Medailová bilancia za Rozlúčkové preteky
Aktualizované po štarte 24: C1 4 km Kadeti, 03.10.2020 15:49# | Názov | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kajak canoe klub Šamorín | ŠAM | 9 | 0 | 3 | 12 | |
2 | Kajak & kanoe klub Komárno | KOM | 4 | 3 | 2 | 9 | |
3 | Kanoistický klub Slávia UK Bratislava | UKB | 2 | 3 | 2 | 7 | |
4 | Športový klub Kajak | MOR | 2 | 3 | 0 | 5 | |
5 | Vodácky klub Zlaté piesky | ZLP | 1 | 2 | 2 | 5 | |
6 | Športový klub polície Bratislava | ŠKP | 1 | 1 | 0 | 2 | |
7 | WEBER KAYAK | WBK | 1 | 0 | 0 | 1 | |
8 | Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava | TAT | 0 | 2 | 0 | 2 | |
9 | KRK Vinohrady Bratislava | VIN | 0 | 1 | 2 | 3 | |
10 | Kayak canoe team Nána | NAN | 0 | 0 | 1 | 1 | |
11 | Vodácky klub Dunajčík Bratislava | DUN | 0 | 0 | 1 | 1 | |
12 | TJ Dunaj Štúrovo | ŠTU | 0 | 0 | 1 | 1 | |
13 | Športový klub Danubian | DAN | 0 | 0 | 0 | 0 | |
14 | Kajak-Kanoe Piešťany | PIE | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Meno | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Minárikova Alexandra | MOR | 1 | 0 | 0 | 1 | |
2 | Csenkey Tibor | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
3 | Madocsai Anna | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
4 | Markovičová Diana | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
5 | Koszeghy Amália | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
6 | Weber Kristína | WBK | 1 | 0 | 0 | 1 | |
7 | Végh Zsófia | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
8 | Marsal Máté | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
9 | Ódor Alex | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
10 | Gavlider Alex | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
11 | Farkas Márk András | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
12 | Sidová Bianka | ŠKP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
13 | Czaniková Tereza | ZLP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | Polák Damián | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
15 | Fazekas Adrián | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16 | Mokoš Šimon | MOR | 1 | 0 | 0 | 1 | |
17 | Vargha Boris | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
18 | Bilka Matej | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
19 | Moťovská Alexandra | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
20 | Stehlík Vivien | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
21 | Lukáč Teo Peter | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
22 | Stojkovičová Dominika | TAT | 0 | 1 | 0 | 1 | |
23 | Zemanová Noemi | ZLP | 0 | 1 | 0 | 1 | |
24 | Bednárová Emma | MOR | 0 | 1 | 0 | 1 | |
25 | Kmiť Tomáš | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
26 | Bergendi Marko | ZLP | 0 | 1 | 0 | 1 | |
27 | Lopatová Adela | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
28 | Becker Maxim | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
29 | Kupec Matej | MOR | 0 | 1 | 0 | 1 | |
30 | Ružič Patrik | ŠKP | 0 | 1 | 0 | 1 | |
31 | Zrneková Michaela | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
32 | Nitschinger Oliver | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
33 | Sůvová Paulína | VIN | 0 | 1 | 0 | 1 | |
34 | Kováčová Alexandra | TAT | 0 | 1 | 0 | 1 | |
35 | Benko Martin | MOR | 0 | 1 | 0 | 1 | |
36 | Csóka Samuel | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
37 | Kmiťová Lenka | DUN | 0 | 0 | 1 | 1 | |
38 | Hlaváčová Tamara | ŠTU | 0 | 0 | 1 | 1 | |
39 | Kamas Jakub | ZLP | 0 | 0 | 1 | 1 | |
40 | Tóthová Tamara | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
41 | Bartolčič Jakub | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
42 | Végh Tamás | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
43 | Hanečák Henrich | VIN | 0 | 0 | 1 | 1 | |
44 | Bugár Marek | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
45 | Šustová Veronika | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
46 | Becker Sofia Stella | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
47 | Śumichrast Lukáš | VIN | 0 | 0 | 1 | 1 | |
48 | Halászová Viktória | ZLP | 0 | 0 | 1 | 1 | |
49 | Tóthová Vivien | NAN | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vygenerované: 29.03.2024 - 08:29:14
Baracuda v0.4, 230.1 ms