Prihlásení pretekári na Rozlúčkové preteky

C1 4 km Veteráni

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 4 km Veteráni

# Posádka Klub
1 Soldán Peter (53)
DUN
2 Stano Tomáš (36)
NAN
3 Banák Peter (40)
ZLP
4 Tamás Alexander (55)
ZLP
# Posádka Klub
5 Kunc Branislav (55)
DUN
6 Jankech Milan (43)
PIE
7 Pecsuk Peter (51)
UKB

K1 4 km Veteránky

# Posádka Klub
1 Weber Lucia (41)
WBK
# Posádka Klub

C1 4 km Muži

# Posádka Klub
1 Biksadský Daniel (43)
DKB
# Posádka Klub
2 Matejička Matúš (20)
ŠKP

K1 4 km Muži

# Posádka Klub
1 Kmiť Milan (41)
DUN
2 Melko Pavol (22)
DUN
3 Žilinčár Peter (19)
TAT
4 Holka Tomáš (21)
TAT
# Posádka Klub
5 Németh Richard (20)
TAT
6 Papp Gregor (22)
DUN
7 Žilinčár Martin (21)
TAT

C1 4 km Ženy

# Posádka Klub
1 Guspanová Patrícia (22)
ŠKP
# Posádka Klub

K1 4 km Ženy

# Posádka Klub
1 Kvetáková Lucia (38)
UKB
2 Jakubisová Romana (19)
NOV
3 Barčáková Sofia (19)
DKB
# Posádka Klub
4 Hanúsková Miriam (20)
DKB
5 Libová Emma (19)
DKB

C1 4 km Juniori

# Posádka Klub
1 Hladký Dušan (17)
PIE
2 Kunovský Matúš (18)
NOV
# Posádka Klub
3 Kuska Bence (18)
GGY
4 Mayer Balázs (18)
GGY

K1 4 km Juniori

# Posádka Klub
1 Stehlík Ján (17)
INT
2 Horváth Patrik (17)
ŠAM
3 Vargha Boris (17)
ŠAM
4 Végh Tamás (17)
ŠAM
5 Hutko Juraj (17)
UKB
6 Carrington Corwin (18)
PIE
7 Cagáň Samuel (18)
NOV
# Posádka Klub
8 Kukučka Juraj (17)
NOV
9 Antal Benjamín (18)
TAT
10 Mitring Olivér Gábor (17)
GGY
11 Tóth Gergo (17)
GGY
12 Bóna Szilárd (18)
KOM
13 Doktorík Jakub (17)
KOM
14 Podleiszek Filip (17)
KOM

C1 4 km Juniorky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 4 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Sidová Bianka (17)
ŠAM
2 Hatoss Dorka (18)
GVE
3 Horváth Zsófia (18)
GVE
4 Holá Nina (18)
NOV
# Posádka Klub
5 Halászová Fanni (18)
ŠTU
6 Urbánová Viktória (17)
ŠTU
7 Zemánková Hana (18)
TAT
8 Bergendi Sofia (17)
ZLP

C1 2 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Fazekas Imre (16)
KOM
2 Hacker Ondrej (16)
VIN
3 Markovič Marko (16)
ŠKP
4 Ružič Patrik (16)
ŠKP
5 Béres Áron (16)
GGY
6 Hettinger Balázs (16)
GGY
# Posádka Klub
7 Kurczina Maté (15)
GGY
8 Móricz Vince (15)
GGY
9 Nagy Zakariás (16)
GGY
10 Németh Gergely (16)
GGY
11 Pálla Bálint (16)
GGY
12 Vaskó András (15)
GGY

K1 2 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Lukačka Viktor (15)
INT
2 Klimo Michal (15)
UKB
3 Tučka Jakub (16)
UKB
4 Bábik Martin (15)
PIE
5 Cagáň Alexander (15)
NOV
6 Iliaš Jakub (16)
NOV
7 Fazekas Adrián (15)
ŠAM
8 Lepi Máté (15)
ŠAM
9 Kleibl Maxim (16)
DKB
10 Manas Lukáš (16)
DKB
11 Šuster Lukáš (15)
DKB
12 Antal Matej (16)
TAT
13 Grolmus Lukáš (15)
KOM
14 Ikréni Márk (15)
KOM
15 Kinczer Matúš (15)
KOM
16 Nagy Dominik (15)
KOM
# Posádka Klub
17 Podleiszek Dávid (15)
KOM
18 Zauko Viktor (15)
KOM
19 Ferencz Bence (16)
GGY
20 Ivancsó Tamás (15)
GGY
21 Mukus Balázs (16)
GGY
22 Nyíri Donát (15)
GGY
23 Pápai Bence (15)
GGY
24 Taáp Tamás (15)
GGY
25 Tamás Gergo (16)
GGY
26 Doktorík Dominik (16)
KOM
27 Farkaš Tomáš (16)
KOM
28 Tóth Ľudovít (16)
KOM
29 Bergendi Marko (15)
ZLP
30 Pohanka Ivan (16)
ZLP
31 Kováč Dávid (16)
NOV
32 Tereštík Marián (16)
ZLP

C1 2 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Őri Laura (16)
KOM
2 Szabados Szonia (15)
GGY
# Posádka Klub
3 Varga Flóra Anna (15)
GGY

K1 2 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Fulop Kitti (16)
GVE
2 Gavorová Hana (16)
PIE
3 Švecová Romana (16)
PIE
4 Hvojniková Nikola (15)
NOV
5 Gáborová Juliana (15)
ŠAM
# Posádka Klub
6 Laczkó Viktória (15)
ŠTU
7 Kovács Viktória (16)
KOM
8 Medovčíková Laura (15)
KOM
9 Gombás Alíz (15)
GGY
10 Czaniková Tereza (15)
ZLP

C1 2 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Holec Viktor (14)
VIN
2 Kalaber Artur (14)
ŠKP
3 Babits Tamás (14)
GGY
# Posádka Klub
4 Hancz Illés (14)
GGY
5 Nagy-Fábián Milán (14)
GGY
6 Péter Bendegúz (14)
GGY

K1 2 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Ďurčo Oskar (14)
UKB
2 Matejbus Martin (14)
UKB
3 Ballagi Bendegúz (14)
GVE
4 Bojte Bence (14)
GVE
5 Badáň Matúš (14)
NOV
6 Rus Matúš (14)
NOV
7 Apfel Martin (14)
UKB
8 Klima Michal (14)
UKB
9 Hideghety Filip (14)
ŠAM
10 Šust Sebastián (14)
ŠAM
11 Turinič Samuel James (14)
ŠAM
12 Sigmund Christian (14)
DKB
# Posádka Klub
13 Karakán Marcell (14)
ŠTU
14 Šindár Juraj (14)
ŠTU
15 Takács Dávid (14)
ŠTU
16 Varga Máté (14)
ŠTU
17 Burák Alex (14)
TAT
18 Horňák Jakub (14)
TAT
19 Lazar Lukáš (14)
TAT
20 Bugár Marek (14)
KOM
21 Lukáč Teo Peter (14)
KOM
22 Marsal Máté (14)
KOM
23 Krajči Hugo (14)
ZLP

C1 2 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
1 Stehlík Vivien (13)
ŠAM
# Posádka Klub
2 Madocsai Anna (14)
ŠTU

K1 2 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
1 Weber Kristína (14)
WBK
2 Borárosová Viktória (14)
INT
3 Becker Sofia Stella (14)
UKB
4 Gatialová Saskia (14)
NOV
5 Karaková Nina (14)
NOV
6 Minarovičová Ema (14)
NOV
7 Nagy Viktória (14)
ŠAM
8 Ravasz Réka (14)
ŠAM
# Posádka Klub
9 Kováčová Andrea (14)
DKB
10 Bognár Lili (14)
NAN
11 Dočolomanská Ella (14)
ZLP
12 Zemanová Noemi (14)
ZLP
13 Humajová Jasmína (14)
NOV
14 Stecová Karolína (14)
NOV
15 Kováčiková Chiara Sofia (14)
SLA

C1 2 km Chlapci 13

# Posádka Klub
1 Oravec Alex (13)
ŠKP
2 Gombás Vendel (13)
GGY
3 Gyurós Arnold (13)
GGY
# Posádka Klub
4 Hegyi Zsombor (13)
GGY
5 Pápai Boldizsár (13)
GGY
6 Péter Zsolt Zsombor (13)
GGY

K1 2 km Chlapci 13

# Posádka Klub
1 Nagy Tomáš (13)
INT
2 Gavlider Alex (13)
ŠAM
3 Nitschinger Oliver (13)
ŠAM
4 Bartolčič Jakub (13)
UKB
5 Sekerák Matúš (13)
UKB
6 Krátky Jakub (13)
NOV
7 Nemčický Peter (13)
NOV
8 Kunc Jakub (13)
UKB
9 Kuzma Jaroslav (13)
DUN
10 Kleibl Xaver (13)
DKB
11 Lenkey Adrián (13)
ŠTU
12 Janáček Aurel (13)
TAT
# Posádka Klub
13 Repa Maximilián (13)
TAT
14 Šmahel Oliver (13)
TAT
15 Láczki Jakub (13)
SAL
16 Vánik Matej (13)
SAL
17 Borbely Jaroslav (13)
KOM
18 Demáček Samuel (13)
KOM
19 Hamran Gergely (13)
KOM
20 Lopata Matej (13)
KOM
21 Tóth Michal (13)
KOM
22 Jankech Filip (13)
PIE
23 Tapušik Tomáš (13)
PIE

C1 2 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
1 Hoffer Eszter (13)
GGY
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
1 Czéreová Ema (13)
ŠAM
2 Szárazová Ela (13)
ŠAM
3 Bartolčičová Natália (13)
UKB
4 Vdovičenková Daniela (13)
UKB
5 Chrenková Angelika (13)
NOV
6 Rozsypalová Mia (13)
DKB
7 Hanzová Linda (13)
ŠTU
8 Hlaváčová Tamara (13)
ŠTU
9 Menyhártová Kristína (13)
NAN
10 Mesarčíková Henrieta (13)
ŠKP
# Posádka Klub
11 Demáčeková Lucia (13)
KOM
12 Ďurčová Nadine (13)
KOM
13 Tóthová Nataša (13)
KOM
14 Vámos Dóra (13)
KOM
15 Zrneková Michaela (13)
KOM
16 Kolozsvári Lili (13)
GGY
17 Nyíri Bernadett (13)
GGY
18 Gajdošíková Eliška (13)
PIE
19 Hanáková Lara (13)
PIE

C1 2 km Chlapci 12

# Posádka Klub
1 Koubek Matúš (12)
VIN
# Posádka Klub

K1 2 km Chlapci 12

# Posádka Klub
1 Becker Maxim (12)
UKB
2 Bilka Matej (12)
UKB
3 Dvoŕák Denis (12)
GAP
4 Kocúr Tomáš (12)
NOV
5 Barczi Lukáš (12)
ŠAM
6 Ondriáš Alex (12)
ŠAM
7 Hodek Dávid (12)
KOM
8 Muhar Patrice (12)
KOM
9 Zauko Dávid (12)
KOM
10 Križko Dávid (12)
DKB
11 Bócz Richard (12)
ŠTU
# Posádka Klub
12 Fónad Ján (12)
ŠTU
13 Koreň Samuel (12)
ŠTU
14 Kurali Adam (12)
ŠTU
15 Haško Peter (12)
TAT
16 Stankovič Jakub (12)
TAT
17 Hájek Filip (12)
TTS
18 Vician Maximilán (12)
ŠKP
19 Pachník Patrick (12)
ZLP
20 Uhrík Jakub (12)
PIE
21 Urban Šimon (12)
PIE

C1 2 km Dievčatá 12

# Posádka Klub
1 Kočišová Diana (12)
ŠAM
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 12

# Posádka Klub
1 Matejbusová Alexandra (12)
UKB
2 Orviská Alžbeta (12)
UKB
3 Cachovanová Nela (12)
NOV
4 Dvončová Lea (12)
NOV
5 Rusová Daniela (12)
NOV
6 Kertészová Réka (12)
KOM
7 Markovičová Diana (12)
KOM
# Posádka Klub
8 Pikorová Karin (12)
KOM
9 Vámos Panna (12)
KOM
10 Peruteková Vanesa (12)
ŠTU
11 Kováčová Alexandra (12)
TAT
12 Pilárová Laura (12)
TTS
13 Halászová Viktória (12)
ZLP

C1 2 km Chlapci 11

# Posádka Klub
1 Polák Damián (11)
ŠAM
# Posádka Klub
2 Hladký Dominik (11)
TTS

K1 2 km Chlapci 11

# Posádka Klub
1 Weber Patrik (11)
WBK
2 Sekerák Matej (11)
UKB
3 Ďurech Alex (11)
PIE
4 Hauptvogel Timotej (11)
PIE
5 Ondrejička Timotej (11)
PIE
6 Papay Alex (11)
PIE
7 Zachar Mário (11)
PIE
8 Bakus Oliver (11)
NOV
9 Petráš Jozef (11)
NOV
10 Šlabiar David (11)
NOV
11 Csöllei Dominik (11)
ŠAM
12 Nagy András (11)
ŠAM
13 Nagy Michal (11)
ŠAM
14 Podhora Matúš (11)
ŠAM
15 Világi Áron Rómeó (11)
ŠAM
16 Hanečák Henrich (11)
VIN
17 Kuniak Matej (11)
VIN
18 Győri Dávid (11)
KOM
# Posádka Klub
19 Hovorka Márk (11)
KOM
20 Kontra Viktor (11)
KOM
21 Ódor Alex (11)
KOM
22 Szalay Áron (11)
KOM
23 Turza Andrej (11)
KOM
24 Bernáth Bálint (11)
ŠTU
25 Breňišin Maxim (11)
ŠTU
26 Csuport Bence (11)
ŠTU
27 Madocsai András (11)
ŠTU
28 Keszeli Viktor (11)
SAL
29 Lehocký Štefan (11)
SAL
30 Broda Matúš (11)
TTS
31 Vician Benjamín (11)
ŠKP
32 Dočolomanský Benjamin (11)
ZLP
33 Holík Matúš (11)
ZLP
34 Kukučka Maximilián (11)
ZLP
35 Ondrovič Tomáš (11)
ZLP
36 Czere Ladislav (11)
ŠAM

C1 2 km Dievčatá 11

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 11

# Posádka Klub
1 Bogárová Laura (11)
INT
2 Galbavá Tamara (11)
PIE
3 Schultzová Karolína (11)
PIE
4 Bartošová Veronika (11)
NOV
5 Nagyová Marianna (11)
NOV
6 Vrecková Nella Melánia (11)
NOV
7 Végh Zsófia (11)
ŠAM
8 Molčanová Svetlana (11)
VIN
9 Sůvová Sofia (11)
VIN
10 Kršteňanská Lilian (11)
KOM
11 Lopatová Adela (11)
KOM
12 Plavcová Barica (11)
KOM
13 Ruhanen Sophie (11)
KOM
# Posádka Klub
14 Lysá Hana (11)
DKB
15 Karakán Lili Dorina (11)
ŠTU
16 Kardošová Sofia (11)
ŠTU
17 Menyhárt Diana (11)
ŠTU
18 Šušorová Nina (11)
ŠTU
19 Plšková Mária (11)
TTS
20 Tóthová Vivien (11)
NAN
21 Mesarčíková Michaela (11)
ŠKP
22 Grygarová Tamara (11)
ZLP
23 Zirkelbach Linda (11)
ZLP
24 Šimúthová Paulína (11)
TAT
25 Levičanin Katarína (11)
PIE

K1 2 km Chlapci 10

# Posádka Klub
1 Janíček Lukáš (10)
UKB
2 Uhrík Martin (10)
PIE
3 Rus Lukáš (10)
NOV
4 Vanek Alexander (10)
NOV
5 Csenkey Tibor (10)
ŠAM
6 Csóka Samuel (10)
ŠAM
7 Belán Markus (10)
KOM
8 Berecz Dávid (10)
KOM
9 Dubran Jakub (10)
KOM
10 Kocsis Teodor (10)
KOM
11 Koczka Hunor Örs (10)
KOM
12 Őri Tomáš (10)
KOM
# Posádka Klub
13 Tóth Daniel (10)
KOM
14 Duriš Tomáš (10)
ŠTU
15 Molnár Marcus (10)
ŠTU
16 Pusztai Ádám (10)
ŠTU
17 Struhár Marek (10)
ŠTU
18 Szekér Mark (10)
ŠTU
19 Holota Andrej (10)
SAL
20 Zirkelbach Richard (10)
SAL
21 Hulín Michal (10)
TTS
22 Šošovička Adam (10)
ŠKP
23 Pálinkáš Alex (10)
DAN
24 Šmahel Filip (10)
TAT

K1 2 km Dievčatá 10

# Posádka Klub
1 Nagyová Zuzana (10)
INT
2 Gogolová Vivien (10)
PIE
3 Radimáková Nina (10)
PIE
4 Brisudová Barbora (10)
NOV
5 Oršulová Veronika (10)
NOV
6 Tomíková Natália (10)
NOV
7 Tomíková Tereza (10)
NOV
8 Kmiťová Lenka (10)
DUN
9 Koreňová Linda (10)
ŠAM
# Posádka Klub
10 Koszeghy Amália (10)
VIN
11 Sůvová Paulína (10)
VIN
12 Bánfalvy Bettina (10)
KOM
13 Cserepes Emma (10)
KOM
14 Dosúdilová Gréta (10)
KOM
15 Finta Sofia (10)
KOM
16 Nagy Szófia (10)
KOM
17 Rigóová Lara Vivien (10)
KOM
18 Praženková Eliška (10)
ZLP

K1 2 km Chlapci 9

# Posádka Klub
1 Peter Tibor Cornelius (9)
UKB
2 Kucbel Kai (9)
VIN
3 Bogdány Ádám (9)
KOM
4 Gadžurič Adam (9)
KOM
5 Markovič Ladislav (9)
KOM
6 Medovčík Norbert (9)
KOM
# Posádka Klub
7 Saliu Albert (9)
KOM
8 Hanák Dávid (9)
SAL
9 Kašuba Samuel (9)
SAL
10 Šoky Simeon (9)
SAL
11 Jambor Filip (9)
TTS

K1 2 km Dievčatá 9

# Posádka Klub
1 Ondrejíčková Ema (9)
PIE
2 Stančeková Timea (9)
PIE
3 Važanová Nela (9)
NOV
# Posádka Klub
4 Nagy Gréta (9)
KOM
5 Rákayová Hana (9)
ŠKP

K1 200 Neregistrované dievčatá do 8 r.

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Neregistrovaní chlapci do 8 r.

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K3 1000 11-12 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K3 1000 13-14 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K3 1000 11-12 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K3 1000 13-14 štafety K1CH-K1D-K1CH

# Posádka Klub
# Posádka Klub
Vygenerované: 29.11.2021 - 13:28:51
Baracuda v0.4, 873.4 ms