Prihlásení pretekári na Medzinárodná regata

C1 200 Muži

# Posádka Klub
1 ÖZEN FURKAN (19)
TUR
2 Tenha Kerim (22)
TUR
# Posádka Klub
3 Fjodorov Dimitri (23)
EST

C1 500 Muži

# Posádka Klub
1 ÖZEN FURKAN (19)
TUR
2 Tenha Kerim (22)
TUR
3 Fjodorov Dimitri (23)
EST
# Posádka Klub
4 Upenieks Vitalijs (19)
LAT
5 Guseinov Vadim (20)
AZE
6 Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE

C1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 ÖZEN FURKAN (19)
TUR
2 Tenha Kerim (22)
TUR
3 Fjodorov Dimitri (23)
EST
# Posádka Klub
4 Upenieks Vitalijs (19)
LAT
5 Guseinov Vadim (20)
AZE
6 Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE

C2 200 Muži

# Posádka Klub
1 Tenha Kerim (22)
ÖZEN FURKAN (19)
TUR
TUR
# Posádka Klub

C2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Tenha Kerim (22)
ÖZEN FURKAN (19)
TUR
TUR
# Posádka Klub
2 Guseinov Vadim (20)
Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE
AZE

C2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Guseinov Vadim (20)
Tchincharashvili Malkhaz (22)
AZE
AZE
# Posádka Klub
2 Tenha Kerim (22)
ÖZEN FURKAN (19)
TUR
TUR

K1 200 Muži

# Posádka Klub
1 DEMİR BARAN (19)
TUR
2 Kakkaç Serkan (21)
TUR
# Posádka Klub
3 Cheung Chung Tsz (23)
HKG

K1 500 Muži

# Posádka Klub
1 Ayvaz Fahri (21)
TUR
2 Cheung Chung Tsz (23)
HKG
3 Maurer Timon (19)
AUT
4 Faletič Tit (19)
SLO
5 Markelj Jan (19)
SLO
6 Dőrner Milan (21)
ŠKD
# Posádka Klub
7 Holka Tomáš (19)
TAT
8 Nemček Martin (21)
NOV
9 DEMİR BARAN (19)
TUR
10 Demir Faruk (20)
TUR
11 Kakkaç Serkan (21)
TUR
12 Melko Pavol (20)
DUN

K1 1000 Muži

# Posádka Klub
1 Demir Faruk (20)
TUR
2 Cheung Chung Tsz (23)
HKG
3 Maurer Timon (19)
AUT
4 Faletič Tit (19)
SLO
5 Markelj Jan (19)
SLO
# Posádka Klub
6 Dőrner Milan (21)
ŠKD
7 Holka Tomáš (19)
TAT
8 Melko Pavol (20)
DUN
9 Nemček Martin (21)
NOV

K2 200 Muži

# Posádka Klub
1 Ayvaz Fahri (21)
Kakkaç Serkan (21)
TUR
TUR
# Posádka Klub

K2 500 Muži

# Posádka Klub
1 Balcı Yavuz Selim (22)
Özmen Mustafa (22)
TUR
TUR
2 Holka Tomáš (19)
Nemček Martin (21)
TAT
NOV
# Posádka Klub
3 Ayvaz Fahri (21)
Kakkaç Serkan (21)
TUR
TUR
4 Faletič Tit (19)
Markelj Jan (19)
SLO
SLO

K2 1000 Muži

# Posádka Klub
1 DEMİR BARAN (19)
Demir Faruk (20)
TUR
TUR
2 Balcı Yavuz Selim (22)
Özmen Mustafa (22)
TUR
TUR
# Posádka Klub
3 Holka Tomáš (19)
Nemček Martin (21)
TAT
NOV
4 Faletič Tit (19)
Markelj Jan (19)
SLO
SLO

K4 500 Muži

# Posádka Klub
1 Ayvaz Fahri (21)
Balcı Yavuz Selim (22)
Kakkaç Serkan (21)
Özmen Mustafa (22)
TUR
TUR
TUR
TUR
# Posádka Klub
2 Dőrner Milan (21)
Nemček Martin (21)
Holka Tomáš (19)
Melko Pavol (20)
ŠKD
NOV
TAT
DUN

C1 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 500 Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (19)
TTS
# Posádka Klub

C1 1000 Ženy

# Posádka Klub
1 Tinková Sandra (19)
TTS
# Posádka Klub

C2 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 500 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 1000 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 200 Ženy

# Posádka Klub
1 ÇELİK SÜMEYYE (19)
TUR
# Posádka Klub

K1 500 Ženy

# Posádka Klub
1 ÇELİK SÜMEYYE (19)
TUR
# Posádka Klub
2 Grolmusová Bibiána (20)
KOM

K1 1000 Ženy

# Posádka Klub
1 ÇELİK SÜMEYYE (19)
TUR
# Posádka Klub
2 Grolmusová Bibiána (20)
KOM

K2 200 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K2 500 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K2 1000 Ženy

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Almagambetov Anuar (17)
KAZ
2 Levchenko Kirill (18)
KAZ
# Posádka Klub
3 Erceg Danko (17)
CRO

C1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Medins Nils (17)
LAT
2 Sevcovs Jurijs (17)
LAT
3 Bakhraddin Dias (17)
KAZ
4 Almagambetov Anuar (17)
KAZ
5 Aitbay Bereke (17)
KAZ
6 Levchenko Kirill (18)
KAZ
7 MARASA ALEKSANDER (18)
POL
8 Erceg Danko (17)
CRO
9 Bokoč Matyáš (18)
CZE
10 Burda Vojtěch (18)
CZE
11 Minařík Jiří (18)
CZE
12 Štursa Otakar (17)
CZE
# Posádka Klub
13 Kizek Peter (17)
PIE
14 Koseček Filip (18)
UKB
15 Krasňanský Matej (17)
ŠAM
16 Kýška Matej (18)
UKB
17 Mazánik Andrej (18)
NOV
18 Olexík Dominik (18)
TTS
19 Léránt Christopher Peter (17)
KOM
20 Strýček Eduard (18)
ŠAM
21 WISNIEWSKI KRYSTIAN (18)
POL
22 Sevcovs Aleksejs (18)
LAT
23 Večerka Martin (18)
CZE
24 Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ

C1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Medins Nils (17)
LAT
2 Sevcovs Aleksejs (18)
LAT
3 Bakhraddin Dias (17)
KAZ
4 Aitbay Bereke (17)
KAZ
5 MARASA ALEKSANDER (18)
POL
6 PANDEL KAMIL (17)
POL
7 Bokoč Matyáš (18)
CZE
8 Burda Vojtěch (18)
CZE
9 Minařík Jiří (18)
CZE
10 Štursa Otakar (17)
CZE
# Posádka Klub
11 Kizek Peter (17)
PIE
12 Strýček Eduard (18)
ŠAM
13 Krasňanský Matej (17)
ŠAM
14 Mazánik Andrej (18)
NOV
15 Olexík Dominik (18)
TTS
16 Léránt Christopher Peter (17)
KOM
17 Kýška Matej (18)
UKB
18 Koseček Filip (18)
UKB
19 Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ

C2 200 Juniori

# Posádka Klub
1 Aitbay Bereke (17)
Levchenko Kirill (18)
KAZ
KAZ
# Posádka Klub
2 Almagambetov Anuar (17)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ

C2 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Sevcovs Aleksejs (18)
Sevcovs Jurijs (17)
LAT
LAT
2 Aitbay Bereke (17)
Levchenko Kirill (18)
KAZ
KAZ
3 Almagambetov Anuar (17)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
4 Nováček Vojtěch (18)
Večerka Martin (18)
CZE
CZE
5 Kizek Peter (17)
Mazánik Andrej (18)
PIE
NOV
# Posádka Klub
6 Léránt Christopher Peter (17)
Strýček Eduard (18)
KOM
ŠAM
7 Hamrozy Patrik (18)
Kútny Alex (18)
ŠGT
ŠGT
8 Koseček Filip (18)
Kýška Matej (18)
UKB
UKB
9 PANDEL KAMIL (17)
WISNIEWSKI KRYSTIAN (18)
POL
POL
10 HOLDAK KRYSTIAN (18)
MICHALAK GRACJAN (18)
POL
POL

C2 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 Sevcovs Aleksejs (18)
Sevcovs Jurijs (17)
LAT
LAT
2 Aitbay Bereke (17)
Levchenko Kirill (18)
KAZ
KAZ
3 Almagambetov Anuar (17)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
4 Nováček Vojtěch (18)
Večerka Martin (18)
CZE
CZE
5 Kizek Peter (17)
Mazánik Andrej (18)
PIE
NOV
# Posádka Klub
6 Hamrozy Patrik (18)
Kútny Alex (18)
ŠGT
ŠGT
7 PANDEL KAMIL (17)
WISNIEWSKI KRYSTIAN (18)
POL
POL
8 HOLDAK KRYSTIAN (18)
MICHALAK GRACJAN (18)
POL
POL
9 Koseček Filip (18)
Kýška Matej (18)
UKB
UKB
10 Strýček Eduard (18)
Léránt Christopher Peter (17)
ŠAM
KOM

C4 500 Juniori

# Posádka Klub
1 Aitbay Bereke (17)
Almagambetov Anuar (17)
Levchenko Kirill (18)
Muftukululy Nurzhan (17)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
2 Kizek Peter (17)
Léránt Christopher Peter (17)
Mazánik Andrej (18)
Strýček Eduard (18)
PIE
KOM
NOV
ŠAM
# Posádka Klub
3 Bokoč Matyáš (18)
Burda Vojtěch (18)
Minařík Jiří (18)
Nováček Vojtěch (18)
CZE
CZE
CZE
CZE
4 SADOWSKI DAMIAN (16)
MICHALAK GRACJAN (18)
HOLDAK KRYSTIAN (18)
KITEWSKI JULIUSZ (16)
POL
POL
POL
POL

K1 200 Juniori

# Posádka Klub
1 keçeli muhammet emin (18)
TUR
2 KIRIMLI ARDA (17)
TUR
3 şen abbas anıl (18)
TUR
4 ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
5 So Pak Yin (18)
HKG
# Posádka Klub
6 Dronov Vladislav (18)
KAZ
7 Ryashentsev Igor (18)
KAZ
8 Tubayev Kirill (18)
KAZ
9 Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
10 Gorfinkel Amit (18)
ISR

K1 500 Juniori

# Posádka Klub
1 keçeli muhammet emin (18)
TUR
2 KIRIMLI ARDA (17)
TUR
3 şen abbas anıl (18)
TUR
4 ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
5 So Pak Yin (18)
HKG
6 DOBORJGINIDZE LUKA (18)
GEO
7 GAGUA GIORGI (17)
GEO
8 Dronov Vladislav (18)
KAZ
9 Ryashentsev Igor (18)
KAZ
10 Tubayev Kirill (18)
KAZ
11 Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
12 Gorfinkel Amit (18)
ISR
13 Lenac Josip (18)
CRO
14 Lucić Samuel (18)
CRO
15 HORBA JAKUB (18)
POL
16 LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
POL
17 MALINOWSKI DASTIN (17)
POL
18 Nowacki Marcin (17)
POL
19 Pilarz Wojciech (18)
POL
20 WAWER DOMINIK (17)
POL
21 Macháček Jan (17)
CZE
22 Novotný Lukáš (17)
CZE
# Posádka Klub
23 Černe Jan (17)
SLO
24 Rajčič Klemen (17)
SLO
25 Hvojnik Martin (18)
NOV
26 Libai Zsolt (18)
ŠAM
27 Chkhutiashvili Jumber (17)
AZE
28 Gurbanli Nihat (17)
AZE
29 Bende Adam (17)
TAT
30 Bogya Bálint (17)
ŠAM
31 Iliaš Martin (17)
NOV
32 Jablonovský Adam (18)
TAT
33 Jurčo Michal (17)
PIE
34 Meszlényi Márk (17)
KOM
35 Németh Richard (18)
TAT
36 Pospíšil Michal (18)
TAT
37 Tóth Alex (18)
ŠAM
38 Ujvári Marko (18)
KOM
39 NOWACZYK HUBERT (18)
POL
40 WITKOWSKI ADAM (17)
POL
41 STEPUN JAKUB (18)
POL
42 Bauko Leo (17)
NZA
43 Sulety Matej (17)
ŠGT

K1 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 keçeli muhammet emin (18)
TUR
2 ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
3 KIRIMLI ARDA (17)
TUR
4 So Pak Yin (18)
HKG
5 DOBORJGINIDZE LUKA (18)
GEO
6 GAGUA GIORGI (17)
GEO
7 Dronov Vladislav (18)
KAZ
8 Ryashentsev Igor (18)
KAZ
9 Tubayev Kirill (18)
KAZ
10 Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
11 Gorfinkel Amit (18)
ISR
12 Lenac Josip (18)
CRO
13 Lucić Samuel (18)
CRO
14 Halas Bartosz (17)
POL
15 MALINOWSKI DASTIN (17)
POL
16 Nowacki Marcin (17)
POL
# Posádka Klub
17 Pilarz Wojciech (18)
POL
18 WAWER DOMINIK (17)
POL
19 Macháček Jan (17)
CZE
20 Novotný Lukáš (17)
CZE
21 Černe Jan (17)
SLO
22 Rajčič Klemen (17)
SLO
23 Hvojnik Martin (18)
NOV
24 Ujvári Marko (18)
KOM
25 Bogya Bálint (17)
ŠAM
26 Iliaš Martin (17)
NOV
27 Kveták Viktor (18)
TAT
28 Libai Zsolt (18)
ŠAM
29 Meszlényi Márk (17)
KOM
30 Németh Richard (18)
TAT
31 Liskowiak Damian (18)
POL
32 Bauko Leo (17)
NZA

K2 200 Juniori

# Posádka Klub
1 KIRIMLI ARDA (17)
şen abbas anıl (18)
TUR
TUR
# Posádka Klub
2 Dronov Vladislav (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ

K2 500 Juniori

# Posádka Klub
1 KIRIMLI ARDA (17)
şen abbas anıl (18)
TUR
TUR
2 GOCHASHVILI BACHANA (17)
KALUTSKY DIMITRI (18)
GEO
GEO
3 Dronov Vladislav (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ
4 Liskowiak Damian (18)
ZARSKI WIKTOR (18)
POL
POL
5 NOWACZYK HUBERT (18)
WITKOWSKI ADAM (17)
POL
POL
6 Halas Bartosz (17)
STEPUN JAKUB (18)
POL
POL
7 Macháček Jan (17)
Novotný Lukáš (17)
CZE
CZE
# Posádka Klub
8 Tóth Alex (18)
Ujvári Marko (18)
ŠAM
KOM
9 Libai Zsolt (18)
Németh Richard (18)
ŠAM
TAT
10 Iliaš Martin (17)
Meszlényi Márk (17)
NOV
KOM
11 Chkhutiashvili Jumber (17)
Gurbanli Nihat (17)
AZE
AZE
12 Bende Adam (17)
Kveták Viktor (18)
TAT
TAT
13 Jablonovský Adam (18)
Pospíšil Michal (18)
TAT
TAT
14 LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
Nowacki Marcin (17)
POL
POL

K2 1000 Juniori

# Posádka Klub
1 KIRIMLI ARDA (17)
ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
TUR
2 GOCHASHVILI BACHANA (17)
KALUTSKY DIMITRI (18)
GEO
GEO
3 Dronov Vladislav (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ
4 Liskowiak Damian (18)
ZARSKI WIKTOR (18)
POL
POL
5 NOWACZYK HUBERT (18)
WITKOWSKI ADAM (17)
POL
POL
6 Halas Bartosz (17)
STEPUN JAKUB (18)
POL
POL
7 HORBA JAKUB (18)
LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
POL
POL
# Posádka Klub
8 Iliaš Martin (17)
Meszlényi Márk (17)
NOV
KOM
9 Libai Zsolt (18)
Németh Richard (18)
ŠAM
TAT
10 Bende Adam (17)
Kveták Viktor (18)
TAT
TAT
11 Jablonovský Adam (18)
Pospíšil Michal (18)
TAT
TAT
12 Rybanský Daniel (16)
Ujvári Marko (18)
PIE
KOM
13 Chkhutiashvili Jumber (17)
Gurbanli Nihat (17)
AZE
AZE
14 Macháček Jan (17)
Novotný Lukáš (17)
CZE
CZE

K4 500 Juniori

# Posádka Klub
1 KIRIMLI ARDA (17)
keçeli muhammet emin (18)
şen abbas anıl (18)
ŞEN HAYATİ KEREM (18)
TUR
TUR
TUR
TUR
2 Dronov Vladislav (18)
Ryashentsev Igor (18)
Tubayev Kirill (18)
Yakovlev Mikhail (17)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
3 LESZCZYNSKI WIKTOR (17)
Nowacki Marcin (17)
Pilarz Wojciech (18)
WAWER DOMINIK (17)
POL
POL
POL
POL
4 HORBA JAKUB (18)
NOWACZYK HUBERT (18)
STEPUN JAKUB (18)
WITKOWSKI ADAM (17)
POL
POL
POL
POL
# Posádka Klub
5 Meszlényi Márk (17)
Németh Richard (18)
Pospíšil Michal (18)
Ujvári Marko (18)
KOM
TAT
TAT
KOM
6 Bende Adam (17)
Jablonovský Adam (18)
Kveták Viktor (18)
Tóth Alex (18)
TAT
TAT
TAT
ŠAM
7 Hvojnik Martin (18)
Podhradský Viktor Samuel (16)
Libai Zsolt (18)
Iliaš Martin (17)
NOV
PIE
ŠAM
NOV

C1 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 Surmina Olga (17)
KAZ
# Posádka Klub

C1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Surmina Olga (17)
KAZ
2 Ikréniová Viktória (17)
KOM
3 Moravčíková Silvia (18)
PIE
# Posádka Klub
4 ZAWADZKA JULIA (18)
POL
5 SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
POL

C1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 LOBOZIAK ELZBIETA (17)
POL
2 Ikréniová Viktória (17)
KOM
3 Moravčíková Silvia (18)
PIE
# Posádka Klub
4 ZAWADZKA JULIA (18)
POL
5 Surmina Olga (17)
KAZ

C2 200 Juniorky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ikréniová Viktória (17)
Moravčíková Silvia (18)
KOM
PIE
2 MENDELSKA PATRYCJA (18)
SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
POL
POL
# Posádka Klub
3 DOROZINSKA JUSTYNA (18)
LOBOZIAK ELZBIETA (17)
POL
POL

C2 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Ikréniová Viktória (17)
Moravčíková Silvia (18)
KOM
PIE
2 LOBOZIAK ELZBIETA (17)
SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
POL
POL
# Posádka Klub
3 DOROZINSKA JUSTYNA (18)
MENDELSKA PATRYCJA (18)
POL
POL

C4 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 DOROZINSKA JUSTYNA (18)
MENDELSKA PATRYCJA (18)
SZPERKIEWICZ KATARZYNA (18)
ZAWADZKA JULIA (18)
POL
POL
POL
POL
# Posádka Klub
2 Moravčíková Silvia (18)
Ikréniová Viktória (17)
Hamrozyova Vanesa (15)
Balážová Tamara (15)
PIE
KOM
ŠGT
PIE

K1 200 Juniorky

# Posádka Klub
1 UZAR ÖZGE (18)
TUR
2 Varšavskaja Julia (17)
EST
3 Kunts Anastassiya (18)
KAZ
# Posádka Klub
4 Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
5 Amankeldy Assiya (18)
KAZ

K1 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 UZAR ÖZGE (18)
TUR
2 Varšavskaja Julia (17)
EST
3 Kunts Anastassiya (18)
KAZ
4 Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
5 Amankeldy Assiya (18)
KAZ
6 GRABOWSKA ALICJA (17)
POL
7 KAKOL ADRIANNA (18)
POL
# Posádka Klub
8 MIKOLAJEWSKA MARTYNA (18)
POL
9 Hermély Gabriela (18)
CZE
10 Vodopivec Neja (17)
SLO
11 Čulenová Dagmar (17)
TTS
12 Jakubisová Romana (17)
NOV
13 Horváth Emma (17)
ŠAM
14 Seregiová Karolína (18)
ŠAM

K1 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 UZAR ÖZGE (18)
TUR
2 Varšavskaja Julia (17)
EST
3 Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
4 Amankeldy Assiya (18)
KAZ
5 GRABOWSKA ALICJA (17)
POL
6 KAKOL ADRIANNA (18)
POL
# Posádka Klub
7 MIKOLAJEWSKA MARTYNA (18)
POL
8 Hermély Gabriela (18)
CZE
9 Vodopivec Neja (17)
SLO
10 Čulenová Dagmar (17)
TTS
11 Horváth Emma (17)
ŠAM
12 Seregiová Karolína (18)
ŠAM

K2 200 Juniorky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K2 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Kunts Anastassiya (18)
Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
KAZ
2 POLANSKA ZUZANNA (17)
WALIGORA WERONIKA (17)
POL
POL
3 Gorska Julia (18)
Karolczuk Karolina (18)
POL
POL
# Posádka Klub
4 Jakubisová Romana (17)
Čulenová Dagmar (17)
NOV
TTS
5 GRABOWSKA ALICJA (17)
MIKOLAJEWSKA MARTYNA (18)
POL
POL
6 Seregiová Karolína (18)
Pecsuková Katarína (16)
ŠAM
UKB

K2 1000 Juniorky

# Posádka Klub
1 Kunts Anastassiya (18)
Perlova Luiza-Anna (18)
KAZ
KAZ
2 Gorska Julia (18)
Karolczuk Karolina (18)
POL
POL
3 POLANSKA ZUZANNA (17)
WALIGORA WERONIKA (17)
POL
POL
# Posádka Klub
4 Jakubisová Romana (17)
Čulenová Dagmar (17)
NOV
TTS
5 Seregiová Karolína (18)
Pecsuková Katarína (16)
ŠAM
UKB

K4 500 Juniorky

# Posádka Klub
1 Gorska Julia (18)
KAKOL ADRIANNA (18)
Karolczuk Karolina (18)
WALIGORA WERONIKA (17)
POL
POL
POL
POL
2 Seregiová Karolína (18)
Pecsuková Katarína (16)
Čulenová Dagmar (17)
Jakubisová Romana (17)
ŠAM
UKB
TTS
NOV
# Posádka Klub
3 Sukhanova Stella (16)
Perlova Luiza-Anna (18)
Kunts Anastassiya (18)
Amankeldy Assiya (18)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
4 Sukhanova Stella (16)
Perlova Luiza-Anna (18)
Kunts Anastassiya (18)
Amankeldy Assiya (19)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ

C1 200 Kadeti

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 TSIVTSIVADZE ALEKSANDRE (15)
GEO
2 KITEWSKI JULIUSZ (16)
POL
3 SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
4 Doktor Tomáš (15)
CZE
5 Košnar Adam (15)
CZE
6 Neradil Vojtěch (16)
CZE
7 Sedlák Jiří (16)
CZE
8 Léránt Lucas (15)
KOM
# Posádka Klub
9 Stolárik Peter (16)
TTS
10 Gibas Viliam (15)
TTS
11 Ott Jakab (15)
KOM
12 Psotný Adam (15)
ŠGT
13 Szobolovszky Michal (16)
PIE
14 Janďourek Šimon (15)
CZE
15 Sýkora Adam Anton (15)
KOM

C1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 TSIVTSIVADZE ALEKSANDRE (15)
GEO
2 KITEWSKI JULIUSZ (16)
POL
3 SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
4 Doktor Tomáš (15)
CZE
5 Košnar Adam (15)
CZE
6 Neradil Vojtěch (16)
CZE
7 Sedlák Jiří (16)
CZE
8 Léránt Lucas (15)
KOM
# Posádka Klub
9 Stolárik Peter (16)
TTS
10 Farkas Márk András (15)
ŠAM
11 Gibas Viliam (15)
TTS
12 Ott Jakab (15)
KOM
13 Psotný Adam (15)
ŠGT
14 Szobolovszky Michal (16)
PIE
15 Janďourek Šimon (15)
CZE
16 Sýkora Adam Anton (15)
KOM

C2 200 Kadeti

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C2 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 KITEWSKI JULIUSZ (16)
SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
POL
2 Doktor Tomáš (15)
Košnar Adam (15)
CZE
CZE
3 Psotný Adam (15)
Stolárik Peter (16)
ŠGT
TTS
# Posádka Klub
4 Léránt Lucas (15)
Szobolovszky Michal (16)
KOM
PIE
5 Farkas Márk András (15)
Ott Jakab (15)
ŠAM
KOM
6 Janďourek Šimon (15)
Neradil Vojtěch (16)
CZE
CZE

C2 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 KITEWSKI JULIUSZ (16)
SADOWSKI DAMIAN (16)
POL
POL
2 Doktor Tomáš (15)
Košnar Adam (15)
CZE
CZE
3 Psotný Adam (15)
Stolárik Peter (16)
ŠGT
TTS
# Posádka Klub
4 Léránt Lucas (15)
Szobolovszky Michal (16)
KOM
PIE
5 Janďourek Šimon (15)
Neradil Vojtěch (16)
CZE
CZE

C4 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 Léránt Lucas (15)
Psotný Adam (15)
Stolárik Peter (16)
Szobolovszky Michal (16)
KOM
ŠGT
TTS
PIE
# Posádka Klub
2 Doktor Tomáš (15)
Janďourek Šimon (15)
Košnar Adam (15)
Neradil Vojtěch (16)
CZE
CZE
CZE
CZE

K1 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 VATANLAR HALİL EFE (16)
TUR
2 Orlov Albert (16)
EST
3 Lehmus Mihhail (15)
EST
4 Olenin Aleksei (15)
EST
# Posádka Klub
5 Zhukov Andrey (16)
KAZ
6 Bodin Artiom (16)
ISR
7 Galetovič Mihael (16)
CRO

K1 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
TUR
2 ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
3 VATANLAR HALİL EFE (16)
TUR
4 Orlov Albert (16)
EST
5 Lehmus Mihhail (15)
EST
6 Olenin Aleksei (15)
EST
7 MAGRADZE TENGIZ (16)
GEO
8 Zhukov Andrey (16)
KAZ
9 Bodin Artiom (16)
ISR
10 Galetovič Mihael (16)
CRO
11 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
POL
12 KAJDANEK JAROSLAW (15)
POL
13 Kapoun Miroslav (16)
CZE
14 Macháček Vojtěch (15)
CZE
15 Přibyl Lukáš (15)
CZE
16 Truhlář Filip (16)
CZE
17 Valsa Radek (16)
CZE
18 Podhradský Viktor Samuel (16)
PIE
19 Rybanský Daniel (16)
PIE
# Posádka Klub
20 Bayramov Elvin (15)
AZE
21 Bayramov Tofig (15)
AZE
22 Cagáň Samuel (16)
NOV
23 Današ Matej (16)
PIE
24 Kobyda Ondrej (15)
TAT
25 Podleiszek Filip (15)
KOM
26 Schrimpel Peter (16)
KOM
27 Stojkovič David (15)
TAT
28 Vargha Boris (15)
ŠAM
29 KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
30 KRAUSE PAWEL (16)
POL
31 Manfreda Matevž (15)
SLO
32 Hutko Juraj (15)
UKB
33 Kasák Michal (15)
NZA
34 Babicza Kristóf (16)
NZA
35 Christodoulou Christos (15)
CYP
36 Christodoulou Christos Dylan (15)
CYP
37 Mrva Martin (16)
ŠGT
38 Bajzík Michal (16)
ŠGT

K1 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
TUR
2 ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
3 VATANLAR HALİL EFE (16)
TUR
4 Orlov Albert (16)
EST
5 Lehmus Mihhail (15)
EST
6 Olenin Aleksei (15)
EST
7 MAGRADZE TENGIZ (16)
GEO
8 Kovalskiy Iskander (16)
KAZ
9 Zhukov Andrey (16)
KAZ
10 Bodin Artiom (16)
ISR
11 Galetovič Mihael (16)
CRO
12 KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
13 KRAUSE PAWEL (16)
POL
14 Kapoun Miroslav (16)
CZE
15 Macháček Vojtěch (15)
CZE
16 Přibyl Lukáš (15)
CZE
17 Truhlář Filip (16)
CZE
18 Valsa Radek (16)
CZE
# Posádka Klub
19 Podhradský Viktor Samuel (16)
PIE
20 Rybanský Daniel (16)
PIE
21 Bayramov Elvin (15)
AZE
22 Bayramov Tofig (15)
AZE
23 Današ Matej (16)
PIE
24 Kobyda Ondrej (15)
TAT
25 Podleiszek Filip (15)
KOM
26 Schrimpel Peter (16)
KOM
27 Stojkovič David (15)
TAT
28 Vargha Boris (15)
ŠAM
29 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
POL
30 KAJDANEK JAROSLAW (15)
POL
31 Hutko Juraj (15)
UKB
32 Babicza Kristóf (16)
NZA
33 Christodoulou Christos Dylan (15)
CYP
34 Bajzík Michal (16)
ŠGT
35 Christodoulou Christos (15)
CYP
36 Kasák Michal (15)
NZA

K2 200 Kadeti

# Posádka Klub
1 Kovalskiy Iskander (16)
Yarlykov Eduard (16)
KAZ
KAZ
# Posádka Klub

K2 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
TUR
2 Kovalskiy Iskander (16)
Yarlykov Eduard (16)
KAZ
KAZ
3 Kapoun Miroslav (16)
Valsa Radek (16)
CZE
CZE
4 Podhradský Viktor Samuel (16)
Rybanský Daniel (16)
PIE
PIE
5 Kobyda Ondrej (15)
Vargha Boris (15)
TAT
ŠAM
6 Današ Matej (16)
Ragula Daniel (16)
PIE
PIE
# Posádka Klub
7 Jurčo Branislav (16)
Zrutta Michal (15)
PIE
PIE
8 Cagáň Samuel (16)
Schrimpel Peter (16)
NOV
KOM
9 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
POL
10 KAJDANEK JAROSLAW (15)
KRAUSE PAWEL (16)
POL
POL
11 Kasák Michal (15)
Babicza Kristóf (16)
NZA
NZA

K2 1000 Kadeti

# Posádka Klub
1 KAYA DENİZ ROMEO (16)
ÖZBEK CEMREHAN (16)
TUR
TUR
2 Macháček Vojtěch (15)
Přibyl Lukáš (15)
CZE
CZE
3 Kapoun Miroslav (16)
Valsa Radek (16)
CZE
CZE
4 Manfreda Matevž (15)
Mugerli Alen (16)
SLO
SLO
5 Maver Rok (15)
Stojanović Jakob (16)
SLO
SLO
6 Kobyda Ondrej (15)
Vargha Boris (15)
TAT
ŠAM
# Posádka Klub
7 Današ Matej (16)
Ragula Daniel (16)
PIE
PIE
8 Jurčo Branislav (16)
Zrutta Michal (15)
PIE
PIE
9 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
KOMOROWSKI IGOR (16)
POL
POL
10 KAJDANEK JAROSLAW (15)
KRAUSE PAWEL (16)
POL
POL
11 Kasák Michal (15)
Babicza Kristóf (16)
NZA
NZA

K4 500 Kadeti

# Posádka Klub
1 JOKIEL KRZYSZTOF (15)
KAJDANEK JAROSLAW (15)
KOMOROWSKI IGOR (16)
KRAUSE PAWEL (16)
POL
POL
POL
POL
2 Manfreda Matevž (15)
Maver Rok (15)
Mugerli Alen (16)
Stojanović Jakob (16)
SLO
SLO
SLO
SLO
3 Kapoun Miroslav (16)
Macháček Vojtěch (15)
Truhlář Filip (16)
Valsa Radek (16)
CZE
CZE
CZE
CZE
# Posádka Klub
4 Cagáň Samuel (16)
Današ Matej (16)
Ragula Daniel (16)
Rybanský Daniel (16)
NOV
PIE
PIE
PIE
5 Jurčo Branislav (16)
Kobyda Ondrej (15)
Schrimpel Peter (16)
Zrutta Michal (15)
PIE
TAT
KOM
PIE

C1 200 Kadetky

# Posádka Klub
# Posádka Klub

C1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 SULABERIDZE LIDIA (16)
GEO
2 BRAUN AMELIA (16)
POL
3 MARONSKA NATALIA (16)
POL
# Posádka Klub
4 Balážová Tamara (15)
PIE
5 Gallová Sabína (14)
MOR
6 Hamzayeva Gulnara (13)
AZE

C1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 SULABERIDZE LIDIA (16)
GEO
2 BRAUN AMELIA (16)
POL
3 FECHNER LUIZA (16)
POL
# Posádka Klub
4 Balážová Tamara (15)
PIE
5 Gallová Sabína (14)
MOR
6 Hamzayeva Gulnara (13)
AZE

C2 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 BRAUN AMELIA (16)
MARONSKA NATALIA (16)
POL
POL
# Posádka Klub

C2 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 FECHNER LUIZA (16)
MARONSKA NATALIA (16)
POL
POL
# Posádka Klub
2 Balážová Tamara (15)
Hamrozyova Vanesa (15)
PIE
ŠGT

C2 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 BRAUN AMELIA (16)
MARONSKA NATALIA (16)
POL
POL
# Posádka Klub
2 Balážová Tamara (15)
Hamrozyova Vanesa (15)
PIE
ŠGT

K1 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Kerge Säde Lee (16)
EST
2 Fjodorova Jelizaveta (15)
EST
3 Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
4 Askar Assem (15)
KAZ
# Posádka Klub
5 Gladkova Tatyana (16)
KAZ
6 Sukhanova Stella (16)
KAZ
7 Pavlešin Leona (16)
CRO

K1 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Kerge Säde Lee (16)
EST
2 Fjodorova Jelizaveta (15)
EST
3 TKEMALADZE MARIAM (16)
GEO
4 Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
5 Askar Assem (15)
KAZ
6 Gladkova Tatyana (16)
KAZ
7 Sukhanova Stella (16)
KAZ
8 Pavlešin Leona (16)
CRO
9 CZECH JULIA (15)
POL
10 KRAJEWSKA JULIA (16)
POL
11 MARCZEWSKA WERONIKA (16)
POL
12 Pudilová Vlaďka (16)
CZE
13 Samcová Veronika (15)
CZE
# Posádka Klub
14 Ondrová Vendula (15)
CZE
15 Franca Tia (15)
SLO
16 Mikelj Manca (16)
SLO
17 Mikelj Tjaša (15)
SLO
18 Holá Nina (16)
NOV
19 Pecsuková Katarína (16)
UKB
20 Bugár Réka (15)
KOM
21 Koczkás Eszter (16)
KOM
22 Sidová Bianka (15)
ŠAM
23 Trakalová Tatiana (15)
PIE
24 Zemánková Hana (16)
TAT
25 KURPAN NATALIA (16)
POL
26 Švecová Romana (14)
PIE

K1 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 Kerge Säde Lee (16)
EST
2 Fjodorova Jelizaveta (15)
EST
3 TKEMALADZE MARIAM (16)
GEO
4 Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
5 Askar Assem (15)
KAZ
6 Gladkova Tatyana (16)
KAZ
7 Sukhanova Stella (16)
KAZ
8 Pavlešin Leona (16)
CRO
9 CZECH JULIA (15)
POL
10 MARCZEWSKA WERONIKA (16)
POL
11 TROKA OLIWIA (15)
POL
12 Pudilová Vlaďka (16)
CZE
# Posádka Klub
13 Samcová Veronika (15)
CZE
14 Ondrová Vendula (15)
CZE
15 Franca Tia (15)
SLO
16 Holá Nina (16)
NOV
17 Pecsuková Katarína (16)
UKB
18 Koczkás Eszter (16)
KOM
19 Rusová Dominika (15)
NOV
20 Sidová Bianka (15)
ŠAM
21 Zemánková Hana (16)
TAT
22 Švecová Romana (14)
PIE
23 Mikelj Manca (16)
SLO
24 Mikelj Tjaša (15)
SLO

K2 200 Kadetky

# Posádka Klub
1 Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
KAZ
KAZ
2 Almagambet Dilnaz (16)
Sukhanova Stella (16)
KAZ
KAZ
# Posádka Klub
3 Bužimkić Leona (15)
Pavlešin Leona (16)
CRO
CRO

K2 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
KAZ
KAZ
2 Almagambet Dilnaz (16)
Sukhanova Stella (16)
KAZ
KAZ
3 Bužimkić Leona (15)
Pavlešin Leona (16)
CRO
CRO
4 KURPAN NATALIA (16)
TROKA OLIWIA (15)
POL
POL
5 Pudilová Vlaďka (16)
Samcová Veronika (15)
CZE
CZE
# Posádka Klub
6 Holá Nina (16)
Rusová Dominika (15)
NOV
NOV
7 Mikelj Manca (16)
Mikelj Tjaša (15)
SLO
SLO
8 Bugár Réka (15)
Sidová Bianka (15)
KOM
ŠAM
9 CZECH JULIA (15)
MARCZEWSKA WERONIKA (16)
POL
POL

K2 1000 Kadetky

# Posádka Klub
1 KRAJEWSKA JULIA (16)
KURPAN NATALIA (16)
POL
POL
2 MARCZEWSKA WERONIKA (16)
TROKA OLIWIA (15)
POL
POL
3 Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
KAZ
KAZ
4 Bugár Réka (15)
Sidová Bianka (15)
KOM
ŠAM
# Posádka Klub
5 Holá Nina (16)
Rusová Dominika (15)
NOV
NOV
6 Mikelj Manca (16)
Mikelj Tjaša (15)
SLO
SLO
7 Samcová Veronika (15)
Pudilová Vlaďka (16)
CZE
CZE
8 Sukhanova Stella (16)
Almagambet Dilnaz (16)
KAZ
KAZ

K4 500 Kadetky

# Posádka Klub
1 Almagambet Dilnaz (16)
Askar Assem (15)
Gladkova Tatyana (16)
Sukhanova Stella (16)
KAZ
KAZ
KAZ
KAZ
2 KRAJEWSKA JULIA (16)
KURPAN NATALIA (16)
MARCZEWSKA WERONIKA (16)
TROKA OLIWIA (15)
POL
POL
POL
POL
# Posádka Klub
3 Bugár Réka (15)
Holá Nina (16)
Rusová Dominika (15)
Sidová Bianka (15)
KOM
NOV
NOV
ŠAM
Vygenerované: 15.10.2019 - 14:39:31
Baracuda v0.4, 912.4 ms