Detail Preteku - Novácka päťstovka

  • Údaje
  • Názov
    Novácka päťstovka
  • Ročník
    49
  • Mesto
    Nováky
  • Miesto
    Jazero
  • Organizátor
    Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky
  • Tech. zabez.
    Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky
  • Riaditeľ
    Oršula Milan
  • Zdravot. zabez.
    Cyril Botansky
  • Druh
    Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
  • Popis trate
    500 metrová trať (priama, vybojkovaná, pevné štartovné bloky), 200 metrová trať (priama, vybojkovaná, pevné štartovné bloky), 2000 metrová trať (500 metrová štartová rovinka + 1 kolo, obrátky)
  • Časomiera
    Slovenska kanoistika ( Oršula Radoslav )
  • Štartovné
    2,00 EUR / 10,00 EUR
  • GoogleEarth
  • Dátumy
  • Dátum
    03.07.2021 - 04.07.2021
  • Porada
    02.07.2021 17:00
  • Porada miesto
    Elektronická porada
  • Prihlasovanie do
    29.06.2021 20:00
  • Status
    OK

Disciplíny

Kategória Dĺžka
K1 Veteráni 200m ,500m
K2 Veteráni 200m ,500m
K1 Veteránky 200m ,500m
K1 Veteráni III 200m ,500m
K1 Veteráni II 200m ,500m
K1 Veteráni I 200m ,500m
C1 Muži 200m ,500m
C2 Muži 200m ,500m
K1 Muži 200m ,500m
K2 Muži 200m ,500m
C1 Ženy 200m ,500m
K1 Ženy 200m ,500m
K2 Ženy 200m ,500m
C1 Juniori 200m ,500m
C2 Juniori 200m ,500m
K1 Juniori 200m ,500m
K2 Juniori 200m ,500m
C1 Juniorky 200m ,500m
C2 Juniorky 200m ,500m
K1 Juniorky 200m ,500m
K2 Juniorky 200m ,500m
C1 Kadeti 200m ,500m
C2 Kadeti 200m ,500m
K1 Kadeti 200m ,500m
K2 Kadeti 200m ,500m
C1 Kadetky 200m ,500m
C2 Kadetky 200m ,500m
K1 Kadetky 200m ,500m
K2 Kadetky 200m ,500m
C1 Chlapci 14 200m ,500m
C2 Chlapci 13+14 200m ,500m
K1 Chlapci 14 200m ,500m
K2 Chlapci 13+14 200m ,500m
C1 Dievčatá 14 200m ,500m
K1 Dievčatá 14 200m ,500m
K2 Dievčatá 13+14 200m ,500m
C1 Chlapci 13 200m ,500m
K1 Chlapci 13 200m ,500m
C1 Dievčatá 13 200m ,500m
K1 Dievčatá 13 200m ,500m
C1 Chlapci 12 2000m
C2 Chlapci 11+12 2000m
K1 Chlapci 12 2000m
K2 Chlapci 11+12 2000m
C1 Dievčatá 12 2000m
K1 Dievčatá 12 2000m
K2 Dievčatá 11+12 2000m
C1 Chlapci 11 2000m
K1 Chlapci 11 2000m
C1 Dievčatá 11 2000m
K1 Dievčatá 11 2000m
C1 Chlapci 10 2000m
K1 Chlapci 10 2000m
K1 Dievčatá 10 2000m
C1 Chlapci 9 2000m
K1 Chlapci 9 2000m
K1 Dievčatá 9 2000m
K1 Nováčik chlapci 200m ,500m
K1 Nováčik dievčatá 200m ,500m

Rozhodcovia a delegát

Meno Funkcia Trieda
Rus Daniel Rozhodca rozhodca II.
Grolmus Matej Rozhodca rozhodca II.
Macek Jozef Zástupca hl. rozhodcu rozhodca II.
Ujváriová Katarína Hlavný rozhodca rozhodca II.
Štetka Vladimír Rozhodca rozhodca I.
Rozsypal Peter Rozhodca rozhodca II.
Baracuda v0.4, 167.4 ms