Medailová bilancia za M SR dlhé trate

Aktualizované po štarte 38: C2 5 km Juniori, 05.05.2019 11:56
# Názov Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Kajak-Kanoe Piešťany PIE 11 3 4 18
2 Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky NOV 6 7 11 24
3 Kajak & kanoe klub Komárno KOM 6 7 7 20
4 Kajak canoe klub Šamorín ŠAM 5 4 2 11
5 Kanoistický klub TTS Trenčín TTS 4 1 1 6
6 Športový klub polície Bratislava ŠKP 2 1 1 4
7 TJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klub ŠGT 1 6 2 9
8 Kanoistický klub Slávia UK Bratislava UKB 1 5 3 9
9 Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava TAT 1 2 3 6
10 Športový klub Kajak MOR 1 0 0 1
11 Vodácky klub Dunajčík Bratislava DUN 1 0 0 1
12 ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. ŠKD 0 2 1 3
13 SPORT CLUB SLOVAKIA NZA 0 1 0 1
14 TJ Dunaj Štúrovo ŠTU 0 0 1 1
15 Dunajklub Kamzík Bratislava DKB 0 0 0 0

# Meno Klub Zlatá Strieborná Bronzová Spolu
1 Tóth Ľudovít KOM 2 0 0 2
2 Balážová Tamara PIE 2 0 0 2
3 Švecová Romana PIE 2 0 0 2
4 Gavorová Hana PIE 1 1 0 2
5 Mazánik Andrej NOV 1 1 0 2
6 Sidová Bianka ŠAM 1 1 0 2
7 Ujvári Marko KOM 1 1 0 2
8 Pecsuková Katarína UKB 1 1 0 2
9 Szobolovszky Michal PIE 1 1 0 2
10 Čulenová Dagmar TTS 1 1 0 2
11 Nemček Martin NOV 1 1 0 2
12 Hvojniková Nikola NOV 1 1 0 2
13 Hvojnik Martin NOV 1 0 1 2
14 Jakubisová Romana NOV 1 0 1 2
15 Kizek Peter PIE 1 0 1 2
16 Holka Tomáš TAT 1 0 1 2
17 Stolárik Peter TTS 1 0 1 2
18 Jedinák Matúš Maximilián ŠKP 1 0 1 2
19 Tóth Alex ŠAM 1 0 0 1
20 Horváth Emma ŠAM 1 0 0 1
21 Psotný Adam ŠGT 1 0 0 1
22 Jurčo Branislav PIE 1 0 0 1
23 Tinková Sandra TTS 1 0 0 1
24 Zatlkajová Jessica NOV 1 0 0 1
25 Soldán Peter DUN 1 0 0 1
26 Doktorík Dominik KOM 1 0 0 1
27 Valová Lucia MOR 1 0 0 1
28 Fekete Dávid ŠAM 1 0 0 1
29 Zrutta Michal PIE 1 0 0 1
30 Strýček Eduard ŠAM 1 0 0 1
31 Lehutová Alexandra PIE 1 0 0 1
32 Struhár Daniel TTS 1 0 0 1
33 Ružič Patrik ŠKP 1 0 0 1
34 Bugár Réka KOM 1 0 0 1
35 Grolmus Lukáš KOM 1 0 0 1
36 Rybanský Daniel PIE 1 0 0 1
37 Schrimpel Peter KOM 0 2 0 2
38 Libaiová Laura ŠAM 0 2 0 2
39 Hamrozyova Vanesa ŠGT 0 2 0 2
40 Seregiová Karolína ŠAM 0 1 1 2
41 Kováč Dávid NOV 0 1 1 2
42 Iliaš Jakub NOV 0 1 1 2
43 Antal Andrej TAT 0 1 0 1
44 Pecsuk Peter UKB 0 1 0 1
45 Guspanová Patrícia ŠKP 0 1 0 1
46 Szabó Maximilián NZA 0 1 0 1
47 Klimová Zora UKB 0 1 0 1
48 Droždiak Alexander PIE 0 1 0 1
49 Podleiszek Filip KOM 0 1 0 1
50 Karak Damian NOV 0 1 0 1
51 Ostrčil Marián ŠKD 0 1 0 1
52 Iliaš Martin NOV 0 1 0 1
53 Dugas Martin TAT 0 1 0 1
54 Kútny Alex ŠGT 0 1 0 1
55 Šoltés Kristína ŠGT 0 1 0 1
56 Koczkás Eszter KOM 0 1 0 1
57 Meszlényi Márk KOM 0 1 0 1
58 Hamrozy Patrik ŠGT 0 1 0 1
59 Jankovská Kristína ŠGT 0 1 0 1
60 Léránt Lucas KOM 0 1 0 1
61 Polhorský Juraj ŠKD 0 1 0 1
62 Kvetáková Lucia UKB 0 1 0 1
63 Vadkerti Andrej UKB 0 1 0 1
64 Tóthová Tamara KOM 0 0 2 2
65 Holá Nina NOV 0 0 2 2
66 Tylková Hanka ŠGT 0 0 2 2
67 Kýška Matej UKB 0 0 1 1
68 Božík Lukáš PIE 0 0 1 1
69 Jelínková Aneta KOM 0 0 1 1
70 Nemec Ľuboš TAT 0 0 1 1
71 Obertíková Michaela NOV 0 0 1 1
72 Koseček Filip UKB 0 0 1 1
73 Németh Richard TAT 0 0 1 1
74 Hladký Dušan PIE 0 0 1 1
75 Zirkelbach Gabriel KOM 0 0 1 1
76 Grolmusová Bibiána KOM 0 0 1 1
77 Nagy Dominik KOM 0 0 1 1
78 Janoštiak Tomáš ŠTU 0 0 1 1
79 Balog Adam UKB 0 0 1 1
80 Ikréniová Viktória KOM 0 0 1 1
81 Libai Zsolt ŠAM 0 0 1 1
82 Rusová Dominika NOV 0 0 1 1
83 Žiaková Miriama ŠKD 0 0 1 1
84 Današ Matej PIE 0 0 1 1
85 Kukučka Juraj NOV 0 0 1 1
86 Srnec Filip NOV 0 0 1 1
87 Cagáň Alexander NOV 0 0 1 1
Vygenerované: 06.12.2019 - 03:46:59
Baracuda v0.4, 462.5 ms