Neakceptované posádky na M SR krátke trate
# | Posádka | Klub | Disciplína | Dôvod |
---|---|---|---|---|
1 |
2142 Botek Adam (27) 2153 Bóri Alexander (27) |
ŠKP PIE |
K2 200 Juniori | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške ŠKP PIE |
2 |
2142 Botek Adam (27) 2153 Bóri Alexander (27) |
ŠKP PIE |
K2 500 Juniori | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške ŠKP PIE |
3 |
2142 Botek Adam (27) 2153 Bóri Alexander (27) |
ŠKP PIE |
K2 1000 Juniori | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške ŠKP PIE |
4 |
2039 Rebro Eduard (28) 2104 Szokol Daniel (28) |
PIE KOM |
K2 200 Juniori | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške PIE |
5 |
2039 Rebro Eduard (28) 2104 Szokol Daniel (28) |
PIE KOM |
K2 500 Juniori | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške PIE |
6 |
2039 Rebro Eduard (28) 2104 Szokol Daniel (28) |
PIE KOM |
K2 1000 Juniori | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške PIE |
7 |
2374 Konečná Anita (25) 2368 Wiebauerová Viktória (25) |
KOM TAT |
K2 200 Kadetky | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške TAT |
8 |
2274 Mikušová Romana (26) 2379 Petrušová Mariana (25) |
PIE ŠKP |
K2 200 Kadetky | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške PIE ŠKP |
9 |
2274 Mikušová Romana (26) 2379 Petrušová Mariana (25) |
PIE ŠKP |
K2 500 Kadetky | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške PIE ŠKP |
10 |
2274 Mikušová Romana (26) 2379 Petrušová Mariana (25) |
PIE ŠKP |
K2 1000 Kadetky | Posádka na prihláške klubu KOM sa nenachádza v prihláške PIE ŠKP |
11 |
2407 Belanský Ján (23) 3361 Olexík Dominik (23) 2967 Jalakša Samuel (23) 3962 Mitáš Marek (24) |
UKB TTS UKB DUJ |
C4 1000 Chlapci 13+14 | Posádka na prihláške klubu TTS sa nenachádza v prihláške UKB UKB DUJ |
12 |
1772 Farkaš Vincent (31) 1699 Luža Stanislav (32) |
ŠKD ŠKP |
C2 200 Muži | Posádka na prihláške klubu ŠKP sa nenachádza v prihláške ŠKD |
13 |
1772 Farkaš Vincent (31) 1699 Luža Stanislav (32) |
ŠKD ŠKP |
C2 1000 Muži | Posádka na prihláške klubu ŠKP sa nenachádza v prihláške ŠKD |
14 |
214 Rozsypal Tomáš (21) 3000 Sabadka Šimon (21) |
DKB HOS |
K2 2 km Chlapci 11+12 | Posádka na prihláške klubu DKB sa nenachádza v prihláške HOS |
15 |
2313 Papp Gregor (25) 2436 Ragula Dávid (25) |
DUN PIE |
K2 200 Kadeti | Posádka na prihláške klubu DUN sa nenachádza v prihláške PIE |
16 |
2313 Papp Gregor (25) 2436 Ragula Dávid (25) |
DUN PIE |
K2 500 Kadeti | Posádka na prihláške klubu DUN sa nenachádza v prihláške PIE |
17 |
2313 Papp Gregor (25) 2436 Ragula Dávid (25) |
DUN PIE |
K2 1000 Kadeti | Posádka na prihláške klubu DUN sa nenachádza v prihláške PIE |
18 |
2161 Dorička David (27) 2069 Prpič Ivan (28) 2057 Blaho Michal (28) 2163 Kiss Zsolt (27) |
DUK DUK TAT ŠAM |
K4 200 Juniori | Posádka na prihláške klubu DUK sa nenachádza v prihláške TAT ŠAM |
19 |
2161 Dorička David (27) 2069 Prpič Ivan (28) 2057 Blaho Michal (28) 2163 Kiss Zsolt (27) |
DUK DUK TAT ŠAM |
K4 1000 Juniori | Posádka na prihláške klubu DUK sa nenachádza v prihláške TAT ŠAM |
20 |
1720 Krajčovič Marek (32) 1195 Nebeský Ľubomír (38) |
INT INT |
K2 200 Muži | Posádka na prihláške klubu INT sa nenachádza v prihláške |
Vygenerované: 29.03.2024 - 16:17:56
Baracuda v0.4, 167.2 ms