Prihlásení pretekári na Rozlúčkové preteky

C1 4 km Muži

# Posádka Klub
1 Orlíček Martin (40)
ZLP
2 Janoštiak Tomáš (35)
ŠTU
# Posádka Klub
3 Ostrčil Marián (38)
ŠKD

K1 4 km Muži

# Posádka Klub
1 Becker Karol (48)
UKB
2 Banák Peter (37)
ZLP
3 Melko Pavol (19)
DUN
4 Papp Gregor (19)
DUN
5 Pecsuk Peter (48)
UKB
# Posádka Klub
6 Dugas Martin (24)
TAT
7 Antal Andrej (21)
TAT
8 Sprušanský Filip (24)
TAT
9 Lachkovič Marián (40)
UKB

K1 4 km Ženy

# Posádka Klub
1 Danišová Veronika (25)
DKB
2 Fiedlerová Zuzana (43)
DKB
# Posádka Klub
3 Kvetáková Lucia (35)
UKB
4 Doktoríková Anna (43)
KOM

C1 4 km Juniori

# Posádka Klub
1 Koseček Filip (17)
UKB
2 Kunovský Jakub (17)
NOV
3 Mazánik Andrej (17)
NOV
4 Bacílek Lukáš (17)
NYM
5 Papoušek Jonáš (17)
NYM
# Posádka Klub
6 Boda Zacharias (18)
GYO
7 Nemeth Gergo (18)
GYO
8 Fekete Dávid (18)
ŠAM
9 Pajger Ondrej (18)
ŠAM

K1 4 km Juniori

# Posádka Klub
1 Dinga Daniel (17)
TAT
2 Holka Tomáš (18)
TAT
3 Pospíšil Michal (17)
TAT
4 Taliga Dominik (18)
TAT
5 Zemánek Martin (17)
TAT
6 Žilinčár Martin (18)
TAT
# Posádka Klub
7 Hvojnik Martin (17)
NOV
8 Sodoma Maroš (17)
MOR
9 Podraský Patrik (17)
NYM
10 Voronič Michal (18)
NYM
11 Gal Andras (18)
GYO
12 Vass Robert (18)
GYO

C1 4 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Žiaková Miriama (18)
NOV
2 Ficko Nicki (17)
PIE
# Posádka Klub
3 Havrilová Martina (17)
ŠKD

K1 4 km Juniorky

# Posádka Klub
1 Zatlkajová Jessica (18)
NOV
2 Kynclová Sofie (18)
NYM
3 Reichová Michaela (17)
NYM
# Posádka Klub
4 Fentos Nikolet (18)
GYO
5 Horvath Zsofia (18)
GYO

C1 4 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Kunovský Matúš (15)
NOV
2 Kizek Peter (16)
PIE
3 Szobolovszky Michal (15)
PIE
4 Krasňanský Matej (16)
ŠAM
5 Ladič Andrej (16)
ŠAM
# Posádka Klub
6 Keist Tomáš (16)
NYM
7 Tettinger Petr (15)
NYM
8 Boda Roland (15)
GYO
9 Nagy Zoltan (16)
GYO
10 Stinner Andras (16)
GYO

K1 4 km Kadeti

# Posádka Klub
1 Rozsypal Tomáš (15)
DKB
2 Pitelka Samuel (15)
ZLP
3 Tereštík Branislav (15)
ZLP
4 Bóna Szilárd (15)
KOM
5 Schrimpel Peter (15)
KOM
6 Bende Adam (16)
TAT
7 Belanský Peter (15)
UKB
8 Babicza Krištof (15)
NZA
9 Bauko Leo (16)
NZA
10 Čierťaský Matúš (16)
DUN
11 Jégh Michal (16)
DUN
12 Szilva Tamás (16)
ŠTU
13 Cagáň Samuel (15)
NOV
# Posádka Klub
14 Iliaš Martin (16)
NOV
15 Šnirc Kristian (15)
NOV
16 Današ Matej (15)
PIE
17 Antal Benjamín (15)
TAT
18 Minarovič Enrico (15)
TAT
19 Wiebauer Alex (16)
TAT
20 Žilinčár Peter (16)
TAT
21 Melicher Pavol (16)
MOR
22 Hradil Tomáš (16)
NYM
23 Sehnal ŠImon (16)
NYM
24 Krepuska Bence (16)
GYO
25 Takacs Noe (16)
GYO

C1 4 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Kubicová Nina (15)
ŠKD
# Posádka Klub

K1 4 km Kadetky

# Posádka Klub
1 Barčáková Sofia (16)
DKB
2 Libová Emma (16)
DKB
3 Klimová Zora (16)
UKB
4 Halászová Fanni (15)
ŠTU
5 Szabóová Nóra (15)
ŠTU
6 Chudá Kristína (15)
NOV
7 Holá Nina (15)
NOV
8 Jakubisová Romana (16)
NOV
# Posádka Klub
9 Vrecková Lívia (16)
NOV
10 Obertíková Michaela (16)
NOV
11 Zemánková Hana (15)
TAT
12 Herzánová Lucie (15)
NYM
13 Tettingerová Terezie (15)
NYM
14 Németh Mariana (16)
GYO
15 Szarka Viki (16)
GYO

C1 2 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Slávik Sebastián-Igor (14)
KOM
2 Sýkora Adam Anton (14)
KOM
3 Markusek Lukáš (14)
UKB
4 Vadkerti Michal (14)
UKB
5 Božík Lukáš (14)
PIE
6 Droždiak Alexander (14)
PIE
# Posádka Klub
7 Hladký Dušan (14)
PIE
8 Janďourek Šimon (14)
NYM
9 Kiss Levente (14)
GYO
10 Vasko Andras (14)
GYO
11 Vasro András (14)
GYO

K1 2 km Chlapci 14

# Posádka Klub
1 Benko Matúš (14)
INT
2 Varga Lukáš (14)
DKB
3 Doktorík Jakub (14)
KOM
4 Németh Dominik (14)
KOM
5 Čillik Matej (14)
UKB
6 Hutko Juraj (14)
UKB
7 Kasák Michal (14)
NZA
8 Nagy Tomáš (14)
NZA
9 Moravčík Tomáš (14)
TAT
10 Ozogán Felix (14)
TAT
11 Iliaš Tomáš (14)
NOV
# Posádka Klub
12 Kukučka Juraj (14)
NOV
13 Srnec Filip (14)
NOV
14 Zrutta Michal (14)
PIE
15 Mišák Simon (14)
ŠKD
16 Palatinus Aurel (14)
ŠKD
17 Mišík Miloslav (14)
TAT
18 Přibyl Lukáš (14)
PRV
19 Pernisch Anton (14)
MOR
20 Kupec Kryštof (14)
NYM
21 Kysilka Matouš (14)
NYM
22 Ricter Gergo (14)
GYO

C1 2 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 14

# Posádka Klub
1 Poláková Tamara Jasmine (14)
NZA
2 Csomorová Viktória (14)
ŠTU
3 Urbánová Viktória (14)
ŠTU
4 Gatialová Chiara (14)
NOV
5 Rusová Dominika (14)
NOV
# Posádka Klub
6 Bednárová Emma (14)
MOR
7 Davidová Veronika (14)
NYM
8 Fuzi Boglarka (14)
GYO
9 Kulacs Nikolet (14)
GYO

C1 2 km Chlapci 13

# Posádka Klub
1 Hacker Ondrej (13)
VIN
2 Molnár Attila (13)
KOM
3 Ružič Patrik (13)
ŠKP
4 Šafařík Filip (13)
NYM
# Posádka Klub
5 Bénes Áron (13)
GYO
6 Nagy Zacharias (13)
GYO
7 Németh Gergely (13)
GYO
8 Stinner Andras (13)
GYO

K1 2 km Chlapci 13

# Posádka Klub
1 Czirók Roman (13)
DKB
2 Kleibl Maxim (13)
DKB
3 Manas Lukáš (13)
DKB
4 Pázman Filip (13)
DKB
5 Martinka Dominik (13)
ZLP
6 Pohanka Ivan (13)
ZLP
7 Ringelband Raphael (13)
ZLP
8 Tereštík Marián (13)
ZLP
9 Farkaš Tomáš (13)
KOM
10 Bagin Matúš (13)
KOM
11 Doktorík Dominik (13)
KOM
12 Halabrin Jakub Tomáš (13)
KOM
13 Zrnek Jakub (13)
KOM
14 Tučka Jakub (13)
UKB
15 Rybár Lukáš (13)
TAT
# Posádka Klub
16 Szabó Bence (13)
ŠTU
17 Iliaš Jakub (13)
NOV
18 Karak Damian (13)
NOV
19 Kováč Dávid (13)
NOV
20 Roder Filip (13)
PIE
21 Perets Artur (13)
ŠKD
22 Ševčík Tomáš (13)
ŠKD
23 Antal Matej (13)
TAT
24 Kotek Petr (13)
PRV
25 Bartha Bende (13)
GYO
26 Ferenc Bence (13)
GYO
27 Marosvolgyi Mate (13)
GYO
28 Nemeth Aron (13)
GYO
29 Richter Rego (13)
GYO

C1 2 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 13

# Posádka Klub
1 Kovács Viktória (13)
KOM
2 Krkošková Viktória (13)
KOM
3 Šámšonová Lara (13)
NZA
4 Belišová Veronika (13)
TAT
5 Gossányiová Nela (13)
TAT
# Posádka Klub
6 Mazániková Monika (13)
NOV
7 Gavorová Hana (13)
PIE
8 Kotková Lenka (13)
PRV
9 Hojná Anežka (13)
NYM

C1 2 km Chlapci 12

# Posádka Klub
1 Balog Adam (12)
UKB
2 Vadkerti Andrej (12)
UKB
3 Novák Jan (12)
PRV
4 Móric Vince (12)
GYO
# Posádka Klub
5 Nagy Viktor (12)
GYO
6 Suto Marczel (12)
GYO
7 Vasró Andras (12)
GYO

K1 2 km Chlapci 12

# Posádka Klub
1 Varga Oliver (12)
INT
2 Križko Lukáš (12)
DKB
3 Bergendi Marko (12)
ZLP
4 Copák Filip (12)
ZLP
5 Czanik Oliver (12)
ZLP
6 Kamas Jakub (12)
ZLP
7 Kutiš Lucas (12)
ZLP
8 Ikréni Márk (12)
KOM
9 Kinczer Matúš (12)
KOM
10 Podleiszek Dávid (12)
KOM
11 Zauko Viktor (12)
KOM
12 Nagy Dominik (12)
KOM
13 Šiška Šimon (12)
UKB
14 Ficza René (12)
NZA
15 Varga Marian (12)
NZA
# Posádka Klub
16 Kotra Máté (12)
ŠTU
17 Szabados Edvin (12)
ŠTU
18 Varga Dávid (12)
ŠTU
19 Vodička Bence (12)
ŠTU
20 Bábik Martin (12)
PIE
21 Zbránek Matyáš (12)
PRV
22 Csoma Jakub (12)
PRV
23 Juhasz Mihaly (12)
GYO
24 Karsai Attila (12)
GYO
25 Kovacs Barna (12)
GYO
26 Lukacs Artur (12)
GYO
27 Nyiri Donat (12)
GYO
28 Papai Bence (12)
GYO
29 Žemla Michal (12)
MOR

C1 2 km Dievčatá 12

# Posádka Klub
1 Janáčková Denisa (12)
PRV
# Posádka Klub

K1 2 km Dievčatá 12

# Posádka Klub
1 Tóthová Tamara (12)
KOM
2 Cigánková Klára (12)
PRV
# Posádka Klub
3 Czaniková Tereza (12)
ZLP

C1 2 km Chlapci 11

# Posádka Klub
1 Hlaváč Matěj (11)
PRV
2 Oharek Patrik (11)
PRV
# Posádka Klub
3 Příkopa Vít (11)
PRV

K1 2 km Chlapci 11

# Posádka Klub
1 Holec Viktor (11)
VIN
2 Krajči Hugo (11)
ZLP
3 Bergogna Pier Francesco (11)
KOM
4 Bugár Marek (11)
KOM
5 Téglás Mário (11)
KOM
6 Ďurčo Oskar (11)
UKB
7 Greguš Jakub (11)
UKB
8 Pázmán Ondrej (11)
UKB
9 Flimel Adam (11)
NZA
10 Burák Alex (11)
TAT
11 Horňák Jakub (11)
TAT
# Posádka Klub
12 Kollár Nico (11)
TAT
13 Varga Máté (11)
ŠTU
14 Badáň Matúš (11)
NOV
15 Chalás Lukáš (11)
PIE
16 Beneš Bořek (11)
PRV
17 Jančík Tomáš (11)
PRV
18 Zahradníček Ondřej (11)
PRV
19 Ballagi Bendeguz (11)
GYO
20 Bojte Bence (11)
GYO
21 Garda Balazs (11)
GYO
22 Veber Barna (11)
GYO

K1 2 km Dievčatá 11

# Posádka Klub
1 Kováčová Andrea (11)
DKB
2 Ptáčková Eliška (11)
KOM
3 Szencziová Natália (11)
KOM
4 Becker Sofia Stella (11)
UKB
5 Madocsai Anna (11)
ŠTU
# Posádka Klub
6 Humajová Jasmínka (11)
NOV
7 Karaková Nina (11)
NOV
8 Božíková Simona (11)
PIE
9 Kopúnková Nella (11)
PIE
10 Bahníková Veronika (11)
WBK

K1 2 km Chlapci 10

# Posádka Klub
1 Borbely Jaroslav (10)
KOM
2 Buga Nathan (10)
KOM
3 Demáček Samuel (10)
KOM
4 Hozlinger Michael Daniel (10)
KOM
5 Kelemen Noel Thomas (10)
KOM
6 Kovács Attila (10)
KOM
7 Švec Bálint (10)
KOM
8 Bartolčič Jakub (10)
UKB
9 Sekerák Matúš (10)
UKB
10 Benko Matej (10)
NZA
# Posádka Klub
11 Hangya Samuel (10)
NZA
12 Kostoláni Erik (10)
NZA
13 Vozár Matúš (10)
NZA
14 Žikavský Dominik (10)
NZA
15 Smahel Oliver (10)
TAT
16 Tapušik Tomáš (10)
PIE
17 Kunc Jakub (10)
DUN
18 Kuzma Jaroslav (10)
DUN
19 Křen Martin (10)
PIE
20 Šiška Filip (10)
WBK

K1 2 km Dievčatá 10

# Posádka Klub
1 Moťovská Alexandra (10)
VIN
2 Rozsypalová Simona (10)
DKB
3 Demáčeková Lucia (10)
KOM
# Posádka Klub
4 Zrneková Michaela (10)
KOM
5 Dršková Liliana (10)
PIE
6 Csomová Laura (10)
PRV

K1 2 km Chlapci 9

# Posádka Klub
1 Pachník Patrick (9)
ZLP
2 Hodek Dávid (9)
KOM
3 Kun Kristóf (9)
KOM
4 Becker Maxim (9)
UKB
5 Olijáš Martin (9)
UKB
# Posádka Klub
6 Halás Alex (9)
NZA
7 Hecht Daniel (9)
NZA
8 Vida Viktor (9)
NZA
9 Kocúr Tomáš (9)
NOV
10 Schiller Maximilián (9)
WBK

K1 2 km Dievčatá 9

# Posádka Klub
1 Kertészová Réka (9)
KOM
2 Markovičová Diana (9)
KOM
3 Cachovanová Nela (9)
NOV
# Posádka Klub
4 Dvončová Lea (9)
NOV
5 Rusová Daniela (9)
NOV

K1 1.2 km 11 - 12 roční štafeta 3 x 1200

# Posádka Klub
# Posádka Klub

K1 1.2 km 13 - 14 roční štafeta 3 x 1200

# Posádka Klub
# Posádka Klub
Vygenerované: 15.12.2018 - 00:06:14
Baracuda v0.4, 904.0 ms