Detail Preteku - Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu

  • Údaje
  • Názov
    Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu
  • Ročník
    23
  • Mesto
    Bratislava
  • Miesto
    Zemník
  • Organizátor
    Kanoistický klub Slávia UK Bratislava
  • Tech. zabez.
    Kanoistický klub Slávia UK Bratislava
  • Riaditeľ
    Petrla Filip
  • Zdravot. zabez.
    MUDr. Vladimír Urbánek
  • Druh
    Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Stojatá voda, okruhy
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Haviar Michal )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    03.09.2022 - 03.09.2022
  • Porada
    02.09.2022 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    30.08.2022 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 2000m
K1 Veteráni 2000m
K2 Veteráni 2000m
K1 Veteránky 2000m
C1 Muži 2000m
K1 Muži 2000m
K2 Muži 2000m
C1 Ženy 2000m
K1 Ženy 2000m
K2 Ženy 2000m
C1 Juniori 2000m
C2 Juniori 2000m
K1 Juniori 2000m
K2 Juniori 2000m
C1 Juniorky 2000m
K1 Juniorky 2000m
K2 Juniorky 2000m
C1 Kadeti 2000m
C2 Kadeti 2000m
K1 Kadeti 2000m
K2 Kadeti 2000m
C1 Kadetky 2000m
K1 Kadetky 2000m
K2 Kadetky 2000m
C1 Chlapci 14 2000m
C2 Chlapci 13+14 2000m
K1 Chlapci 14 2000m
K2 Chlapci 13+14 2000m
C1 Dievčatá 14 2000m
K1 Dievčatá 14 2000m
K2 Dievčatá 13+14 2000m
C1 Chlapci 13 2000m
K1 Chlapci 13 2000m
C1 Dievčatá 13 2000m
K1 Dievčatá 13 2000m
C1 Chlapci 12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
C1 Dievčatá 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
C1 Dievčatá 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Rastislav Hlavný rozhodca rozhodca II.
Macek Jozef Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Malatinec Miroslav Rozhodca rozhodca II.
Studená Soňa Rozhodca rozhodca I.
Lachkovič Rudolf Rozhodca rozhodca II.
Štetka Vladimír Rozhodca rozhodca I.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Kadlečková Karin Rozhodca rozhodca I.
Baracuda v0.4, 110.4 ms