Celkový rozpis - KP juniori

1: F K1 Juniori 1000 05.06.2021 10:00
1 Podleiszek Filip (18)
KOM
3 Današ Matej (19)
PIE
5 Rybanský Daniel (19)
PIE
7 Stojkovič David (18)
TAT
15 Tóth Ľudovít (17)
KOM
F: 10:00


2: F K1 Juniorky 1000 05.06.2021 10:10
3 Pecsuková Katarína (19)
UKB
5 Sidová Bianka (18)
ŠAM
7 Rusová Dominika (18)
NOV
15 Švecová Romana (17)
PIE
F: 10:10


3: F C1 Juniori 1000 05.06.2021 10:20
1 Psotný Adam (18)
SLA
3 Szobolovszky Michal (19)
PIE
5 Stolárik Peter (19)
TTS
15 Ružič Patrik (17)
ŠKP
F: 10:20


4: F K2 Juniori 1000 05.06.2021 12:00
3 Kukučka Juraj (18)
Zrutta Michal (18)
NOV
PIE
5 Podhradský Viktor Samuel (19)
Rybanský Daniel (19)
PIE
PIE
7 Hutko Juraj (18)
Kmiť Tomáš (18)
UKB
UKB
F: 12:00


5: F C2 Juniori 1000 05.06.2021 12:05
5 Masaryk Kristián (19)
Psotný Adam (18)
TTS
SLA
F: 12:05


6: F K2 Juniorky 500 05.06.2021 12:30
3 Husáriková Diana (18)
Múková Alena (18)
TTS
TTS
5 Pecsuková Katarína (19)
Sidová Bianka (18)
UKB
ŠAM
7 Rusová Dominika (18)
Trakalová Tatiana (18)
NOV
PIE
9 Holá Nina (19)
Zemánková Hana (19)
NOV
TAT
15 Gavorová Hana (17)
Švecová Romana (17)
PIE
PIE
F: 12:30


7: F K1 Juniori 500 05.06.2021 14:30
1 Babicza Kristóf (19)
NZA
2 Vargha Boris (18)
ŠAM
3 Stojkovič David (18)
TAT
4 Današ Matej (19)
PIE
5 Rybanský Daniel (19)
PIE
6 Podhradský Viktor Samuel (19)
PIE
7 Kobyda Ondrej (18)
TAT
8 Kukučka Juraj (18)
NOV
9 Zrutta Michal (18)
PIE
F: 14:30


8: F K1 Juniorky 500 05.06.2021 14:35
1 Múková Alena (18)
TTS
2 Husáriková Diana (18)
TTS
3 Bugár Réka (18)
KOM
4 Pecsuková Katarína (19)
UKB
5 Sidová Bianka (18)
ŠAM
6 Zemánková Hana (19)
TAT
7 Bergendi Sofia (18)
ZLP
8 Rusová Dominika (18)
NOV
9 Holá Nina (19)
NOV
F: 14:35


9: F K1 Juniori 200 05.06.2021 16:30
3 Kobyda Ondrej (18)
TAT
4 Zrutta Michal (18)
PIE
5 Vargha Boris (18)
ŠAM
6 Babicza Kristóf (19)
NZA
7 Pitelka Samuel (19)
ZLP
9 Podhradský Viktor Samuel (19)
PIE
15 Doktorík Dominik (17)
KOM
F: 16:30


10: F K1 Juniorky 200 05.06.2021 16:35
2 Trakalová Tatiana (18)
PIE
3 Bugár Réka (18)
KOM
4 Pecsuková Katarína (19)
UKB
5 Sidová Bianka (18)
ŠAM
6 Zemánková Hana (19)
TAT
7 Bergendi Sofia (18)
ZLP
15 Gavorová Hana (17)
PIE
F: 16:35


11: F C1 Juniori 200 05.06.2021 16:40
1 Szobolovszky Michal (19)
PIE
3 Masaryk Kristián (19)
TTS
5 Stolárik Peter (19)
TTS
7 Psotný Adam (18)
SLA
15 Ružič Patrik (17)
ŠKP
F: 16:40


Vygenerované: 20.01.2022 - 11:11:28
Baracuda v0.4, 153.3 ms