Medailová bilancia za Rudno Cup
Aktualizované po štarte 33: C1 6 km Juniori, 08.05.2019 13:49# | Názov | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | NOV | 9 | 7 | 5 | 21 | |
2 | Kajak & kanoe klub Komárno | KOM | 5 | 4 | 4 | 13 | |
3 | Kanoistický klub Slávia UK Bratislava | UKB | 2 | 5 | 3 | 10 | |
4 | ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. | ŠKD | 2 | 0 | 0 | 2 | |
5 | Kajak-Kanoe Piešťany | PIE | 1 | 1 | 1 | 3 | |
6 | SPORT CLUB SLOVAKIA | NZA | 1 | 0 | 4 | 5 | |
7 | Kajak canoe klub Šamorín | ŠAM | 1 | 0 | 1 | 2 | |
8 | Športový klub polície Bratislava | ŠKP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
9 | Kanoistický klub TTS Trenčín | TTS | 0 | 2 | 1 | 3 | |
10 | TJ Dunaj Štúrovo | ŠTU | 0 | 1 | 0 | 1 | |
11 | Športový klub Danubian | DAN | 0 | 1 | 0 | 1 |
# | Meno | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kocúr Tomáš | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
2 | Cagáň Samuel | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
3 | Tóth Ľudovít | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
4 | Hvojniková Nikola | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
5 | Pecsuková Katarína | ŠKD | 1 | 0 | 0 | 1 | |
6 | Madocsai Anna | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
7 | Gavlider Alex | ŠAM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
8 | Grolmus Lukáš | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
9 | Kunovský Matúš | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
10 | Jakubisová Romana | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
11 | Mazánik Andrej | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
12 | Zatlkajová Jessica | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
13 | Hvojnik Martin | ŠKD | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | Kalaber Artur | ŠKP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
15 | Nemček Martin | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16 | Kováčiková Chiara Sofia | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
17 | Švecová Romana | PIE | 1 | 0 | 0 | 1 | |
18 | Ódor Alex | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
19 | Cachovanová Nela | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
20 | Hangyová Lea | NZA | 1 | 0 | 0 | 1 | |
21 | Apfel Martin | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
22 | Zrneková Michaela | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
23 | Kováč Dávid | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
24 | Rusová Daniela | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
25 | Iliaš Martin | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
26 | Kukučka Juraj | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
27 | Nagy Dominik | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
28 | Sýkora Adam Anton | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
29 | Vadkerti Andrej | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
30 | Plšková Natália | TTS | 0 | 1 | 0 | 1 | |
31 | Zgančík Martin | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
32 | Kvetáková Lucia | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
33 | Vodička Marcell | ŠTU | 0 | 1 | 0 | 1 | |
34 | Gavorová Hana | PIE | 0 | 1 | 0 | 1 | |
35 | Kýška Matej | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
36 | Tóth Michal | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
37 | Zgurišová Michaela | DAN | 0 | 1 | 0 | 1 | |
38 | Gatialová Saskia | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
39 | Marsal Máté | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
40 | Becker Maxim | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
41 | Plšková Mária | TTS | 0 | 1 | 0 | 1 | |
42 | Holá Nina | NOV | 0 | 1 | 0 | 1 | |
43 | Klimová Zora | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
44 | Uhrík Jakub | PIE | 0 | 0 | 1 | 1 | |
45 | Grolmusová Bibiána | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
46 | Buga Ilan | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
47 | Koseček Filip | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
48 | Vrecková Lívia | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
49 | Balog Adam | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
50 | Bauko Leo | NZA | 0 | 0 | 1 | 1 | |
51 | Iliaš Jakub | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
52 | Rusová Dominika | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
53 | Markovičová Diana | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
54 | Bartolčič Jakub | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 | |
55 | Kováčová Júlia | NZA | 0 | 0 | 1 | 1 | |
56 | Karaková Nina | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
57 | Gibas Viliam | TTS | 0 | 0 | 1 | 1 | |
58 | Šustová Veronika | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
59 | Demáčeková Lucia | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
60 | Szabó Maximilián | NZA | 0 | 0 | 1 | 1 | |
61 | Kasák Michal | NZA | 0 | 0 | 1 | 1 | |
62 | Rus Matúš | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vygenerované: 19.03.2024 - 08:33:16
Baracuda v0.4, 328.6 ms