Celkový rozpis - Rudno Cup

1: F K1 Chlapci 10 2000 20.05.2023 10:00
2 Kukučka Hugo (11)
ZLP
3 Pálfy Károly (11)
KOM
4 Habrman Marcel (11)
NZA
5 Uhrík Michal (11)
PIE
6 Vrchovský Jakub (11)
NOV
7 Klimo Filip (11)
DUN
8 Nágel Adam (11)
DAN
9 Weber Leo (11)
WBK
10 Nagy Maximus (11)
KOM
11 Veleba Patrik Andrej (11)
KOM
12 Győri Adam (11)
KOM
13 Briatka Matúš (11)
UKB
15 Józsa Samuel (11)
KOM
16 Mészáros Timotej (11)
NZA
17 Kuzma Slavomír (11)
DKB
F: 10:00


2: F K1 Chlapci 9 2000 20.05.2023 10:02
23 Brenišin Alex (10)
ŠTU
24 Hlaváč Oliver (10)
ŠTU
F: 10:02


3: F K1 Dievčatá 12 2000 20.05.2023 10:25
30 Nagy Szófia (13)
KOM
31 Brisudová Barbora (13)
NOV
32 Szikonya Emma Zsófia (13)
KOM
33 Koszeghy Amália (13)
ŠAM
34 Dosúdilová Gréta (13)
KOM
36 Požgay Emma (13)
NZA
38 Koreňová Linda (13)
ŠAM
39 Radimáková Nina (13)
PIE
40 Tomíková Tereza (13)
NOV
41 Tomíková Natália (13)
NOV
42 Nagyová Zuzana (13)
INT
43 Bánfalvy Bettina (13)
KOM
44 Gogolová Vivien (13)
PIE
45 Cserepes Emma (13)
KOM
46 Kmiťová Lenka (13)
DUN
47 Blaškovičová Diana (13)
NZA
48 Oršulová Veronika (13)
NOV
F: 10:25


4: F K1 Dievčatá 11 2000 20.05.2023 10:27
54 Hrabovská Nina (12)
NOV
55 Puššová Tiffany (12)
ŠTU
56 Cziborová Lily (12)
KOM
57 Cziborová Emily (12)
KOM
58 Ondrejíčková Ema (12)
PIE
59 Vörös Hanna Rózsa (12)
KOM
60 Stančeková Timea (12)
PIE
61 Mónosi Eszter (12)
ŠAM
62 Važanová Nela (12)
NOV
63 Nagy Gréta (12)
KOM
F: 10:27


5: F K1 Chlapci 12 2000 20.05.2023 10:50
69 Šmahel Filip (13)
TAT
70 Briatka Michal (13)
UKB
71 Szabó Sebastian (13)
NZA
72 Oboňa Lukáš (13)
NZA
73 Csenkey Tibor (13)
ŠAM
74 Uhrík Martin (13)
PIE
75 Štanga Matej (13)
NOV
76 Kocsis Teodor (13)
KOM
77 Halás Andrej (13)
NZA
78 Paták Maxim (13)
NOV
79 Dubran Jakub (13)
KOM
80 Vanek Alexander (13)
NOV
81 Mečár Boris (13)
SAL
82 Urbanec Jakub (13)
SAL
83 Pisár Nikolas (13)
INT
84 Rus Lukáš (13)
NOV
85 Pálinkáš Alex (13)
DAN
86 Belán Markus (13)
KOM
87 Berecz Dávid (13)
KOM
88 Koczka Hunor Örs (13)
KOM
90 Szajko Nimród (13)
KOM
91 Szekér Mark (13)
DAN
92 Őri Tomáš (13)
KOM
93 Zirkelbach Richard (13)
SAL
94 Kollár Krištof (13)
UKB
95 Csóka Samuel (13)
ŠAM
96 Pusztai Ádám (13)
ŠTU
F: 10:50


6: F K1 Dievčatá 10 2000 20.05.2023 10:52
102 Fiamová Zoja (11)
KOM
103 Žilik Abigel (11)
KOM
104 Havran Emília (11)
KOM
F: 10:52


7: F K1 Dievčatá 9 2000 20.05.2023 10:52
110 Broczká Lara (10)
NZA
111 Kišová Viktória (10)
NZA
F: 10:52


8: F K1 Chlapci 11 2000 20.05.2023 11:15
3 Frič Andrej (12)
TAT
4 Komár Michal (12)
PIE
5 Hanák Dávid (12)
SAL
6 Bohuslav Marvin (12)
DAN
7 Šurin Oliver (12)
NZA
8 Stanček Ľuboš (12)
PIE
10 Mitaš Patrik (12)
NOV
11 Dvorský Dalibor (12)
UKB
12 Závori Merse Vince (12)
KOM
13 Vágvölgyi Marcell (12)
ŠTU
14 Gadžurič Adam (12)
KOM
15 Kašuba Samuel (12)
SAL
16 Sádovský Richard (12)
SAL
17 Bogdány Ádám (12)
KOM
18 Barczi Filip (12)
ŠAM
19 Pataky Ádám (12)
KOM
20 Peter Tibor Cornelius (12)
UKB
21 Csutora Andrej (12)
NZA
22 Szegheo Marcel (12)
NZA
23 Martiš Lukáš (12)
PIE
24 Čerešňa Jakub (12)
NZA
25 Gregorička Filip (12)
DKB
26 Hóka Simon (12)
NZA
27 Matuška Tomáš (12)
ZLP
F: 11:15


9: F C1 Chlapci 10 2000 20.05.2023 11:17


10: F C1 Chlapci 12 2000 20.05.2023 11:17


13: F K1 Chlapci 14 4000 20.05.2023 12:00
44 Bilka Matej (15)
UKB
46 Kocúr Tomáš (15)
NOV
47 Stankovič Jakub (15)
TAT
48 Barczi Lukáš (15)
ŠAM
49 Bócz Richard (15)
ŠTU
50 Zauko Dávid (15)
KOM
51 Róža Timotej (15)
NZA
52 Hodek Dávid (15)
KOM
53 Olijáš Martin (15)
TAT
54 Bognár Csaba (15)
KLU
56 Matiaško Dávid (15)
ŠAM
57 Muhar Patrice (15)
KOM
58 Becker Maxim (15)
UKB
59 Koreň Samuel (15)
DAN
60 Kurali Adam (15)
ŠTU
61 Vindiš Ondrej (15)
NOV
F: 12:00


14: F K1 Chlapci 13 4000 20.05.2023 12:02
66 Holík Matúš (14)
ZLP
67 Kuniak Matej (14)
TAT
68 Kovács Juraj (14)
ŠAM
69 Csöllei Dominik (14)
ŠAM
70 Sekerák Matej (14)
UKB
71 Ondrejička Timotej (14)
PIE
73 Weber Patrik (14)
WBK
74 Neviďánsky Matuš (14)
ŠAM
75 Kišš Adam (14)
ŠKP
76 Világi Áron Rómeó (14)
ŠAM
78 Lehocký Štefan (14)
SAL
80 Zachar Mário (14)
PIE
81 Šlabiar David (14)
NOV
82 Podhora Matúš (14)
ŠAM
83 Immer Marco (14)
NZA
84 Ódor Alex (14)
KOM
85 Bernáth Bálint (14)
ŠTU
86 Nagy Michal (14)
ŠAM
87 Brenišin Maxim (14)
ŠTU
88 Keszeli Viktor (14)
SAL
89 Grellneth Šimon (14)
TAT
90 Madocsai András (14)
ŠTU
91 Pálfy Hunor (14)
KOM
93 Czere Ladislav (14)
ŠAM
94 Győri Dávid (14)
KOM
95 Hatos Bence (14)
KOM
96 Papay Alex (14)
PIE
97 Vodička Marcell (14)
ŠTU
98 Kukučka Maximilián (14)
ZLP
F: 12:02


15: F K1 Dievčatá 14 4000 20.05.2023 12:35
3 Matejbusová Alexandra (15)
UKB
4 Perúteková Vanesa (15)
ŠTU
6 Halászová Viktória (15)
ZLP
7 Poláková Kamila (15)
NZA
8 Markovičová Diana (15)
KOM
9 Rusová Daniela (15)
NOV
10 Fónadová Emília (15)
ŠTU
11 Kováčová Alexandra (15)
TAT
14 Cachovanová Nela (15)
NOV
F: 12:35


16: F K1 Dievčatá 13 4000 20.05.2023 12:37
19 Zirkelbach Linda (14)
ZLP
20 Himlerová Sophia (14)
KLU
21 Kršteňanská Lilian (14)
KOM
23 Nagyová Marianna (14)
NOV
24 Galbavá Tamara (14)
PIE
25 Ruhanen Sophie (14)
KOM
26 Kardošová Sofia (14)
ŠTU
27 Lopatová Adela (14)
KOM
28 Schultzová Karolína (14)
PIE
29 Vrecková Nella Melánia (14)
NOV
30 Kramárová Margarétka (14)
NZA
31 Šušorová Nina (14)
ŠTU
32 Pintérová Dorothy (14)
ŠTU
33 Noskovičová Sofia (14)
PIE
34 Levičanin Katarína (14)
PIE
35 Bogárová Laura (14)
ZLP
36 Hangyová Lea (14)
NZA
37 Habalová Ivana (14)
NOV
38 Végh Zsófia (14)
ŠAM
39 Grygarová Tamara (14)
ZLP
F: 12:37


17: F C1 Chlapci 13 4000 20.05.2023 12:39
46 Petráš Jozef (14)
NOV
47 Zeidler Christian (14)
DAN
F: 12:39


18: F K1 Kadeti 4000 20.05.2023 13:15
53 Nagy Tomáš (16)
INT
54 Hoffmann Hugo (17)
NZA
55 Badáň Matúš (17)
NOV
56 Rus Matúš (17)
NOV
57 Csemez Viktor (16)
SAL
58 Cyprich Róbert (16)
UKB
60 Krátky Jakub (16)
NOV
61 Flimel Adam (17)
NZA
62 Gulyás Daniel (17)
NZA
63 Kunc Jakub (16)
UKB
64 Hamran Gergely (16)
KOM
65 Šmahel Oliver (16)
TAT
66 Horňák Jakub (17)
TAT
68 Sekerák Matúš (16)
UKB
69 Šindár Juraj (17)
DAN
70 Hangya Samuel (16)
NZA
71 Oravec Timon (17)
SAL
72 Hroš Daniel (16)
INT
73 Kuzma Jaroslav (16)
DKB
75 Matejbus Martin (17)
UKB
76 Ďurina Michal (16)
NZA
77 Pál Viktor (17)
NZA
78 Lazar Lukáš (17)
TAT
F: 13:15


19: F K1 Kadetky 4000 20.05.2023 13:17
84 Minarovičová Ema (17)
NOV
85 Borárosová Viktória (17)
ŠAM
86 Kováčiková Chiara Sofia (17)
UKB
87 Bartolčičová Natália (16)
UKB
88 Vámos Dóra (16)
KOM
89 Mészárosová Nela (17)
SAL
90 Weber Kristína (17)
WBK
91 Moťovská Alexandra (16)
UKB
92 Nagy Viktória (17)
ŠAM
94 Becker Sofia Stella (17)
UKB
95 Vdovičenková Daniela (16)
UKB
96 Czéreová Ema (16)
ŠAM
97 Szárazová Ela (16)
ŠAM
F: 13:17


21: F C1 Kadetky 4000 20.05.2023 13:19


22: F K1 Muži 6000 20.05.2023 13:50
117 Soldán Peter (56)
WBK
119 Kukučka Juraj (20)
NOV
120 Stehlík Ján (20)
INT
F: 13:50


23: F K1 Juniori 6000 20.05.2023 13:50
126 Iliaš Jakub (19)
NOV
128 Varga Oliver (18)
INT
129 Cagáň Alexander (18)
NOV
130 Manas Lukáš (19)
DKB
131 Lukačka Viktor (18)
INT
132 Kováč Dávid (19)
NOV
F: 13:50


20: F C1 Kadeti 4000 20.05.2023 13:52
103 Kukučka Marek (16)
NOV
F: 13:52


24: F K1 Ženy 6000 20.05.2023 13:52
138 Weber Lucia (44)
WBK
139 Holá Nina (21)
NOV
140 Klimová Zora (22)
UKB
141 Libová Emma (22)
DKB
F: 13:52


25: F K1 Juniorky 6000 20.05.2023 13:52
147 Hvojniková Nikola (18)
NOV
148 Laczkó Viktória (18)
ŠTU
F: 13:52


26: F C1 Muži 6000 20.05.2023 13:52
154 Kunovský Matúš (21)
NOV
F: 13:52


Vygenerované: 23.05.2024 - 05:52:34
Baracuda v0.4, 395.2 ms