Prihlásení pretekári na M-SR dlhé trate

C1 5 km Veteráni

# Posádka Klub
1 Janoštiak Tomáš (39)
DAN
# Posádka Klub
2 Dušička Marián (56)
TTS

C2 5 km Veteráni

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Veteráni

# Posádka Klub
1 Jankech Milan (44)
PIE
2 Tamás Alexander (56)
ZLP
# Posádka Klub
3 Ďurčo Marek (49)
KOM

K2 5 km Veteráni

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 5 km Veteránky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 5 km Veteránky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Veteránky

# Posádka Klub
1 Doktoríková Anna (47)
KOM
# Posádka Klub
2 Weber Lucia (42)
WBK

K2 5 km Veteránky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 5 km Muži

# Posádka Klub
1 Jahoda Richard (19)
MOR
2 Szobolovszky Michal (19)
PIE
3 Masaryk Kristián (19)
TTS
# Posádka Klub
4 Matejička Matúš (21)
ŠKP
5 Rusnák Matej (34)
ŠKD
6 Stolárik Peter (19)
ŠKD

C2 5 km Muži

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Muži

# Posádka Klub
1 Bóna Szilárd (19)
KOM
2 Žďársky Šimon (29)
TTS
3 Mrva Martin (19)
SLA
4 Antal Andrej (25)
TAT
5 Antal Benjamín (19)
TAT
6 Žilinčár Peter (20)
TAT
# Posádka Klub
7 Nemček Martin (24)
NOV
8 Carrington Corwin (19)
PIE
9 Blažek Martin (57)
UKB
10 Lachkovič Marián (44)
UKB
11 Gelle Peter (38)
ŠKD
12 Žilinčár Martin (22)
TAT

K2 5 km Muži

# Posádka Klub
1 Antal Andrej (25)
Antal Benjamín (19)
TAT
TAT
# Posádka Klub
2 Žilinčár Martin (22)
Žilinčár Peter (20)
TAT
TAT

C1 5 km Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (22)
TTS
2 Kubicová Nina (19)
TTS
# Posádka Klub
3 Guspanová Patrícia (23)
ŠKP
4 Jelínková Aneta (19)
KOM

C2 5 km Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Ženy

# Posádka Klub
1 Čulenová Dagmar (20)
TTS
# Posádka Klub
2 Holá Nina (19)
NOV

K2 5 km Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 5 km Juniori

# Posádka Klub
1 Fazekas Imre (17)
KOM
2 Molnár Attila (17)
KOM
3 Hladký Dušan (18)
TTS
4 Palčo Oliver (17)
TTS
# Posádka Klub
5 Hacker Ondrej (17)
VIN
6 Ružič Patrik (17)
ŠKP
7 Psotný Adam (18)
TTS

C2 5 km Juniori

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Juniori

# Posádka Klub
1 Doktorík Dominik (17)
KOM
2 Doktorík Jakub (18)
KOM
3 Farkaš Tomáš (17)
KOM
4 Podleiszek Filip (18)
KOM
5 Tóth Ľudovít (17)
KOM
6 Manas Lukáš (17)
DKB
7 Horváth Patrik (18)
ŠAM
8 Végh Tamás (18)
ŠAM
9 Zrutta Michal (18)
PIE
10 Stojkovič David (18)
TAT
11 Struhár Matej (18)
TTS
12 Kasák Michal (18)
NZA
# Posádka Klub
13 Perets Artur (17)
SLA
14 Ševčík Tomáš (17)
SLA
15 Antal Matej (17)
TAT
16 Bagin Matúš (17)
TAT
17 Kobyda Ondrej (18)
TAT
18 Iliaš Jakub (17)
NOV
19 Kukučka Juraj (18)
NOV
20 Stehlík Ján (18)
INT
21 Pohanka Ivan (17)
ZLP
22 Tereštík Marián (17)
ZLP
23 Vargha Boris (18)
ŠAM

K2 5 km Juniori

# Posádka Klub
1 Stojkovič David (18)
Vargha Boris (18)
TAT
ŠAM
2 Perets Artur (17)
Ševčík Tomáš (17)
SLA
SLA
3 Iliaš Jakub (17)
Pohanka Ivan (17)
NOV
ZLP
4 Kukučka Juraj (18)
Zrutta Michal (18)
NOV
PIE
5 Antal Matej (17)
Bagin Matúš (17)
TAT
TAT
# Posádka Klub
6 Doktorík Dominik (17)
Farkaš Tomáš (17)
KOM
KOM
7 Podleiszek Filip (18)
Tóth Ľudovít (17)
KOM
KOM
8 Doktorík Dominik (17)
Tóth Ľudovít (17)
KOM
KOM
9 Podleiszek Filip (18)
Farkaš Tomáš (17)
KOM
KOM

C1 5 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Őri Laura (17)
KOM
# Posádka Klub

C2 5 km Juniorky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Kovács Viktória (17)
KOM
2 Bednárová Emma (18)
MOR
3 Bugár Réka (18)
KOM
4 Gavorová Hana (17)
PIE
# Posádka Klub
5 Švecová Romana (17)
PIE
6 Husáriková Diana (18)
TTS
7 Múková Alena (18)
TTS

K2 5 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Gavorová Hana (17)
Švecová Romana (17)
PIE
PIE
# Posádka Klub
2 Husáriková Diana (18)
Múková Alena (18)
TTS
TTS

C1 5 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Téglás Mário (15)
KOM
2 Bidelnica Alex (15)
DAN
3 Krovina Adam (16)
TTS
4 Mádel Félix (15)
TTS
# Posádka Klub
5 Plško Ján (16)
TTS
6 Struk Dominik (15)
TTS
7 Holec Viktor (15)
VIN
8 Kalaber Artur (15)
ŠKP

C2 5 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Krovina Adam (16)
Plško Ján (16)
TTS
TTS
# Posádka Klub

K1 5 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Bugár Marek (15)
KOM
2 Grolmus Lukáš (16)
KOM
3 Kinczer Matúš (16)
KOM
4 Lukáč Teo Peter (15)
KOM
5 Marsal Máté (15)
KOM
6 Nagy Dominik (16)
KOM
7 Podleiszek Dávid (16)
KOM
8 Zauko Viktor (16)
KOM
9 Šindár Juraj (15)
ŠTU
10 Varga Máté (15)
ŠTU
11 Fazekas Adrián (16)
ŠAM
12 Jakabík Juraj (15)
ŠAM
13 Lepi Máté (16)
ŠAM
14 Šust Sebastián (15)
ŠAM
15 Bábik Martin (16)
PIE
16 Múka Jozef (16)
TTS
17 Ficza René (16)
NZA
18 Flimel Adam (15)
NZA
19 Hoffmann Hugo (15)
NZA
# Posádka Klub
20 Szabó Maximilián (16)
NZA
21 Gulyás Daniel (15)
NZA
22 Burák Alex (15)
TAT
23 Lazar Lukáš (15)
TAT
24 Badáň Matúš (15)
NOV
25 Rus Matúš (15)
NOV
26 Lukačka Viktor (16)
INT
27 Varga Oliver (16)
INT
28 Bušo Peter (15)
TTS
29 Pál Viktor (15)
NZA
30 Apfel Martin (15)
UKB
31 Ďurčo Oskar (15)
UKB
32 Klima Michal (15)
UKB
33 Matejbus Martin (15)
UKB
34 Šuster Lukáš (16)
DKB
35 Bergendi Marko (16)
ZLP
36 Krajči Hugo (15)
ZLP
37 Kutiš Lucas (16)
ZLP
38 Ikréni Márk (16)
KOM

K2 5 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Varga Máté (15)
Šindár Juraj (15)
ŠTU
ŠTU
2 Fazekas Adrián (16)
Kinczer Matúš (16)
ŠAM
KOM
3 Lepi Máté (16)
Marsal Máté (15)
ŠAM
KOM
4 Klima Michal (15)
Lukáč Teo Peter (15)
UKB
KOM
5 Grolmus Lukáš (16)
Podleiszek Dávid (16)
KOM
KOM
6 Bugár Marek (15)
Zauko Viktor (16)
KOM
KOM
7 Ficza René (16)
Szabó Maximilián (16)
NZA
NZA
8 Gulyás Daniel (15)
Hoffmann Hugo (15)
NZA
NZA
9 Burák Alex (15)
Lazar Lukáš (15)
TAT
TAT
# Posádka Klub
10 Badáň Matúš (15)
Rus Matúš (15)
NOV
NOV
11 Lukačka Viktor (16)
Varga Oliver (16)
INT
INT
12 Bergendi Marko (16)
Bábik Martin (16)
ZLP
PIE
13 Flimel Adam (15)
Pál Viktor (15)
NZA
NZA
14 Apfel Martin (15)
Ďurčo Oskar (15)
UKB
UKB
15 Krajči Hugo (15)
Kutiš Lucas (16)
ZLP
ZLP
16 Jakabík Juraj (15)
Šust Sebastián (15)
ŠAM
ŠAM
17 Ikréni Márk (16)
Nagy Dominik (16)
KOM
KOM

C1 5 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (16)
KOM
2 Szencziová Natália (15)
KOM
3 Chmelinová Lívia (16)
MOR
# Posádka Klub
4 Minárikova Alexandra (16)
MOR
5 Pekarovičová Emma (15)
MOR
6 Madocsai Anna (15)
ŠTU

C2 5 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (16)
Szencziová Natália (15)
KOM
KOM
2 Minárikova Alexandra (16)
Pekarovičová Emma (15)
MOR
MOR
# Posádka Klub
3 Chmelinová Lívia (16)
Madocsai Anna (15)
MOR
ŠTU

K1 5 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Medovčíková Laura (16)
KOM
2 Weber Kristína (15)
WBK
3 Laczkó Viktória (16)
ŠTU
4 Nagy Viktória (15)
ŠAM
5 Ravasz Réka (15)
ŠAM
6 Šedivá Kristína (15)
TTS
7 Andrášiková Alexandra (15)
NZA
8 Kováčiková Chiara Sofia (15)
SLA
# Posádka Klub
9 Gatialová Saskia (15)
NOV
10 Karaková Nina (15)
NOV
11 Minarovičová Ema (15)
NOV
12 Borárosová Viktória (15)
INT
13 Becker Sofia Stella (15)
UKB
14 Czaniková Tereza (16)
ZLP
15 Dočolomanská Ella (15)
ZLP
16 Zemanová Noemi (15)
ZLP

K2 5 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Becker Sofia Stella (15)
Weber Kristína (15)
UKB
WBK
2 Laczkó Viktória (16)
Medovčíková Laura (16)
ŠTU
KOM
3 Nagy Viktória (15)
Ravasz Réka (15)
ŠAM
ŠAM
4 Czaniková Tereza (16)
Kováčiková Chiara Sofia (15)
ZLP
SLA
# Posádka Klub
5 Gatialová Saskia (15)
Minarovičová Ema (15)
NOV
NOV
6 Hvojniková Nikola (16)
Karaková Nina (15)
NOV
NOV
7 Andrášiková Alexandra (15)
Šedivá Kristína (15)
NZA
TTS
8 Dočolomanská Ella (15)
Zemanová Noemi (15)
ZLP
ZLP

C1 5 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Mokoš Šimon (14)
MOR
2 Gibas Viktor (14)
TTS
# Posádka Klub
3 Knotko Tobias (14)
TTS

C2 5 km Chlapci 13+14

# Posádka Klub
1 Gibas Viktor (14)
Knotko Tobias (14)
TTS
TTS
# Posádka Klub

K1 5 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Demáček Samuel (14)
KOM
2 Hamran Gergely (14)
KOM
3 Lopata Matej (14)
KOM
4 Tóth Michal (14)
KOM
5 Zachar Eliáš (14)
MOR
6 Lenkey Adrián (14)
ŠTU
7 Csemez Viktor (14)
SAL
8 Nitschinger Oliver (14)
ŠAM
9 Kuzma Jaroslav (14)
DUN
10 Tapušik Tomáš (14)
PIE
11 Vašek Alexander (14)
TTS
12 Benko Matej (14)
NZA
13 Hangya Samuel (14)
NZA
# Posádka Klub
14 Kostoláni Erik (14)
NZA
15 Kreškóci Timotej (14)
NZA
16 Žikavský Dominik (14)
NZA
17 Repa Maximilián (14)
TAT
18 Šmahel Oliver (14)
TAT
19 Krátky Jakub (14)
NOV
20 Nemčický Peter (14)
NOV
21 Jankech Filip (14)
PIE
22 Křen Martin (14)
PIE
23 Bartolčič Jakub (14)
UKB
24 Kunc Jakub (14)
UKB
25 Sekerák Matúš (14)
UKB

K2 5 km Chlapci 13+14

# Posádka Klub
1 Kuzma Jaroslav (14)
Lenkey Adrián (14)
DUN
ŠTU
2 Barczi Lukáš (13)
Nitschinger Oliver (14)
ŠAM
ŠAM
3 Uhrík Jakub (13)
Urban Šimon (13)
PIE
PIE
4 Kocúr Tomáš (13)
Zachar Eliáš (14)
NOV
MOR
5 Sekerák Matúš (14)
Tapušik Tomáš (14)
UKB
PIE
6 Benko Matej (14)
Hoffmann Filip (13)
NZA
NZA
7 Hangya Samuel (14)
Kostoláni Erik (14)
NZA
NZA
8 Kreškóci Timotej (14)
Žikavský Dominik (14)
NZA
NZA
# Posádka Klub
9 Haško Peter (13)
Šmahel Oliver (14)
TAT
TAT
10 Krátky Jakub (14)
Nemčický Peter (14)
NOV
NOV
11 Lopata Matej (14)
Tóth Michal (14)
KOM
KOM
12 Hodek Dávid (13)
Zauko Dávid (13)
KOM
KOM
13 Bartolčič Jakub (14)
Kunc Jakub (14)
UKB
UKB
14 Becker Maxim (13)
Bilka Matej (13)
UKB
UKB
15 Demáček Samuel (14)
Muhar Patrice (13)
KOM
KOM

C1 5 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
1 Stehlík Vivien (14)
ŠAM
# Posádka Klub
2 Galbavá Gloria (14)
PIE

C2 5 km Dievčatá 13+14

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
1 Demáčeková Lucia (14)
KOM
2 Ďurčová Nadine (14)
KOM
3 Vámos Dóra (14)
KOM
4 Zrneková Michaela (14)
KOM
5 Gajdošíková Eliška (14)
PIE
6 Hanáková Lara (14)
PIE
7 Plšková Natália (14)
TTS
# Posádka Klub
8 Chrenková Angelika (14)
NOV
9 Hanzová Linda (14)
NAN
10 Menyhártová Kristína (14)
NAN
11 Bartolčičová Natália (14)
UKB
12 Moťovská Alexandra (14)
UKB
13 Vdovičenková Daniela (14)
UKB

K2 5 km Dievčatá 13+14

# Posádka Klub
1 Moťovská Alexandra (14)
Plšková Natália (14)
UKB
TTS
2 Halászová Viktória (13)
Kováčová Alexandra (13)
ZLP
TAT
3 Cachovanová Nela (13)
Rusová Daniela (13)
NOV
NOV
4 Hanáková Lara (14)
Menyhártová Kristína (14)
PIE
NAN
5 Demáčeková Lucia (14)
Ďurčová Nadine (14)
KOM
KOM
# Posádka Klub
6 Markovičová Diana (13)
Zrneková Michaela (14)
KOM
KOM
7 Vidová Nella (13)
Vámos Dóra (14)
KOM
KOM
8 Pilárová Laura (13)
Tóthová Adela (13)
TTS
NZA
9 Bartolčičová Natália (14)
Vdovičenková Daniela (14)
UKB
UKB
10 Matejbusová Alexandra (13)
Orviská Alžbeta (13)
UKB
UKB

C1 5 km Chlapci 13

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 5 km Chlapci 13

# Posádka Klub
1 Zauko Dávid (13)
KOM
2 Bócz Richard (13)
ŠTU
3 Barczi Lukáš (13)
ŠAM
4 Matiaško Dávid (13)
ŠAM
5 Uhrík Jakub (13)
PIE
6 Urban Šimon (13)
PIE
7 Hájek Filip (13)
TTS
8 Śumichrast Lukáš (13)
VIN
# Posádka Klub
9 Hoffmann Filip (13)
NZA
10 Haško Peter (13)
TAT
11 Kocúr Tomáš (13)
NOV
12 Hodek Dávid (13)
KOM
13 Becker Maxim (13)
UKB
14 Bilka Matej (13)
UKB
15 Pachník Patrick (13)
ZLP
16 Muhar Patrice (13)
KOM

C1 5 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
1 Kočišová Diana (13)
ŠAM
# Posádka Klub

K1 5 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
1 Markovičová Diana (13)
KOM
2 Vidová Nella (13)
KOM
3 Pilárová Laura (13)
TTS
4 Tóthová Adela (13)
NZA
5 Kováčová Alexandra (13)
TAT
# Posádka Klub
6 Cachovanová Nela (13)
NOV
7 Rusová Daniela (13)
NOV
8 Matejbusová Alexandra (13)
UKB
9 Orviská Alžbeta (13)
UKB
10 Halászová Viktória (13)
ZLP
Vygenerované: 28.06.2022 - 16:34:11
Baracuda v0.4, 684.6 ms