Medailová bilancia za Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

Aktualizované po štarte 166: C1 2 km Dievčatá 14, 23.06.2019 11:38
# Názov Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Kajak & kanoe klub Komárno KOM 16 11 11 38
2 Kanoistický klub TTS Trenčín TTS 9 4 2 15
3 Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky NOV 8 7 5 20
4 Kajak canoe klub Šamorín ŠAM 7 7 5 19
5 Kajak-Kanoe Piešťany PIE 6 10 7 23
6 Športový klub Kajak MOR 4 4 0 8
7 Športový klub polície Bratislava ŠKP 4 2 2 8
8 TJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klub ŠGT 4 1 3 8
9 Kanoistický klub Slávia UK Bratislava UKB 3 5 8 16
10 Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava TAT 2 4 3 9
11 TJ Dunaj Štúrovo ŠTU 2 0 1 3
12 SPORT CLUB SLOVAKIA NZA 1 2 1 4
13 Vodácky klub Zlaté piesky ZLP 1 0 1 2
14 WEBER KAYAK WBK 0 2 1 3
15 KRK Vinohrady Bratislava VIN 0 2 0 2
16 Dunajklub Kamzík Bratislava DKB 0 1 0 1
17 ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. ŠKD 0 0 3 3
18 Dunaferr SE DNF 0 0 2 2
19 XBS kayak XBS 0 0 1 1

# Meno Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Švecová Romana PIE 3 0 0 3
2 Tóth Ľudovít KOM 3 0 0 3
3 Struhár Daniel TTS 3 0 0 3
4 Gallová Sabína MOR 2 1 0 3
5 Minárikova Alexandra MOR 2 1 0 3
6 Apfel Martin ŠAM 2 0 0 2
7 Grolmus Lukáš KOM 2 0 0 2
8 Kováčiková Chiara Sofia TTS 2 0 0 2
9 Gavlider Alex ŠAM 2 0 0 2
10 Hamrozyova Vanesa ŠGT 2 0 0 2
11 Zirkelbach Gabriel KOM 2 0 0 2
12 Jakubisová Romana NOV 2 0 0 2
13 Hvojnik Martin NOV 2 0 0 2
14 Ott Jakab KOM 2 0 0 2
15 Ružič Patrik ŠKP 2 0 0 2
16 Madocsai Anna ŠTU 2 0 0 2
17 Gavorová Hana PIE 1 2 0 3
18 Čulenová Dagmar TTS 1 1 0 2
19 Pecsuková Katarína UKB 1 1 0 2
20 Sidová Bianka ŠAM 1 1 0 2
21 Hvojniková Nikola NOV 1 1 0 2
22 Tóthová Tamara KOM 1 0 2 3
23 Ujvári Marko KOM 1 0 1 2
24 Bugár Réka KOM 1 0 1 2
25 Doktorík Dominik KOM 1 0 1 2
26 Šoltés Kristína ŠGT 1 0 1 2
27 Plšková Natália TTS 1 0 0 1
28 Kvetáková Lucia UKB 1 0 0 1
29 Tinková Sandra TTS 1 0 0 1
30 Fekete Dávid ŠAM 1 0 0 1
31 Oravec Alex ŠKP 1 0 0 1
32 Podhradský Viktor Samuel PIE 1 0 0 1
33 Pachník Patrick ZLP 1 0 0 1
34 Stojkovič David TAT 1 0 0 1
35 Markovičová Diana KOM 1 0 0 1
36 Ódor Alex KOM 1 0 0 1
37 Hangyová Lea NZA 1 0 0 1
38 Cagáň Samuel NOV 1 0 0 1
39 Nemček Martin NOV 1 0 0 1
40 Tarr Juraj ŠKP 1 0 0 1
41 Jankovská Kristína ŠGT 1 0 0 1
42 Strýček Eduard ŠAM 1 0 0 1
43 Léránt Lucas KOM 1 0 0 1
44 Holka Tomáš TAT 1 0 0 1
45 Mazánik Andrej NOV 1 0 0 1
46 Kizek Peter PIE 1 0 0 1
47 Blažek Martin UKB 1 0 0 1
48 Plško Ján TTS 1 0 0 1
49 Libaiová Laura ŠAM 0 3 0 3
50 Današ Matej PIE 0 2 0 2
51 Farkaš Tomáš KOM 0 2 0 2
52 Németh Richard TAT 0 2 0 2
53 Szabó Maximilián NZA 0 2 0 2
54 Molnár Attila KOM 0 2 0 2
55 Kováč Dávid NOV 0 2 0 2
56 Marsal Máté KOM 0 2 0 2
57 Jankech Milan PIE 0 2 0 2
58 Kalaber Artur VIN 0 2 0 2
59 Zachar Eliáš MOR 0 2 0 2
60 Vadkerti Andrej UKB 0 1 2 3
61 Weber Kristína WBK 0 1 1 2
62 Stolárik Peter TTS 0 1 1 2
63 Olexík Dominik TTS 0 1 1 2
64 Karaková Nina NOV 0 1 1 2
65 Balážová Tamara PIE 0 1 1 2
66 Molnár Anikó KOM 0 1 0 1
67 Panák Adam TTS 0 1 0 1
68 Becker Karol UKB 0 1 0 1
69 Horváth Emma ŠAM 0 1 0 1
70 Psotný Adam ŠGT 0 1 0 1
71 Koczkás Eszter KOM 0 1 0 1
72 Vrecková Lívia NOV 0 1 0 1
73 Banai Tóth István KOM 0 1 0 1
74 Moravčíková Silvia PIE 0 1 0 1
75 Kunovský Matúš NOV 0 1 0 1
76 Guspanová Patrícia ŠKP 0 1 0 1
77 Weber Patrik WBK 0 1 0 1
78 Fiedlerová Zuzana DKB 0 1 0 1
79 Végh Zsófia ŠAM 0 1 0 1
80 Jedinák Matúš ŠKP 0 1 0 1
81 Kopúnková Nella PIE 0 1 0 1
82 Zrneková Michaela KOM 0 1 0 1
83 Rusová Daniela NOV 0 1 0 1
84 Libai Zsolt ŠAM 0 1 0 1
85 Žilinčár Martin TAT 0 1 0 1
86 Léránt Christopher Peter KOM 0 1 0 1
87 Ragula Daniel PIE 0 1 0 1
88 Balog Adam UKB 0 1 0 1
89 Becker Maxim UKB 0 1 0 1
90 Taliga Dominik TAT 0 1 0 1
91 Ďurčo Oskar UKB 0 0 2 2
92 Křen Martin PIE 0 0 2 2
93 Tylková Hanka ŠGT 0 0 2 2
94 Seregiová Karolína ŠAM 0 0 2 2
95 Markovič Marko ŠKP 0 0 1 1
96 Ševčík Tomáš ŠKD 0 0 1 1
97 Bilka Matej UKB 0 0 1 1
98 Czaniková Tereza ZLP 0 0 1 1
99 Nagy Dominik KOM 0 0 1 1
100 Farkas Márk András ŠAM 0 0 1 1
101 Végh Tamás ŠAM 0 0 1 1
102 Árva Gréta DNF 0 0 1 1
103 Iliaš Jakub NOV 0 0 1 1
104 Gyori Tibor KOM 0 0 1 1
105 Kovács Boglárka DNF 0 0 1 1
106 Schultzová Karolína PIE 0 0 1 1
107 Myšák Denis ŠKP 0 0 1 1
108 Žiaková Miriama NOV 0 0 1 1
109 Vodička Marcell ŠTU 0 0 1 1
110 Kertészová Réka KOM 0 0 1 1
111 Ódor Ladislav KOM 0 0 1 1
112 Perets Artur ŠKD 0 0 1 1
113 Vargha Boris ŠAM 0 0 1 1
114 Polakovič Michal ŠKD 0 0 1 1
115 Kýška Matej UKB 0 0 1 1
116 Koseček Filip UKB 0 0 1 1
117 Ikréniová Viktória KOM 0 0 1 1
118 Klimová Zora UKB 0 0 1 1
119 Szobolovszky Michal PIE 0 0 1 1
120 Holá Nina NOV 0 0 1 1
121 Rybanský Daniel PIE 0 0 1 1
122 Rusová Dominika NOV 0 0 1 1
123 Divinec Ján XBS 0 0 1 1
124 Lehutová Alexandra PIE 0 0 1 1
125 Jablonovský Adam TAT 0 0 1 1
126 Pospíšil Michal TAT 0 0 1 1
127 Podleiszek Dávid KOM 0 0 1 1
128 Kráľ Radim NZA 0 0 1 1
129 Antal Andrej TAT 0 0 1 1
Vygenerované: 25.08.2019 - 08:07:10
Baracuda v0.4, 399.3 ms