• Údaje
  • Názov
    Novácka päťstovka
  • Ročník
    51
  • Mesto
    Nováky
  • Miesto
    Jazero
  • Organizátor
    Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky
  • Tech. zabez.
    Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky
  • Riaditeľ
    Oršula Milan
  • Zdravot. zabez.
    Zdravotník
  • Druh
    Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    500 metrová trať (priama, vybojkovaná, pevné štartovné bloky), 2000 metrová trať (500 metrová štartová rovinka + 1 kolo, obrátky), 5000 metrová trať (500 metrová štartová rovinka + 3 kolá, obrátky)
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Oršula Radoslav )
  • Štartovné
    3,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    01.07.2023 - 02.07.2023
  • Porada
    30.06.2023 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    27.06.2023 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
K1 Veteráni 500m ,5000m
K2 Veteráni 500m
K1 Veteránky 500m ,5000m
K1 Veteráni III 500m
K1 Veteráni II 500m
K1 Veteráni I 500m
C1 Muži 500m ,5000m
C2 Muži 500m ,5000m
K1 Muži 500m ,5000m
K2 Muži 500m ,5000m
C1 Ženy 500m ,5000m
K1 Ženy 500m ,5000m
K2 Ženy 500m ,5000m
C1 Juniori 500m ,5000m
C2 Juniori 500m ,5000m
K1 Juniori 500m ,5000m
K2 Juniori 500m ,5000m
C1 Juniorky 500m ,5000m
C2 Juniorky 500m ,5000m
K1 Juniorky 500m ,5000m
K2 Juniorky 500m ,5000m
C1 Kadeti 500m ,5000m
C2 Kadeti 500m ,5000m
K1 Kadeti 500m ,5000m
K2 Kadeti 500m ,5000m
C1 Kadetky 500m ,5000m
C2 Kadetky 500m ,5000m
K1 Kadetky 500m ,5000m
K2 Kadetky 500m ,5000m
C1 Chlapci 14 500m ,5000m
C2 Chlapci 13+14 500m ,5000m
K1 Chlapci 14 500m ,5000m
K2 Chlapci 13+14 500m ,5000m
C1 Dievčatá 14 500m ,5000m
K1 Dievčatá 14 500m ,5000m
K2 Dievčatá 13+14 500m ,5000m
C1 Chlapci 13 500m ,5000m
K1 Chlapci 13 500m ,5000m
C1 Dievčatá 13 500m ,5000m
K1 Dievčatá 13 500m ,5000m
C1 Chlapci 12 2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m
K1 Nováčik dievčatá 500m
K1 Nováčik chlapci 500m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Ujváriová Katarína Hlavný rozhodca rozhodca II.
Rozsypal Peter Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Kadlečková Karin Rozhodca rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Trakalová Tatiana Rozhodca rozhodca I.
Rusová Dominika Rozhodca rozhodca I.
Štetka Vladimír Rozhodca rozhodca I.
Macek Jozef Rozhodca rozhodca II.
Keresztes Róbert Rozhodca rozhodca I.
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 143.5 ms