Medailová bilancia za M-SR dlhé trate
Aktualizované po štarte 35: K2 5 km Muži, 15.05.2022 11:18# | Názov | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kajak & kanoe klub Komárno | KOM | 10 | 7 | 6 | 23 | |
2 | Kanoistický klub TTS Trenčín | TTS | 4 | 6 | 1 | 11 | |
3 | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | NOV | 4 | 1 | 5 | 10 | |
4 | Kajak-Kanoe Piešťany | PIE | 4 | 1 | 4 | 9 | |
5 | Kanoistický klub Slávia UK Bratislava | UKB | 3 | 3 | 4 | 10 | |
6 | Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava | TAT | 2 | 3 | 2 | 7 | |
7 | Kajak canoe klub Šamorín | ŠAM | 2 | 2 | 0 | 4 | |
8 | ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. | ŠKD | 2 | 0 | 0 | 2 | |
9 | Športový klub polície Bratislava | ŠKP | 1 | 2 | 1 | 4 | |
10 | Vodácky klub Zlaté piesky | ZLP | 1 | 1 | 1 | 3 | |
11 | WEBER KAYAK | WBK | 1 | 1 | 0 | 2 | |
12 | Kayak canoe team Nána | NAN | 1 | 0 | 1 | 2 | |
13 | Športový klub Danubian | DAN | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | SPORT CLUB SLOVAKIA | NZA | 0 | 4 | 0 | 4 | |
15 | Športový klub Kajak | MOR | 0 | 1 | 0 | 1 |
# | Meno | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antal Andrej | TAT | 1 | 1 | 0 | 2 | |
2 | Podleiszek Filip | KOM | 1 | 1 | 0 | 2 | |
3 | Zrneková Michaela | KOM | 1 | 1 | 0 | 2 | |
4 | Czaniková Tereza | ZLP | 1 | 1 | 0 | 2 | |
5 | Menyhártová Kristína | NAN | 1 | 0 | 1 | 2 | |
6 | Antal Benjamín | TAT | 1 | 0 | 1 | 2 | |
7 | Švecová Romana | PIE | 1 | 0 | 1 | 2 | |
8 | Podleiszek Dávid | KOM | 1 | 0 | 1 | 2 | |
9 | Tóth Michal | KOM | 1 | 0 | 1 | 2 | |
10 | Bartolčič Jakub | UKB | 1 | 0 | 1 | 2 | |
11 | Jankech Milan | PIE | 1 | 0 | 0 | 1 | |
12 | Hanáková Lara | PIE | 1 | 0 | 0 | 1 | |
13 | Tinková Sandra | TTS | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | Tóth Ľudovít | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
15 | Psotný Adam | ŠKD | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16 | Nemček Martin | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
17 | Weber Lucia | WBK | 1 | 0 | 0 | 1 | |
18 | Čulenová Dagmar | TTS | 1 | 0 | 0 | 1 | |
19 | Gavorová Hana | PIE | 1 | 0 | 0 | 1 | |
20 | Grolmus Lukáš | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
21 | Minarovičová Ema | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
22 | Bónová Zoé | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
23 | Őri Laura | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
24 | Stehlík Vivien | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
25 | Kočišová Diana | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
26 | Doktorík Dominik | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
27 | Lopata Matej | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
28 | Cachovanová Nela | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
29 | Janoštiak Tomáš | DAN | 1 | 0 | 0 | 1 | |
30 | Rusnák Matej | ŠKD | 1 | 0 | 0 | 1 | |
31 | Ďurčo Oskar | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
32 | Gibas Viktor | TTS | 1 | 0 | 0 | 1 | |
33 | Kocúr Tomáš | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
34 | Struk Dominik | TTS | 1 | 0 | 0 | 1 | |
35 | Kováčiková Chiara Sofia | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
36 | Bugár Réka | ŠKP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
37 | Hangya Samuel | NZA | 0 | 2 | 0 | 2 | |
38 | Husáriková Diana | TTS | 0 | 2 | 0 | 2 | |
39 | Zrutta Michal | PIE | 0 | 1 | 1 | 2 | |
40 | Kostoláni Erik | NZA | 0 | 1 | 0 | 1 | |
41 | Múková Alena | TTS | 0 | 1 | 0 | 1 | |
42 | Dušička Marián | TTS | 0 | 1 | 0 | 1 | |
43 | Becker Sofia Stella | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
44 | Minárikova Alexandra | MOR | 0 | 1 | 0 | 1 | |
45 | Lepi Máté | ŠAM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
46 | Marsal Máté | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
47 | Barczi Lukáš | ŠAM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
48 | Matejbusová Alexandra | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
49 | Doktoríková Anna | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
50 | Moťovská Alexandra | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
51 | Weber Kristína | WBK | 0 | 1 | 0 | 1 | |
52 | Szabó Maximilián | NZA | 0 | 1 | 0 | 1 | |
53 | Stolárik Peter | TTS | 0 | 1 | 0 | 1 | |
54 | Holá Nina | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
55 | Žilinčár Martin | TAT | 0 | 1 | 0 | 1 | |
56 | Žilinčár Peter | TAT | 0 | 1 | 0 | 1 | |
57 | Kalaber Artur | ŠKP | 0 | 1 | 0 | 1 | |
58 | Hladký Dušan | TTS | 0 | 1 | 0 | 1 | |
59 | Farkaš Tomáš | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
60 | Ďurčo Marek | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
61 | Markovičová Diana | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
62 | Guspanová Patrícia | ŠKP | 0 | 1 | 0 | 1 | |
63 | Kukučka Juraj | NOV | 0 | 0 | 2 | 2 | |
64 | Ďurčová Nadine | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
65 | Szencziová Natália | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
66 | Gatialová Saskia | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
67 | Bábik Martin | PIE | 0 | 0 | 1 | 1 | |
68 | Demáčeková Lucia | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
69 | Kunc Jakub | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
70 | Jelínková Aneta | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
71 | Karaková Nina | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
72 | Szobolovszky Michal | PIE | 0 | 0 | 1 | 1 | |
73 | Ružič Patrik | ŠKP | 0 | 0 | 1 | 1 | |
74 | Krovina Adam | TTS | 0 | 0 | 1 | 1 | |
75 | Tamás Alexander | TAT | 0 | 0 | 1 | 1 | |
76 | Hvojniková Nikola | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
77 | Becker Maxim | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
78 | Bergendi Marko | ZLP | 0 | 0 | 1 | 1 | |
79 | Orviská Alžbeta | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vygenerované: 28.03.2024 - 16:37:25
Baracuda v0.4, 256.4 ms