Detail Preteku - Hargašov memoriál / M-SR maratón

  • Údaje
  • Názov
    Hargašov memoriál / M-SR maratón
  • Ročník
    78
  • Mesto
    Bratislava
  • Miesto
    Zemník
  • Organizátor
    Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava
  • Tech. zabez.
    Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava
  • Riaditeľ
    Mičušík Matej
  • Zdravot. zabez.
    Zdravotník
  • Druh
    Majstrovské, Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Jazero - stojatá voda, M-SR maratón trate podľa pravidiel. Žiaci/žiačky 9-12 rokov 2000 m, do 8 rokov - 200m. Elektronická prihláška.
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Haviar Michal )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    23.09.2023 - 23.09.2023
  • Porada
    22.09.2023 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    19.09.2023 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 8200m
K1 Veteráni 11800m
C1 Veteránky 8200m
K1 Veteránky 11800m
C1 Muži 26200m
K1 Muži 29800m
C1 Ženy 15400m
K1 Ženy 26200m
C1 Juniori 19000m
K1 Juniori 22600m
C1 Juniorky 11800m
K1 Juniorky 19000m
C1 Kadeti 11800m
K1 Kadeti 15400m
C1 Kadetky 8200m
K1 Kadetky 11800m
C1 Chlapci 14 10800m
K1 Chlapci 14 11800m
C1 Dievčatá 14 7200m
K1 Dievčatá 14 10800m
C1 Chlapci 13 10800m
K1 Chlapci 13 11800m
C1 Dievčatá 13 7200m
K1 Dievčatá 13 10800m
C1 Chlapci 12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
C1 Dievčatá 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
C1 Dievčatá 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Rastislav Delegát
Macek Jozef Hlavný rozhodca rozhodca II.
Malatinec Miroslav Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Barčáková Sofia Rozhodca rozhodca I.
Libová Emma Rozhodca rozhodca I.
Rusová Dominika Rozhodca rozhodca I.
Ujvári Ladislav Rozhodca rozhodca I.
Studená Soňa Rozhodca rozhodca II.
Lachkovič Rudolf Rozhodca rozhodca II.
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Kadlečková Karin Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 133.2 ms