14)
ZLP
2 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
3 Ruhanen Sophie (14)
KOM
4 Kováčová Júlia (14)
NZA
5 Šušorová Nina (14)
ŠTU
6 Sůvová Sofia (14)
VIN
7 Levičanin Katarína (14)
PIE
8 Mészárosová Soňa (14)
SAL
9 Habalová Ivana (14)
NOV
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


10: R2 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 10:30
1 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
2 Galbavá Tamara (14)
PIE
3 Noskovičová Sofia (14)
PIE
4 Lopatová Adela (14)
KOM
5 Kramárová Margarétka (14)
NZA
8 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
9 Mocková Rita (14)
UKB
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


11: R3 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 10:33
2 Nagyová Marianna (14)
NOV
3 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
4 Pintérová Dorothy (14)
DAN
5 Tóthová Vivien (14)
NAN
6 Schultzová Karolína (14)
PIE
7 Molčanová Svetlana (14)
VIN
8 Végh Zsófia (14)
ŠAM
9 Hangyová Lea (14)
NZA
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


12: R1 K1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 10:36
2 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
3 Kováčová Alexandra (15)
TAT
4 Tóthová Adela (15)
NZA
5 Cachovanová Nela (15)
NOV
6 Balonová Nela (15)
PIE
7 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
8 Markovičová Diana (15)
KOM
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:36 > R2: 10:39 > F: 15:54


13: R2 K1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 10:39
3 Pilárová Laura (15)
TTS
4 Poláková Kamila (15)
NZA
5 Rusová Daniela (15)
NOV
6 Vágvölgyi Orsolya (15)
ŠTU
7 Halászová Viktória (15)
ZLP
8 Orviská Alžbeta (15)
UKB
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 10:36 > R2: 10:39 > F: 15:54


14: R1 K1 Kadetky 500 01.07.2023 10:45
1 Demáčeková Lucia (16)
KOM
2 Zendulková Klára (17)
KOJ
3 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
4 Plšková Natália (16)
TTS
6 Bognár Lili (17)
DAN
7 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
8 Szárazová Ela (16)
ŠAM
9 Bartolčičová Natália (16)
UKB
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


15: R2 K1 Kadetky 500 01.07.2023 10:48
1 Vámos Dóra (16)
KOM
2 Hanzová Linda (16)
NAN
3 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
4 Kováčová Andrea (17)
DKB
5 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
6 Mészárosová Nela (17)
SAL
7 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
8 Weber Kristína (17)
WBK
9 Minarovičová Ema (17)
NOV
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


16: R3 K1 Kadetky 500 01.07.2023 10:51
2 Czéreová Ema (16)
ŠAM
3 Moťovská Alexandra (16)
UKB
4 Ďurčová Nadine (16)
KOM
5 Becker Sofia Stella (17)
UKB
6 Menyhártová Kristína (16)
NAN
7 Hanáková Lara (16)
PIE
8 Zrneková Michaela (16)
KOM
9 Nagy Viktória (17)
ŠAM
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


17: R1 K1 Kadeti 500 01.07.2023 10:54
2 Flimel Adam (17)
NZA
3 Cyprich Róbert (16)
UKB
4 Oravec Timon (17)
SAL
5 Šindár Juraj (17)
DAN
6 Hamran Gergely (16)
KOM
7 Lazar Lukáš (17)
TAT
8 Matejbus Martin (17)
UKB
9 Řihoštek Tomáš (17)
KOJ
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


18: R2 K1 Kadeti 500 01.07.2023 10:57
2 Kreškóci Timotej (16)
NZA
3 Zachar Eliáš (16)
MOR
4 Lopata Matej (16)
KOM
5 Kapitáň Peter (17)
DKB
6 Sekerák Matúš (16)
UKB
7 Csemez Viktor (16)
SAL
8 Ďurčo Oskar (17)
UKB
9 Burák Alex (17)
TAT
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


19: R3 K1 Kadeti 500 01.07.2023 11:00
2 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
3 Bartolčič Jakub (16)
UKB
4 Gavlider Alex (16)
ŠAM
5 Jankech Filip (16)
PIE
6 Hroš Daniel (16)
INT
7 Rus Matúš (17)
NOV
8 Šmahel Oliver (16)
TAT
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


20: R4 K1 Kadeti 500 01.07.2023 11:03
2 Kunc Jakub (16)
UKB
3 Vašek Alexander (16)
TTS
4 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
5 Badáň Matúš (17)
NOV
6 Demáček Samuel (16)
KOM
7 Nagy Tomáš (16)
INT
8 Tapušik Tomáš (16)
PIE
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


21: R5 K1 Kadeti 500 01.07.2023 11:06
2 Gulyás Daniel (17)
NZA
3 Apfel Martin (17)
UKB
4 Tóth Michal (16)
KOM
5 Klima Michal (17)
UKB
6 Chovanec Martin (18)
KOJ
7 Vánik Matej (16)
SAL
8 Horňák Jakub (17)
TAT
1.-5. + 2 N.Č. -> SF R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


22: R1 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 11:12
2 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
3 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
4 Dočolomanský Benjamin (14)
Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
ZLP
5 Bilka Matej (15)
Pachník Patrick (15)
UKB
ZLP
6 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
8 Immer Marco (14)
Lendvai Alex (14)
NZA
NZA
9 Benko Martin (14)
Hanečák Henrich (14)
PIE
CCZ
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


23: R2 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 11:15
2 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
3 Nagy András (14)
Mikos Andrej (14)
ŠAM
ŠAM
4 Hauptvogel Timotej (14)
Papay Alex (14)
MOR
PIE
5 Skalka Tobiáš (14)
Bócz Richard (15)
KOJ
ŠTU
6 Haško Peter (15)
Kuniak Matej (14)
TAT
TAT
7 Czére Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
8 Győri Dávid (14)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


24: R3 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 11:18
3 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
4 Ihring Branislav (15)
Praženka Tomáš (14)
UKB
UKB
5 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
6 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
7 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
8 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


27: R1 K1 Muži 500 01.07.2023 11:21
1 Hvojnik Martin (23)
NOV
2 Žilinčár Peter (22)
TAT
3 Zirkelbach Gabriel (56)
KOM
4 Lipták Martin (20)
HOS
5 Antal Andrej (27)
TAT
8 Babicza Kristóf (21)
NZA
9 Današ Matej (21)
PIE
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


28: R2 K1 Muži 500 01.07.2023 11:24
3 Végh Tamás (20)
ŠAM
4 Kukučka Juraj (20)
NOV
5 Žďársky Šimon (31)
TTS
7 Myšák Denis (29)
ŠKP
8 Podhradský Viktor Samuel (21)
PIE
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


29: R3 K1 Muži 500 01.07.2023 11:27
2 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
3 Vargha Boris (20)
ŠAM
4 Bauko Leo (22)
NZA
5 Stehlík Ján (20)
INT
7 Gelle Peter (40)
ŠKD
8 Antal Benjamín (21)
TAT
1. -> F, 2.-7. -> SF R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


25: R1 K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 11:30
2 Bogárová Laura (14)
Šušorová Nina (14)
ZLP
ŠTU
3 Poláková Kamila (15)
Tóthová Adela (15)
NZA
NZA
4 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
5 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
6 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
8 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
9 Mocková Rita (14)
Vágvölgyi Orsolya (15)
UKB
ŠTU
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


26: R2 K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 11:33
2 Galbavá Tamara (14)
Levičanin Katarína (14)
PIE
PIE
3 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
4 Cachovanová Nela (15)
Rusová Daniela (15)
NOV
NOV
5 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
6 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
7 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
8 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
9 Kováčová Júlia (14)
Kramárová Margarétka (14)
NZA
NZA
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


30: R1 K2 Kadetky 500 01.07.2023 11:39
3 Borárosová Viktória (17)
Nagy Viktória (17)
ŠAM
ŠAM
4 Gajdošíková Eliška (16)
Hanáková Lara (16)
PIE
PIE
5 Becker Sofia Stella (17)
Vdovičenková Daniela (16)
UKB
UKB
6 Bognár Lili (17)
Vámos Dóra (16)
DAN
KOM
7 Dočolomanská Ella (17)
Plšková Natália (16)
ZLP
TTS
8 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 17:22


31: R2 K2 Kadetky 500 01.07.2023 11:42
3 Moťovská Alexandra (16)
Mészárosová Nela (17)
UKB
SAL
4 Czéreová Ema (16)
Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
ŠAM
5 Menyhártová Kristína (16)
Zrneková Michaela (16)
NAN
KOM
6 Bartolčičová Natália (16)
Minarovičová Ema (17)
UKB
NOV
7 Hanzová Linda (16)
Szárazová Ela (16)
NAN
ŠAM
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 17:22


32: R1 K1 Juniori 500 01.07.2023 11:45
2 Pohanka Ivan (19)
ZLP
3 Kováč Dávid (19)
NOV
4 Farkaš Tomáš (19)
KOM
5 Varga Oliver (18)
INT
6 Kutiš Lucas (18)
ZLP
7 Antal Matej (19)
TAT
8 Manas Lukáš (19)
DKB
9 Perets Artur (19)
TTS
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


33: R2 K1 Juniori 500 01.07.2023 11:48
3 Ficza René (18)
NZA
4 Iliaš Jakub (19)
NOV
5 Nagy Dominik (18)
KOM
6 Klimo Michal (18)
UKB
7 Lukačka Viktor (18)
INT
8 Múka Jozef (18)
TTS
1.-3. -> F, 4.-7. + 1 N.Č. -> SF R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


34: R1 K2 Kadeti 500 01.07.2023 11:51
2 Chovanec Martin (18)
Řihoštek Tomáš (17)
KOJ
KOJ
3 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
4 Horňák Jakub (17)
Lazar Lukáš (17)
TAT
TAT
5 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
6 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
7 Csemez Viktor (16)
Šindár Juraj (17)
SAL
DAN
8 Flimel Adam (17)
Kreškóci Timotej (16)
NZA
NZA
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:51 > R2: 11:54 > F: 15:57


35: R2 K2 Kadeti 500 01.07.2023 11:54
3 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
4 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
5 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
6 Hroš Daniel (16)
Lenkey Adrián (16)
INT
ŠTU
7 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
8 Gavlider Alex (16)
Lopata Matej (16)
ŠAM
KOM
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 11:51 > R2: 11:54 > F: 15:57


36: M1 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 12:00
1 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
2 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
3 Papay Alex (14)
PIE
4 Keszeli Viktor (14)
SAL
5 Hanečák Henrich (14)
CCZ
6 Weber Patrik (14)
WBK
7 Kuniak Matej (14)
TAT
8 Zachar Mário (14)
PIE
9 Kaniansky Tomáš (14)
TAT
1.-3. -> F R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


37: M2 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 12:03
1 Komadel Leoš (14)
MOR
2 Mikos Andrej (14)
ŠAM
3 Ondrejička Timotej (14)
PIE
4 Czére Ladislav (14)
ŠAM
5 Benko Martin (14)
PIE
6 Sekerák Matej (14)
UKB
7 Hatos Bence (14)
KOM
8 Győri Dávid (14)
KOM
9 Hauptvogel Timotej (14)
MOR
1.-3. -> F R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


38: M3 K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 12:06
1 Turza Andrej (14)
KOM
2 Grellneth Šimon (14)
TAT
3 Šlabiar David (14)
NOV
4 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
5 Kovács Juraj (14)
ŠAM
6 Vodička Marcell (14)
ŠTU
7 Kišš Adam (14)
ŠKP
8 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
9 Madocsai András (14)
ŠTU
1.-3. -> F R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


39: M1 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 12:09
1 Pachník Patrick (15)
ZLP
2 Bócz Richard (15)
ŠTU
3 Hájek Filip (15)
TTS
4 Hodek Dávid (15)
KOM
5 Koreň Samuel (15)
DAN
6 Uhrík Jakub (15)
PIE
7 Kurali Adam (15)
ŠTU
8 Ihring Branislav (15)
UKB
1.-3. -> F R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


40: M2 K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 12:12
1 Vida Viktor (15)
NZA
2 Haško Peter (15)
TAT
3 Stankovič Jakub (15)
TAT
4 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
5 Becker Maxim (15)
UKB
6 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
7 Bilka Matej (15)
UKB
8 Vindiš Ondrej (15)
NOV
1.-3. -> F R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


41: M1 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 12:15
1 Ruhanen Sophie (14)
KOM
2 Kramárová Margarétka (14)
NZA
3 Tóthová Vivien (14)
NAN
4 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
5 Habalová Ivana (14)
NOV
6 Schultzová Karolína (14)
PIE
7 Šušorová Nina (14)
ŠTU
8 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
9 Mocková Rita (14)
UKB
1.-3. -> F R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


42: M2 K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 12:18
1 Kováčová Júlia (14)
NZA
2 Végh Zsófia (14)
ŠAM
3 Lopatová Adela (14)
KOM
4 Molčanová Svetlana (14)
VIN
5 Noskovičová Sofia (14)
PIE
6 Bogárová Laura (14)
ZLP
7 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
8 Galbavá Tamara (14)
PIE
9 Nagyová Marianna (14)
NOV
1.-3. -> F R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


43: M1 K1 Muži 500 01.07.2023 12:21
1 Lipták Martin (20)
HOS
2 Podhradský Viktor Samuel (21)
PIE
3 Antal Benjamín (21)
TAT
4 Kukučka Juraj (20)
NOV
5 Hvojnik Martin (23)
NOV
6 Vargha Boris (20)
ŠAM
7 Babicza Kristóf (21)
NZA
8 Stehlík Ján (20)
INT
1.-3. -> F R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


44: M2 K1 Muži 500 01.07.2023 12:24
2 Bauko Leo (22)
NZA
3 Végh Tamás (20)
ŠAM
4 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
5 Žďársky Šimon (31)
TTS
6 Antal Andrej (27)
TAT
7 Žilinčár Peter (22)
TAT
1.-3. -> F R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


45: M1 K1 Kadetky 500 01.07.2023 12:30
1 Plšková Natália (16)
TTS
2 Hanzová Linda (16)
NAN
3 Menyhártová Kristína (16)
NAN
4 Mészárosová Nela (17)
SAL
5 Bartolčičová Natália (16)
UKB
6 Moťovská Alexandra (16)
UKB
7 Demáčeková Lucia (16)
KOM
8 Zrneková Michaela (16)
KOM
9 Weber Kristína (17)
WBK
1.-3. -> F R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


46: M2 K1 Kadetky 500 01.07.2023 12:33
1 Szárazová Ela (16)
ŠAM
2 Nagy Viktória (17)
ŠAM
3 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
4 Ďurčová Nadine (16)
KOM
5 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
6 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
7 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
8 Kováčová Andrea (17)
DKB
9 Becker Sofia Stella (17)
UKB
1.-3. -> F R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


47: M1 K1 Kadeti 500 01.07.2023 12:36
1 Sekerák Matúš (16)
UKB
2 Hamran Gergely (16)
KOM
3 Tóth Michal (16)
KOM
4 Tapušik Tomáš (16)
PIE
5 Šindár Juraj (17)
DAN
6 Lopata Matej (16)
KOM
7 Rus Matúš (17)
NOV
8 Demáček Samuel (16)
KOM
9 Horňák Jakub (17)
TAT
1.-3. -> F R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


48: M2 K1 Kadeti 500 01.07.2023 12:39
1 Vašek Alexander (16)
TTS
2 Bartolčič Jakub (16)
UKB
3 Csemez Viktor (16)
SAL
4 Řihoštek Tomáš (17)
KOJ
5 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
6 Badáň Matúš (17)
NOV
7 Klima Michal (17)
UKB
8 Flimel Adam (17)
NZA
9 Kapitáň Peter (17)
DKB
1.-3. -> F R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


49: M3 K1 Kadeti 500 01.07.2023 12:42
1 Šmahel Oliver (16)
TAT
2 Zachar Eliáš (16)
MOR
3 Matejbus Martin (17)
UKB
4 Apfel Martin (17)
UKB
5 Ďurčo Oskar (17)
UKB
6 Gavlider Alex (16)
ŠAM
7 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
8 Gulyás Daniel (17)
NZA
9 Kunc Jakub (16)
UKB
1.-3. -> F R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


50: M K1 Juniori 500 01.07.2023 12:45
2 Antal Matej (19)
TAT
3 Ficza René (18)
NZA
4 Klimo Michal (18)
UKB
5 Manas Lukáš (19)
DKB
6 Kutiš Lucas (18)
ZLP
7 Lukačka Viktor (18)
INT
8 Varga Oliver (18)
INT
9 Pohanka Ivan (19)
ZLP
1.-3. -> F R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


53: M1 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 12:48
1 Dočolomanský Benjamin (14)
Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
ZLP
2 Haško Peter (15)
Kuniak Matej (14)
TAT
TAT
3 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
4 Skalka Tobiáš (14)
Bócz Richard (15)
KOJ
ŠTU
5 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
6 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
7 Bilka Matej (15)
Pachník Patrick (15)
UKB
ZLP
8 Ihring Branislav (15)
Praženka Tomáš (14)
UKB
UKB
9 Nagy András (14)
Mikos Andrej (14)
ŠAM
ŠAM
1.-3. -> F R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


54: M2 K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 12:51
1 Immer Marco (14)
Lendvai Alex (14)
NZA
NZA
2 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
3 Győri Dávid (14)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
4 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
5 Czére Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
6 Kišš Adam (14)
Sekerák Matej (14)
ŠKP
UKB
7 Bernáth Bálint (14)
Brenišin Maxim (14)
ŠTU
ŠTU
8 Hauptvogel Timotej (14)
Papay Alex (14)
MOR
PIE
1.-3. -> F R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


51: R1 C1 Kadeti 500 01.07.2023 12:54
4 Mokoš Šimon (16)
MOR
5 Hollein Gustav (16)
ŠKP
6 Struk Dominik (17)
TTS
7 Kalaber Artur (17)
ŠKP
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:54 > R2: 12:57 > F: 17:19


52: R2 C1 Kadeti 500 01.07.2023 12:57
3 Lokšík Alan (17)
TTS
4 Mádel Félix (17)
TTS
5 Dostál Marek (16)
ŠKP
6 Kukučka Marek (16)
NOV
7 Oravec Alex (16)
ŠKP
1.-3. + 3 N.Č. -> F R1: 12:54 > R2: 12:57 > F: 17:19


55: M K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 13:00
1 Kováčová Júlia (14)
Kramárová Margarétka (14)
NZA
NZA
2 Poláková Kamila (15)
Tóthová Adela (15)
NZA
NZA
3 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
4 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
5 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
6 Bogárová Laura (14)
Šušorová Nina (14)
ZLP
ŠTU
7 Cachovanová Nela (15)
Rusová Daniela (15)
NOV
NOV
8 Mocková Rita (14)
Vágvölgyi Orsolya (15)
UKB
ŠTU
9 Galbavá Tamara (14)
Levičanin Katarína (14)
PIE
PIE
1.-3. -> F R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


56: F K1 Dievčatá 12 2000 01.07.2023 13:10
3 Říhošková Anna (13)
KOJ
4 Oršulová Veronika (13)
NOV
5 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
6 Tomíková Natália (13)
NOV
7 Koreňová Linda (13)
ŠAM
8 Sůvová Paulína (13)
VIN
9 Nagyová Zuzana (13)
INT
10 Bánfalvy Bettina (13)
KOM
11 Radimáková Nina (13)
PIE
12 Cserepes Emma (13)
KOM
13 Dosúdilová Gréta (13)
KOM
14 Brisudová Barbora (13)
NOV
15 Tomíková Tereza (13)
NOV
16 Nagy Szófia (13)
KOM
17 Švarcová Kristína (13)
TAT
18 Kmiťová Lenka (13)
DUN
19 Stanová Klára (13)
UKB
20 Sedláčková Adela (13)
HOS
21 Gogolová Vivien (13)
PIE
22 Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
23 Kondratová Slávka (13)
TTS
F: 13:10


57: F K1 Dievčatá 11 2000 01.07.2023 13:12
28 Liptáková Adela (12)
HOS
29 Puššová Tiffany (12)
ŠTU
30 Stančeková Timea (12)
PIE
31 Valová Michaela (12)
MOR
32 Ondrejíčková Ema (12)
PIE
33 Hrabovská Nina (12)
NOV
34 Cziborová Emily (12)
KOM
35 Nagy Gréta (12)
KOM
36 Lajchová Helena (12)
HOS
37 Cziborová Lily (12)
KOM
38 Važanová Nela (12)
NOV
F: 13:12


58: F K1 Dievčatá 10 2000 01.07.2023 13:14
43 Muchová Alexandra (11)
ŠAM
44 Fiamová Zoja (11)
KOM
45 Kozicová Viktoria (11)
PIE
46 Žilik Abigel (11)
KOM
F: 13:14 > F: 12:49


59: F K1 Dievčatá 9 2000 01.07.2023 13:14
51 Kišová Viktória (10)
NZA
52 Broczká Lara (10)
NZA
53 Bednárová Dominika (10)
MOR
F: 13:14 > F: 12:51


60: F K1 Chlapci 10 2000 01.07.2023 13:40
58 Marko Samuel (11)
SAL
59 Uhrík Michal (11)
PIE
60 Šimko Dominik (11)
SAL
61 Ferenčík Oliver (11)
NOV
62 Balon Mattias (11)
PIE
63 Nágel Adam (11)
DAN
64 Pilár Jakub (11)
TTS
65 Klimo Filip (11)
DUN
66 Vavro Šimon (11)
PIE
67 Mészáros Timotej (11)
NZA
68 Weber Leo (11)
WBK
69 Kukučka Hugo (11)
ZLP
70 Racík Alexander (11)
PIE
71 Győri Adam (11)
KOM
72 Veleba Patrik Andrej (11)
KOM
74 Habrman Marcel (11)
NZA
75 Varačka Tommy (11)
PIE
76 Nagy Maximus (11)
KOM
77 Drahovský Damian (11)
PIE
78 Kuzma Slavomír (11)
DKB
79 Briatka Matúš (11)
UKB
F: 13:40 > F: 12:47


61: F K1 Chlapci 9 2000 01.07.2023 13:42
86 Markusek Kristián (10)
UKB
87 Perútek Noel (10)
ŠTU
88 Maráček Juraj (10)
PIE
89 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
90 Dráb Oliver (10)
PIE
91 Jankech Kristián (10)
PIE
92 Brenišin Alex (10)
ŠTU
F: 13:42 > F: 12:24


62: F K2 Chlapci 11+12 2000 01.07.2023 14:07
3 Frič Andrej (12)
Šmahel Filip (13)
TAT
TAT
4 Barczi Filip (12)
Csóka Samuel (13)
ŠAM
ŠAM
6 Latika Roland (12)
Mečár Boris (13)
SAL
SAL
7 Komár Michal (12)
Stanček Ľuboš (12)
PIE
PIE
8 Holota Andrej (13)
Komlósi Adrián (13)
SAL
SAL
9 Halás Andrej (13)
Rus Lukáš (13)
NZA
NOV
10 Gregorička Filip (12)
Radošicky Dániel (12)
DKB
ŠTU
11 Mitaš Patrik (12)
Vágvölgyi Marcell (12)
NOV
ŠTU
12 Kiss Martin (13)
Weiner Filip (12)
VIN
CCZ
13 Pusztai Ádám (13)
Vanek Alexander (13)
ŠTU
NOV
14 Csutora Andrej (12)
Szegheo Marcel (12)
NZA
NZA
15 Hóka Simon (12)
Szabó Sebastian (13)
NZA
NZA
16 Kocsis Teodor (13)
Závori Merse Vince (12)
KOM
KOM
17 Briatka Michal (13)
Sumbal Ondrej (12)
UKB
UKB
19 Gadžurič Adam (12)
Koczka Hunor Örs (13)
KOM
KOM
20 Belán Markus (13)
Markovič Ladislav (12)
KOM
KOM
21 Jambor Adrián (13)
Szajko Nimród (13)
ŠAM
KOM
23 Uhrík Martin (13)
Őri Tomáš (13)
PIE
KOM
25 Bulko Matúš (12)
Jambor Filip (12)
TTS
TTS
26 Hanák Dávid (12)
Kašuba Samuel (12)
SAL
SAL
27 Dvorský Dalibor (12)
Kollár Krištof (13)
UKB
UKB
28 Berecz Dávid (13)
Dubran Jakub (13)
KOM
KOM
F: 14:07


63: F C1 Chlapci 12 2000 01.07.2023 14:09
33 Világi Félix (13)
ŠAM
34 Lokšík Adam (13)
TTS
F: 14:09


64: F C1 Chlapci 10 2000 01.07.2023 14:09
39 Dimič Sebastian (11)
ŠAM
F: 14:09 > F: 12:53


65: F K2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 15:30
1 Skalka Tobiáš (14)
Bócz Richard (15)
KOJ
ŠTU
2 Czére Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
3 Csöllei Dominik (14)
Kovács Juraj (14)
ŠAM
ŠAM
4 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
5 Benko Martin (14)
Hanečák Henrich (14)
PIE
CCZ
6 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
7 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
8 Bilka Matej (15)
Pachník Patrick (15)
UKB
ZLP
9 Győri Dávid (14)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
R1: 11:12 > R2: 11:15 > R3: 11:18 > M1: 12:48 > M2: 12:51 > F: 15:30


66: F C1 Chlapci 14 500 01.07.2023 15:33
4 Šrámek Oscar (15)
KOJ
5 Petranský Silvio (15)
VIN
6 Polák Tomáš (15)
CCZ
7 Vician Maximilán (15)
ŠKP
F: 15:33


67: F C1 Chlapci 13 500 01.07.2023 15:36
2 Fekete Róbert (14)
ŠAM
3 Struk Sebastián (14)
TTS
4 Němeček Jaromír (14)
KOJ
5 Petrík Martin (14)
TTS
6 Husenica Lukáš (14)
CCZ
7 Vician Benjamín (14)
ŠKP
8 Vadovič Alex (14)
CCZ
9 Petráš Jozef (14)
NOV
F: 15:36


68: F C1 Muži 500 01.07.2023 15:39
2 Psotný Adam (20)
ŠKD
3 Masaryk Kristián (21)
TTS
4 Janoštiak Tomáš (41)
DAN
5 Grassl Anton (46)
KOM
6 Kunovský Matúš (21)
NOV
7 Vadovič Adrián (48)
CCZ
F: 15:39


69: F K1 Muži 500 01.07.2023 15:42
1 Podhradský Viktor Samuel (21)
PIE
2 Žďársky Šimon (31)
TTS
3 Kukučka Juraj (20)
NOV
4 Myšák Denis (29)
ŠKP
5 Današ Matej (21)
PIE
6 Gelle Peter (40)
ŠKD
7 Kobyda Ondrej (20)
ŠKP
8 Hvojnik Martin (23)
NOV
9 Végh Tamás (20)
ŠAM
R1: 11:21 > R2: 11:24 > R3: 11:27 > M1: 12:21 > M2: 12:24 > F: 15:42


70: F K1 Ženy 500 01.07.2023 15:45
3 Libová Emma (22)
DKB
5 Holá Nina (21)
NOV
6 Klimová Zora (22)
UKB
7 Husáriková Diana (20)
TTS
8 Čulenová Dagmar (22)
TTS
F: 15:45


71: F C1 Ženy 500 01.07.2023 15:48


72: F K1 Dievčatá 13 500 01.07.2023 15:51
1 Schultzová Karolína (14)
PIE
2 Noskovičová Sofia (14)
PIE
3 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
4 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
5 Sůvová Sofia (14)
VIN
6 Hangyová Lea (14)
NZA
7 Molčanová Svetlana (14)
VIN
8 Tóthová Vivien (14)
NAN
9 Bogárová Laura (14)
ZLP
R1: 10:27 > R2: 10:30 > R3: 10:33 > M1: 12:15 > M2: 12:18 > F: 15:51


73: F K1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 15:54
1 Cachovanová Nela (15)
NOV
2 Halászová Viktória (15)
ZLP
3 Kováčová Alexandra (15)
TAT
4 Orviská Alžbeta (15)
UKB
5 Markovičová Diana (15)
KOM
6 Rusová Daniela (15)
NOV
7 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
8 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
9 Tóthová Adela (15)
NZA
R1: 10:36 > R2: 10:39 > F: 15:54


74: F K2 Kadeti 500 01.07.2023 15:57
1 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
2 Gavlider Alex (16)
Lopata Matej (16)
ŠAM
KOM
3 Csemez Viktor (16)
Šindár Juraj (17)
SAL
DAN
4 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
5 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
6 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
7 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
8 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
9 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
R1: 11:51 > R2: 11:54 > F: 15:57


75: F C2 Kadeti 500 01.07.2023 16:00
4 Dostál Marek (16)
Hollein Gustav (16)
ŠKP
ŠKP
5 Kalaber Artur (17)
Oravec Alex (16)
ŠKP
ŠKP
6 Zálešák Lukáš (17)
Lokšík Alan (17)
ONV
TTS
7 Kukučka Marek (16)
Mádel Félix (17)
NOV
TTS
F: 16:00


141: F K1 Veteráni 500 01.07.2023 16:03
5 Zirkelbach Gabriel (56)
KOM
6 Ďurčo Marek (51)
KOM
7 Vánik Ladislav (45)
SAL
8 Jankech Milan (46)
PIE
9 Stano Tomáš (39)
NAN
F: 16:03


76: F K1 Kadetky 500 01.07.2023 16:28
1 Zrneková Michaela (16)
KOM
2 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
3 Moťovská Alexandra (16)
UKB
4 Minarovičová Ema (17)
NOV
5 Zendulková Klára (17)
KOJ
6 Hanáková Lara (16)
PIE
7 Ďurčová Nadine (16)
KOM
8 Bartolčičová Natália (16)
UKB
9 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
R1: 10:45 > R2: 10:48 > R3: 10:51 > M1: 12:30 > M2: 12:33 > F: 16:28


77: F C1 Kadetky 500 01.07.2023 16:31
4 Galbavá Gloria (16)
PIE
5 Stehlík Vivien (16)
ŠAM
6 Szencziová Natália (17)
KOM
7 Pekarovičová Emma (17)
MOR
8 Chovancová Daniela (15)
KOJ
F: 16:31


78: F K1 Juniori 500 01.07.2023 16:34
1 Ficza René (18)
NZA
2 Nagy Dominik (18)
KOM
3 Perets Artur (19)
TTS
4 Iliaš Jakub (19)
NOV
5 Farkaš Tomáš (19)
KOM
6 Múka Jozef (18)
TTS
7 Kováč Dávid (19)
NOV
8 Kutiš Lucas (18)
ZLP
9 Klimo Michal (18)
UKB
R1: 11:45 > R2: 11:48 > M: 12:45 > F: 16:34


79: F C1 Juniori 500 01.07.2023 16:37
4 Krovina Adam (18)
TTS
5 Fazekas Imre (19)
KOM
6 Ringelband Raphael (19)
ZLP
F: 16:37


81: F K1 Veteránky 500 01.07.2023 16:43
5 Kmiťová Jana (49)
DUN
6 Weber Lucia (44)
WBK
7 Koreňová Martina (48)
DAN
F: 16:43


84: F K1 Chlapci 13 500 01.07.2023 16:58
1 Sekerák Matej (14)
UKB
2 Kovács Juraj (14)
ŠAM
3 Keszeli Viktor (14)
SAL
4 Czére Ladislav (14)
ŠAM
5 Hanečák Henrich (14)
CCZ
6 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
7 Benko Martin (14)
PIE
8 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
9 Kišš Adam (14)
ŠKP
R1: 10:00 > R2: 10:03 > R3: 10:06 > R4: 10:09 > R5: 10:12 > M1: 12:00 > M2: 12:03 > M3: 12:06 > F: 16:58


85: F K1 Chlapci 14 500 01.07.2023 17:01
1 Hodek Dávid (15)
KOM
2 Becker Maxim (15)
UKB
3 Uhrík Jakub (15)
PIE
4 Urban Šimon (15)
PIE
5 Zauko Dávid (15)
KOM
6 Kocúr Tomáš (15)
NOV
7 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
8 Hájek Filip (15)
TTS
9 Vindiš Ondrej (15)
NOV
R1: 10:15 > R2: 10:18 > R3: 10:21 > M1: 12:09 > M2: 12:12 > F: 17:01


86: F C2 Chlapci 13+14 500 01.07.2023 17:04
4 Husenica Lukáš (14)
Vadovič Alex (14)
CCZ
CCZ
5 Vician Benjamín (14)
Vician Maximilán (15)
ŠKP
ŠKP
6 Petráš Jozef (14)
Struk Sebastián (14)
NOV
TTS
7 Němeček Jaromír (14)
Šrámek Oscar (15)
KOJ
KOJ
F: 17:04


87: F K2 Muži 500 01.07.2023 17:07
2 Današ Matej (21)
Michálek Matej (32)
PIE
PIE
3 Hvojnik Martin (23)
Kukučka Juraj (20)
NOV
NOV
4 Jedinák Matúš Maximilián (24)
Myšák Denis (29)
ŠKP
ŠKP
5 Antal Andrej (27)
Bauko Leo (22)
TAT
NZA
6 Antal Benjamín (21)
Végh Tamás (20)
TAT
ŠAM
7 Žďársky Šimon (31)
Vargha Boris (20)
TTS
ŠAM
8 Stehlík Ján (20)
Žilinčár Peter (22)
INT
TAT
F: 17:07


80: F K2 Juniorky 500 01.07.2023 17:10
4 Hvojniková Nikola (18)
Laczkó Viktória (18)
NOV
ŠTU
F: 17:10


88: F K2 Ženy 500 01.07.2023 17:10
5 Klimová Zora (22)
Libová Emma (22)
UKB
DKB
6 Husáriková Diana (20)
Čulenová Dagmar (22)
TTS
TTS
7 Koreňová Martina (48)
Holá Nina (21)
DAN
NOV
F: 17:10


89: F K2 Dievčatá 13+14 500 01.07.2023 17:13
1 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
2 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
3 Habalová Ivana (14)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
4 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
5 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
6 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
7 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
8 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
9 Bogárová Laura (14)
Šušorová Nina (14)
ZLP
ŠTU
R1: 11:30 > R2: 11:33 > M: 13:00 > F: 17:13


90: F K1 Kadeti 500 01.07.2023 17:16
1 Badáň Matúš (17)
NOV
2 Apfel Martin (17)
UKB
3 Tapušik Tomáš (16)
PIE
4 Klima Michal (17)
UKB
5 Lopata Matej (16)
KOM
6 Ďurčo Oskar (17)
UKB
7 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
8 Tóth Michal (16)
KOM
9 Gavlider Alex (16)
ŠAM
R1: 10:54 > R2: 10:57 > R3: 11:00 > R4: 11:03 > R5: 11:06 > M1: 12:36 > M2: 12:39 > M3: 12:42 > F: 17:16


91: F C1 Kadeti 500 01.07.2023 17:19
1 Kukučka Marek (16)
NOV
2 Mádel Félix (17)
TTS
3 Struk Dominik (17)
TTS
4 Lokšík Alan (17)
TTS
5 Kalaber Artur (17)
ŠKP
6 Oravec Alex (16)
ŠKP
7 Hollein Gustav (16)
ŠKP
8 Dostál Marek (16)
ŠKP
9 Mokoš Šimon (16)
MOR
R1: 12:54 > R2: 12:57 > F: 17:19


92: F K2 Kadetky 500 01.07.2023 17:22
1 Becker Sofia Stella (17)
Vdovičenková Daniela (16)
UKB
UKB
2 Menyhártová Kristína (16)
Zrneková Michaela (16)
NAN
KOM
3 Dočolomanská Ella (17)
Plšková Natália (16)
ZLP
TTS
4 Bartolčičová Natália (16)
Minarovičová Ema (17)
UKB
NOV
5 Gajdošíková Eliška (16)
Hanáková Lara (16)
PIE
PIE
6 Moťovská Alexandra (16)
Mészárosová Nela (17)
UKB
SAL
7 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
8 Hanzová Linda (16)
Szárazová Ela (16)
NAN
ŠAM
9 Czéreová Ema (16)
Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
ŠAM
R1: 11:39 > R2: 11:42 > F: 17:22


93: F K2 Juniori 500 01.07.2023 17:25
3 Kutiš Lucas (18)
Múka Jozef (18)
ZLP
TTS
4 Lukačka Viktor (18)
Varga Oliver (18)
INT
INT
5 Iliaš Jakub (19)
Kováč Dávid (19)
NOV
NOV
6 Farkaš Tomáš (19)
Nagy Dominik (18)
KOM
KOM
7 Antal Matej (19)
Klimo Michal (18)
TAT
UKB
8 Pohanka Ivan (19)
Ficza René (18)
ZLP
NZA
F: 17:25


94: F K1 Juniorky 500 01.07.2023 17:28
5 Hvojniková Nikola (18)
NOV
6 Laczkó Viktória (18)
ŠTU
F: 17:28


95: F C1 Juniorky 500 01.07.2023 17:31
5 Minárikova Alexandra (18)
MOR
6 Bónová Zoé (18)
KOM
F: 17:31


96: F C1 Dievčatá 14 500 01.07.2023 17:34


97: F C2 Kadetky 500 01.07.2023 17:37
5 Galbavá Gloria (16)
Pekarovičová Emma (17)
PIE
MOR
F: 17:37


98: F K2 Veteráni 500 01.07.2023 17:40


99: F K2 Chlapci 13+14 5000 02.07.2023 09:00
3 Hauptvogel Timotej (14)
Papay Alex (14)
MOR
PIE
4 Barczi Lukáš (15)
Hájek Filip (15)
ŠAM
TTS
5 Ondrovič Tomáš (14)
Kukučka Maximilián (14)
ZLP
ZLP
6 Hatos Bence (14)
Turza Andrej (14)
KOM
KOM
7 Bilka Matej (15)
Pachník Patrick (15)
UKB
ZLP
8 Haško Peter (15)
Kuniak Matej (14)
TAT
TAT
10 Uhrík Jakub (15)
Urban Šimon (15)
PIE
PIE
11 Kurali Adam (15)
Madocsai András (14)
ŠTU
ŠTU
12 Csöllei Dominik (14)
Keszeli Viktor (14)
ŠAM
SAL
13 Vindiš Ondrej (15)
Šlabiar David (14)
NOV
NOV
16 Győri Dávid (14)
Zauko Dávid (15)
KOM
KOM
17 Benko Martin (14)
Hanečák Henrich (14)
PIE
CCZ
18 Becker Maxim (15)
Kocúr Tomáš (15)
UKB
NOV
21 Dočolomanský Benjamin (14)
Grellneth Šimon (14)
ZLP
TAT
22 Skalka Tobiáš (14)
Vodička Marcell (14)
KOJ
ŠTU
23 Czére Ladislav (14)
Matiaško Dávid (15)
ŠAM
ŠAM
F: 09:00


100: F C1 Chlapci 14 5000 02.07.2023 09:02
28 Petranský Silvio (15)
VIN
29 Vician Maximilán (15)
ŠKP
30 Šrámek Oscar (15)
KOJ
31 Polák Tomáš (15)
CCZ
F: 09:02


101: F C1 Chlapci 13 5000 02.07.2023 09:02
36 Petráš Jozef (14)
NOV
37 Vadovič Alex (14)
CCZ
38 Fekete Róbert (14)
ŠAM
39 Struk Sebastián (14)
TTS
41 Husenica Lukáš (14)
CCZ
42 Němeček Jaromír (14)
KOJ
43 Vician Benjamín (14)
ŠKP
F: 09:02


102: F K1 Dievčatá 14 5000 02.07.2023 09:43
48 Markovičová Diana (15)
KOM
49 Poláková Kamila (15)
NZA
50 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
51 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
52 Cachovanová Nela (15)
NOV
53 Kováčová Alexandra (15)
TAT
54 Rusová Daniela (15)
NOV
55 Tóthová Adela (15)
NZA
56 Halászová Viktória (15)
ZLP
57 Pilárová Laura (15)
TTS
58 Orviská Alžbeta (15)
UKB
F: 09:43


103: F K1 Dievčatá 13 5000 02.07.2023 09:45
65 Mocková Rita (14)
UKB
66 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
67 Šušorová Nina (14)
ŠTU
68 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
69 Levičanin Katarína (14)
PIE
70 Bogárová Laura (14)
ZLP
72 Galbavá Tamara (14)
PIE
73 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
74 Ruhanen Sophie (14)
KOM
75 Pintérová Dorothy (14)
DAN
76 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
77 Sůvová Sofia (14)
VIN
78 Molčanová Svetlana (14)
VIN
79 Kováčová Júlia (14)
NZA
80 Schultzová Karolína (14)
PIE
81 Kramárová Margarétka (14)
NZA
82 Tóthová Vivien (14)
NAN
83 Mészárosová Soňa (14)
SAL
84 Noskovičová Sofia (14)
PIE
85 Végh Zsófia (14)
ŠAM
86 Hangyová Lea (14)
NZA
87 Nagyová Marianna (14)
NOV
F: 09:45


104: F C1 Juniorky 5000 02.07.2023 09:47
92 Bónová Zoé (18)
KOM
F: 09:47


105: F C1 Kadetky 5000 02.07.2023 09:47
97 Pekarovičová Emma (17)
MOR
98 Galbavá Gloria (16)
PIE
99 Stehlík Vivien (16)
ŠAM
100 Szencziová Natália (17)
KOM
F: 09:47


106: F C1 Dievčatá 14 5000 02.07.2023 09:47
105 Chovancová Daniela (15)
KOJ
F: 09:47


107: F K1 Kadetky 5000 02.07.2023 10:29
3 Moťovská Alexandra (16)
UKB
4 Hanáková Lara (16)
PIE
6 Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
7 Gajdošíková Eliška (16)
PIE
8 Bartolčičová Natália (16)
UKB
10 Mészárosová Nela (17)
SAL
11 Vámos Dóra (16)
KOM
12 Hanzová Linda (16)
NAN
13 Czéreová Ema (16)
ŠAM
14 Plšková Natália (16)
TTS
15 Menyhártová Kristína (16)
NAN
16 Zendulková Klára (17)
KOJ
17 Bognár Lili (17)
DAN
18 Demáčeková Lucia (16)
KOM
19 Zrneková Michaela (16)
KOM
20 Ďurčová Nadine (16)
KOM
21 Szárazová Ela (16)
ŠAM
22 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
23 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
24 Dočolomanská Ella (17)
ZLP
F: 10:29


108: F K1 Juniorky 5000 02.07.2023 10:31
29 Hvojniková Nikola (18)
NOV
30 Laczkó Viktória (18)
ŠTU
F: 10:31


109: F C2 Kadeti 5000 02.07.2023 10:33
35 Kukučka Marek (16)
Mádel Félix (17)
NOV
TTS
36 Kalaber Artur (17)
Oravec Alex (16)
ŠKP
ŠKP
F: 10:33


110: F K1 Muži 5000 02.07.2023 11:13
38 Antal Benjamín (21)
TAT
39 Carrington Corwin (21)
UKB
40 Vargha Boris (20)
ŠAM
41 Bauko Leo (22)
NZA
42 Žilinčár Peter (22)
TAT
43 Stehlík Ján (20)
INT
44 Végh Tamás (20)
ŠAM
45 Myšák Denis (29)
ŠKP
46 Antal Andrej (27)
TAT
F: 11:13


111: F K2 Kadeti 5000 02.07.2023 11:15
48 Kunc Jakub (16)
Sekerák Matúš (16)
UKB
UKB
49 Vašek Alexander (16)
Šmahel Oliver (16)
TTS
TAT
50 Horňák Jakub (17)
Lazar Lukáš (17)
TAT
TAT
51 Gavlider Alex (16)
Lopata Matej (16)
ŠAM
KOM
52 Csemez Viktor (16)
Šindár Juraj (17)
SAL
DAN
53 Flimel Adam (17)
Kreškóci Timotej (16)
NZA
NZA
54 Hroš Daniel (16)
Lenkey Adrián (16)
INT
ŠTU
55 Badáň Matúš (17)
Rus Matúš (17)
NOV
NOV
56 Apfel Martin (17)
Ďurčo Oskar (17)
UKB
UKB
57 Tapušik Tomáš (16)
Zachar Eliáš (16)
PIE
MOR
58 Bartolčič Jakub (16)
Klima Michal (17)
UKB
UKB
59 Lukáč Teo Peter (17)
Tóth Michal (16)
KOM
KOM
60 Chovanec Martin (18)
Řihoštek Tomáš (17)
KOJ
KOJ
F: 11:15


112: F K1 Juniori 5000 02.07.2023 11:17
64 Farkaš Tomáš (19)
KOM
65 Varga Oliver (18)
INT
67 Múka Jozef (18)
TTS
68 Kutiš Lucas (18)
ZLP
69 Klimo Michal (18)
UKB
70 Perets Artur (19)
TTS
71 Antal Matej (19)
TAT
73 Nagy Dominik (18)
KOM
75 Lukačka Viktor (18)
INT
F: 11:17


113: F K2 Dievčatá 11+12 2000 02.07.2023 11:57
3 Cserepes Emma (13)
Nagy Gréta (12)
KOM
KOM
4 Bánfalvy Bettina (13)
Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
KOM
5 Radimáková Nina (13)
Sůvová Paulína (13)
PIE
VIN
6 Oršulová Veronika (13)
Tomíková Natália (13)
NOV
NOV
7 Kmiťová Lenka (13)
Stanová Klára (13)
DUN
UKB
8 Ondrejíčková Ema (12)
Stančeková Timea (12)
PIE
PIE
9 Hrabovská Nina (12)
Važanová Nela (12)
NOV
NOV
11 Brisudová Barbora (13)
Koszeghy Amália (13)
NOV
ŠAM
12 Říhošková Anna (13)
Gogolová Vivien (13)
KOJ
PIE
13 Cziborová Emily (12)
Cziborová Lily (12)
KOM
KOM
14 Dosúdilová Gréta (13)
Nagy Szófia (13)
KOM
KOM
15 Zúbeková Dorota (13)
Švarcová Kristína (13)
TAT
TAT
16 Nagyová Zuzana (13)
Tomíková Tereza (13)
INT
NOV
F: 11:57


114: F K1 Chlapci 12 2000 02.07.2023 11:59
22 Dubran Jakub (13)
KOM
23 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
24 Mečár Boris (13)
SAL
25 Pisár Nikolas (13)
INT
26 Szajko Nimród (13)
KOM
27 Kocsis Teodor (13)
KOM
28 Šebo Leonard (13)
MOR
29 Szabó Sebastian (13)
NZA
31 Őri Tomáš (13)
KOM
32 Komlósi Adrián (13)
SAL
33 Kiss Martin (13)
VIN
34 Belán Markus (13)
KOM
35 Halás Andrej (13)
NZA
36 Kollár Krištof (13)
UKB
37 Koczka Hunor Örs (13)
KOM
38 Pálinkáš Alex (13)
DAN
39 Rus Lukáš (13)
NOV
40 Csóka Samuel (13)
ŠAM
41 Zirkelbach Richard (13)
SAL
42 Vanek Alexander (13)
NOV
43 Holota Andrej (13)
SAL
44 Briatka Michal (13)
UKB
45 Csenkey Tibor (13)
ŠAM
46 Uhrík Martin (13)
PIE
47 Ondrejka Matúš (13)
TAT
48 Šmahel Filip (13)
TAT
49 Jambor Adrián (13)
ŠAM
50 Urbanec Jakub (13)
SAL
51 Kardoš Karol Andrej (13)
ŠAM
52 Berecz Dávid (13)
KOM
F: 11:59


115: F K1 Chlapci 11 2000 02.07.2023 12:22
57 Csutora Andrej (12)
NZA
58 Baráth Leon Karol (12)
ŠAM
59 Komár Michal (12)
PIE
61 Radošicky Dániel (12)
ŠTU
62 Dvorský Dalibor (12)
UKB
63 Libo Leonard (12)
CCZ
65 Gadžurič Adam (12)
KOM
66 Weiner Filip (12)
CCZ
67 Hanák Dávid (12)
SAL
68 Szegheo Marcel (12)
NZA
69 Kašuba Samuel (12)
SAL
71 Matuška Tomáš (12)
ZLP
72 Markovič Ladislav (12)
KOM
73 Mitaš Patrik (12)
NOV
74 Stanček Ľuboš (12)
PIE
76 Frič Andrej (12)
TAT
77 Jambor Filip (12)
TTS
78 Toriška Peter (12)
SAL
80 Barczi Filip (12)
ŠAM
81 Závori Merse Vince (12)
KOM
82 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
83 Hóka Simon (12)
NZA
84 Šurin Oliver (12)
NZA
85 Latika Roland (12)
SAL
86 Bulko Matúš (12)
TTS
F: 12:22


116: F K1 Chlapci 9 2000 02.07.2023 12:24
91 Perútek Noel (10)
ŠTU
92 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
93 Prokop Miloš (10)
ŠAM
94 Markusek Kristián (10)
UKB
95 Maráček Juraj (10)
PIE
96 Jankech Kristián (10)
PIE
97 Brenišin Alex (10)
ŠTU
98 Dráb Oliver (10)
PIE
F: 13:42 > F: 12:24


117: F K1 Chlapci 10 2000 02.07.2023 12:47
3 Racík Alexander (11)
PIE
4 Drahovský Damian (11)
PIE
5 Istenes Alan (11)
TAT
7 Kukučka Hugo (11)
ZLP
8 Varačka Tommy (11)
PIE
9 Uhrík Michal (11)
PIE
10 Győri Adam (11)
KOM
11 Kuzma Slavomír (11)
DKB
13 Ferenčík Oliver (11)
NOV
15 Vavro Šimon (11)
PIE
16 Habrman Marcel (11)
NZA
17 Balon Mattias (11)
PIE
18 Nagy Maximus (11)
KOM
19 Veleba Patrik Andrej (11)
KOM
20 Klimo Filip (11)
DUN
21 Briatka Matúš (11)
UKB
22 Pilár Jakub (11)
TTS
24 Nágel Adam (11)
DAN
25 Šimko Dominik (11)
SAL
F: 13:40 > F: 12:47


118: F K1 Dievčatá 10 2000 02.07.2023 12:49
31 Kozicová Viktoria (11)
PIE
32 Žilik Abigel (11)
KOM
33 Fiamová Zoja (11)
KOM
F: 13:14 > F: 12:49


119: F K1 Dievčatá 9 2000 02.07.2023 12:51
38 Kišová Viktória (10)
NZA
39 Broczká Lara (10)
NZA
40 Bednárová Dominika (10)
MOR
F: 13:14 > F: 12:51


120: F C1 Chlapci 10 2000 02.07.2023 12:53


121: F K2 Kadetky 5000 02.07.2023 14:00
3 Borárosová Viktória (17)
Szárazová Ela (16)
ŠAM
ŠAM
4 Menyhártová Kristína (16)
Zrneková Michaela (16)
NAN
KOM
5 Bognár Lili (17)
Vámos Dóra (16)
DAN
KOM
6 Dočolomanská Ella (17)
Plšková Natália (16)
ZLP
TTS
7 Czéreová Ema (16)
Tonhajzerovà Karin (16)
ŠAM
ŠAM
8 Becker Sofia Stella (17)
Vdovičenková Daniela (16)
UKB
UKB
9 Gajdošíková Eliška (16)
Hanáková Lara (16)
PIE
PIE
11 Demáčeková Lucia (16)
Ďurčová Nadine (16)
KOM
KOM
12 Moťovská Alexandra (16)
Mészárosová Nela (17)
UKB
SAL
F: 14:00


122: F K2 Dievčatá 13+14 5000 02.07.2023 14:02
17 Halászová Viktória (15)
Zirkelbach Linda (14)
ZLP
ZLP
18 Matejbusová Alexandra (15)
Orviská Alžbeta (15)
UKB
UKB
19 Kováčová Alexandra (15)
Markovičová Diana (15)
TAT
KOM
20 Galbavá Tamara (14)
Levičanin Katarína (14)
PIE
PIE
21 Hangyová Lea (14)
Tóthová Vivien (14)
NZA
NAN
22 Habalová Ivana (14)
Rusová Daniela (15)
NOV
NOV
24 Poláková Kamila (15)
Tóthová Adela (15)
NZA
NZA
25 Bogárová Laura (14)
Šušorová Nina (14)
ZLP
ŠTU
26 Molčanová Svetlana (14)
Sůvová Sofia (14)
VIN
VIN
27 Noskovičová Sofia (14)
Schultzová Karolína (14)
PIE
PIE
28 Kršteňanská Lilian (14)
Ruhanen Sophie (14)
KOM
KOM
29 Cachovanová Nela (15)
Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
NOV
30 Kováčová Júlia (14)
Kramárová Margarétka (14)
NZA
NZA
31 Kardošová Sofia (14)
Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
ŠTU
F: 14:02


123: F K1 Chlapci 14 5000 02.07.2023 14:04
36 Uhrík Jakub (15)
PIE
37 Kurali Adam (15)
ŠTU
38 Olijáš Martin (15)
TAT
39 Hodek Dávid (15)
KOM
40 Stankovič Jakub (15)
TAT
41 Bilka Matej (15)
UKB
42 Koreň Samuel (15)
DAN
43 Pachník Patrick (15)
ZLP
44 Becker Maxim (15)
UKB
45 Vindiš Ondrej (15)
NOV
46 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
47 Bócz Richard (15)
ŠTU
48 Kocúr Tomáš (15)
NOV
49 Zauko Dávid (15)
KOM
51 Ihring Branislav (15)
UKB
53 Hájek Filip (15)
TTS
55 Urban Šimon (15)
PIE
56 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
F: 14:04


124: F K1 Chlapci 13 5000 02.07.2023 14:44
61 Zachar Mário (14)
PIE
62 Hatos Bence (14)
KOM
64 Mikos Andrej (14)
ŠAM
65 Kontra Viktor (14)
KOM
67 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
68 Praženka Tomáš (14)
UKB
69 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
70 Czére Ladislav (14)
ŠAM
71 Lendvai Alex (14)
NZA
72 Kuniak Matej (14)
TAT
73 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
75 Grellneth Šimon (14)
TAT
76 Ondrejička Timotej (14)
PIE
77 Dočolomanský Benjamin (14)
ZLP
78 Šlabiar David (14)
NOV
79 Benko Martin (14)
PIE
80 Papay Alex (14)
PIE
81 Keszeli Viktor (14)
SAL
82 Osaďan Dávid (14)
TAT
83 Hauptvogel Timotej (14)
MOR
84 Kaniansky Tomáš (14)
TAT
86 Hanečák Henrich (14)
CCZ
87 Immer Marco (14)
NZA
88 Sekerák Matej (14)
UKB
90 Pálfy Hunor (14)
KOM
91 Kišš Adam (14)
ŠKP
92 Komadel Leoš (14)
MOR
93 Győri Dávid (14)
KOM
94 Madocsai András (14)
ŠTU
95 Turza Andrej (14)
KOM
96 Ondrovič Tomáš (14)
ZLP
97 Skalka Tobiáš (14)
KOJ
98 Vodička Marcell (14)
ŠTU
99 Kovács Juraj (14)
ŠAM
100 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
F: 14:44


125: F C1 Kadeti 5000 02.07.2023 14:46
105 Mádel Félix (17)
TTS
106 Kukučka Marek (16)
NOV
108 Mokoš Šimon (16)
MOR
109 Oravec Alex (16)
ŠKP
110 Kalaber Artur (17)
ŠKP
111 Lokšík Alan (17)
TTS
112 Hollein Gustav (16)
ŠKP
113 Dostál Marek (16)
ŠKP
F: 14:46


126: F C1 Juniori 5000 02.07.2023 14:46
118 Fazekas Imre (19)
KOM
119 Ringelband Raphael (19)
ZLP
120 Krovina Adam (18)
TTS
F: 14:46


127: F C2 Chlapci 13+14 5000 02.07.2023 14:49
126 Vician Benjamín (14)
Vician Maximilán (15)
ŠKP
ŠKP
127 Němeček Jaromír (14)
Šrámek Oscar (15)
KOJ
KOJ
F: 14:49


128: F K1 Kadeti 5000 02.07.2023 15:31
3 Matejbus Martin (17)
UKB
4 Hamran Gergely (16)
KOM
5 Kreškóci Timotej (16)
NZA
6 Csemez Viktor (16)
SAL
7 Cyprich Róbert (16)
UKB
8 Oravec Timon (17)
SAL
9 Šmahel Oliver (16)
TAT
10 Sekerák Matúš (16)
UKB
11 Ďurčo Oskar (17)
UKB
12 Horňák Jakub (17)
TAT
13 Chovanec Martin (18)
KOJ
14 Klima Michal (17)
UKB
15 Badáň Matúš (17)
NOV
16 Apfel Martin (17)
UKB
17 Nagy Tomáš (16)
INT
18 Burák Alex (17)
TAT
19 Šindár Juraj (17)
DAN
20 Lazar Lukáš (17)
TAT
21 Rus Matúš (17)
NOV
22 Vánik Matej (16)
SAL
23 Hroš Daniel (16)
INT
24 Gulyás Daniel (17)
NZA
25 Vašek Alexander (16)
TTS
26 Lukáč Teo Peter (17)
KOM
27 Lenkey Adrián (16)
ŠTU
28 Demáček Samuel (16)
KOM
29 Kunc Jakub (16)
UKB
30 Zachar Eliáš (16)
MOR
31 Tapušik Tomáš (16)
PIE
32 Bartolčič Jakub (16)
UKB
33 Řihoštek Tomáš (17)
KOJ
34 Tóth Michal (16)
KOM
35 Flimel Adam (17)
NZA
36 Gavlider Alex (16)
ŠAM
37 Lopata Matej (16)
KOM
F: 15:31


129: F K1 Veteráni 5000 02.07.2023 15:33
42 Vánik Ladislav (45)
SAL
43 Ďurčo Marek (51)
KOM
44 Stano Tomáš (39)
NAN
F: 15:33


130: F K2 Juniori 5000 02.07.2023 15:35
49 Kutiš Lucas (18)
Múka Jozef (18)
ZLP
TTS
50 Lukačka Viktor (18)
Varga Oliver (18)
INT
INT
51 Antal Matej (19)
Klimo Michal (18)
TAT
UKB
52 Farkaš Tomáš (19)
Nagy Dominik (18)
KOM
KOM
F: 15:35


131: F K2 Juniorky 5000 02.07.2023 15:37


132: F K2 Muži 5000 02.07.2023 16:17
62 Antal Andrej (27)
Bauko Leo (22)
TAT
NZA
63 Stehlík Ján (20)
Žilinčár Peter (22)
INT
TAT
64 Antal Benjamín (21)
Végh Tamás (20)
TAT
ŠAM
F: 16:17


133: F C1 Muži 5000 02.07.2023 16:19


134: F K1 Ženy 5000 02.07.2023 16:21
83 Koreňová Martina (48)
DAN
84 Holá Nina (21)
NOV
85 Klimová Zora (22)
UKB
F: 16:21


Vygenerované: 19.07.2024 - 23:38:10
Baracuda v0.4, 942.5 ms