Prihlásení pretekári na I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov

C1 200 Muži

# Posádka Klub
1 Strýček Eduard (21)
ŠKP
2 Rusnák Matej (34)
ŠKD
# Posádka Klub
3 Stolárik Peter (19)
ŠKD

C1 500 Muži

# Posádka Klub
1 Stolárik Peter (19)
ŠKD
2 Kizek Peter (20)
ŠKP
3 Strýček Eduard (21)
ŠKP
# Posádka Klub
4 Rusnák Matej (34)
ŠKD
5 Stolárik Peter (19)
ŠKD

C1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Stolárik Peter (19)
ŠKD
2 Szobolovszky Michal (19)
PIE
3 Kizek Peter (20)
ŠKP
# Posádka Klub
4 Rusnák Matej (34)
ŠKD
5 Stolárik Peter (19)
ŠKD

C1 5 km Muži

# Posádka Klub
1 Rusnák Matej (34)
ŠKD
# Posádka Klub

C2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Kizek Peter (20)
Strýček Eduard (21)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub

C2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Kizek Peter (20)
Strýček Eduard (21)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub

K1 200 Muži

# Posádka Klub
1 Németh Richard (21)
TAT
2 Žďársky Šimon (29)
TTS
3 Zalka Csaba (23)
ŠKP
4 Carrington Corwin (19)
PIE
# Posádka Klub
5 Babicza Kristóf (19)
NZA
6 Hvojnik Martin (21)
ŠKD
7 Jedinák Matúš Maximilián (22)
ŠKP
8 Mrva Martin (19)
SLA

K1 500 Muži

# Posádka Klub
1 Holka Tomáš (22)
TAT
2 Németh Richard (21)
TAT
3 Antal Benjamín (19)
TAT
4 Žďársky Šimon (29)
TTS
5 Današ Matej (19)
PIE
6 Podhradský Viktor Samuel (19)
PIE
7 Rybanský Daniel (19)
PIE
8 Baláž Samuel (24)
ŠKP
9 Botek Adam (25)
ŠKP
10 Myšák Denis (27)
ŠKP
11 Vlček Erik (41)
ŠKP
# Posádka Klub
12 Zalka Csaba (23)
ŠKP
13 Nemček Martin (24)
NOV
14 Carrington Corwin (19)
PIE
15 Dőrner Milan (24)
ŠKD
16 Gelle Peter (38)
ŠKD
17 Hvojnik Martin (21)
ŠKD
18 Ujvári Marko (21)
ŠKD
19 Babicza Kristóf (19)
NZA
20 Gacsal Ákos (28)
KOM
21 Mrva Martin (19)
SLA

K1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Holka Tomáš (22)
TAT
2 Antal Benjamín (19)
TAT
3 Žilinčár Peter (20)
TAT
4 Žďársky Šimon (29)
TTS
5 Današ Matej (19)
PIE
6 Podhradský Viktor Samuel (19)
PIE
7 Rybanský Daniel (19)
PIE
8 Baláž Samuel (24)
ŠKP
9 Botek Adam (25)
ŠKP
# Posádka Klub
10 Myšák Denis (27)
ŠKP
11 Nemček Martin (24)
NOV
12 Carrington Corwin (19)
PIE
13 Dőrner Milan (24)
ŠKD
14 Gelle Peter (38)
ŠKD
15 Hvojnik Martin (21)
ŠKD
16 Ujvári Marko (21)
ŠKD
17 Gacsal Ákos (28)
KOM

K1 5 km Muži

# Posádka Klub
1 Antal Andrej (25)
TAT
2 Žďársky Šimon (29)
TTS
3 Nemček Martin (24)
NOV
4 Carrington Corwin (19)
PIE
# Posádka Klub
5 Dőrner Milan (24)
ŠKD
6 Ujvári Marko (21)
ŠKD
7 Mrva Martin (19)
SLA

K2 200 Muži

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Holka Tomáš (22)
Rybanský Daniel (19)
TAT
PIE
2 Današ Matej (19)
Podhradský Viktor Samuel (19)
PIE
PIE
3 Botek Adam (25)
Vlček Erik (41)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub
4 Baláž Samuel (24)
Myšák Denis (27)
ŠKP
ŠKP
5 Dőrner Milan (24)
Gelle Peter (38)
ŠKD
ŠKD
6 Hvojnik Martin (21)
Ujvári Marko (21)
ŠKD
ŠKD

K2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Današ Matej (19)
Podhradský Viktor Samuel (19)
PIE
PIE
# Posádka Klub
2 Holka Tomáš (22)
Rybanský Daniel (19)
TAT
PIE

C1 200 Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (22)
TTS
# Posádka Klub
2 Guspanová Patrícia (23)
ŠKP

C1 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (22)
TTS
# Posádka Klub
2 Guspanová Patrícia (23)
ŠKP

C1 5 km Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 200 Ženy

# Posádka Klub
1 Guspanová Patrícia (23)
Tinková Sandra (22)
ŠKP
TTS
# Posádka Klub

C2 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Guspanová Patrícia (23)
Tinková Sandra (22)
ŠKP
TTS
# Posádka Klub

K1 200 Ženy

# Posádka Klub
1 Zemánková Hana (19)
TAT
2 Čulenová Dagmar (20)
TTS
3 Gamsjager Lisa-Mária (23)
ŠKP
# Posádka Klub
4 Kmeťová Ivana (37)
ŠKP
5 Pecsuková Katarína (19)
ŠKD
6 Sidová Bianka (18)
ŠAM

K1 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Zemánková Hana (19)
TAT
2 Čulenová Dagmar (20)
TTS
3 Gamsjager Lisa-Mária (23)
ŠKP
4 Petrušová Mariana (23)
ŠKP
# Posádka Klub
5 Kmeťová Ivana (37)
ŠKP
6 Pecsuková Katarína (19)
ŠKD
7 Sidová Bianka (18)
ŠAM

K1 1000 Ženy

# Posádka Klub
1 Čulenová Dagmar (20)
TTS
2 Petrušová Mariana (23)
ŠKP
# Posádka Klub
3 Sidová Bianka (18)
ŠAM

K1 5 km Ženy

# Posádka Klub
1 Čulenová Dagmar (20)
TTS
# Posádka Klub
2 Pecsuková Katarína (19)
ŠKD

K2 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K2 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Gamsjager Lisa-Mária (23)
Petrušová Mariana (23)
ŠKP
ŠKP
# Posádka Klub
2 Sidová Bianka (18)
Pecsuková Katarína (19)
ŠAM
ŠKD

K2 1000 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Hladký Dušan (18)
TTS
2 Ružič Patrik (17)
ŠKP
3 Psotný Adam (18)
SLA
# Posádka Klub
4 Struk Dominik (15)
TTS
5 Krovina Adam (16)
TTS
6 Lokšík Alan (15)
TTS

C1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Hladký Dušan (18)
TTS
2 Ružič Patrik (17)
ŠKP
3 Psotný Adam (18)
SLA
# Posádka Klub
4 Struk Dominik (15)
TTS
5 Krovina Adam (16)
TTS
6 Lokšík Alan (15)
TTS

C1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Hladký Dušan (18)
TTS
2 Ružič Patrik (17)
ŠKP
3 Psotný Adam (18)
SLA
# Posádka Klub
4 Struk Dominik (15)
TTS
5 Lokšík Alan (15)
TTS
6 Krovina Adam (16)
TTS

K1 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Antal Matej (17)
TAT
2 Kobyda Ondrej (18)
TAT
3 Zrutta Michal (18)
PIE
4 Kukučka Juraj (18)
NOV
5 Struhár Matej (18)
TTS
6 Manas Lukáš (17)
DKB
7 Pohanka Ivan (17)
ZLP
8 Tereštík Marián (17)
ZLP
9 Kasák Michal (18)
NZA
# Posádka Klub
10 Doktorík Dominik (17)
KOM
11 Farkaš Tomáš (17)
KOM
12 Podleiszek Filip (18)
KOM
13 Tóth Ľudovít (17)
KOM
14 Iliaš Jakub (17)
NOV
15 Végh Tamás (18)
ŠAM
16 Perets Artur (17)
SLA
17 Ševčík Tomáš (17)
SLA

K1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Antal Matej (17)
TAT
2 Kobyda Ondrej (18)
TAT
3 Zrutta Michal (18)
PIE
4 Kukučka Juraj (18)
NOV
5 Struhár Matej (18)
TTS
6 Manas Lukáš (17)
DKB
7 Pohanka Ivan (17)
ZLP
8 Tereštík Marián (17)
ZLP
9 Kasák Michal (18)
NZA
# Posádka Klub
10 Doktorík Dominik (17)
KOM
11 Farkaš Tomáš (17)
KOM
12 Podleiszek Filip (18)
KOM
13 Tóth Ľudovít (17)
KOM
14 Iliaš Jakub (17)
NOV
15 Végh Tamás (18)
ŠAM
16 Perets Artur (17)
SLA
17 Ševčík Tomáš (17)
SLA

K1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Antal Matej (17)
TAT
2 Kobyda Ondrej (18)
TAT
3 Zrutta Michal (18)
PIE
4 Kukučka Juraj (18)
NOV
5 Struhár Matej (18)
TTS
6 Manas Lukáš (17)
DKB
7 Pohanka Ivan (17)
ZLP
8 Tereštík Marián (17)
ZLP
9 Kasák Michal (18)
NZA
# Posádka Klub
10 Doktorík Dominik (17)
KOM
11 Farkaš Tomáš (17)
KOM
12 Podleiszek Filip (18)
KOM
13 Tóth Ľudovít (17)
KOM
14 Iliaš Jakub (17)
NOV
15 Végh Tamás (18)
ŠAM
16 Perets Artur (17)
SLA
17 Ševčík Tomáš (17)
SLA

C1 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 Őri Laura (17)
KOM
2 Stehlík Vivien (14)
ŠAM
# Posádka Klub
3 Bónová Zoé (16)
KOM
4 Szencziová Natália (15)
KOM

C1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Őri Laura (17)
KOM
2 Stehlík Vivien (14)
ŠAM
# Posádka Klub
3 Szencziová Natália (15)
KOM
4 Bónová Zoé (16)
KOM

C1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Őri Laura (17)
KOM
2 Stehlík Vivien (14)
ŠAM
# Posádka Klub
3 Bónová Zoé (16)
KOM
4 Szencziová Natália (15)
KOM

K1 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 Husáriková Diana (18)
TTS
2 Gavorová Hana (17)
PIE
3 Švecová Romana (17)
PIE
# Posádka Klub
4 Rusová Dominika (18)
NOV
5 Bugár Réka (18)
KOM

K1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Husáriková Diana (18)
TTS
2 Gavorová Hana (17)
PIE
3 Švecová Romana (17)
PIE
# Posádka Klub
4 Rusová Dominika (18)
NOV
5 Bugár Réka (18)
KOM

K1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Husáriková Diana (18)
TTS
2 Gavorová Hana (17)
PIE
3 Švecová Romana (17)
PIE
# Posádka Klub
4 Rusová Dominika (18)
NOV
5 Bugár Réka (18)
KOM

C1 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 Krovina Adam (16)
TTS
2 Lokšík Alan (15)
TTS
# Posádka Klub
3 Struk Dominik (15)
TTS

C1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Krovina Adam (16)
TTS
2 Lokšík Alan (15)
TTS
# Posádka Klub
3 Struk Dominik (15)
TTS

C1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Krovina Adam (16)
TTS
2 Lokšík Alan (15)
TTS
# Posádka Klub
3 Struk Dominik (15)
TTS

K1 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 Apfel Martin (15)
UKB
2 Ďurčo Oskar (15)
UKB
3 Klima Michal (15)
UKB
4 Bergendi Marko (16)
ZLP
5 Szabó Maximilián (16)
NZA
# Posádka Klub
6 Grolmus Lukáš (16)
KOM
7 Marsal Máté (15)
KOM
8 Podleiszek Dávid (16)
KOM
9 Fazekas Adrián (16)
ŠAM
10 Lepi Máté (16)
ŠAM

K1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Apfel Martin (15)
UKB
2 Ďurčo Oskar (15)
UKB
3 Klima Michal (15)
UKB
4 Bergendi Marko (16)
ZLP
5 Szabó Maximilián (16)
NZA
# Posádka Klub
6 Grolmus Lukáš (16)
KOM
7 Marsal Máté (15)
KOM
8 Podleiszek Dávid (16)
KOM
9 Fazekas Adrián (16)
ŠAM
10 Lepi Máté (16)
ŠAM

K1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 Apfel Martin (15)
UKB
2 Ďurčo Oskar (15)
UKB
3 Klima Michal (15)
UKB
4 Bergendi Marko (16)
ZLP
5 Szabó Maximilián (16)
NZA
# Posádka Klub
6 Grolmus Lukáš (16)
KOM
7 Marsal Máté (15)
KOM
8 Podleiszek Dávid (16)
KOM
9 Fazekas Adrián (16)
ŠAM
10 Lepi Máté (16)
ŠAM

C1 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (16)
KOM
# Posádka Klub
2 Szencziová Natália (15)
KOM

C1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (16)
KOM
# Posádka Klub
2 Szencziová Natália (15)
KOM

C1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Bónová Zoé (16)
KOM
# Posádka Klub
2 Szencziová Natália (15)
KOM

K1 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Šedivá Kristína (15)
TTS
2 Gatialová Saskia (15)
NOV
3 Minarovičová Ema (15)
NOV
4 Czaniková Tereza (16)
ZLP
# Posádka Klub
5 Nagy Viktória (15)
ŠAM
6 Ravasz Réka (15)
ŠAM
7 Kováčiková Chiara Sofia (15)
SLA
8 Weber Kristína (15)
WBK

K1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Šedivá Kristína (15)
TTS
2 Gatialová Saskia (15)
NOV
3 Minarovičová Ema (15)
NOV
4 Czaniková Tereza (16)
ZLP
# Posádka Klub
5 Nagy Viktória (15)
ŠAM
6 Ravasz Réka (15)
ŠAM
7 Kováčiková Chiara Sofia (15)
SLA

K1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Šedivá Kristína (15)
TTS
2 Gatialová Saskia (15)
NOV
3 Minarovičová Ema (15)
NOV
4 Czaniková Tereza (16)
ZLP
# Posádka Klub
5 Nagy Viktória (15)
ŠAM
6 Ravasz Réka (15)
ŠAM
7 Kováčiková Chiara Sofia (15)
SLA
Vygenerované: 28.06.2022 - 18:03:18
Baracuda v0.4, 520.4 ms