Detail Preteku - Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

  • Údaje
  • Názov
    Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
  • Ročník
    26
  • Mesto
    Šamorín
  • Miesto
    Jazero Lagúna
  • Organizátor
    Kajak canoe klub Šamorín
  • Tech. zabez.
    Kajak canoe klub Šamorín
  • Riaditeľ
    Mónosi Jozef
  • Zdravot. zabez.
    Altánok pri jazere - SČK
  • Druh
    Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    Jazero Lagúna, 2000m - 2x kolo, 200m 6 vybójkovaných dráh
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Rusová Andrea )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    10.07.2021 - 11.07.2021
  • Porada
    09.07.2021 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    06.07.2021 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
C1 Veteráni 200m
C2 Veteráni 200m
K1 Veteráni 200m
K2 Veteráni 200m
K1 Veteránky 200m
K2 Veteránky 200m
C1 Muži 200m
C2 Muži 200m
K1 Muži 200m
K2 Muži 200m
C1 Ženy 200m
C2 Ženy 200m
K1 Ženy 200m
K2 Ženy 200m
C1 Juniori 200m
C2 Juniori 200m
K1 Juniori 200m
K2 Juniori 200m
C1 Juniorky 200m
C2 Juniorky 200m
K1 Juniorky 200m
K2 Juniorky 200m
C1 Kadeti 200m
C2 Kadeti 200m
K1 Kadeti 200m
K2 Kadeti 200m
C1 Kadetky 200m
C2 Kadetky 200m
K1 Kadetky 200m
K2 Kadetky 200m
C1 Chlapci 14 200m ,2000m
C2 Chlapci 13+14 200m
K1 Chlapci 14 200m ,2000m
K2 Chlapci 13+14 200m
C1 Dievčatá 14 200m ,2000m
C2 Dievčatá 13+14 200m
K1 Dievčatá 14 200m ,2000m
K2 Dievčatá 13+14 200m
C1 Chlapci 13 200m ,2000m
K1 Chlapci 13 200m ,2000m
C1 Dievčatá 13 200m ,2000m
K1 Dievčatá 13 200m ,2000m
C1 Chlapci 12 200m ,2000m
K1 Chlapci 12 200m ,2000m
C1 Dievčatá 12 200m ,2000m
K1 Dievčatá 12 200m ,2000m
C1 Chlapci 11 200m ,2000m
K1 Chlapci 11 200m ,2000m
C1 Dievčatá 11 200m ,2000m
K1 Dievčatá 11 200m ,2000m
C1 Chlapci 10 200m ,2000m
K1 Chlapci 10 200m ,2000m
C1 Dievčatá 10 200m ,2000m
K1 Dievčatá 10 200m ,2000m
C1 Chlapci 9 200m ,2000m
K1 Chlapci 9 200m ,2000m
C1 Dievčatá 9 200m ,2000m
K1 Dievčatá 9 200m ,2000m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Grolmus Matej Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Rusová Anna Rozhodca rozhodca II.
Rus Rastislav Rozhodca rozhodca II.
Macek Jozef Rozhodca rozhodca II.
Ujváriová Katarína Rozhodca rozhodca II.
Ujvári Ladislav Rozhodca rozhodca I.
Záborský Juraj Hlavný rozhodca rozhodca II.
Keresztes Róbert Rozhodca rozhodca I.
Baracuda v0.4, 148.9 ms