Medailová bilancia za M SR maratón
Aktualizované po štarte 23: C1 12.9 km Dievčatá 14, 28.04.2019 12:48# | Názov | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kajak & kanoe klub Komárno | KOM | 4 | 3 | 2 | 9 | |
2 | Kanoistický klub TTS Trenčín | TTS | 3 | 0 | 0 | 3 | |
3 | Športový klub polície Bratislava | ŠKP | 3 | 0 | 0 | 3 | |
4 | Kanoistický klub Slávia UK Bratislava | UKB | 2 | 1 | 1 | 4 | |
5 | Kajak-Kanoe Piešťany | PIE | 1 | 1 | 2 | 4 | |
6 | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | NOV | 1 | 0 | 2 | 3 | |
7 | Športový klub Kajak | MOR | 1 | 0 | 0 | 1 | |
8 | ŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z. | ŠKD | 0 | 3 | 0 | 3 | |
9 | WEBER KAYAK | WBK | 0 | 2 | 0 | 2 | |
10 | Kajak canoe klub Šamorín | ŠAM | 0 | 1 | 2 | 3 | |
11 | Slávia Trenčín o.z. | SLA | 0 | 1 | 1 | 2 | |
12 | Športový klub Danubian | DAN | 0 | 1 | 0 | 1 | |
13 | SPORT CLUB SLOVAKIA | NZA | 0 | 1 | 0 | 1 | |
14 | Vodácky klub Zlaté piesky | ZLP | 0 | 0 | 0 | 0 |
# | Meno | Klub |
Zlatá |
Strieborná |
Bronzová |
Spolu | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čulenová Dagmar | TTS | 1 | 0 | 0 | 1 | |
2 | Hvojniková Nikola | NOV | 1 | 0 | 0 | 1 | |
3 | Švecová Romana | PIE | 1 | 0 | 0 | 1 | |
4 | Grolmus Lukáš | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
5 | Lachkovič Marián | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
6 | Sidová Bianka | ŠKP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
7 | Kizek Peter | ŠKP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
8 | Kvetáková Lucia | UKB | 1 | 0 | 0 | 1 | |
9 | Léránt Lucas | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
10 | Rybanský Daniel | ŠKP | 1 | 0 | 0 | 1 | |
11 | Ujvári Marko | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
12 | Tóth Ľudovít | KOM | 1 | 0 | 0 | 1 | |
13 | Gallová Sabína | MOR | 1 | 0 | 0 | 1 | |
14 | Vrškový Andrej | TTS | 1 | 0 | 0 | 1 | |
15 | Struhár Daniel | TTS | 1 | 0 | 0 | 1 | |
16 | Petrla Filip | UKB | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | Hamrozy Patrik | SLA | 0 | 1 | 0 | 1 | |
18 | Psotný Adam | ŠKD | 0 | 1 | 0 | 1 | |
19 | Szabó Maximilián | NZA | 0 | 1 | 0 | 1 | |
20 | Pecsuková Katarína | ŠKD | 0 | 1 | 0 | 1 | |
21 | Seregiová Karolína | ŠAM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
22 | Tóthová Tamara | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
23 | Schrimpel Peter | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
24 | Libai Zsolt | ŠKD | 0 | 1 | 0 | 1 | |
25 | Janoštiak Tomáš | DAN | 0 | 1 | 0 | 1 | |
26 | Weber Lucia | WBK | 0 | 1 | 0 | 1 | |
27 | Soldán Peter | WBK | 0 | 1 | 0 | 1 | |
28 | Doktorík Dominik | KOM | 0 | 1 | 0 | 1 | |
29 | Gavorová Hana | PIE | 0 | 1 | 0 | 1 | |
30 | Tylková Hanka | SLA | 0 | 0 | 1 | 1 | |
31 | Nagy Dominik | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
32 | Holá Nina | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
33 | Podhradský Viktor Samuel | PIE | 0 | 0 | 1 | 1 | |
34 | Tóth Alex | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
35 | Farkaš Tomáš | KOM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
36 | Horváth Emma | ŠAM | 0 | 0 | 1 | 1 | |
37 | Szobolovszky Michal | PIE | 0 | 0 | 1 | 1 | |
38 | Nemček Martin | NOV | 0 | 0 | 1 | 1 | |
39 | Blažek Martin | UKB | 0 | 0 | 1 | 1 |
Vygenerované: 29.03.2024 - 01:25:58
Baracuda v0.4, 184.0 ms