Medailová bilancia za Rozlúčkové preteky

Aktualizované po štarte 36: K1 4 km Juniorky, 02.10.2021 15:12
# Názov Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Kajak & kanoe klub Komárno KOM 7 4 6 17
2 Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky NOV 5 2 1 8
3 Kajak canoe klub Šamorín ŠAM 4 1 1 6
4 KRK Vinohrady Bratislava VIN 3 2 1 6
5 Kajak-Kanoe Piešťany PIE 2 3 1 6
6 Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava TAT 2 0 2 4
7 Klub rýchlostnej kanoistiky Šaľa SAL 1 1 0 2
8 Športový klub polície Bratislava ŠKP 1 1 0 2
9 Dunajklub Kamzík Bratislava DKB 1 0 1 2
10 Kayak canoe team Nána NAN 1 0 0 1
11 WEBER KAYAK WBK 1 0 0 1
12 Kanoistický klub Slávia UK Bratislava UKB 0 5 0 5
13 Vodácky klub Dunajčík Bratislava DUN 0 1 1 2
14 Slávia Trenčín o.z. SLA 0 1 0 1
15 TJ Dunaj Štúrovo ŠTU 0 1 0 1
16 Kanoistický klub TTS Trenčín TTS 0 1 0 1
17 Vodácky klub Zlaté piesky ZLP 0 0 3 3
18 AŠK Inter Bratislava INT 0 0 1 1

# Meno Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Koubek Matúš VIN 1 0 0 1
2 Tóth Ľudovít KOM 1 0 0 1
3 Markovičová Diana KOM 1 0 0 1
4 Sůvová Paulína VIN 1 0 0 1
5 Polák Damián ŠAM 1 0 0 1
6 Kočišová Diana ŠAM 1 0 0 1
7 Ružič Patrik ŠKP 1 0 0 1
8 Stehlík Vivien ŠAM 1 0 0 1
9 Őri Laura KOM 1 0 0 1
10 Őri Tomáš KOM 1 0 0 1
11 Kašuba Samuel SAL 1 0 0 1
12 Weber Lucia WBK 1 0 0 1
13 Jakubisová Romana NOV 1 0 0 1
14 Kukučka Juraj NOV 1 0 0 1
15 Zemánková Hana TAT 1 0 0 1
16 Kunovský Matúš NOV 1 0 0 1
17 Biksadský Daniel DKB 1 0 0 1
18 Ondrejíčková Ema PIE 1 0 0 1
19 Holka Tomáš TAT 1 0 0 1
20 Stano Tomáš NAN 1 0 0 1
21 Sůvová Sofia VIN 1 0 0 1
22 Ódor Alex KOM 1 0 0 1
23 Gavlider Alex ŠAM 1 0 0 1
24 Marsal Máté KOM 1 0 0 1
25 Minarovičová Ema NOV 1 0 0 1
26 Švecová Romana PIE 1 0 0 1
27 Zrneková Michaela KOM 1 0 0 1
28 Kocúr Tomáš NOV 1 0 0 1
29 Kmiť Milan DUN 0 1 0 1
30 Kvetáková Lucia UKB 0 1 0 1
31 Koszeghy Amália VIN 0 1 0 1
32 Pecsuk Peter UKB 0 1 0 1
33 Uhrík Martin PIE 0 1 0 1
34 Ďurčo Oskar UKB 0 1 0 1
35 Matejička Matúš ŠKP 0 1 0 1
36 Hanák Dávid SAL 0 1 0 1
37 Cachovanová Nela NOV 0 1 0 1
38 Gavorová Hana PIE 0 1 0 1
39 Nagy Gréta KOM 0 1 0 1
40 Kováčiková Chiara Sofia SLA 0 1 0 1
41 Hanáková Lara PIE 0 1 0 1
42 Grolmus Lukáš KOM 0 1 0 1
43 Fazekas Imre KOM 0 1 0 1
44 Holá Nina NOV 0 1 0 1
45 Madocsai Anna ŠTU 0 1 0 1
46 Bartolčič Jakub UKB 0 1 0 1
47 Végh Zsófia ŠAM 0 1 0 1
48 Bilka Matej UKB 0 1 0 1
49 Hanečák Henrich VIN 0 1 0 1
50 Podleiszek Filip KOM 0 1 0 1
51 Hladký Dominik TTS 0 1 0 1
52 Bergendi Sofia ZLP 0 0 1 1
53 Soldán Peter DUN 0 0 1 1
54 Vargha Boris ŠAM 0 0 1 1
55 Doktorík Dominik KOM 0 0 1 1
56 Libová Emma DKB 0 0 1 1
57 Rus Lukáš NOV 0 0 1 1
58 Győri Dávid KOM 0 0 1 1
59 Kováčová Alexandra TAT 0 0 1 1
60 Tóth Michal KOM 0 0 1 1
61 Hacker Ondrej VIN 0 0 1 1
62 Bogárová Laura INT 0 0 1 1
63 Tóthová Nataša KOM 0 0 1 1
64 Németh Richard TAT 0 0 1 1
65 Dosúdilová Gréta KOM 0 0 1 1
66 Czaniková Tereza ZLP 0 0 1 1
67 Stančeková Timea PIE 0 0 1 1
68 Pachník Patrick ZLP 0 0 1 1
69 Markovič Ladislav KOM 0 0 1 1
Vygenerované: 20.01.2022 - 11:10:37
Baracuda v0.4, 339.3 ms